New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

surprise me - Melody & Salva
Témanyitássurprise me - Melody & Salva
surprise me - Melody & Salva EmptySzomb. Jan. 13 2024, 09:20
Melody & Salva

Amikor érzem a meleget a bőrömön, a szelet a kigombolt ingembe kapva és a tenger illatát tudom, hogy álmodok. Vagyis akkor még nem, amikor ezek a fejemben vannak, de amint az ébresztő felver édes álmomból, azonnal szét is töri a fantáziám. Akár lehetnék ott is, mert nem választott el sok attól, hogy most a Bahamákon ücsörögjek és koktélt igyak valami szőkével az ölembe vagy más állapotban. De a fantáziám a tegnapi telefon hívásomig tartott. Ma tökéletes Arionak kell lennem, mint apámnak, mert előttük még nem buktam le az alvilági énemmel, még jó fiúnak hisznek, aki iszik,  de csak amennyit a korabeliek és csajozik, mert azt hiszi magáról jó pasi. Na ez a kép olyan szépen belement a szüleim fejébe, hogy mostmár tartanom kell benne, nem akarok sem csalódást okozni sem.
Silvy nincs itthon, a támaszom, aki mindent tud rólam az egyetlen tesóm persze elment nyaralni, mert neki nem kell semmit sem letenni az asztalra, ő mindenben tökéletes, és tényleg az nem csak a szüleim szemében és ez bosszantó, bár sosem akartam olyan lenni, mint ő. A cuccaimat magamnak kell összeszedni, már megtanultam miben tűnök jófiúnak és miben lehetek egyszerre olyan, mint apám alkalmazottai előtt. Lesz valami hülye tematikus szar a bárban, ahol este tiszteletemet kellene tennem, vagyis pont 3 órám van lemennem oda és megnézni, hogy minden rendben elinduljon. Hát csoda ha  a nyitásra oda érek és vannak ott tapasztalt bártenderek majd intézik a dolgokat én meg lemegyek és ott töltöm az egész estém, ahol nem kellene magam nagyon leinni, mert hogyan néz ki, hogy a főnök fia taccs részeg.

A kocsit lerakom a mélygarázsba már tudják, hogy tőlem senki nem veszi át a parkoló fiúk közül, mert nem bízom senkire, főleg nem ezt a szépséget.
A liftben előveszem a telefont a bár az elsőn van, milyen fasza elrendezés, de legalább nem jön be minden jött ment az utcáról ha iszogatni akar, mert a recepción nem jut túl, apám és a remek ötletei.
A hely már fél órája üzemel, azaz pont 1 órával jöttem később mint kellett volna, tökéletes. Sokan nem ismernek itt, nem gyakran járok ide, nem az én világom, vagyis még nem, és igyekszem magam távol tartani tőle amíg csak tehetem. Most ez nem jött össze.
Hanyagul dobom le magam a pulthoz, mert nem tervezek vegyülni a tömeggel, csak csendben iszogatok majd, és figyelek, hogy minden rendben van e, nem kellene innom annyit, de ezt máshogy nem lehet kibírni. Elvileg majd érkezni fog egy ügyvéd, akivel foglalkoznom kellene, mert elég nagy üzletet bonyolít éppen a hotelnek, a részleteket nem tudom, apám mindig olyan rejtélyes azokban a dolgokban, amik még nincsenek napvilágra hozva, de majd kiszedem belőle.
- Szia! Tudsz nekem adni valami kevésbé erőset? - kérdezem a pultban elhaladó csajtól, félig rá nézve féli az érkező embereket figyelve. Hogy lehet nekik egy bárban ücsörgős buli izgalmas?

outfit

kredit:

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Salvador Ario
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
surprise me - Melody & Salva 2qtcf5kkbqub1

surprise me - Melody & Salva 111164e25c794c604f89e78659c75bfead977e3e

★ elõtörténet ★ :
surprise me - Melody & Salva Tumblr_pcehu72LeP1qafbb8o4_400my story
★ lakhely ★ :
-
★ :
surprise me - Melody & Salva C82aa931a64a75918f77f34911cc967c01a4bb40
★ play by ★ :
Taylor Zakhar Perez
★ szükségem van rád ★ :
surprise me - Melody & Salva 59191734589f12dc007703224180cb86
★ hozzászólások száma ★ :
19
TémanyitásRe: surprise me - Melody & Salva
surprise me - Melody & Salva EmptySzomb. Jan. 13 2024, 21:53

Salva & Melody
I already know who is fake and who is real
A helyzet az, hogy sokszor úgy jövök be a bárba, hogy nincs hozzá semmi kedvem. Mondjuk az esetek nyolcvan százalékában. Persze ezt nem mondom senkinek, kifejezetten jól tudom álcázni a tényeket egészen addig, amíg tele nem lesz a hócipőm. Na de mindegy is, lényeg a lényeg, hogy ma egész izgatottan jöttem melózni, ugyanis személyre szóló koktélokat kell keverni, méghozzá első benyomásra. Jó emberismerő vagyok, szóval tízből kilenc vélhetőleg telitalálat lesz.
Egyelőre nincsenek sokan, de még csak egy órája kezdődött az egész, úgyhogy mondhatni még lightos a buli, de azért már túl vagyok pár emberen. Pár perce csak pakolgatok a raktárból, hogy fel legyenek töltve elől a készletek, mikor épp leteszek két üveget a pultra és bevágódik a székre egy áldozat.
- Szia. Hogyne. – Kevésbé erőset. Pont olyan alaknak tűnik, mint akinek kevésbé erős koktél dukál. Ugyan már, kit akar átverni? Vagy nem tudja, hogy éppen egy tematikus buliba csöppent? Mondjuk kétlem, mert elég sok helyen meg volt hirdetve, de ha mégsincs tudatában, hát majd mindjárt.
A választásom a Californicationre esik egy kis módosítással, az édes ízt fogom vissza belőle egy kicsit, mert az egész biztos, hogy nem neki való. Miközben készítem a koktélt, azért nem veszem le róla a szemem, ezzel is felméregetve a személyiségét. Első blikkre vagy olasz vagy spanyol vér csörgedezik az ereiben, de aztán persze az is lehet, hogy egy megtévesztő amerikai. Nem figyeltem, hogy van-e akcentusa, de szerintem nemsokára ki fog derülni, mert újra hozzám szól majd, hisz látom rajta, nem fogja tudni szó nélkül hagyni a koktélt.
Elé helyezem a pultra az italt.
- Egészségedre – húzódik az ajkam halvány mosolyra, és úgy teszek, mintha nem figyelnék rá, mikor megkóstolja az italt. Tovább pakolom az üvegeket, illetve, mikor látom a szemem sarkából, hogy int az egyik vendég az asztalnál, nekilátok elkészíteni a koktélt, amit az előbb is kért. Miközben a citromból nyomom ki a levet, felpillantok a velem szemben ülőre és várom a reakciót, mert valami azt súgja, hogy aki itt velem szemben ül, az egy beképzelt pöcs. Három, kettő, egy és tessék:

thx.
mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
surprise me - Melody & Salva Capture-1610705683013

surprise me - Melody & Salva Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
surprise me - Melody & Salva 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
surprise me - Melody & Salva Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
surprise me - Melody & Salva 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: surprise me - Melody & Salva
surprise me - Melody & Salva EmptySzomb. Jan. 27 2024, 10:14
Melody & Salva

Talán ma csak arra van szükségem, hogy egy kicsit máshogy viselkedjek, ahogy elvárják, talán elégtétel lesz ez számomra, de ez csak egy olyan fajta belebeszélés, amiben én sem hiszek. Ezt apám szokta mondani, amikor el akar érni nálam valamit, amire én nem vágyok.Nézelődve foglalok helyet, vendégem fog érkezni, akivel valószínűleg csak inni fogunk, és nem most beszéljük meg az üzleti dolgokat,m arra ott van az íróasztal, és most a szórakozásnak van itt a helye, elvileg.Ki is kérek gyorsan magamnak egy italt,rá kell bíznom magam a csajszira, mert ez a mai este lényege, nem mondhatom bem hogy sört kérek, mert akkor azt hiszem világháború lenne az idősebb és a fiatalabb Ario között, ez most pedig a látszatról szól. Ami azt illeti nézem egy ideig ki jön megy be majd a csajra terelődik a figyelmem. Meg sem néztem mennyire dögös, igyekszem nem végig azt nézni, ahogy a  keze mozgásával hogyan mozog az egész teste, inkább az italomat figyelem és biccentek felé, amikor megkapom azt. 
- Köszi! - emelem meg a poharam és veszem a számhoz, de már a szaga is nagyon gyanús, de belekortyolok és mivel itt nem viselkedhetek úgy, ahogy most alapból tenném, csak lenyelem, de le is teszem az asztalra ezt a szart.- Ez mi? - kérdezem tőle összefacsart arccal, próbálva kiigazítani a vonásaimat, miközben szenvedek azzal, hogy az íze végigment a torkomon. - Pont olyan erős, ahogy szeretem de nem ezt kértem, viszont ez az íz, mond már el nekem mégis hogy a francba kerültél be a pult mögé. Tudod milyen este van tematikus! - hangsúlyozom ki neki, de igyekszem még mindig normál hangerőn beszélni vele. Amúgy is ideges vagyok, idegesebb, mint szoktam és nem segít, hogy az egyetlen mentsváram a pia sem a legjobb, mert nem tudja elkészíteni a csaj, akit arra vettünk fel ide, hogy ezt megtegye.- Hogy hívnak? - kérdezem kíváncsian, mert látom, hogy ő is hasonlóan fürkész. Nem akarom bemártani, dögös, és jól mutatta pultban, de ha ennyire pocsék piát rendel, jobb lenne ha az ágyamba kötne ki és nem a pultomban. - Próbáld újra jó? - tolom vissza neki a poharat miközben végig a szemébe nézek. 

outfit

kredit:

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Salvador Ario
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
surprise me - Melody & Salva 2qtcf5kkbqub1

surprise me - Melody & Salva 111164e25c794c604f89e78659c75bfead977e3e

★ elõtörténet ★ :
surprise me - Melody & Salva Tumblr_pcehu72LeP1qafbb8o4_400my story
★ lakhely ★ :
-
★ :
surprise me - Melody & Salva C82aa931a64a75918f77f34911cc967c01a4bb40
★ play by ★ :
Taylor Zakhar Perez
★ szükségem van rád ★ :
surprise me - Melody & Salva 59191734589f12dc007703224180cb86
★ hozzászólások száma ★ :
19
TémanyitásRe: surprise me - Melody & Salva
surprise me - Melody & Salva EmptyKedd Jan. 30 2024, 22:07

Salva & Melody
I already know who is fake and who is real
Alapvetően jó emberismerő vagyok, szóval engem nehéz átverni. Elég könnyen beskatulyázom az embereket első blikkre és még csak nem is rosszul, hanem általában jól, szóval ez az este határozottan az enyém. Vannak túl egyszerűek, vannak akikkel próbálok beszélgetni, miközben összerakom a koktélt.
Alig várom a velem szemben ülő reakcióját és ahogy leér az első korty, látom is, ahogy elfancsalodik az arca, amire próbálok nem elmosolyodni.
- Ez egy hozzád illő koktél – válaszolok határozott kijelentéssel az „ez mi?” kérdésére és érdeklődő pillantással figyelem őt. Látom rajta, hogy idegesebb kicsit a kelleténél. Na. Ennyire azért csak nem rossz, hé, csak erős!
- Igen, tudom, tematikus. Éppen ezért kaptál ilyet. Kit akarsz átverni, hogy valami kevésbé erős illik hozzád? – biccentem oldalra a fejem, ahogy ránézek, miközben befejezve a koktélt a másik alanynak, leteszem a shakert, aztán elővéve egy poharat kitöltöm bele az italt.
- Melody – felelek a kérdésére, ha tudni szeretné a nevem. Ettől nem lesz jobban az ínyére a koktélom, amit vissza is tol elém a pulton. Megköszörülöm a torkom és visszapillantok rá, ahogy megfogom a poharát.
- Ha újra próbálom, akkor is valószínűleg hasonló típusú koktél lesz a végeredmény – húzom el a szám. Mert hát ez egy tematikus este! – Tekintsek el esetleg a személyiségedtől és keverjek neked valami olyat, ami nem neked való? – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy kérdőn pillantok felé. Nekem mindegy, ha azt akarja. megteszem, mert hát ő a vendég, én meg a kiszolgáló személyzet, van más választásom? Ó, persze, van, csak akkor lehetséges, hogy elköszönhetek az állásomtól, amit ugyebár nem engedhetek meg magamnak.
Bár nem tudom, meddig menne el, de mint mondtam, elég olyan embernek látszik, aki fennhordja az orrát, szóval szerintem tulajdonképp bármeddig, és bemártana a főnökségnél, akiknek hiába is magyaráznám, hogy tematikus este vagy sem... Vagy nem tudom, kinek hinnének, de nem igazán szeretném kipróbálni most.
- Idegesnek tűnsz... -  Nem tudom, hogy ezen húzta-e fel magát ennyire, vagy csak alapból van valami baja, persze eszem ágában sincs a magánéletében vájkálni, amúgy sem érdekel. Ha minden vendégnek a gondját-baját meghallgatnám, rám szakadna a világ összes fájdalma. És elég az enyém magamnak, maradjunk annyiban.
Kikeverek neki egy Daiquirit, ha már lightosabbra vágyik, ezzel talán elégedett lesz.
- Csapó kettő – teszem elé egy halvány mosollyal. – De legközelebb talán ne egy tematikus estén tévedj be ide – adok neki tanácsot, bár ha szállóvendég, akkor nem tudom, mennyire gyakori vendég itt. Egyelőre még nem láttam eddig...

thx.
mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
surprise me - Melody & Salva Capture-1610705683013

surprise me - Melody & Salva Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
surprise me - Melody & Salva 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
surprise me - Melody & Salva Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
surprise me - Melody & Salva 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: surprise me - Melody & Salva
surprise me - Melody & Salva Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
surprise me - Melody & Salva
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Exes. {Melody x Levi}
» Sorry. {Melody x Levi}
» Melody Sharp
» The End. {Melody x Levi}
» Ethan & Melody - Freedom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: