New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Kettesben
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben - Page 2 EmptyPént. Május 15 2020, 19:37

Chris & Aiden
Jó érzés, hogy a fejemben lévő Christopher egyre inkább az, aki valójában is ő és így bár először meglepődtem, hogy a kertben szeretne lenni, azért válaszából kiderül, hogy ő mégsem az a személyiség, aki sok időt töltene a ház falain kívül, de a kert kerítésén belül. Szeretem azt érezni, hogy ismerem őt és tudom ki az a személy, aki a szívében rejlik és nem csak a felszínen, holott még rengeteg izgalmas rejtelmet tartogat számomra.
Aprót bólintok csupán, majd leülök a hintaágyra, amikor is jelét adja, hogy neki sincs ellenére. Egy pillanatra talán tétovázik, de aztán ő is helyet foglal mellettem, mire mosolyogva nézek rá. Szerintem sosem voltam még ennyire hálás egy embernek sem ilyen apróságokért, de éppen ebből is látszik, hogy mennyire különleges személy ő számomra, minden eddigi ismeretségemtől különbözik. Látom rajta, hogy valamin tűnődik, s bátorkodok finoman végigsimítani hátának ívén.
Kérdésemre olyan választ kapok, amit Christopher viselkedéséből egy kicsit sejtettem. Egy picit sajnálom, hogy nem volt szabadideje, mármint olyan, amikor csak barátokkal lazulhatott volna, elvégre mindenkinek kellenek az olyan alkalmak. Egy kicsit meg is látszik rajta, mozgását, testtartásán és kiállásán, összességében nagyon merev és nem titkolom, egy egyik vágyam, hogy boldogan és kényelmesen ellazulva láthassam őt magam mellett. Mondom ezt én, hiszen egyébként talán még nála is sokkal görcsösebb tudok lenni néha, amikor viszont nem vagyok az, akkor viszont sokkal kényelmesebb is.
- Tudod… ez nagyon menő. - Nem tudom, hogy miért így reagálok, de igazat mondok. Nem akarom hangoztatni, hogy sajnálom, hogy nem szórakozott vele egykorúakkal, nem csajozott, ha úgy tetszik, mert igazából nem is gondolom azt, hogy ez sajnálandó dolog lenne, főleg nem Christ nem érzem úgy, hogy félteni kellene, így hát inkább nem is bukik ki most okosan belőlem ez az elégikus gondolatfoszlány. - A tanárok csalódottak, hogy nem taníthattak téged, biztosan te lettél volna a kedvencük. - Mosolyodom el enyhén oldalra döntve fejemet, miközben megjelennek szám sarkainál a kis gödröcskéim.
Szorgosan zárulnak össze ujjaim kézfején, amikor megfogja kezemet. Még mindig nem tudom levetkőzni azokat a pillanatokat, mikor annyira vágytam rá, hogy ő fogja meg az én kezemet mindenféle kérés nélkül, önként és boldogan, s hát az, hogy most ebben részesülök nagyon szívsimogató számomra. Boldog vagyok, hogy elfogad magam mellett úgy…
- És amit tulajdonképpen már most is csinálsz, nem? Nem lehet, hogy csak sokkal több időd lesz így, hogy nem kell mellette tanulnod? - Igen, egy picit abban reménykedem, hogyha száz százalékban igazgató lesz és már nem diák is mellé, akkor talán többször tudok rosszalkodva betörni a Hyundaihoz.
Ujja irányába nézek és meglátom a fát, amin régen a hinta volt. Szinte látom lelki szemeim előtt a múlt képeit, amelyeket Christoher mesél nekem.
- Miért szedte le? - bukik ki egyből a kérdés, ami egy újabbat sző. - Majd mutatsz valamikor képet a kicsi Yesolról? – nézek szemeibe. Biztosan nagyon aranyos volt a babaarcú kisfiú, akit direkt Yesolnak szólítottam, nem pedig Christophernek, ezzel is utalva, hogy talán régen még teljesen önmaga volt, vagyis az az önmaga, ki egy gyerekben lakozik.
- Én? Ööö… - pedig számíthattam volna a visszakérdezésre, mégis gyorsan kell összehalásznom a szavakat. - Hát, én rendszerint nagyon erősen és hangosan püföltem anyám zongoráját a zeneszobában és még három csukott ajtón keresztül is fogta mindenki a fülét. Anyám próbált tanítgatni már nagyon babakoromtól kezdve, de hát kicsiként még nem igazán fogtam fel semmit. Akkor volt csak baj, mikor a hangok elhallatszódtak apám dolgozószobájáig is, akkor vagy ő, vagy a komornyikunk átjött és lett nemulass. Hmm, arra emlékszem még, hogy nagyon sokszor építettem valamit. Én ilyen építő gyerek voltam. Lego, homokvár, még a könyveket is leszedtem a polcokról, hogy abból építsek mindenfélét. Ja! Meg az állatok… mindig állatos mesét néztem és játszottam el, hogy én vagyok valamelyik faj egyede… Aida mesélte, hogy egyszer végigkúsztam a házon és mindenkit megnyaltam, mert én akkor éppen kígyót játszottam - vakarom tarkómat, de igazából nem szégyellem a múltamat, mert szerintem még aranyos is. Meg hát akkor még nagyon-nagyon babapofim volt és olyan édes voltam, hogy senki sem tudott rám haragudni.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben - Page 2 Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben - Page 2 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben - Page 2 E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben - Page 2 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben - Page 2 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben - Page 2 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben - Page 2 EmptyPént. Júl. 10 2020, 10:32


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
-Az lenne? -nézek rá lágy meglepettséggel? -Inkább mondanám számomra hétköznapinak-hiszen ezt éltem meg és miért ne lenne az?
Szórakozottan teszem kezem combjára, kissé megpaskolva a gondolat miatt, hogy a kedvenc diák lettem volna. -Vagy talán nem kedveltek volna a tudálékosságom miatt-pontosítva nézek rá, hiszen mind a ketten tudjuk, hogy az vagyok, ha annak kell lennem és az egyetemi vizsgákat látva biztosan nem tartottam volna véka alatt a tudásomat, ha kérdeznek.
Combjáról távozik kezem és az övét fogom meg, nem engedve azokat. Így most nagyon békés, még ha nem is éppen erről beszélnék vele szívesen, de megértem, hogy kíváncsi.
-Meg lehet-mondom ki, de meg sem látszik a gondolkozás az arcomon, mert tudom, hogy nem így lesz. Ha esetleg lenne is időm, akkor is szerezném valami tenni valót, mert olyan vagyok, mint apám, nem bírnék munka nélkül élni, ahogyan JaeMin nélkül sem.
Egy kedves gyermekkori emlékemet osztom meg vele. Annyira más volt akkor Sophie-val a kapcsolatom, de mégis szinte ugyanolyan. Nem tudnám megmondani, hogy mikor lettünk ennyire szerető testvérek, de egyfajta kötelezettségemnek éltem meg, hogy vigyázzak rá és a szeretet pedig magától volt értetődő, azért semmit nem kell tennie, hogy így érezzek iránta.
-Szerinte nem gyerekes foglalkozásokkal kell eltölteni az időm-tenyerét cirógatva nézek le kezére, amit sajátjaimban tartok. Nem vagyok szomorú az emlék negatív végződése miatt, valahol izgalmas volt a tudat, hogy belül éreztem, apám ellenezné, de mégis megtettem. -Philip talán akkor került hozzám még közelebb, bár előtte is mindig igyekezett gyermekként tekinteni rám, amikor lehetősége volt rá-a komornyikunk egy csodálatos ember és sok szép pillanatot köszönhetek neki.
-Majd megkérek valakit, hogy keresse elő anyám szekrényéből, van ott pár kép-vigyorodok el szégyenlősen. -De nekem is látnom kell rólad, valahogy lehetetlen elképzelem, hogy akkor mennyire aranyos lehettél.
Hangosan nevetek fel, észre se veszem, amikor jön, ezért még engem is meglep. -Ne haragudj-igazából nem vicces, amit mond, mármint nem minden része és remélem nem bántottam meg vele, a mosolyt viszont képtelen vagyok lemosni magamról. -Ha úgy veszük én is építettem, csak autókat és mindenféle gépészeti dolgokat. Homokvárat még sose, a könyveket meg sose mertem ilyennek kitenni-érdekes elgondolni, hogy ugyanolyan családból jövünk, mégis mennyire másként éltünk, de végül csak egymás életének részei lettünk.
Nagyon meghitt most minden és bár sose lenne vége. Aiden felé fordítom fejem és szeméről ajkaira, majd visszapillantok, egy mosoly kíséretében pedig meg is csókolom.
Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben - Page 2 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben - Page 2 Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
 
Kettesben
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: