New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Money Talks. Tana & Caesar
TémanyitásRe: Money Talks. Tana & Caesar
Money Talks. Tana & Caesar EmptyHétf. Jan. 08 2024, 17:38


Tana  & Caesar

Kétség sem fér hozzá, hogy van néhány év előnyöm Tana-val szemben, bár igazából mindketten ebben a világban nőttünk fel. A különbség talán az, hogy mi férfiak hamar meglépjük, hogy elnézést kérve kivágjuk magunkat egy beszélgetésből, mint a nők, míg ő hajlamosak tovább tűrni a kelletnél, bár nyilván ez van beléjük nevelve... hallgatni a férfiak faszságát, amíg le nem dumáljuk a fülüket a helyéről....
-Na látod, az biztos.-bólogatok egyetértően.
-Ti meg kibaszott mázlisták vagytok, hogy van aki kimentsem... már ha ideérek időben.-teszem azért hozzá, hiszen ma is érkezhettem volna valamivel korábban és akkor hamarabb kimenthettem volna ebből a helyzetből. Mondjuk így legalább valakinél tényleg a tiszteletét tette, tehát látták, hogy itt volt sőt még jó pofizott egy kört. Így már nagyjából le is vannak tudva a kötelezők nem? Egy italt mindenképp megérdemel. Mármint többet is, de azt majd idővel intézem.
-Ja ne is mondd.... megússzák ezt az egészet, járják a világot és még velem is gyakoroltatják a kötelességeket. Csupa nyereség nem igaz?-kérdezem egy merő szarkazmussal, de egy széles mosollyal az arcomon. Legalább vannak itt sorstársak.
-Huhh... az jó logisztikát igényel majd. Tartsd nyitva a szemed meg a füled, még időben vedd fel a tempót vele, mert rohadt nagy szívás egyszer csak a sűrűjébe belecsöppenni.-tanulj az én hibámból kérlek. Én is elkezdhettem volna hamarabb foglalkozni az üzleti dolgokkal, de úgy voltam vele, hogy rohadtul ráérek, most pedig szívhatom a fogamat, hogy azt sem tudom merre vagyok arccal előre.
Kicsit sem meglepetten pillantok rá. A mi köreinkben gyorsan terjednek a hírek, így egy közelgő esküvő gyakorlatilag egy futótűznél is gyorsabban járta végig a társaságot.
-Látom milyen izgatott vagy, hogy bővül a család... jó arc a csávó legalább? Van gyerek?-érdeklődök. Anyám akart valamit pletykálni, de éppen két rohanás között voltam és épp csak hazaugrottam hozzájuk reggel, mielőtt apámmal rohantunk volna tovább. Tana egyébként is biztosabb forrás, bár egyébként nem mintha túl sok közöm lenne a családi életükhöz.
-Ne köszönd... ez a kötelességem.-vigyorgok rá miután az italt legalább elintéztem a számára.
Nevetve ingatom meg a fejemet.
-Gyakorolj... még és a végén nagyobb játékos leszel, mint én... bár nőnek azt nem ajánlanám.-egy férfi hírén még csak foltot sem ejtenek a pletykák, de a nőknél ez nem teljesen így működik tudtommal, holott mindenki foglalkozhatna leginkább a maga dolgával.
Roxy megmentése szinte esélytelen vállalkozás annak ellenére, hogy szívesen segítenék neki. Ő tényleg benne van a sűrűjében, így aligha tudom kiszedni onnan.
-Az biztos.... és én oda be nem szorulok az tuti.-ingatom meg a fejemet még egyszer végigmérve a társaságot, akik 100 karommal tartják őt fogva.
-Igazán? Kereshetek valakit, aki kivisz minket...-vonom meg a vállaimat. Csak van valaki a személyzetből, aki ki tud minket vinni. Nekünk is itt áll a hajónk szóval csak egy kapitányt kell keresnem aki mellett bátran berúghatunk.
-Nem mondod?-villan rá a tekintetem egy pimasz mosollyal.-Hát ezt sürgősen orvosoljuk.-vigyorgok rá.
-Mondom a tervet..-közelebb hajolok és a kezemet a derekára vezetem nem mintha ez szükséges lenne ahhoz, hogy beszéljünk, de mégis megteszem.
-Te összeszeded, akit hozni akarsz... kivéve Roxyt, őt bízd rám. A 4. móló végénél van a Sophia, a kisebbik hajónk, én keresek rá valakit aki elvezeti nekünk és 20 perc múlva ott találkozunk. Oké?-kérdezem miközben egy pillanatra rászorítok az oldalára. Gyakorlatilag meg sem várom a válaszát már indulok is. A főépületben szerencsére mindent gyorsan el tudok intézni. Ember is van és néhány rekesz alkoholt is fel tudok vitetni anélkül, hogy különösebb feltűnést keltenénk. A diszkrécióért persze extra borravalót fizetek és a megbeszélt időben indulok el kifelé. Egy pohár pezsgőt magamhoz veszek, de alig néhány kortyot iszok belőle mielőtt elvegyülök az emberek között. Roxy mellé érve megbotlok és igyekszem leginkább fedetlen karját végigönteni az itallal.
-Ohh... ne haragudj, keressünk valamit amivel letöröljük.-már forgatom is ki a társaságból és néhány szalvétára cserélve  a poharat terelem a hajó irányába. Együtt érkezünk meg a Sophia fedélzetére, ahol a többiek már várnak.
-Csak kihoztam...-vigyorgok Tanara miután elengedtem Roxyt.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Money Talks. Tana & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Money Talks. Tana & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Money Talks. Tana & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Money Talks. Tana & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Money Talks. Tana & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Money Talks. Tana & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Money Talks. Tana & Caesar
Money Talks. Tana & Caesar EmptyVas. Dec. 31 2023, 14:17
Caesar.
- my knight in shining armor -
Bármennyire is igyekszem fókuszálni, el-elkalandozik a figyelmem Mr. Wertheimer monoton monológjáról. A terepet szemlélve arra próbálok rájönni, hogy vajon mire is adakozunk ma? Biztos vannak kitéve itt-ott jelek, amik rávezethetnek a megoldásra... Bár rajtam kívül valószínűleg mindenki tisztában is van a válasszal, és nem tartom kizártnak, hogy anyám valamelyik üzenetében közölte is velem, hogy mire gyűjtünk, illetve hogy mire is küldött el egy kisebb vagyont, de akárhogy is töröm a fejemet, nem tudom felidézni. Előfordulhat, hogy egyes üzeneteinek beérkezésekor nem voltam épp teljesen józan...

A pillantásom visszafut az előttem álló férfira, és bájosan elmosolyodva bólogatok. Fogalmam sincs, miről magyaráz éppen az öreg, de szerencsére mire meg kellene fogalmaznom bármilyen illedelmes választ a legutóbbi kérdésére, befut a megmentőm, aki kimenekít ebből a szorult helyzetből.

- Te már tapasztalt róka vagy – nevetek halkan Caesar szavaira, mikor már magunk mögött hagytuk a beszédes férfit. Nem lődörgünk erre-arra céltalanul túl sokat, egyenest a bárpultot célozzuk meg, és tudva, hogy a lovagom tényleg segít is beszerezni, amire szükségem van, már előre is hálás vagyok.

- Ó, milyen ügyesen csinálják - bólogatok elismerően, hisz meg kell hagyni, Európában utazgatni sokkal jobb időtöltés, mint New York társasági életét élvezni, még nyáron is. Hiába van már augusztus vége. - Anyám éppen Ázsiában üzletel. Amennyire én tudom, éppen Japánban próbál terjeszkedni - sóhajtok egy kisebbet, mert ki tudja már ezt követni. Apám halála óta anyám szinte kizárólag csak a cégének él. Vagyis... röviddel ezelőttig tényleg ezt hittem. - Aztán úton hazafelé még megáll Párizsban egy esküvői ruhapróbára - teszem hozzá egy visszafogott mosolyt villantva Caesarra, amiben egyértelműen ott van a folytatás is: “Ha még nem hallottad volna a hírt, igen, anyám készül újra férjhez menni.” És persze a saját maga által tervezett ruhakölteményét Franciaországban készítteti el.

- Áh, köszönöm - pillantok nagyon is hálásan Caesarra, mikor a kólámba végre valami erősebb is kerül. - Mondd csak, mivel is érkeztél? Csak mert nagyon úgy tűnik, hogy te vagy ma este a szőke hercegem fehér lovon – vigyorodom el, mielőtt a poharat a számhoz emelném, hogy belekortyoljak.

Néhány röpke másodperc erejéig mindkettőnk figyelme Roxy-ra terelődik, aki szegény, ugyancsak nagy kutyaszorítóba került. Őt ismerve - már amennyire ismerem - úgy tippelném, épp az ereit vágja fel gondolatban. Nagyon különbözőek vagyunk mi ketten, de meg tudom érteni, hogy inkább lenne a világ másik felén, vagy bárhol máshol, mint ezeken a kötelező eseményeken.

- Uhh igen, ebbe jobb, ha nem avatkozunk bele, mert mi sem ússzuk meg - húzom el a szám egyetértően. Van, amibe jobb nem belefolyni, és ami engem illet, én már nagyon szívesen el is tűnnék innen a másik irányba. - Hát én egyáltalán nem bánnám a menekülést! - élnék is azonnal a felkínált lehetőséggel. - Akár arra... - mutatok a víz felé. Nem is igazán a partra célozva, mint inkább a nyílt vízre egy hajón vagy yachton. Amikből természetesen nem egy dekkol a közelben. - Tudtad, hogy ma hajnalban lettem tizennyolc? Én meg itt ünneplem a nagykorúságomat Mr. Wertheimerrel? - fintorodom el kissé. Jó, persze ünnepeltem én tegnap este is már, meg hajnalban is, de... ha anyám tervei nem rondítottak volna bele az én terveimbe, én tuti nem lennék ma itt. - Egyébként én azt sem bánom, ha kimenekítünk még néhány szerencsétlen áldozatot innen... - teszem hozzá elvigyorodva. Megcsinálhatjuk a saját adománygyűjtő bulinkat kellemesebb közegben. - De persze ha neked más terveid vagy ötleted lenne, állok elébe!




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Money Talks. Tana & Caesar Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Money Talks. Tana & Caesar 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Money Talks. Tana & Caesar E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Money Talks. Tana & Caesar Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Money Talks. Tana & Caesar Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Money Talks. Tana & Caesar 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Money Talks. Tana & Caesar
Money Talks. Tana & Caesar EmptyPént. Dec. 29 2023, 21:11


Tana  & Caesar

Általában a nagyjából korombelieket egy csokorban szoktam találni, de talán még korán van és nem ért mindenki ide vagy esetlegesen a kötelező köröket futva vágnak jó pofát és folytatnak hosszas bájcsevejt, hogy ne érje szó a családjukat. Talán nekem is így kellene tennem, bár amennyi pénzt ma itt fogok hagyni szerintem senki nem merné negatív jelzőkkel illetni a Harlow családot, bár erősen kétlem, hogy teljesen meg tudnám úszni a hosszas, unalmas eszmecseréket, de mint tudjuk... a remény hal meg utoljára. Tana az első, akin megakad a szemem és bár korban nem éppen ő áll hozzám a legközelebb, mégis egy társaság vagyunk, arról nem is beszélve, hogy egyébként kifejezetten érett és már közel sem az a kategória, aki boldogan fogócskázna a part mentén. Sokkal inkább a bátran lehet vele inni csoport tagja. Mármint én eddig nem ittam velük, de mostanában csak megáll egy-egy pohár a kezemben. Na mindegy. Vele szívesen beszélgetnék, nem úgy, mint azokkal, akik valószínűleg hamarosan keselyűként csapnának le rám, ha még sokáig állok egymagamban, így nem is húzom az időt, inkább kimenekítem az öreg Wertheimer karmai közül. A férfi szerencsére nem ellenkezik, a jó modora úgysem engedné, így könnyen meg tudom őt szöktetni onnan.
Ahogy belémkarol kicsit határozottabban tartom meg a kezemet egy cinkos mosolyt villantva az irányában.
-Oh hidd el el tudom képzelni. Egyszer én is elkövettem azt a hibát, hogy leragadtam vele. Bármennyire kedves az öreg... én a közelébe nem megyek ha csak nem löknek.-egyébként általában az a nagy szerencse vele, hogy egy igen befolyásos ember, szóval előbb vagy utóbb valaki odalép, hogy becsatlakozzon a beszélgetésbe ezzel jó pontot szerezve nála és akkor lehet észrevétlenül eliszkolni.
-Máris orvosoljuk a problémádat.-nevetek egyet megcélozva vele a bárpultot.
-De...-vigyorgok rá.-Anyámék Európában vannak, utazgatnak ahogy ilyenkor szoktak, de valakinek csak ide kellett dugnia a képét a családból. Anyud merre?-érdeklődök kíváncsian miközben kérek egy felest a pultossráctól. Amint megkapom megköszönöm és fizetek mielőtt a poharat magamhoz véve félrelépek az emberektől és végül a tartalmát Tana poharába töltöm, mielőtt a kiürültet visszarakom a pultra.
-Miss Carlton!-nevetek fel a megnevezésen. Roxy sokszor úgy néz ki, mintha a fogát húznák az ilyen rendezvényeken és igazából totál meg is értem.
Gyorsan keresem meg őt is a tekintetemmel és mondanám, hogy megmentem őt is, de pont olyanok kapták el, akik elől egyszerűen nincs menekvés szóval maximum ketten tudnánk szenvedni... illetve hárman hiszen egyértelműen Tana-t is magammal rántanám a pokolba.
-Szegény... tényleg sajnálom kicsit, de ahhoz a társasághoz én közel nem megyek.-ingatom meg a fejemet majd befejezem a pezsgőmet és azt a poharat is leteszem a pult szélére.
-Szerezzek neked valamit? Elmeneküljünk egy kicsit?-kérdezem annak ellenére, hogy én még csak most érkeztem jóformán.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Money Talks. Tana & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Money Talks. Tana & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Money Talks. Tana & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Money Talks. Tana & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Money Talks. Tana & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Money Talks. Tana & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Money Talks. Tana & Caesar
Money Talks. Tana & Caesar EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 20:01
Caesar.
- my knight in shining armor -
Anyám ismét külföldön van üzleti úton, jelenleg Japánban, azt hiszem. Bár nem tudom, a japánoknak mi közük a divathoz, meg anyám cégéhez, hát ők nem kimonóban járnak? Jó, nyilván csak viccelek, rossz vicc, tudom. Csak frusztrál, hogy anyám megint nincs itt. Nem azért, mert hiányzik, megszoktam, hogy sokat távol van. Sőt, a pár héttel ezelőtti bejelentése óta a közelgő esküvőjéről jobb is így, ha messziről elkerüljük egymást mostanában. Csak éppen így megint én lettem az, akinek családi kötelezettségek címén meg kell jellennem valahol magunkat képviselve. Hisz “mit szólna a falu”? Mondhatnám, hogy kit érdekel, mit szólnak, de pontosan tudom, hogy ezek a dolgok mit jelentenek. Hogy ezek az összejövetelek, és az, hogy kik jelennek, kik JELENHETNEK meg, nagyon is számítanak. Társasági szempontból, üzleti szempontból... Alanyi jogom itt lenni, úgyhogy itt vagyok, akkor is, ha semmi kedvem. Mert ezek a partik valójában halál unalmasak, és olykor lehangolóak. Főleg amióta apám már nincs az élők soraiban. Ezek a partik csak akkor válnak izgalmassá, ha mi, fiatalok összefogunk, és kicsit exkluzívabbá tesszük. Elvonulunk, lemegyünk a partra, vagy az épület mögötti nagy pavilonhoz néhány üveg pezsgővel vagy mással, és teszünk róla, hogy jól szórakozzunk. Ám egyelőre egyrészt nem sok fiatalabb vendéget látok, másrészt talán kicsit még korán is van ahhoz, hogy lelépjünk. Így hát igyekszem minél jobban megmutatni az arcom, minimum üdvözölni mindenkit, akit akár csak futólag ismerek, mosolyogni, bólogatni, illedelmesen válaszolni. Úgy tenni, mint akit érdekel Mr. Wertheimer meséje arról, hogy milyen volt a hajóútja múlt hónapban a családjával, és hogy a fia milyen jól tanul a Yale-en, csak mert apám üzleti partnere volt. A tekintetem futólag találkozik a boomerek válla felett Roxy-éval, és megértő pillantást váltunk. Ha tippelhetek, szerintem nála jobban senki nem szenved ezekben a helyzetekben.  

Múlnak a percek, és kezdem úgy érezni, hogy el fogok álmosodni is, ha nem szabadulok ki innen, pedig annál kínosabb nincs, mint valakinek az arcába ásítozni, ám akkor végre Caesar lép mellénk, és kiment a csapdából.  

- Ó istenem, el sem tudod képzelni, milyen hálás vagyok – nevetek fel megkönnyebbülve, amint szépen odébb sétálunk, és közben belé karolok. - Már régen elveszítettem az időérzékemet. Sürgősen csennem kell vodkát vagy valami más szíverősítőt a meggyes kólámba, hogy visszatérjen az életkedvem - ingatom a fejemet egy sóhajtással. - Csak nem te is egyedül képviseled a Harlow dinasztiát? - sandítok fel rá aztán egy megértő félmosollyal.  

- Amúgy láttad Miss Carlton arcát? - kuncogok röviden a poharam a felett. - Nem elég, hogy közre fogták a vének, de az a sejtésem, az apja épp az orra előtt flörtöl Mrs. Hendersonnal. Ah, át tudom érezni a kínjait - biggyesztem le az ajkaimat. Mi van az idei nyárral, hogy minden negyven feletti özvegyre hirtelen rátör a kapuzárási pánik?




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Money Talks. Tana & Caesar Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Money Talks. Tana & Caesar 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Money Talks. Tana & Caesar E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Money Talks. Tana & Caesar Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Money Talks. Tana & Caesar Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Money Talks. Tana & Caesar 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásMoney Talks. Tana & Caesar
Money Talks. Tana & Caesar EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 16:10


Tana  & Caesar

Hampton. A part menti nyaralók, yachtok, country clubok és a jótékonysági rendezvények egyik legkedveltebb helyszíne. A legnagyobb party mindig a nyári szezonzáró jótékonysági délután és est, ahol még egyszer mindenki mélyen a zsebébe nyúlhat, hogy az év hátralévő részében úgy érezze valami jót tett mielőtt egy kisebb mértékű vagyon költene a hálaadásra majd a karácsonyra. A szüleim általában az augusztust valahol Európában töltik, így általában én ilyenkor szabadságolom ki magam az Emperorból és jövök le egy kicsit a nyaralónkba kikapcsolódni mielőtt megkezdődne az őszi hajtás. A legtöbb diák ilyenkor visszatér a városba, a suli mellett jobban igénylik a kikapcsolódást, a kültéri szórakozóhelyek bezárnak, így az olyan helyek, mint az enyém újra visszakapják a megszokott teltházas estéket, amikben nekem is toppon kell lennem, hogy bírjam a tempót.
Kivételesen ide sofőrrel érkeztem, de csak azért, mert a fehér murvás parkolóba én biztos nem gurítom végig a McLarent, hogy összeverjem bárhol az alját az apró kövekkel. A kocsi éppen csak addig áll meg amíg kiszállok és már megy is tovább majd telefonálok, ha újra szükségem lesz rá majd hazafelé. A napszemüvegemet megigazítva indulok a zene irányába. A fehér abroszos asztalok körül már rengetegen beszélgetnek, koktélokat vagy pezsgőt kortyolva és az utóbbihoz magamhoz is veszek egy pohárral. Nem maradok majd sokáig szerintem csak letudom a kötelezőt, hogy legalább a háromból egy Harlow jelen van.
Egy halk sóhajjal állok meg az egyik asztal mellett a tekintetemet végigvezetve az embereken remélve, hogy találok legalább néhány ismerős arcot, a fehér deszkás ideiglenes táncparketten egyértelműen nincs senki a korombeliek közül, de a beszélgetők között kiszúrok valaki. Bájos mosollyal cseveg, de bármibe le merném fogadni, hogy neveltetése miatt nem rázta le még néha jóval korosabb beszélgetőpartnerét a kis szőkeség. A nagyapja lehetne és akár a nyakamat tenném rá, hogy éppen tőzsdéről vagy a hajókról tart neki fejtágítást az úriember.
A pezsgőmbe kortyolok és lusta léptekkel indulok Tana megmentésére.
-Szia!-adok egy gyors puszit a szöszi arcára.
-Elnézést kérek, Mr. Wertheimer, engedje meg, hogy elraboljam a kisasszonyt.-vetek rá egy bocsánatkérő pillantást miközben a nálam alacsonyabb lány dereka köré fonom a karomat és arrébb terelem.
-Mióta voltál a csapdájában?-kérdezem vigyorogva. Nekem is volt már szerencsém az öreg végtelen meséihez, így tudom mennyire kimerítő tud lenni.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Money Talks. Tana & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Money Talks. Tana & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Money Talks. Tana & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Money Talks. Tana & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Money Talks. Tana & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Money Talks. Tana & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Money Talks. Tana & Caesar
Money Talks. Tana & Caesar Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Money Talks. Tana & Caesar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Friends and talks
» everything for the money - Cale & Katniss
» Money is the reason - Tina & Tig
» Dor & Rae | hotel suites and late night talks
» Hugo & Fito - time is money

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: