New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 130 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 119 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

the naughty pack
Témanyitásthe naughty pack
the naughty pack EmptyVas. Dec. 31 2023, 14:01

the naughty pack

Caesar & Tyra

E
gy fél élet volt, mire összeszedtem megint a tíz kutyát. Mrs Preston ráadásul annyit beszél folyton, hogy mire meg tudok tőle szabadulni, a többi kutya elunja az agyát és összetekerik a pórázokat meg már olyan is volt, hogy az egyik megevett valami szemetet majd végighányta a sétát, igazán nagyon izgalmas volt. Az ilyesmit szeretem elkerülni, így hát amikor hozzá is menni kell, akkor muszáj valami ürüggyel megszabadulnom tőle – az, hogy van nálam még másik hét kutya, az nem elegendő indok. Úgyhogy ma hozzá mentem inkább először, de persze nem volt beszédes kedvében. Végül is ez nem baj, mert akkor így hamarabb össze tudtam gyűjteni a többieket, és korábban végzek majd a sétával meg több időm is lesz délelőtt hasznosabb dolgokra.
A Central park ideális hely a kutyasétáltatásra, már csomó embert ismerek itt, akik hozzám hasonlóan űzik ezt az ipart és már előfordult, hogy köszöntünk egymásnak, mint ahogyan a motorosok is szoktak, pedig nem is beszéltünk soha egyetlen szót sem ezeken a köszönéseken kívül. Jófejség, vagy nem is tudom. Mindannyian hasonlóak vagyunk, legalább annyira, hogy tudunk bánni a kutyákkal.
Egyébként, ha nem kutyákkal jövök, akkor csak úgy sétálni is tök jó itt, szeretek bambulni ki a fejemből, nézni a tavat, ahol a kacsák jókedvűen hápogva úszkálnak meg a mókusokat, ahogyan elveszik egymástól a nagy nehezen megszerzett mogyorót. Ha lenne hozzá tehetségem, ezekről képet is csináltam volna már, de mindig csak utána jut eszembe, hogy milyen jól nézne ki egy ilyen kép a NatGeo újságban. De az nem én lennék, akkor már tutira befutott fotósként dolgoznék vagy ilyesmi, azok a képek, amiket meg lőni szoktam, legfeljebb instára jók.
Ma reggel egészen hűvös napra ébredtünk, a felkelő nap gyenge sugarai ugyan igyekeznek felmelegíteni a tájat, de inkább kevesebb, mint több sikerrel. Hiába a hűvös idő, nem öltöztem túl, mivel a kutyák miatt képtelenség a rendes, vastag téli kabátban kibírni egy ilyen sétát. Úgyhogy igazából egy vastag kapucnis pulcsi, farmer és téli bakancs van rajtam meg egy bojtos sapka. Kesztyű is elég jó lenne, de a kutyák miatt esélytelen.
Néha, amikor Molly, a fekete labrador is velünk tart, eléggé gyors a tempó és ez a mai napon is így van. Kicsit túlmozgásos a kutya, és ez a pár kilométer, amit belerakok, neki édeskevés, de többet nem tudnék. Kicsit sajnálom is szegényt. Most is ő vezeti a falkát, olyan nagyon sietünk, hogy néha úgy érzem, hogy a kicsik meg én lobogunk utána. Milyen szerencse, hogy ma nem jött Mr Ward lassú bernáthegyije, különben nem is tudom… ketté kellene szakadnom.
Tehát éppen lobogunk a láb mellett még véletlen sem sétálni akaró labrador után, amikor az egyik be nem látható bozótos útelágazásnál egy kissé elbambulok és összeütközünk – pontosabban Molly - egy futóval.
- Jó ég! Ne haragudj! – mondom azonnal és igyekszem megállítani a falkát. Először nem is figyelem igazán, hogy ki az, mert próbálom fogni a kutyákat, mert ők mennének tovább ugye… - Ööö... jól vagy? – kérdezem aggódó fejjel. Sosem jártam még így. Remélem, nem lesz nagyon dühös. Próbálom kitalálni, hogy mit is mondjak vagy tegyek, de semmi nem jut eszembe.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
the naughty pack 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
the naughty pack 53a3209af97ce63c78916ea1419d8e3296e9c214
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
the naughty pack 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
95
★ :
the naughty pack D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptyHétf. Jan. 01 2024, 12:55


Tyra & Caesar

A futócipőm talpa egyenletes ütemben érinti a a kiépített futóösvény ruganyos talaját. A vezeték nélküli fülhallgatók folyamatosan ontják a hallójárataimba a zenét teljesen kizárva a külvilág zaját. Igyekszem koncentrálni a légzésre, hiszen valahol mindig ott rontom el, hogy a gondolataim túlzottan elkalandoznak és olykor elfelejtem, hogy levegőre is szükségem lenne. Millió dolog kering a fejemben, de próbálom az aggályaimat néhány lépéssel megelőzni legalább egy fél óra erejéig, amíg a napindító testmozgásomat elvégzem. Csípősen hűvös a levegő, így a körsálat az orrom közepéig felhúzom, hogy ne közvetlenül lélegezzem be a hideget és a vékony textilen keresztül puffogok pamacsokat.
Az első 10 perc gyakorlatilag zökkenőmentes, nincsenek sokan, nem kell kerülgetni másokat, így könnyedén elkényelmesedhetek a saját gondolataim tengerében anélkül, hogy a közvetlen környezetemre különösebb figyelmet fordítanék. Már látom magam előtt azt a szakaszt ahol a futópálya visszacsatlakozik a a gyalogosoknak szánt járda mellé. Itt mindig oda kell figyelni, hiszen a termetes bokortól nem lehet látni ha valaki éppen kilépni készül a futóösvényre, hogy célba vehesse a tavat. A hibát ott követtem el, hogy fejmagasságból vártam az esetleges találkozót, arra nem voltam felkészülve, hogy derékmagasság alól érkezik a támadás, bár emilyen tempóval lépett ki elém a termetes jószág igazából az sem segített volna, ha napokon át ennek a kivédésére edzettem volna. Elesek, át a kutya fölött nagyjából úgy ahogyan egy kaszáspók tenné mert igyekszem annyit javítani a helyzeten, hogy legalább őt ne vigyem magammal vagy éppen rúgjak bele, szóval kettőnk közül én kötök ki egyedül a földön még mázli, hogy annyi eszem volt, hogy a törésből nem régiben teljesen felgyógyult karomat nem támasztottam magam alá. Igazából meg sem tudnám mondani milyen flikflakot tolhattam esés közben, hogy végül seggre érkeztem. Az egyik fülhallgatómat össze kell szednem magam mellől, mert azzal nem egyezett meg a röppályám. Lehúzom az arcomról a sálat és abban a pillanatban egy kutyanyelv végigcirógatja az egyik orcámat mielőtt megpróbálná maga mögött hagyni a tett színhelyét, ha a póráz másik végén lobogó fél hagyná neki.
Meglepetten pillantok fel a lányra amint meghallom a hangját és már kelek is fel, leporolva magamat.
-Nincs semmi gond. Jól vagyok.-nevetem el magamat végül ismét a szemeire pillantva és a fülhallgatók máris visszakerülnek a tokba, az pedig a zsebem mélyére.
-Figyelj csak, ne segítsek? Úgyse nagyon volt kedvem futni és azt hiszem az a nagyobbik már kiválasztott magának.-látom, hogy szegényt jobbra balra rángatják, főleg az amelyik megpróbálta kitörni a nyakamat minden rosszindulat nélkül. Egyébként meg bolond lennék csak úgy hagyni, hogy elsétáljon egy ilyen gyönyörű lány anélkül, hogy legalább megpróbálnám megismerni vagy bármilyen elérhetőséget szerezni tőle.
-Caesar vagyok egyébként.. Caesar Harlow.-jut eszembe bemutatkozni, hiszen egyébként csak egy vadidegen vagyok a számára és egyébként sem biztos, hogy szeretne magának társaságot. A kezemet viszont nem nyújtom, hiszen tele van a keze a sok-sok kutyával.
-Szóóóval csatlakozhatok?-mosolygok rá.





caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
the naughty pack Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
the naughty pack 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
the naughty pack 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the naughty pack 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
the naughty pack De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptyHétf. Jan. 01 2024, 23:11

the naughty pack

Caesar & Tyra

A
múgy, nem vagyok normális, simán alhatnék még vagy ülhetnék valami menő hely teraszán egy puha takaróba burkolózva, hogy megigyam a reggeli kávét egy akármi sütivel, ahogyan azt sok ember csinálja ilyenkor, de nem, én inkább azt választom, hogy még a csípős reggelen is rovom a köröket a kutyákkal. Fényévekkel könnyebb lenne a helyzet, ha legalább némelyiket el lehetne engedni, de akkor meg tutira jönne a közteres és a nyakamba varrna egy bírságot. Nem jellemző, de ha én tenném, tutira jönne, ilyen az én formám.
Ráadásul Molly leginkább a tóba menne, mert legyen az bármilyen hideg, amíg nincs befagyva, ő menne úszni. Egyszer megnéztem, és tényleg úszóhártyás a mancsa, őrület! Amúgy, imádom ezeket a kis dögöket, bármennyire is szenvedek velük épp, mindegyik cuki a maga módján.
Nem mindig egyszerű velük az élet, mert ha a tó kacsái épp úgy döntenek, hogy sétálni akarnak, mi pedig éppen feléjük tartunk, akkor egészen izgalmas helyzetek is ki tudnának alakulni, ha nem lennék eléggé éber. Többnyire az vagyok, de néha megengedem magamnak, hogy elbambuljak, főleg, ha álmos vagyok, mint most is. Ez biztosan látszik a fejemen is, pedig már órák óta ébren vagyok, hiszen Brooklynból kell eljönnöm ide, ami nem valami szuper elfoglaltság hajnalban. Tehát éppen az történik, hogy egy pillanatra elbambulok és tessék.
Molly az őrült, de imádnivaló fekete labi ránt egyet rajtam, hogy ne tudjunk megállni a kereszteződésnél és naná, hogy pont akkor jön arra valaki. Természetesen eddig még senkivel nem találkoztunk, pedig már jövünk egy ideje, úgyhogy mondhatni várható volt.
Hirtelen azt sem tudom, hogy mi történik, szegény futó jól a földre kerül, Molly meg áhh… na jó, nem lenne szabad odaengednem senkihez, mert sokan azt hiszik, hogy azért, mert fekete, ő egy lelketlen és gonosz kutya, pedig éppen ellenkezőleg. Ha lehetne kutyám, én is egy Mollyt szeretnék. Szóval, Molly eléggé szemérmetlen perszóna, nem sokat gondolkodik, azonnal a tettek mezejére lép és jól képen nyalja a srácot. Lelkiekben éppen felkészítem magamat egy kiadós lecseszésre, de nagyon remélem, hogy nem lesz nagyon bunkó… csak kicsit. Zavartan mosolygok, mi mást tehetnék?
- Huh, örülök – felelem, és kissé megnyugszom, hogy túlélte a srác. Szerencsére lazának tűnik, nagyon bízom benne, hogy megúszom a dorgálást. – Akkor mi most… - kezdenék elbúcsúzni, mivel a többiek eléggé mennének meg én is, hátha megmenekülök.
- Ööö… - mondom rendkívül frappánsan a váratlan ajánlatára. – Ha van kedved, velünk tarthatsz… ja – wow, nem semmi, hogy képes voltam kinyögni egy értelmesnek tűnő mondatot. – Szóval, Molly – folytatom és rá mosolygok. Ő meg Caesar. Mint Millan, aki a kutyasuttogó. Nem, Tyra, most nem kalandozhatsz el… - Ja, mármint izé… én nem Molly vagyok, ő az – mutatok a kutyára. Kicsit sem vagyok zavarban, áh.
Egy pillanatig hezitálok, hogy mi legyen, de végül is Molly nem – annyira – gáz, hát, legfeljebb vesznek együtt egy romantikus jeges fürdőt a tóban, ha épp szeretne magának kacsát fogni reggelire. Sóhajtok egyet, majd elkezdem előkeresni a megfelelő pórázt.
- Tessék, viheted Mollyt – egyezek bele egy mosollyal az arcomon majd Caesar kezébe adom a pirosat. Hű, de fura, még sosem volt társaságom a kutyákon kívül.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
the naughty pack 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
the naughty pack 53a3209af97ce63c78916ea1419d8e3296e9c214
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
the naughty pack 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
95
★ :
the naughty pack D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptyHétf. Jan. 08 2024, 18:56


Tyra & Caesar

Egyik sokk követi a másikat, hiszen nem elég, hogy akkorát esek, mint a ház közvetlenül ezután egy jókora kutya puszi ránt vissza a valóságba, miközben még azt sem tudtam teljesen letisztázni magamban, hogy merre is vagyok fejjel előre. Felháborodhatnék és erősen gesztikulálva magyarázhatnék egy kört vagy csak szimplán szidhatnám a szerencsémet, hogy pont velem kell még ez is megtörténjen, amikor másra sem vágyom csak arra, hogy egy kicsit kikapcsolódhassak, de ez a történteken nem kifejezetten segítene, meg egyébként sem vagyok az a típus, aki egy baleset miatt a másik torkának ugrana.
Ahogy arcot társítok a hanghoz már kelek is fel, még szerencse, hogy nem pont eső után vagyunk. Vizes nadrággal már nem biztos, hogy ilyen őszinte lenne a mosolyom, de most tényleg nem történt semmi extra ami miatt erősebb hangvételt vehetnék elő. Menne is szegény tovább a dolgára, ha nem tartanám őt fel, viszont tényleg magamat gyűlölném a legjobban, ha most hagynám őt csak úgy elsétálni.
Egyre növekvő meglepettségére, nekem szélesebb mosoly jelenik meg az arcomon, de a kezdeti bizonytalansága után végül csak beleegyezik abba, hogy a társasága legyek ezen a reggelen. Egy lépéssel előrébb vagyok, ez már haladás.
Szóval Molly... mármint csak egy pillanatig gondolom ezt, hiszen gyorsan javít.
-Ahhhhha....-vigyorgok rá miután kiderül, hogy a név nem hozzá tartozik, hanem a gáncs királynőhöz, aki levett az imént a lábamról. Van valami ebben a lányban, ami gyakorlatilag azonnal teljesen elbűvölővé teszi őt és emiatt szinte el sem tudnak szakadni tőle a szemeim. Inkább nem is nyúlok a pórázok közé, hogy a segítségére legyek, mert úgy érzem, hogy kettőnk közül csakis ő látja át ezt a káoszt.
-Szuper.-viszonzom a mosolyát miközben magamhoz veszem a Mollyhoz tartozó piros póráz végét és szorosan a markomba fogom nehogy én szabadítsam el a kutyust miközben egyébként segíteni próbálok neki.
-Szóval... Ő Molly... Én Caesar... A te nevedet viszont még mindig nem tudom.-pillantok rá fél szemmel miközben sétálni kezdünk és maximálisan hozzá igazítom a tempómat. Néhány kiló előnyöm van vele szemben, így én már kevésbé lobogok a jószág után, illetve nekem most csak erre az egyre kell figyelnem, míg ő a többivel törődik.
-Ez neked másodállás, iskola melletti munka vagy csak szeretsz lobogni a szélben hétvégén, mert kedveled az állatokat?-kérdezem halkan nevetve miközben az arcára pillantok.





caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
the naughty pack Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
the naughty pack 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
the naughty pack 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the naughty pack 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
the naughty pack De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptyKedd Jan. 09 2024, 15:18

the naughty pack

Caesar & Tyra

S
zegény srácot jól megszívatta Molly, de ő már csak ilyen, mindig kizárólag saját magára gondol. Én pedig most eléggé mázlistának érzem magam, mert rosszabbul is elsülhetett volna a dolog. A srác annyira meglepően jól reagál az egészre, pedig esett egy hatalmasat a trampli kutya miatt, engem meg le sem szidott vagy bármi, pedig igazán megérdemeltem volna, hogy felelőtlen vagyok meg minek nekem kutya, ha bánni sem tudok vele. Ilyeneket szoktam kapni néniktől-bácsiktól, bár egyszer sem jártam még így, mindössze némelyik négylábú simire vágyott és odament valakihez, akihez nem kellett volna.
A srác pedig vigyorog, aminek következtében én is vigyorgok. Biztosan mindketten tudjuk, hogy ilyenek is csak a filmekben fordulnak elő, tökre szürreális az egész helyzet. Azonban az ilyen pillanatok arra valók, hogy megéljük őket, nem? Úgyhogy miért ne tarthatna velem végül is. Azzal, ha mellém szegődik, semmi bajt nem csinál, meg legalább szóval tart és gyorsabban elröppen az idő. Egy pillanatig átsuhan az agyamon, hogy mi van, ha valami késes gyilkos, csomószor olvastam már könyvekben, hogy az ilyen magamfajta nyomikat ilyen parkokban simán elteszik láb alól. Bár, nem ártottam én senkinek, de aztán ki tudja. De ha ennyi kutya van velem, csak nem olyan őrült, hogy ilyesmit akarjon tenni… Nem mintha a kutyák annyira meg akarnának védeni, ezek még a betörőket is welcome drink-kel várják. De az egyértelműen pozitívum, hogy még dramaqueen Mollyt is megnyerte magának. Mi ez a kettejük kapcsolata, ha nem szerelem első látásra?
- Eléggé odavan érted a csaj – jegyzem meg csak úgy mellékesen, amikor odaadom a pórázt Caesar-nek. De gondolom ez számára is tök egyértelmű.
A béna bemutatkozásomat meg illene korrigálni, hát igen. Túl sok a zavaró tényező, meg álmos is vagyok… voltam, az imént egyik pillanatról a másikra hirtelen minden álmosság kiszökött a szememből.
- Tyra – mosolygok rá, amint sétálni kezdünk. Persze, mióta Molly mellette jön, azóta tök normálisan viselkedik és nem is kell lobogni utána.
- Minden igen – válaszolom és nevetek közben, mint valami hülye tini csaj. Jó ég, én ettől többre is képes vagyok ám.  – Khm, szóval, ide járok egyetemre és dolgozom mellette, igen. Meg amellett is. Meg imádom őket - kicsit kevésbé vagyok már zavarban, azt hiszem, ez most egészen normálisra sikeredett. – A darazsakat nem. Meg az ilyen… mindenféle rovart sem kedvelem – amik be tudnak mászni a hajamba és rám tudják hozni a frászt. El is fintorodom egy pillanatra. Nem tudom, minek tettem hozzá a végét, csak úgy eszembe jutott.
- És te miért nem alszol ilyen hajnalban? – pillantok rá, miközben próbálom a falkámat kézben tartani. Molly nélkül sokkal egyszerűbb.
Közben megállapítom magamban, hogy nagyon gázul beszélgetek, pedig alapvetően jó társaság vagyok, csak időre van szükségem. Valószínűleg azért nem alszik, mert nem álmos. Vagy valaki felkeltette és nem tudott visszaaludni. Vagy munka előtt futni szokott és én most feltartom a kutyákkal. Nem olyan nagy rocket science ez.


Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
the naughty pack 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
the naughty pack 53a3209af97ce63c78916ea1419d8e3296e9c214
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
the naughty pack 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
95
★ :
the naughty pack D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptyPént. Jan. 12 2024, 10:35


Tyra & Caesar

Bár sosem volt sajátom, mindig nagyon kedveltem a kutyákat, sokkal jobban boldogultam velük, mint a macskákkal, mert sokkal őszintébb az érzelemkinyilvánításuk, így nem kell milliószor átgondolnom, hogy ha vajon megsimogatom, akkor pofon lesz-e a jutalmam. Molly pedig különösen lelkes meg úgy tűnik ki is választott magának és ezt nem félt teljesen egyértelműen a tudtomra adni.
-Nincs is ennél jobb napindító.-mosolygok a lányra.
Mostanában eléggé megcsúszott a talaj a talpam alatt szó szerint, köszi kiscsaj, meg átvitt értelemben is, hiszen a rengeteg munka tényleg borzasztóan leterhelt, így most kimondhatatlanul jól esett valami ilyesmit csinálni. Sétálni egy kutyával a kezemben, egy kedves lány mellett.
-Hmm... elég sok ismerősöm van, de egyik se Tyra. Tetszik... különleges.-pillantok rá, amikor végre megtudhatom, hogy hozzá milyen név tartozik. Talán a sors egyszerűen megsajnált, hogy annyit vergődök és küldött valakit, aki egyszerűen csak bájos és könnyű vele eltölteni az időt. Bízni szoktam a megérzéseimben és vele kapcsolatban mást sem érzek csak jót, ami elég kellemes, bár nem zárnám ki annak a lehetőségét, hogy még tartogat számomra meglepetéseket.
Szinte ámulva hallgatom, ahogy hallgatom miközben beszél és már most van tőle egy olyan érzésem, hogy mindenkinek kellene az életébe egy ilyen ember, aki ennyire lelkes és mindenért is odavan.
-Hát te tök aranyos vagy. Nagyon bejön az energiád.-jegyzem meg csak úgy mellékesen, miközben szinte le sem veszem a szemeimet róla.-A rovarokat, bogarakat én se bírom.-teszem hozzá.
-Mit tanulsz egyébként?-kérdezem kíváncsian. Időről időre megsimogatom Molly fejét vagy a hátát, amikor teljesen a lábam mellé szegődik és velem már látványosan nem verekszik annyira. Talán csak élvezi, hogy már ketten vagyunk és ebből az egyikünket teljesen kisajátíthatja magának.
-Én? Hát.. elég szarul alszok mostanában. Ilyenkor próbálom kicsit kiüríteni a fejemet és elengedni a munkával kapcsolatos dolgokat, hogy legalább egy-két napra megnyugodjon a fejem, mielőtt kezdődik újra a hajtás. Illetve most vagyok egy ilyen nyomi átállási időszakban.. van egy szórakozóhelyem, de már próbálom kicsit leadni a vezetését, hogy a többire tudjak koncentrálni, csak a testem meg az agyam nem mindig van vele tisztában, hogy nem kell éjjelente pörögnie...-úgyhogy marad nekem a reggeli futás, amitől egy kicsit leereszthetek.
-Mindig egyedül jársz sétáltatni?-egyelőre csak finoman tapogatózok, hiszen nem célom senki párkapcsolatába beletenyerelni és tudom, hogy vannak srácok, akik már attól kiakadnának, hogy a barátnőjük egy vadidegennek sétáltatja a kutyákat, bár gondolom, ha ilyesmiről lenne szó, akkor gyorsan le lettem volna pattintva. Mindegy.. azért nem árt biztosra menni.





caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
the naughty pack Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
the naughty pack 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
the naughty pack 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the naughty pack 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
the naughty pack De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptySzomb. Jan. 13 2024, 00:38

the naughty pack

Caesar & Tyra

A
nnyira jó, hogy végre lehet normálisan sétálni és nem kell Molly miatt rohanni. Aki valahová – pontosabban valakihez eléggé sietett. Azért milyen kis izé már, ő még így is képes pasit fogni magának, hogy a földre tiporja az áldozatát. Ha én tenném, hát nem is tudom, az lehet, hogy egy kicsit fura lenne, tuti, hogy égne a fejem, annyira zavarban lennék. Nem is igazán vagyok jó az ilyesmiben, szerintem még flörtölni sem tudok. Kár, hogy nem kutyának születtem, akkor sokkal könnyebb lenne az élet. Tök cuki lennék szerintem. Lehet, hogy pont ilyen fekete labrador lennék én is.
- Köszi. Én sem ismerek másik Tyrát. De Caesar-t sem – vigyorgok rá. – azért valljuk be, a tiéd is eléggé különleges – tényleg?! Most erről fogok itt fecsegni? Huh, kicsit össze kellene szednem magam. Tudok én ettől jobb is lenni. De tény, hogy jobban menne, ha nem nézne így. Mindegy is, tuti csak Molly miatt akart itt maradni és jó fejnek akar tűnni. Bár nekem kellene jó fejnek lennem és az útjára engedni, hiszen mi borítottuk fel, vagyis a labrador, aki úgy tűnik, mégis elsajátította a tökéletes láb mellett sétát, csak velem nem óhajtja azt gyakorolni. Oké, én nem vagyok pasi, ráadásul helyes sem vagyok, végül is elég jó ízlése van. Eléggé nyilvánvaló a szándéka, de sajnos haza fogom vinni a gazdijának a séta végén, nem maradhat az újdonsült szerelmével.
- Ezt ugye a kutyának mondtad? – kérdezek vissza hirtelen nevetve és rá pillantok egy rövid ideig – Nem vagyok én aranyos – méltatlankodom, de tök komolytalan az egész. Bár, azért tényleg nem tartom magam aranyosnak, csak Tyra vagyok, és kész. – És ne nézz így – vigyorgok magam elé és eltakarnám az arcom, ha lenne szabad kezem, de mivel nincs, így jártam, én bizony nem fogok ránézni. Magam sem tudom, hogy mennyire vagyok zavarban ettől, de eléggé. Még szerencse, hogy sétálunk, és mellettem van, nem lát szemből, meg én sem őt. Én most egyébként is dolgozom, nem tántoríthat el senki, még ha szeretném, akkor sem.
- A Columbiára járok, földrajzot. Illetve nagy vonalakban mondhatni azt, de csomó mindent igazából, imádom az egész témát – mesélem tök nagy beleéléssel, igazából órákig tudnék szövegelni az egészről, ide most valami kivonatolt verzió kellene… - de még nem tudom, hogy mit szeretnék csinálni, sok dolog érdekel – nem is kérdezte, na jó, megelőlegezem neki – hát… - nézek rá, hogy vajon mennyire tart majd őrültnek – imádom az katasztrófákat, talán kutató leszek – azt már inkább nem részletezem, hogy képes vagyok egy tornádót testközelből végignézni vagy egy vulkánt, hogy éppen kitör. Ez azért eléggé elvetemült dolog, kevés olyan ember van, aki boldog attól, ha a másik otthonát tönkreteszi egy hatalmas tornádó. Bár, én sem annak örülök, hogy nem lesz otthonuk, hanem annak, amit látok. Gyönyörű, és egyszerre félelmetes is. És izgalmas. Az őrült dolog, ha élvezem, hogy a kaszás bármikor lesújthat rám?
Kicsit el is merengek a dolgon, hogy mennyire jó már ez. Szerintem ez sem veszélyesebb, mint egy versenyautóban ülni, ott is bármikor meghalhatok. Meg az utcán is.
Aztán Caesar zökkent ki a gondolataimból. Vissza sem kérdezek inkább, hogy ő mit tanul, mert már előre megválaszolja a kérdést.
- Hű, wow – az őszinte meglepettség látszik az arcomon, most épp felé nézek. – Nem ilyen válaszra számítottam, hanem például a szomszéd néni hangosan horkolt, vagy ilyesmi – nevetek rá. – Szóval, van egy szórakozóhelyed? – nyomatékosítom kissé a van szót. Hű, vajon hány éves lehet, tök fiatalnak tűnik. Jó ég, én meg kutyákat sétáltatok meg kávét főzök, kicsit sem ciki. És még olyan szép díszes habot sem sikerül mindig a tetejére csinálni. – Az nagyon rossz lehet, ha nem tudsz aludni. Én szívesen aludnék helyetted is – mosolygok.
Vajon most azt kérdezi, van-e pasim?
- Hát, igen – pislogok rá – bár nem mindig végül is, egyszer mellém szegődött egy szegény szerencsétlen futó, akit az egyik kutya felborított, és magam sem értettem, hogy miért tette, pedig inkább menekülnie kellett volna, hiszen majdnem kárt tettünk benne.


Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
the naughty pack 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
the naughty pack 53a3209af97ce63c78916ea1419d8e3296e9c214
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
the naughty pack 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
95
★ :
the naughty pack D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptySzer. Jan. 17 2024, 10:37


Tyra & Caesar

-A szüleink kitettek magukért az biztos.-bólintok egyet nevetve.
Egyelőre borzasztóan nehéz eldöntenem, hogy tényleg ilyen kis csacsogós vagy zavarban van tőlem. Talán egy kicsit mind a kettő, mégis azt kell mondanom, hogy már most azt érzem, hogy ő egy totálisan magával ragadó személyiség, akinek egyszerűen jó és kellemes a közelében létezni. Mostanság az emberek olyan... bonyolultak.. emiatt pedig egy ilyen emberrel csak így együtt sétálni is olyan, mintha hosszú idő után végre kiroppanna az ember háta ezzel kiszabadítva egy kínzó idegpályát és végre megkapja az áhított megkönnyebbülést.
-Persze... a kutyának.-forgatom meg a szemeimet nevetve és kicsit megingatva a fejemet.
-Nem vagy hozzászokva a bókokhoz?-kérdezem kíváncsian egy cinkos mosollyal.
-Jó.. jó... bocsánat.-úgyse hagyom abba főleg, hogy igazából még bele se jöttem ez még csak az alap kisugárzásom, de a jelek szerint már most sikerült kibillentenem a nyugalmi állapotából, nem mintha lett volna egyáltalán esélye kicsit megpihenni amióta Molly kutya úgy döntött, hogy pont előttem van dolga. Mégsem szeretném túlfeszíteni a húrt nála, így leveszem róla a tekintetem és inkább az útra figyelek, nehogy itt túlságosan elkényelmesedjek és a labrador megint megtréfáljon mondjuk azzal, hogy elránt valamelyik irányba. Egy esés ma elég volt.
Érdeklődve hallgatom a tanulmányairól a beszámolót és kissé meglepetten pillantok rá ismét, hiszen nem egy hétköznapi irányt választott magának.
-Komolyan? Ez tök izgalmasan hangzik. Még van időd kitalálni gondolom, de szerintem ez egy szuper irány. Mármint nem mintha számítana a véleményem csak.. öhm.. na mindegy... az biztos, hogy nem fogsz unatkozni.-mosolygok rá mielőtt ismét az útra koncentrálok. Érdekes lány az egyszer biztos és úgy érzem van még bőven feltárni való a felszín alatt, ami még több izgalmat rejtegethet ez pedig egyre kíváncsibbá tesz az irányába.
Meglepettségére szórakozottan felnevetek, úgy tűnik mindketten sikerült kellően szokatlan választ adnunk egymásnak.
-Hát ööö... ott lakok annak a tetején a penthouseban....-mutatok az épületre a park peremén.-Ott nem igazán horkolnak szomszédok.-vonom meg a vállaimat vigyorogva.
-Igen az Emperor az enyém.. nem tudom, hogy jártál-e már ott.. apámtól kaptam néhány éve a helyet, hogy felkészítsen az üzleti életre meg gyakoroljam a vezetői szerepet. Meg gondolom, hogy lekösse az energiáimat, amíg benő egy kicsit a fejem lágya mielőtt átveszem a családi céget. Miénk a Valentina's Garage szervízhálózat és a Harlow Industries autóalkatrész gyár... szóóóóval ja... okoz némi felfordulást az alvási szokásaimban az átállás.-mosolygok rá. Jobb szeretek nyílt lapokkal játszani, hogy ki is vagyok és mi van a hátam mögött, hiszen idővel úgysem tudnám titkolni valamint nem is célom. Hogy ezekkel megijesztenem-e vagy mást fog majd gondolni rólam azt nem tudom..
-Hát vannak még olyan futó bolondok, akik élnek a sors adta lehetőségeddel.-akkor lennék csak igazán eszement, ha nem tenném. Egy darabig kicsit elcsendesedve sétálok mellette, amíg ezerrel pörögnek a gondolatok a fejemben.
-Figyelj csak.. nem akarok rád ijeszteni meg semmi és nyugodtan pattints le, ha nem érdekel a dolog... de .. rátennék egy lapáttal a fura futó szerepkörömre és megkérdezem, hogy elkérhetem-e a számod? Elvinnélek vacsizni vagy amit szeretnél kicsit kevésbé..-végigpillantok magamon.-Izzadtan...-nevetek egyet. Már több mint fél éve szakítottam az első igazi barátnőmmel és azóta egy rohadt káosz az életem, amit talán nem kellene megfejelnem azzal, hogy még meg is bonyolítom a helyzetemet azzal, hogy megint megpróbálkozom ezzel a randizás dologgal, de tényleg jól esik az is, ha csak így beszélgetünk, így érdekel, hogy ennek lehet-e valamilyen folytatása.





caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
the naughty pack Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
the naughty pack 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
the naughty pack 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the naughty pack 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
the naughty pack De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptySzer. Jan. 17 2024, 21:39

the naughty pack

Caesar & Tyra

V
égképp nem tudok úrrá lenni azon, hogy zavarban vagyok, nem is tudom már, hogy mikor beszélgettem sráccal így. Pontosabban nyilván beszélek fiúkkal, de ezt most olyan másnak érzem. Kicsit zavar is, hogy olyan bénán nézek ki, na nem mintha máskor nagyon sikkes lennék, de legalább nem kutyasétáltatós, összemancsnyomozott nadrág van rajtam, hanem tiszta.
De nem lehetek ennyire nyomi, komolyan, tisztára úgy viselkedem, mint valami tapasztalatlan kiscsaj. Bár nincs túl sok végül is, de azért már nem most kezdtem, csak kiestem a gyakorlatból. Meg flörtölni sem tudok, úgyhogy nem indulok túl jó esélyekkel.
Gondoltam, hogy nem a kutyának mondta, cuki. Fülig ér a szám amúgy, de mindig másfelé pillantok valamiért.
Na erre nem tudom, hogy mit mondjak, hogy nem vagyok hozzászokva a bókokhoz. Nyilván nem. Régen még fogszabályzóm is volt, nem kifejezetten bókolt nekem soha senki. De legalább a mosolyom tökéletes, szerintem megérte. Egy mélyet sóhajtok és rá pillantok.
- Nem vagyok, de biztosan meg lehet szokni - vonom meg a vállaimat mosolyogva.
Áh, tudom, hogy úgysem fog békén hagyni, cuki amit csinál, de egy srácnak ezt mégsem mondhatom, tuti kiakadna.
Közben kicsit összeszedem a falkámat, egy kicsit figyelek másra és már ezer fele akarnak szaladni. Egy-két pórázt óvatosan megrántok és akiknek ez szólt, vissza is térnek szépen a többiekhez. Ha széthúznak, nehéz sétálni velük.
Úgy tűnik, Caesar szuperül elvan Mollyval. Tuti kutyás, látszik, hogy tud bánni vele. És még érdekesnek is találja azt, amit tanulok. Ó, ha tudná mennyire az, de azért nem akarom a viharvadászattal megrémiszteni, az egy eléggé… elvetemült dolog.
- Igazából már nem sok időm van, ideje lenne már valamit kezdenem magammal. Nem főzhetek kávét mindig meg sétáltathatok kutyákat - húzom el a számat. Ez egy nehéz téma. De az tuti, hogy nem akarok a CNN-en időjárást jelenteni.
És akkor a következő pillanatban amire nem számítok, egyszer csak jön a letaglózó válasz. Penthouse? Meg saját cég? Huh. A meglepettség bizonyára látszik az arcomon. De jobb így, hogy ezeket már tudom.
- - nézek rá nagy szemekkel - gondolom, többnyire ilyen reakciókat kapsz, ha bárkinek is elmondod ezeket a dolgokat. De úgy tűnik, hogy tök fiatal vagy, nem sok ez így egyszerre? - kérdezem aggódó fejjel. Még belegondolni is szörnyű, hogy mennyi mindent kell csinálnia, engem sosem érdekeltek az üzleti dolgok, végképp nem is értek hozzá, mindig is a természet szerelmese voltam. – Az Emperort ismerem egyébként, minden nap ott megyek el előtte, de még sosem jártam bent. Hm, igazából még sosem voltam olyan igazi klubban, mint az.
Hát ezek a helyek nem a magamfajtáknak valók, még csak egy flitteres ruhám sincs. Meg akkor ha ilyen helyen dolgozik, ahol rengeteg szép lány megfordul, akkor nem is értem, hogy miért történik ez most, tuti, hogy bármelyik szép csajt megszerezhetné, ha akarná. Kicsit eltűnődöm ezen, talán nagy is lesz a csend egy kicsit.
De aztán Caesar kizökkent a kérdésével. Most inkább nem mondom, hogy hű, de azért hűűűű. Megállok a kutyákkal és Caesar-re pillantok. A torkomban dobog a szívem. Sosem voltam még ilyen helyzetben.
- Elkérheted – mosolygok rá – de – jó alaposan vastagon aláhúzva és háromszáz felkiáltójellel utána -  én nem egyéjszakás kalandos lány vagyok… úgyhogy csak akkor hívj fel, ha más elképzeléseid vannak, oké? – közlöm a leglényegesebb dolgot, amit rólam tudni kell.



Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
the naughty pack 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
the naughty pack 53a3209af97ce63c78916ea1419d8e3296e9c214
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
the naughty pack 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
95
★ :
the naughty pack D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptyPént. Jan. 19 2024, 19:15


Tyra & Caesar

Hihetetlenül aranyos ez a lány és valószínűleg az ég küldte. Az univerzum nem is bízta a véletlenre, hogy vajon észreveszem-e. Nagyon tetszenek a reakciói még akkor is, ha nem ez az első alkalom, hogy egy mondattal zavarba tudok hozni valakit. Egyszerűen más, mint bárki, akit ismerek és hazudnék, ha azt mondanám ez nem tölt el rengeteg pozitív érzéssel.
-Meglehet. Idővel és ha elég bókot kapsz.-vigyorgok rá. Nem is értem, hogy egy ilyen lányt miért nem rajonganak körbe. Természetesen bájos, könnyed társaság és annak ellenére, hogy csak néhány perce futottunk össze, szó szerint, nagyon könnyű vele beszélgetni még így is, hogy egyébként nem tudta még teljesen elengedni magát a közelemben.
Molly édesen el van mellettem. Egyszer-egyszer kimozdít ugyan oldalra, amikor szagot fog és más irányba folytatná a sétáját, de azt hiszem az én súlyommal kicsit nehezebben boldogul, mint amikor Tyra-t kellett rángatnia, akinek közben egy csomó másik kutyával is foglalkoznia kellett.
-Mennyi van még hátra neked a suliból?-kérdezem kíváncsian, hiszen ha a vége felé jár akkor tényleg nincs olyan sok ideje, hogy kitalálja mit is szeretne csinálni.
Reakcióján jóízűen nevetek egyet miközben csak olykor-olykor veszem le róla a tekintetemet, hogy magam elé pillanthassak.
-Hát.. amikor valaki új kerül a közelembe, akit nem ismerős hoz be akkor igen. Félre ne érts nem akarok egy beképzelt pöcsnek tűnni, általában aki a bejut a társaságba az már tudni szokta ki vagyok, mert az ismerősök miatt megelőz a hírem.-általában nem szoktam csak úgy az utcán ismerkedni, vagy az Emperorban botlok emberekbe, vagy a haverok hoznak új arcokat a körbe, akkor viszont az esetek többségében már előre felkészítik, hogy kik is tartoznak a bandába.
-Nem szépítem.. rohadt sok és fárasztó is, majd ha kicsit belejövök a tárgyalásokba, értekezletekbe, meg a rengeteg papírmunkába meg a többibe majd könnyebb lesz. Apának már meg se kottyan, de addig a szintig valahogy el kell jutni.-meg nyilván a nyakamba öntött mindent. Lehetne az is a felállás, hogy valaki olyan viszi a céget, aki mindenhez is ért helyettem, de az azt is jelentené, hogy fogalmam sem lenne róla, ha átvágnak valahol. A család generációkon át nem azért építette a birodalmat, hogy aztán ilyen felelőtlenség miatt kicsússzon a kezünkből. Én pedig nem is vágyom a könnyebb útra egyébként.
-Tényleg?-felvonom a szemöldökeimet egy meglepett mosollyal.-Valamikor benézhetnél..-mondjuk akkor, amikor én is ott vagyok, hiszen örülnék ha nem ebből az egyetlen véletlenből állna az ismertségünk, ezért pedig tenni is fogok.
Ahogy elkérem a számát a folytatás reményében látványosan fagy le és én hosszú idő után először érzem azt, hogy ez nem biztos, hogy össze fog nekem jönni. Megáll és én is így teszek várva a visszautasítást ehelyett azonban mást kapok.
-Értettem! Igenis!-vigyorgok rá.
-Ha az lenne a célom nem vacsorázni hívtalak volna...-nyújtom át neki a feloldott telefonomat amit már megnyitottam a névjegyzéknél, hogy beírhassa magát.
-Ráérsz ma este? Ha igen, akkor felhívlak később a részletekkel.-ajánlom fel reménykedve, holott úgy tartottam távol magam a randizástól a szakítás után, mint még életemben soha.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
the naughty pack Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
the naughty pack 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
the naughty pack 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the naughty pack 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
the naughty pack De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptySzomb. Jan. 20 2024, 14:57

the naughty pack

Caesar & Tyra

C
aesar-rel együtt lógni nem olyan, mint a sulis barátokkal, nekik eszükbe sem jutna ilyen dolgokat mondani, hogy bók, meg ilyenek. Talán velük az olyan munkakapcsolat-szerű, ez pedig most valami egészen más. Nem emlékszem már, hogy mikor bókoltak nekem legutóbb, de talán akkor, amikor a fodrász végzett a hajammal és kvázi megdicsérte a saját munkáját. Azt mondta, hogy jól áll nekem az a haj, hát mi az ha nem bók, ugye? Mindenesetre nagyon aranyos ez a srác. Olyan mesébe illő az egész. És még Molly is imádja, igazi kerítőnő, az a helyzet. Ettől csak az lett volna klisésebb, ha összetekert volna bennünket a pórázával.
- Hát igen, meg azért… kell valaki, aki bókol is – már vigyorgok és a földet nézem magam előtt, hirtelen nagyon érdekes lett ott valami, meg egyébként sem árt, ha a lábam elé nézek, még hasra esnék a kutyákkal és az egy eléggé vicces látvány lenne.
- A suliból? – kérdezek vissza tök feleslegesen – másfél évem van. Jó lenne valami normális munkát találni, a viharvadászatból nem lehet megélni. Vagyis… ööö… - hát, mindegy, lehet, hogy nem is tudja pontosan, hogy mi az. Légyszi, ne kérdezz rá, mert akkor estig be sem fog állni a szám, mert erről viszont órákat bírok beszélni. De kár, hogy most nincs hurrikán szezon, már egészen hiányzik. Néha eszembe jut, hogy mennyire elmebeteg dolog, hogy hajszolom a halált. – És neked van valami hobbid? – ő sem a hobbidat kérdezte, ügyes voltál Tyra, de nem baj, majd legközelebb. Kicsit sem tűnsz dekoncentráltnak. Bár, valóban nem vagy az, csak izé. – Vagy ööö így a sok munka mellett egyáltalán belefér neked ilyesmi a futáson kívül? – ami amúgy nem hobbi, de oké, szabadidős tevékenység végül is. - Amúgy, nem tartalak annak, nyugi – mármint beképzelt pöcsnek, inkább cuki. Csak vigyorgok magamon meg a bénázásomon meg a fáziskésésen és remélem, hogy Caesar nem tart nyominak miatta, hát én igazán nagyon igyekszem, csak kicsit több időre van szükségem. – Tök ügyes vagy, hogy ilyen dolgokkal foglalkozol.
Megint bele vagyok itt feledkezve a beszélgetésünkbe és ránt rajtam egy jó nagyot a falka, mert megláttak egy mókust. De sikeresen visszafogom őket, így ismét visszaterelődtem velük a járdára Caesar és a barátnője mellé. Mennyire jól néznek már ki együtt!
Valahogy eszembe sem jutott még, hogy bemenjek az Emperorba, mindig olyan agyonszolizott  (vagy napbarnított, mindegy is) botoxos lányok járnak arrafelé, sosem gondoltam még, hogy nekem is ott lenne a helyem. A campuson ha van valami buli, azon részt szoktam venni, de oda nem is feltétlen kell úgy kiöltözni, mint ahogyan ide kellene. Hastagnincsegygöncömse.
- Hát, majd lehet, bár szerintem én olyankor már nem vagyok itt, amikor nyitva van – felelem – Brooklyni vagyok – bár ez egy teljesen lényegtelen információ, biztosan gondolhatta, hogy aki idevalósi, az nem sétáltat kutyát pénzért, hanem inkább ő maga fizet a csóró csajnak, vagy srácnak, hogy vigye és járassa meg a kutyáját. Aztán amikor a randi kerül szóba, hirtelen nem is tudom, hogy mit mondjak. Nem történt még ilyen velem és kicsit tartok is a dologtól, hiszen annyira másak vagyunk. Vagy gondoljak arra, hogy az ellentétek vonzzák egymást? Annyira helyes egyébként, nem lenne szívem nemet mondani.
Amikor biztosít arról, hogy milyen szándékai vannak, egy kicsit azért megnyugszom. Végül is, bármi kisülhet ebből.
Próbálom kiszabadítani az egyik kezemet a pórázok fogságából és elveszem a telefont, ám most meg jön egy kacsa a tó irányából és épp tönkre akarja vágni a meghitt hangulatot azzal, hogy előttünk illegeti magát. Előhívja a kutyáim vadászösztönét és odacsalogatná magához őket, csakhogy én a póráz másik végén ezzel nem teljesen értek egyet. A telefon a kezemben van, de egyszer csak egy rántás következtében felrepül vagy tudom is én, de valahol épp a levegőben van, és egy pillanatig szerintem súlytalan állapotba került, mert számomra teljesen érthetetlen módon nem esett le, hanem még éppen el tudtam kapni. Megkönnyebbülten sóhajtok egyet. Huh, az nagyon ciki lett volna, ha most széttöröm a telóját. Pedig amúgy eléggé lyukas kezű vagyok, engem választottak általában utolsónak a tesiórán is, ha csapatot kellett választani, na mindegy, nem ez az erősségem.
Elégedetten fogom a telefont és mutatom Caesar-nek, hogy életben van. Gyorsan beírom a számomat és vissza is adom neki.
- Hű, ez egy kicsit necces volt. Ez a munka sosem unalmas – nevetek rá. – Szóval ma este? – úgy teszek, mintha gondolkodnék – szerintem igen, megoldható – egyezek bele az ajánlatba és vigyorgok, mint egy kattant kiscsaj.


Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
the naughty pack 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
the naughty pack 53a3209af97ce63c78916ea1419d8e3296e9c214
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
the naughty pack 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
95
★ :
the naughty pack D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack EmptyKedd Jan. 23 2024, 13:19


Tyra & Caesar

Nem akarom egyből lecsapni a magas labdát, hogy majd én körbe udvarlom, hiszen így is sikerült néhány elejtett szóval és pillantással zavarba hoznom, ami persze valahol szándékos volt, de nem akarom túlfeszíteni a húrt. Még nem tudom, hogy hol vannak a határai, amiket nem akarok azonnal átlépni gyakorlatilag negyed órányi ismertség után.
-Viharvadászatból?-szöknek feljebb a szemöldökeim. Valaki valamikor régen még mesélt nekem erről a dologról és ha jól emlékszem már akkor borzasztóan leesett az állam és meglepő módon most ezt újra hallom és ugyanúgy egy lány szájából. A csajok mániája lehet ez a fajta katasztrófaturizmus meg az ilyen volumenű adrenalin vadászat.
-Hát erről majd később még kifaggatlak.-jegyzem meg egy könnyed mosollyal. Tényleg érdekel, hogy egy ilyen aranyos, bájos szemmel láthatóan törékeny lánynak hogyan jutott pont ez az irány az eszébe, de nem most. Megfagyok az izzadtságtól és rohamosan közeledünk az épület felé, ahol lakom.
-Igazából... ööö... nincs sok időm hobbikra, mármint mostanában, de nagyon szeretem az autókat, meg vezetni úgy összességében. Szóval, amikor csak ki akarok kapcsolódni, akkor beülök a kormány mögé és megyek amíg jól esik. Meg rengeteget utazok. Utaztam... meg majd fogok is, amint kicsit összeállnak a dolgok.-korábban mindig, ha más nem, akkor egy-egy hosszú hétvégét beiktattam minden hónapban, hogy valami újat lássak és kicsit feltöltődjek. Ez mostanában kicsit elmaradt, de csak idő kérdése, hogy újra nekikezdhessek.
-Ennek nagyon örülök. Nem akartam volna ilyen képet festeni magamról előtted.-mosolygok rá megkönnyebbültebben.
-Köszönöm.-a legtöbben elkezdenek az egészségemért aggódni, meg azt magyarázzák, hogy mennyire nem normális, hogy ennyire hajtom magam és azt aligha értik meg, hogy egyszerűen nincs választásom. Könnyebb lesz majd, ha az Emperor-t Kimy tényleg el tudja vezetni nélkülem, ami persze már folyamatban van és ő is egyre jobban boldogul. Ez most senkinek sem egyszerű felállás.
-Ohh. Hát az úgy tényleg nem egyszerű, de majd kitaláltunk valamit.-kacsintok rá. Most még nem ajánlom fel neki, hogy szívesen hozom viszem, az mérhetetlenül tolakodó lenne. Még csak egy idegen vagyok a számára, így nem szeretnék ráijeszteni ilyen ajánlatokkal.
A számát mégis hajlandó megadni, ez pedig máris feldob... no nem annyira, mint a rántás a telefonomat a levegőbe. Mintha minden lassítva történne, de én egyértelműen utána nyújtom a kezemet nem a telefonért, ami végül kicsit sem bizonyul szükségesnek, hiszen megoldja a helyzetet, talpon marad és még valahogy a telefonom se köt ki a földön.
-Wow. Ez igen pókember.-nevetem el magam amikor visszakapom tőle a telefont.
-Rendben, később még hívlak, most megyek, mert halálra fagyok...-nyújtom neki vissza a pórázt.
-Szia Tyra!-vigyorgok rá, miközben elkocogok az épület irányába. Befagy a seggem...




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the naughty pack 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
the naughty pack Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
the naughty pack 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
the naughty pack 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the naughty pack 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
the naughty pack De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: the naughty pack
the naughty pack Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
the naughty pack
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» - The Pack -

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: