New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 146 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 135 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

To be who you want to be
TémanyitásTo be who you want to be
To be who you want to be EmptyCsüt. 11 Jan. - 14:10

- Gyere. - szegeztem a tekintetemet az iroda ajtajára, amikor halk kopogtatás törte meg a csendet.
- Remy! Ne haragudj, hogy zavarlak, de egy nő téged keres. Egy nagyon csinos nő. Én felvenném. - ezt rohadt fontos volt hozzá tenni. Csupa Azival vagyok körülvéve. Erőltetett türelmes várakozással néztem rá.
- Azt mondta, hogy elvileg meg volt beszélve.
- Igen. Mindjárt megyek. - egy újabb jelentkező az ügyvezetői posztra. Hogy én mennyire unom már ezt.

- Remington Fellowes. - mutatkoztam be neki, rá hagyva a döntést, hogy szeretne-e kezet nyújtani mellé vagy sem.
- Örülök, hogy megismerhetem. - villantottam egy barátságos mosolyt.
- Menjünk be az irodámba, ott nyugodtabb körülmények között beszélhetünk. - az étteremben ott az alapzaj és a tény, hogy a falnak is füle van, amihez száj is tartozik, de ész már annál kevesebb, ami így szeret hülyeségeket összekombinálni. Az emberek már csak ilyenek.
- Kér esetleg valamit? Kávét? Üdítőt? De ha enne valamit, természetesen az is megoldható. A kollégám majd utánunk hozza. - elindultam vele a megfelelő irányba, ha neki sem volt kifogása ellene. Kinyitottam az ajtót, hogy befáradhasson. Az egyik szék felé intettem, hogy nyugodtan foglaljon helyet. Ha így tett, követtem a példáját.
- Megkaptam az önéletrajzát... - rögtön a lényegre tértem. Feleslegesen ne raboljuk egymás idejét, ha úgysem ő az, akit keresek.
- ... és bár láttam, hogy egyértelműen nincs túl sok vendéglátós tapasztalata, mindenképp szerettem volna adni egy esélyt ennek a beszélgetésnek. - sosem lehet tudni és minden mindegy alapon.
- Az életkor, a végzettség, a nem, a diploma, a nyelvvizsga, a pályakezdő státusz ezek mind olyasmik, amik nem feltétlenül tükrözik a valódi, mögöttes tartalmat. Az Önéletrajzába pedig mindenki azt ír, amit akar. Úgyis mindig élesben derül ki, hogy ki mire képes valójában. Szóval nem vagyok előítéletes csak azért, mert valakinek kevés a munkatapasztalata. Ettől még gyorsabban beletanulhat, mint az, aki már húsz-harminc éve a pályán van. - nálam ez nem kizáró ok. Rajtam is sok múlik, hogy be tudom-e tanítani vagy sem.
- Szóval... miért szeretné ezt az állást? - néztem rá kérdőn. Újra és újra és újra futom ezeket a köröket....

Sierra & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
To be who you want to be Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
To be who you want to be 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
To be who you want to be C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyCsüt. 11 Jan. - 18:07

Remington&Sierra

“Hospitality is making your guests feel at home, even if you wish they were”


Ahogy a húgom nagyon cselesen rávett erre az egészre, úgy még aznap délután el is küldtem az önéletrajzomat az Aunt Marie's által meghirdetett állásra. Az esélytelenek nyugalmával tettem el a laptopomat és kezdtem bele a teendőimbe, hisz biztos voltam benne, hogy akad nálam tapasztaltabb és kézzenfekvőbb jelentkező is, azonban szerencsémre, és legnagyobb meglepetésemre, visszahívtak. Gyorsan írtam is Emma-nak emiatt, aztán nekiálltam összeszedni a gondolataimat, hogy aznapra, amikor behívnak, mindenre felkészültem tudjak majd választ adni. Az új munka, új környezet, új Sierra így is elég ijesztőnek tűnt ahhoz, hogy legalább a biztosságba, ilyen értelemben, kapaszkodjak.

Amint eljött a megbeszélt időpont napja, az étterembe mentem, hogy aztán jelezhessem az egyik felszolgálónak, az ügyvezetőt keresem, mivel én vagyok az a nő, aki jelentkezett erre az állásra. Megköszöntem a készséges segítséget, majd türelemmel vártam, amíg meg nem érkezett a férfi, akinek a helyére keresték az utódot.
-Sierra Larson. Örülök a találkozásnak. -nyújottam felé a kezemet egy lágy, visszafogott mosollyal, hogy hivatalossá tegyük a bemutatkozást. Finom, óvatos mozdulattal bólintottam arra, hogy menjünk be az irodájába, mivel ott nyugodtabb lesz a beszélgetés. Ebben valahogy én is biztos voltam. Jó vagyok a helyzetfelmérésekben, és biztosra vettem volna, hogy mindenki azt hallgatta volna, hogy mi mit beszélünk egymás között, holott magához az interjúhoz, az én álláspontom szerint, senkinek sem volt köze, csupán nekünk.
-Egy kávét szeretnék sok cukorral és egy kevés tejjel, köszönöm. -kapott egy félmosolyt hálám jeléül, aztán csendben követtem őt a megfelelő helyiségig. Megköszöntem az udvariasságát, majd helyet foglaltam a felkínált székben.
Figyelmesen hallgattam a szavait, azt, ahogy beszélt. Való igaz, hogy vendéglátásból nem nekem volt a legtöbb tapasztalatom, viszont abban egyet tudtam vele érteni, hogy a papír sokszor nem tükrözi a valódi tudást, főleg, hogy azokat egy rosszabb érdemjeggyel is megkaphatod, de azt, hogy mennyire vagy képes alkalmazkodni és miképp vagy hajlandó elfogadni a tényt, hogy tanulnod kell... már nem tudod megvenni a boltban.
-Az igazság az, hogy első sorban amiatt, mert szeretnék váltani a régi szakmámról egy teljesen új, számomra ismeretlen, mégis biztos területre. Valóban nincs sok tapasztalatom ebben az egészben, de jól veszem az akadályokat, tanulékony és simulékony vagyok, illetve nem omlok össze nyomás alatt. Jól bánok az emberekkel, felismerem és képes vagyok kezelni a különféle igényeiket is. Ezt a konkrét állást pedig amiatt, mert szimpatikus volt a hirdetés, illetve maga a hely is. Nem árultak zsákbamacskát azzal, hogy mik az elvárások, miket kell tenni, milyen kötelezettségekkel jár az, ha valaki jelentkezik, majd felvételt nyer erre a pozícióra. A hely maga pedig... jártam már itt a húgommal, így személyesen is megnézhettem magamnak, hogy el tudnám-e képzelni magam ebben a közegben. Tetszett az atmoszféra, a kiszolgálás, az egész retro, családias, kényelmes, bájos hangulata. Úgy gondolom, hogy szívesen, és a tőlem telhető legjobban dolgoznék itt, remélhetőleg a többiek támogatását és együttműködését élvezve. -fejtettem ki neki azt, hogy pontosan miért is szeretném ezt az állást.




BEE

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 52
To be who you want to be Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyPént. 12 Jan. - 10:53

Csendben, figyelmesen hallgattam, ahogy megválaszolta a kérdésemet. Az hamar átjött, hogy nem egy kiégett, szakmába beleunt, ellenszenves régi bútordarab, akitől a többieknek már előre gyomorgörcse lenne. Sierra fiatal, csinos, ambiciózus, tanítható, rugalmas, alkalmazkodó, a jelek szerint szorgalmas és van esze is. Manapság ez is ritka kincs.
- Miért az éles váltás? Ha publikus. - eszem ágában sincs indiszkrét tapló lenni. De azért az igazságszolgáltatás nem vendéglátóipar.
- Elméletileg nincs akadálya. - hogy itt a legjobbat hozhassa ki magából, a munkájából, mindezt a többiek támogatásával. De ez leginkább csak rajta múlik majd. Már ha lesz majd, ugye. Voltam már naiv idióta, többször nem fordul elő.
- Ez tényleg egy megbízható hely, nem véletlenül dolgoznak itt régóta a kollégáim. A tulajdonos és én is a korrektség hívei vagyunk, és emberként kezeljük az itt dolgozókat, és ez a továbbiakban is elvárás. A legtöbben régi motorosok, és még a klasszikus, színvonalas vendéglátást képviselik. Persze akad néhány fiatalabb is a személyzetben, de pár kivétellel ők is már legalább három éve itt vannak. Nem cserélődnek gyakran, és ezt a vendégek is szeretik. Mindig tudják, mire számítsanak. Nem változnak se az ízek, se az adagok, nincs elhanyagolva a tisztaság és hasonlók. - mernék megpróbálni.
- Csak az kerülhet be a csapatba, pláne az élére, aki meg tud felelni az elvárásoknak, és hajlandó alkalmazkodni az itteni szokásokhoz, a személyzethez. Aki nem Aunt Marie's kompatibilis, az soha nem is lesz az. - ez hamar ki szokott derülni.
- Az, hogy én vagyok a cég ügyvezetője, nem igazán fedi le jól, hogy pontosan milyen feladataim is vannak. Sokan egészen mást képzelnek bele. Aki irodában szeretne ücsörögni a laptop előtt, kávét főzetni magának, élvezni a vezető pozícióval járó előnyöket, és közben másokra hárítani a felelősséget, az rossz helyen kopogtat.  A cégvezetés mellett ott van a könyvelési anyagok összerakása, szállodavezetés, árképzés, pénzügyek, személyzeti kérdések, marketing, stb. - szóval nem szoktam unatkozni.
- Eddig nem jelentett problémát, hogy mindezt egyedül csináljam, de történtek változások az életemben, ami miatt kénytelen leszek egy részét kiadni a kezemből. Szeretnék magam mellé valakit, akit betaníthatok, hogy meg tudjuk osztani egymás között a terheket. Idővel pedig az ügyvezető státuszt is átveheti tőlem, ha mindketten úgy érezzük, hogy alkalmas rá. - szerintem ez így fair ajánlat a részemről.
- Addig igyekszem fejleszteni a személyzetet is, hogy ne szakadjon minden az utódom nyakába, mint annak idején nekem. Mástól nem várhatom el ugyanezt. Lehetetlen. Például már nem csak az étteremnek van külön üzletvezetője, hanem felvettem egy szállodavezetőt is. - cserébe több rendezvényt kell felvennünk, szerveznünk, és az majd kitermeli az extra béreket, járulékokat.
- Lehet, hogy a marketing részébe később is szívesen besegítenék, illetve tudok ajánlani megbízható, külsős partnert is, aki tökéletes fotókat, kiadványokat, dekorokat tud összehozni a helynek. - Evelyn és a Melange of Art-ja a legjobb választás.
- Ez az egész nagyon megterhelő tud lenni. Precizitást, figyelmet, türelmet és rengeteg szorgalmat, időt, energiát igényel. Ha valakit érdekel ez a terület, szívesen csinálja, akkor nem lehet gondja vele. Viszont ha valaki csak a pénzkereseti lehetőséget látja egy-egy munkában, nem tenné oda magát, fontos a hétvége, az ünnep, akkor nem ajánlom. - ez az első és legfontosabb, amin el kell gondolkodnia, ha szeretne belevágni.
- Ha úgy gondolja, hogy megfelelne a feltételeimnek, hajlandó tanulni és fejlődni, átbeszélhetjük az Ön és az én elképzeléseimet is most, vagy akár egy másik, megbeszélt időpontban. Természetesen jár a gondolkodási idő. - az a legtisztább.
- Egyébként én azt gondolom, nem járna rosszul. - jelent meg egy mosoly az arcomon.
- Ez egy tök jó hely, tök jó arc kollégákkal. A tulaj nem ugat bele semmibe, mert tudja, hogy úgysem értene hozzá.  Kezdő vendéglátósként, kezdő vezetőként is ez egy nagyon jó pozíció, jó fizetéssel, és tapasztalatszerzésnek sem utolsó. Később, ha váltani akarna, hasznát fogja venni az itt eltöltött időnek.

Sierra & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
To be who you want to be Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
To be who you want to be 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
To be who you want to be C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyPént. 12 Jan. - 14:01

Remington&Sierra

“Hospitality is making your guests feel at home, even if you wish they were”


Egy pillanatra csendben, elgondolkozva fürkésztem az arcát, majd bólintottam.
-Nem kellemes téma, de nem is titok. Az egyik bevetésünk balul sült el, és a társam elhunyt annak következtében, hogy haboztam végezni a kötelességemet. Képtelen lennék ismét visszatérni a terepre és ezzel foglalkozni, ami gyilkossági nyomozóként elég hátrányos tulajdonság. -pillantottam rá egy halvány, kissé melankolikus mosollyal. A tanácsadói munkakör gondolata eléggé megragadt bennem, de előtte szeretnék egy másik, biztos állást, hogy dönthessek arról, mit szeretnék ezen felül. Ha valóban sikerülne bekerülnöm ide, eleinte csak erre szeretnék koncentrálni és a maximumot nyújtani.
Végighallgattam minden szavát, a mondatait, az előadását arról, hogy pontosan mik is azok a feladatokat, amiket ő lát, vagy látott el eddig, de most, az ő életében beállt változások miatt ezt át kellett alakítani. Érthető volt, ha nem szeretne mindent egyedül vinni, hisz ez így rengeteg munkának hangzott, ami már abban az esetben is problémássá válhat, ha az embernek hirtelen lesz egy párkapcsolata, vagy esetleg költözik, hasonlók. Ezek mind olyan plusz stresszfaktorral járnak, amik azt hiszem, senki életéből sem hiányoznak. Hamar ki tud égni az ember, ha túl sokat vállal, és nem képes fenntartani az egyensúlyt, akár a tudta nélkül.
-Azt hiszem, tényleg nem járnék vele rosszul, viszont a gondolkodási idővel azt hiszem, egyikünk sem lőhet mellé. Még van egy másik hely, ahová holnap mennem kell, de amint ott végeztem, visszahívom, hogy miképp is döntöttem. Ránézésre ez a hely egyébként sokkal szimpatikusabb. Aki azt mondja, nem szeret pénzt keresni, az hazudik, de a stabil hely, a jó kollégák az én számomra sokkal többet érnek ennél. Itt pedig azt hiszem, ez mind meglenne. Főként most, hogy újításokat eszközölt a szálloda vezetésével kapcsolatban is. -néztem rá egy, az övéhez hasonló mosollyal.
-Van valami elképzelése egyébként arról, hogy nagyjából mennyi idő a betanulás? Tudom, hogy minden ember más, de mivel Önnek már az elején olyasmikkel kellett szembesülnie, amikkel nekem nem, hisz gyanítom vannak róla leírások, segédletek, illetve Ön is itt van, hogy kérdezhessek... ezeket figyelembe véve, nagyjából mennyit gondol reális időnek arra, hogy valaki beletanuljon ebbe az egészbe? -elég precíznek és alaposnak tűnik, hogy feltételezhessek ilyesmiket. Így pedig azt gondolom, hogy nem lenne nehéz megérteni, felmérni és eltanulni azokat, amiket elvárna az utódjától.
-Illetve az egy elég szimpatikus hozzáállás, hogy csak úgy valakit, aki szakmailag megfelel, de emberileg nem illik ebbe a közegbe, nem engednének a vezetői székbe. Sokan nem emberként gondolnak az alkalmazottakra, ez pedig a vendéglátásban, ahogy a gyárakban is, hatványozottan igaz. Üdítő látni ezt a fajta kivételt. -engedtem meg magamnak egy elismerő mosolyt.
-Ami pedig a hétvégék és ünnepek kérdéskörét illeti... a régi munkám sem vett figyelembe semmi ilyesmit, és sosem volt vele problémám, tehát ez egyáltalán nem jelent visszatartó erőt.




BEE

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 52
To be who you want to be Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptySzomb. 13 Jan. - 10:06

Érdeklődve hallgattam, amit mondott, mert valami szöget ütött a fejemben ezzel kapcsolatban. Sierra Larson, ex-gyilkossági nyomozó. Vajon Aziel Emma Larson nyomozója a rokona lehet, és ez a bűnüldözős pálya családi vonás náluk? De nem akartam direktbe rákérdezni. Teljesen jelentéktelen az állásinterjú szempontjából.
- Sajnálom. - tudtam le ennyivel a dolgot. Őszinte volt a sajnálatom a történtek miatt, de nem éreztem szükségét, hogy túlragozzam, vagy jobban belekérdezzek a részletekbe. Gondolom nem szívesen idézi fel újra és újra. Nem is szándékoztam tovább firtatni a jövőben.
- Rendben. Nekem nem probléma a gondolkodási idő, és az sem, hogy megnéz más helyeket is. Mindenki azt válassza, ahol a legjobban el tudja képzelni magát, a legjobb feltételeket kínálják az elvárásokért cserébe. - bólintottam rá.
- Nyilván, mint ügyvezető a profit szerzés a cél, mert semmi értelme egy veszteséges vállalkozásnak. És magánemberként is szükséges a jó kereset, amiből lehet félretenni, megalapozni egy remélhetőleg stabil jövőt, de nekem is fontos a jó légkör. Így igyekeztem valahogy egyensúlyba hozni a kettőt. Ha a dolgozók elégedettek, jobban teljesítenek, amit a vendégek és a tulajdonos is érzékel. Nem szeretem a konfliktusokat, a bizonytalanságot, ha megy az áskálódás. Én a csapatmunkában hiszek, és abban, hogy nem kihúzni kell magunkat a munka alól, hanem segíteni egymásnak. Ha kell, én is beállok a pultba. A lényeg, hogy ez tényleg egy olyan munkahely, ahová nem úgy jön az ember, mint akinek a hátát verik. - de ezt bárki állíthatja. Ha minket választ, és nekem sem lesz kifogásom a hozzáállásával szemben, a saját bőrén is megtapasztalhatja, milyen itt.
- Jó kérdés. Mivel nem ismerjük egymást, így megtippelni sem tudom. Lehet, hogy 1-2 hónap elég hozzá, de az is lehet, hogy több. Attól is függ, hogy mennyi probléma jön elő élesben, amik jó tanuló helyzetek lehetnek. Az elején úgyis együtt fogunk dolgozni. Mindent megmutatok, elmagyarázok, jegyzetelünk, stb. Aztán egyre kevesebb dolgot csinálok meg én, és egyre többet engedek át. Aztán ha biztos az egész, akkor hátralépek. Ami nem azt jelenti, hogy örökre felszívódok és soha többé nem veszem fel a telefont, ha valami segítség kellene. - tudom, hogy megtehetném, és az emberek 99%-a meg is teszi, de én nem vagyok seggfej. Képtelen lennék rá.
- A személyzet nélkül nincs vendéglátás. Az alapoknál kell kezdeni az építkezést. Ha elégedett, stabil a személyzet, akkor terhelhetők. Hiába akar jönni sok vendég, ha nincs aki főzzön nekik, kiszolgálja őket, vagy senki sem takarítja a helyiségeket. Azzal pedig nem teszek jót, ha felveszek egy zseniális üzleti érzékkel megáldott valakit, de nem tud eredményt felmutatni, mert nem ért szót a személyzettel. Sőt, inkább csak sértődés, elégedetlenkedés, felmondás lenne. Túl sok a változó, amiket számításba kell venni. Mint ahogy a forgalom se oszlik el egyenletesen. Vannak szánalmas napok, és vannak olyanok, amikor a dupla személyzet is kevés lenne. Ez nem egy kiszámítható ágazat. - nem véletlenül kezdtem beleunni és belefáradni. Szükségem van egy kis szünetre, váltásra, mint ahogy neki is a gyilkossági ügyek után.
- Szuper! - hogy a hétvégék és ünnepek nem hozzák különösebben lázba, hogy ne haljon bele, ha időnként ki kell hagynia őket az életéből.
- A munkaidő és a beosztás egyébként rugalmas. Amikor munka van, akkor kell itt lenni. Főleg hó vége, hó eleje, amikor több a munka, vagy ha valamilyen rendezvény, csoport van kilátásban. Azért nem árt minden nap benézni, még ha csak fél órára is, hogy minden rendben van-e, akar-e valaki valamit mondani, kérdezni, van-e valamilyen javítandó hiba, jött-e olyan levél, számla, amire azonnal reagálni kell. És amúgy sem baj, ha megszokják, hogy váratlan időpontban felbukkanhat a vezető. - nincsenek baszogatva, de ez a helyettesítő eszköz, hogy ne engedjék el magukat túlságosan.
- Esetleg egy körbevezetés? - néztem rá kérdőn. Hát ha még jobban elvarázsolja a hely retró hangulata. De nekem az is jó, ha csak akkor érdekli a hely, ha az állás is fixen.

Sierra & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
To be who you want to be Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
To be who you want to be 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
To be who you want to be C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptySzomb. 13 Jan. - 11:27

Remington&Sierra

“Hospitality is making your guests feel at home, even if you wish they were”


-Köszönöm a megértését. A holnapi nap folyamán biztosan visszajelzem majd, hogy miképp is döntöttem. Addig nem szeretném elígérni magam, amíg nem szembesültem a másik lehetőséggel is személyes formában. –nem szeretnék elhamarkodottan dönteni, és mindig átgondolom a lehetőségimet. Ha a másik jobbnak tűnik, és jobban el tudom ott képzelni magam, akkor az győz majd, ők pedig kereshetnek tovább. Mindenkivel szemben így fair.
-Én is ezekben a dolgokban hiszek. Ha nem egy cél felé hajtunk mind, akkor végül is olyan, mintha nem is mennénk semerre sem, leginkább csak hátrafelé. Nem lehet mindig mindenkinek jó napja, és lehetnek rosszabb emberi időszakok, de ettől még sajnos a munkát el kell végeznünk a legjobb tudásunk szerint. Csak így lehet előre jutni. –ettől még meg tudom kérdezni az alkalmazottaimat, hogy éppen hogy érzik magukat, sokszor ez többet ér, mint bármi más. A legtöbben imádnak panaszkodni és úgy érezni, hogy figyelnek rájuk.
-Értem. És köszönöm szépen, tényleg. –villantottam is rá egy kedves, hálás mosolyt.
-A legtöbben azonnal dobbantanak, amint látják a fényt az alakút végén. Kevés az Önhöz hasonló, alapos és lelkiismeretes ember, aki segít, ha kérdés merül fel. Persze nem szeretnék visszaélni ezzel az egésszel, és ha úgy adódik, igyekszem a feljegyzések és a saját logikám alapján megoldani a problémákat. Ha egy idei együtt fogunk dolgozni, akkor pedig úgy is el tudom lesni élesben a már jól bevált praktikákat. –főképp, ha hasonló a problémamegoldó képességünk. Nem terveztem a kelleténél többször zaklatni senkit sem, hisz pontosan tudom milyen az, amikor képesek a legalapvetőbb kérdésekkel is felhívni, lehetetlen időpontokban.
-Persze. A dolgozó is csak ember, a saját problémáival és a saját életével. Ha biztonságban érzi magát, akkor az esetek nagy részében ezt nem azzal hálálja meg, hogy készpénznek veszi a munkáját, hanem igyekszik teljesíteni is, hogy a megbecsülés, anyagi vagy emberi értelemben, ne essen vissza. Jó, ha a vendégek, a dolgozók, és a főnökség is elégedett. Ez egy több tételes dolog, aminek nehéz az összeegyeztetése. –nem csoda, hogy a legtöbben nem szeretnek egy ehhez hasonló, felelős pozícióban dolgozni, vagy az állandó szélmalomharcot megunva nem akarják tovább folytatni. Ha csak egy pillér is instabil, borulhat minden, amiért az ember keményen dolgozott, hajtott és küzdött.
-Rendben van, értem. Egyébként is jó naponta ellenőrizni a teendőket, mielőtt túlságosan sok felhalmozódna, és az ember belefulladna. –az pedig, hogy naponta bejár a főnök, tényleg lehet egyfajta „elrettentő erő”, hogy ne akarjanak léhűtőset játszani, vagy rosszul teljesíteni, amikor épp munka van. Sosem tudhatod, mikor lép be az ajtón. Persze ettől még nem kell őket rettegésben tartani, de jó, ha mindenki tudja, mi a munkája és „hol a helye”, bármennyire nem szeretem ezt a kifejezést.
-Az nagyon jó lenne, köszönöm! –bólintottam rá a dologra egy mosoly kíséretében. Én is szerettem volna megkérni erre, mivel az étterem csak egy része ennek a helynek, ami lehetséges, hogy a jövendőbeli munkahelyemmé válik.




BEE

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 52
To be who you want to be Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyHétf. 15 Jan. - 16:04

Örültem, hogy belement a körbevezetősdibe. Egyrészt szeretem megmutatni a helyet, mert nekem is tetszik, másrészt nem baj, ha esetleg beleszeret. A szíve így inkább hozzánk húzza, még ha mondjuk egy másik hely felajánlott bérével nem is versenyezhetünk. Vagy ha nem, vendégként még mindig visszatérhet, esetleg ajánlhat minket az ismerőseinek.
- Akkor akár indulhatunk is. - álltam fel az asztaltól.
- Ha bármilyen kérdése van közben, ne tartsa magában. - kinyitottam neki az ajtót, hogy magunk mögött hagyhassuk az irodát.
- Illetve... tudom, hogy Ön a hölgy meg minden, de mivel én vagyok az interjúztató vezető... nem tegeződhetnénk inkább? Közvetlenebb, és kevésbé hivataloskodó. Ráadásul ha talán úgyis együtt fogunk dolgozni, legalább egy lépéssel kevesebb. - néztem rá kérdőn. Ha megbeszéltük a dolgot, utána visszatérhettünk a lényeghez.
- Kezdjük az étteremmel. - az van a legközelebb.
- Az étterem régimódi, hagyományos, amerikai stílusú. - bár ezt a vak is látja.
- Ez nem ilyen most felkapott, drága, fine dining hely. Ennek megfelelő az étlapunk is. Ide leginkább enni, beszélgetni jönnek az emberek. A pult támasztás, kocsma hangulat nem jellemző. A legtöbben a sima asztalok helyett inkább a külön boxokat szeretik, az privátabb hatást kelt. A tipikusan amcsi hangulat kedvéért időnként a pincér(nő) a kávés kiöntővel körbesétál, és feltölti a bögréket, mint az ilyen klasszikus filmes jelenetekben. Ezért is vezettem be nemrég, hogy ne csak a szálloda vendégei, hanem külsősök is reggelizhessenek. Az még többet dob az Aunt Marie's élményen. - igyekeztem megmutatni neki mindent, azokat is, amiket átlagos vendégként nem feltétlenül láthatna, így például a pult részt is.
- Az étterem ötven férőhelyes. Tartozik hozzá egy kis terasz is, ott tíz-tizenöt ember tud leülni. - de azt a hidegre és a szélre való tekintettel inkább kihagyjuk.
- Egy műszakban normál esetben egy pincér, egy pultos, egy szakács, és egy konyhai kisegítő van, illetve esetleg a tanulók, akik itt töltik a gyakorlatukat. Hétvégén minden munkakörből két fő vagy több dolgozik. - még ha nem is hosszasan, de bepillantást nyerhetett a konyhába is. Látnia kell, hogy rendezett, tiszta, szóval nem egy mocskos lyukat akarok rásózni.
- Nyáron nagyobb a forgalom, télen gyengébb. A zártkörű rendezvényeken pedig van, hogy mindenkinek dolgoznia kell. Beleértve engem is. Láttam, hogy van valamennyi felszolgálói tapasztalatod, így gondolom ez neked sem jelentene néha problémát. - időnként mindenkinek be kell áldoznia magát.
- A borravaló a pincéreké, egymás között osztják el. A cégnek semmi dolga vele. Ők dolgoztak meg érte. - ezt nem árt tudnia. Vannak helyek, ahol lefölözi a vezetőség, de itt ilyen nincs. Ezzel a plusz bevétellel ne számoljon senki se.

Sierra & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
To be who you want to be Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
To be who you want to be 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
To be who you want to be C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyKedd 16 Jan. - 10:05

Remington&Sierra

“Hospitality is making your guests feel at home, even if you wish they were”


-Köszönöm. -bólintottam rá a felajánlásra a kérdéseket illetően, illetve a gesztust is megköszöntem ezzel együtt, hogy kinyitotta nekem az ajtót és elindulhattunk megnézni magát a helyet is. Mindenképp szerettem volna megnézni, de örültem, hogy nem kellett külön kérnem tőle ezt az egészet, hanem magától felajánlotta.
-Az nagyon jó lenne! Szerintem tegeződve is lehet tisztelettudónak lenni. -villantottam rá egy hálás mosolyt, majd tovább követtem őt az étterembe. Már jártam itt korábban, így nem okozott meglepetést maga a vendégtér, viszont a pult nyilvánvaló okok miatt kimaradt nálam, szóval örültem, hogy a vendégek által nem megközelíthető helyeket is szemügyre vehetem a túra során. Jó tudni, hogy hol fog dolgozni az ember, milyenek a körülmények, milyenek a felszerelések, stb.
-Ezt meg tudom erősíteni. Mi is kipróbáltuk a húgommal ezt az új szolgáltatást, és tényleg nagyon hangulatos volt. -tényleg sokat dob ezen az egészen maga a hely, olyan tipikus amerikai hangulatot áraszt a narancslé-kávé-palacsinta szentháromság.
Amennyire lehetett a konyhát is szemügyre vettem, miközben igyekeztem minden elhangzott dolgot megjegyezni az étterem kapacitásáról, kialakításáról és arról, hogy mikor mennyien dolgoznak egy műszakban.
-Persze, egyáltalán nem probléma. Nem vagyok egy született pincér, vagy annyira ügyes, mint aki ezt tanulta rendesen, de a pultban én is bőven el tudok igazodni, ha szükséges, meg azért egy tálca italt elbírok. -nem mondom, hogy őstehetség vagyok, de szívesen segítek, ha sokan vannak, valaki hiányzik, nem tudják épp pótolni, vagy épp valamiféle rendezvény van. Lehet, hogy egyeseknek ez a fajta dolog nem feküdne, de ha csinálok valamit, csináljam jól. A zökkenőmentes munka pedig az én érdekem is, ha elégedett vendégkört szeretnék továbbra is.
-Szóval akkor itt nem teszi zsebre a munkáltató a felszolgálók borravalóját? Ezt jó tudni. -jelent meg egy meglepett, de azért elismerő mosoly az arcomon.
-A legtöbb helyen nem szokás kiosztani a borravalót, vagy nem is fogadhat el a személyzet. Vagy elfogadhat, de inkább nem teszik, mert úgysem kapják meg. Pedig szerintem sokkal ösztönzőbb és emberségesebb, ha az övék lehet. -örülök, hogy itt így gondolkodnak.
-Csak itteni rendezvények vannak, vagy kitelepülni is szoktatok külsős helyekre? -azért ez is egy fontos kérdéskör lehet.




BEE

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 52
To be who you want to be Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyCsüt. 18 Jan. - 16:24

- Hát... mit mondhatnék? Az Aunt Marie's nem olyan, mint a legtöbb hely. Nagyon nem olyan. Így a borravaló kérdésben sem. Ők talpalnak érte, ők kedvesek a vendéggel, nekik hálásak érte, nem nekem, így alap, hogy őket illeti meg. Tudom, hogy a helyükben én is ezt várnám el a munkahelyemtől, így amiben csak lehet, számításba kell venni az ő érdekeiket is, nem csak a cégét. - szerintem ez így korrekt, és így tud hosszútávon működőképes lenni. Legalább nem cserélődik hetente a személyzet.
- A kitelepülés ritka, de ha megéri, elvállaljuk. Inkább olyat szoktunk, hogy itt megfőzzük a kaját, aztán elviszik az adott helyszínre. - a kitelepülés elég macerás tud lenni, és nem mindig hozza vissza az árát. Nem biztos, hogy megéri miatta elbukni a helyben is megcsinálható forgalmat.
Ha Sierra-nak nem volt több éttermes kérdése, és mindent megnézett, amit szeretett volna, tovább kísértem őt a rendezvényterembe.
- Itt kb. 150 fő fér el. Mármint... egy konferenciánál, termékbemutatónál valóban befogadható ennyi ember, viszont ha tánctérre is szükség van, akkor maximum 100 fő a reális. - de ez a vendégek igényeitől is függ.
- Szoktunk lakodalmakat tartani, céges bulikat, nagyobb születésnapokat, egyéb családi rendezvényeket. Vannak tematikus, táncos partik is, mint mondjuk a Halloween, a Szilveszter, vagy a Farsang. Ez mindig igénytől, illetve idénytől függ. Időnként tartunk élő zenés vagy DJ-s retro party-kat, az illik a hely stílusához, és szállást is tudunk adni, ha valaki nem szeretne vezetni vagy taxizni. - kellemest a hasznossal.
- Van egy banda, amelyik fel szokott lépni, ha a stílusa passzol a rendezvény hangulatához, és akkor nem kell plusz zenészt keresgélni, és nem kérnek horror pénzeket. Ha esetleg a jövőben te is igényt tartanál rájuk, akkor van ilyen lehetőség is. - annyira sose leszünk híresek, hogy elfelejtsük, honnan jöttünk. Ha mégis, akkor kiszálltam.
- Azt értem, hogy új ingerekre vágysz a korábbi munkád után, de miért pont a vendéglátás? - néztem rá kérdőn.
- Vagy... ez nem konkrét dolog? - simán lehet, hogy a másik munkahely jelöltje nem is étterem, hanem valami tök más vezető pozíció mondjuk egy multinál. Ki tudja.
- Mennyire hosszútávra keresel munkát? Több évre terveznél itt, vagy csak amolyan ugródeszka? És ha úgy alakulna, mikor tudnád kezdeni a betanulást? - van olyan, aki még egy hónapig elhúzza a munkanélküliséget, előtte még szeretne pihenni, szabadságot kivenni, elutazni, ilyenek.

Sierra & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
To be who you want to be Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
To be who you want to be 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
To be who you want to be C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyPént. 19 Jan. - 10:56

Remington&Sierra

“Hospitality is making your guests feel at home, even if you wish they were”


-Ez tényleg nagyon szimpatikus hozzáállás, de így nem is csoda, ha már ilyen régóta itt dolgozik mindenki. -bólintottam rá erre egy egyetértő mosollyal. Ez szerintem a legjobb dolog, amit egy munkáltató tehet az alkalmazottjaival. Sokkal-sokkal emberségesebb és jobb, mint a kizsákmányolós, "majd én elosztom" hozzáállás, hisz ott már tudni lehet, hogy nem a tiszta hasznukat kapják meg a felszolgálók.
Egy bólintással vettem tudomásul azt, hogy a kitelepülés nem szokás, mivel nem feltétlenül éri meg, így inkább itt megfőznek, aztán elviszik az ételeket az adott helyszínre. Érthető, és tényleg sokkal jobban megéri. Nem kell külön embereket kutatni az adott helyszínre, vagy épp bezárni, mert nem lenne, aki ezt is, meg azt is megcsinálná.
A rendezvényterem is legalább annyira igényes és hangulatos volt, mint az étterem rész maga, így érdeklődve vezettem végig a tekintetemet, és jártam körbe a termet magát, hogy megnézhessem minden szegletét. Tetszett a berendezés, az elrendezés és a rendezvények sokszínűsége is elég lenyűgöző volt. Mindegyik komoly előkészületeket igényel, így ezt csak akkor lehet jól kivitelezni, ha mindenki, beleértve a vezetőségtől kezdve a takarítóig mindenkit, tudja, hogy pontosan mi a dolga.
-Jól hangzik, köszönöm. Egyébként is élő zene párti vagyok úgy amúgy is, és a rendezvényeken is. Persze vannak kivételek, mint az általad említett DJ-s retro party, de jó tudni, hogy van egy ilyen lehetőség. Gondolom akkor az elérhetőségük megvan itt is, vagy esetleg tőled kell elkérnem majd? -elvégre lehet, hogy az ő ismerőseiről van szó, így rajta keresztül tartják a kapcsolatot.
-Illetve az egy külön plusz, ha van lehetőség arra, hogy itt aludjanak a rendezvényeken részt vevő vendégek. Így a fogyasztást sem kell visszafogniuk, és kényelmesen aludhatnak anélkül, hogy hajnalban haza kellene esniük. -jól tud esni, főleg, ha van lehetőség esetleg a reggeli lemondására, és így nem kell felkelniük mondjuk tízig, hanem engedéllyel ráérnek délben hazamenni.
-Nem, ez nem egy konkrét dolog, hogy az új munkakörömnek mindenképp vendéglátással kapcsolatosnak kell lennie, de mindenképp előnyt élveztek, amikor jelentkeztem helyekre. Az igazság az, hogy mint nyomozó is emberekkel foglalkoztam valahol, hisz beszélnünk kellett hozzátartozókkal, és értenünk kellett a nyelvükön. Igazából... szeretek is velük foglalkozni, a vendéglátásban pedig megkaphatom ezt, de az erőszakos, veszélyes körítés nélkül. Ez egy... másfajta stressz faktor lehetne, mint az előző munkahelyem volt. -kezdtem bele a magyarázásába a dolgoknak.
-Plusz egyébként van, hogy felhívnak egy-egy még megoldatlan ügy kapcsán, hogy adjak tanácsot. Egy ehhez hasonló pozícióban jó esetben azért könnyebb telefonközelben lennem, hisz a munkaidő valahol rugalmas. Szóval ha valamiféle tanácsadó maradnék az FBI, vagy akár a CIA berkein belül, akkor a két dolog nem ütné egymást. -nem tudom, érti-e, mire akarok kilyukadni.
-Szeretnék egy évekig tartó, stabil munkát. Nem szokásom sűrűn váltogatni a munkahelyeimet, nekem fontos az állandó stabilitás és az, hogy ne úgy álljak hozzá, hogy "áh, két nap múlva úgy is felmondok." Persze mindig jöhet egy jobb ajánlat, de nem tervezek hamar váltani, ha összejönne ez a hely. -ezeket fontosnak tartottam először letisztázni.
-Igazság szerint bármikor. Akár már a holnapi visszajelzés után is, ha neked is jó lenne. Nem vagyok híve a nyaralós-pihenős, időhúzós hozzáállásnak. Gondolom te sem szeretnél a végtelenségig fél lábbal még itt, fél lábbal pedig már az új élethelyzetedben élni. Szóval egyébként is mindenkinek jó, ha minél előbb tudnék kezdeni. -engedtem meg magamnak egy halvány, de annél elszántabb mosolyt.




BEE

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 52
To be who you want to be Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptySzomb. 20 Jan. - 11:20

- Lehet, hogy a DJ azt játszik, amit csak szeretnél, ráadásul mindezt rádió minőségben, de az élő zene varázsát nem tudja visszaadni. Egészen más a hangulata is. - egyet kellett értenem vele. Ráadásul nálam egyébként is "szakmai ártalom", hogy az élő, hangszeres zenét preferálom.
- Ha ott tartunk, szívesen megadom az elérhetőségüket. - ami az enyém. De addig feleslegesen nem keverem ide a saxomuch témát. Nem fogok ingyen reklámnak használni egy állásinterjút, akkor sem, ha nem venné annak. Engem zavarna.
- Hááááát. A vendéglátás is tud veszélyes lenni. A vendégnek mindig igaza van, de azért akadnak kriminálisan hülyék is, akikhez nehéz jó képet vágni. Jól fog jönni a múltad. - húztam gonoszkás vigyorra a számat. Ez nem neki vagy a szakmájának szólt, sokkal inkább a gondolatnak, ahogy elképzeltem, hogy katonás fegyelemmel leosztja az idiótákat. Remélem, tanúja lehetek egy ilyen jelenetnek. A fél karomat odaadom érte!
- FBI és CIA? Ennyire komoly szinten csináltad? Aaz igen, minden elismerésem. - és ebben egyáltalán nem volt ott, hogy "nő létedre". Ez bárkitől hatalmas teljesítmény lenne. Sokan az árnyékuktól is félnek.
- Én is ilyen típus vagyok, és le is húztam itt jó pár évet, szóval csak ajánlani tudom. Szerintem neked sem okozna csalódást, amíg élvezed és látod benne a kihívást. Ha nem jött volna más lehetőség az életembe, ami közelebb áll hozzám, nem hagynám itt a helyet. Így is vegyes érzéseim vannak, mert valahol a magaménak érzem még most is. És annak ellenére is, hogy sosem volt benne tulajdonrészem vagy valami. - a lényeg, hogy itt megkaphatja a stabilitást és a tök új ingereket is.
- Oké. Nekem megfelel, ha neked is. Ha minket választasz, felhívsz, és ha lesz utána időd és kedved, bejöhetsz hozzám. Akkor megmutatom az irodát is, hogy ott mi hogy van. - mivel az logikusan ma nem fog megtörténni.
- És bemutatom a holnap dolgozó srácokat is. - kezdetnek bőven elég lenne, de legalább haladnánk egy kicsit.
- Nem szeretek ömlesztve egyszerre mindent a másik nyakába zúdítani, mert az inkább lelombozó és fárasztó, nem lelkesítő. - közben elindultam a szállodához vezető lépcső irányába, ha nem volt kifogása ellene.

Sierra & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
To be who you want to be Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
To be who you want to be 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
To be who you want to be C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptySzomb. 20 Jan. - 16:30

Remington&Sierra

“Hospitality is making your guests feel at home, even if you wish they were”


Az élő zene témáját, illetve a DJ-ket is lezártnak tekintettem, mivel ebben hasonló véleményen voltunk, azt pedig csak megköszönni tudtam neki, hogy a rendelkezésemre bocsájtja a zenekar elérhetőségét, akikről beszélt. Jó minden ilyesmit észben, és elérhető közelségben tartani, elvégre itt lesz lassan a farsangi időszak, sokan a Valentin-napot is szeretik ilyen helyeken tölteni, szóval jó időben, alaposan átgondolni a lehetőségeket.
Jót nevettem a gonosz vigyorán és azon, hogy jól fog jönni a múltam ebben a szakmában is.
-Nem hiszem, hogy problémám lenne ezekkel. A vendégnek mindig igaza van, amíg az nem lép át egy bizonyos határt. Persze sok dolgot el kell tűrnie annak, aki ezt a szakmát választja, de van különbség az épkézláb, építő jellegű megjegyzés, a tényleges és alátámasztott sérelem, valamint a sima és nettó bunkóság között. -ha az ember úgy fogalmaz, a legtöbben úgy sem veszik magukra a megjegyzések zömét, mert egyszerűen csak túl buták hozzá, hogy értsék.
Egy kissé zavarban lévő mosoly jelent meg az arcomon az elismerő, kissé meglepett szavai hallatán.
-Igen, az FBI-nál dolgoztam, mielőtt kiléptem volna a már kifejtett okok miatt. Elég fényes karriert jósoltak nekem, de nem tudtam volna tovább folytatni. A húgom viszont még mindig ebben tevékenykedik. -ezzel nem árultam el semmi személyeset, vagy semmi olyat, amit ne tudhatott volna. Emma elég ambiciózus és tehetséges, hogy el is érje, amit akar, én meg halálra aggódhatom magam miatta.
-Igen, ismerem ezt az érzést. A megszokások, és egy szakma szeretete elég nagy úr tud lenni. Vagy ha nem is a szakmáé, akkor a munkahelyé. Egyébként nem csoda, hogy nem könnyű szívvel mész el innen. Hangulatos, családias, bájos hely. -és nem abban a rózsaszín értelemben bájos, hanem abban, hogy megvan a sajátossága, a maga hangulata. De jó, hogy ennyire jól nyilatkozik róla, és nem érzem nála azt, hogy hazudna, vagy megvezetne ezzel kapcsolatban.
-Rendben van, az szuper lenne, köszönöm. -címeztem neki egy kedves, hálás mosolyt. Legalább a személyzet egy szeletével megismerkedhetnék, és elkezdhetnénk a betanításomat is. Mindkettőnknek előny, ha nem húzzuk hetekig.
-Igen, ebben egyetértünk. Még annak is megterhelő, aki egyébként bírja a nyomást és jó a memóriája, valamint a megfigyelő képessége. A túl sok felelősség az esetek többségében riasztó lehet, nem csak fárasztó. -követtem őt a szálloda felé vezető irányba.
-Ugyan semmi közöm hozzá, de már többször említetted, hogy jött egy másik, hozzád közelebb álló lehetőség, illetve azt, hogy megváltozott az élethelyzeted. Kaptál egy jobb pozícióban lévő állást, vagy esetleg elhagyod a várost...? -nyilván nem kell rá válaszolnia, de ez kicsit olyan, mint én és a pályaváltás. Mindketten szerettük és jók is voltunk ebben, mégis új utakat kerestünk magunknak.




BEE

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 52
To be who you want to be Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyVas. 21 Jan. - 16:42

- A vendégek véleményét nagyon nehéz jól kezelni. Nehéz kiszűrni, hogy mi a valós és mi az, amit valaki csak trollkodásból, rosszindulatból, lejáratásból ír. Járt-e egyáltalán nálunk vagy nem. A személyes panaszokat a legkönnyebb kezelni, mert utólag aligha tehetsz valamit. Az értelmetlen magyarázkodás, a vendéggel való bunkózás gáz. A hallgatás beleegyezés, de felesleges belemenni. Viszont közben azt sem teheted meg, hogy a személyzetet nem véded meg a valótlan vádaktól. Ők is látják a kommenteket, nekik is rosszul tud esni. Ráadásul van egy csomó olyan, aki direkt arra játszik, hogy kompenzálást kapjon. Nem kell kifizetni a kaját, mert visszaküldte. Érdekes módon csak az utolsó falatokat. Van aki a kommentjére reméli azt a választ, hogy jöjjön el, legyen a vendégünk, próbálja ki, és meglátja, hogy nincs igaza. Neki ingyen kaja, a cégnek meg veszteség. Ezt a részét rohadtul utálom. El tudom fogadni, ha valakinek valami nem tetszett, ha hibáztunk, de a legtöbb csak felesleges lehúzás. A munkádat is, téged is, a többieket is, a helyet is. Ezeket az online értékeléseket nem is engedném. Főleg nem az elhelyezkedést. A Google Térkép világában nézzen utána, aztán ha nem tetszik a fekvése, ne foglaljon oda. Ez egy fix dolog, amin nem lehet változtatni. Aki elégedett volt, nekik nem jut eszükbe, hogy ódákat zengjenek, csak elkönyvelik magukban. Nincs meg az egyensúly. És talán túlgondolom, és tennem kéne az egészre, csak nehéz. Szóval ebben majd neked is sok sikert, ha ezt választod. Én rühellem. Inkább ezer papírmunka és szabály, mint az ilyenek, amikre nincs ráhatásom. - forgattam meg a szemeimet.
- A húgodat véletlenül nem Emmának hívják? - néztem rá kérdőn.
- Mert akkor szerintem az egyik barátom családi ügyén dolgozik. Nem hiszem, hogy sok nyomozó család rohangál Larson vezetéknévvel. Már az elején is feltűnt, de fura lett volna rákérdezni. - így viszont már nem, hogy konkrétabban is szóba hozta.
- Nem célom elijeszteni. Sem most, sem később, szóval majd mértékkel adagolom az új infókat. - nekem is leolvadna az agyam a sok magyarázástól.
A kérdésére aztán nem tudtam eldönteni, hogy tényleg válaszoljak, vagy csak intézzem el valami rövid akármivel. Ez igazából nem fontos, de nem is titok, hogy ne avathatnám be. Ráadásul mégis csak ez a valaha volt kedvenc témám ever. A ZENE. Csupa nagybetűvel.
- Kicsit mindkettő, és lényegében egyik sem. Nekem mindig is a zene volt az életem, de nem voltam olyan helyzetben, hogy komolyabb szinten foglalkozhassak vele. És nem is igen hittem benne, hogy jó ötlet lenne, de most úgy néz ki, bejönnek a számításaim. Jó lenne, ha a menedzseri képességeimet inkább a zeneiparban kamatoztathatnám. Ehhez viszont előbb ki kell lépnem innen, különben szétrobbanna az agyam, és a világon nincs annyi idő, hogy jusson mindenre. Én ezt jobb pozíciónak gondolom a mostaninál, mert szívesebben csinálnám. A fellépések pedig utazással járnak, így igen, időnként el kell hagynom a várost is. A szövegírás és a zeneszerzés viszont megy a queens-i kanapémon is. Nem szeretnék elköltözni New York-ból. Szóval ha bármikor kellene segítség, mert valami kimaradt a jegyzetekből, akkor elérnél. - értelmesnek tűnsz, szóval te tuti nem mennél az agyamra.
A lépcsőn felérve a recepcióhoz jutottunk. Igyekeztem neki megmutatni azt is, illetve a szobák egy részét, hogy a saját szemével is láthassa azt, amiről beszélek.
- A húsz szobás szálloda végig az emeleten húzódik, elkülönítve az étteremtől. A kettőnek kb. annyi köze van egymáshoz, hogy a szálloda vendégei ehetnek az étteremben, vagy ha valamilyen rendezvény van, akkor a résztvevők itt tudnak aludni. És hogy közös az ügyvezető. Van külön szállodavezető és üzletvezető az étteremben. - ez nem régi újítás, hogy ne minden Sierra vagy valaki más nyakába szakadjon, aki utánam jön.
- A legtöbb szoba kétágyas, de van köztük három férőhelyes is. Néhány összenyitható, ha valakik mondjuk gyerekekkel jönnének. De baráti társaságok is szoktak ragaszkodni hozzá. Mindegyiknek van saját fürdőszobája, illetve klímája. Az emeleti fekvés miatt muszáj is. Minden szoba ugyanolyan a valóságban, mint a képeken. - ezt bármikor összevetheti, ha akarja.
- A recepció null-huszonnégyben üzemel. Négy recepciós váltja egymást tizenkét órás műszakokban. A vendégkör elég vegyes. Jó helyen vagyunk, korrekt ár, középkategória, saját étterem, és egyedi, retró stílus. A szálloda mérete, elhelyezkedése és árképzése vonzó a cégeseknek, akárcsak a szabadidős pároknak, családoknak, turistáknak, átutazóknak. Sok a törzsvendégünk is. A legtöbben szoktak vacsorázni is az étteremben. A fogyasztásukat sokan a szobaszámlájukhoz kérik.  Egyébként fixek a szobaáraink. Nyáron benne van a klíma, télen a fűtés. Az ár tartalmazza még a reggelit, de lemondható, és akkor olcsóbb lesz a szoba is, ha valakinek ez szempont. Aztán a wifit, a TV használatot, a parkolást. A parkolót a szálloda és az étterem vendégei is díjmentesen használhatják. Ez saját terület, így tudjuk biztosítani. Nincs különösebb extra szolgáltatásunk, ez nem egy wellness szálloda. Szökőévente egyszer mindig van olyan, aki a szaunát vagy a pezsgőfürdőt keresi. - nem akarom húzni az idejét (már ha siet), így gyorsan összefoglaltam a lényeget.

Sierra & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
To be who you want to be Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
To be who you want to be 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
To be who you want to be C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyHétf. 22 Jan. - 12:18

Remington&Sierra

“Hospitality is making your guests feel at home, even if you wish they were”


Érdeklődve hallgattam a kifejtését a vendégek értékeléseiről, a véleményekről, az azzal járó bizonytalan tényezőkről, illetve arról, hogy ezek kezelése is borzasztóan kényes, nehéz terep. Teljesen egyet tudtam érteni azzal, hogy az online értékeléseket nem engedné, különösen, ha az az elhelyezkedésre vonatkozik.
-Az online értékelésekkel az a legnagyobb probléma, hogy nem azonnal íródnak, és nem lehet épp ezek miatt kiszűrni, hogy mi a valós. Régen kérted a panaszkönyvet, vagy szóltál, hogy mi nem tetszett, ott és azonnal. Vagy maximum elpanaszoltad a szomszédodnak és többet nem jöttél az adott helyre. Az unatkozó trollok sajnos mindenkit megtalálnak, és mindenkinek kellemetlen. Én elég védelmező típus vagyok, és nekem sem esne jól, ha a saját családomat illetően olvasnék negatív kritikákat, amikről ráadásul tudom, hogy valótlanok. De családtagként sem írhatsz oda, mert az olyan, mint az ismerősök általi értékelések és kommentek. Elfogultnak nevezhetőek és még több bajt szülnek csak. A lokáció meg… tényleg olyan, amiről nem tehetsz. Nem tudod felkapni az egész épületet, hogy oda vidd, ahová a többség akarja. Szóval… egyet tudok érteni ebben, és azt hiszem, szükséges is lesz az a kitartást és szerencse. A gyakorlatias dolgokkal nincs baj, de az alaptalan baromságoktól tudom fogni a fejemet… -szóval jobb is lesz, ha készítem ilyesmire a kis lelkemet.
-De, igen. Emmalynn jelenleg az NYPD berkein belül nyomozó. Elég kicsi a világ, azt hiszem. –bólintottam rá a kérdésére egy hitetlen, halvány mosollyal.
-De ha azzal az üggyel függ össze, amiről jelenleg csak keveset mondhat… akkor nagyon figyelj oda a barátodra. –pillantottam fel rá egy bizonytalan nézés kíséretében. Az ilyen szektás belekeveredések sosem végződnek jól. Sem a tagoknak, sem az érintett családtagoknak, sem… a nyomozóknak.
-Köszönöm. –a mérsékelt adagolást.
Végül csak rákérdeztem nála, hogy mi ez az új élethelyzet, illetve váltás, amit már korábban is említett. Nem szerettem volna tolakodó lenni, de nekem sem mindegy, hogy másik városban, így új időzónában lesz-e, ha esetleg kérdésem van, ráadásul úgy tűnt, tényleg szeretne már váltani, így pedig minél előbb tudunk egyezségre jutni majd, annál jobb.
Érdeklődve hallgattam azt, ahogy a zenéről beszélt. Hosszan kifejtette az elképzeléseit, és lelkesnek is tűnt. Ráadásul úgy fogalmazott, hogy a zene az élete, és mindig is az volt, így pedig akkor végre azt csinálhatja, amit igazán szeretne.
-Ez nagyon klasszul hangzik! Látszik rajtad, hogy mennyire lelkesít a téma, és ha egy ilyen helyet tudtál menedzselni, akkor azt hiszem, a zeneiparban is meg tudod majd állni a helyed! Ráadásul… szerintem olyan lenyűgöző, menő, érdekes és valahol… „varázslatos”, amikor valaki tud valamilyen hangszeren játszani, énekelni, ráadásul jól, nem még dalokat írni és szerezni!! Tényleg nagyon-nagyon remélem, hogy sikereid lesznek ezt illetően, és minél előbb ezzel fogsz tudni foglalkozni! –néztem fel rá egy őszinte, barátságos, lelkes mosollyal. Én is nagyon szeretem a zenét, de ő egy egészen sajátos módon nyilatkozik róla, közelíti meg és annyira árad belőle a zene őszinte szeretete. Kevés olyan embert látni, aki ennyi mindenhez ért, és szereti is csinálni.
-Remélem, majd egyszer én is fültanúja leszek a tehetségednek. Oh, igen! És megígérem, hogy igyekszem nem az agyadra és az alkotói óráid rovására menni az esetleges kérdéseimmel. –tettem még hozzá gyorsan, egy visszafogottabb, kissé aljas félmosollyal.
A szállodát, illetve az ahhoz tartozó recepciót is szemügyre vettem, hogy legyen róla fogalmam, pontosan mi hogy néz ki, hogy kell elképzelni, merre találhatóak bizonyos dolgok, miközben igyekeztem mindent megjegyezni, amit elmondott nekem a működéséről és egyebekről.
-A saját parkoló nagyon csábítóan hangzik, főként, hogy nagyon sok helyen plusz pénzt számolnak fel érte, vagy az utcán, illetve külön parkolókban kell megoldaniuk. Meg egyébként ez a reggeli lemondós megoldás is elég szimpatikus. A legtöbb helyen erre nincs lehetőség, és akkor is felszámolják, ha előre jelzed, hogy te nem szeretnél enni, mert korán távozol, vagy épp szeretnél aludni. Én speciel biztosan lemondanám, ha egy lakodalomra, vagy más rendezvényre érkeznék. Hajnalig úgy is táncolás és/vagy ivás van, utána az ember fáradt. Sokszor nem is akar másnap enni, vagy inkább aludna. Így meg megoldható. Reggel is lehet venni valahol egy péksütit, meg egy dobozos vagy kávézóból szerzett, elviteles kávét, aztán meg is van oldva. –vontam meg finom mozdulattal a vállamat.
-De a szálloda, a különterem és az étterem is nagyon szép, tiszta, hangulatos. Szívesen dolgoznék itt, ha a dolgok is úgy alakulnának.




BEE

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 52
To be who you want to be Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyKedd 23 Jan. - 17:53

- Több, mint kicsi. - erre már mások kapcsán rájöttem.
- Enélkül is. - mindegy, milyen ügy lenne, ez alap.
- Aziel régóta jó barátom. Másrészt szeret úgy tenni, mint akit annyira nem érdekelnek dolgok, de belül ki tudja, mik járnak a fejében. Nem szeretném, ha bajba keveredne, sem fizikailag, sem mentálisan. Mindenképp extra odafigyelés kell neki. - szerintem mindketten a szektás gyilkosságra gondolunk.
- De téged sem irigyellek. Nem veszélytelen a húgod szakmája, ráadásul te ezt első kézből tapasztaltad. - nem keveset aggódhat érte.
- Túlságosan is. A zene az, amiről órákig tudnék beszélni, nem még ténylegesen foglalkozni is vele. Teljesen be tud szippantani. Van, hogy le kell lőni, ha belelendülök. - olyankor nem mindig veszem észre magam. Pedig ami nekem izgalmas, a legtöbbeknek dög unalom.
- És köszönöm. - hogy szerinte a zeneiparral sem lesz majd gondom, ha a vendéglátással boldogultam. Illetve a jókívánságokat is.
- A banda, amit ajánlottam aláfestésként egyes rendezvényekhez, az enyém. Szóval ha az Aunt Marie's-t választod, és úgy döntesz, hogy velünk dolgoznál, akkor van esélyed a fültanúskodásra. - illetve máshogy is, de nem kezdek el önpromót tartani, hogy keress rá a saxomuch-ra. Az fura, nyomulós és szakmaiatlan lenne.
- És ha segítségre van szükséged, tényleg bármikor kereshetsz, komolyan mondom. Egyáltalán nem fogom zaklatásnak venni, ezzel ne is törődj. Az elején azért nem úgy van, hogy mindenre tudod a választ, egyből megtalálod. Egyszerűbb, ha nekem szólsz, és napról napra fogynak majd a kérdések is. Én pedig ha nem akarom, hogy elérhető legyek, majd kikapcsolom a telefont, és visszahívlak később. - az szánalmas húzás lenne, ha felajánlanám, hogy szívesen segítek, és valójában nem ezt gondolnám, csak mondjuk mártírkodni akarok. Én nem ilyen vagyok.
- Én is ezt tartom logikusnak, de mégsem ez a jellemző. Az emberek imádnak kiszolgálva lenni, így hiába a kedvezőbb ár, vagy a tovább alvás lehetősége, akkor sem mondanak le a reggeliről. - nyugi, én sem értem. Engem is vonzana a spórolás.
- Részemről nincs akadálya, hogy adjunk egymásnak egy esélyt. Szóval csak remélhetem, hogy a holnapi hely labdába se rúghat hozzánk képest, és jó hírekkel keresel majd. - mindkettőnknek jobb lenne, ha nem kellene tovább keresgélni és végre válthatnánk.
- Ha közben még bármi eszedbe jutna, amit valamiért nem mondtam el, vagy elfelejtettél megkérdezni, akkor nyugodtan dobj egy üzenetet és megírom.

Sierra & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
To be who you want to be Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
To be who you want to be 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
To be who you want to be C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be EmptyKedd 23 Jan. - 20:20

Remington&Sierra

“Hospitality is making your guests feel at home, even if you wish they were”


-Akkor jó, örülök, ha így gondolkodsz erről az egészről. -meg is engedtem magamnak egy apró, halvány, visszafogott mosolyt. Igaza volt abban, hogy nem csak mentális, de fizikai értelemben is odafigyelést igényel. A szektások elég messzire el tudnak menni, ha nem figyel kellően az ember.
-Hát igen, nem egyszerű. Persze nagyon tehetséges, meg tud magára vigyázni, de... akaratlanul is mindig aggódom érte. Sosem tudhatom, hova küldik éppen. -pontosan azért, amilyen az érdeklődése és a beállítottsága. Emma egy baromi jó nyomozó, és a CIA-nál mindenki idióta lenne, ha nem vennék be a szervezet berkeibe, csak... nem akarom, hogy baja essen. Már csak ő van nekem.
-Szerintem ez nagyon... aranyos. -pislogtam magam elé kissé zavartan.
-Bocsánat. Csak annyira ritka, ha valaki ennyire lelkes azért, ami a hobbija, és tényleg az életének tartja. Én nagyon imádom, amikor valaki órákig képes ezekről beszélni, és a lelkesedése nem lankad, hanem csak egyre nagyobb lesz. -magyaráztam meg gyorsan, hogy pontosan hogyan is értettem azt, hogy aranyosnak gondolom a zenéhez való hozzáállását.
Arra, hogy megköszönte, nem akartam reagálni, csak egy mosollyal bólintottam rá.
-Akkor ez még egy plusz pont a hely mellett. -reagáltam inkább csak ennyivel erre az egészre. Szívesen megkérdeztem volna tőle, hogy énekel-e, vagy hangszeren játszik, esetleg mind a kettő, de nem lett volna túl szakmai hozzáállás, ha állásinterjún ilyenekről faggatom az esetleges elődömet.
-Rendben van, köszönöm szépen, mindenképp élni fogok vele. Főleg az elején. Ugyan van, amit logikából meg tudnék oldani, de inkább kérdezek, mint valami baromságot csináljak, ami aztán csak plusz fejfájást szül, nem könnyebbséget jelent. -reméljük, ha arra kerül a sor, mindenki elégedett lesz azzal, amit nyert ezzel a találkozóval.
-Persze, mert a legtöbben csak azt látják, hogy nekik ez jár. Mint a svédasztalos reggeli, vagy egy all inclusive ellátás, esetleg a csomagajánlatok. Ha azt érzik, többet, vagy "ingyen" kapnak valamit, azonnal vérszemet kapnak. -én a spórolás mellett állok, és szeretek megtakarítani, főleg, hogy aludni is eléggé imádok, így az eleve többet érne, mint egy reggeli.
-Eddig nagyon meggyőző volt a hely, a személyzet, már amit láttam belőle, illetve az előző ügyvezető is. Oh, és a zene plusz pont. Nyilván. -döntöttem finoman oldalra a fejemet, egy félmosollyal nézve fel rá.
-Mindenképp. Már megvan az elérhetőséged, szóval ha valamit mindenképp tudni szeretnék, feltétlenül zaklatlak majd vele. -bólintottam rá a dologra.




BEE

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
To be who you want to be 52
To be who you want to be Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
To be who you want to be Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: To be who you want to be
To be who you want to be Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
To be who you want to be
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: