New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:36-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 19:15-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 19:04-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

the original sinner
Témanyitásthe original sinner
the original sinner EmptyHétf. Márc. 01 2021, 13:47
(Keresztnév választható)Leroy

Play by:
David Gandy..vagy valami hasonló
Születési hely:
Franciország, azon belül választhatsz
Kor:
38-45
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Ki tudja..
Csoport:
Törvényszegők
Történetünk:

“Ha megadod nekem a mindent, én megadom neked az örökkét.”
Ezt mondta neked utoljára, az a nő, aki nem sokkal később el is hagyott. Nem adtad meg neki amit kért, így ő sem tette. Te pedig egyedül maradtál. Hiába veszed magad körül folyton folyvást olyan nőkkel, akik talán elűzik ennek a nőnek az emlékét, csak egy pillanatig tart. És újra kísérteni kezd. Hisz az örökké nem teljesült be. Nem lett ténylegesen a tied, ahogy te sem az övé. Fájdalmat okozott, pedig te leginkább adni szereted azt, és nem érezni.  Mostanra pedig már inkább önzővé váltál, hisz úgy érzed, hogy  ez a nő elárult éged. Mégis próbálsz egy kicsit az árnyékává  válni, vissza táncolni az életébe, mintha csak ezzel akarnád kínozni őt. Uralni akarod azt, ami már csak haloványan pislákol, és egyre távolabb kerül tőled. A kötődés ami köztetek van erős, de nem elég erős. Ezt idővel te is belátod, és egy bizonyos részed el is engedi. Ezután jövök a képbe én, a magam naivságával, és  néhol még ártatlan felfogásommal. Talán egy apró lenyomatot látsz bennem belőle, abból a nőből, akit hol elengedsz, hol pedig visszarángatnál magadhoz. Az pedig csak még izgalmasabb számodra, hogy nem közületek való vagyok. Ennél fogva a beteges uralni vágyásod, újra fellángol benned, néhol olyan mértéket ölt amitől előfordulhat, hogy talán ijesztő is a maga módján. De szerencsédre, túl unalmas az életem ahhoz, hogy pontosan az elevenemre tapints ezzel. Könnyedén gázolsz át azon a láthatatlan határ vonalon, amit felállítottam, és én még csak észre sem veszem. Teljesen normálisnak tűnik minden, egészen addig amíg be nem kerülök ténylegesen a világodba, és ezzel bebocsájtást nyerek a fejedbe is.
Már csak az a kérdés, hogy meddig vagy hajlandó elmenni velem? Vagy csak egy pótlék vagyok számodra? Netán én vagyok, akivel most valóban beteljesül az örökké?  Ez már csak akkor derül ki, ha megérkezel..


//Tudom kicsit homályosan írtam le a dolgot, de sejteni lehet miről lehet szó. És nem, nem a szürkemarha ötven árnyalatára gondolok, itt azért sokkal mélyebb dolgok testesülnek meg a két karakter között. Ahogy az is már önmagában érdekes, hogy teljesen máshonnan érkeznek, mégis reagálnak egymásra valamilyen szinte. A többit igazából a játéktérre bíznám. Nagyon várlak, szóval gyere.  
Ui: Emery Nassar-Withers a másik nő, akiről szó van a leírásban..ő annyira azért nem vár..//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
the original sinner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: