New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Majdnem meghaltam!
TémanyitásMajdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptyHétf. Júl. 22 2019, 20:20

Nyugtass meg!
Mikor a legjobban összetörsz, csak egy személy képes meggyógyítani, az pedig nem az orvos.

Tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy mit képzelek és hogy akarom kivitelezni, amire készülök. Nem gondolkodom, csupán nedves szemekkel bámulok meredten ki a taxi ablakán turmixos pólóban, melynek egy részét eltakarja bár kabátom, így védeni tudom magam a hideg elől, ám még így is szinte mínuszokat érzek, még ha közelítőleg sincs odakint annyira hideg. Vacogok, félelmemben és kimerültségemben egyaránt. Csak próbálom feldolgozni mindazt min átmentem az elmúlt egy órában, hogy láttam életemben először egy halottat, hiába nem a közvetlen közelemben lőtték le, s igen, hallottam a golyózáport, éreztem az ártatlan civil emberek kétségesését saját bőrömön is. Ha Hendery nem lett volna ott, egészen biztosan halott lennék. Összeszorul gyomrom, ahogy a képek ismét megjelennek szemeim előtt.
Lehunyom szemeimet, korán sem bóbiskolok el, de kívülről tán úgy tűnhet, valóban kikapcsolnak érzékszerveim és magamba szottyanva valahol a közeli múlt fogságába esek, mikor az autó megáll és megszólít a sofőr. Felrezzen testem, sápadtan próbálom befókuszálni az arcot és igyekszem rájönni, hogy a nagy és csodálatos Hyundai épülete előtt vagyunk.
- Öhmm, köszönöm. Mennyivel tartozom? - térek magamhoz és kicsit jobb kedvre derít, hogy megérkeztem az én dolgozó Christopheremhez.
Ahogy kifizetem az utat és ki is szállok az autóból, az máris elhajt mögöttem. Hiába vannak bőven az úton, közvetlenül a bejárat előtt, bágyadtan nézek körbe, s ahogy a forgalmas úton végigvezetem szemeimet, arra gondolok, hogy pont így kezdődött minden. Nem vagyok biztonságban, senki sincs és most legszívesebben ordibálni kezdenék, hogy minden ember menjen fedezékbe, bár nagy valószínűséggel nem lenne most hangom hozzá. Egy éles fékhangra teljes görcsbe rándul testem, megijeszt és ez elég, hogy a zombis bámészkodás után fájó lábaimat nem kímélve hirtelen beszaladjak az épületbe. Összefogom kabátomat, majd megdörzsölöm szemeimet és megiramozom a recepciót. Két kis kezemmel megfogom az asztala szélét mintha ezzel meg tudnám akadályozni, hogy ismételten elsodorjanak, ha megint kitörne a káosz.
- Jó napot! Christopher Namhoz jöttem - hangzik tőlem igen halkan és élettelenül, de a recepciós egyébként is jól végzi dolgát, akkor is megszólítana, ha én ezt nem tenném vele.
- Szép napot! A meetingre jött?
- Meetingre? Ööö, nem - pislogok egyre megszeppentebben.
- Van belépési engedélye? - folytatja robotos hangon.
- Nincs.
- És meghívója?
- Az sincs... - hal el hangom, miközben kezdek végleg megtörni, hogy talán nem is láthatom Christophert.
- Akkor sajnálom, de a találkozót át kell tennie egy másik napra. Gondolja, hogy szóljak az érdekében?
Nyelek egyet. Most tapasztalom meg igazán, mennyire nincs jogom vele lennem. Lesütöm tekintetemet és szipogok egyet, erősebben kapaszkodom a pultba, hogy ne essek el a történtek, lábam sajgása és az erős lelki szomorúság egyvelegétől.
- De nekem most lenne fontos találkoznom vele! - emelem fel mégis a fejemet, mert eszembe jut, hogy engem nem lehet csak így lerázni és nem utolsó sorban... mi van ha most tudok életemben  utoljára találkozni vele, mert később bármi történhet? A belsős telefonért nyúl.
- Hogy hívják? - Egyszerű kérdés, egyből rá is vágnám, hogy hát én Aiden Lee vagyok, aztán rájövök, hogyha elmondom, akkor annak híre megy és ha apáék megtudják, hogy itt vagyok, akkor aztán tényleg főbelelőnek.
- Megmondaná neki, hogy egy nemrég látott fiatal ismerős? - nézek rá már a sírás határán tengődve, mikor a nő csúnyán néz vissza rám.
- Kérem?! - szökik ki belőlem minden feszültség olyan hangosan és rekedten, hogy nem csak én és a nő ijed meg tőle, de szinte mindenki egy pillanatra ledermed, aki a recepció környékén van. A felgyülemlett könnycsepp legördül összeszorított szemem sarkából, ujjaim oly görcsösen és erősen remegnek a pult lapja szegélyén, hogy nem sok hiányzik a rongáláshoz. Én nem akartam huligánkodni, nem akarok rendbontó sem lenni a Hyundaiban, én csak Christophert akarom látni. Megtörlöm szemeimet még mielőtt ki merném nyitni őket, felnézek a hangomtól ledermedt nőre, mire annyira elszégyellem magam, hogy érzem, pánikolni kezdek, de ami nagyobb baj, hogy légszomjam lesz egy másodperc alatt. Ijedten fordulok körbe és kapkodva nézem, merre mehetnék, majd látom, hogy épp kártyájával kinyitja a lépcsők felé vezető ajtót az egyik itt dolgozó, úgyhogy megiramodok, gyorsan elkapom a becsukódó ajtót, mit sem törődve az utánam kiáltozó nővel és már a meginduló biztonsági őrökkel.
Ahogy az ajtót, a liftet is elkapom. A lábam irtóra fáj, a lift belső tükörfalának dőlve torkomhoz kapok, felfelé emelem fejemet, hátha így levegőhöz tudok jutni, miközben veszettül kutatom zsebemben a Henderytől kapott masinát.
Szerencsére meglelem azt, s használni kezdem, kis idő múlva már jut belém levegő, ám szívem még mindig hevesen ver lassan már minden miatt.
- Meg tudná mondani hol van Christopher Nam irodája? - kérdezem meg a mellettem álló férfit, aki hála istennek segít nekem és információval szolgál. Miután kiszáll és egyedül maradok a liftben, megfordulok és megtörlöm arcomat, hogy ne egy síró babát lásson bennem, ha már ügyesen felfordulást okoztam azon a helyen, ami tán mindennél fontosabb számára. Mérges lesz! Nagyon fog rám haragudni, mi van, ha sosem akar látni ezek után? Őszintén megérteném.
Ismét elszomorodom, de nekem akkor is látnom kell őt, érzem, ahogy testem egyre inkább közelít a végkimerültséghez, ám pittyeg a lift és én futásnak eredek, hogy még a biztonsági őrök előtt odaérjek hozzá. Ahhh, már biztosan figyelmeztették őt, hogy egy barom őt keresi.
Addig futok a folyosón, nem törődve, hogy minden méregdrága inges fazon őrültnek nézi ezt a sápadt, piszkos-kosos ruhás buta kölyköt, én csak megyek egy névtáblára fókuszálva és mikor azt meglelem, olyan gyorsan megállok, hogy szinte felüvöltenék fájdalmamban. De nem lehet, most már tényleg jól kell viselkednem!
Kihúzom magam és fegyelmezetten bekopogok.
Ahogy szemeim elé tárul Christopher teljes valója és megcsap illata, ajkaim megremegnek a meghatódottságtól, hogy tényleg őt láthatom, őt érezhetem, imádom mindenét, bár ne tenném, sokkal könnyebb lenne az életem, de a szív felett nincs uralmunk. Nagyon igyekszem rejtegetni az állapotomat. Megpróbálok még mosolyogni is.
- Szia! Én csak... - szólítom meg és próbálnék vidám beszélgetésbe kezdeni, de elcsuklik hangom. Ám még ekkor is próbálok úgy tenni, mintha csak rekedt lennék, megköszörülöm torkomat. Testem még engedelmeskedik is, de lelkem már nem. Összeszorított szemekkel lépek közelebb hozzá és vetem bele magamat drága öltözetébe, s temetem arcomat nyakába. Nem sírhatok! Nem azért jöttem...




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Majdnem meghaltam! 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Majdnem meghaltam! E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Majdnem meghaltam! 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Majdnem meghaltam! 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Majdnem meghaltam! 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptyKedd Júl. 23 2019, 12:47


Vigyázok rád!
˝It's ok to be scared.
Being scared means you're
about to do something
really, really brave."
-
Késik. Megmondtam neki, hogy ne merjen késni. Talán azt hiszi, hogy a múltkori segítségnyújtásával akkora változás lépett fel, hogy szabadon megteheti, nem jár be időben dolgozni? Nem tűröm, ha valaki késik.
Nézek a laptopomra szigorúan, mintha ő tehetne mindenről, mérgemben e-maileket olvasok, ám nem tudják elmúlasztani gondolataim. Mindig is tudtam, hogy nem szabad hirtelen sokat engedni és nyújtani az alkalmazottaknak, mert elszaladhat velük a ló.
Nem hívom fel, hiszen ha úgy dönt, hogy beóhajt térni, vagy valamilyen formában megindokolni a nem itt létét, akkor még meggondolom, hogy mi legyen Hendery sorsa. A papírmunkánál is van rosszabb.
Két oldalt túrok bele hajamba és így támasztom meg fejem egy ideig. Alig aludtam az elmúlt egy hétben és egyre inkább elérem azt a bizonyos határt, amiről nem gondoltam volna, hogy egyáltalán létezik. Gyanús titkolózást észleltem a szüleim között és Sophie is említette, hogy valami készülődik és szokatlan ez a sok távollét, főleg apánk esetében, aki még a munkát is viszi magával a nyaralásra és pihenésként dolgozik egy keveset. Most azonban mindent rám hagyott és érzi a hátam.
Aiden is hiányzik és bár megígértem neki a partin, hogy többet fogok írni, már ami tőlem telik, ehhez képest mikor odáig jutok, hogy telefont vegyek a kezembe, annyira fáradt vagyok, hogy semmi őszintén pozitívat nem tudnék neki írni, márpedig a legjobbat érdemli.
Csörögni kezd a telefonom, melynek zúgása csak egyre mélyíti a sötét karikákat szemeim alatt, ahogyan belehasít fájó fejembe. Miért nem veszi már fel az a fiú és irányítja tovább, ha valami fontos?
Végül eszembe jut, hogy asszisztensem nem óhajtott ma bejönni dolgozni, így én nyúlok a kagyló után.
-Igen? -szólok bele a legsötétebb hangomon.
-Egy őrült fiatal fiú rohan az irodájához, nem tudtuk megállítani, elnézését kérem-szabadkozik eléggé bizonytalanul és halkan, biztosan nem tetszett neki ahogyan felvettem a telefont.
-Rendben, köszönöm, majd intézkedem-mondom lágyságot erőltetve magamhoz és leteszem a telefont.
Biztos Hendery az és ráeszmélt, hogy nagy késésben van, emiatt szedi a lábát, ahogyan csak kitellik belőle. Nincs most nekem hozzá időm, de legfőképpen energiám, ha felért, száműzöm az irattárba, hogy ne is kelljen ma látnom.
Türelmetlenül várom, hogy megérkezzen, addig az egeret görgetem, valamivel megkéne nyugtatnom magam, mert nem lesz jó vége, ha így viselkedem. Talán valamelyik napot könnyedebben kellene vennem, hogy pihenhessek. Már a gondolattól is elszégyellem magam, hogy nem tudom végezni az apám által rám bízott feladatokat. Még mindig nem késő, hogy bebizonyosodon, még sem vagyok méltó örököse a cégnek, talán ez valami végső teszt a részéről, rá vallana. Kikérdezem majd Sophie véleményét, ha még fent lesz, mikor haza érek, már ha haza megyek ma.
Hangos trappoló lépteket hallok, melyek egyszer csak megszűnnek. Remélem legalább némileg rendbe szedi magát és normális külsővel lép elém.
Meghallom a kopogást, mire hátra dőlök a székemben és egyenesen az ajtóra pillantok. Nem vagyok büszke magamra, de nagy eséllyel minden bennem lévő feszültségnek most Hendery lesz az áldozata és mérgesebb vagyok rá, mint kellene egy késés miatt, de amennyire képesnek érzem magam rá, igyekszem majd visszafogott lenni.
-Gyere be-szólalok fel szigorúan.
Szúrós tekintettel várom és ezzel találkozhat, amikor belép, ám hamar megváltoznak vonásaim. Ellágyul mindenem és egyszerre feszül, szemeim kikerekednek, ajkaim eltávolodnak egymástól és egy hatalmasat dobban szívem, mely azonban nem tud kiugrani mellkasomból, mert elvan szigetelve a külvilágtól. Egyenesen Aiden szemeibe nézek, nem rá számítottam, sőt, sose gondoltam, hogy valaha itt lesz az irodámban, a Hyundai épületében.
Nem tudom hirtelen, hogy hogyan kellene viselkednem, hogy mit kellene tennem, ahogyan azt sem tudom, hogy mi történik, majd a ragyogás elmúlik szememből, mely annak hatása, hogy láthatom Őt és észreveszem zilált haját, kissé koszos arcát és foltos ruháját.
-Aiden…-szűkülnek össze aggódva szemeim, mivel a székemben ülve úgy tűnik, mintha véres lenne a pólója. Hatalmas aggodalom jár át, majd meghallom erőtlen és nagyon idegen hangját. Egy nem éppen természetesnek ható mosolyba csomagolt fájdalomlöket érkezik el hozzám.
Megmarkolom a karfát és áthelyezem testsúlyom lábaimra, hogy felálljak és megbizonyosodjak afelől, hogy a látszat csal és nem vérzik, hogy minden rendben az én egyetlenemmel. Megelőz és azon kapom magam, hogy már az ölemben ül én pedig szorítom magamhoz, ahogyan csak tudom. Felhúzom lábait, hogy amennyire csak lehetséges legyen, kényelemben érezze magát és a legnagyobb ölelést adom neki, amire csak képesnek érzem magam.
-Aiden? -hallatszódik a világ összes aggodalma ebben az egy szóban. -Mi történt? Bántott valaki? Csak mond el, hogy ki volt és intézkedem, nem fogja megúszni. Senki nem bánthat. Senki nem tehet veled semmi rosszat-suttogom, de mellette hangom nagyon is erőteljes, gondolatban már azon jár az agyam, hogy semekkora büntetés sem elég annak, aki Aiden-t bántja, az én Aiden-emet.
-Had nézzelek, kérlek-engedem el óvatosan, ha nem szeretné, már ölelem is tovább. Igyekszem a lehető legkevésbé erőteljesen viselkedni, nem tudom, hogy mi történt vele és nem szeretnék rontani a helyzeten. Ha engedi és eltávolodik, akkor a folthoz érek, ám azonnal megcsap az eper illata, mikor megteszem, mégis kissé felhúzom pólóját, hogy szemeimmel is ellenőrizzem, biztosan nincsen sérülése, ám lila foltokat látok rajta több helyen is, így óvatosan simítok végig testén, hogy ne okozzak neki fájdalmat.
A pólót leengedem, majd két kezem közé veszem arcát és nyugtatásként lágy csókot lehelek ajkaira, majd szemeibe nézve vizsgálom hogylétét.
Aiden | <3 |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Majdnem meghaltam! Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptySzer. Júl. 24 2019, 19:15

Nyugtass meg!
Mikor a legjobban összetörsz, csak egy személy képes meggyógyítani, az pedig nem az orvos.

Én nem akartam hangoskodni, se rendet bontani, valójában csak látni akarom őt, az mindegy, hogy hol, de most azonnal. Megijedek, ahogy kezdem felfogni, hogy talán ez nem fog összejönni, ugyanakkor tudom, hogy ilyen opció nincs, s ez nem makacsság, egy annál szorosabb és szívfacsaróbb érzés. Tulajdonképpen nem gondolkodom, csak rohanok, a légszomj mellett az üldözési pánik el elfog, s ha nem adta volna nekem Hendery az inhalátort, akkor egész biztosan itt halnék meg a liftben. Miután kiszáll a férfi, próbálok egy kicsit magammal foglalkozni, külsőmmel főleg, de fontos, hogy ne egy idegbeteg Aident kapjon meg, hiába most nagyon is az vagyok. Érzem, hogy minden pillanatban kitörhet belőlem a sírógörcs, melyet feszült testtel tartok vissza, ki tudja meddig.  
A lift felér a megfelelő emeletre, én pedig ismét futásnak eredek, még mielőtt elkapnának és letartóztatnának. Nem tudom miért gondolom ezt, hisz rettegek attól is, hogy Chris annyira mérges lesz rám, hogy ő maga fog kitessékelni ebből az épületből, mégis azt érzem, hogy jelenleg csak nála vagyok biztonságban, csak vele lehetek képes lenyugodni.
Sietős lépteim hirtelen megtorpannak, meglátom nevét az ajtón és még fújok párat gyorsan, megigazítom magam, hogy ne nézzek ki szörnyen, már amennyire ez három halálközeli, egy terrorisztikus és egy katasztrofális állapot után lehetséges.
Kopogok, s mikor meghallom hangját, egyből benyitok. Szigorú arca egyből megállásra késztet a becsukott ajtó előtt, ajkamba harapok, testem megremeg, mert számos alkalommal kerültem ilyen helyzetbe, főként ilyen tekintet elé és mindig fájdalmas vége volt. Ám mielőtt elöntene a félelem, meglágyulnak vonásai és rájövök, hogy vélhetően nagyon nem rám számított. Tulajdonképpen teljesen jogos, ugyan mit keresnék itt? Nem szabadna... a mai napnak úgy ahogy van, nem szabadna megtörténnie.
Megcsap az illata, a teljes lénye, vagy lehet csak az tölt el boldogsággal, hogy láthatom, itt van a szemem előtt pompázó ruhában, elbűvölő látvány. Aztán kimondja nevemet, úgy ahogy szokta és úgy, ahol tudja hogy mennyire imádom hallani és tudom, hogy már biztonságban, otthon vagyok. Ezzel együtt pedig testem készül is megadni magát, mondván, hogy már nincs szükség arra, hogy erős legyek. De még tartom magam! Megpróbálom elmondani, hogy miért cirkuszolok ebben az épületben, de nem megy, elcsuklik hangom és ha nem lépnék előre, tán helyben összeesnék. Mosolygok, magamnak is próbálom bemesélni, hogy minden szép, hiszen tényleg minden szép már, csak épp... épp a fájdalom terjed szét lábaimban és hátamban egyaránt, az összes rúgás helye sajogni kezd.
Meglátom, hogy fel akar állni, de az nem lesz jó, mert nekem kellene leülnöm és egyben éreznem őt, szóval ahogy hátratolja székét, én szélsebesen ölébe termek, akár kisgyerekek a Mikuláséban. Karjaimat közbefonom nyakán erőtlenül, hogy meg tudjam tartani hátamat, de nem tudom, szóval oldalasan neki dőlök és inkább arcomat temetem nyakába. Érzem, hogy magához húz, mire szorít erősen, ujjaim megremegnek nyaka, illetve háta tájékán. Ebben a pillanatban kezdek el nagyon remegni, úgy érzem magam, mintha fáznék, de hát kabátban vagyok egy irodában, ajkai közül szaggatottan levegő áramlik ki, s némán sírom el magam megnyugvás örömétől.
Elhiszem neki, amit mond. Tényleg hiszem, hogy ő bárkit el tudna intézni, de nem. Sosem engedném, hogy beleszóljon azon őrült alakok dolgába, mert nagy veszélybe kerülhet, ám hiába történt már meg a baj, hiába bántottak az imént, elhiszem, hogy senki sem teheti meg velem, mert Chris ezt mondta.
Szipogok csak és erősen ölelem őt, el sem engedem, mert annyira imádom, szívom nyakánál illatát, mintha nyugtató lenne, de hát az is.
- Én... - próbálok nekikezdeni, ám még nem jön hang belőlem, csak valami suttogás a kitörő sírásrohamom miatt, úgyhogy addig szorítom nyakát, amíg nem nyugszik kicsit a félig hangos bőgésem. Persze összekönnyezni sem szeretném zakóját, megpróbálok vigyázni rá és inkább nyaka köré font karjaimba temetem szemeimet, s nem fogom vissza a remegést, bízva abban, hogy így előbb lecsillapodhatok. Próbálok nem az emlékekben elveszni.
Mikor meghallom hangját, illetve kérdését, feleszmélek, gyorsan eltávolodom tőle és ahogy a pólómhoz ér, már tudom mitől tart. Hendery után jól tudom, mennyire félrevezető. Chris kezeivel egyszerre nyúlok pólómhoz és szorgosan felhúzom az egyébként fehér ruhámat, hogy láthassa vértől mentes pocakomat.
- Ne aggódj, ez csak turmix. Látod? - Nem lehet meglepetés, jól tudja, hogy hány kockám van, egy kicsit ki is húzom magam, hogy ne tűnjek hurkásnak, hanem tényleg megláthassa azt a pár kockámat, most nagyon boldoggá tud tenni, hogy ezzel foglalkozhatom, vagy egyáltalán van még lehetőségem tetszeni Chrisnek, mivel még életben vagyok. Végigsimít rajtam, egy kicsit fáj, ahogy hozzáér a foltjaimhoz, de imádom, amilyen lágy mozdulattal teszi ezt, határozott, de mégis lágy. Hagyom leesni pólómat és kezdem gyűjteni a magyarázatot, hogy ez mégis hogyan történhetett, mikor könnyektől nedves arcomat kezei közé veszi, s ő lehel csókot ajkaimra. Szívem menten megolvad. Könnyes szemekkel nézek rá meghatódva és ámulatba esve, egy halvány mosoly is megjelenik rajtam, mintha testem ezzel köszönné meg neki a csókot és a törődést, majd ismét elkomolyodok és szomorúan tekintek le az epres foltra.
- Éppen két nagyon finom epres turmix-xal a kezemben sétálgattam, amiket egy helyi kedvenc kávézómban vettem, ráadásul hatalmas és friss eperdarabokat vágnak ott bele és még irtó jó ízű tejszínhabot is nyomnak a tetejét... szóval... izé. Az egyiket neked szántam, tudtam, hogy dolgozol és nem akartalak volna sokáig zavarni - kapom magam elé kezeimet mentegetőzésképpen - csak gondoltam öt percre ha találkoznánk a Hyundai előtt, akkor ma is láthattalak volna... - mondom kezdetben még lelkesen is, majd ahogy rájövök, hogy mindez már csak egy fikció, egyre inkább elszontyolodom. Ez lett volna a terv, egy pillanatra el is bambulok magam elé és elképzelem a helyzetet. Talán még romantikus is lett volna, így meg csak kapott egy pityergőt, akire most nagyon nem lenne szüksége, hisz dolgozik.
- Békésen sétáltam, mikor durranásokat hallottam. Először azt hittem, hogy valami építkezés folyik a közelben, majd... - megremegnek ajkaim, testem összerándul és ismét Christopher nyakába csimpaszkodom. - Láttam embereket meghalni. Előttem húsz méterre se volt egy nő, ki elterült a földön és mire a vértócsa látványát felfoghattam volna, már üvöltözés tört ki és mindenki, aki azon az utcán volt, felém kezdett egyszerre rohanni. Az agyam azt parancsolta, hogy segítsek a vérző ájult embereknek, de leblokkoltam és én is futásnak eredtem. - Szorosabban Christopherhez nyomom magam, szinte teljesen hozzá bújok, bőrébe temetem arcom egy részét, köztük számat is, így kicsit nehezebben érhetővé válnak szavaim. - Rohantam ahogy csak tudtam, még sosem féltem ennyire. Azt hittem meghalok. Tényleg elhittem, hogy meg fogok halni! Szörnyű volt. - Nagyon gyerekesnek tűnhetek, mást se tudok csinálni, csak lógok Christopheren és szipogok hevesen. Próbálok mélyeket lélegezni, hogy ne törjön megint rám az a fránya asztma, míg nem felemelem arcomat és megtörölgetem a könnyektől. El akarok neki panaszolni mindent, csak nem megy egyszerre.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Majdnem meghaltam! 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Majdnem meghaltam! E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Majdnem meghaltam! 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Majdnem meghaltam! 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Majdnem meghaltam! 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptyHétf. Aug. 26 2019, 11:23


Vigyázok rád!
˝It's ok to be scared.
Being scared means you're
about to do something
really, really brave."
-
Szigorúságom egy szempillantás alatt vesz a múltba, amint meglátom. Először örülök, ám ez hamar aggodalommá változik és mikor kezeim között tartom a gyenge testét, komolyabb félelmeim kezdenek ébredni. Nem szól semmit, ám hallom halk sírását ölemben. Nem tudom miként kellene erre reagálnom, hogy mit kéne mondanom, de nem is igen gondolkodom, a szavak csak jönnek belőlem, olyanok, amikbe bele sem gondoltam eddig igazán és kimondva túlságosan is hihetetlenek.
Valóban bárkivel, bármit képes lennék tenni, ha kiderülne, hogy bántotta Aiden-t. Ez gonosszá, kegyetlenné tenne? Mégsem rémülök meg szavaimtól, hanem azok erőteljesek maradnak. Fáradtságom teljes egészében foszlik szét nyomtalanul és ébred fel bennem egy védelmező ösztön.
Tartom óvatosan és egyszerre erősen is. Úgy érzem, hogy képes lenne kettétörni most karjaimban, annyira gyengének és védtelennek tűnik. Ha valakit eddig ilyennek láttam, akkor megvetettem, lenéztem, amiért nem képes felállni és támogatásra szorul, ez is megváltozott. Lassan kezdem megérteni az érzéseket, hogy nem lehet mindenki és mindig ereje teljében és én magam is képes vagyok gyengévé válni, mint ahogyan most is az vagyok. Gyenge vagyok belül a félelemtől, hogy mi történhetett vele. Tehetetlennek érzem magam és érezve remegő ujjait csak még többet szeretnék tenni, de nem tudom, hogy mit.
A kabát alatt simogatom végig hátát, ám testének keserves remegése nem csillapodik, mégis türelmesen maradok és várok, még ha belülről szétmar is az ideg, hogy nem tudok mit tenni.
Eddig bírtam a teljes tudatlanságot és még ha nincs is rá felkészülve, hogy mozogjon, akkor is lekell ellenőriznem, hogy mi a nagy folt rajta, ami nem hagy nyugodni.
Feszült sóhaj hagyja el testem, amit megbizonyosodom, hogy nem vérzik, ám ujjaimmal körül járom sérüléseit, melyeknek jelenléte nem mulasztja el minden aggodalmam. Biztosan fáj neki minden érintésem, de egyszerűen annyira hiányzott, hogy nem testéről levenni szemeim, mintha el sem hinném, hogy ez most megtörténik. Ebben van némi igazság.
Derekára csúsztatom egy pillanatig kezeim, majd gyorsan visszahúzom rá a ruhát, ennek most tényleg nincs itt az ideje.
Felnézek nedvességtől csillogó szemeibe. Sose láttam még férfit sírni és mindig is úgy gondoltam, hogy elfog rettenteni egy ilyesféle látvány, de Aiden még így is gyönyörű. Elszomorít, de ugyanakkor jobban szeretném Őt szeretni, mint valaha.
Arcát közrefogva csókolom meg, majd törlöm le ujjaimmal az ott maradt könnycseppeket, mikor meglátom és egyben meg is érzem kezeim alatt a halvány mosolyát, aminek köszönhetően egyre inkább nyugszik meg szívem és varázsolódok el.
Hogy lehet valaki ennyire aranyos? Egyre gyorsabban veszem a levegőt. Nagyon hiányzott már és minden egyes mozzanata, szava, mintha a legelső lenne, amit tapasztalok.
Szomorkássá válik hangulata. Kissé elfordul fejem, ahogyan hallgatni kezdem és alig várom, hogy végre kiderüljön, mi is történt vele, akkor majd okosabb leszek, hogy mi legyen a következő lépés.
Lefelé sandító szemeimt fürkészem és észre sem veszem, hogy mosolygok. Az eper imádata és az, ahogyan elveszik az apró részletekben eléri, hogy le se tudjam róla venni a szemeim, bár valószínűleg ezek nélkül is így lenne.
Keservesen sír fel szívem, hogy ide tartott, pedig eltudom képzelni, hogy ezzel mekkora kockázatot vállal. Lementem volna? Elgondolkozom, hogy vajon mit tettem volna, ha minden rendben telik el. A régi Christopher-nek eszében sem lett volna, hogy elhagyja az irodát egy ennyire jelentéktelen találkozó miatt. Az új viszont valószínűleg némi dilemma után, hogy ezzel apját teszi elégedetlenné, végül eldobott volna mindent csak, hogy találkozzon Aiden-nel.
Megfogom egyik kapálózó kezét, míg a másikkal tartom a hátánál, így tudomására adva, hogy nem tett semmi rosszat azzal, hogy ilyen tervei voltak, sőt, nagyon is örülök neki, hogy gondol rám.
Megváltozik mindene és erőteljesen érzem, hiszen az ölemben ül, ezzel egyszerre én is feszültebbé válok, ahogy sötétebbé válik a hangulata. Összeszorulnak szemeim ahogy a durranás szót kimondja és a nyakamba bújik.
Szorítom, ölelem és védelmezem minden belém szorult erővel. Nem tudom eldönteni, hogy elhadarja-e a szavakat, vagy mindent lassan hallok. Borzasztó dolgokat mond és ezt mind átkellett élnie. Szorítok az ölelésen és simogatni kezdem fejét, míg nyakához szorítom arcom, hogy a lehető leginkább érezze jelenlétemet és azt, már biztonságban van és itt semmi baja nem eshet. Amíg én itt vagyok pedig főleg nem.
Nem tudok mondani egy szót sem, nem tudom, hogy mivel könnyíthetném meg a dolgát, hogy mi segítene, de cserébe ölelem, ahogyan kitelik tőlem. Nagyon koncentrálok, hogy halljam szavait, melyek maszatosakká válnak nyakamban.
Már attól félek, hogy végig hallgatom. Valóban ott maradhatott volna, Aiden is feküdhetne most a földön. Ezt gyorsan elhessegetem, hiszen itt van, ölelem és magánál van.
Alig szeretném elengedni, nem is értem hogyan gondolja, hogy elmehet a karjaimból egy ilyen beszámoló után, de elkell engednem, hiszen teljesen megvan gyötörve és mindenben kellemesebbé szeretném neki tenni a mostani helyzetet.
-Már minden rendben, biztonságban vagy-nézek egyenesen szemeibe, míg simítom, ahol csak érem. -Miért nem hívtál fel? Nem kellett volna ilyen állapotban utaznod. Elmentem volna érted, bárhol is vagy-igyekszem nem szidásként kiejteni ezeket a szavakat, de nehéz órákon ment át és gondolom nem volt jó még utaznia is. -Bármikor felhívhatsz, ugye tudod? És bármikor felkereshetsz. Nincs semmi más, ami fontosabb lenne…-suttogom el a végén miközben kisimítom már igen hosszú tincseit szemeiből.
Aiden | <3 |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Majdnem meghaltam! Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptySzer. Aug. 28 2019, 11:03

Nyugtass meg!
Mikor a legjobban összetörsz, csak egy személy képes meggyógyítani, az pedig nem az orvos.

Megérzem az illatát, az érintését, bőrének selymességét és egyből tudom, hogy itt már nem kell menekülnöm tovább, biztonságban vagyok mind az utcán lévő rossz emberektől, mind a Hyundai biztonsági erőitől, végre kiengedhetek és megnyugodhatom, s ez egyben azt is jelenti, hogy lehetőséget kapok fokozatosan feldolgozni a történteket, ami pedig azzal jár, hogy bizony apró darabokra törik a mécses és szinte szavakat formálni sem vagyok képes, csak pityeregni annak az embernek a nyakában, aki a mindenséget jelenti számomra és akinek ölében itt és most nagyon nem szabadna lennem.
Christopher nem mond semmit, amitől van bennem egy kellemetlen érzés, hogy vajon mennyire mérges rám, amiért nem hagyom dolgozni, ám képtelen vagyok felállni az öléből, nem tudom most elengedni. Nyugtató hatással van rá, hogy felhúzza pólómat és megvizsgál. Hendery után már jól tudom mire gyanakszik és nem akarom, hogy azt higgye, vérzek, úgyhogy segítek is minél inkább úgy helyezkedni neki, hogy szépen rálásson a pocakomra. Nincs nyílt sebem, azonban belső annál inkább, kezdek kék-zöld foltos lenni szerte a testemen, s már sejtem is, hogy bokám gyönyörűen kék a rándulás miatt, de nem merem levenni cipőmet és most így, hogy ülök, annyira nem őrjítően fáj. Tán nem is gondolja, de rendkívül hálás vagyok minden simításáért, hiába belém hasít egy-két pillanatra a fájdalom.
Nem akarom, hogy sírni lásson, nem akarok neki csalódást okozni, de már könnyeket hullajtottam és nem tudom hirtelen megszüntetni szemeim vörösségét, valamint nedvességét, így hát félig-meddig visszahúzódóan félős tekintettel nézek vissza csodálatos szemeibe.
Csókja leginkább egy most életmentő meleg zuhanyhoz hasonló érzést vált ki belőlem, imádom és megbizsergeti teljes testemet, hogy még egy mosoly is kerekedik arcomra, amit kezeivel zár közbe és ettől úgy érzem magam, mint aki menedékbe került, már nem csak képletesen, de fizikailag is.
Ki akarok nyögni neki mindent, azt sem tudom, hol kezdjem, de talán pont a hasamon lévő eperturmix foltot kellene elsőként magyaráznom, mire eszembe jut, hogy miért is voltak kezemben az epres italok, úgyhogy nagy lelkesedéssel kezdem tudatni vele eredeti szándékomat és csak közben jövök rá, hogy lehet nem vette volna annyira jó néven, mint én szántam. Hisz megígértem, hogy nem fogom zavarni és hátráltatni a munkájában, mikor egyedül terveltem ezt ki, akkor jó ötletnek tűnt, de itt Christopher előtt már kezdek félni, hogy mi van, ha mégsem annyira jó. Majd megfogja egyik kezemet és nem tudom miért, de azt érzem, hogy nem zavarta volna az apró találkozás. Két másodperc erejéig örömteli mosolyra húzom számat, mi a következő pillanatban szerte is foszlik, mihelyst folytatni szeretném a történetet, de az semmilyen szép emlékképpel nem rendelkezik. Beleborulok a nyakába és valahogy megpróbálom elmondani neki a látottakat.
Nem is tudom mi bánt jobban, hogy nem tudtam segíteni másokon, vagy az, amit én szenvedtem el, de leginkább mindkettő fájdalommal gyötör. Feltápászkodom a könnycseppessé vált nyakától és miután megtörlöm arcomat, hatalmassá nyíló szemekkel nézek rá.
- Nem jöhettél oda! - rázom meg a fejem. - Chris... mindenkit lőttek választás nélkül, többen is voltak és koránt sem biztos, hogy már nincsenek szabadlábon. Meg is őrülnék, ha te is a közelben lettél volna. - Miket beszél? Szerintem a helyemben ő sem akarná, hogy egy ilyen veszélyes helyen legyek. - Már hívtam egy taxit, épp oda tartottam, mikor meghallottam a durranásokat, úgyhogy viszonylag a közelben volt a sofőr, csak máshol kellett megállnia, mert mégsem jöhetett be arra a területre, ahol ment a... tudod. A lövöldözés... - hal el a hangom, ahogy újra ki kell mondanom, mi történt.  
- De persze igen, tudom, hogy bármikor hívhatlak, hidd el, végig gondoltam rád! Még akkor is, mikor a földre kerültem és kezdett homályosulni minden. Biztos vagyok benne, hogy Te és Aida tettetek erőssé, igaz, jött egy fiú valahonnan nem tudom merről és nem hagyta, hogy széttaposson az áradat, lényegében neki köszönhetem, hogy életben vagyok. - Hiszen ha ő nem lett volna, szerintem halott lennék, úgyhogy ha teljesen őszinte akarok lenni Chris-szel, akkor meg kell említenem őt is. - Mikor magamhoz tértem, egy eléggé romos épületben találtam magam, kezdetben nagyon megijedtem, mert arra keltem, hogy felhúzza a pólómat, de aztán rájöttem, hogy csak az epres foltot akarta ellenőrizni. Szerencsére így nem voltam egyedül, míg durrogások sorozata hallatszott kintről, sőt, még egy inhalátort is kaptam tőle, hogy megfékezzem az asztmám! - mondom a csupa szerencsés jó hírt is, hogy megnyugtassam, mialatt már kapom is ki zsebemből a tőle kapott eszközt, hogy felmutassam Christophernek.
- Csak akkor jöttünk ki abból a romos szobából, mikor már csakis a szirénák hangját hallottunk. Segített lebicegni a tűzlépcsőkön és egyből beugrottam a taxiba, majd jöttem ide - fejezem be a történetet, hogy kerek egész legyen számára, mi történt velem. Még egyszer megtörlöm szemeimet, ugyanis ismét termelődött bennünk néhány könnycsepp, szipogok kettőt, de azt hiszem, már jobban érzem magam, segített, hogy mindent elmondhattam neki, de főleg az, hogy vele lehetek végre.
Szorosan hozzá bújok, még a fenekemet is jobban lentebb tolom a térde felé, hogy félig feküdni, félig ülni tudjam az ölében, miközben derekát egész karaimmal átölelve döntöm fejemet a kulcscsontjához és bújok hozzá teljesen.
- Nagyon szeretlek, Christopher! - suttogom csukott szemekkel, ezt muszáj itt és most azonnal kimondanom, mivel alig egy órája azért imádkoztam, hogy lehetőségem legyen ezt elmondani neki, akár egészségesen, akár az utolsó leheleteimmel.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Majdnem meghaltam! 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Majdnem meghaltam! E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Majdnem meghaltam! 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Majdnem meghaltam! 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Majdnem meghaltam! 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptyHétf. Okt. 21 2019, 19:41


Vigyázok rád!
˝It's ok to be scared.
Being scared means you're
about to do something
really, really brave."
-
Hagyok neki időd, bár olyan türelmetlenséget érzek, mint életemben még sosem, hogy vajon mi történhetett vele és ez miként hatott rá, mert szemmel láthatóan nincsen jól. Végül belekezd a mondandójába, én pedig meredten figyelem. Meglágyulok, de ugyanakkor ez hamar elszáll, akár úgy is fogalmazhatnék, hogy vonásaim tükörmását láthatom az arcán keresztül, mivel Ő is pontosan így reagál, ahogy felidézi az elmúlt pár órát.
Nem szidni szeretném, de mégis egy enyhe szigor fűszerezi meg aggodalommal telt hangomat, ami pontosan ezen kellemetlen érzésnek köszönhető, hiszen féltem, féltem mindentől, ami csak bánthatja. Ha vele vagyok, talán segíthetek, az is lehet, hogy nem de legalább van lehetőségem rá, több, mint messze tőle az irodám falai közt ülve.
Hevesebben ül fel és néz egyenesen szemeimbe az Ő vöröseivel és pillái ázottá váltak a sírástól, amely különös csillogást ad azoknak. Hangja erőteljesebb lesz, szemeim ki is kerekednek ezt hallva, de válaszként megfogom egyik kezét és csókot nyomok arra, hogy értem mire gondol. Ahogyan én sem, úgy JaeMin sem tudná elviselni a gondolatát annak, hogy bajban legyek, de ez attól még nem változtat a tényen, hogy mellette kellett volna lennem. Mostanában amúgy is keveset találkozunk és bűnösnek érem magam miatta. Miattam került ilyen helyzetbe. Ha több időt engednék meg magunknak, akkor talán nem jut eszébe, hogy ide jöjjön.
Bűntudat ül ki rám ezen gondolatok végett, nem vagyok büszke az utóbbi időszakra jellemző viselkedésem miatt. Ahogy azonban elhalkul, úgy nekem kell erősebbé válnom és így is teszek, jobban tartom hátánál és nagyot simítok rajta, hogy mindenhol érhessem.
Szörnyű hallani, ahogy kimondja, az élete múlt azon, hogy mi történik körülötte. Nagyot dobban a szívem a félelemtől és azonnal magamhoz szorítom, erősen, de gyorsan engedek az ölelésen, mert megjelennek lelkiszemeim előtt a foltjai, amik minden bizonnyal fájdalmasak, nem szeretném még nehezebbé tenni a helyzetét.
Folytatja, én pedig elengedem, hogy lássam az arcát, miközben beszél. Elönt a méreg, hogy egy idegen hozzá nyúlt, ki is pirosodom kissé, érzem arcomnak a forróságát, ami miatt elnézek szemeiből, míg be nem fejezi.
-Bánthatott is volna az az alak-mondom suttogva, de persze tisztában vagyok azzal, hogy nem ez a történet fő mozgatórugója. -Azonban, ha valaha is találkozol még vele, akkor köszönd meg a nevemben, hogy megmentette az én életemet is-ölelem meg ismét szégyenlősen, hiszen Aiden elvesztése az én vesztemet is okozná. Nem merek azonban erre többet gondolni, csak ölelem és nem szívesen engedném el napokig, de hamar felülkerekedik rajtam a józan ész és tudom, hogy minek kell lennie a következő lépésnek, mégpedig a kórház. Azok a foltok cseppet sem szimpatikusak és nyugodtabb lennék, ha megfelelő kivizsgálást kapna a legjobb orvosoktól.
Hajába temetem arcomat és így szívombe illatát, mely keveredett a poréval. El sem tudja képzelni, hogy mennyire szeretem és mennyire sokat jelent nekem, nagyon féltem, nagyon megijesztett és legszívesebben én éltem volna át helyette mind ezt a szörnyűséget, amit most elmesélt.
Reflexszerűen fonom szorosabbra az ölelést, amin meghallom szerelmes szavait. Annyira gyönyörű ezt hallani, minden egyes alkalom az elsőnek hat és heves reakciót vált ki belőlem. Bár mondania sem kellene, mert érzem, hogy szeret, de így annyira valóságos és szinte már hihetetlen.
-Én is szeretlek, JaeMin-mondom ki talán először ennyire tisztán és egyenesen ezen szavakat. Eddig is szerettem, de most kibukik belőlem gondolkozás nélkül. Szeretem Őt, a világmindenségnél is jobban, magamnál is jobban, a munkámnál is jobban és lényegében semmi hozzá fogható nincsen, ami akár csak ennek a szeretetemnek a közelébe lenne képes lépni.
-Mindennél jobban- puszit nyomok fejének búbjára, míg a szavakat suttogom és olyan mély eufória lep el a szabadságtól, hogy kimondtam és az elterülő szeretettől, amit még sosem éreztem. Nem szeretném elengedni, soha, mert ez egy olyan pillanat, de tudom, hogy elkell és erre emlékeztet egy halk és sajnos egyre erősödő hang a fejemben, ami maga a józan eszem és a helyesre ösztökél.
Fájdalmasan engedem el és lazítok az ölelésen. Kezeit leveszem derekamról és így sarkallom arra, hogy ismételten üljön és a szemébe nézhessek, bár a zavartságom az iménti vallomástól még cseppet sem múlt el.
-Beviszlek a kórházba-jelentem ki, hiszen itt vitának helye nincsen, de remélem nem is szándékozik, az egészsége az elsődleges és legfontosabb. -Én magam viszlek el, csak út közben elkell intéznem egy telefonhívást-szögezem le, hogy szólnom kell távollétemről.
Ha kell, akkor segítek neki felállni, tartom végig és megvárom, amíg stabilan áll a lábán, mert sajnos az irodán kívül már nem foghatom Őt. Ez mérhetetlenül elszomorít, mondani sem vagyok képes, csak eltávolodom tőle egy lágy csók után, hogy megértse. Szörnyű vagyok, amiért ezt teszem vele.
Kinyitom előtte az ajtót, hogy diktálhassa a tempót, de szorosan mellette vagyok, nehogy nagyobb baj érje a meglévő fizikai és lelki mellett, amit biztosan súlyosbítottam távolságtartásommal.
A liftbe beérve kezemet a lapockájára teszem és bűnbánón nézek rá, majd ahogy kiszállunk már vezetem is az autóhoz.
-Eltávozom egy ideig-mondom, majd biccentek egyet köszönésként.
Kinyitom Aiden-nek az ajtót, hogy beülhessen, majd amint én is a helyemen vagyok egy nagy sóhaj hagyja el ajkaimat és automatikusan combjára teszem kezem, ezzel elmúlik a mérhetetlen feszességem.
Aiden | <3 |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Majdnem meghaltam! Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptyKedd Okt. 22 2019, 23:20

Nyugtass meg!
Mikor a legjobban összetörsz, csak egy személy képes meggyógyítani, az pedig nem az orvos.

Próbálok erőt gyűjteni abból a hatalmas örömből, amit Chris jelenléte, pillantása és tapintása ad nekem, annyira nagyon hiányzott már ő és bár tudom, hogy ez így lesz ezek után is, nem fogom tudni nagyon sokat látni őt, de annál édesebb lesz a viszontlátás, igaz, szebb mint a mostani, de a rossz dolgok sem kettőnkön múlott, hanem a történeken. Megpróbálok elmondani neki mindent, ám hosszabb szünetre megakad a hangom, mikor is megfogja kezemet és olyan érzékien nyom rá egy puszit, ami tőle igencsak meglep, na meg a váratlanság ereje is számít és összességében azon kezdek tanakodni, hogy milyen halmazállapotú a testem, mely úgy bizsereg a pillangóktól, hogy itt szertefoszlok menten és... ahhh. A puszi után teljesen rádőlök és hozzábújok Christopherhez, miközben egy halk sóhajjal adom tudtára, hogy ez most minden gondomat elhessegette, legalábbis egy kis ideig. Puszit nyomva nyakára hálálom meg a puszit, avagy szemet-szemért, fogat-fogért és csókot...
Szóval igen, ott tartottam, hogy mindent el kell mesélnem neki, hogy tudja a nagy folt történetét és a hegeimnek okát és ezt mind igyekszem is közel egy levegővel tudtára adni, miközben könnyeimmel küszködök.
Mikor Henderyre térek és Chris az eddigiektől eltérő tekintettel néz rám, egyből tudom, hogy mire gondol. Senki sem érhet hozzám rajta kívül, ez így helyes és én is sajnálom, hogy nem voltam magamnál és ilyen helyzetbe kerültem.
- Igen, de szerencsére nem bántott, sőt, mikor magamhoz téretem és realizáltam a helyzetet, annyira csúnyán néztem rá, hogy mentem messze kúszott és ezt szó szerint értsd! - felelem gyorsnak tisztázva, remélve, hogy ezzel megszűnik az aggodalma, majd heves bólogatásba kezdek.
- Rendben, meg fogom köszönni, ho... mi? Mármint... úgy érted...? - jövök rá hirtelen, hogy mit is mondott pontosan, mire hatalmas, meghatódottságtól kikerekedett szemekkel nézek rá. Szinte teljes testem lefagy, míg próbálja feldolgozni ezt az őszinte vallomást. Én vagyok az élete? Nagyon nem mindennapi ilyet hallani tőle, szemeim ismét könnyesednek, de ezúttal alig veszem észre, mert most nincs bennem fájdalom, csakis a csodálatos szeretet, amit érte érzek. - Yesol... - nyöszörgöm, mialatt ismét teljesen hozzá bújok és visszateszem kicsit a nyakához a fejem, ahhoz a helyhez, amit szinte már kibéreltem magamnak. Jó, Chris összes pontját már kibéreltem és meg is vettem, nem pénzért cserébe. Hozzá bújva fejezem be történetemet, nagyon különleges érzés, hiszen egyszerre félek az emlékeimtől és egyszerre lennék képes dorombolni Chris simításaitól, különösen, mikor hajamba fúrja arcát.
Lehetetlen megállni, hogy ne sóhajtsam el, mennyire szeremet, pedig tudom, hogy tudja már, de sosem tudom megállni, hogy ne mondogassam újra és újra. Nekem itt az ölében nagyon-nagyon jó. Legszívesebben egész nap itt ülnék, képes lennék rá, bizony!
Teljesen váratlanul érnek szavai, ahogy koreai nevem is. Talán már elmondhatom, hogy jól ismerem őt, vagy csak kezdem igencsak közvetlenül megismerni, így nem is vártam, hogy ő is kifejezze szavakkal szeretetét, mert tudom, hogy hasonlóképpen érez, ha nem így lenne, akkor most is máshogy reagált volna, hogy őrzött cégébe berontottam. Azta! Egyáltalán kimondta már ennyire nyíltan nekem ezt a vallomást? Ahh, annyira fáradt vagyok és egyáltalán nem is akarok most ezen rágódni, hiszen annyi érzés lepi egy szívemet, hogy szinte bele se fér minden. Elpirult és megszeppent orcámra kapok a puszit és ezzel együtt a megerősítést, ami még az eddigi Chrisnél is brutálisabb és nagyon érzéki, megindító. Legurul szemeimből a már várakozó könnycsepp, miközben szipogva mocorgok az ölében annyira szorosan ölelve őt, ami még éppen csak nem fájdalmas. Mindennél jobban? Még a Hyundainál is? Nem, inkább elhessegetem a gondlatot, mert nem számít, hogy pontosan mi a rangsor, semmi se változtatna és butaság lenne, hiszen nem kell választania a cég és köztem. Most kicsit úgy érzem, egy-nulla a javamra.
Ajkaimat rágcsálom, mintha ezzel akarnám megszüntetni a némaságomat, elvégre teljesen elállt a szavam ettől a csodaembertől, igenis nagyon akarnék valamit mondani, de előbb lehet meg kellene tanulnom ismét mély levegőket venni, mindenesetre Christopher hamarabb töri meg a csöndet, hangjára felpillantok kissé rémülten, én nagyon nem akartam kórházba menni és nem is gondoltam rá, hiszen itt vagyok és élek, nincs nagy bajon, csak rá volt szükséges és most, hogy megkaptam, gyorsabb lesz a gyógyulásom, azonban olyan határozottan és ellentmondást nem tűrően hangzik, hogy bármennyire is szeretnék ellenkezni, valahogy nincs bátorságom.
- Már nagyon rég nem voltam kórházban betegként... - próbálom kifejteni aggodalmamat, vagy csak nemtetszésemet, hiszen az nem egy békés hely. Chris karjai sokkal békésebbek! - De Christopher, nem lesz gond, hogy itt hagyod a munkát? - Hisz nem kell miattam ekkora terhet vállalni, egy kórházi kivizsgálás nem két perc és neki sok dolga van rendszerint, amit néhány telefonnal nem lehet könnyedén elintézni. Bárhogy is, már úgyis eldöntötte, úgyhogy kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy megyek a kórházba, de legalább Christopheremmel. Alig várom, hogy megint elmenjek vele valahová, jó, nem a kórház a legjobb hely egy randira, de próbálom így felfogni, ha már ezt hozta a sors. Óvatosan csúszok le a lábáról és állok talpaimra, ám ebben a pillanatban főként bal bokámba belehasít a fájdalom és felszisszenek, noha igyekszem leplezni, mert a végén még kiderülne, hogy igaza volt és tényleg kellene nekem egy kórház. Rászorítok kezére, mintha csak fognánk egymás kezét, de most egy kicsit kapaszkodóként is nagyon jól jön. Egy darabig nézegetem egyensúlyomat, hogy melyik lábamra helyezzem jobban a testem nagyobb részét, majd teljesen felegyenesedek, ezzel jelzem Chrisnek, hogy megvagyok, készen állok, azt hiszem.
Csókot kapok! Megint. Egyből lehunyom szemeimet és kiélvezem, hisz jól tudom, sokáig nem fogok többet kapni, amit nagyon sajnálok, de most inkább boldog szeretnék lenni vele. Picit elnyújtom a csókot és huncutkodok érzékien és romantikusan nyelvemmel is szájában, majd amolyan "oké, vettem..." módon eltávolodok tőle és megnyalom yesolos ajkaimat boldog és pajkos szemekkel.
Kinyitja nekem az ajtót, én pedig elkezdek kibicegni a szobából. Az előbb még nem fájt ennyire a lábam. Sietek ahogy tudok, hiába vagyok így is elég lassú, nem akarom, hogy várni kelljen rám, vagy hogy sok idejét vegyem el a munkájából. Bár ahogy a folyó felénél járok, legszívesebben felé fordulnék, belekapaszkodnék a nyakába és körbekulcsolnám derekánál lábaimat és úgy cipeltetném magam, vagy ahogy a koreai drámákban is szokták, felhuppannék a hátára. De nem lehet, mert ez nem az a hely és mi nem az a páros vagyunk, az élet meg nem dráma, hiába néha nagyon annak tűnik.
A liftbe érve oldalra fordulok és aranyos mosolyomat osztom meg párommal, mikor megérzem tenyerét lapockámnál. A lift nincs bekamerázva tudtommal, de azért gyorsan lecsekkolom, mielőtt felé eső kezemmel hátulról megölelem. Még fejemet is picit vállövéhez döntöm és akkor még örülhet, hogy ennyiben megúsz egy liftes jelenetet. Pár év múlva - ha úgy hozza az élet -, akkor leérünk egy felhőkarcolóról, addig egy fél aktust lenyomunk, na de még nem tartunk ott, ellenben hátranézek a tükörbe, hogy lecsekkoljam, mennyire jól nézünk ki együtt összefonódva hátulról. Nem, nem a fenekét néztem meg elsőre!
A megállás kicsit fáj bokámnak, az éppen visszahúzott kezemmel fintorogva megszorítom vállát, hogy ezzel levegyek kicsit lábaimról a súlyomat, ám bocsánatkérő pillantások után már lépek is ki a... jaj ne. Itt lesz mindenki, aki nemrég rám kiabált és megpróbált elkapni. Ijedten húzódok részben Chris mögé és úgy döntök, hogy jobb lenne, ha ő menne előre. Az ajtóig olyan gyorsan lépkedek mögötte, ahogy csak tudok, de így is van időm oldalra pillantgatni a furcsán néző emberekre. Inkább gyorsan el is fordulok és Christopher lényét nézve kibicegek az épületből az autóig. Már tényleg nagyon fáj...
Gyorsan be is huppanok az autójába, szorgosan becsatolom magam. Kérdőn pillantok rá, miként sóhajt, azt hiszen, nem tudom eldönteni, hogy mitől lehet, bosszankodástól, feszültségtől, vagy valami hasonlótól, de combomon lévő kezét két kezem közé veszem gondosan fogom őt, mutatva számára, hogy mellette vagyok és tudom, hogy nagyon fáradt. Nagyon szeretném támogatni őt és minden percét kihasználni kettőnk közös perceinek, óráinak.
- Emlékszem, mikor először ültem ebben az autóban - vetem fel az aranyos emléket, lényegében akkor találkoztunk először nem hivatalos keretek között és nagyon nem értettük meg egymást. - Akkor még nagyon féltem tőled, mert nem ismertelek... - közelebb hajolok felé mosolyogva, el nem engedve kezét. - Nagyon örülök, hogy minden így alakult, mármint tudod... mi ketten - próbálom megtalálni a megfelelő szót rá, de azért lassan elengedem már őt, hogy tudjon biztonságosan vezetni.
- Chris? Akkor mi most járunk? - Mert hát minden jel erre utal és még a barátnőjével is szakított, de azért bárhogy is tanakodok, mi még nem tisztáztuk igazán magunkat és végül is ez akár egy nyílt kapcsolat is lehetne, ahogy az egynemű párok közül sokan teszik, de én azért zárnám a kört.

Gyerekkoromban mindig arra ébredtem, hogy megállt az autó, vagy leszáll a repülőgép, ez most is így van. Ahogy leáll a motor, szemeim nehezen nyitódnak fel és fokozatosan eszmélek rá, hogy ezalatt a nem sok út alatt is képes voltam elaludni, annyira kimerített a stressz és a sokkos hatás, pedig megfogadtam magamnak, hogy végig vele leszek az úton és szórakoztatom őt, ha már bevisz a kórházba. Szerintem azt is teljesen átaludtam oldalra csukló fejjel, hogy ő beszélt telefonom a szükséges emberekkel.
- Jaj! - nyögök fel és bocsánatkérő szemekkel nézek rá.
- Már meg is jöttünk?




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Majdnem meghaltam! 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Majdnem meghaltam! E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Majdnem meghaltam! 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Majdnem meghaltam! 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Majdnem meghaltam! 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptyVas. Dec. 22 2019, 15:24


Vigyázok rád!
˝It's ok to be scared.
Being scared means you're
about to do something
really, really brave."
-
Emlékszem még azokra az időkre, melyek szinte már egy lehetetlennek tűnő múlt részei voltak, mikor Aiden kemény tekintettel és kíméletlenül nézett felém. Ezt akkor egyáltalán nem hatott meg, most azonban egy olyan tekintet az, amelyet felváltott az édes mosolya, szemeinek összeszűkülése, melyek szinte csillognak az öröm könnyeitől. Ha most néz így rám, ami bár ritkán, de akár jogosan is lehetséges a sok külön töltött idő nyomatékosításául szolgáló méregre, akkor komolyan veszem és bizony én is biztosan hátrálnék és engesztelésére szaladnék. Így tehát eltudom képzelni, hogy hogyan hathatott az egy idegen férfira, főként, hogy gyönyörű vonásait ismerhette csak előtte.
Szavaim megolvasztják, ahogyan engem a puszta jelenléte és igyekszem megnyugtató békességet hozni kettőnkre, amennyire csak jellememből ez kitelik. Annyira édes, hogy végig gondolom iménti gondolatmenetem és valahogyan úgy képzelem el, hogy az igazán csúnya nézése is minden bizonnyal túlságosan aranyos lehet, hogy nem bírnám ki és azonnal csókkal oldanám.
Keresni örökké lehetne a megfelelő pillanatot ahhoz, hogy kimondjam végre, szeretem, de ez nem olyan, ami eljön, hiszen mindig minden tökéletes vele, folyamatosan azonban nem mondhatnám neki, akkor okafogyottá válna és megszűnne mély jelentése ezen kifejezésnek. Hogy mégis miért most? Pont az irodámban, ahol minden vagyok és lehetek, de nem egy ölelhető és szerető pár. Még ezt is áthidalja ezen érzelmem. Annyira igaz, hogy szeretem ezt a csodát az ölemben, hogy nem számít az sem, hogy hol vagyok és ki vagyok.
Nem tudom, hogy várok-e reakciót szavaimra, de kapok, mégpedig testének megnyugvása és egyben izgalomtól feszülése mindent elmond. Én is pont így érzem magam minden egyes alkalommal mellette.
Kezdek teljes egészemben elmerülni Aiden-ben és a köré font szeretetemben, ám mégis képes vagyok egy ilyen állapotomban józan ésszel gondolkozni. Sokszor nem örülök túlzott figyelmemnek a külvilág felé, de most nagyon is jó, hogy ez a tulajdonságom, hiszen kórházba kell vinnem.
-Ez épp elég baj-vágom rá szinte azonnal, ahogy kiejti a szavakat. Én híve vagyok a rendszeres vizsgálatoknak, még ha én el is mulasztom azokat szűkös időbeosztásom végett, de neki ezt nem engedem meg, vigyáznia kell az egészségére.
Felsegítem és kérdését lerendezem egy egyszerű válasszal. Lényegében én vagyok a főnök és jó okom van elmenni, a többit telefonon elintézem.
A csók szenvedélyesebbre sikerül, mint eredetileg terveim közt szerepelt, de addig jó, míg pajkossága nem hagyja el a rosszasákomat. Kissé szorosabban is húzom magam és bepótolnám a kimaradt napok csókjait, de félek akkor sose engedném el, mert nincs az a mennyiség, amennyi elég belőle, JaeMin-ből.
Megtorpanok a szorításától, bár nem olyan erőteljes, mégis megérzem, hogy minimálisan rám támaszkodik, aggódva figyelem minden mozzanatát és csak akkor engedem, mikor már késznek érzi magát.
Hűségesen megyek mellette a liftig, ahol némileg lehull vállamról a feszes tartás, amin tovább segítek egy érintéssel. Tudja fokozni és aranyosan hozzám bújik, mire szorosabban fonom nyaka köré kezem. A liftben ennyit még szabad, senki nem lát minket, ez belefér és jól is esik. Érdeklődve nézek felé, hogy mit figyel, de biztos most fedezte fel az üveget a lift hátuljában, így csak simítok egy utolsót rajta.
Megváltozik viselkedése amint kinyílik az ajtó, ahogyan enyém is, de Ő inkább visszahúzódóvá válik, talán kellemetlenül érzi itt magát, mégis csak a KIA fejének a gyermeke és amennyire én tudom, az apja nem feltétlenül örülne ennek a hírnek.
Némileg Őt is, de magamat is igyekszem megnyugtatni azzal, hogy combjára teszem a kezem.
-Innen nem fog kijutni az információ, hogy itt jártál-mondom rá pillantva, határozott szemekkel, mikor közre fogja kezem, majd azonnal észre is veszem ezt és lágy mosollyal pillantok rá összefonódó ujjainkra, mivel közben játékosan átfűzöm az enyémeket övéi között.
Érdeklődve gondolkozom el azon a napon, amint most felhoz és bizony megértem, hogy félt tőlem, habár szomorú a gondolat és elő is jön bennem a bűnbánás amiért hátsószándékaim voltak vele. Felváltja negatív gondolataimat a pír, amikor felém hajol és emlékeztet, hogy bizony azóta mennyit változtam. Sose gondoltam volna, sőt lényegében soha még csak el sem tudtam volna képzelni, hogy bármi történik velem majd az életemben, ami nem a munkával kapcsolatos.
Elengedi a kezem, de én csak kikerekedett szemekkel és vöröslő orcával nézek felé. Amint belegondolok, hogy miket is tettünk eddig együtt és milyen vagyok mellette, mindig zavarba hoz vele, ha szóba kerül, ez azt jelenti, hogy Ő is észrevette, mármint természetes, hogy észrevette, de még beszélünk is róla. Néha megfeledkezem arról, hogy mennyivel könnyebben fogalmaz bármiről, aminek köze van az érzelmekhez.
-Ö…-nyögöm ki, szinte lehelve ezt a nagyon megfontolt hangot kérdésére. Valahogy annyira természetes, hogy nem is beszéltünk még erről igazán. Valójában egyáltalán nem tudom, hogy hogyan szokott ez működni, hogy erről hogyan szoktak beszélni. A szüleim egyik nap beállítottak egy lánnyal és a családjával, majd közölték, hogy megkezdődik kapcsolatunk, számomra ez a megszokott.
Zavarban vagyok, természetesen azonnal igennel kéne válaszolnom, de mint már oly sokszor, most is igaz, ha kimondjuk, az már megmásíthatatlan, vagy csak nagyon nagy ár fizetésével. -Hát…. Igen? -kérdezem meg olyan halkan, hogy nem is vagyok benne biztos, hogy megkérdeztem. Természetesen igen, de vajon kérdésbe kellene foglalnom, hogy lesz-e a… barátom?

Aiden kellemes szuszogása az egyik legmegnyugtatóbb dolog a világon, hiszen mérhetetlen bizalmat jelent, ha elalszik valaki az autóban. Pár kanyart óvatosabban vettem és fél szemmel figyeltem, nehogy odébb billenjen a feje és esetleg felkeljen, de szerencsére végig szundította az utat. A fülesemen beszéltem pár emberrel telefonon, lényegében végig az úton, arról, hogy eltávozóban vagyok és mi mindent kell még csinálni, valamint hozzám irányítottak egy problémás ügyet egy visszatérő vásárlóval kapcsolatban, aki többszöri alkalommal is panasszal él felénk. Vannak azok az emberek, akik csak fejfájást okoznak a cégnek és szívesebben megválok tőlük, egy vásárlótól nehezebb, még akkor is ha nem elégedett az egyébként makulátlan Hyundai-jal.
Leparkolok és mintha egy opera végszavaként húzódnának el a függönyök kel fel mellettem. Minden nap minden percében elfogadnám ezt a látványt. Mennyire szép lenne reggelente az álmoskás szemeire kelni. Kérdése kizökkent ábrándozásomból és kissé kapkodva csatolom ki az övem, mintha bűnös gondolataim lettek volna.
-Igen, nem voltak sokan az úton-említem meg az egyébként teljesen felesleges információt és már szállok is ki, hogy átmenjek az oldalára és kisegítsem.
Aiden | <3 |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Majdnem meghaltam! Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! EmptyPént. Dec. 27 2019, 16:40

Nyugtass meg!
Mikor a legjobban összetörsz, csak egy személy képes meggyógyítani, az pedig nem az orvos.

Christopher szavai annyi örömöt okoznak, hogy szinte teljesen jól érzem már magam és könnyeim sem a fájdalomtól indulnak lefelé orcámon, hanem emiatt a férfi miatt. Legszívesebben örökké itt ülnék az ölében, de még egy húsz percet biztosan, így érthetően nem fogadom boldogan, hogy be akar vinni a kórházba. Már túrom elő agyamban a lehető összes indokot, amivel meggyőzhetném, hogy inkább maradjunk, egyrészt miatta, másrészt még mindig nagyon-nagyon félek kitenni a lábamat az utcákra az elmúlt órák eseménye miatt. Kicsit szégyellem is magam, hogy megszakítottam a munkájában és olyan veszélynek teszem ki, amilyenben én is voltak, még ha nem is szabadna most megijednem, mert hát előbb-utóbb úgysem lehetséges, csak ne menjek újra utcákra. Azonban meglepett és némileg érthetetlen arccal nézek rá azonnal válasza után. Rá kell kérdeznem, különben újabb álmatlan éjszakáim lesznek, hogy vajon miért mondhatta azt Chris, amit.
- Miért baj, hogy régóta nem kerültem kórházba? Hisz az csak jó, nem? - Minél inkább nincs szükségem kórházra, annál jobb. A nátháimat és a mindenkori vizsgálatokat a háziorvos úgyis elintézi nekem, így csak akkor megyek kórházba, ha nagyon súlyos az állapotom.
Azért csak megkérdezem tőle azt is, hogy nem lesz-e gond abból, hogy itt hagyja a munkáját, mire elég határozottan reagál. Oké, értem... ő a főnök, ő megteheti. Mindig lehengerel, hogy mennyire menő!
Egy hosszú csókot még lopok tőle, ami alatt összeszedem magam, hogy márpedig nincs mese, menni kell a kórházba. Legszívesebben felhuppannék a hátára és úgy hagynám, hogy levigyen a kocsihoz, de ő nem olyan ember, aki ennek örülne és ez a hely sem méltó az ilyesmihez, szóval bukdácsolok inkább mellette, amilyen gyorsan csak tudok.
Mondtam már, hogy imádom a lifteket? Főleg amikben hatalmas tükör is van. Ez az utolsó lehetőségem talán a mai nap, hogy élvezzem fizikailag is Chris lényét, úgyhogy hozzá bújok, ő pedig nem szünteti meg az érintését nyakamnál, amitől meg még jobban hozzá bújok, s egyedül azért távolodok el hajszálnyira, hogy megnézhessem magunkat hátulról is. Biztosan nagyon jól nézünk ki együtt! Chris feneke is nagyon jól néz ki.
Mikor nyílik az ajtó, úgy nyelek egyet, mintha most készülnének kilökni az éhes krokodilok közé. Amilyen gyorsan csak tudom, követem Christophert és zavartam próbálok kedvesen mosolyogni az emberekre. Most menőnek kellene éreznem magam, hogy hát én megmondtam, hogy hozzá jöttem és nem véletlenül, úgyhogy igazán hihettek volna nekem, de azért mégis inkább rossz érzés tölt el, hogy betörtem a Hyundaihoz.
Oh, az autóban már minden újra szép és jó, főleg, hogy megérzem kezét combomon, miközben elmondja, hogy legnagyobb aggodalmam valójában nem is létezik, mivel apa nem fogja megtudni és bár fogalmam sincs, hogy éri ezt el Chris, de teljesen mindegy, hisz ezekkel a szavaival eléri, hogy megnyugodjak. Maximálisan bízom benne és csak tudom, hogyha ő azt mondja, akkor az úgy is lesz. Szavak hiányában csak nézem őt hálás szemekkel és édes-boldog mosolyommal, hagyom hogy összefűzze ujjainkat és leginkább a szemeim, ám néha-néha az összefonódott ujjainkat nézem. Ebből adódóan talán nem is meglepő, hogy megfogalmazódik bennem egy apró, de annál jelentősebb kérdés, amit eddig még nem mondtunk ki. Nekem igenis nagyon fontos, hogy ki is mondjuk, mert nem szeretek találgatni és nem is szeretem a nyitott kapcsolatokat. Talán egy kicsit felelőtlen volt pont most megkérdeznem, mivel ha nemet mond, akkor nagyon összetörne bennem valami, annál is inkább izgatottabban várom a válaszát, de nem sürgetem, mert ismerem és úgy őszintén, nem várok tőle most választ. Szinte biztosra veszem, hogy valahogy elkerüli majd az egyenes igent vagy nemet, az annyira Chrises lenne és ahogy látom, hogy gondolkodik, egyre inkább kezdek mérges lenni magamra, hogy már megint sikerült kellemetlen helyzetbe hoznom őt azzal, hogy ilyen mindenről nyíltan tudok beszélni, neki viszont időbe telik, ami nem mindig rossz dolog. Ugyanakkor valahol jó érzés is ennyire ismerni már őt, úgyhogy teljesen vegyesek az érzéseim azon túl, hogy borzasztóan izgatott és szerelmes vagyok.
Magamban elkezdem szaporán mondogatni, hogy "igen, igen, igen igen", mintha ezzel imádkoznék, hogy mondjon igent, s mikor meg is hallom ezt a szót, tátott mosollyal húzom ki magam és nézek rá ismét ritka boldog tekintettel.
- Igen! - kiáltok fel közepes hangerővel és utólag gondolkodok el, hogy vajon kérdezte-e, vagy kijelentette, de igazából úgyis ez a válaszom, hiába megerősítésként értelmezi, vagy pedig egyszerű örömteli éljenzésként. Olyan boldog és besózott vagyok, hogy örömömben majdnem rávetem magam egy nagy ölelésként Chisre, de ő most már vezet, úgyhogy visszafogom magam és inkább összehúzódok az ülésen mellette és kabátomba ujjába visszahúzott karokkal préselődök az ülésbe olyan mosollyal, ami sosem akar elmúlni. Barátom van és ez már tuti, nem én gondolom túl már megint és nem holmi mese, vagy álmodozás, ahogy családom gondolná. Ez teljesen komoly!

Több se kellett nekem csak egy békés és örömteli állapot, egy biztonságos hely és egy szeretett személy, mindezek most tényleg adottak már, úgyhogy elkényelmesedhetek, s amilyen fáradt vagyok, rögtön elnyom az álom. Csak akkor ébredek fel, mikor megáll az autó és szomorú is vagyok, hogy átaludtam az egész utat, mikor nem akartam volna!
Meglátom kapkodását, ami engem is cselekvésre buzdít, nem akarom, hogy várjon rám többet, úgyhogy én is megszabadulok az övemtől és csak azért nem lépek ki az autóból, mert látom, hogy Chris jön segíteni.
Ahogy rálépek a lábamra, meg kell állapítanom, hogy minél jobban megnyugszom és múlik el az adrenalin, annál inkább sajog a bokám és bicegek. Majdnem kiszalad belőlem a jajgatás, de eszembe jutnak azok, akiknek nem sikerült elmenekülniük, úgyhogy nincs pofám panaszkodni, ellenben az emlék ismét szíven üt. Pislogok párat, hogy elhessegessem a foszlányokat.

- Köszönöm - nézek Chrisre már az orvosi ágyból a röntgen után. Nagyon hálás vagyok neki, hogy megvár és itt van velem. Természetesen az orvosok már tudták, hogy mi történt, sok embert hoztak be különböző sérülésekkel, ezt akkor tudtam meg, amikor elmesélte nekünk a doki, miközben bekötözte a lábam. Kicsit szipogok és meg-megremegek a története hallatán, de hálásan pillantok ismét Yesolra és végül elmosolyodom.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Majdnem meghaltam! Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Majdnem meghaltam! 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Majdnem meghaltam! E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Majdnem meghaltam! 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Majdnem meghaltam! 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Majdnem meghaltam! 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Majdnem meghaltam!
Majdnem meghaltam! Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Majdnem meghaltam!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: