New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Samuel L. Burgess
TémanyitásSamuel L. Burgess
Samuel L. Burgess EmptySzomb. Jan. 13 2024, 18:36
Samuel Burgess
A ship in harbor is safe, but that is not what ships are built for.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Samuel Lee Burgess
Becenév
Sam
Születési hely
New York
Születési idõ
1996.01.11.
Kor
28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
elfoglalt
Tanulmányok
NYU - kémia szakon végzett
Foglalkozás
Tulajdonos
Munkahely
The Ethereal Echo bár
Hobbi
iszogatás a haverokkal, edzés, dohányzás, evés, bulizás

Csoportom:
Törvényszegők

Jellem

Both Sides of the Mirror
A tükör mindkét oldala

Set the Mood

Nyugodt természet, sokáig tűr, de ha kihúzzák a gyufát, nem könnyű elontani a tüzet.
Érzékeny, de soha egy világért sem mutatná ki, ahhoz túl büszke.
Okos, tanult, de sűrűn próbálja ezt palástolni, hogy az emberek alulbecsüljék őt és meg tudja őket lepni.
Humoros, de jobb szeret komolynak tűnni, csakis barátai körében mutatja ki az igazi énjét.
Csendes, de mégis azt akarja, hogy meghallják.
Díler, de ő maga mégsem nyúlna egyetlen szerhez sem, kivétel az alkohol, cigaretta, esetleg füves cigi, mert mindenkinek szüksége van egy bűnös élvezetre.
Támadó, de egyben védelmező is, legfőképpen azok irányában akik fontosak számára.
Erős, de néha csak annak próbál tűnni és legszívesebben megszökne, hátrahagyva mindent amiért megdolgozott.
Szorgos, de néha alig tud kimászni az ágyból, főleg ha még egy csinos lány is ott tartja.
Rendmániás, de utál mosogatni és ruhákat hajtogatni. (Ne nézz be a szekrényébe - Előre szóltam!)
Ínyenc, de ő maga nem tud -jól- főzni. Szeret egy kiadós vacsorára adni.
Gazdag, de nem szereti a pénzt költeni és nagyon komolyan veszi a pénzzel való helyes bánásmódot, ne akarj neki tartozni.
Angol, de nem issza tejjel a teát.
Lelkiismeretes, de szemrebbenés nélkül lő le valakit aki veszélyt jelent rá vagy szeretteire.
Udvarias, de gondolkozás nélkül üt meg akár egy nőt is ha az megérdemli.
Szeretetreméltó, de talán az egyetlen ember aki valaha is szerette, az anyja volt.
Komoly, de soha ki nem hagyna egy jó csínyt. Csibész akárcsak egy gyerek.
Felelősségteljes, de nem akar túl sok felelősséget vállalni. Soha nem akar gyereket.
Magányos farkas, mégis egyik legnagyobb vágya, hogy valaki elfogadja őt úgy ahogy van.
Ami a szívén, az a száján, mégis tudja mikor és kivel szemben kell csendben maradni.
Állatimádó, mégsem volt neki soha háziállata. Talán majd most?

Avataron:
Manny Montana

Múlt

Idegesen kezdek el dobolni ujjaimmal a konyhapulton, pontosan tudom, hogy milyen előadás vár rám. Nem ez lenne az első alkalom, hogy apa rajtakapott olyasmin, amin nem kellett volna. De nem érdekelt, sohasem voltam jó az ő kívánságainak betartásában. Még akkor sem mikor fiatal kis suhancként jártam az utcákat. Ha ő azt mondta legyek itthon éjfélre, tuti biztos, hogy egyre értem haza már csak azért is. Ha azt mondta hozzak neki egy sört, biztosan alkoholmenteset vettem le a pultról, hogy aztán ártatlan arccal adjam azt a kezébe. Mindig dacos voltam, de ma már veszélyesen dacos. Ezt pedig igazán megtanulhatná már.
- Samuel! - És már itt is jön az öreg. Szerencsétlenségemre nem tartott neki sokáig mire észrevett. Hatalmas lendülettel indult meg felém, majd gondolkozás nélkül kapja el egyik kézzel a pólómat, a másikkal pedig a torkomnál fogva rak fel díszként a hűtőre, ami a nagy lendőlettől még meg is mozdul, bár helye nincs neki arra, hogy eldőljön. - Hányszor mondtam, hogy a bárban nem árulhatsz?! Sehol sem! De oda nem szarunk ahonnan eszünk! - Az öreg hihetetlenül mérges, annyira, hogy végül jobbik kezével elengedi a nyakam, majd be is húz egyet. Teljes lendülettel üt meg, nem fogja vissza magát. Igazából sosem tette. Sem velem, sem pedig anyámmal, amíg még élt. Gyerekként mindig arra vágytam, hogy fel merjek ellene lépni és visszaütni, megvédeni anyámat, megvédeni magamat.
- Hát ezért tanultattalak ki? Hogy erre használd mindazt amit tanultál? - A vérző orrom után nyúlok, majd csak megvonom a vállam. Szerencséje van, hogy nyugodt természetem van és alaposan át fogom gondolni a bosszúmat. Persze ezt a nyugodt természetet sem tőle örököltem, sokkal inkább anyámtól, aki vérbeli angol volt. Számára nem telhetett el nap tea és süti nélkül, vagy az időjárásra való panaszkodás nélkül. És bár anya túlságosan is alamuszi volt ahhoz, hogy fellépjen apám ellen, engem mindig igyekezett szeretettel felnevelni, amiért mindig hálás leszek számára.
- Most mit mondjak? Jobban fizet. - Nevetek fel akárcsak számomra ez egy vicc lenne, bár tényleg nem az. A tanárok lófaszt sem kapnak, minek gürizzek egy iskolában azért a pénzért, mikor a haverokkal képesek vagyunk a legjobb szereket összedobni és jó drágán el is adni. Ha tudná, hogy mennyien kapnak az alkalmon az ő kis féltett bárjában, lehet visszahúzná fülét, farkát.  Fogalma nincs arról, hogy hányan járnak a bárba csakis azért, hogy megszerezzék a napi adagjukat. Tulajdonképpen én tartom fent a kócerájt, ő csak nem látja a fától az erdőt.
- Szedd a cuccod és húzz innen! Reggelre nem akarlak itt látni és elfelejthetsz engem is, a bárt is, a lakást is, pénzt is! Végeztem veled meg a hülye hobbijaiddal! - A világ összes haragjával a szememben fordultam el tőle, hogy összepakoljak néhány fontos holmit, majd elhagyjam az otthonomat és Jake segítségével bosszút forraljak ki ellene. Mindenért. Nem csak azért mert kidobott. Bosszú a sok-sok évnyi verésért ami anyát érte, ami engem ért, a sok fenyegetésért. A törött orromért.  
És így született meg az a szörnyeteg, aki ma vagyok. Ez volt az utolsó csepp a pohárban. A pillanat mikor eldöntöttem, hogy én is végeztem vele. Másnap reggel apám, rejtélyes módon munkába menet autóbalesetet szenvedett és meghalt. Akárki is volt az illető, nem hagyott elegendő időt ahhoz, hogy bármit változtatni tudjon a végrendeleten. Nagyon szerencsés fiatal srác vált belőlem. Egy teljesen új élet hullott a kezembe. A hobbi drogkifőzde átváltott kőkemény dílerkedésbe. Kapcsolatokat szereztem be, olyanokat akik elegendő droggal tudnak ellátni és többé nem kell annak megalkotásán törnöm a fejem. A bárt amit apámtól szereztem pedig tökéletesnek bizonyult ahhoz, hogy a pénzt tisztára mossam. A manhattani lakást amit szintén örököltem, a mai napig használom, az örökölt pénz nagy részét pedig befektettem a bizniszbe.

livin' in new york

Roxanne Carlton and Katniss Jimenes imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Samuel L. Burgess Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Samuel L. Burgess Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Samuel L. Burgess 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Samuel L. Burgess 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Samuel L. Burgess 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Samuel L. Burgess
Samuel L. Burgess EmptySzomb. Jan. 13 2024, 23:40
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Samuel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Te is tökéletes bizonyítéka vagy annak, hogy senki sem születik rossznak, azt valahogy a környezete váltja ki az emberből, de nagyon fontos az, hogy fel tudjuk mérni a különbséget a rossz és rossz között is. Bár az előtörténeted azt mutatja be, hogy letértél a jó útról és ezt még élvezed is, de valahogy a jellemzésedben felfedeztem olyan mondatokat, ami miatt bátran ki merem jelenteni, hogy ott van benned az a jóság is, csak nagyszerűen álcázod. Én hiszek abban, hogy majd lesz még olyan ember, aki szeretni fog önmagadért, és az talán elég ok is lesz arra, hogy a jó oldaladból többet mutass, mint a mostani rosszból.  Samuel L. Burgess 2624752903  Samuel L. Burgess 3874598021
Valaki pedig azt hiszem, hogy arra vár épp, hogy behajtsd rajta a tartozását Laughing  Rolling Eyes

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Samuel L. Burgess Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Samuel L. Burgess 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Samuel L. Burgess Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Samuel L. Burgess Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
105
★ :
Samuel L. Burgess Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Samuel L. Burgess
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» M. Burgess
» M. Burgess
» Kelly Burgess
» "Asa" Alexis-Samuel Ryu
» Samuel & Manuel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: