New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 110 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Big Apple Dreamin'
TémanyitásBig Apple Dreamin'
Big Apple Dreamin' EmptySzomb. Jan. 06 2024, 16:59



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”


Az ideérkezésem után szinte az első ember, akibe belefutottam, Odeya volt. Egy kedves, jófej csaj, akivel a véletlen folytán kerültünk egymás mellé, de aztán megtaláltuk a közös hangot és felajánlotta, hogy megmutatja nekem a környéket. Ugyan ő Brooklyn-ban él, de ettől még ismeri a város több pontját is, szóval ma ő lesz az önkéntes kalauzom Queens-ben is. Nehéz összeegyeztetni, hogy a bátyám, vagy épp a húgunk ráérjen, így örültem, hogy akad valaki, aki eljön velem egy felfedezőtúrára és megosztja velem, hova érdemes beülni és hova sem. Nem szoktam túl hamar barátságokat kötni, de reméltem, hogy azért idővel vele azok lehetnénk.
-Szia! Köszi, hogy rám szánod a napod. –kivételesen én sem ügyeltem, nem volt lebeszélt programom és sürgős esetem, amiért el kellett volna rohannom. A késő őszi idő csípőssége már kabát hordásra késztette az embert, de még koránt sem volt olyan, hogy kedvünket szegje egy kis túrához.
-Nem tudom, te hogy vagy vele, de én szeretnék magamba dönteni egy liter kávét, szóval arra gondoltam, hogy lehetne ez az első állomás. Ez az a reggel, amikor az ember kávéjának is kell egy kávé, hogy ébreszteni tudjon. –fojtottam is el egy ásítást, ami csak megerősítette azt, hogy nem indult túl felhőtlenül a reggel. Tegnap sokáig dolgoztam, és ma is korán keltem, hogy elmehessek futni, illetve megcsináljam a héten összegyűlt, otthoni teendőket.
-Egyébként mi újság, hogy vagy? –pillantottam rá kérdőn, miközben készségesen követtem őt, bármerre is indult el. Ma teljesen rábíztam magam és arra, hogy ő mit ítél meg hasznos, érdekes, vagy szórakoztató úti célnak kettőnk számára.

Odeya and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Big Apple Dreamin'
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Coffee drops & Apple seeds
» The price of an apple
» Adriana&Darren - California Dreamin'
» upper side dreamin' ~ Santi & Xavi
» Marcel & Zander - the apple and the tree

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: