New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 122 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 107 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 5:55 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 5:49 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 5:40 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 4:56 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 4:37 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 4:31 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 3:48 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 2:09 pm-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 2:00 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Jadence Wellingham
TémanyitásJadence Wellingham
Jadence Wellingham EmptyCsüt. Jan. 04, 2024 10:09 pm
Jadence Wellingham
A gyerekkor egy folyamat, amelynek során az ember lassan újjáépíti önmagát a világból kölcsönvett anyagokkal

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Jadence Caroline Wellingham
Becenév
Jadie, "Dilipók"
Születési hely
New York
Születési idõ
1992. augusztus 10.
Kor
31
Lakhely
Manhattan-Greenwich Village
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Tökéletes feleség alapanyag egyedülálló
Tanulmányok
Division of child and adolescent psychiatry, Columbia
Foglalkozás
Gyermek-és ifjúsági pszichológus
Munkahely
Presbiteryan Hospital - Heti két alkalommal magánpraxis
Hobbi
Lelkes amatőr virágkötő és számtalan online és  személyes kertészklub tagja

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Carry Almighty, általános iskolai padtárs
„ Jadie? Ja igen, hátizé én amúgy nem ismertem annyira. Vörös volt…hátizé, inkább szőke. Vagy az a tesója volt? Nemtommá’ annyira régen volt, nem is értem miért kérdeznek éppen róla. Amúgy általánosban nem volt nagy szám, mondjuk sokat tudott beszélni, és marha sokat hadovált össze meg vissza, nagy szövegláda volt…vagy az a tesója volt? Jaaaa neeeeem a tesója az állandóan tanult, Jadie meg állandóan kinn lógott a haverjaival. Asszem focizott is egy ideig, olyan fiús volt, aztán má’ nem tudom. Elmentünk általánosból, ő meg másik középsuliba került. Tiszta dilis volt az a csaj amúgy.”

Frank Gordon-Herwis, középiskolai haver, az első barátja
„ Jadie? Húbazmegdejósegge volt! Bocs, hosszú napom volt, és nagyon sok tárgyalás is van mögöttem. Mit akar tudni róla? Középsuliban ismertem meg, az első évfolyamon járt, amikor én a másodikon, a testvérével együtt kezdték az iskolát. Aztán egyre többször szorult korrepetálásra matekból, meg fizikából. Benne volt az iskolai tornász csapatba, esküszöm csak miatta jártam nézni a talajgyakorlatot versenyeken. De amúgy jól megvoltunk. Szerettem amikor kis szalaggal összekötötte a haját, meg azt is bírtam benne, hogy nem mázolta agyon magát mint a legtöbb lány akkoriban a suliban. Amúgy nagy dumás volt, rengeteget beszélt, és mindenkinek segíteni akart. Olyan…tudja olyan volt. Elmondok egy sztorit. Megyünk haza suli után kísérem, ő meg meglátott egy csigát az út közepén araszolni, mai napig nem tudom honnan szúrta ki, de észrevette és akkor odament, megfogta és átrakta a fűbe a másik oldalon. Érti mire gondolok. Egy csigát! Szóval az a fajta csaj volt, aki a legkisebb dolgokat is észrevette, de ugyanakkor nem húzta ki magát a bulikból és az őrületekből. Csak amikor a testvérének szüksége volt rá…olyankor még a randikat is lemondta mert megbetegedett…hogy is hívták a hugát…nem emlékszem… Szóval olyankor nem nagyon akart még találkozni sem. Hogy szerettem e? Ja, igen az első barátnőm volt, oda voltam érte, aztán bevallotta, hogy másba szerelmes. Mint az iskolában az összes csaj, abba a barom focistába, Damien-ben. Hogybasszameg! Dilis volt az a csaj amúgy…Dilipóknak hívtam. Oda voltam érte, aztán vége lett. A téli bál után.”

Demi Trevorson, egyetemi csoporttárs, kollégiumi szobatárs, jelenleg szülész orvos
„ Ó, a Dilipók Jadie? Tudok róla rosszat is meg jót is mondani, bár az ő esetében a rossz inkább abban merül ki, hogy elég sok nyűgje volt. Egészségileg mondom. Imádta a szertornát, aztán volt az a balesete, és örök életre búcsút kellett mondania a sportnak. Én már akkor ismertem meg, amikor jó pár éve csak bámulta a képernyőn a különféle versenyeket. Jégtánc. Azt nagyon imádta, de talajtornát soha többé nem nézett.Az egyetem után úgy tudom magánpraxisba is  kezdett.
Ha jól tudom volt egy pasi aki sokat hívogatta az egyetem alatt….hogy is hívták? Valami Frank Akárki…de Jadie minden alkalommal nemet mondott mindenre. Kevés olyan embert ismerek akinek ilyen nagy szíve van és a munkáját helyezi előtérbe, meg a gyerekeket.  Néha még beszélek vele telefonon, de már nem nagyon van időnk egymásra.”


Avataron:
Candice Accola King

Múlt

A rendelőben ülök, és az első betegemet várom, egy kislányt, meg az édesapját, akinek két éve halt meg az édesanyja. A probléma esetükben egy kissé összetettebb semmint a gyász feldolgozás. A férfi, Mr McMiller fél éve szabadult előzetes letartóztatásból, mert a felesége megölésével vádolták. A kislány addig a nagyszülőkhöz került. Mindössze nyolc éves, alig fiatalabb mint az unokahugom Fawcet, és valahányszor erre az angyali arcra nézek, ahogyan félve pislog körbe a rendelőszobámba mindig összeszorul a szívem. Három hónapja járnak hozzám, és a férfi mindamellett, hogy kifogástalan stílusról és udvariasságról tett tanúbizonyságot, láthatóan nagyon kötődik a lányához, és viszont. Amit leginkább fel kell oldanom, az amit a nagyszülők megpróbáltak lerombolni, hogy a kislányt elválasztják az apjától, hogy bűnösnek kiáltják ki. Ez a legrosszabb amit egy gyermekkel szemben csak elkövetni lehet, amivel egy életre meg lehet nyomorítani a pici lelküket. Bármilyen is a szülő, bármilyen is az anya vagy éppen az apa, a gyermek számára mindig az lesz a minden, a világ közepe, valaki akire fel lehet és fel is kell nézni. Ők mindenkiben meg tudják látni a jót, még akkor is ha a világ elítélte őket. A gyerekek még képesek arra, hogy tisztán és mindenféle sallangtól mentesen tudják látni a világot. Én próbálom az ilyen keserű és szomorú dolgokat is vidámabban felfogni, úgyhogy minden alkalommal segítségül hívom Miss Stockmann-t, egy régi kivénhedt bakancs zoknit, akinek a lábfej részére két filcből szemeket ragasztottam, és a száj részét a kézfejemmel tudom mímelni, mintha ő beszélne. Ilyenkor elváltoztatom a hangom, és úgy próbálok faggatózni a gyerekeknél. Mr McMiller a kanapén foglal helyet, a kislánya szinte ugyanazzal a lendülettel huppan az apukája ölébe, és a férfi egy óvatos vállvonással és egy kisfiús mosollyal kér elnézést ahogyan mindig, és miközben a zoknit húzom a kezemre, csak intek, hogy ugyanmár semmi baj nincs, már megszoktam, nem csinálok ebből ügyet.
-Naaaaaaa mesélj nekem kérlek Lizzy, mi újság ma veled? Minden érdekel, amiről csak beszélgetni szeretnél. Merre jártatok apukáddal és milyen volt? Nyammm….ettetek ma is sütiket? Én is akarok enni sütiket….imááááááádom a sütiket.- és már át is vedlettem Miss Stockmanná, mint valami bábelőadáson amit láthatóan nem csak a kislány de az apuka is igencsak élvez. Az én rendeléseim így zajlanak minden alkalommal, valahányszor egy kisebb gyereket kell ellátni. Értelemszerűen a kamaszokhoz már nem a kézbábumat szedem elő, igaz nem sok ilyen betegem van. Inkább olyanok mint Lizzy is, aki a lábát kezdi lóbálni, gyűrögeti a kis cseresznye mintás szoknyájának szegélyét, és valahányszor lendül az aprócska láb minduntalan sípcsonton találja az apját.
- Hááááátttt elmentünk Masy Cukrászdájába és ettem habos cupcake-et, tudod Miss Stockmann amiben olyan színes cukorkák vannak, és apu azt mondta, hogy ha jól viselkedem, akkor minden vasárnap elmegyünk majd és akkor is vesz nekem ilyet.
- Váóóóó neidegelej fel Lizzy! Hát én nagyon imádom a habos cupcake-t…juuuuujjj annyit meg tudnék belőle enni, hogy talán még el is csapnám a pocakomat. Haaaaaatalmaaaas nagy lenne tőle a hasam.
- Jujjj azt nem szabad Miss Stockmann!- az édes kis pofin a szemöldök komoly felnőtteket megszégyenítően ráncolódik össze.
- És miért nem?
- Mert az egészségünk a legfontosabb, ugye apu? És ahhoz nem szabad sok édességet enni.- hm…okos kislány. A zoknim csak tátog a kezemet mozgatom és hümmögök. Ilyen és ehhez hasonló pici dolgokkal lehet közel kerülni az apróságokhoz. Csak így lehet a kis világukba betekinteni. Én azt vallom, hogy a gyerekekkel nem kell gügyögni, a gyerekek nem hülyék, csak nincs meg az életben az a tapasztalatuk ami nekünk megvan, ők még más perspektívából szemlélik a világot. És amikor szeretnénk velük komolyan beszélgetni, akkor le kell hajolni hozzájuk és felemelni magunkhoz. Megértenek bennünket, csak más módon kell megközelítenünk őket. Ez a hitvallásom, eszerint élek és eszerint dolgozom. Amikor egy óra elteltével elbúcsúzom Lizzy-től és az édesapjától megígéri nekem, hogy legközelebb hoz majd Miss Stockmann-nak igazi finom habos cupcake-et…epreset, mert az a kedvence.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jadence Wellingham
Jadence Wellingham EmptySzomb. Jan. 06, 2024 8:13 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Jadence!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán bájos, kedves, szimpatikus karaktert alkottál. Tetszik, ahogy fogalmazol, a soraid olvasatták magukat, a jellemzés megoldása is jól sikerült. Érezhető, hogy Jadie tényleg szereti a gyerekeket, törődik velük, éppen ezért, nekem úgy tűnik, valóban a hozzá leginkább passzoló foglalkozást választotta. A jellemzésekből kiderült, hogy cserfes nő, szeret beszélni, de ha gyerekekről van szó, ez a tulajdonsága is valószínűleg sokszor a hasznára válik.  Jadence Wellingham 560292900

Én még igazán kíváncsi lettem volna a húgára is, hiszen többször is említve volt, olyasvalakinek tűnik, aki ellentéte Jadienek, és közben ki is egészíti. Remélem, a játéktéren még hallhatunk majd róla. Jadence Wellingham 4146035580

Sajnálom, hogy a sportkarrierje korán derékbe tört, és onnantól ő maga is csak néző lehetett a sporteseményeken, de talán ez is olyasmi, amiből merítkezhet, amikor megtört lelkű gyermekekhez igyekszik közelebb kerülni.  Jadence Wellingham 2122324058

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jadence Wellingham Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Jadence Wellingham 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Jadence Wellingham 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jadence Wellingham 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Jadence Wellingham 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Jadence Wellingham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: