New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Exes. {Melody x Levi}
TémanyitásExes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptySzomb. Jan. 13 2024, 15:04


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Caesar végre talált egy új pultost, hiszen ő egyre többet melózik a családi vállalkozásukban, így Kimy pedig átvette helyette nagyjából a főnök szerepet az Emperorban, viszont ez azt jelentette, hogy a pörgős estéken volt egy kis létszámhiányunk, ami mindenki nagy megkönnyebbülésére ma megoldódni látszik. Az új alkalmazott betanítását Caesar rám bízta, bár elmondása alapján a csajnak van rutinja, így elvileg csak körbe kell vezetnem meg megmutatni neki a hely szokásait. Az egyetlen bökkenő az volt, hogy Caesar csak kapkodva ejtette meg a hívást a számomra, mert eredetileg ezt ő csinálta volna, hogy lássa tényleg jól dolgozik-e a lány, de ez már délután kiderült, hogy nem tudja megoldani, hogy jelen legyen, viszont azt elfelejtette megmondani kit is kell várnom, mert mielőtt rákérdezhettem volna rám is baszta a telefont. Kössz haver...
A csikket a járdára ejtve taposom el mielőtt még egy pillanatra megállok a biztonsági őrök mellett.
-Jön egy új csaj. Szólt nektek Caesar?-kérdezem tőlük mire értetlenül néznek egymásra.
-Mindegy... lesz egy új pultosunk.. elvileg. Majd engedjétek be, mindjárt itt lesz.-ezzel magam mögött is hagyom őket. A kabátomat behajtogatom az egyik alsó polcra a pultban. Az enyém és az új lányé lesz a fő tánctér, szóval remélem tényleg nem hazudott az önéletrajzában, mert különben nagyon csúnyán rábaszunk ma, de ha nagy a szopás, akkor majd átküldöm az egyik kisebb terembe és valamelyik rutinosabbat átkérem magamhoz, mert biztos, hogy ma is rengetegen lesznek.
Alig 10 perccel később nyílik az ajtó, így a papírtörlőt, amivel még egyszer átmentem az előkészítő felületen a kukába hajítom mielőtt az érkező irányába fordulnék. Hirtelen fagyok le és sötétül el a tekintetem, ahogyan felismerem az új munkaerőt, hiszen megannyi indulat szabadul el bennem annak ellenére, hogy két éve nem láttam személyesen.
-Vaffanculo! Non posso crederci....*-mormogom az orrom alatt megingatva a fejemet. Anya olasz, így második anyanyelvként használom főleg, amikor kifejezetten elborítják az agyamat. Az exem hirtelen megjelenése pedig ez egy elég jó oknak tűnt. A szakításunk kicsit sem volt békés.... sőt... ha jól emlékszem igen vehemensen ordibáltam és a fél szobámat le is romboltam miatta. Megcsalt... ez biztos, bár mindvégig tagadta... még annyi sem volt benne, hogy beismerje, hogy a táncpartnere megfektette... mindezt akkor, amikor először derült ki anya betegsége. Azóta nem tudok róla többet, csak amit az instagram alkalom adtán az arcomba tolt vagy éppen a közös ismerősök óvatlanul elejtettek a jelenlétemben.
-Remélem csak betévedtél és nem te vagy az új pultos, baszd meg...-összefonom a karjaimat a mellkasom előtt. Nincs elég bajom? A kurva életbe...


(*Bassza meg! Ezt nem hiszem el.)

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptySzomb. Jan. 13 2024, 22:25

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
Mivel rohadtul pénzhiányban szenvedek, jobban mondva nem elég, ami bejön a hotel bárjából, kénytelen voltam keresni valami kiegészítést, amit úgy néz ki, össze fogok tudni egyeztetni. A hotel bárjában sokszor nappal is dolgozom, ezeken az estéken simán be tudok ugrani az Emperorba, ahová nagy szerencsémre éppen embert kerestek a pultba. Az első estém van, Caesar azt mondta, hogy megmutat mindent, mielőtt nyitnánk és mivel van rutinom, nem lesz gond, de ahogy utána olvasgattam a helynek, láthatóan népszerű. szóval tényleg nem fogunk unatkozni. A szállodában azért külsős vendégek nincsenek, így sosincs brutál nagy tumultus, de ami azt illeti, jól bírom a pörgést, miért lenne gond?! Persze, hogy nem lesz. Azért egy gyorstalpaló mindenképp szükséges, így egy kicsit hamarabb is odaérek a megbeszélt időpont előtt. Kivételesen nem rohanok, a sarkon még kicsit meg is állok, hogy nyugodtan elszívhassam az ujjaim közt füstölgő dohányrudat, aztán indulok csak a bár felé, arrébb pöccintve a csikket.
- Gondolom te vagy az új pultos – mondja a biztonsági őr, mikor határozottan megtorpanok a bejárat előtt.
- Gondolom – emelkedik meg a szemöldököm, mikor észlelem, hogy tetőtől talpig végigmér mindkettő, majd félreállnak, hogy be tudjak menni, én pedig be is slisszanok kettejük között és célirányosan megindulok a pult felé, de ahogy megfordul a mögötte álló srác, földbe gyökereznek a lábaim szinte.
- Oh ezt nem hiszem el, baszki – fújom ki a levegőt és azon gondolkozom, hogy inkább hátra arcot vágok és hagyom a picsába ezt a melót. Vélhetőleg Levi fejében is megfordul ez, legalábbis reménykedik, hogy nem azért jöttem, amire gondol, hiszen a szájáról jól láthatóan le tudom olvasni az olasz káromkodást. Jó ideje nem láttam már, New York elég nagy ahhoz, hogy sikeresen el tudjam kerülni, nem is igazán hiányzott az életemből, ami azt illeti, és ezeregy bár van ebben a hülye városban, miért pont itt kell dolgoznia? Komolyan nem hiszem el. Nem volt szép az elválásunk, sőt, határozottan gáz volt és közel sem békés, azóta pedig nem is kerestük egymást, miért tettük volna?
- Hogyne, csak az utcán reklámozták, hogy hírhedten nagy seggfejeket találni idebent, gondoltam már csak nem megyek el emellett a látnivaló mellett anélkül, hogy ránéznék. – Remélem nem komoly volt a kérdés részéről. Nyitva sincs ez a kibaszott bár még, valószínű a két őr odakint simán beengedett volna, nem? – Baszd meg – teszem hozzá, mielőtt elfelejteném, ha már ő is ilyen szívélyesen üdvözölt.
- Caesar? – nézek körül, mert hát nem hozzá jöttem, a bár pedig elég nagy ahhoz, hogy ne kelljen sokáig elviselnünk egymás társaságát. Ha tehetném, tényleg elmennék innen, de eszembe jut, hogy albérletet kell fizetnem, most nagyon kell a pénz, szóval nem lehet.

thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyVas. Jan. 14 2024, 11:09


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Melody az utolsó párkapcsolatom volt. Azóta nem voltam hajlandó elköteleződni senki mellett sem és nem is kifejezetten tervezem, hiszen éppen annyi szar van a nyakamban, mint akkoriban, csak vele még rá is basztam, így a bizalmam is eléggé megszenvedte azt a hurrikánt, ami a szakításunkat jelentette. Most mégis itt áll és ráadásként van képe úgy bámulni rám, mintha neki lenne bármi joga felháborodni, hogy összefutottunk.
A jelek szerint egyikünk sem hiszi el, hogy ez, így ennyi idő után megtörténik csak más-más nyelven fejezzük ki a döbbenetünket. Felvont szemöldökökkel bámulok rá remélve, hogy ezek után szépen sarkon fordul és a megérkezési lendületét tovább hasznosítja a távozáshoz, de csalódnom kell ismételten, hiszen a úgy tűnik gyökeret vertek a lábai.
Csodálatos az emberi elme, hogy több, mint 2 év távlatából is képes ugyanazt a a haragot előrángatni, amit akkoriban érzett és ehhez nincs szüksége többre, mint egy arcra. Az az igazság, hogy tényleg szerettem őt, de még vele sem bírtam megbeszélni anya állapotát és ahelyett, hogy mellettem maradt volna ő másnál keresett vigaszt, ami totális bizonyosságot nyert a fejemben, amint hivatalosan is összejött a sráccal, akiről azt hazudta, hogy "csak barátok"... "csak a táncpartnere"...
Éles szavaira lassan fújom ki a levegőt, hogy ne robbanjak fel, hiszen sok dologban borzasztóan ügyes volt, de az egyik ezek közül a szavak használata, így ha nem akarok azonnal kiesni a ringből, akkor nem veszíthetem el a kontrollt egyből.
-Ohh valóban? Hát máris kimegyek és kiírom, hogy már hűtlen exek is megtekinthetőek, hátha valaki még nem látott olyat.-megforgatom a szemeimet és azt hiszem a saját hangsúlyommal visszaismételt általam is használt kifejezésnek köszönhetően, amit csak úgy mellékesen egy verbális ecsetvonással odabiggyesztett máris eléri, hogy minimálisan, de kidagadjon az ér a halántékomon.
-Nincs itt. Dolga van.-ridegen jegyzem meg az orrcsontomat a hüvelykujjam és a mutatóujjam közé fogva és kissé átmasszírozom, ezzel próbálom visszanyugtatni valamelyest az idegrendszeremet inkább kevesebb, mint több sikerrel.
-Rám bízta az új lány betanítását és kipróbálását... Szóval erre rábasztunk.-még csak le sem passzolhatom a feladatot, mert a többiek nincsenek itt olyan rég óta, mint én, illetve a főnök engem kért meg, így rajtam is fogja számon kérni, hogy véleményezzem Melody ma esti produkcióját.
-Az alsó polcra le tudsz pakolni mindjárt jövök..-mondom miközben már halászom is elő a zsebemből a cigitartót és elindulok kifelé, de egy pillanatra megállok mellette.
-Üdv az Emperorban.-jegeskék szemeim végigmérik az arcát így közelebbről mielőtt tovább indulok külön figyelmet fordítva arra, hogy finoman, de érezhetően meglökjem a vállát az enyémmel. A joint a számban mire idegből tépem fel magam előtt az ajtót. Ehhez be kell állnom egy kicsit. Nem nagyon, de ezt szín józanul biztos nem élem ma túl.
-Szép darab.-jegyzi meg a biztonsági őr ahogyan elhaladok mellette.
-Az exem.-a hangsúlyom figyelmeztetőbbre és durvábbra sikerül, mint terveztem, de legalább nem igényel további magyarázkodást a témakör.
Szerintem még az életben ilyen tempóval nem dohányoztam annyira vágyott az agyam a megkönnyebbülésre. Kicsivel minden tompább lett, de figyeltem arra, hogy ne az egyik erősebbet szívjam el, hiszen tényleg dolgozni kell ma.
-Hajrá.-nevet egyet az őr amikor elsétálok mellette, hogy visszamenjek.
-Hagyj a faszba...-mormogom becsukva magam mögött az ajtót.
-Körbenéztél?-kérdezem Melody-t amint ismét megpillantom.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyHétf. Jan. 15 2024, 00:06

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
Annyira, de annyira ki van a tököm ezzel az egésszel, hogy az univerzum még meg is nehezíti a dolgomat. Miért nem lehet egyszer úgy, hogy ne kelljen semmi miatt rágnom a kefét, hogy tök nyugodtan és felszabadultan élhessek egy napot? Szerintem valaki biztos átkot rakott rám, és Levi elég jó jelölt lenne erre. Nem kétlem, hogy ahogy eljutott a fülébe, hogy összejöttünk Briannel, megveregette a saját vállát, hogy hát, lássunk csodát, igaza volt. Nyilván. De nem! És már kezdi is, az égnek emelem a tekintetem, mikor visszavág és a kezem is ökölbe szorul egy pillanat alatt, ahogy elönti a fejem a düh.
- Édes jó istenem... – sóhajtom, ahogy a homlokomhoz kapok, hogy megmasszírozzam egy kicsit a fejem, mielőtt totálisan leszáll a vörös köd. – Hát megnyugtatlak, nem is fognak, hacsak nem magadra gondolsz – vonok vállat, amint visszaemelem rá a tekintetem. Nem szeretem, ha olyasmivel gyanúsítanak, amit nem is tettem meg, de mégis, ezen a ponton és ennyi idő távlatából már egy fokkal jobban leszarom, mit gondol. A nagy tér elnyeli a hangom, így kicsit aztán hangosabban folytatom. – De tudod mit? Higgy amit akarsz, mert nem érdekel. Nem ezért jöttem. -  Hanem azért, hogy dolgozzak, és hamarabb pedig azért, hogy Caesar megmutassa a hely rejtelmeit, mielőtt élesben belevágunk az estébe. De Caesar nincs itt, ahogy Levi is mondja. Hát ez remek. Mikor aztán azt is elmondja, hogy más sincs itt, csak ő, hogy „kipróbáljon” és betanítson, hát komolyan majdnem hátat fordítok és itt hagyom az egész kócerájt a fenébe.
- Hát, erre rá. De akkor lehet egyszerűbb, ha nem is rablom az időnket és még most hazamegyek, mert gondolom úgysem fogja elhagyni egy jó szó sem azt a szép szádat rólam, bárhogy is teljesítek a pultban – mondom ki a tényeket, mert hát sima kézenfekvő a bosszú neki, hogy ezt tegye azért, hogy Caesar ne alkalmazzon. Ha rá bízott, akkor nyilván ad is a szavára. Szóval hiába rohadt nagy ez a hely, ezek szerint egy helyen kell melóznunk, még csak nem is egy másik teremben. Már most azon gondolkodom, hogy mit fogok inni ahhoz, hogy el bírjam viselni ezt az egészet.
Mikor kifelé indul és megáll mellettem, oldalra pillantok rá, de mielőtt arrébb lépnék, már finoman meglök a vállával, amit egyelőre nem tudok mire vélni, de betudom valamiféle jelzésnek részéről, hogy ne cseszegessem a hülyeségeimmel.
- Kösz – morgom az orrom alatt, miután elhaladt mellettem, majd mikor becsukódik az ajtó, csak akkor nézek körbe az egyelőre csendes és üres térben, aztán el is indulok a pultba. Ami azt illeti, nekem is rohadt nagy szükségem lenne egy kis nikotinra, hogy lenyugodjak kellőképp, de most inkább lepakolok és leveszem a kabátot. Nyilvánvaló, hogy nem fogok utánamenni, hogy még dohányzás közben is az utálkozó fejét kelljen bámulnom. Na jó, csak ezt az estét bírjam ki ép ésszel, aztán majd meglátjuk, merre tovább. Hátha holnap jön egy jobb lehetőség.
Miután letettem a cuccom, nagyjából körbejáratom a tekintetem a pultban lévő italokon és a hátsó raktár részbe is bepillantok, de nem vagyok biztos abban, hogy felfogja az agyam, amit nézek, mert még mindig lüktet bennem az ideg. Tényleg régen nem láttam Levit, nem gondoltam, hogy két év távlatából is indulatokat vált ki belőlem. Én esküszöm, szerettem, de a kapcsolatunk végére akkora pöccsé avanzsálódott, hogy az utolsó csepp volt a pohárban, amikor teljesen komolyan meggyanúsított azzal, hogy megcsaltam. Fogalmam sincs, mi lelte akkor, egy ideig óvatosan bolygattam a témát, aztán elengedtem.
Mikor visszaér, akkor jövök ki a hátsó részről, majd megtámaszkodom a pulton, hogy aztán végig jártassam a tekintetem a hatalmas tánctéren. A kérdésére bólintok, aztán fel is teszem a kérdéseimet.
- Van valamilyen ház specialitása koktél, amit azért kívülről betéve is tudnom kell? - Mondjuk ezt megnézhettem volna előre, de gyorsan tanulok, nem lesz ezzel gond. A kezembe veszem az egyik üveget és megvizsgálom, majd a mellette levőt is, aztán vissza is teszem.
- És lesz még rajtunk kívül ebben a pultban valaki, vagy csak ketten romantikázunk? – Azért köszi a mélyvizet, azt gondolná az ember, hogy az új munkaerőt a kisebb táncterekre teszik be, de úgy néz ki, nekik tényleg olyan kell, aki bírja a strapát. Hát, ha valaki, én eléggé hozzászoktam a stresszhez és a pörgéshez, szóval velem helyben vannak.
- Fújd be magad, mert árad belőled a fűszag – fordulok meg, mikor a közelembe ér. Hát nem mondom, hogy sokáig bírta totál tiszta fejjel az estét, de vélhetőleg én vagyok a plusz adalék, ami miatt most szüksége volt erre.

thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyHétf. Jan. 15 2024, 12:58


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Sok dologban egyszerűen zseniálisak voltunk együtt, de kár lenne tagadni, hogy veszekedni kifejezetten kiválóan tudtunk egymással. Szinte megdöbbentő ez a visszafogott hidegháború, a kimért szurkálódás, amivel igyekszünk azonnal egymás agyára menni, mégsem pattan el egyikünk sem és ez csakis annak köszönhető, hogy az Emperorban vagyunk és mindkettőnknek kell a munka így itt nem eshetünk egymás torkának.
-Kibaszott vicces vagy.-sóhajtok egyet és számomra szinte már lenyűgöző, hogy még ennyi idő után is tagadja a dolgot, főleg, hogy tudom még mindig azzal a sráccal van együtt, akivel megcsalt. Kézzel fogható bizonyítékom erre ugyan nem volt, de nekem elég beismerés volt az is, hogy a szakításunk után nem sokkal ők már hivatalosan össze is jöttek. Volt néhány igen húzós estém, amikor ezt megtudtam, abban az idegállapotomban, amiben akkoriban voltam.
-Ja... téged sosem érdekelt semmi.-fújtatok egyet még akkor is, ha tudom, hogy ez egyébként nem igaz, de jelenleg már tényleg szinte bármit hozzá vágnék csak kerüljek ki ebből a helyzetből.
Amikor közlöm vele, hogy helyzetünk kényesebb, mint egyébként gondolja látom a szemein még ilyen távolságból is, hogy szinte sikerül bevinnem a kegyelemdöfést.
-Ne bassz fel ennél is jobban. Nem vagyok ilyen kicsinyes és te meg nem adod fel ennyire könnyen. Szóval a "szép szám" miatt ne fájjon a fejed, ha bírod itt a tempót nem foglak Caesarnak lehurrogni.-haragszom, még mindig és rettenetesen, de mégsem vinne rá a lélek, hogy így kibasszak vele, hiszen akármit is tett ez a lány valaha az egész világot jelentette nekem. Olyan mélyre pedig nem süllyednék ebben, hogy szánt szándékkal így kitoljak vele. Egy este. Ennyit kell túlélnünk. Utána majd variálunk úgy a beosztásokkal, hogy külön termekben legyünk és akkor látnunk sem kell egymást maximum akkor amikor nyitunk és ennyi. Nem megoldhatatlan.
Néhány rövid pillanat erejéig akad össze a tekintetünk amíg közvetlenül mellette állok. Nem változott.. azon kívül, hogy kicsivel fáradtabbnak tűnik, mint akkoriban, de mielőtt jobban megborítaná a fejemet kifelé veszem az irányt. Kell néhány perc, hogy ne robbanjak fel. A cigi segít valamennyit, legalább addig tompít rajtam amíg el nem kezdődik a hajtás és akkor már úgysem kell majd annyit foglalkoznom Melodyval... legalábbis remélem.
Amint visszatérek a tekintetem egyből megtalálja miközben zsebre tett kezekkel sétálok vissza hozzá a pultba. Meg fogok őrülni a kurva életbe.
-Az Orgasm vagy Blowjob shot. Tavaly vezette be Caesar... a recept... öhm...-előkotrom az üvegek mögül, mert eleinte kellett a súgó és azóta sem pakoltuk el.-Itt van... bár főleg a férfi pultosoktól szokták kérni... Főleg Caesartól, ha éppen beáll segíteni, mert ő csap hozzá műsort is, de mindegy.. azért jobb ha tudod.-vonom meg a vállaimat átnyújtva neki. Egyébként nagy extrára itt sem kell számítani. Főleg az este elején pörögnek a koktélok aztán jön a sör és rövid időszak, amikor az emberek már tényleg csak be akarnak baszni és nem csak kortyolgatva bemelegítenek.
-Ketten leszünk.. ha nem bírod lecseréllek valakivel az egyik másik teremből, ahol nagyobb a nyugi. Kimy főnökösködik, amikor Caesar nincs itt, de ha nagy a baj, akkor be tud ugrani segíteni, illetve ha valami istentelen csoda történik és Caesar mégis megérkezik, akkor ő is be szokott állni, ha unatkozik és nincs dolga máshol.-bár ma szerintem nem fogjuk látni, de ezt nála tényleg nem lehet tudni.
-Szóval romantikázunk. Mint a régi szép időkben.-fintorgok egyet elhúzva a számat. Ez a mai este mindkettőnknek kihívás lesz az biztos. Micsoda öröm... ja nem.
-Igenis, Principessa...-forgatom meg a szemeimet és a kabátom zsebéből előkotrom a a kölnimet amiből fújok néhányat és még egy rágót is beveszek, hogy ne panaszkodhasson.
-Most már megfelelek az igényeidnek, cara mia?-kérdezem szarkasztikusan miután mindent elpakoltam és újra felegyenesedtem.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyKedd Jan. 16 2024, 00:16

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
Nem gondoltam, hogy valaha még leszünk olyan helyzetben, hogy szót váltsunk egymással egy köszönésnél bővebben, de eljött ennek is az ideje. Két éve szakítottunk és habár az emlékek állítólag megszépülnek, én mégsem érzem ezt kifejezetten, sőt...
Nem akarok viccelni, egyszerűen csak emlékeztetni az álláspontomra, vagyis az igazságra, miszerint semmiféle megcsalás nem történt, maximum az ő fejében. Fogalmam sincs, mennyit kattoghatott ezen annak idején, de gondolom szépen lassan hitette el magával és annak is köszönhető volt, hogy egyre bunkóbb volt velem, amit én nem igazán viseltem jól. Brian meg teljesen az ellentétje volt, és úgy kerültem egyre közelebb hozzá, ahogy Levi mart el magától érzelmileg. Máig nem tudom pontosan, mi állhatott a háttérben, mert sosem kaptam választ a kérdéseimre rendesen.
- Nem, engem sosem – vágom rá rögtön egy kisebb felindultsággal, mert ő is, én is tudom, hogy ez nincs így és nem vall rám. Vagdalózni viszont iszonyat könnyű, persze nem mondom, hogy jelen pillanatban én kedvesebb lennék nála. Na jó, azért egy fokkal talán.
Állítása szerint nem mérem jól fel a helyzetet, amit azért értékelek tőle, bár ki tudja, az este végére még mi lesz az álláspontja velem kapcsolatban. Bár abban reménykedem, hogy elkezdődik a buli és akkor már inkább csak a vendégekkel kell foglalkoznunk, és nem pedig egymással.
- Oké – préselem össze az ajkam. – Megugrom az akadályt – mondom már kicsit halkabban, mikor felém jön és megáll mellettem, már magam sem tudva, hogy a munkára vagy az egész helyzetre értem, amibe belecsöppentem. Csak akkor fújom ki lassan a levegőt, mikor már hallom csukódni az ajtót magam mögött. Nem könnyű dolog ez, tényleg csúnya volt a szakításunk és azután, hogy szó szerint elküldtem melegebb éghajlatra a vagdalózásai miatt és rácsaptam a szobája ajtaját, egy szót sem beszéltem vele. Volt még pár üzenet váltásunk, de nem akartam tovább húzni a dolgokat, és szerintem ő sem... Van pár cuccom, amiért azóta is „sírok”, mert nála maradt, hisz arra már nem volt energiám, hogy elmenjek értük, mert attól féltem, akkor újra ott ragadok nála. Például az egyik balettcipőm, amit imádtam, de gondolom már a kukában landolt.
Mire visszajön, sikerül egy kicsit megnyugodnom, higgadtabb vagyok, mint pár perccel ezelőtt, de azért még mindig idegesít ez a kibaszás velem szemben a sorstól. Ráadásul pont ilyenkor, mikor otthon sincs minden rendben Briannel, ekkor kell újra besétálna az életembe. A gondolat végére ismét nem vagyok nyugodt...
Elveszem tőle a shotok leírását és át is olvasom őket.
- Fantáziadús nevek – hümmentek, miközben próbálom memorizálni az összetevőket. – Mondjuk ez a Blowjob nem lehet rossz – jegyzem meg mellékesen, majd le is teszem a papírt a pultra oda, ahol szem előtt lesz, ha kellene.
Végig pillantok a hosszú pulton és figyelem, amit mond.
- Bírni fogom – vágok közbe, mikor azt mondja, „ha nem bírod”. Jó taktika lenne azt mondani félúton, hogy cseréljen le, mert akkor mással kellene osztoznom a munkaterületen, de ezzel együtt nem is lenne jó első pont. Mellesleg nem szeretek kudarcot vallani semmiben, és hiába nehezített a terep, nem lesz gond.
- Ebben a pultban még táncolni is lehet, szóval te az egyik végében, én meg a másikban és akkor olyan, mintha itt se lennénk – tárom szét a karom, ahogy a megoldással felé fordulok egy halvány mosoly kíséretében. Sima ügy. Vagy nem.
- Lehet, hogy Caesar csak egy csajt akart neked szerezni az estére, azért passzolt át. Meló, közben egy-két megjegyzés a másiknak, a végére becsiccsentetek, aztán mehettek is együtt haza... – fejtegetem a témát hangosan, bár fogalmam sincs, hogy van-e Levinek most barátnője. – Bocs, hogy elszúrtam a sanszot – biggyesztem le az ajkam. Kicsit azért én is kóstolgatom, mert egyszerűen megérdemli azok után, ahogy bánt velem...
Hamar az orromba kúszik az ismerős illat - mármint a kölni, nem a fű -, amit aztán még tetőz az olasz becézgetése. Úgy ezernyi közös emlék tolul az agyamba ezeknek köszönhetően, amik valahol az agyam hátsó szegletében bujkáltak az elmúlt időszakban. Összefonom a kezeim magam előtt és a pultnak dőlve figyelem, ahogy felegyenesedik.
- Sokkal jobb – fúrom a tekintetem az övébe. Nem igazán szerettem, mikor a fű volt a menekülőútja a valóság elől sokszor, de nem is nagyon akartam beleszólni, ellenben sokszor sikerült, ami persze hangos, vagdalózós veszekedéshez vezetett, ez pedig ahhoz, hogy aztán újra egymásra találjunk. Na de most már aztán végképp nincs semmi beleszólásom nála. Az ő dolga, mit csinál.
- Nem iszunk valamit? – Ha csak egy feles is, hogy egy kicsit én is lazuljak már, hisz ő már megtette.
 

thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyKedd Jan. 16 2024, 14:38


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Én löktem el őt magamtól, de ettől még nem kellett volna egyenesen más karjaiba rohannia. Lehettem volna vele nyíltabb, elmondhattam volna neki, hogy mi történik, de az az igazság, hogy nem akartam, hogy bármilyen forrásból Red fülébe juthasson a dolog, így elővigyázatosságból senkit sem avattam be. Azt hittem jobban bírom majd a terhet, de a folyamatos gyötrődés egyszerűen kifordított önmagamból, mondjuk nem mondom, hogy valaha én lettem volna a legkedvesebb ember ezen a világon, és úgy kezdtem el ellökni magamtól a hozzám közel állókat, hogy jóformán észre sem vettem. A különbség ott mutatkozott meg, hogy ki tartott ki mellettem mindezek ellenére is.
Hogy hogyan veszi majd az akadályokat majd kiderül az este folyamán, így egyelőre sem megcáfolni sem pedig alátámasztani nem akarom az állítását miszerint menni fog neki. Hogy én hogyan viselem majd.. na hát az rejtély, hiszen a mai napig gyógyulni képtelen sebeket tép fel a jelenléte, ez meg még én magam sem tudom, hogy mit fog belőlem kiváltani.
Jelentősen tűrhetőbb hangulatban térek vissza, bár abban már most biztos vagyok, hogy ma olyan leszek akár egy puskaporos hordó, szóval csak remélhetem, hogy nem lesznek vállalhatatlanok a vendégek, mert a végén még le fogok fejelni valakit, ha túlfeszíti az idegeimet.
Türelmesen mérem végig az arcát miközben a receptet olvassa, bár talán faszság a részemről, hogy ennyiszer felejtem rajta a tekintetem. Teljesen akaratlanul jelenik meg a szám szegletében, éppen csak észrevehetően egy féloldalas mosoly.
-Ja.. jó is az.. főleg ha te csinálod.-azt hiszem ma van a napja, hogy gondolkoznom kellene mielőtt megszólalok, bár nem teljesen az én hibám, hiszen ő dobta fel a magas labdát és ugyan elég sok dologban változtam mióta nem találkoztunk van, ami örök. Lehet, hogy kár volt szívnom. Félő, hogy így egészen más jellegű indulatokat fog belőlem kiváltani, mondjuk nem lesz baj, amíg csak baszogatjuk egymást... mármint... na mindegy..
Abban nem kételkedem, hogy a maximumot fogja nyújtani, hiszen ha nem ezt tervezné, akkor már lelépett volna, hogy ne kelljen egész este nézegetnie, vagy legalábbis mellettem dolgoznia.
Ahogy a táncolást említi szinte kibukik belőlem a kérdés, hogy azzal egyébként mi a helyzet, de kurvára nem akarok lebukni, hogy időről időre azért ránéztem a közösségi oldalaira és mostanság egyetlen képet sem láttam amin hódolt volna a szenvedélyének. A miértjére megvan a tippem, de biztos nem lehetek abban, hogy a partnere miatt hagyta abba vagy függesztette fel, pedig tudom mennyit jelentett neki. Az egyik cipője például a mai napig ott pihen egy dobozban a szekrényem aljába eltemetve, mert... hát néha szentimentális vagyok és nem bírtam kidobni és úgy voltam vele, hogy kurvára el van az ott.
-Biztos pont olyan lesz...-sóhajtok egyet.-Nekem megfelel. Majd elkerüllek amennyire tudlak.-bólintok egyetértve, bár ez gyakorlatilag lehetetlen, főleg az elején, amíg nem biztos, hogy mindent megtalál vagy a kezére esik. Nem baj. Szerintem mindketten túléltünk már rosszabbat is, szóval egyetlen estére össze tudjuk szorítani a fogunkat.
-Lehet.-forgatom meg a szemeimet.-Bár tudja, hogy ha olyanom van akkor megoldom magamnak... esélytelen vagy sem inkább ne cseszegesd a fantáziámat ilyen képekkel, mert bármi is történt közöttünk még emlékszem milyen volt veled.-kicsit határozottabban fújom ki magamból a levegőt, hiszen amikor még az ajkát is lebiggyeszti, csak hogy tovább szemtelenkedjen egyből beugrik, hogy ezt régen hogyan is rendeztem el vele, amikor ennyire nem fért a bőrébe és pimaszkodott velem.
A füvezési szokásaim egy örökös vitaforrást jelentettek, de nem mondom, hogy egyszer sem szívtam csak azért, mert tudtam, hogy mi lesz a reakciója és az milyen béküléshez vezet. Meg fogok ma így bolondulni, főleg ahogyan a tekintete az enyémbe kapaszkodik. Betegesen erős késztetést érzek, hogy közelebb lépjek hozzá és megérintsem, de nem mozdulok csak őt figyelem amíg meg nem szólal.
-Jó ötlet.-bólintok végre levéve a szemeimet róla. Miközben előveszek két feles poharat.
-Még mindig tequilázol?-kérdésem csupán költői, hiszen már töltöm is mindkettőnknek.
-Citrom a hűtőben.-biccentek abba az irányba miközben a tequilás üveget visszarakom a sorba és leveszem a polcról az egyik sószórót.
-Egyébként... ha meg akarnak hívni, de nem akarsz már inni abban a vodkás üvegben víz van. Akkor nem kell őket visszautasítani, de nem csapod szét magad teljesen.-mutatok az egyik üvegre mielőtt felé nyújtom az egyik poharat. Legalább sikerült egy kicsit kiszakítanom az agyamat az előző ördögi körből, amin nem lenne szabad a gondolataimnak elindulniuk vele kapcsolatban.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptySzer. Jan. 17 2024, 22:35

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
Én azt hittem, hogy ha egyszer valaha találkozom Levivel, semmiféle érzelmet és reakciót nem fog már kiváltani belőlem. Nem első alkalom, hogy exemmel futok össze, igaz, volt akivel kevésbé kellemetlen volt az elválás, mint vele, de senkinél nem tapasztaltam ezt, amit kiváltott most belőlem. Egyszerre érzek haragot még mindig -pedig már nem most történt az egész- és fájdalmat, amit egyelőre még nagyon jól háttérbe szorítok. Nem volt tökéletesen lezárva a kapcsolat, csak egyszerűen elegem lett, meg szerintem neki is a téveszmék gyártásából. Ha beszéltünk volna utána még, higgadtan (bár ez azon a ponton már elég elképzelhetetlennek bizonyult), lehet, hogy nem így végződik. De nem beszéltünk, és igazából biztos, hogy ennek így kellett lennie.
Azután pedig Brian elég gyorsan elvonta a figyelmem a szívfájdalmaimról és igaz, az elején még kattogtam rajta, hogy nem sugallom-e ezzel azt Lev felé, hogy igaza volt, de aztán úgy voltam vele, hogy higgyen, amit akar, ha ennyire bízott bennem. Illetve akkor jobbnak láttam a pillanatnak élni. És aztán boldog is voltam, minden rendben ment. A baleset után viszont azt hiszem... túlélek.
Mikor lecsapja a magaslabdát, oldalra sandítok rá, és észre is veszem azt a kis mosolyt a szája szegletében.
- Ezt most halál komolyan kimondtad? – emelkedik meg a szemöldököm. Az előbb még elküldött volna.melegebb éghajlatra, most meg célozgat itt. Rosszallóan csóválom meg a fejem, de azért elfojtok egy mosolyt én is, ahogy visszapillantok a receptre.
Utána mérem fel a terepet, hogy mennyi sansz van arra, hogy ne zavarjuk egymást a pultban és úgy ítélem meg, hogy elég jók az esélyeink, aztán majd kiderül. Levi szerintem nem így látja, legalábbis a megszólalása nem ezt tükrözi.
- Jó, én meg majd igyekszem megoldani a problémáimat és csak végső esetben sikítani érted. – Deal. Ennyire egyszerű. Még majd mindjárt még egyszer átnézek mindent és megpróbálom memorizálni, mi hol van, aztán kész. Nem lesz itt gond, kérem. Fő a pozitivitás!
Aztán persze majd meglátjuk, ha tényleg itt fogok dolgozni jó pár napot, hogy hogy fog működni ez az egész elkerülősdi. Ha meg nem sikerül az este úgy, ahogy terveztem, azt is biztos a sors akarja úgy! A végén még totál ebben fogok hinni.
Hamar kiderül, hogy a próbálkozásom célba ér, de hogy ennek hangot is ad?! Oh, drágám, kezembe adtad a fegyvert ellened. Jó, egyelőre azért próbálom magam visszafogni, hiszen ha az ő fantáziáját bizergálom, azzal az enyém is ugyanúgy feléled, szóval ez nem annyira vicces.
- Eszembe sem jutott cseszegetni a fantáziád. Arról már nem tehetek, ha képtelen vagy kiverni a fejedből a képeket – vonok vállat ártatlanul ahogy megfordulok, aztán persze hamar vissza is kapom ezt, hiszen mikor befújja magát, nekem kúsznak emlékképek az agyamba, ha nem is feltétlen csak az erotikusabbak, de mindenesetre szépek. Imádtam az illatát, sokszor csak a nyakába fúrtam az arcom és csak úgy ott maradtam percekig... De persze emlékeztetnem kell magam a végére, meg egyébként is, teljesen mindegy, mi volt, a lényeg, hogy mi van.
A tekintete azonban persze rabul ejt, ami szerintem normálisnak mondható, hiszen ha akarjuk, ha nem, kötődtünk mi egymáshoz annak idején és ennek nyilván vannak nyomai a jelenben is, így sokkal jobb ötletnek találom inni egy felest, hátha az segít majd az agyamon is, meg a szitun is.
Mikor látom, hogy előveszi a felespoharakat, szememmel már keresem a citromot, hogy minél gyorsabban hozzájuthassunk az italhoz, ami majd segít kicsit kizökkenteni ebből az egész drámából. Kérdésére hümmentve bólintok, mielőtt elindulok a hűtő irányába, amiből ki is veszem a gyömölcsöt és hamar felvágom cikkekre az egyik deszkán, hogy aztán felé toljam.
- Oh, ez jó trükk, csak a nagy hajtásban nehogy ezt töltsem a vendégnek – mosolyodom el és arrébb is teszem az üveget kicsit. – Ha nem bánod, hogy rendezkedek itt – pillantok rá megerősítésért, mert így véletlenül sem fogom összekeverni a másikkal. Hirtelen azon kezdek el gondolkodni, hogy mi lenne a megfelelő lépés, koccintani vagy sem, illetve a tequila rituáléját mégis hogy kellene kiviteleznem úgy, hogy a kérésének megfelelően, ne cseszegessem a fantáziáját. Sóhajtok egyet, miközben a sót a kézfejemre szórom, majd a pultra teszem és elveszem tőle a poharat.  
- Igyunk a túlélésre – mondom ki hangosan a gondolataimat és a poharamat az övéhez koccintom, miközben ráemelem a tekintetem, de aztán úgy döntök, rohadt jófej leszek, és nem úgy nyalom le a sót a kezemről, hogy totál szemből kelljen végig néznie. A tequila jólesően gördül le a torkomon, aztán a citromba harapok.
- Na. Mindjárt nyitunk, aztán elkezdhetjük a visszaszámlálást, Thatcher – pillantok az órámra és elveszem tőle a poharát, hogy az övét is elöblíthessem. – Cigizni miként lehet majd kisurranni? – kérdezem meg az egyik legfontosabb dolgot, mert egy biztos, arra rettentő nagy szükségem lesz ma este.
 

thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyCsüt. Jan. 18 2024, 12:17


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Vannak fájdalmak, amik nem múlnak és vannak érzelmek amik nem halványulnak, mindezzel pedig akkor szembesül az ember, amikor az a személy, aki mindezt kiváltja belőle ott áll előtte, akár évek múltán. Felszakad, elszabadul, visszatér a sírból és rozsdás karmokkal kapaszkodik bele a lélekbe, mintha soha el sem tűnt volna igazán. Ritkán gondoltam rá... akkor is inkább csak eszembe jutott, hogy vajon hova sodorta őt az élet, hiszen Melody volt a legnagyobb "mi lett volna ha", amire sosem kaptam választ és talán pontosan emiatt tudott időről időre előjönni bennem az emléke. Sosem őt próbáltam pótolni a kalandokkal, leginkább csak azt kerestem, hogy ki az, aki feledtetni tudja legalább egy rövid időre, hogy mekkora fos minden körülöttem. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy én nem basztam el semmit.. ezt belátom még akkor is, ha hangosan nem ismerem el, de nem gondolom, hogy azt a lezárást érdemeltem volna...  mondjuk neki sem az a bánásmód járt volna, amit én nyújtottam.
Minden ellenére zsigerből szólalok meg és mondanám, hogy azonnal meg is bánom, de az nem is igazán én lennék, még akkor sem, ha kicsit sem volt helyénvaló egy ekkora lecsapás exek között.
-Hát nagyon úgy tűnik.-bólintok és egyszerre igyekszem nem elröhögni vagy mentálisan fejbe lőni saját magamat. Persze ott van egyből a rosszalló fejrázása, amit már annyiszor láttam és kaptam meg tőle, de mintha küzdene ő is azzal, hogy ne mosolyogjon a faszságomon, de már lehet, hogy csak a szemem káprázik.
-Ezt megbeszéltük.-bólintok remélve, hogy tényleg nem lesz majd túl sokszor szüksége rám, hiszen tényleg kezdek tartani attól, hogy milyen hatással lehet még rám a közelsége.. arról nem is beszélve, hogy nagy eséllyel kikezdenek majd vele néhányan és annak nem szeretnék tanúja lenni, hiszen sosem a türelmemről voltam híres, így nem tartom kizártnak, hogy beverem valaki képét attól teljesen függetlenül, hogy semmi jogom nem lenne hozzá és nem is kellene érdekelnie.
Ha tényleg maradni fog, akkor nagyon oda kell figyelnem a terem beosztásra, mert még a végén neki lesz munkája, nekem pedig nem..
Jobbnak érzem figyelmeztetni, hogy nem tudom teljes mértékig lesöpörni magamról a szavait, így a későbbi kellemetlenségek elkerülése érdekében ezt szóvá is teszem remélve, hogy nem akar majd szándékosan kibaszni velem.. pontosabban magunkkal, mert ha engem felhúz, az nem csak nekem lesz kényelmetlen egy idő után erről gondoskodni fogok ebben az esetben.
-A faszt nem jutott eszedbe.-ingatom meg a fejemet egy másodpercnyi bizalmat sem szavazva ennek az állításának vagy az ártatlanság látszatának. Teljes mértékig tisztában van minden rohadt gyengeségemmel és tudom, hogy ha én gyökér leszek, akkor szemrebbenés nélkül használná fel ezeket ellenem, így lehet, hogy jobb ha én is megemberelem magam.
Túl sok az emlék és ez a találkozás, most túl hirtelen jött minden felkészülési lehetőség nélkül, így azt hiszem gyakorlatilag felváltva küzdünk mindazzal, ami valaha összekötött minket. Apró mások számára talán teljesen észrevehetetlen részletek indíthatják meg a lavinát, ami lendületből gáncsolja meg azokat a negatív érzéseket, amik miatt egy fél órája még egymás torkának készültünk ugrani. Könnyebb lenne ha jobban tudnék haragudni, mert akkor nem tudna a bőröm alá férkőzni ahogyan az állát megemelve a szemeimbe néz. Egyszerre természetes és idegen az érzés, amitől máris megfeszülnek az idegeim. Még jó, hogy kizökkent. Igyunk. Persze. Az majd segít.. ugye?
Ő intézi a citromot, én töltök, ezzel egy pillanatnyi fellélegzést nyerve.
-Ja arra tényleg figyelj.. bár olyan éjfél-egy magasságában már gyakorlatilag észre sem fogják venni a különbséget, de jobb nem elbaszni valóban.-bólintok.-Rendezd ahogy jól esik.-vonom meg a vállaimat, egyébként is őt többször fogják feltehetően meghívni, így jobb ha ő tudja, hogy hova kell nyúlnia.
Miközben a sót szórja már összeszorul egy kicsit a gyomrom a rám váró kép előszeleként. Halkan sóhajtok egyet ezzel felkészítve magamat.
-A túlélésre.-bólintok visszaismételve, miközben koccintunk és a legnagyobb meglepetésemre kissé elfordul, hogy ne a szemeimbe nézve nyalja végig a kézfejét. Hála a magasságos égnek.... én is hasonlóan teszek levéve róla a tekintetem majd már küldöm is le az italt a citrom előtt. Kösz, édes.
-Hurrá!-most először jelenik meg egy tényleges mosoly az arcomon és odaadom neki a poharat.
-Szólsz és mész. Addig tartom a frontot. Csak próbáld úgy időzíteni, hogy ne a legnagyobb roham közben hagyj itt. Ha nagyon nem kapunk levegőt, akkor megcsörgetem Kimy-t, hogy jöjjön és akkor addig beáll hozzánk, amíg váltva kimegyünk.-vannak olyan esték, amikor ez máshogy megoldhatatlan, de reméljük ez nem lesz egy azok közül.
-Még valami.. itt középen lent van egy gomb.-mutatok a pult alá.-Ha megnyomod kapnak egy értesítőt a biztonságiak. Ha balhé van.. vagy valamit meglátsz, hogy egy gyökér fasz az italokkal szórakozik vagy nem értik a nemet.. akkor megnyomod és jönnek. Vagy szólsz és intézem.-az Emperorban mindig nagyon figyelünk a biztonságra és ezt Caesar rendszeresen a szánkba rágja, így most helyette megteszem én.
-Sziasztok!-érkezik meg egy hang a bejárat irányából és már integet is a mai napindító DJ, aki máris a keverőpult felé veszi az irányt.
Amint ő elrendezkedik és indítja egyelőre visszafogott hangerővel és stílussal az első zenét a falon lévő vezérlőpulthoz lépek állítva a fényeken. Istenem segíts meg... kezdődik az este nyílik az ajtó, szállingóznak az első vendégek.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptySzomb. Jan. 20 2024, 12:20

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
 Igyekszem komolyra fordítani a szót, mikor lecsapja a feldobott labdám, de majdnem képtelen vagyok elfojtani a mosolyt. Szerettem Leviben, mikor tök nyíltan kimondott mindent, ami éppen a fejében volt, hogy nem akarta véka alá rejteni a dolgokat. Oké, persze volt pár alkalom, mikor jobb lett volna, ha nem szólal meg inkább, de úgy összességében inkább pozitívumként hatott. Ez azért hasonló volt bennünk, mert általában nekem is, ami a szívemen, az a számon, talán pont emiatt volt az, hogy sokszor össze tudtunk kapni egymással, de sosem tartott túl sokáig.
Azért tényleg különös, hogy a rengeteg bulihelyből pont ugyanarra kellett beadnom a jelentkezésem, ahol ő dolgozik. Mondjuk ha nézegetném a közösségi oldalait, lehet, hogy ezt megelőzhettük volna, de a helyzet az, hogy mostanában senkiét nem nézegetem, mert semmi időm nincs. Én is elég ritkán posztolok. Arról meg, hogy nézegettem-e valaha vagy sem, hát... őszintén, volt, hogy ráléptem az oldalára, ha éppen szembe jött a hírfolyamon, jobban is szemügyre vettem. Aztán elég hamar ki is léptem onnan. Minek kell ez nekem alapon.
Megfogadom, hogy az „odavissza” hatás kivédése érdekében nem utalgatok semmire, így mielőtt visszakérdeznék, máris meggondolom magam. De... picsába a kíváncsiságommal.
- Miért akarnék szándékosan játszani a fantáziáddal? – pillantok rá oldalra, a vonásait fürkészve. A helyzet az, hogy szerintem könnyen hatással tudunk lenni a másikra, egy-egy apró megjegyzés vagy mozdulat is beindíthatja a gépezetet, amit kifejezetten nem szeretnék. Hogy miért nem? Mert Briannel közel sem fényes a jelenlegi állapot és nem akarom, hogy bármi miatt rosszul kellene éreznem holnap magam. Totál lehangolóak a napjaim és semmiféle szükségletem nincs normálisan kielégítve. Igen, semmiféle...
Na szóval, ha tényleg játszadoznék vele, vélhetőleg nem hagyná magát egykönnyen és vagy felrobbanna itt nekem az idegtől és egy cigi közben jóformán a falba verne egyet, vagy pedig visszafordítja az egészet és felveszi a kesztyűt, azt pedig nem szeretném megkockáztatni. Ha meg akaratlanul hatással vagyok rá, hát istenem. Azzal nem tudok mit kezdeni...
- Áh, figyelek-figyelek, a hátam közepére se kívánok még reklamáló vendéget is rajtad kívül – emelem égnek a tekintetem, hiszen már csak az hiányzik az életemből, semmi más. Kell ez a meló, legalább addig, míg nem találok másikat, ha esetleg nem férnénk meg egymás mellett Levivel hosszútávon.
Nem mondhatja, hogy nem vagyok jófej, amiért úgy iszom meg a tequilát, hogy ne ingereljem vele, de hogy nekem rohadt jól esik ez a kis lazító, az is biztos. Mondjuk mellette lehet, hogy jelenleg egy üveg is kevés lenne, de kezdetnek megteszi, aztán úgyse rá fogok figyelni.
Láthatóan ő is boldog ettől, elkezdődik a visszaszámlálás, már nem kell sokat kibírni, csak úgy majdnem nyolc órát, mi ez nekünk, nem?!
- Persze, gondoltam, hogy nem hagylak itt a legnagyobb szarban – tisztázom, mert természetesen nem vagyok akkora bunkó és azért hiába tudom sokszor a falat kaparni egy szálért, arra is képes vagyok, hogy elhúzzam, mert régebben az előadások közben sem volt arra idő, hogy bármikor leléceljek. Az is stresszes volt sokszor, ez is az, úgyhogy menni fog, az a lényeg, csak egy egész estét nem biztos, hogy kibírnék anélkül, hogy valaki fejét ne harapjam le.
Figyelem, amit mond, örülök, hogy azért ellát instrukciókkal.
- Oké, köszi. Gyakori egyébként a balhé? – Vannak helyek, ahová kevesebb olyan fiatal jár, aki szereti a figyelmet magára hívni vagy éppen csak képtelen elkerülni a balhét, a hotel például kifejezetten nyugis, de úgy sejtem, hogy egy ilyen hely kevésbé lehet az. Van némi tapasztalatom az ilyesmiben, de inkább a túloldalról, nem pedig a pult mögül. – Azért talán az őrökkel jobban járunk, mint hogy te kerülj konfliktusba. Bár nem tudom, ezek az őrök is odakint, nem nagy észlények, ahogy érzékeltem. – Jó, mondjuk nem is az eszükért tartjuk őket általánosságban, de azért találkoztam én már olyan biztonsági őrrel, aki halál értelmes volt.
Felkapom a fejem a hangra és intek az érkezőnek, aki mint hamar kiderül, a DJ lesz. Még egyszer körbefutom a pultot, mielőtt megérkeznek az első vendégek. Aztán Tik-Tak, Tik-Tak...

Szépen halad az idő és eddig minden flottul ment, összesen kétszer szóltam Levihez a három óra alatt, most kezd úgy igazán beindulni a buli, egyre többen vannak, de nem aggódom. Egy csaj ül a pult túloldalán nagyjából fél órája és ezalatt a harmadik koktélját kortyolgatja, szerintem bátorságot gyűjt, mert elég sokat pillantgat Lev felé, csak azt nem értem, akkor miért nem hozzá közelebb ült le. Kiszolgálok két másik vendéget, mire újra hozzám szól, de most nem italt kér.
- Bocsi, nem tudod, hogy a kollégádnak van-e barátnője? – biccent alig láthatóan Levi irányába.
- Őszintén, fogalmam sincs – felelek vállat vonva, miközben oldalra sandítok. Egyébként sem gondolnám, hogy az esete, hacsak nem változott az ízlése.
- Oh, kár. Helyes nem?
- Ühüm – hümmentek, miközben azért haladok a dolgaimmal is, nem szándékozom sok figyelmet szentelni neki. – Ha nem mész oda, sose tudod meg. Próba, szerencse. – Így legalább nem rám koncentrál majd, bár arra nem gondolok, hogy bennem bármit is megpiszkál majd, ha tényleg odamegy, márpedig... Odamegy.

 

thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyHétf. Jan. 22 2024, 19:23


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Amikor legelőször találkoztunk már akkor gyorsan és könnyen egymásra hangolódtunk. A közös társaság még nem kellett volna, hogy garancia legyen arra, hogy ténylegesen szót értünk majd egymással, hiszen hiába jártunk sokan össze nem feltétlen kedveltem mindenkit, de ő.... bassza meg... olyan gyorsan vett le a lábamról mint korábban senki. Könnyű volt beleszeretni... és hiába bántott meg rettenetesen ismerem magam annyira, hogy tudjam mennyire egyszerűen tudná kikapni a kezemből a kontrollt, amit már a puszta jelenléte is erősen veszélyeztet.
-Mert mindig ez volt a mániád? A hobbid? Mert imádtad, amikor elborult az agyam... és talán a régi szokásokat nehéz levetkőzni? Nem tudom. Mindegy... a lényeg az, hogy nem vagyok a helyzet magaslatán.-ezt nem kellene elismernem, de inkább figyelmeztetem, minthogy aztán jól meglepődjünk mindketten amikor olyat teszek, amit egyikünk sem tervezett. Rezeg a léc. Már most... vagy inkább főleg most, amíg nincs más amivel leköthetném a figyelmemet. Én sem tudom megmondani, hogy mi lenne a reakcióm... győzne a sértettségem vagy elővenném a régi fegyvereket amiktől tudom, hogy megremeg az a szép hosszú lába... amire most NEM gondolok. Nem.
-Mi az, hogy rajtam ... hagyjuk.-sóhajtok egyet elengedve az idegesség lehetőségét bár nagyon szeretnék élni vele, hiszen szerintem mérsékelten normálisan viselkedek amióta volt időm cigizni egyet.
A tequila jó ötlet mindkettőnknek le kell engednie egy kicsit valahogy meg kell találnom az arany középutat abban, hogy finoman iszok egyet-egyet este, de nem tolom túl a dolgot, hogy elveszítsem az ítélőképességemet, amivel egyébként is hadilábon állok.
Az, hogy megkímél a látványtól a mai napon talán a legkedvesebb húzása, bár ezt nem fogom megköszönni neki hiába vagyok egyébként hálás.
-Fasza.-biccentek egyet, mondjuk egyébként sem gondoltam volna, hogy pont a legnagyobb roham alatt menekülne ki, hogy megoldjam mielőtt visszajönne, de ha már belekérdezett, akkor kiemelem ezt a részletet is, cserébe pedig én sem fogok vele kibaszni azzal, hogy a legrosszabb időpontban dobbantok egyet kifelé. Egyébként is az én felelősségem, hogy minden rendben legyen ma.
Ami még hirtelen beugrik azt ráömlesztem, de majd úgyis lesz még egy pár dolog ami most kiment a fejemből, idővel viszont úgyis belebotlunk, ha valami tényleg kimaradt. Nem gyakran kapom én az újakat... gyakorlatilag egyszer volt rá példa, hiszen a többiek jóval kedvesebbek, így alkalmasabbak erre a szerepkörre, de hát ez van.. ez jutott.
-A piákat nem szokták basztatni, összeszólalkozás meg... hát azt hiszem nem több, mint máshol... vannak esték, hogy a biztonságiak tisztességgel megdolgoznak a pénzükért, máskor meg semmi dolguk a személyik ellenőrzésén kívül.-vonom meg a vállaimat, mondjuk azt most nem részletezem, hogy volt olyan csoda este is, amikor két társaság sikerült összemenjen és akkor gyakorlatilag ki kellett ürítenünk a helyet, hogy vége legyen. Kurva szép monoklit kaptam még én is pedig elég rutinos vagyok amikor az öklömet kell emelni, de a részegek egyszerűen kiszámíthatatlanok, így nem csoda, hogy sikerült belenéznem egy ütésbe.

Az este jól halad. Szerencsére Mel jól elvan, nem is nagyon kellett kommunikálnunk egymással, így volt időm bőséggel megnyugodni és kezdett a buli is beindulni, szóval nem sok időm maradt arra, hogy bármennyit is foglalkozzak vele. Pörög a kezem, gyorsan szolgálom ki az embereket és csak fél szemmel látom, hogy ő leakad egy lánnyal, de ennek egészen addig nem tulajdonítok különösebb figyelmet, amíg végül bele nem kapaszkodik az italába és átsétál Mel oldaláról az enyémre.
-Mit adhatok?-kérdezem közelebb hajolva, hogy halljam a zenétől.
-Semmit én csak..-már tudom mi lesz ennek a vége, bár a legtöbbször kicsit bátrabban szoktak megkörnyékezni.
-Van.. van barátnőd?-kérdezi és nekem máris megjelenik egy vigyor a képemen.
-Nincs.-rázom meg a fejemet mire kutakodni kezd a táskájában, hogy egy szalvétára felírja a nevét és a számát, amit át is nyújt.
-Ha gondolod majd hívj fel, amikor végzel.-a mosolya bizonytalan és valószínűleg, ha nem ivott volna ezt a lépést meg sem tette volna, de nem akarom letörni az önbizalmát, ha már végre sikerült összegyűjtenie, így átveszem tőle a szalvétát, pedig nem az a lány, akiért megmozdulnék.
-Jó szórakozást.-biccentek neki mielőtt fülig pirulva eltűnik. Begyűröm a farzsebembe tudva, hogy majd kidobom otthon.
-Minden oké? Ha akarsz most kimehetsz rágyújtani.-pillantok Melodyra két kiszolgálás között.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptySzer. Jan. 24 2024, 11:56

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
 Teljesen igaz, amit mond, én is jól emlékszem, hogy miként értem el sokszor, hogy ne férjen a bőrébe, de az akkor volt és nem most. Persze nem mondom, hogy nem  játszom el a gondolattal, főleg így, hogy azt mondja, nincs a helyzet magaslatán, de... Azt sem akarom, hogy a nap végére munkám se legyen és nem feltétlenül amiatt, hogy Levit annyira felcseszném, hogy nem javasol Caesarnak, hanem lehet, hogy inkább én mondanám azt, hogy kösz, de jobb, ha hagyjuk. Szóval megvannak a prioritási sorrendek és abszolút nem akarom ezt megborítani. Most kell ez a meló, és három nap múlva is tudom azt mondani, hogy viszlát, ha mégsem alakulnak úgy a dolgok, ahogy szeretném.
- Hidd el, sikerült levetkőzni a régi szokásokat – préselem össze az ajkaim, ahogy túl gyorsan, gondolkodás nélkül kimondom. Kénytelen voltam hamar túltenni magam rajta két éve, mert nap, mint nap belehaltam egy kicsit abba a szakításba és elég nehezen álltam talpra érzelmileg. Nem egyszer az utolsó pillanatban fordultam vissza az utca sarkáról, ahol lakik vagy vágtam földhöz a telefonom, mielőtt felhívtam volna. Mai napig nem tudom, hogy voltam akkor annyira erős, hogy nem táncoltam vissza hozzá, de egész biztos, hogy ez egy „szép” folyamat is volt, ahogy lassan elmart maga mellől. Persze az agyam hátsó zugaiban nagyon is feléled a kíváncsiság és néhány érzelem, mégis... Levi és én már a múlté vagyunk. – Szóval kapd össze magad és ne fantáziálj! – próbálom egy kicsit viccesebbre venni a figurát, de a bőröm alá azért gonoszan beférkőzik az a bizsergető érzés, mikor arra gondolok, hogy még mindig hatással tudok lenni rá.
- Ne ringassuk magunkat azért édesded álomba, te púp vagy az én hátamon, én pedig a tiéden – vonok vállat, hiszen bárhogyan is szépítenénk a helyzetet és nyugodott le ő is és én is egy kicsit, nem leszünk egymás barátai.
Ettől függetlenül kicsit meglep, hogy ellát minden jó tanáccsal és infóval, amiért tényleg hálás vagyok neki, hiszen nem utolsó dolgok ezek. Megtehetné, hogy leszarja és majd boldogulok, ahogy akarok, de valahogy mégis segíteni próbál ezzel.
- Oké, vettem az adást, ha úgy van, jelzek – bólintok és azért már várom, hogy nyisson a hely, mert akkor végre nem kell csak egymással foglalkoznunk és én is belelendülhetek teljesen a munkába, ami majd biztos eltereli a gondolataimat.

Teljesen jól haladunk, eddig annál is zökkenőmentesebb a helyzet, mint ahogy gondoltam. Nagyjából mindent megtalálok, ha mégsem, két szónál többet nem kell váltanom Levivel, így szerintem ő is kezd visszatérni a nyugodtabb hangulatba, ami egyikünknek sem árt. A csaj, aki tőlem kér tanácsot, végül átmerészkedik Levi oldalára, én pedig kiszolgálok még egy vendéget, majd akaratlanul is feléjük téved a tekintetem. Látszik a lányon, hogy minden létező bátorságát összeszedte, és kicsit meglepődök, mikor Levi elveszi a szalvétát tőle, amin gondolom, a száma van és el is teszi a zsebébe. Hm. Akkor lehet, mégis változott az ízlése. Na de ennyire? Legalább lesz kin levezetnie a feszkót...
Bólintok Levi kérdésére, dohányozni pedig mindjárt ki is fogok slisszanni. Miközben összetöröm a jeget a koktélhoz, közelebb hajolok kicsit hozzá, hogy jól hallja, amit kérdezek.
- Fel is fogod hívni vagy csak hitegeted? – biccentek a tánctér felé, ahol az előbb eltűnt a lány, de nyilván messziről erre figyelget, mert szerintem totál „szerelmes” lett Levibe. Nem tudom, miért kérdezem, csak a kíváncsiság talán, de eltette a számát, szóval gondolom úgy van vele, hogy majd meglátja, vagy mit tudom én, nem is értem, minek foglalkozom ezzel. – Reggelig várni fogja azt a hívást. – Talán valahol mélyről feléledt egy kis féltékenység bennem, amit egyelőre nem tudok pontosan hova tenni, de nagyon remélem, hogy csak az irigység beszél kicsit belőlem, amiért esetleg neki jó éjszakája lehet, én pedig mehetek haza és dőlhetnek be az ágyba. Végül is, ez is egy jó program, úgyis halál fáradt vagyok, nem is vágyom másra. Nem-nem.


thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyCsüt. Jan. 25 2024, 10:09


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Mindig egy makacs fasz voltam, mégis ha nem az lett volna a vita tárgya, hogy megcsalt-e vagy sem akkor szerintem gondolkodás nélkül végigfutottam volna Brooklyn utcáin, hogy megtaláljam azon az estén. Francba a büszkeséggel, francba mindennel, bármit benyeltem volna érte és értünk csak ezt az egyet nem. Az őrületbe kergetett a gyanú és és a saját gyötrelmeim vertek egyre nagyobb éket közénk. Kímélni akartam mindenkit a hallgatásommal, bár elismerem, hogy ez a belső vívódás az egyik legrosszabb arcomat hozta elő. Bár szépíthetném azzal, hogy csak egy kicsivel több időre lett volna szükségem, de így ennyi év után tudom, hogy ez nem igaz. Rednek is csak néhány hónapja bírtam elmondani, egy vita hevében, hogy mi történt és történik jelen pillanatban is otthon, szóval Mel se így se úgy nem bírta volna ki ezt mellettem és őszintén... nem is vártam volna el tőle.
-Melyikünket akarod erről meggyőzni?-kérdezem kissé felvonva a szemöldökeimet, azt pedig igyekszem elnyomni magamban, hogy ezek a szavak valahol megvágják a lelkemet pedig ennyi idő után, főleg, hogy mással van miért is ne lenne már túl rajtam? Már elmúlt, nem igaz? Most csak megzavarodott a rendszer, hogy ennyi év után ilyen közel kell lennünk egymáshoz, de majd ezt is megszokjuk... vagy kialakítunk egy olyan menetrendet, amiben a lehető legkevesebbszer kell látnunk a másikat, én pedig kurva gyorsan abbahagyom, hogy minden szavában és mozdulatában kapaszkodót keressek.
-Igyekszem, de garanciát nem vállalok.-vonom meg a vállaimat egy elfojtott mosollyal. Minek hazudjak neki, hogy könnyen fogom viselni ezt az estét? Félő, hogy így vagy úgy de valamilyen irányba elborul az agyam, bár tényleg próbálom ezt minden lehetséges módon megakadályozni.
-Hát ez... tény.-bólintok egyetértve.
Igazából úgy vagyok vele, hogy ha most a lehető legjobban felkészítem később annyival kevesebb gondunk lesz egymással és legalább nem a legnagyobb hajtás közepén kell majd kimentenem..

Nem ez az első és nem is az utolsó alkalom, hogy valakinek a száma nálam köt ki. Amíg Caesar többet volt itt, a közös estéken egy... egyébként rohadt alja, de nekünk kifejezetten szórakoztató... játék alakult ki közöttünk, amikor két kupacba gyűjtöttük a kapott elérhetőségeket szinte versenyt csinálva az egészből. Bunkó faszok voltunk? Persze, de egyébként csak csendben magunk között csináltuk szóval ez talán egy finom enyhítő körülmény.
Mel elég rég jutott ki, így miután én megint tudtam a rendelésekre koncentrálni gondoltam megadom neki a lehetőséget egy levegőzésre. Kérdésére meglepetten pillantok rá egy kicsit leakadva. Néhány másodpercig nem is tudom, hogy mit feleljek neki, mert inkább a háttérben megbúvó érzelmek után kutatok, ami aránylag nehezen megy, mert totálisan lefagynak a fogaskerekek ahogyan közelebb hajol, de a megjegyzésére már megjelenik egy pimasz mosoly az arcomon. Lehetséges lenne, hogy tényleg bassza az agyát a dolog?
Teszek felé egy lépést félkézzel megtámaszkodva mellette a pulton.
-Nem hitegettem. Nem mondtam, hogy felhívom csak jó szórakozást kívántam neki.-minek is magyarázkodom? A kezeit figyelem ahogyan a koktélt készíti.
-Szinte bántó, hogy azt gondolod, hogy rámennék egy ilyen csajra.-jegyzem meg egy fél nevetéssel.
-Tudhatnád, hogy máshol van a szint, amire én megmozdulok.-kicsivel közelebb hajolok hozzá, ami kurva nagy hiba, mert a hajának az illata azonnal elér, ettől pedig megfeszül az állkapcsom.
-Menj ki cigizni.-teszek egy lépést hátrébb.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyPént. Jan. 26 2024, 08:25

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
- Magamat nem kell, mert tisztában vagyok vele – jelentem ki határozottan, mert nem szeretném, ha azt gondolná, bármilyen régi érzelmek dúlnak még bennem vele kapcsolatban, mert nem... Lezártam a kapcsolatunkat két évvel ezelőtt, akkor is, ha nem volt egyszerű, megtettem. Kurvára igyekeztem és idővel tényleg sikerült is és azóta nem is találkoztunk, ami egyértelműen hozzátett a sikerhez, aztán most meg újra összehozott minket ez a hülye sors. Eltelt két év és kész, tovább léptem és gondolom, hogy Levi is.
Nem nyugtat meg a kijelentése, főleg a mosollyal együtt, ami megjelenik az arcán. Nem lehetne valami „delete” gombot nyomni a régi időkre? Hogy se neki, se nekem ne jussanak eszembe bizonyos képek, amik megnehezítik a dolgunkat? Mennyivel egyszerűbb lenne. Persze, ha ilyen létezne, azért ezt biztos nem tenném meg, mert bármi is lett a vége, az együtt töltött időnk szép volt.
- Magaddal cseszel ki, nem velem – ül ki az én arcomra is egy ártatlan mosoly, aztán hála az égnek, elkezdődik lassan az este, így tényleg nem marad ideje egyikünknek sem túlzottan törődni a másikkal.

Igazából nem tudom, miért küldöm oda a csajt Levhez, többféle indok jut eszembe, de nem szándékozom túlzottan belelátni semmit, így egy ideig nem törődöm vele, de azért csak megbizergálja az agyamat, mikor a szemem sarkából látom, hogy elteszi a számát. Mekkora hülye vagyok, komolyan. Saját magam alatt vágom a fát. És még rá is kérdezek, de tényleg, Melody, a tiéd az est legidiótább emberének titulusa.
- De eltetted a számát, ezzel megadva neki a reményt – hümmentek, ahogy oldalra nézek rá, mikor megtámaszkodik mellettem. A kelleténél lehet, hogy kicsit erőteljesebben töröm a jeget, észre sem véve azt, miközben nem veszem le róla a tekintetem. A megjegyzésére megvonom a vállam.
- Mit tudom én, merrefelé változott az ízlésed – töltöm a szirupot a shakerbe, de mikor közelebb hajol, az én izmaim is megfeszülnek kicsit és egy óvatlan pillanatban meglököm a már elkészített koktélt, ugrok egyet, ezzel megmentve magam, jobban mondva a felsőm az elázástól, de ezzel együtt neki is megyek kicsit Levnek.
- Picsába – mérgelődök és a lehető leggyorsabban visszább lépve állítom fel a poharat és vágom le a shakert kicsit idegesebben a pultra. A kézre eső papírral gyorsan felitatom a kiborult italt és én is érzem, hogy most jött el az ideje annak a ciginek, így vissza se nézve viharzok ki a pultból, miután a doboz után nyúltam.
Jobb lesz, ha összeszedem magam. Menet közben kifelé belebotlok Lev rajongójába, elsuhanok mellette, de aztán hirtelen torpanok meg és nyúlok utána.
- Hé! – szólok neki és még mindig dúl bennem valami háború az előbbi miatt. – Van barátnője, ne strapáld magad!
- De...
- De van, és egyébként is jobban jársz, ha elkerülöd – kiabálom túl a zenét és aztán nem hagyva neki időt a beszélgetésre, tovább is indulok. Egyébként nem olyan vészes a lány, vagyis jobban mondva inkább az, hogy nem Levi ízlése, úgyhogy fogalmam sincs, miért szóltam bele ebbe az egészbe. Amint mondta is, ilyen nőért nem mozdul meg, meg egyébként sincs hozzá semmi közöm. De tényleg semmi.
Kiérve a levegőre már az kezdi kitisztítani kicsit a fejem, de mikor a cigim felénél járok, már tényleg nyugodtabb is vagyok egy fokkal. Nem tudom, mi volt ez az előző kis jelenet, de remélem, hogy Levinek nem esett a látóterébe, mert egy cseppet sem akarom, hogy bármire is gondolhasson, ami ugye teljesen jogtalan lenne. Mert hát én csak a lánynak akartam jót és ennyi. Persze, csak ennyi.
Visszafelé haladva egy legénybúcsús csapat halad el mellettem hangos üvöltéssel, igyekszem őket kikerülni a lehető leghamarabb, de nem könnyítik meg a dolgom, mert úgy gondolják, vevő vagyok egy táncra, de mosolyogva átverekszem magam rajtuk végül és visszavágódom a pultba, hogy a végső nyugalmam érdekében megigyak még egy tequilát és tovább folytatódhasson a munka.
thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyPént. Jan. 26 2024, 11:10


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Elengedem a témát. Mi mást tehetnék, beismerni nem fogja és jobb is. Csak a hülye kis lelkem kapaszkodik abba, hogy talán éppen annyira szenved belül a közelségemtől, mint fordítva. Két év telt el, nem is értem miért vágyok ilyen jellegű megerősítésre, amikor tudom, hogy igazából nem is tudnék mit kezdeni vele a történtek fényében. Hazugság lenne azt állítanom, hogy csak jóvátételt akarok... tudni, hogy neki sem volt könnyű, hogy legalább van egy kis bűntudata... ennél sokkal de sokkal rosszabb indokból reméltem az árulkodó jeleket és gyengeségeket, emiatt pedig haragszom is magamra, meg egy kicsit rá is, hogy még mindig elő bírja csalni belőlem.. és igaza van... csak magammal cseszek ki.

Nem tudom eldönteni, hogy most az bassza az agyát, hogy eltettem a csaj számát vagy az, hogy egyébként meg sem fordult a fejemben, hogy felhívjam, nem csak ma, de úgy összességében bármikor. A nők nem tartanak ennyire össze, így ismeretlenül, így csak tippelni tudok, maga a tény bosszantja, hogy nem vágtam a próbálkozást alapból kukába.
-Kúrtam volna el inkább az estéjét azzal, hogy ennyi bátorság gyűjtés után habozás nélkül lepattintom?-kérdezem tőle felvonva a szemöldökeimet. Sosem voltam kifejezetten tapintatos, de ekkora gyökér én sem vagyok... fogjuk rá.
Heves mozdulataira csak egy másodpercre pillantok kérdőn a kezeire, mielőtt újra a szemeibe fúrnám a tekintetem amint rám néz.
-Ebbe az irányba biztosan nem.-jegyzem meg közelebb hajolva hozzá, aminek megvan az eredménye, hiszen az én agyam szinte felsikolt az ismerős illattól, ő meg végigborítja a koktélt a pulton. Hiába lépek hátrébb ő ugyanabba az irányba menekül a szétfolyó ital elől és amint nekem ütközik a kezem ösztönösen simul a derekára, hogy ha esetleg megbotlana a lábaimban, akkor a lendülete ne vigye tovább.
Úgy mozdulunk két irányba, mintha áramütés ért volna minket. Én újrakezdem a koktélt görcsösen koncentrálva a mozdulataimra, amíg ő rendet rak mielőtt gyakorlatilag három hosszú lépéssel szeli át a pult mögötti területet, hogy kijusson. Távolodó hátát bámulom egészen addig, míg a tömeg el nem nyeli, de az ajtónál nem látom megjelenni, így teszek egy lépést hátrébb, hogy megkeressem a szemeimmel. Annyit csípek el, hogy a lány, akinek a száma a zsebemben pihen és ő két irányba sétálnak el egymástól. Gondolom figyelmeztette, hogy a telefonja ma és holnap sem fog megcsörrenni miattam.
A vendégekre koncentrálva igyekszem felpörögni, hogy tartsam a tempót az érkező emberekkel és a rendeléseikkel, amíg egyedül állok a fronton. Nem szokásom túl sokat inni munkaidőben, de kihasználva Mel távollétét azért csak leverek egy tequilát, hiszen van még néhány óránk hátra és már az előző jelenetünk is elég neccesre sikeredett.
Ahogy visszatér igyekszem távol tartani tőle magamat és a tekintetemet is, de azt azért érzékelem, hogy hozzám hasonlóan neki is szüksége volt még egy italra a béke érdekében. A saját nyugalmamért nem kérdezek rá, hogy mit beszélt a csajjal, de most hogy visszaállt a csatasorba jut annyira időm, hogy a telefonszámot a pult alatti kukába dobjam.
Még ebben a tömegben és hajtásban is feltűnő, amikor egy nagyobb társaság érkezik, így azonnal megfeszülök, amikor néhány perc elmaradással Mel visszatéréstől odatömörül egy komplett legénybúcsús csapatat az ő oldalára... oooh hogy a kurva élet baszná meg.
-Itt is lehet kérni!-szólok nekik végtelenül türelmetlen és frusztrált hangon, amin ha akarnék sem tudnék változtatni, nem mintha az én felemen sokkal kevesebb ember lenne, de rohadt gyorsan szeretném őket eltakarítani onnan.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyPént. Jan. 26 2024, 23:23

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
Komolyan nem értem, mi történik velem, mert azon kívül, hogy néha kíváncsi voltam Levire, hogy mi van vele, nem jutott eszembe abszolút mostanában, úgyhogy teljes mértékig derült égből villámcsapásként ért ez a találkozás és bolygatta meg bennem a szunnyadó vulkánt. Egyedül arra tudok gondolni, hogy most minden hullám összecsapott a fejem felett és azért küldte ide nekem még egy plusznak Levit.
Ettől függetlenül igazán nem kellene így viselkednem, hogy ő is levágja, hogy képes még kiváltani belőlem bárminemű érzelmet, mert nem akarom, hogy lássa.
- Hát most minek áltatni? – Én simán el szoktam küldeni a rám akaszkodó férfiakat, akikkel nincs kedvem cseverészni, oké, mondjuk nálam más a helyzet, van aki hazavár -az már más kérdés, hogy nem pont abban a hangulatban, ahogy szeretném-, de mondjuk itt nem is ez a lényeg. Nyilván nem ezen van most a hangsúly, hanem azon, hogy eltette a számot és tulajdonképp teljesen mindegy lenne, hogy néz ki a nő, lehet bombázó és lehet egy visszahúzódóbb lány, teljesen mindegy, mert az zavar, hogy nem koptatta le és hiába is mantrázom magamnak, hogy nincs barátnője és azt csinál, amit akar, egyszerűen akkor is felidegesít. Aztán azon is idegeskedek, hogy miért idegesít ez fel, úgyhogy ez egy óriási, hülye körforgás, amibe lassan én magam is elszédülök.
Nem volt a legjobb ötlet beszélgetést kezdeményeznem vele, hiszen a zene túlkiabálása miatt közelebb kell hozzá kerülnöm, aminek hatására akaratlanul is végigsöpör rajtam egyfajta nosztalgikus érzés. Mintha mágnesként vonzana magához, ahogy azokat a halványkék szemeit az enyémbe fúrja, hogy legszívesebben megérinteném őt vagy eltüntetném azt a pár centi távolságot köztünk.
- Oké – mondok aztán ennyit, mert nem akarom tovább bolygatni ezt a témát, na meg a nagy jégtörésben borul a másik koktél, én meg ugrok, a következő pillanatban pedig Lev keze a derekam köré fonódik, amitől olyan hirtelenséggel rebbenek arrébb, hogy hála az égnek időm sincs igazán felfogni a dolgokat. Gyors takarítás után már ott sem vagyok és elindulok lenyugodni egy dohányrúd társaságában, de azért menet közben még teszek egy szívességet mindenkinek.
Hihetetlen, hogy nem bírtam már ki ezt a pár órát, eddig olyan jól ment minden, miért nem maradhatott ez így? Most újra ott vagyok szinte, mint amikor beléptem az Emperorba, dehát miért is gondoltam, hogy majd simán megy és nyugalomban végig tudjuk majd tolni az estét?
Visszatérve a pultba eszemben sincs Levhez szólni, sőt, veszek egy mély levegőt és elhatározom, hogy mostantól felőlem akár megrohamozhatja egy egész kiéhezett női gárda is, az sem fog érdekelni.
Ehhez képest, mintha visszájára hatna az egész, mikor a pult előtt megjelenik az előbbi legénybúcsús csapat, akik nem is tétlenkednek sokáig, megrohamoznak néhányan az ital kérésekkel, amit egy szép mosollyal el is készítek. Közben Levinek intek, hogy hagyja csak, elbírok velük, de csak utána jut el az agyamig, hogy miért is szólhatott oda nekik ilyen hangnemben. Egy-kettő át is pártol hozzá, de a nagy része kitartóan marad az én soromban, én pedig el is készítem, amit kérnek.
- Ide mit adhatok? – kérdezem közelebb hajolva, azt hiszem éppen ahhoz, aki a szabad életet búcsúztatja. A pult mögül felemeli a kezét és a mutatóujján lógó melltartókra siklik a tekintetem, amire elnevetem magam.
- Szerintem merész elkérni a hely legcsinosabb pultoslányának a melltartóját, de fixen dupla pontot kapnék érte, úgyhogy ha esetleg megtennéd?! – Oh, ezek a játékok nagyon mókásak tudnak lenni és ha nem itt állnék a pultban, hanem a tánctéren lennék, simán meg is tenném. Na meg ha nem éppen az exem állna mellettem másfél méterre.
- Nem egyezhetnénk ki egy pusziban? – húzom el a szám, mert tudom, hogy nem ez a legjobb alku, de hátha.
- Ne csináld, az utolsó szabad estéje! – toldja meg az egyik haverja. – Egy puszi és a melltartó. – Hajthatatlannak tűnnek, én pedig elhúzva a felsőm, alá pillantok felülről, mert hirtelen fogalmam sincs, melyik melltartó van rajtam.
- Hát ez az egyik kedvencem, nem szívesen adnám – préselem össze a szám, ahogy visszapillantok rájuk. Azért érzem, hogy haladni kellene, mert kezd feltobzódni a tömeg mögöttük, ami nem annyira jó, és szerintem, Lev előbbi megszólalása alapján az ő agyvize is forr, így inkább nem is nézek felé.
De haladni kell, így ezen felbuzdulva, jobb kezemmel hátranyúlok a kapocshoz és pár mozdulattal le is bogozom magamról, hogy aztán a vőlegény felé nyújtsam azt...
thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyHétf. Jan. 29 2024, 10:46


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Minek áltatni? Hát bassza meg most tényleg azért kapok a pofámra, mert nem voltam egy bunkó paraszt és koptattam le azonnal? Neki a jelek szerint jobban esett volna... vagy jelen esetben nincs olyan, hogy jó reakció? Minek is erőlködök egyébként? A fasz se tudja mégis csinálom, pontosan úgy, ahogyan őt minden ok nélkül zavarja a dolog és az egoista belső hangom szeretné velem elhitetni, hogy ez azért van, mert még érez valamit. Hogy mit arról lövésem sincs mégis pattanásig ki vagyunk feszülve egymásra meg az egész helyzetre.
-Jó. Majd a következőt zsigerből lepattintom.-még egy szemforgatást is tűzök mellé. Úgyis lesz következő, hiszen egyetlen telefonszámnál még sosem állt meg az este és még csak nagyjából félidőnél járhatunk.
Okosabb lett volna távolabb maradni egymástól ahogyan abban az elején megállapodtunk, de talán túl nyugodtan teltek eddig az órák és ezen felbátorodva megfeledkezünk magunkról, én legalábbis biztosan amint közelebb lépett hozzám. Pontosan tudom, hogy melyik pillanatban basztam el igazán.. amikor közelebb hajoltam hozzá és az illata miatt annyi emlék szakad fel az elmém sötét, felejtésre szánt bugyraiból, hogy szinte újraélem a másodperc tört része alatt amikor azok a szőke tincsek az ujjaim köré voltak tekeredve és az egész agyam kitöltötte a puszta lénye.
Az egy gyenge kifejezés, hogy megijedek, mindattól, ami életre kel bennem és hiába lépek hátrébb, ha benne valami hasonló zajlik le, amitől hibát ejt. Kár volt megérintenem, bár mentségemre szóljon nem volt szándékos.. ezzel az ösztönös védelmezéssel pedig mindkettőnk világát megborítom majdnem úgy, ahogyan ő a shakert.
Mel kifelé én pedig a munkába menekülök, hogy nagyon gyorsan rendet tehessen mindenki a maga lelkében.
Közel sem vagyok 100%-os amikor visszajön, de azt hiszem egy kicsivel jobb a helyzet, mint néhány perccel korábban. Megkönnyebbülésem azonban rövid életű, hiszen hiába burkolózunk hallgatásba, legalábbis egymás irányába Mel új vendégköre finoman fogalmazva kibassza a biztosítékot az agyamba. Amikor leint jelezve, hogy megoldja mintha meggyújtana egy gyufát a benzineskanna fölött, bár nem vagyok benne biztos, hogy összerakta miért is szökött ki belőlem az előző jelzés a kis rajongó csapata irányába. Halkan, gyakorlatilag elfojtva a hangomat káromkodok egy kört olaszul az orrom alatt miközben kiszolgálom azt a néhányat, amelyik az alkoholt részesítette előnyben és nem a kiszolgáló személyt.
Nem kellene törődnöm azzal, hogy mi történik, hogy mit beszélnek és azzal meg pláne nem, hogy az exem melltartóját próbálják kialkudni, és hiába lenne egy puszi elviselhetőbb semmi garanciát nem tudnék adni arra, hogy afölött szemet tudnék hunyni.
Semmit sem tenni, csendben elviselni és tovább haladni... ezt tenné egy normális ember... bennem viszont valami végérvényesen elpattan amint előkerül a fehérnemű a felsője alól. Tudom, hogy össze kellene szorítanom a fogaimat és elviselni... ehelyett mit teszek? Amint a srác a melltartóért nyúl feléjük mozdulok ellökve a kezét a másik irányba Melodytól. Nincs jogom ehhez mégis a eltávolítva őket egymástól a falon lévő csapig terelem a lányt a testemmel, miközben azt csuklóját markolom amelyikben a ruhadarabot tartja mit sem törődve azzal, hogy ez mekkora hőbörgést vált ki a férfi csapatból.
-Te sem gondoltad komolyan...-hangom érces miközben a szabad kezemmel az álla alatt fogom, hogy a szemeimbe kelljen néznie.
-Olyan kurva szépen kértelek, hogy ne baszd el az agyam, te meg végignézetnéd velem, hogy egy idegennek adod a melltartódat? Sok dolog változott, cara mia, de a türelmem egy kicsit sem lett jobb.-a hüvelykujjam végigsimít az állkapcsa vonalán az ajkai irányába.
-Ne tedd ezt velem... vedd azt vissza... vagy én rakom el.-lassan engedem el a csuklóját de egy lépést sem távolodok tőle, hogy takarjam a kíváncsi szemek elől akárhogyan is dönt.
Az, hogy hányan állnak közben sorba kicsit sem érdekel.. most mindenki vár egy kicsit, mert amíg ezt nem rendezem el, addig mindenki jobban jár ha nem szólok máshoz.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyKedd Jan. 30 2024, 07:33

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
Szerintem Levi sem érti pontosan a reakciómat az előbbi incidensre, de nem is baj. Bár lehetnek sejtései, mert azért elég jól sikerült kiismernie azalatt az egy év alatt, amit együtt töltöttünk, de remélhetőleg inkább vannak kételyei, minthogy elhiggye, hogy még érdekel, mit csinál.
A következőt?
Alig láthatóan emelkedik meg a szemöldököm és esküszöm, majdnem kiszökik valami az ajkaim közül, de inkább... inkább hagyom a picsába. Mindkettőnknek teszek ezzel egy szívességet. Jobb, ha csak magamban fortyogok tovább.
Tényleg talán túl jól ment az elmúlt pár óra, azért történik mindaz, ami. Ép ésszel felfogni sem tudom, minden olyan gyorsan történik és már csak azt kívánom, legyen végre vége ennek az átkozott estének. Húzzuk egymás agyát, nem kérdés, csak áltatjuk magunkat és a másikat, ha azt mondjuk, hogy nem ez a cél. De mégis mi az istenre jó ez?
Ilyen és ehhez hasonló gondolatok járnak a fejemben, míg elszívom a cigimet, majd megfagyok kint, mert a sietségben még a kabátom is bent maradt, így nem vagyok sokáig távol. Nem hiányzik még egy tüdőgyulladás is, hogy aztán ágynak dőljek, akkor néznénk csak ki szépen.
Azért szerencse, hogy ki tudtam menni, mert így legalább kitisztult a fejem egy kicsit. Ha nem tehetném, már valószínű felrobbantam volna idebent, de ezzel egész biztos, nem vagyok egyedül.
A legénybúcsús csapat hamar célba talál és nem tágítanak az elhatározásuktól. Komolyan, ezek el tudnak itt szórakozni akár egy órát is, így jobb, ha megadom nekik, amit kérnek és mindenki megy a maga dolgára -ami persze nem garancia, de sokkal több rá az esély, mintha kapásból nemet mondanék nekik-. Szóval megadom, amit kér a vőlegény, vagyis jobban mondva, megadnám, ha Lev nem támadna be oldalról olyan gyorsan, hogy pislogni is alig maradjon időm.  
Mostanra már teljesen világossá válik, hogy az előbbi megszólalását a féltékenység szülte. A szívem heves dobogásba kezd és a torkom is kiszárad. Nem hiszem el, hogy ezt csinálja. A szemei csak úgy szórják a szikrákat, látszik rajta, hogy tényleg eldurrant az agya az előbbi megmozdulásomtól és talán nekem is az agyam hátsó zugában ez volt a célom ezzel.
- Csak annyira gondoltam komolyan, amennyire te ezt komolyan gondolod. – Mégis mire jó ez az egész jelenet? Egy egész embertömeg előtt vagyunk, még szerencse, hogy a zenétől nem hallja más a párbeszédet.
Kapásból felelnék neki a kis monológjára, de ahogy végig simít az államon, pár pillanatra megdermedek és a tekintetét fürkészve próbálom kitalálni, hogy most ez, amit tesz bosszú lehet vagy egyszerű birtoklási vágy?! Bármelyik is, nem tudom, mit akar vele elérni. Hirtelen azonban erőt veszek magamon és a szabad kezemmel elkapom a kézfejét, amivel az előbb megérintette az arcomat, hogy aztán picit lejjebb vezethessem a kezét onnan. Egyszerre vagyok rá mérges, amiért jelenetet rendez és eközben egy kicsit meg is dobogtatja a szívem.  
- Az lehet, hogy a türelmetlenséged a régi, de ezek szerint nem csak az – mondom ki kendőzetlenül arra utalva, hogy a jelek szerint nincs túl rajtam még annyira, amennyire szeretné és ennek tudata bennem is felkorbácsol néhány érzelmet.
A keze után nyúlok, hogy az ujjai közül kihámozzam a ruhadarab pántját és visszavegyem magamhoz.
- El kell keserítselek... – hajolok kicsit közelebb hozzá, hogy oldalról az arcélem az övéhez érjen. – Neked nem adom ennyire könnyen – ha engedi végre, kilépek előle és megkerülve őt beviharzok a hátsó raktárba, hogy ott aztán kifújhassam a levegőt. Az egész testemet elönti a forróság és kell néhány másodperc, mire magamhoz térek rendesen. Mi a francot művelek én is? Teljesen hülye vagyok, megőrjít, nem vagyok önmagam, le kellett volna csesznem és leállítani, mégis hogy a francba képzeli ezt?
Leveszem a felsőm és visszakapom magamra a fehérneműt, pedig húzhatnám az agyát azzal, hogy nem veszem vissza, de jelenleg olyan pattanásig feszülnek az idegeim, hogy nincs ehhez lélekjelenlétem. Rohadt mérges vagyok magamra és rá is és már megbántam, hogy nem fordultam ki rögtön az Emperorból, mikor beléptem ide.
thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 17:07


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Talán az élet csak próbál egy kis önmérsékletre tanítani a mai kialakuló helyzetekkel, de kurva szarul csinálja, hogy minden ingerrel egyszerűen nyakon önt, így jóformán esélyem sincs, hogy legalább a fogaimat összeszorítva megpróbáljam átvészelni. Nem nem. Sok olyan dolog van, ami hamar képes kiborítani és most ugyan borzasztóan szeretném leplezni minden gyengeségemet mégsem megy. Ha csak egy puszit adott volna a srácnak szerintem el bírtam volna viselni.. nem mondom, hogy szó vagy mérgelődés nélkül, de korántsem lett volna olyan heves a reakcióm, mint így. Szándékosan akart Mel felbaszni? Nem tudom.. talán. Ezt azonban jelenleg képtelen vagyok mérlegelni, hiszen azzal vagyok elfoglalva, hogy ne szorítsam meg túlságosan a kezét és minél nagyobb távolságot varázsoljak közé és a kis rajongói csapat közé.
-Én ezt most teljesen komolyan gondolom bassza meg... vagy úgy nézek ki, mint aki viccelődik?-kétlem bár még nem volt szerencsém ilyen állapotban látni saját magamat, de a reakciók alapján azt mondanám, hogy nem az van a homlokomra írva ilyenkor, hogy éppen mókázok.
Nem üvöltök, nem kiabálok, egészen más jelleggel mutatkozik meg a haragom, mert egészen máshogyan szeretném levezetni. Mármint a testem. Az agyam szinte üvölt, hogy kerüljem a testi kontaktust, mert elindít valamit, amit kurvára a múltban akartam hagyni és el akartam felejteni. Mégis végigsimítom ezzel elhallgattatva őt legalább néhány másodpercre. Ahogy megállít és lejjebb vezeti a kezemet még megérintem a nyaka vonalát mielőtt teljesen elhúzom onnan és inkább megtámaszkodok a mosogató szélén mellette.
Szavaira megfeszül az állkapcsom és egy irritált sóhajjal fújom ki a levegőt az orromon miközben megforgatom a szemeimet valami másra fixálva a tekintetemet, hogy ne tegyek ott helyben olyat, amit kurvára megbánnék. Nem válaszolok, hiszen tudná, hogy hazudok, ha letagadom, de megerősíteni sem fogom szenvedésemet.
Elengedve a pántot hagyom, hogy visszavegye magához a melltartót remélve, hogy most már tényleg kibaszott gyorsan visszakerül a helyére mielőtt azonban erre bármilyen módon sort kerítene még egy olyat odabasz a lelkemnek, hogy szinte el is dönti az esténk folytatását. Még levegőt sem merek venni amíg az arc az enyémhez illeszkedik. Most kellene ellépnem onnan, menekülni, visszatérni a munkához mégis ki kell várnom megfeszített izmokkal, hogy ő hagyjon ott végül engem. Nem nézek rá, csak csendben tűrök magamban milliószor újra és újra megforgatva a szavait. Összeszorítom a szemeimet és néhány pillanattal később csattan egyet a tenyerem a mosogató szélén mielőtt abba az irányba pillantok amerre ő eltűnt. Utána akarok menni, újra érezni őt, a bőrére simítani a tenyeremet, megízlelni őt és elmerülni a melegében. Kurva élet. Semmilyen megoldás nem jut eszembe, hogy hogyan hagyjam ott a pultot, de üresen nem maradhat, így a kezeim meg vannak kötve és talán ez a lehető legjobb, hiszen egyikünk sem köszönné meg amit tennék vele.
Erőt véve magamon visszafordulok a feltorlódott vendégekhez és egy rohadt szó nélkül folytatom a kiszolgálást. Szerencsére sokan csak felesekért jönnek már, így azokat felpörgetve ki is szórom az embereknek.
Amikor Melody visszatér csak lopva pillantok rá erősen fontolgatva, hogy most mi a faszom legyen. Még gyorsan kiadok néhány sört mielőtt mellé lépek, de nem mászok úgy bele az arcába, mint korábban.
-Ne haragudj... semmi jogom nem volt, hogy beleszóljak.-az mondjuk más kérdés, hogy ha 10 perc múlva hasonló szituációba keveredünk, akkor simán megismétlem gondolkozás nélkül inkább vissza is térek a magam oldalára. Jobb ha marad a korábbi felosztás. Úgy egészen jól elvoltunk.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptySzomb. Feb. 03 2024, 20:53

Levi & Melody
Never let an old flame burn you twice
Soha nem gondoltam, hogy két év után is ki tud váltani belőlem bármiféle érzelmet ez az ember. A szakításunk után nehéz volt újra összerakni magam, de megtettem és azt hittem, hogy le is zártam teljesen, erre kiderül, hogy mégsem? Mennyire igazságtalan ez a sorstól, hogy csak úgy pofán vág a semmiből, mindenféle felkészülési lehetőség nélkül...
Viselkedhetnék én etikusabban, próbálhatnék normálisan kommunikálni, de valahogy az első pillanattól elindult egy lavina, amit megállítani már elég nehéz. Felváltva vagyunk rendesek a másikkal és szívjuk egymás vérét, de mentségemre legyen, hogy Levi volt az, aki már akkor érzelmeket váltott ki belőlem, mikor beléptem erre a helyre, legyen az pozitív vagy negatív, teljesen mindegy. Értem én, hogy felcseszi az agyát a jelenlétem meg valószínű az is, hogy két éve csak úgy otthagytam anélkül, hogy visszanéztem volna, mert ez nem volt jellemző azért a kapcsolatunkra. Voltak veszekedések, de általában kapcsoltunk, hogy elrontottuk és ha nem is feltétlen szavakkal, de jeleztük a másik felé, hogy ez így nem volt rendben. Akkor viszont elmaradt. Lehet, hogy a büszkeségünk volt túl nagy vagy egyszerűen csak ez volt az i-re a pont, nem tudom, de nálam azt hiszem mindkettő fennállt.
Első körben abszolút nem az mozgatja a cselekedeteimet, hogy megmutassam neki, mit veszített velem, de ha őszinte akarok lenni -legalább magammal-, benne van ez is a pakliban és igazából csodálkoznom sem kellene azon, amit kihoz belőle, mert ismerem... Tudom, mennyire hevesen tud reagálni ilyesmire, épp csak azt hittem, hogy már nem váltok ki belőle reakciót. Legalábbis nem ennyire erőteljeset.
- Hát akkor én is komolyan gondolom. Jobb, ha befejezzük ezt – sziszegem a fogaim között, ahogy aztán lassan enged a kezem szorításán, viszont igen hamar el is hallgatok ahogy végig simít az ajkaim irányába. Bassza meg, nem lesz ez így jó. Hirtelen felindulásból el is veszem a kezét az arcomtól, ami egyelőre eddig a legjobb ötletemnek bizonyul. Persze én is látom rajta, hogy nem viccelődik, hanem komoly a megmozdulása, ahogy én sem viccnek szántam azt, hogy odaadom a melltartóm a legénybúcsúsoknak akkor is, ha húzom vele az agyát.
Az állításomra ugyan nem mond semmit, ahogy viszont a szemét forgatja, szám sarkában megbújik egy kis mosoly, de lebiccentem a fejem, így nem valószínű, hogy ezt elcsípheti. Hallgatás, beleegyezés, szokták mondani, de nem mondok én sem semmit, nem vagyok akkora bunkó azért, hogy beletapossak a lelkébe. Valószínűleg már így is kellőképp megbolygattam benne azt, amit nem kellett volna.
Most valahogy mégis az övé lenne az utolsó szó, legalábbis, ha hagynám, de sajnos én sem vagyok egy könnyű eset és azért kicsit orrolok rá, amiért kábé hülyét csinált belőlem a vendégek előtt, így... igen, közel hajolok hozzá és lehet, kegyetlen vagyok, de nem csak vele, hanem saját magammal is, mert nyilván ez nem csak rá hat, hanem ugyanúgy rám is... Szinte rezzenéstelen arccal simítom a bőröm az övéhez, míg nem veszek erőt magamon és lépek ki előle.
Egyáltalán nem vagyok normális, ez egész biztos és komolyan elgondolkodom azon, hogy ha valahogy sikerül végig csinálni ezt az estét, szólok Caesarnak, hogy nem aktuális a munka. Mindenkinek könnyebb lenne úgy. Vagy majd játsszuk ezt a macska-egér játékot, míg egyikünknek nem lesz elege? Egész biztos, hogy már most is utánam jött volna az előbbi megmozdulásomra, csak nem hagyhatja üresen a pultot. Hála égnek, mert akkor valószínűleg visszafordíthatatlan dolgok történtek volna. Már így is épp elég vékony jégen táncolunk.
Nem időzöm sokáig, mert tudom, hogy felhalmozódtak az emberek, így amint rendbe szedtem magam, vissza is térek a pultba, célirányosan a helyemre menve. Nem szándékozom szólni Levihez, mert tényleg jobb, ha csendben maradunk, de miután kicsit megfogyatkoztak az emberek nála és nálam is, a szemem sarkából már látom, hogy közelít. Sóhajtok és már fordulnék felé, hogy azt mondjam, hogy hagyjuk inkább egymást, de amint megszólal, be is csukom a szám. Hát igen Levi mindig is ilyen volt, inkább bocsánatot kért, minthogy előre gondolkodjon, de legalább megtette, és ezt tudtam értékelni.
- Nem haragszom. – Most nem. Én is gondolkodhattam volna jobban, játszhattam volna fairebbül, mintsem ilyen galád tettekhez folyamodjak. Oldalra pillantok rá és egy halvány mosoly bújik meg a szám sarkában, ahogy a pultra támaszkodom. – Most már ne essünk a másiknak ebben a kis hátralévő időben. – Semmilyen értelemben.

Nem hiszem el, de az végsőket rúgjuk, a biztonságiak elkezdték kipergetni az utolsó bent lézengő vendégeket is, így most már csak a rendrakás maradt, ami a kedvencem. Persze.
Hihetetlen, hogy kibírtuk további problémázás nélkül Levivel, bár én tényleg már számoltam vissza a hátralévő időt a kis incidensünk óta, alig vártam, hogy végezzünk. Szándékosan csak a vendégekre koncentráltam és arra, hogy bármi is történik nála, ne érdekeljen, ami egész jól sikerült is.
Az utolsó poharat is a helyére teszem, majd egy elégedett sóhaj hagyja el az ajkaimat, ahogy végig pillantok az üres tánctéren.
- Végre, baszki – dörzsölöm meg az arcom kiélvezve a csendet, a füleim is csengenek még a sok hangos zenétől. Nem mondom, hogy gyalog-galopp volt, nem unatkoztam, de ehhez azért kellett Levi is. – Kész vagyunk? – kérdezem tőle, ahogy a pult alól előveszem a táskám már indulásra készen azt várva, hogy Levi is kimondja a végszót.
- Figyi, nem fogom sokáig rontani itt a levegőt, csak addig, míg nem találok mást, oké? – állok meg egy pillanatra, miután felvettem a kabátom. Nem akarok kicseszni vele sem és magammal sem, így ez lesz a legideálisabb megoldás. Csak kérdés, hogy ez mennyi idő lesz.

thx.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Capture-1610705683013

Exes. {Melody x Levi} Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Exes. {Melody x Levi} 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Exes. {Melody x Levi} 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} EmptyHétf. Feb. 05 2024, 14:02


to Melody

there's a reason why i keep it all inside.



Tényleg azt hittem, hogy visszajön majd... hogy bebizonyítja, szavakkal, tettekkel, bármivel, hogy én tévedtem.Mindketten hallgatásba burkolóztunk és az eleinte néhány napnak gondolt szünet valahogy állandósult, mert egyikünk sem törte meg a csendet. Se üzenet... se egy váratlan felbukkanás... mire kezdtem volna valamennyire lenyugodni és egyáltalán felmerült bennem, hogy beszélnünk kellene az internet a pofámba tolta a végső megerősítést, miszerint ő tovább is lépett, én pedig kezdhettem az egész dühöngésemet elölről. Annyira tehetetlenül mérges voltam, hogy azt hittem beleőrülök... ez a kettős érzés, amit most kivált belőlem hasonló. Nem tudok mit kezdeni azzal, ami bennem lezajlik és a gondolkodásmentes ösztön fölényes győzelmet arat ismételten. Már úgyis beismertem neki gyakorlatilag a legelején, hogy részemről vannak gondok az önkontrollal a szituációt illetően, ami így utólag a lehető legjobb döntésem volt, hiszen így nem érheti akkora meglepetésként, hogy végül tényleg elveszítem a fejemet.
Igaza van. Ezt tényleg be kell fejeznünk, de ezt könnyebb mondani, mint megtenni, mert akármilyen hihetetlen egyébként teljes mértékig képben vagyok azzal, hogy mit kellene tennem és mi lenne a normális csak éppen képtelen vagyok aszerint cselekedni.
Szinte az utolsó koporsószöget veri az estébe amikor az arca az enyémhez simul és ha nem kényszeríteném magam mozdulatlanságba, akkor ez lenne az a pillanat, hogy minden következményt totálisan leszarva kóstolom meg az ajkait újra 2 év után. Velem ellentétben ő még képes arra, hogy ott hagyjon, felhúzva, égve, lángolva érte, ami dühítőbb, mint valaha... mármint nem az, hogy végül elmegy, hanem az árulás a testem és a szívem részéről. Kurvára haragszom magamra.
Mindkettőnk szerencséje, hogy nem tudok utána menni és muszáj vagyok folytatni a munkát, mert a tetteimet nem követte volna köszönet.. vagy talán mégis, de jobb erre nem megkeresni a választ.
Minden határ átlépése az én hibám még akkor is, ha nem volt teljesen provokációtól mentes, mégis a visszatértét követően úgy érzem bocsánatot kell kérnem. Elszaladt velem a ló, bár gondolom tisztában volt azzal, hogy képtelen leszek higgadtam kezelni őt vagy az irányába történő közeledést a vendégek részéről.. mégis inkább jobbnak tartom, ha ezt a gesztust megteszem.. mondjuk tény, hogy így is úgy is álmatlanul fogok majd néhány órát forgolódni, ha egyszer hazajutok.
Egyetértően bólintok, tényleg megpróbálok majd a továbbiakban kicsit több hidegvért elővarázsolni magamból.. mindenkinek az lesz a legjobb.

Mentálisan megveregetem a saját vállam, hogy többször nem sikerült elveszítenem az önuralmam, illetve egy kicsit talán az övét is, hogy nem hozott ki a sodromból. Azt hiszem a legénybúcsús incidenssel még egész könnyen megúsztuk a dolgot és onnantól mindketten óvatosabban voltunk.
Még egyszer végigtörlöm a pultot annak ellenére, hogy már sehol sem ragad, igazából már csak az időt húzom. Szinte vissza kell kérdeznem, hogy mit mondott, mert az egész este üvöltő zenétől még valósággal pulzál a dobhártyám.
-Aha, megvagyunk.-bólintok a pultnak dőlve figyelem ahogyan öltözködni kezd.
Halkan sóhajtok egyet erősen mérlegelve, de végül megrázom a fejemet.
-Nem kell mást keresned, Mel. Ceasar jól fizet, az Emperor pedig kurva jó hely. Megoldjuk majd valahogy.-én sem hiszem el, hogy végül erre a verzióra esett a választásom.. mégis bármennyire nem tartom jó ötletnek, hogy ennyire közel legyünk egymáshoz.. nem akarom újra teljesen elveszíteni.
-Majd szólok neki, hogy megfelelő munkaerő vagy és illesz ide.. jó utat haza.. és öhhmm.. vigyázz magadra.-mondom végül elsétálva a másik két terem irányába, hogy még váltsak pár szót a többiekkel. Igazából erre semmi szükség, mehetnék én is a dolgomra, de az az igazság, hogy nem akarok vele egyszerre elindulni, akkor sem, ha nem vagyok benne biztos, hogy még mindig Brooklynban lakik. De ezt nem ma szeretném kideríteni... kurvára nem bízok már az ítélőképességemben.

BEE x OUTFIT



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Exes. {Melody x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Exes. {Melody x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Exes. {Melody x Levi}
Exes. {Melody x Levi} Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Exes. {Melody x Levi}
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The End. {Melody x Levi}
» Sorry. {Melody x Levi}
» Melody Sharp
» surprise me - Melody & Salva
» Harlan & Levi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: