New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Egy újabb alvilági nagyágyú
TémanyitásEgy újabb alvilági nagyágyú
Egy újabb alvilági nagyágyú  EmptyHétf. Márc. 19 2018, 16:25

Megalkotóra bízva


Teljes név: A lenti nemzetiségek jellegzetesebb vagy ritkább nevei közül valami erős, karakteres, tekintélyt parancsoló keresztnév és ehhez igazodó vezetéknévre gondoltam.
Play by: Nem vagyok válogatós. Egy tipp: Alexander Skarsgård? Vagy valami szőrösebb, sötét hajú és sötét szemű. Rád bizom, dönts belátásod szerint.
Születési hely: Legyen a felmenői között ír vagy olasz, esetleg francia. Ennek ellenére lehet a karakter amerikai születésű is.
Kor: Legalább 33-ra gondoltam, de lehet akár 40 fölött is.
Lakhely: Valami olyan helyen, ami távol van a nyüzsgő várostól. Illetve legyen legalább egy lakása a belvárosban is „szükség esetére”.
Szexuális beállítottság: Biszexuális vagy hetero, de semmi képen sem meleg gyűlölő.
Családi állapot: Az lenne a legjobb, ha lenne valami dögös csaja vagy olyan ex-felesége, akivel nem rendezett a viszonya. Esetleg lehet emellett élő vagy halott gyermeke, korábbi vagy aktuális kapcsolatából (kapcsolataiból). Az ötletekre mindig vevő vagyok.
Csoport: Egy részt Törvényen kívüli vagy, de sokkal inkább Üzletembernek tartod magad.
Az első találkozásunk egy állásinterjún esett meg. Én munkát kerestem a városban, te pedig felvettél, hogy dolgozzak a szórakozóhelyeden. Később észrevettem, hogy az egyik kasszásod rendszeresen lenyúl, és ahelyett, hogy beszálltam volna a buliba, felnyomtam nálad. Ekkor jött elő belőled először a god father. „Ha te segítesz nekem, én is segítek neked! Jó emberem vagy, Chris!” Mondtad, és megveregetted a vállamat. Egy ideig aztán nem is volt igazán dolgunk egymással, míg rá nem jöttél arra, hogy egész eszes jószágra akadtál személyemben. Az egyik alkalommal letesztelted az elképzelésedet. Totál egyedül hagytál a szórakozóhely irányításával. „Ügyes fiú vagy, Chris, megoldod!” Láss, csodát: Igazad lett. Alig egy héttel később behívtál az irodádba, hogy kifaggass: „Miért nem mondtad el nekem, hogy vittél már klubot?” Kértél számon azzal a jellegzetes határozottságoddal, miközben lazán hátradőltél a székben. Hebegtem, hogy nem tartottam fontosnak, te meg legyezted a levegőt: „Fogd be, Chris.” A fejedet ingattad, majd az orrom elé löktél egy szerződés módosítást. Lehetnék a pénzügyes a klubban? Meredtem a papírra, mint borjú az új kapura. Ilyen rövid idő alatt ez túl nagy előre lépés. Kicsit aggasztott, hogy mindezt elérhetem ilyen gyorsan, azonban a hallgatásod, és ahogy rám néztél, ahogy azt mondtad a szemeiddel, hogy te már tudod, hogy mit fogok dönteni,.. Na, az még jobban aggasztott. Ennek ellenére - a jobb fizetés reményében, mivel rendesen legatyásodtam - aláírtam a kis "papírfecnidet".
Azóta már eltelt egy kevés idő, és történ ez meg az is. Egyre több embernek mutatsz be, az „ismerőseid” közül. „Chris, jó fiú. Sokra viheti még az életben. Jó lesz rá odafigyelni.” Mondogatod gyakran a „barátaidnak”, és ők hisznek neked. Olykor nálam hagynak egy-két apróságot, hogy adjam át neked, én meg jó kisfiú módjára megteszem.

Pár hónappal ezelőtt jöttem rá a régi újságok kihajigálása közben, hogy az a srác, aki rendszeresen lenyúlta a kasszából a bevételed egy részét, kivérzett az egyik sikátorban. Nyilván nem véletlenül. Ekkor kezdtem el kicsit jobban figyelni a környezetemre. A klubra. Az emberekre. És derült égből villámcsapásként leesett hangosan koppanva, hogy az a bizonyos keresztapás beütés, ahogy megveregeted mások vállát, vagy ahogy átöleled a barátaidat: "Johnny, öreg fiú!" egyáltalán nem véletlen. Valami fontos ember vagy a városban, akitől egyesek szívességet kérnek, akinek egyesek ajándékot hoznak, és akiről sokan tudják, hogy nagyon veszélyes...

// És akkor a fő kérdés, ami gondolom már foglalkoztat: Hogy mit akarok kihozni a két karakter kapcsolatából? Romantikus elképzeléseim nincsenek a jövőt illetően. Azt gondolom, hogy az erősebb kutya (…) elvet követed az életben, és igyekszel kihasználni mások gyenge pontjait, majd kifacsarni őket annyira, amennyire nem szégyenled. Hogy érzel-e bármi felelősséget a bandád iránt, azt teljesen rád bízom, lehetsz akár egy szerető „családapa”, vagy egy gerinctelen féreg is belül. A lényeg, hogy a külvilág számára egy igazi gentleman vagy, akinek a barátai bevédik mások s.ggét. Az, hogy a beszervezésemen töröd magad, remélem eléggé egyértelmű a fentiekből. Jelenleg az üzletednek csak a szürke zónájáig látok, de előbb-utóbb, eljön egy újabb pillanat...
Ha már itt vagy, beszélj össze a többi Törvényszegővel, hogy kiderüljön, melyik bevételi pálya (drog, fegyver, pénzmosás, etc.) üres vagy kinek lenne szüksége egy főnökre - beosztottra az alvilági hálóban...
Amit biztosan szeretnék, az egy múltból táplálkozó szál: Egy ideig az apám üzlettársa (és akár szeretője is – ezt rád bízom) voltál. Hogy apám azóta él-e vagy holt-e, azt is rád bízom. Még azt is, hogy mennyi idős volt a fater. Sőt, ennél messzebb megyek, az anyámmal való kapcsolatát is kitalálhatod – vagy kitalálhatjuk együtt, ha szeretnéd. Azt is meghagyom neked, hogy ha halott, akkor van-e közöd a halálához, viszont az biztos, hogy téged és engem nem a véletlen hozott össze, hanem a tudatos tervezés. Ki tudja, talán neve volt a faternak a szakmában, amit jó volna hasznosítani, vagy utolsó kívánsága az volt, hogy egyetlen fia vigye tovább a bizniszt. Ez teljesen lényegtelen, mivel:
A jövőben szeretném keresztül húzni a számításaidat, ugyanis eladom magam a zsaruknak... Az, hogy kiderül-e, hogy rossz lóra tettél, még a jövő zenéje. Érdekes játékoknak nézhetünk elébe, miközben egymással és egymás ellen dolgozunk. Az se kizárt, hogy egyikünk a végén belehal a történésekbe. //



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Egy újabb alvilági nagyágyú
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A legnagyobb alvilági alak, akit New York látott - Lopez
» Egy újabb sikertörténet?
» Egy újabb komplikált Henson
» Egy újabb komplikált Henson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: