New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Bermuda Triangle
TémanyitásBermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyHétf. Nov. 11 2019, 19:48


Isa, Henry && Jade
Tudod, mi a férfi? A férfi mindent elvisel, sosem panaszkodik, megbocsát, majd továbblép.
A mai tesióra nekem monduuk nem éppne azzal telt, hogy a köröket futottam a többiekkel a focipályán, ugyanis még a múlt héten választott ki a csapatunk kapitánya arra a nemes feladatra, hogy idén zsűrizzem én is a gólyákat, akik be akarnak kerülni hozzánk. Általában félévente tartunk szelektálást, hogy az újonnan érkező diákoknak is legyen esélye, én azonban még soha nem vettem részt ilyesmin. Pont ezért is, a mai nap más volt számomra. Ma a civil ruháimat vittem magammal egy táskában, és a versenyző göncömben léptem át a suli kapuját. Pont azért, hogy a jelentkezők láthassák, hogy én leszek az egyik, aki majd szigorú szemekkel lesi minden mozdulatukat.
- Gyere Jads – simította a vállamra a tenyerét az egyik lány, majd segített szorosabbra húzni a hajamba kötött fekete masnit. Én magam is egy kicsit izgultam, hiszen még soha nem válogattak be azok közé, akiknek joga volt kiválasztani a csapattagokat... Viszont a tavalyi évben elég sokat tettem azért, hogy jobbak legyünk, és pár különdíjat is sikerült bezsebelni, így gondolom úgy érezték, hogy helyem van a zsűribe. Ezt pedig egészen addig találtam megtiszteltetőnek, amíg tényleges zsűrizésre nem került sor. Ugyanis elég sok olyan csaj volt, akit nagyjából tíz másodperc után kihúztam. Sokan azt hiszik, hogy ha valaki egy kicsit tud már táncolni, akkor alkalmas lehet arra, hogy a csapatunk tagja lehessen, de ez nem így megy. Alapvetően elég komoly tornász vagy balerina múlt kell ahhoz, hogy ténylegesen működjön a dolog csapatban, de hát ezt sokan nem tudják feldolgozni. Csak világító pomponokkal pattogó kis hülye picsáknak néznek minket, de ebben a suliban a dolog ponthogy másképp van. Itt fel kell mutatni valamit ahhoz, hogy a hajrácsapat tagja lehessen valaki.
- Szerintem mára fejezzük be – néztem könyörögve a kapitányunkra – Mindenki szörnyű volt. Holnap bőven elég lesz folytatni majd.
Némi hezitálás után ő is belátta, hogy igazam van. Teljesen felesleges tovább kínozni magunkat a válogatóval, hiszen bőven van három hetünk az első bajnokságig, aki meg elég jó, az könnyen betanulja majd a koreográfiákat, mivel nem amatőröket keresünk. Amint ki is mondta a végszót, hogy távozhatunk, rögtön fel is pattantam, hogy sebesen megindulhassam a testnevelésen részt vevő diákok felé lépkedhessek. Szinte azonnal ki is szúrtam a legjobb barátnőmet, akivel szerencsére erre az órára is együtt jártunk, szóval nem tartott sokáig karon fognom, majd kirántanom a rohangáló diákok közül.
- Szökjünk meg – suttogtam a fülébe a szavakat, majd igyekeztem feltűnés nélkül rángatni őt a bokrok felé, ahol könnyen levághattuk az utat az öltöző irányába.
- Nem fogod elhinni, hogy mennyire gáz volt mindenki! – kezdtem bele talán egy kicsit ingerültebben, mint azt gondoltam – Tény, hogy a focicsapatunk halott, de ha így megy tovább szurkolóink sem lesznek! Le fog csúszni a sulink a fenébe Isa! Sehol sem leszünk, mire a ballagásomra kerül a sor.
Mert bár tény és való, hogy Austin jó játékos, ettől függetlenül vezetői vénákkal nem annyira rendekezik, ami miatt elég rosszul viszi a focicsapatot. A kosárcsapatunk sosem nyert szerintem a junior olimpiákon, így egyedül mi maradtunk, na meg az egyéni sportolók, de hát... Ők nem kifejezetten az iskolát képviselik a versenyeken. Még sikeresen a gondnok felbukkanása előtt húztam be a lányt az épületbe, majd két kanyarral arrébb berántottam az öltözőajtón.
- Segítesz, ugye? – fordítottam neki rögtön hátat, hogy a fekete ruhám cipzárját le tudja húzni – Komolyan nem tudom mi lesz így az egész dologgal... Oh, és említettél valamit tegnap Louról. Szerintem most lesz időnk megbeszélni a dolgot, persze csak ha szeretnél róla beszélni.
Én magam nem erőltettem volna a témát, ha úgy van, de visszaemlékeztem arra, hogy ő mennyit segített nekem annak idején az Austin üggyel kapcsolatban, ami hát még... Maradjunk annyiban, hogy nem rendeződött el teljesen, de már talán mondhatom azt, hogy alakulóban van a dolog... Már ha egyáltalán ez a helyes megfogalmazás azzal kapcsolatban. Mindenesetre szegény lányomnak most szüksége lehet rám, és én mellette akarok lenni, pont ezért is daráltam le gyorsan mindazt, ami a válogatón történt... Azaz, hogy nem történt semmi.

646 ✮✩ ruha ez lesz majd ✮✩ gyerünk Csibéim Bermuda Triangle 2624752903  Bermuda Triangle 1471401822   ✮✩


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Bermuda Triangle Px9jziS
Bermuda Triangle YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Bermuda Triangle JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Bermuda Triangle KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Bermuda Triangle 3RK91XH
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyPént. Nov. 22 2019, 13:18

Jade & Henry & Isa
Gyakorlatilag születésemtől fogva részese vagyok a sport világának, ha nem is saját tapasztalatból - mert valljuk be, öt hónaposan még nem rohangáltam túl sokat a lakásban -, de apán keresztül mindenképpen. Bár sosem éreztem kényszernek, hogy valamit sportoljak, valamennyire mégis evidens volt, hogy a húgom meg én legalább megpróbáljuk magunkat a sportok világában is, ami tulajdonképpen össze is jött, kisebb-nagyobb sikerrel. Számomra igazából inkább nagyobbal. De azt hiszem még több konfliktusom lenne Anával, ha ő is profi lenne valamilyen sportban és nem a színház világa vonzaná inkább. Mert valószínűleg versenyt csináltunk volna belőle, hogy ki visz haza több trófeát és elismerést, aminek semmi értelme. Így mindkettőnknek megvan a maga kis világa, amiben kiélheti magát.
Habár leginkább a medencében érzem magam otthon és szeretem tölteni az időt, ha már edzésről van szó, azért a szinkronúszó létnek az is része, hogy az edzőteremben izzadjon az ember legalább heti egyszer. Ezért nem is olyan idegen, vagy különösebben megterhelő számomra egy laza tesi óra, ahol a futáson és könnyebb gyakorlatokon nem sokszor lépünk túl.
Legtöbbször Jadievel együtt töltjük a kötelező tesi órákat, de mivel őt most más kötelezettségek szólították el, konkrétan a pomponcsapatba való felvételiztetés, már az órán való bemelegítést is untam, amiért nem volt kinek csevegnem a hétvégi élményeimről. Biztosan vannak, akik felszínesnek találnak az iskolában, amiért szeretek vásárolni és megbeszélni mindenféle csajos dolgot a barátnőimmel, de csak azért, mert több millió követőm van az Instagramon, nem kell, hogy azt is jelentse, hogy egy besavanyodott liba leszek, akinek nem lesznek fontosak a mindennapi történések.
- Rendben, emberek. A lányok folytathatják köredzéssel, a fiúk jöjjenek velem. - A tanárunk  a pálya másik vége felé int, a fiúk pedig leválnak az iskola színeibe öltözött csoportból és hűségesen követik őt. - Ne lássak lazsálást! - Adja ki az újabb ukázt felénk, aztán már olyan messze érnek, hogy azt sem halljuk, mit magyaráz a fiúknak. Valószínűleg erősítenek, míg mi saját belátás szerint valami köredzés szerűt imitálunk. Normál esetben valószínűleg jobban kihasználnám az alkalmat az edzésre, most azonban nem viszem túlzásba a dolgot. Mégis sikerül annyira belefeledkezni a mozgásba, hogy kis híján szívrohamot kapjak, amikor valaki megragadja a kezem és szinte elvonszol a többiektől. Nevetve pillantok a barátnőmre: - Jadie! Mit művelünk? - Jókedvem az arcomra is kiül és valójában kicsit sem bánom, hogy már sikerül is elsettenkednünk a pályáról.
- Nee! Ennyire? - Kérdő pillantásom a barátnőmre szegezem és bízom benne, hogy semminek nem megyünk neki, amíg a világ legfontosabb dolgairól beszélgetünk, amelyek jelenleg a focicsapat és a hajrálányok.  - Na jó, azért a focicsapat még mindig sokkal jobb, mint a kosarasok... Ne aggódj, biztosan holnap lesznek a jobbak. Nem létezik, hogy tök tehetségtelenek akarnak csak a csapat tagjai lenni. - Az okfejtésem nem alapul semmilyen kutatáson, még csak a jelentkezőt sorát sem néztem végig, de mi mással önthetnék egy kis lelket a barátnőmbe?
- Persze. - Mivel már szavakba sem kell öntenie miben kell pontosan segítenem neki, kérdés nélkül húzom le az egyenruhája cipzárját a hátán, aztán amíg ő tovább magyaráz, én megszabadulok a kötelező címeres iskolai tesi pólótól, felfedve a sportmelltartóm.
- Nem is tudom. Nem akarlak ezzel untatni, tudom, hogy nagyon sokat beszélek róla - vonom meg a vállam tanácstalanul, miközben csípőre teszem a kezeimet. Nagyot sóhajtok, majd a formátlan sportnadrág derekához csúsztatom a kezeim, hogy attól is megszabaduljak végre. - Megvárod amíg lezuhanyzom, igaz? Alig csináltunk valamit órán, de nem bírok így bárhova menni.


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bermuda Triangle Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Bermuda Triangle Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Bermuda Triangle 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Bermuda Triangle 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Bermuda Triangle 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyVas. Jan. 12 2020, 00:09


Csajszik & Henry
Azt mondják, az emberek változnak. Na hát igen, ez úgy baromság ahogy van, max csak megjátsszák magukat, de kurvára marad minden a régi, legalábbis, szentül megvan győződve erről maga Henry is, elég csak a saját példáját nézni. Ő aztán biztos nem fog megváltozni, de soha. Max jobban tud majd hazudni és gyorsabban elfutni a baj elől, ahogyan azt eddig is és persze most is tette. De, hogy most mi elől is menekül?
Az ember azt hinné, hogy ha egy gyerek képes elszökni a nővéréhez, csak azért mert hiányzik neki –persze ezt soha az életben be nem vallaná a nőnek -, akkor legalább lesz annyira jó fej és nem égeti le azzal, hogy milyen baromságokat csinál. De, hát Henry-ről van szó, aki egy percig nem tud megülni a fenekén. Még alig pár hete jár az iskolába, de szent meggyőződése, hogy az osztályfőnöke utálja, csak úgy minden ok nélkül. Esküszik pedig, hogy eddig semmit nem tett ellene, de kezdi úgy érezni, hogy ezt a sok megaláztatást, amit tőle kap az osztály előtt, ezt mind azért kapja, mert sárga… Legalábbis a tanár eléggé nyomatékosította, hogy mennyire a bögyében van Kína valami oknál fogva. És ő ezzel most mit kezdjen? Kezdjük ott, hogy ő koreai, ráadásul félvér, tehát inkább amerikainak mondaná magát, főleg amiatt, hogy még a saját nevét sem tudná leírni a másik nyelven. Folytassuk ott, hogy attól még nem kéne személyeskedni, csak azért mert rasszista. Bele kell törődni, hogy a Nagy Alma, nem véletlenül olyan közkedvelt és itt minden féle nemzetiség megfordulhat. Az ilyen egyáltalán, miért megy tanárnak? Hát milyen példát mutat így? Na, de Henriken ne múljon, majd ő tesz róla, hogy oka is legyen őt utálnia. Nem hagyhatja ám, hogy csak így megalázzák. Így történt az, hogy kicsit megviccelte a tanárt az óra elején. Köztudott, hogy szeret rágózni, ahogy az is, hogy óra elején kiköpi, nem feltűnően felragasztja az asztal aljára, majd mikor mindenki kiment a teremből leszedi, és újra bekapja, hacsak ott nem felejti. Igaz minta a diákok számára az az ember. Múltkor azt is észre vette mikor valamibe belenyúlt a tanár, hogy a tanári asztal melyik fiókjában kereste először a zsebkendőt, ergo, ő hova szokta rakni. Ezen két információ után meg is született a csíny.
Mint kiderült, mikor nekik tesijük van, akkor bizony üres a terem és egy lélek sincs arra, így hát sima ügy volt eljátszani azt, hogy ő nem érzi a helyzet magaslatán magát és így a mosdóba kéredzkedett, ami valljuk be, elég messze van a teremtől. Mégis valahogy ott kötött ki, hogy bekenhesse az asztal alját művéres kókusz zsírral –csak hogy lásson valami szépet is az osztály annak bizonyítékául, hogy mit matat ott folyton -, majd elhelyezte a liszt bombát a fiókban. Biztonság kedvéért rakott mindkettőbe. Majd, mint aki jól végezte a dolgát indult is kifele, ám véletlenül belefutott a folyosón biztonsági őrbe, aki már messziről rá is kiáltott, hogy maradjon ott, már csak azért is, hogy megnézze mit csinált egy üres osztályteremben egy tesi ruhás srác. Hát talán okosabb lett volna ott maradni, de mivel nála voltak a bizonyítékok, így nem tervezte. Futásnak eredt hát, minek következtében a biztiboy is követni kezdte. Ilyen gyorsan még életében nem futott, főleg, mert ilyen jó kondiba lévő üldözője eddig még nem akadt. Az egyik sarkon ám sikerült leráznia és úgy döntött, hogy a tesi terem tetején biztonságosan körül kémlelhet és meghúzhatja magát, így megtámadta a létrát és meg sem állt a tetejéig. Elfáradva nyúlt is ki –tervei szerint – csak egy rövid időre, ám valahogy jobban eltelt ott az idő és rá kellett döbbennie arra, hogy már a következő óra megkezdődött, és ő valószínűleg le is maradt az egész csínyről. Hát ezért fáradozott, hogy ne lássa azt vörös fejét a tanárnak, ami még a liszten is keresztül üt?
Talán még nem késő belopódzni a terembe, de először át kéne öltöznie. Se baj, hátha nyitva hagyták a fiú öltöző ablakát, majd becsimpaszkodik oda a tetőről. Ám ez az épület annyira új még neki, már nem is tudja, hogy erről az oldalról melyik ablak tartozik a fiú öltözőhöz már és melyik a lányokéhoz. Próba szerencse, úgy sincs már senki bent ilyenkor, nem gáz, ha eltéveszti. Óvatosan lóg is lefelé lábaival a párkányt keresve, amit sikeresen meg is lel, így még egyben lemászik az ablakokhoz és támadja is meg a harmadik ablakot, ami reményei szerint a keresett öltözőé már. Pechére –vagy inkább szerencséjére? – az még bizony a lányoké, amit onnan tud meg, hogy benézve rajta két éppen vetkőző szépséget pillant meg. Oho, még a műsort is sikerült elérnie, akkor még lehet, itt lóg egy kicsit, az az óra már nem oszt, nem szoroz.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyCsüt. Márc. 12 2020, 09:26


Isa, Henry && Jade
Tudod, mi a férfi? A férfi mindent elvisel, sosem panaszkodik, megbocsát, majd továbblép.
Tény és való, hogy nem feltétlenül rajongok a tanulásért, de ettől függetlenül meghatározó személye vagyok a sulinak. Ez az egész nem csak a népszerűségemen múlik, amiért amúgy is megdolgoztam, hanem a szerepvállalásom is a szurkolócsapatban. Nagyon komolyan veszem azokat a dolgokat, amiket elvárnak tőlünk, így igyekszem sosem meghaladni az ötven kilót, illetve erősíteni, hogy a többiek lehetőleg elbírjanak, viszont ugyanakkor, ha arra kerül sor, én is tudjam őket emelni.
Emellett viszont rengeteg mindenre kell figyelni a minket övező sztereotípiák miatt is. Lényegében a tökéletes bőr, a szép haj, aminek a vége véletlenül sem lehet töredezett, és a mindig ápolt körmök már velejárói a szurkolócsapatnak. Vannak lányok, akik pont ezeknek a hiánya miatt estek ki. Ez olyan dolog, mint a vendéglátás, vagy egy állásinterjú. El kell tudnod adni a külsődet, és mivel elég rövid szoknyákat hordunk – esetenként rövid felsőkkel – oda kell figyelnünk arra, hogy amit megmutatunk magunkból, az szép legyen.
Emellett nem mehetünk el a tény mellett, hogy a társasági életben is szerepet kell vállalni azért, hogy ilyen körökbe bekerülhessünk. Ismernünk kell azokat a diákokat, akik egyes csapatokban vannak, pont ezért az elsősök már a második vagy harmadik héten mindig kapcsolatba akarnak lépni velünk, népszerűbb diákokkal. Nekem ez annak idején nem volt túl nehéz, mivel Isát már ismertem, amikor ebbe az iskolába jelentkeztem. Általa pedig először csak a csapatom egyes tagjaihoz volt szerencsém, aztán a kapitánnyal is találkoztam egy bulin. Egyáltalán nem volt megjátszott a szituáció, és talán pont emiatt tudtunk szerencsésen összebarátkozni. Engem is elég sok lány környékez meg ilyesmi szándékkal, de sajnos elég radikálisan tudom kezelni a helyzetet. Nem igazán vagyok oda azért, ha valaki pusztán érdekből akar velem jóba lenni, így csípőből elutasítottam a legtöbbet a mai válogatón is... Ami amúgy sem sikerült túl jól. Voltak kellemes pillanatai, amiket megjegyeztem magamnak, hátha néhányan visszajönnek a második fordulóra. Viszont meg kell tanulnia mindenkinek, hogy nem igazán lesz majd a versenyek és meccsek során még egy lehetőség. Egyszer kell tökéletesen csinálnunk és nem veszélyeztethejük egymás testi épségét.
Amint végeztünk sorainkkal, rögtön el is indultam a pályán cirkáló lányok felé. A fiúk tesitanárai nem tudom miért jobb fejek ilyen téren mindig, hiszen ők folyamatosan elüthetik játékkal az időt, amíg velünk iskolaköröket futtatnak. Szerencsére én mondjuk ezt a részét pont megúsztam, és amikor a tanárunk nem figyelt, sikeresen kiragadtam Isabelt is a körből.
- Tilosban járunk. Nem egyértelmű? – vigyorogtam rá, majd a fal mentén kezdtem el befelé sompolyogni az épületbe – Komolyan nem értem ezt az embert. Érdekesebben is eltölthetnénk a tesiórákat.
Kifejezetten nagy rajongója voltam a csapatjátékoknak, amiknek legalább volt is értelme. Mert az ember megtanulta tisztelni a társait úgy, hogy közben szórakozott és egyszerre vezette le az iskola által nyakunkba vésett stresszt. Nem igazán lenne mindegy szerintem az, ami ilyenkor történik, de hát... Ja mondjuk nekem nincsen diplomám ilyen téren, biztos jobban tudja a tanárunk, hogy mire van szükségem. Én pedig tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy hogyan tegyem tönkre a terveit.
- Szerintem nem lesznek elsős szurkolóink – jegyeztem meg – A mai válogatáson voltak olyan lányok, akiknek se balettos, se tornász múltjuk nincs.
Tudni kell a mi csapatunkról, hogy egyáltalán nem csak a magamutogatásra megyünk rá. Mindannyian tudunk nagyon bonyolult elemeket beépíteni a koreográfiáinkba, és a csapat nagy része vagy most is űzi sportként a tornát az iskolai tevékenysége mellett, vagy minimum hat évesen elkezdte azt, illetve a balettet. A mostani gólyáink úgy néz ki, hogy ezzel nem annyira voltak tisztában.
- Hát a mai tinédzserekből bármit kinézek – sóhajtottam fel halkan, teljes mértékben degradálva a tényt, hogy lényegébne én magam is ebbe a körbe tartozom – Komolyan, miért tűnik úgy, hogy mi nem voltunk ilyenek?
És pont ezért van feszültség a generációk között. Bár valahol már ez is részletkérdés szerintem. Mindenesetre az tuti, hogy én ilyen rossz teljesítménnyel, nem lettem volna képes ekkora mellénnyel kiállni egy csapatnyi lány elé, aki bírálni akar engem.
- Talán nem is baj, hogy teljesen elvetettem már az egyetem ötletét – jegyeztem meg – a végén tiltólistára fogunk kerülni, mert annyira rosszak vagyunk mindenben.
Persze ez nem feltétlenül volt igaz, mert azért a szurkolócsapat még tartja magát. Én nem emlékszem pillanatra, amikor a kosárcsapatunk nyert volna, viszont amikor még Louis volt a kapitány, határozottan jobb volt a focicsapatunk. És ez az időszak nekem egy kicsit hiányzik.
Amint lehúzta a a cipzárt a ruhám felső részén én magam megszabadultam a szoknyámtól is, mivel csak ketten voltunk itt. Amúgy sem voltam kifejezetten szégyenlős más lányok előtt, így a lábam között összepatentolt bodyt is levettem. Lényegében nem éreztem magam zavarban attól, hogy egy szál csipkés fehérneműben álldogálok a barátnőm előtt, ami ráadásul fekete is volt, illetve bugyinak már vagy 15 éves korom óta csak tangát választok.
- Nyugodtan beszélhetsz róla, ha attól jobban érzed magad – jegyeztem meg neki, miközben áttúrtam a hajam, miután a szalagot és a hajgumit is kiszedtem belőle – Az enyém sem mondható kifejezetten jobbnak.
- Persze megvárlak – mosolyodtam el, ahogy hátrapillantottam rá, de a szemem sarkából rögtön valami másra is figyelmes lettem. Ahogy kirajzolódott előttem az ablakban lógó fiú alakja, nem tudtam megállni, rögtön felsikítottam, és jobbára Isabelt használtam élő pajzsnak aki takarhatta a testem.
- Van egy stalkerünk – mondtam oda a lány fülébe – Akit két pillanaton belül ki fogok nyírni ha nem lép le... Te jó ég!
Éreztem ahogyan egy kicsit dühösebb lettem, és az ajtó mögöt rángattam fel magamra a farmerom és a pulcsim, hogy aztán az ablak felé indulhassak. Biztosan el fogok számolni a sráccal.

888 ✮✩ ruha ez lesz majd ✮✩ gyerünk Csibéim Bermuda Triangle 2624752903  Bermuda Triangle 1471401822   ✮✩


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Bermuda Triangle Px9jziS
Bermuda Triangle YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Bermuda Triangle JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Bermuda Triangle KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Bermuda Triangle 3RK91XH
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyKedd Márc. 17 2020, 10:00

Jade & Henry & Isa
Az a helyzet, hogy most, hogy én magam is végzős vagyok és hamarosan itt kell hagynom a gimit, sokat segít abban, hogy még inkább átérezzem milyen lehetett Lounak otthagyni a gimit. És az a helyzet, hogy ez baromira nem egyszerű. Belecsöppenünk egy nagy medencébe, amiben meg kell tanulni cápának lenni, vagy elbújni előlük, köztes állapotot ugyanis nehezen lehet elérni. Vannak, akik eleveznek az oldalvízen, mi viszont Jadievel sokkal inkább vagyunk benne a történések sűrűjében. Szimplán mert olyan emberekkel sikerült összebarátkoznunk, na meg a barátnőm elég mélyen benne van a szurkolócsapatban, ami minden iskolának egyfajta megkoronázása. Kicsit sem vagyunk viszont azok a fajták, akiknek gondot jelentene, hogy más, fontosabb programokért - amiket nyilvánvalóan saját magunknak szervezünk és semmi köze a tanuláshoz - ellógjunk egy-egy napot, vagy jelen esetben egy órát. Annak, hogy a tesi tanár nélkül próbálkozunk valamiféle testmozgást imitálni, különben sincs semmi értelme. Na meg állandó probléma számomra, hogy miért nem lehet leigazolni, hogy ne kelljen ezekre a felesleges alkalmakra járnom, ha egyébként heti négy nap versenyszerűen egyesületben edzek. De mindegy.
Láthatóan Jadenek sem jön be sokkal inkább a mai nap. Most tartják a válogatót a csapatba, ami minden évben kisebb káosszal jár, ugyanis sokan ebben látják a lehetőséget ahhoz, hogy valakivé váljanak a középiskolában. Ez a vágy viszont nyilvánvalóan nem jár különösebb tehetséggel, szóval sok esetben a jelentkezők egyszerűen csak leégetik magukat és felfájást okoznak a felvételiztetőknek.
- Á, ne is menjünk bele, csak felidegesítem magam rajta - halk nevetést hallatok, miközben elég látványosan, de elhagyjuk a bűntény helyszínét. Mármint a testnevelés órai kötelezettségeink helyszínét. - Ennyi erővel már akkor is jobban járna az évfolyam, ha szimplán én tartanám az órákat. Nem véletlenül mondják, hogy aki tudja csinálja, aki nem, az tanítja, aki meg tanítani se tud az tesi tanár lesz. - Nagyot sóhajtok, s közben gyorsan körbe is pillantok, nehogy úgy járjak, mint a mesékben, amikor nyilvánvalóan ott áll a kibeszélt személy a mögött, aki épp kritizálja.
- Még jó, hogy nem veszitek be őket. Csak rontanák a színvonalat. De van elég ember az elsősökön kívül? - Persze, nem az én világom, minimálisan azért mégiscsak bele tudok szólni, főleg mert a szinkronúszó csapat is nagyon hasonlóan működik, amikor felvételi eljárásról van szó. - Őszintén nem tudom. - finoman megrázom a fejemet. - Csak azt nem értem, hogy gondolhatják, hogy azért fognak bekerülni a csapatba, mert szépek. Nyilván csak a népszerűség miatt akarnak csatlakozni. - Nem félek kimondani a véleményemet, mert hiába vagyok kedves a legtöbb emberrel, azért néha belefér, hogy valakit kritizáljak. Ettől persze nem tekintem őket rossz embereknek, egyszerűen csak rossz dologra akarják használni a szabadidejüket.
- Nem hiszem, hogy ez számítana. Ott nem a csapatteljesítményt veszik figyelembe, hanem az egyénit. Abban meg nincs bajod. - Próbálom valamelyest befolyásolni a reménytelen hangulatot, amivel a jelen helyzethez áll, hiszen a holnapi válogató ezerszer jobban is sikerülhet, mint ez a mostani. - Az meg nem fog befolyásolni, hogy mész-e egyetemre, vagy sem. Bill Gates sem fejezte be a Harvardot és nézd meg hol tart most - jegyzem meg nevetve. Nyilván számunkra a Bill Gates-i szintek csak álmok maradnak, de csomó más sikeres ember sem fejezte be az egyetemet, vagy adott esetben a gimit és mégis sokra vitték. Velünk sem lesz baj.
- Á, csak magamat idegesítem fel újra... - megrántom a vállaimat, miközben tovább készülődöm a zuhanyzáshoz, amit muszáj megejtenem, ha nem akarom undorítónak érezni magamat. - Miért van ennyi gond a pasikkal? - teszem fel a költői kérdést, amire már annyian keresték a választ előttünk és mégsem találta meg senki, így valószínűleg nem is mi fogunk rájönni tizenéves fejjel. Nincs azonban időm ténylegesen betérni a zuhanyzókhoz, mert Jadiet hallom felsikítani, s előbb csak a fejemet kapkodom a veszélyforrást keresve, majd megilletődve veszem tudomásul, hogy már maga elé is rángatott élő pajzsként. - Mi? Mit csinálsz? - Nagyra nyílt szemekkel, kérdőn figyelem, ahogyan előbb felöltözik, majd hűen a szavaihoz gyakorlatilag elindul leszámolni a bámészkodóval, akit most már én is felfedezek az ablakban és hitetlenkedő pillantást vetek rá. - Várj, le akarod szedni onnan? - Úgy nézek Jade-re, mint aki megőrült, habár jelen helyzetben én sem vagyok túl boldog azt illetően, amit a srác csinált.


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bermuda Triangle Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Bermuda Triangle Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Bermuda Triangle 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Bermuda Triangle 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Bermuda Triangle 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyKedd Jún. 09 2020, 23:40


Csajszik & Henry
Henry sosem volt egy minta gyerek és őszintén nem is tervez megjavulni. Talán Hailee még úgy hiszi, hogy nem olyan vészes a helyzet és van remény, ám ő ebben nem lenne olyan biztos. Most is csak reménykedik benne, hogy ha az igazgató elé kell állnia, akkor megússza a nővére nélkül. Igazából nem szeretett volna ilyen módon bemutatkozni már az első héten, de a tanár elég nyomós indokot adott arra, hogy megmutassa, ki az úr az osztályban. Ő szeretett volna tiszta lappal indulni, de már eléggé a bögyében volt az, hogy a saját osztályfőnöke azért utálja, mert ázsiai vonalai vannak, ergo ő már egyből kínai, akin bosszút kell állni, azért, mert baja van Kínával. Valami pszichológiai tesztet kéne vele kitöltetni, mert tuti nem százas. De mivel az túl időigényes lenne, ezért gyorsít a folyamaton és megmutatja, hogy ez csak rosszabb mikor felmérgeli magát. Igazából örülhet, hogy most nincs sok pénze, így lowbudget bosszút fog rajta állni, vagyis a konyhában talált eszközöket hívja segítségül. Egy kis piros ételszínezéket, egy kis kakaóport, lisztet, és kókuszzsírt mint fő hozzávalókat. Ha több pénze lenne, akkor tuti festékkel próbálkozna, hogy sokáig nyoma maradjon a fején. Szóval, ha úgy vesszük, egész jól jár a tanár, hiszen a lisztet le is tudja seperni magáról, de azért az osztálynak is örömet okozhat vele. Aztán végülis ezért még csak ki sem rúghatják az iskolából Henry-t. Így mindenki is jól jár. Ha meg a tanár továbbra is nyomorult marad és nem veszi az adást, akkor vessen magára, mikor keményebb csínyeket vesz majd elő. Még így is túl emberséges hozzá. Na meg lusta és csóró.

Arra viszont egyáltalán nem számít, hogy a biztonsági őr tetten éri, aki kivételesen formában is van és nem egy dagadt fánkzabálóval van dolga. Már azt hiszi nincs menekvés előre, mikor némi előnyre sikerül szert tennie és végül a testnevelés terem tetején köt ki. Megvárja míg tiszta lesz a levegő és addig kifújja magát. Már rég nem futott ilyen sokat, nincs szokva ő ehhez, hát nem sportember ő. Amint normalizálja a légzését és elmúlik a veszély összeszedi magát és erőt gyűjt a következő akrobata mutatványhoz. Még, hogy keveset mozog… most is lefutott egy fél maratont az életéért, most pedig mindjárt megkockáztatja azt, hogy mennyire bírja meg a súlyát az az eresz, amiről tervezi a lecsimpaszkodását a párkányra. Nem tűnik ésszerű ötletnek, de lusta kerülni, így gyorsabb. A baj csak az, hogy még nincs meg fejben az épület alaprajza, így nem tudja melyik ablak hova tartozik már. De most pont köztes az idő, talán nincs bent senki és így nem lesz olyan gáz, ha mellé lő. Nagy erőlködések és nyögdécselések közepette sikeresen a párkányhoz szenvedi magát. Meglepetésére azonban nem üres az öltöző, hanem két vetkőző lányt pillant meg. Ajkát beharapva méregeti is a felhozatalt és azt, hogy vajon megy e tovább a vetkőzés, mert hát, ha már így járt miért is ne? Egészséges férfiból van, megnézi ő a jót magának.

Sajnos sokáig nem tud észrevétlen maradni és mikor észreveszi, hogy lebukott, ijedtében el is enged mindent, hogy még időben elhúzhassa a csíkot. Nagyon úgy fest, hogy az egyik tervezi elverni a nem kívánt kíváncsiskodót, ő pedig nem szeretné, hogy utolérjék. Az ugráskor azonban nem vette figyelembe, hogy leérkezéskor közel lehet a feje az ablakhoz. Ennek következtében szépen be is veri a homlokát a párkányba, ő pedig nyüsszögve terül ki a hátára a fejét fogva. Ez nem az ő napja, nagyon nem. Talán, ha halottnak tetteti magát megússza a verést? Merné remélni, de jelen helyzetben már semmiben sem biztos, csak abban, hogy elég nagyot koppant a feje. Egy ideig még csak az eget bámulja, aztán erőt vesz magán, hogy felüljön és úgy várja meg a lányokat, hátha hoznak magukkal zsepit is, mert ha jól érzi kicsit megeredt az orra vére. Jobb ötlet híján addig felhúzza a pólója alját és azt tartja oda az orrához. Reméli kap engedményt, mert a karmája rendesen kicsiszett vele mára. Így már kvittek nem? Amint megjelenik a szőkeség felemeli a szabad kezét, hogy aztán valamit a pólójába mormoghasson. – Kegyelmezzetek! Ja, és amúgy a lányoknál mindig van zsebkendő, nem? Megdobhatnátok eggyel. – pillant rájuk a szebbik nézésével, hátha megszánják.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyKedd Aug. 25 2020, 01:46


Isa, Henry && Jade
Tudod, mi a férfi? A férfi mindent elvisel, sosem panaszkodik, megbocsát, majd továbblép.
Halkan nevettem fel a barátnm szavain. Elég jól tudtam azonosulni azzal, amit Isa mondott nekem. Lényegében a mi edzőnk is annak idején szurkolólány volt, viszont nagyon úgy tűnik, hogy a sport mivoltjával ködösen van tisztában. Igen, könnyűnek kell lennünk. Viszont ha nem vagyunk elég erősek, akkor képtelenek vagyunk hibátlanul végigcsinálni a gyakorlatokat. Pont ezért is érzem magam egy kicsit furcsán mindennel kapcsolatban. Én határozottan egy olyan poziciót töltök itt be, ahol a súlyomra oda kell figyelnem, mivel engem emelnek a többiek. Ugyanakkor vannak nálam könnyebb lányok is, akik, egy-egy piramis formáció esetén az én vállamra állok. Ha középről esek ki azért, mert a testem egyszerűen a sajátját is képtelen megtartani, az semmiképpen sem vezet jóra. Tegyük fel, hogy egy hármas piramis középső pillérjeként vagyok jelen. Összedőlnénk, akár egy kártyavár, és ehhez nem kell túl nagy fizikatudás... Lényegében én szenvedném a legnagyobb balesetet, de az egész csapat a kórházban kötne ki... Éppen ezért sokkal nagyobb figyelmet kellene fordítanunk a biztonságos sportolási lehetőségre, mint az alakunkra vagy a szépségünkre.
Egyetlen vörös lányként, a világító, testemet teljesen beborító szeplőkkel nem nehéz kitűnnöm a tömegből. Lelkes tagja vagyok a csapatnak, bolondulok a csinos ruhákért, a sminkekért és mindenféle lányos dologért. Ugyanakkor Bujo-t vezetek, szeretek olvasni pusztán kedvtelésből, és nem vagyok éltanuló, mint a kapitányunk... Egy vagyok a szurkolólányok közül, aki előnytelenül feltűnő külsővel rendelkezik és ezért figyelmet kap.
- Lényegében egyetértek – jegyeztem meg határozottan, aztán Isa intése ellenére igen belemelegedve a témába folytattam tovább a mondandóm – Konkrétan egy normális futótechnikát nem tanulunk meg, tehát ezek a tesiórák arra sem elegendőek, hogy az ember hobbit kovácsoljon belőlük. Illetve a normális cipő sem elvárás, ami már balesetveszélyes.
Az teljesen más kérdés, hogy mi Isával eléggé otthon vagyunk a sportokban, ezért tudjuk, hogy milyen öltözéket követel meg az egész. Én egy vagyok azok a lányok közül, akik még a melltartójukat is lecserélik, mert nem véletlenük találták ki a sportos darabokat a kosarasokkal szemben. Ugyanez igaz a bralette-ekre is, amik lényegében sok tartást nem adnak egy mellnek maximum a formán segítenek a szivacsokkal. És hát nem a legkellemesebb dolog az, amikor valakit állbaver a cicije futás közben.
- Idénre megvagyunk, ami a létszámot illeti – direkt emeltem ki azt, amit – Viszont mivel mind picik és vékonyak vagyunk, nehéz jó tartókat keresni. Kellenének a csapatba olyan atletikus lányok, akik erősek is, nem pedig hozzám hasonló kis libácskák, akik a dolgok könnyebbik részét végzik.
Vicceskedve fintorodtam el az orromat ráncolva, miközben kimondtam a legnagyobb sztereotípiát velünk kapcsolatban. Az utóbbi időben az én erőnlétem is lehetett volna jobb, viszont így is hamarabb nézem ki magamból azt, hogy egy nehezebb dobozt a-ból b pontba tudok vinni, mint mondjuk Isa húgából, aki nálam is jóval vékonyabb volt.
- Egyáltalán mi ez a sztereotípia? Nem feltétlenül hülye picsákat várunk jelentkezőnek, már bocsánat – az én esetem elég más volt. Tény és való, hogy maga a sport, amit űzünk erőt próbáló, ezért izmosak vagyunk. Az én pozíciómban határozottan nem lehet 48 kiló fölé menni. Ugyanakkor a bőröm nagyon fehér és érzékeny, ami miatt kénytelen vagyok odafigyelni rá. Viszont ez nem jelenti azt, hogy ez a beugró a csapatunkba. Határozottan előny a tornász vagy balettáncos múlt... Ezt sokkal inkább kellene szem előtt tartani.
- Ha egy jót találnánk, már sokkal előbbre lennénk – halk sóhajt hallattam, aztán az egyetemmel kapcsolatos megjegyzésén már egy kicsit elmosolyodtam – Ez határozottan olyan dolog, ami neked való. Te okos vagy, én pedig utálok tanulni és lényegében apának sem jött be... Azt hiszem Lanával mind a ketten tanultunk a hibájából.
Kifejezetten nehéz lehetett szegénynek két olyan lánnyal megbirkózni, mint amilyenek mi vagyunk. Lana lázadó volt, akinek nehéz volt megmondani, hogy mit tegyen, mert a saját szabályai szerint élt, ezért is ment el hamar otthonról. Nekem csak a szám túlságosan nagy, azonban ahhoz gyáva vagyok, hogy a nővérem iránt érzett féltékenységemet szavakba merjem önteni. Úgyis mindig ugyanazt mondták volna apával. Hogy valaki az én külsőmért sokat meg tudna adni, ugyanakkor saját magamat közönségesnek láttam, mivel állandóan összesúgtak a hátam mögött a bizonyos vörös sztereotípiák miatt. Pont ezért nem is vagyok teljesen megelégedve a külsőmmel és általában a teljesen szeplős arcomat igyekszem jól lealapozni. Ugyanakkor a testem többi részével nem tudok mit csinálni és rögtön rákvörös is lettem, amiért lényegében az egész közszemlére lett tárva az ablakban lógó srác előtt. Már nem is tudtam figyelni Isa kérdésére, egyszerűen csak magam elé kaptam a felsőmet és igyekeztem lehetőség szerint nem felsikítani. Lényegében rögtön elöntötte a düh az agyamat, aminek hatására már abban sem voltam feltétlenül biztos, hogy most zavaromban vagy mérgemben lett vörös a fejem. Minden bizonnyal mind a kettő közrejátszott.
Mindenesetre híresen jó vagyok abban, hogy órákig készülődjek, most mégis képes voltam nagyjából tíz másodperc leforgása alatt teljesen felöltözni. Isa kérdését pedig egyenesen hülyeségnek találtam ebben a helyzetben.
- Persze, hogy le akarom! – talán a megengedettnél egy fokkal hisztérikusabban és dühösebben jegyeztem meg ezt, ami miatt tartottam tőle, hogy a folyosón ólálkodó tanárok meghallják a sipításomat – Ki fogom nyírni, arra mérget vehetsz!
Persze úgy néz ki, hogy a sors elintézte helyettem ezt az egészet, hiszen még mielőtt elkaphattam volna a fiú ruháját, ő egyszerűen megfejelte a párkányt. Ettől függetlenül nagyon mérges voltam a kis kukkolása miatt és határozottan utánanyúltam. Sikerült megragadnom a felsőjét, ami egy hatalmasat reccsent, de ettől függetlenül igyekeztem rántani egyet rajta, hátha be tudom húzni az ablakba. Csak akkor engedtem el, amikor már nyilvánvalóvá vált az, hogy sokkal inkább ő húzna ki engem onnan, ha sokáig kapaszkodnék belé. Viszont még sem éreztem elégtételt, amikor megpillantottam a vérző orrát. Ha ez az egész kiderül, mindannyian az igazgatóhoz megyünk, engem pedig erőszakos viselkedés miatt el is tilthatnak a csapattól.
- Hjaj, ezt nem hiszem el, komolyan... – idegesen túrtam a hajamba, ezzel teljesen összekuszálva a tincseimet – Isa, figyeld, hogy jön-e valaki, amíg elintézem az orrát.
Rögtön elő is kaptam egy zsepit a táskámból és kicsit sem gyengéden hátrahúztam a fejét, hogy odanyomhassam a papírt. Nagyon reméltem, hogy nem várta el tőlem ebben a helyzetben a finom és nőies viselkedést.
- Mit kerestél az ablakban? – tettem fel neki a kérdést, még mindig pattogva – Meg akarsz te halni? Mi van akkor, ha megcsúszol és nagyobb baj történik? És ha erről bárkinek beszélni mersz, én leszek a következő, aki majd eltöri az orrod, arra mérget vehetsz...

1 026 ✮✩ ruha ez lesz majd ✮✩ gyerünk Csibéim Bermuda Triangle 2624752903  Bermuda Triangle 1471401822   ✮✩


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Bermuda Triangle Px9jziS
Bermuda Triangle YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Bermuda Triangle JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Bermuda Triangle KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Bermuda Triangle 3RK91XH
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyVas. Aug. 30 2020, 22:32

Jade & Henry & Isa
Azt hiszem soha nem fogom tudni megérteni azt a vágyat a srácokban, hogy olyan jellegű kukkolásokat végezzenek, mint a mi emberünk is. Egyáltalán hogy került a női öltöző ablakának a közelébe? Biztos, hogy nem véletlenül, mivel azt azért nagyon könnyen be tudjuk látni mindannyian, hogy nem mindennapos eset, ami történt. Na de hogy a Trevor egy tanulója képes legyen ilyesmire... Ezért minimum jár neki egy elbeszélgetés az igazgatóval! Ha pedig szükség van rá, hajlandó vagyok saját kézzel gyűjteni az aláírásokat a büntetéséért. Jobb szeretném, ha szimplán folytathatnánk a beszélgetést a barátnőmmel, de nagyon úgy tűnik, hogy más lapokat osztottak számunkra a mai napra. Még csak az sem elég, hogy egy gyalázatos testnevelés óráról kellett elszabadulnunk, ezen felül el kell intéznünk egy kukkolót, amit Jade nagyon is véresen komolyan vesz. Pedig szívesen beszélgetnék még a szurkolócsapat felvételi eljárásáról, hiszen mint sportban járatos ember nekem is megvan a véleményem erről.
- Lehet a suliban már a felvételi eljárás része lett, hogy csak pici és vékony lányok kerülnek be - nevetem el magamat, majd megrázom a fejem is. Ha a testfelépítés nem is, de a pénzügyi háttér sokszor igenis feltétele annak, hogy valaki itt tanuljon, kivéve ha ösztöndíjas helyet kap. - Szerintem ne izgulj ezen, találni fogtok jó embereket is. Idő kérdése. - Persze attól még a diákság létszáma korlátozott, de az utolsó pillanatban valahogy minden helyzetben beesik valaki, akire a kezdetektől fogva szükség volt.
- A filmek - megrántom a vállam. - Bárkit lehet befolyásolni azzal, amit a képernyőkön lát. A szurkolólányok állandóan a buta, de tipikusan méhkirálynő lányok a filmekben. A zenekarosok meg a csúnyák és kockák - nevetve nézek Jade-re, csak hogy lássam a reakcióját. Néha nagyon fel lehet húzni azzal, ha a róluk felállított sztereotípiákkal húzza valaki az agyát, a hirtelen jött szabadságnak köszönhetően pedig felbátorodom annyira, hogy ezt most megtegyem vele.
A jókedvem azonban hamar átveszi a zavar, aztán meg a pánik, mert lehet hogy kicsikét én is akartam azt a lincselést, de arra mégsem vágytam, hogy a srác előttünk vérezzen el. - De megláthatnak! - Jade-nek talán nem tenne annyira keresztbe, ha életében először az igazgatói irodába kellene mennie, viszont a tény, hogy nem csak egy szimpla beszélgetés lenne, amit kap, hanem potenciálisan a csapatból való eltiltás, biztosan jobban megviselné.
- Istenem... Ki ne nyírd! - Erélyesen szólok rá Jade-re, de mégis eleget teszek a kérésének és igyekszem szemmel tartani a terepet, mint valami katona. Nem mintha akkor, ha éppenséggel meglátnék valakit, jobb helyzetben lennénk, mert mégiscsak egy vérző orrú, földön fekvő sráccal van dolgunk, miközben jelenleg egyébként mindhármunknak órán kellene lennie.
- Inkább azt kérdezd meg tőle, hogy a nevét tudja-e, vagy mit tudom én... - tanácstalanul integetek a levegőben a kezemmel, miközben csak pár pillantást vetek rájuk a szemem sarkából. - Mi van ha agyrázkódása van? - teszem fel a kérdést, szinte magamnak, csak mert sokkal fontosabb a válaszadásnál az, hogy legalább a srác orra vére elálljon, nem akarom, hogy ha esetleg mégis rajtakapnak, azt higgyék, hogy mi vertük be neki.
- Azt hiszem jön valaki, húzzunk el innen! - A megszokottnál valamivel idegesebben kezdek toporogni Jade és a srác közelében, majd megragadom a fiú karját és Jade-re pillantva ugyanazt várom tőle is. - Ne hagyjuk itt, mert a végén ránk fogja. Gyerünk! - Arra aztán már soha az életben nem gondoltam volna, hogy a kukkolása ellenére a végén még mi fogunk neki segíteni, de jelen helyzetben, na meg egy zsebkendővel az orrában igazából kegyetlenség lenne itt hagyni. - Amúgy nem azért, de egy tampon jobban működött volna... - Ezt persze egyáltalán nem szakemberként mondom, habár a funkcióját ugyanúgy el tudná látni, mint a zsepi, sőt talán jobban is működne. Persze számunkra lehet szórakoztató lenne, de a kis triónk férfi tagja nem tudom mit szólna hozzá.
615 | fuss Forest, fuss! Bermuda Triangle 2284509961 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bermuda Triangle Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Bermuda Triangle Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Bermuda Triangle 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Bermuda Triangle 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Bermuda Triangle 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyVas. Szept. 20 2020, 23:27



Csajszik & Henry
"There is a crack in everything, that’s how the light gets in."
Hogy őszinte legyen, nincs még sok gyakorlata abban, mikor merre kell itt menni és mi sem bizonyítja jobban, minthogy be is téveszti a fiú öltöző ablakát és a lányokhoz sikerül majdnem beugrania. Pechére azonban nem üres az öltöző – mondaná szerencsének is, de az csak akkor lenne, ha nem vették volna észre – és ijedtében meg is csúszik, ami azzal jár, hogy szépen beveri a fejét és megered az orrából a vér. Na szép, hogy ma milyen béna. Biztos bal lábbal kelt, mert már a reggeli pirítóssal is meg kellett harcolnia, miközben a busz után szaladt. Mert hát nem szólt az ébresztője, a lányok meg furcsa módon rá sem sandítottak, hogy esetlegesen rá szóljanak, hogy nincs e már késésben? Az esetre visszatérve pedig, bármennyire is hihetetlen, benne azért van annyi erkölcs, hogy ha nőket akarok nézni, akkor olyan helyen teszi, ahol tudja, hogy nem gáz, mert azért vannak ott. Ez tényleg csak a véletlen műve, hogy őszinte legyen.
Még csak esélye sincs arra, hogy rendbe szedje magát annyira, hogy ne forogjon vele a világ, már nyúl is valaki a pólója után, ami nem valami szép hangot adott ki magából. -Héhéhéééé! – fogja is meg a vöröske csuklóját, mielőtt még agresszívabban tépné le róla a tesi pólót. Nem egy nagy valami, de azért feleslegesen nem kell tönkre tenni. A vért még kimoshatja belőle, de ha elszakítja itt a dühös hölgyemény… Igyekszik csúnyán is nézni rá, amennyire csak tud, de nehezítő tényező volt az, hogy konkrétan nem tudta még belőni az arcát. Csak öt percet kért volna még a földön, nem többet! Annak viszont örült, hogy előkerült egy csomag zsepi is, mert legalább nem fog úgy kinézni a fehér felsője, mint aki disznóölésről jönne. A bánásmódnak már kevésbé örült. Egyedül is megoldotta volna, ha a kezébe adja, de jól van, akkor fontoskodjon csak a másik. – Nekem is van ám kezem megoldom, köszi. – hesegeti is el onnan a másik mancsát, hogy a sajátjával tarthassa a papírt. Úgy látszik a nőkben ez valami ösztön lehet, mert Hailee sem hagyná egyedül egy kis orrvérzés miatt sem. Pedig elég nagy fiú már ehhez Henry, megtudja oldani maga is.
- A nevemet még tudom, de az agyrázkódás lehet nem hülyeség. Messze van innen az orvosi? – vonja fel a szemöldökét, hiszen eddig még sosem volt rá szüksége ebben a pár hétben, így azt sem tudja, merre kéne elindulnia, ha itt végzett. -Ha elmondom, úgy sem hisztek nekem. De azt leszögezném, hogy ez nem az, aminek látszik! Nem kukkolási szándékkal érkeztem, csak még új vagyok és elnéztem az ablakokat. – vonja meg a vállát és csak reméli, hogy nem kap megint a fejére. Előbb várják meg míg jobban lesz, aztán tűrni fogja a pofont is. Elvégre nem gyáva ő, hogy elmeneküljön egy gyenge nő haragjától. Mihamarabb essen túl rajta, annál hamarabb szabadul. -Nem terveztem, nem kell aggódni értem, nem öngyilkost játszottam itt, csupán szar napom van. Nálatok egész jó kondiban van a biztonságiőr. Alig volt időm felmászni előle a tetőre. – magyarázza is tovább a történetet, hátha még kilehet vágni a profiljából a perverz jelzőt. Nem így szeretne bemutatkozni az itteni lányok előtt. – Miről beszélnék? Most komolyan úgy mondod ezt, mintha valami államtitoknak lettem volna a fül és szemtanúja. Inkább nekem kéne ezt kérnem tőletek, hogy ne induljak rossz lappal az egész suli részéről. Az utolsó évemet szeretném még kihúzni itt, sok vizet nem akarok zavarni nálatok sem. – mielőtt még olyan különlegesnek hinnék magukat, hogy csak miattuk mászott fel oda. Tény, hogy az egyik lány nem ellenszenves neki, de az pont, hogy nem a vöröske, hanem -mint megtudta – az Isa nevű leányzó. Ő valahogy okosabbnak, vagy megfontoltabbnak is tűnik. De ennek ellenére sem csinálna ilyet direktből.
Még alig, hogy megúszta az első veszélyt, úgy tűnik megint csak futásra kényszeredik. Bár nem is érti miért, de mivel körbe karolják nagyon mást nem tehet, minthogy velük tart és megy is arra amerre viszik. – Miért fognék ilyet két nőre? – értetlenkedve pillant is hol az egyikre, hol a másikra, aztán csak igyekszik tartani a tempót és reméli, hogy nem a mosdóban tervezik a falhoz szorítani, mert akkor még nagyobb bajban lesz. A tampon hallatán akaratlanul is elfintorodik. Tudja miről van szó és a működését is ismeri lévén, hogy van egy nővére és hogy jelenleg két nővel él. Általában az sem okoz neki gondot, hogy helyettük menjen le a boltba megvenni a megfelelő darabot, nade, hogy az ő orrába is ezt dugdossák már… Hatásosság ide vagy oda, azért mégsem akarja látni, hogy néz ki az használat közben. Ilyenekbe még csak bele sem akar gondolni. -Inkább ne pazaroljatok rám ilyeneket, drága ahhoz, hogy rám pocsékoljátok. – szabadkozik is egyből, bár egy új zsebkendő lehet már nem ártana neki, vagy akár kettő, mert a mostani már használhatatlan.
Ruha ¦ 775 ¦ csak maradjak élve Sad

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyHétf. Dec. 28 2020, 23:52


Isa, Henry && Jade
Tudod, mi a férfi? A férfi mindent elvisel, sosem panaszkodik, megbocsát, majd továbblép.
- Legyen igazad, kérlek – egészen csacsogósra fogtam a figurát, de egyáltalán nem volt meglepő úgy, hogy a lánnyal voltam. Lényegében mi mindig ilyenek voltunk; fesztelenül beszélgettünk egymással bármiről. Néha egészen el tudtam csodálkozni azon, hogy ennyi év alatt sem fogytunk ki a témákból és még mindig legjobb barátnők tudunk lenni... Bár persze ott volt még a többi lány is, de azért engem a leginkább Isával kötött össze egy kapocs. Pontosan tudtam, hogy ő tovább fog majd tanulni, ez pedig éppen eléggé aggasztott ahhoz, hogy rettegjek a továbbiaktól. Mert talán itt fog hagyni engem, és ez a csodálatos kapcsolat oda is lesz.
- Amúgy elég unalmas lenne a suli nélkülünk filmek ide vagy oda – mosolyogva tűrtem egy tincset a fülem mögé – Képzeld el, ha az olvasóklub meg a drámatagozat lenne tele... És kihalna a suliban a szurkolócsapat. Szerintem ez mindenki számára egy trauma lenne.
Gondolok itt arra, hogy a sport Amerikában kéz a kézben jár a szurkolócsapatokkal, akik látványos elemekkel próbálják feldobni az embereket, egy-egy félidőben, illetve a meccsek végén. Ezen kívül cheerleader versenyek is eltűnnének, ami valahol egy kulturális veszteség lenne... Mégiscsak rengeteg éve a kultúránk része ez is.
A srác megjelenését talán nem reagáltam le a legjobban. Minden bizonnyal ennek az lehet az oka, hogy én még nem estem át bizonyos dolgokon, amiken nagyon sokan a suliból már igen... Ezért a hírekkel ellentétben szemérmesebb voltam. Hiába viselkedtem úgy sokszor, mint egy tűzről pattant menyecske – ez a hajszínemmel amúgy egész vicces hasonlat főleg, hogy mist is épp ilyen voltam – ennek ellenére is egy voltam azon lányok közül, aki hitt a romantikában még, és az igazinak tartogatta magát.
- Ne nézz így rám, mert kinyomom a szemedet – a saját kék tekintetem hasonló szigorúságot sugárzott – Megkérdezheted őt arról, hogy szerinted megteszem-e majd.
Mindenesetre Isa felszólítása egy kicsit lenyugtatott és azt is megengedtem, hogy a srác átvegye tőlem a zsepit. Miután lefigyelt, akarja a rosseb azt, hogy az orra kevésbé vérezzen, emiatt minimum egy pofont megérdemelne. Viszont ha itt és most megütném, akkor minden bizonnyal komoly bajba kerülnék, ami a szurkolócsapatot illeti. Ezt pedig mindenképpen el akartam kerülni.
- Majd átkísérünk oda, csak ki kell találnunk, hogy mi történt és hogyan jussunk ki – halk sóhajt hallattam, aztán megcsóváltam a fejem – Isa végzős, tehát kétlem, hogy a papírjai közé kellene egy fegyelmi, én nem akarom, hogy kivágjanak a szurkolócsapatból, te meg gondolom szimplán nem hadakoznál az igazgatóval. Szóval kell egy terv, nem engedhetünk el csak úgy.
Minden bizonnyal a srác nem tagja a mi szövevényes életünknek. Louis, Soren és Aston is megtanulták kezelni idővel azt, hogy mi lányok milyen tempóban éljük az életünket, és ehhez többé kevésbé hajlandóak is voltak alkalmazkodni. Voltak titkaink, olyan pillantásaink, amit nem értett senki. Viszont minden alkalommal terveztünk, és sajnos a Trevor nem az a suli, ahol rendben volt valaki orrát betörni... Nem bíztam a srácban, mert a nevét sem tudtam. Biztos feldobna minket, amiért berángattam az ablakon. Bár ezek alapján inkább velem bánna el.
- Tényleg nem hinnénk el amit mondasz, az biztos – bólintottam határozottan – De előnyödre szolgál az, hogy nem ismerünk, tehát ez az igazadat bizonyítja. Ha megbocsájtunk neked, akkor megtennéd, hogy semmiségnek tekinted ezt az incidenst és nem keversz bele minket? Egyébként minek akartál a tetőre menni?
Egészen csevegősre vettem a hangsúlyt vele, a szorításom pedig kicsit meglazult a vállán, de ennek ellenére sem engedtem el. Ha itt elájul nekem és beveri a fejét, akkor tényleg végünk van... Illetve azért szar lenne, ha ez a dolog nem maradna a hármunk titka. Minden bizonnyal ő égne a legnagyobbat, én pedig hajlandó vagyok az egészről nem szólni senkinek, ha tényleg csendesen szeretné elvégezni az utolsó évét.
- Tehát végzős vagy – az egyértelmű megállapítása sokszor volt rám jellemző – Akkor lehet, hogy Isával egy órára jársz majd néha... Vagy akár velem is. Két embert már tutira ismersz a suliból. Mellesleg én Jade vagyok.
Nem éreztem szükségesnek azt, hogy elmondjam a teljes nevem, mert minden bizonnyal fog még mind a kettőnkről hallani a későbbiek során is. Mi olyan lányok voltunk, akiknek a neve sokszor előkerült, példának okáért az általa eltévesztett fiú öltözőkben is.
- Menjünk... Van a folyosó végén egy női mosdó, ott próbáljuk meg rendbe tenni az orrát és addig találjunk ki valamit – a hangom nagyon határozott volt – Nem szédülsz és tudsz egyedül jönni? Vagy segítsünk? Egyáltalán hogy is hívnak téged?
Hamar futásnak eredtünk a sráccal együtt, aki közöttünk volt. Szegényt egészen kezdtem megsajnálni, mivel mi sosem voltunk azok a fajta lányok, akik könnyen elengedik az áldozataikat. Szerencsénkre üres volt a folyosó, így azt a pár lépést a mosdóig nem volt nehéz megtennünk.
- Nem tudjuk, hogy mit csinálnál, mert nem ismerünk – egyszerű választ adtam a fiúnak, amivel minden bizonnyal a barátnőm is egyet értett. Jelen helyzetben sajnos igyekeznünk kellett. Én pedig csak imádkozni tudtam, hogy a vécében ne legyen senki, mert akkor őt is el kell valahogy hallgattatnunk. Igyekeztem halkan belökni annak az ajtaját, és amint beértünk oda, a táskámban kezdtem el kotorászni.
- Ne terrorizáljuk jobban – furcsa volt ezt mondjuk pont nekem kijelenteni a korábbiak után – Azért egy fiú számára a menstruáció szörnyű dolog.
Amint megtaláltam a zsepimet, rögtön a kezébe nyomtam a srácnak, mert állítása szerint ő is meg tudja csinálni, de a tenyerébe csempésztem egy Tide tollat is.
- Tessék, szólj, ha majd még kell zsepi. Az pedig kiszedi a foltot majd – haszontalannak tűnik a cucc, de valójában elég jó volt – Okés, hogyan tovább? Várjuk meg, amíg eláll a vérzés, és ha el tudjuk tüntetni a foltot, egyszerűen csak várjuk meg az óra végét, és kísérjük át az orvosiba? Talán nem jön ide senki.

918 ✮✩ ruha ez lesz majd ✮✩ gyerünk Csibéim Bermuda Triangle 2624752903  Bermuda Triangle 1471401822   ✮✩


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Bermuda Triangle Px9jziS
Bermuda Triangle YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Bermuda Triangle JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Bermuda Triangle KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Bermuda Triangle 3RK91XH
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle EmptyKedd Jan. 05 2021, 22:57

Jade & Henry & Isa
- Jade, az testi sértésnek minősül. Vagy még rosszabbnak. - Tény, hogy én magam is kifejezetten heves természettel vagyok megáldva, de soha nem ábrándoztam még olyasmiről, hogy kinyomjam másnak a szemét és annak sem szeretnék a szemtanúja lenni, ahogyan a legjobb barátnőm megteszi ezt mással. Nem csak azért, mert ahogyan már említettem is, az komoly bűncselekmény lenne, de részben azért is, mert lehet, hogy már így is épp elég baja esett a srácnak, aki az öltözőbe kukkolt. Kifejezetten felháborítónak tartom, amit a fiú művelt, mert azt hinné az ember, hogy elértük már a civilizáltság egy olyan fokát, amikor nőként túlléphetünk azon, hogy az utcán utánunk fütyülnek, vagy történetesen leskelődnek utánunk a gimnáziumi öltözőben. Láthatóan azonban vannak még olyanok, akiknek nem sikerült a fejébe verni, hogy az ilyesfajta zaklatás egyik oldalról sem elfogadott tevékenység. Azt viszont még az egyébként lobbanékony természetem ellenére is mindig sikerült betartanom, hogy fizikai erőszakhoz sosem folyamodom viták, vagy veszekedés során - szép is lenne, ha Anával egymás haját tépnénk, amikor összekapunk valamin -, így a fiút sem akarom bántani. Jade-el ellentétben, akire rá is kell szólnom emiatt. Még a végén valaki ránk találna és komolyabb ügy lenne belőle.
Sosem mondanám, hogy azok a napok, amiket mi Jade-el az iskolában töltünk, unalmasnak nevezhetőek. Ez a mai is csak az állításomra erősít rá, de tény, hogy meglennék hasonló szerencsétlen események nélkül. Ismerkedni is egészen másképp szeretek a srácokkal.
Tulajdonképpen csak fél füllel hallgatom a kettejük beszélgetését, mert elég komolyan veszem a feladatot arra vonatkozóan, hogy figyeljem a terepet és esetlegesen azt, hogy nem közelít-e valaki. Amikor pedig a srác megemlíti, hogy a biztonsági őr elől menekült, megugrik ugyan előbb a szemöldököm, de tovább kémlelem a környéket. Jads különben is felteszi azokat a kérdéseket, amely engem is foglalkoztatnak. - Kérdezd meg hogy hívják. - Ezt sokkal inkább Jade-nek szánom, mintsem a srácnak, aki egyébként sem tűnik eléggé összeszedettnek ahhoz, hogy most ilyen kérdéseket tegyünk fel neki, Lehet, hogy tényleg van valami abban az agyrázkódásban. Azon kezdek agyalni, hogy ilyen esetekben milyen komolyabb baja eshet még valakinek, vagy hogy az esés járhatott-e komoly agykárosodással, de mivel képes összefüggően beszélni és még azt is érzékeli, hogy vérzik az orra, talán nem lesz túl nagy gond. Majd holnap rákérdezünk nála ebédszünetben, hogy hogy van és kész.
- Igazából mi nem csináltunk semmit, sőt még segítettünk is. Szóval nincs okod belekeverni. - Éles helyzetben persze teljesen másképp is reagálhat az ember és nem tudjuk, hogy a srác mennyire szereti az áldozatot játszani. - Ha be akarna árulni, el kellene mondani, hogyan került a tetőre, szóval... Hogy is kerültél oda? - Megismétlem Jade kérdését, de tényleg szeretném tudni a választ. Sok dolgot láttam már a Trevorban, de a tetőről kevesen kukkolják a lányöltözőt.
- Honnan jöttél? Ugye valamelyik déli állam? - Annyit utaztunk már a családommal azon a környéken, hogy ezer közül is felismerném azt a fajta beszédmódot, amit a déli államokban olyan sokszor hallani. De persze ugyanez igaz ránk, New Yorkiakra is. - Rendben. - Bólintok Jade ötletére, majd igyekszem annyira segíteni a srácnak, akinek lassacskán csak kiderül a neve is, hogy ne kapjanak el minket.
- Egyébként ha csak ki akarod húzni az utolsó évet, miért kerget meg pont most a biztonsági őr? - Halkan nevetve rázom meg a fejemet. Elég ellentmondásos az, amit mond és az, ami szerinte történt, ezért sem értem pontosan hogyan lehetséges. - Vagy te is azok közé tartozol, akik "véletlenül" mindig bajba keverednek? - Tekintetemet Henryre emelem. Ha valamennyivel korábban csatlakozik az iskola diákjai közé, talán jobban is megismerjük, sőt talán még a baráti körünk része is lehetne, mivel nem tűnik sem kockának, sem strébernek. Habár ezt egy vérfoltos tesi pólóban nehéz megállapítani.
- Nem is a menstruációval akarom sokkolni. Mit gondoltok, az orvosok mit nyomnak az emberek orrába miután megműtötték őket? - Egyszerre fintorodom el és vonom fel a szemöldökeimet. - Múltkor láttam egy dokumentumfilmet... - Nem akarok komolyabban belemenni a részletekbe, de ha nem, hát nem. Egy ilyen orrvérzés esetén talán sokkal egyszerűbb lenne egy tampont használni, de ha Henry szenvedni akar, akkor tegye csak.
- Nem jó ötlet. - Vágom rá rögtön, miközben vetek néhány pillantást a srác felé is, nehogy a végén itt előttünk akarjon elájulni. - Ha megvárjuk az óra végét, akkor a többiek is bejönnek átöltözni. Még előtte át kellene mennünk az orvosiba. - Összefonom magam előtt a karjaimat, közben pedig törni kezdem a fejemet, hogy mivel is állíthatnánk oda.
- Beverted a fejed és vérzik az orrod, igaz? Tehát eltalált valami és emiatt elestél. - Ez pedig így kimondva nem is hangzik olyan lehetetlenül. Legalábbis nem néznének ránk annyira furán, ha ezt adjuk elő, mint az eredeti, igaz verziót. - Szurkolócsapat meghallgatás van, tehát a focisták is kint vannak. Akkor amerikai foci volt. - Hirtelen Jade felé fordulok és rámutatok a mutatóujjammal. - Te azért segítesz, mert láttad, mi történt. - Ezen a ponton átfordulok Henry felé. - Te pedig... hát mondhatod azt is, hogy nem emlékszel rá ki talált el, csak a földön kötöttél ki. És meg is vagyunk, nem?
823 | fuss Forest, fuss! Bermuda Triangle 2284509961 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bermuda Triangle Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Bermuda Triangle Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Bermuda Triangle 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Bermuda Triangle 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Bermuda Triangle 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Bermuda Triangle
Bermuda Triangle Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Bermuda Triangle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: