New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

in Golden, our Golden? - Milo && Hope
Témanyitásin Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyKedd Dec. 26 2023, 17:15

- Milo & Hope -

Ma egy kicsit jobban izgultam, mert tudtam, hogy itt lesz Milo, ugyan a fellépésem előtt nem találkoztam vele, de megígérte, és tudom, hogy nekem nem mond olyat, amit utána nem tud betartani. Ő az egyetlen olyan barátom, aki tud mindenről, amit csinálok Bambin kívül, de valahogy Milonak mindig mindent őszintébben elmondok, mert még a hülye lányos fejemben ott lángol az a plátói szerelem, amit már évek óta próbálok kiírtani, de amint megjelenik nálunk, a házban vagy itt a bárban, vagy csak jön egy üzenet máris megdobban a szívem, ami nem okés, mert ő a tesóm legjobb barátja, ja és szerint olyan, mintha a bátyánk lenne. Na meg ő sem néz engem többnek, mint egy kislány, aki rajongva beszél neki az álmairól, amit támogat, de közben lehet csak kedves akar lenni velem.
Egy kisebb pánik tör rám, a lámpaláz ilyenkor állandó vendégem és a vállamon állandóan még akkor is amikor nem akarom, de most még jobban üvölt a fülembe, hogy nem fog menni, nélküle nem.
Kinézek az ajtón és meglátom a pultnál és mintha valaki egy óriási követ görgetett volna le a szívemről vigyorodom el, és kifújok egy mély levegőt, majd teli vigyorral megy fel a színpadra, hogy előadjak mindent, ami ebben a két hónapban bennem felgyülemlett, ameddig nem tudtam fellépni. A suli mellett nem olyan egyszerű a fellépéseket is összehozni, főleg, hogy a tulaj nem túl sok lehetőséget ad, mondjuk megértem egy karaoke est sokkal jobban vonzza a embereket, mint az én zenélésem, ez csak egy bizonyos réteget fog meg, azokat is inkább kevesebb ideig, mert mondanivalóm ugyan van, de nem vagyok sem híres, sem sokak szerint annyira jó, hogy mindenkinek lekössem a figyelmét. Persze a ruháim segítenek ezen, amit pofátlan módon használok ki, most persze nem csak a közönségnek akartam tetszeni, tudat alatt tudtam miért vettem fel azt amit, de ezt hangosan és magamnak sem vallanám be, meg hát minek is azt.
Éneklé sközben igyekszem nem Milora nézni, valamit nagyon beszél a tulajjal, ami nyugtalanságra ad okot, de abban a fél órában amíg zenélek nem akarok ezzel foglalkozni.A színpadról lefelejövet elrakom a gitárom, addig eltűnök és amint csippan a telefonom már indulok is kifelé egyenesen Milo felé, ma nem dolgozok a pult mögött, így szabad estém van, kivéve ha nem találja ki a főnök, hogy kell a segítség és nekem be kell állnom, hiszen felléphettem nem lehetek hálátlan.
- Kettő is jöhet. - kacsintok rá, és nyomok két puszit az arcára, majd levágódok mellé a pulthoz, milyen furcsa érzés ezen az oldalon lenni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyKedd Dec. 26 2023, 18:06
Dearest Hope
secrets can remain in our golden safehouse

chapter 1
A megszokottól eltérően ujjaim most nem a jól ismert tárgyaló közepén álló, hosszú asztal gondosan lakkozott burkolatát érintik, hanem vastag üvegfalú pohár köré fonódnak, ide-oda mozgatva a jeget az italomban. Nem mintha odafigyelnék annak olvadására vagy a mellettem álló férfi ideges verejtékezésére... tekintetemet sokkal inkább leköti a helység azon szeglete, ahol a mikrofon található, s még inkább az a személy, aki azelőtt foglalja el a helyét. Csinos.... nagyon is.
Megrázom a fejemet. Az átmeneti elkalandozást betudom annak, hogy van némi bűntudatom amiatt, mert nem mondtam el neki a jelenlétem egy másik indokát. Nevezetesen azt az okot, melynek kivételesen hagyom, hogy kirántson engem az énekéből.
- Figyel rám? Elfogadom az ajánlatát!
Efelől eddig sem volt kétségem, ám ezt verbálisan nem kötöm az orrára, csupán annyival éreztetem, hogy egy kurta biccentés mellett másik kezembe áttéve italomat a jobbomat nyújtom a Golden Bar főnöke (pardon, most már csak kisfőnöke) irányába. Akár rosszul is érezhetném magam, de vajon egy profi ökölvívó vajon megbánást érez amiatt, mert megnyer egy mérkőzést?
- Holnap átbeszéljük a részleteket! - részemről ennyivel lezártnak is tekintem a beszélgetést, amit ő is érezhetett a hanglejtésemből, mert elég gyorsan eltűnt mellőlem. Azt, hogy erre pontosan mikor isk erülhetett sor, már sikerült figyelmen kívül hagynom, teljes figyelmem visszatért ugyanis a fellépőre és csak akkor fordulok teljes testtel a pult felé, amikor a szám lement. Az utolsó taktusokat, nem tudatosan, egy mélyebb sóhajjal veszem tudomásul. Ami engem illet, egy ráadást szívesen meghallgatnék, de van egy olyan érzésem, hogy elfogultnak fog majd hívni, amint ezt a tudomására hozom. Így aztán más nyitás mellett döntök...
- Velem lehet alkudozni. - többen belebuktak már, de volt szerencsém megtapasztalni, hogy Hope mennyire kíméletlen alkudozó tud lenni.
- Bár, a második után már elkérem a lány számát is. - lemásolom az iménti kacsintását, nem hagyva ki az alkalmat, hogy megvillantsam fölényes mosolyomat, mely magában hordozza a tényt, miszerint felesleges volna, hiszen az ő száma már megvan.
- De a helyzetre való tekintettel beérem azzal is, hogy mit szeretnél inni. - a válaszának megfelelően jelzek a pult mögött dolgozónak.
- Fantasztikus voltál odafenn! - bökök fejemmel a mikrofon felé, ha esetleg kérdéses lett volna számára, hogyan tetszett a produkciója. És ha már a tetszésnél tartunk...
- Esetleg van egy pasi, akiről nem akarsz beszélni a bátyádnak? - utalok a ruhájára, a tagadhatatlan tényre, hogy gyönyörűen fest.
- Mázlista srác. - teszem még hozzá, és igen, pofátlanul végigsiklik rajta a tekintetem. Megpróbálhatnám burkoltan csinálni, de ismer már annyira, hogy tudja, milyen vagyok, és hogy ekkora ziccert nem hagyhatok ki. Majd hozzácsapom ahhoz a listához, amik miatt rosszul érezhetném magam, mégsem teszem.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Milo Mor
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Bf4d8e3bd8ae445b63d6500c93805b5f4ae09464
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rjtjWqPl1sirj9i_250
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope 7c3ab6baf5d0d59468c45621843faa0c793111de
★ play by ★ :
Timothée Hal Chalamet
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rhseF9nJ1sirj9i_250
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyKedd Dec. 26 2023, 18:38

- Milo & Hope -

Amint felé tartok, idegesen viharzik mellettem a Golden tulaja, aki még csak rám sem néz, pedig azért egy biccentést mgé meg szokott engedni magának. Nem veszem magamra, úgy érzem én jó voltam, valami rajtam kívül bosszantotta fel, legalábbis ebben akarok hinni.
- Tudod, hogy abban milyen jó vagyok. - vigyorgok rá, még büszke is vagyok magamra, hogy ennyire jól tartom magam a közelében. Már kezdem megszokni a rajongásom tényét és elfogadni mindazt ami bennem játszódik, mert ezen változtatni nem tudok, elnyomni igen és ő támogat engem, ami miatt nem tudok elszakadni tőle, néha olyan nekem mint egy mentsvár, akit közben szeretnék mégis távol tartani magamtól hülye érzéseim miatt.
Igaz, hogy én kezdtem de a kacsintását követően elkapom a tekintetem róla és csak a fél mosolyomat láthatja, amit jobb is, mert hiába van félhomály itt bent, akkor is feltűnne neki a piros arcom, ami tök ciki lenne, bár ráfognám a melegre, ami bent uralkodik.
- Maradok a sörnél, melegem van és nem kívánok jobban benyomni, mint szoktam. - nem szokványos lányos kérés, de már megszoktam, amikor furán néznek emiatt rám, attól nem fogok legalább hülyét csinálni magamból és nem csinálok olyat előtte, amit másnap megbánok.
- Köszönöm! De szerintem Mr. Brushnak a tulajnak annyira nem jött be, olyan mogorva képpel viharzott el mellettem, hogy most egy darabig nem hiszem, hogy lesz erre lehetőségem. - tudom, hogy az is ajándék amit itt kapok nekem legalábbis az, a nagy jogász jövőm helyett ezt választani nem éppen biztosítás arra, hogy be fog jönni és most akadozik ez az egész, de nem adom fel, csak nagyon türelmesnek kell lennem.
Ahogy kimondja a bátyám szót összeszorul a torkom és nem tudom az arcommal sem leplezni mennyire zavar, amikor így utal magára, csak csak elmosolyodok, magamra erőltetek egy mosolyt, amit még ő sem biztos, hogy átlát, mert begyakoroltam,  amikor otthon az egyetemről faggatnak, tökéletesen játszom, hogy minden rendben van, akárcsak most ezzel a titulussal. Persze gyorsan illan el az egész, amint bókot kapok tőle, pont tőle.
Legszívesebben üvöltenék a fejébe, hogy te vagy az, miattad vettem fel, de nem teszem, mert természetesen nem így van, magam miatt vettem fel, ez nyilvánvaló…, de válaszolnom in kellene neki ahelyett, hogy bámulom őt vigyorogva.
- Van egy, de észre sem vesz. - legyintek, mintha semmiség lenne, és végülis nem hazudtam neki, de remélem ennél jobban nem fog bele kérdezni, vagy körbenézni, hogy kiről lehet szó, mert egyértelmű, hogy rajta kívül nem nagyon van itt olyan, aki engem érdekelhetne.
Harper gyorsan ki is adja nekünk a kért italokat és felé fordulva, próbálva a korábbi témánkról terelni a figyelmet emelem a poharam felé vagyis inkább a korsóm. - Köszönöm, hogy itt vagy Milo, fogalmad sincs mennyire boldoggá teszel, amint megláttam a fürtjeidet a pultnál rögtön jobb kedvem lett. - ezt tudja mindig is tudta, hogy mennyit jelent, hogy itt van, mert mást a családomból nem tudok hívni és ő is az nekem végülis, hiába akarnám én máshogy az egész kapcsolatunkat,  mert már csak most, hogy végignézek rajta meg remegnek a lábaim pedig annyira semmi esélyem, és miért is akarnám elrontani ami most jó.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyKedd Dec. 26 2023, 19:27
Dearest Hope
secrets can remain in our golden safehouse

chapter 1
Egy rövid, ám annál cinkosabb nevetést hallatok magabiztos válasza után, amit, ezt követően egy elismerő bólintással nyugtázok. Elvégre, nincs mit tagadni azon, hogy az ismerősi körömből talán Hope az egyetlen, aki képes már pusztán egy pillantásával sarokba szorítani, onnan pedig már nehéz az érvelésével küzdenem. Nem vagyok benne biztos, hogy ő maga ezzel tisztában van-e, annyi bizonyos, hogy a tesójának nincs róla tudomása, és ez így van jól. Nem állok készen arra, hogy olyasvalaki előtt magyarázkodjak, aki feltétel nélkül megbízik bennem és kvázi a családja részeként tart számon.
- Igen, a saját bőrömön tapasztaltam. Erről jut eszembe, ugye tudod, hogy még mindig áll az az ajánlat, hogy lehetnél az üzlettársam? - nem mondom, hogy bánnám, ha ezáltal többet tudhatnám a közelemben, de ugyanakkor tisztában vagyok ezzel, mennyire nem érzi magáénak azt a világot, amelyben nekem kellett felnőnöm. Ma este is láthattam, mennyire felszabadult, mikor átadta magát a zenének, márpedig ezt a csillogást sosem láttam a szemében, mikor a jogról kellett beszélnie az apjának. Sosem venném el tőle ezt a boldogásgot, és bizony ennek érdekében azzal sem fogok foglalkozni, mennyire kavarhattam fel Mr. Brush lelki világát. Tudom, sokak szerint a "cél szentesíti az eszközt" egy negatív mentalitás, de.... minek szépítsem? Apám fia vagyok, eredményorientálttá váltam az évek során, márpedig az esténk eddigi része eredményesnek bizonyult.
- Ne vedd magadra, nem neked szól! Úgy tudom, azért morózus, mert apró változás van kilátásban az üzlete körül. - gyűlölök hazudni neki, de technikailag csak egy darabot "felejtek ki" a kirakósból, mert ez jelenleg egyszerűbb, mint a szemébe néznem és közölnöm vele, hogy új felettese lett, akit nem szükséges hivatalos hangnemben megszólítania. Mi van, ha megutál? Vastag a bőröm, de kétlem, hogy Hope megvetése leperegne rólam.
Ahogy nem kerüli el a figyelmemet az arcán átvonuló érzelemhullám sem, de az igazság az, hogy nem teljesen tudom dekódolni a jeleket. Csalódottság? Talán máris megneszelte a mai húzásomat?
Már épp egy védőbeszédet készítek elő fejben, amikor eljutnak hozzám a szavai. Nem tudom, mi zavar jobban, az, hogy valaki figyelmen kívül hagyja őt, vagy annak gondolata, hogy egyáltalán van valaki, akinek szeretne tetszeni... valaki, akivel szívesen elbeszélgetnék, ha jelen volna. Egyáltalán miért lettem ilyen ideges ettől?
- Akkor egy hatalmas barom lehet, aki meg sem érdemel téged. - nem tudom, mikor hajoltam oda hozzá, hogy a fülébe súghassam a reakciómat és azt sem tudnám megmagyarázni, miért csináltam. Egyik kezem a széke támláján, hogy megtámaszkodjak, vészesen közel a derekához, elég távol ahhoz, hogy még ne érintsem meg, de pont elég közel, hogy már érezzem a testéből áradó hőt.
- Tudod, hogy nincs mit megköszönnöd! - ez nem szívesség, hiszen akkor abba a kategóriába kellene sorolnom, amibe az üzletfeleim kérését szoktam, de ő sosem fog abba a halmazba tartozni. Fontos nekem, és egy pillanatig sem volt kérdéses számomra, hogy támogassam-e őt.
- Viszont ez úgy hangzott, mintha kételkedtél volna benne, hogy eljövök, ami, azt kell mondjam, nagyon fáj. - lekonyulnak ajkaim és fejemet csóválom, ahogy enyhe sértettséget színlelek. Aztán ez hamar visszaadja a helyét annak a pimasz mosolyomnak, melyet már jól ismerhet.
- Ha ki akarnál engesztelni, egy autogrammal sikerülhet. - pillantásommal, mellyel a tekintetét próbálom rabul ejteni, nem rejtem véka alá a javaslatom kétértelműségét. Igazából magára vessen emiatt, mert pechjére a határok feszegetése az egyik specialitásom, neki pedig már rég fel kellett volna érte pofoznia, de mivel ez nem történt meg... hát itt vagyunk.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Milo Mor
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Bf4d8e3bd8ae445b63d6500c93805b5f4ae09464
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rjtjWqPl1sirj9i_250
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope 7c3ab6baf5d0d59468c45621843faa0c793111de
★ play by ★ :
Timothée Hal Chalamet
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rhseF9nJ1sirj9i_250
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyKedd Dec. 26 2023, 20:05

- Milo & Hope -

Nagyon jól tudja, hogy még a hideg is kiráz a tudattól, hogy én is egyike legyek azoknak az Anseleknek, akik az ügyvédi kamarát bővítik. Nem az én világom,csak kár, hogy a szüleim nem látják ezt, és még a saját nővérem sem, akinek mindent elmondok, na jó majdnem mindent, azt valahogy elfelejtettem veled közölni évek óta, hogy a legjobb barátjába belezúgtam már nagyon régen.
- Tudom, de nem akarok olyan lenni, mint ti, van ebben a szakmában valami, ami olyan kegyetlenné teszi az embert. Téged is, ne nézz rám ilyen szépen, mert lehet, hogy velem más hangnemben beszélsz, de tudom, hogy tudsz te rosszabb is lenni, de nézz rám, szerinted nekem menni? - kérdezem végig mutatva magamon, elég csak belegondolni, hogy mennyire nem vagyok aza típus, aki simán védene meg mondjuk egy gyilkost, ha azt az ágát választom a szakmának, vagy egy apát, aki el akarja venni a gyereket az anyjától egy válás alatt.
Kérdő nézek rá, amikor Mr. Brush kitörésének  okát latolgatjuk,de lehet csak egy megérzés részéről, amit én nem fogok megérteni, mert megintcsak nem születtem sem az üzleti életbe, sem sehova, ami nem a művészet és kész.
Nem szoktam ennyire nyíltan kimondani azt a tényt, hogy mi van a kis szívemben, vagyis már lehet csak az agyam játszik velem évek óta, hiszen régen el kellett volna engednem ezt az egészet, de még nem tudom és most talán először mondom ki neki, hogy igen van valaki, de nem nem veszi észre, hogy reménytelenül bolond vagyok miatta néha. De nem is baj, ez így van jól és ennyi kellaz én lelkemnek is, csodás számok születnek és igazából születtek is ebből, amit még senki nem hallott, mert félek attól rájönnének miről szól és azt nem annyira szeretném. Jobb a az én titkom marad, amit még a legjobb barátnőm sem tud.
Közelebb hajol, érzem, hogy egyre hevesebben ver a szívem, próbálom lassabban venni a  levegőt, hogy ne érezze, mennyire felgyorsult a vérkeringésem is, és nem nézek rá, csak belepirulok abba amit mond.
- Nem barom, csak jobb ha én sem bonyolodok bele semmibe, itt a suli, a zenélés, nem kell nekem még egy ok, amiért dalokat írhatok. - nevetek fel egy kicsit kellemetlenül, próbálva a lazát mutatni felé, de a keze majdnem hogy hozzám ér és lepillantok rá, majd vissza az arcára, ami még mindig vészesen közel van hozzám, de az ital egy kicsit enyhíti a forróságot.
Érzem a parfümjének az illatát, amitől mindig megbolondulok és csak igyekszem elterelni a saját figyelmem, mert már nagyon régen voltunk kettesben és pontosan ezért, mert mindig attól féltem, hogy nem tudom tartani magam és sok jelet fogok küldeni, ami egyértelmű lesz.
Felnevetek már sokkal könnyedebben, amikor a megjátszott sértődés jön, de felveszem a fonalat és belemegyek a játékába. A kezemet a lábára teszem és a szemébe nézek nagyon koncentrálva, hogy ne nevessem el magam. - Hozom a ragtapaszt és összeragasztom azt a sebet, amit a kételkedésem okozott jó? - bájosan mosolyog rá, de a következő mondatára elnevetem magam.
- Szalvétára jó lesz? - térek ki a pillantása alól, mert nem akarok állandóan vörösen villogni neki, akárhányszor rám néz azokkal a szemekkel. Felemelem a szalvátét és meglóbálom kettőnk között, kicsit hátrébb dőlve tőle. Jobb ha nem sejti, hogy mi folyik bennem, ő csak a húgának néz semmi többnek, szóval úgy is kell viselkednem. Talán össze is szedhetnék valakit, hátha segít elfelejteni, hogy mennyire nem kellene ennyire lángolnom utána, vagy csak kiverni őt a fejemből abban az értelemben, ahogy most benne van. De ez most nem menne, nem akarok új embereket megismerni, főleg nem ennyire közel engednem magamhoz, mert nem osztom meg az éltem részleteit ennyire könnyen.
Tudom, hogy ő milyen, mindig is belevaló srác volt, amióta ismerem, amióta megszülettem túlfeszíti a húrt, de nem csak velem, a nővérem mesélni szokott, hogy mennyire keményen tolja a csajokkal a flörtöt a többire sosemvolt kíváncsi, csak elhúztam az orrom,mintha nem akarnék hallani a nem bátyám,  bátyám szexuális életéről, pedig csak nem akartam tudni sosem kivel hogyan foglalja le magát, és ez nem én vagyok.
- Mész ma tovább bulizni valahova? - kérdezem fürkésző tekintettel, miközben egy nagyobb kortyot nyelek le az italomból és letörlöm az orromon maradt habot.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyKedd Dec. 26 2023, 21:06
Dearest Hope
secrets can remain in our golden safehouse

chapter 1
Ha akarnám, akkor se tudnám letagadni, hogy mennyire fején találja a szöget az életmódommal járó kegyetlenségről alkotott véleményével. Szerencsénkre, erre nincs is szükség, mert az ismeretségünk már réges-rég túlszárnyalta azt a pontot, ahol még megjátszom magam mások előtt. Nem beszélve arról, hogy bajos lenne hosszabb távon magamon hagynom egy maszkot, mikor azok a gyengéd, törődést árasztó íriszek tűz alá veszik a bármikor máskor tökéletes védelmet nyújtó falaimat. Ami viszont nem egyenlő azzal, hogy ne próbálnám meg némi komolytalankodással tompítani szavainak éles igazságtartalmát.
- Csakugyan? Tehát szépen nézek? - ha már egyszer ilyen kedvesen a kezembe adta ezt a fegyvert, bolond volnék nem kihasználni, pláne akkor, ha ezzel lehetőségem nyílik zavarba hozni. Nem tudom, ez mikor alakult ki nálunk, pontosan mikor figyeltem fel arra, mennyire aranyos, mikor elpirul és hoz felszínre bennem egy égető vágyat, hogy végighúzhassam ujjaimat az arcán. Mentálisan nem egszer képen töröltem már magamat a gondolatért... a fenébe is, olyan lányról van szó, akinek több születésnapján jelen voltam a rokonai mellett, akivel együtt röhögtünk a nevetséges karácsonyi pulcsikon, és aki most nagyon dögösen néz ki mellettem és... össze kell szednem magam! De miért kellett végigmutatnia magán? Ismer már, tudhatja, hogy automatikusan követni fogja tekintetem a mozdulatát. És újabb mentális pofon csattanhat közben, amiért elidőzök, mintha teljesen természetes volna, hogy levetkőztetem a tekintetemmel.
- Nem is kívánom, hogy olyan legyél! Nagy szíved van, és ez kiérződik a zenédből. Nekem pedig hébe-hóba szükségem van az emlékeztetőre! - alapszabály az én területemen, hogy nem szabad gyengeséget mutatni, mert azt a konkurencia könyörtelenül kihasználja. Most mégis akadálytalanul gördülnek le ajkaimról a beismerést hátukon hordó szavak, mert megérdemli, hogy tudjon róla. Erősebb iránytű ő nekem, mint gondolná. Nélküle már valaki teljesen más lennék... talán egy olyan ember, aki még a tesóját is képes volna mostanra kizárni az életéből, hogy egyáltalán ne maradhasson semmilyen támadható felülete.
- Jól van, de ha el kellene beszélgetni azzal a sráccal, hogy kissé tisztábban lásson, ne habozz szólni! - tudom, hogy technikailag ez nem tartozik az én hatáskörömbe, elvégre, nem vagyok családtag. Vagyis, nem teljesen. Vele szemben mégis védelmező vagyok, mert csodálatos lány, és  ha bárki bántja, annak nekem kell felelnie érte.
Amikor keze a lábamra kerül, egy pillanatra kiesek a szerepemből és még azt is elfelejtem, hogy eredetileg bűntudatot próbáltam kelteni benne. A helyét kitölti ujjainak érintése, én pedig később majd átkozhatom magam, mert egy ilyen egyszerű mozdulattal ki tudja söpörni belőlem a fenntartásaimat és stratégikus gondolkodásra való hajlamomat. Ketten játszhatják ezt a játékot, Miss Ansel!
- Gyógypuszit is kapok az ápolónőmtől? Úgy teljes csak a kezelés! - fenntartom játékos mosolyomat, még akkor is, mikor kezem az övére kúszik. Ez teljesen normális! Nincs ebben az ártatlan mozdulatban semmi rendkívüli. Legalább ebben nincs, szavaimmal szemben. De, remélem, ezt betudja annyinak, hogy magamat adom.
- Tökéletes! A hangsúly azon van, hogy be tudjam kereteztetni, mert egy vagyont fog érni, mikor befutsz! A rajongóid irigykedhetnek majd, mikor feldobok róla egy képet a netre, csak, hogy kommentben közölhessem, nem eladó. - mert ilyen kegyetlen vagyok. De ha már témánál tartunk, nincs kétségem afelől, hogy sikeres lesz. Tehetséges, még ha ő maga ebben szeret is olykor meginogni.
- Nem is tudom... az a társaságtól függ. - lassan húzódnak mosolyra ajkaim, ahogy egy oldalpillantást vetek rá.
- Bár azt hiszem, hamar én válnék a te szárnysegéddé, akinek le kell vakarnia rólad az érdeklődőket! - amit ezer örömmel tennék meg, egyébként!
- Te mit terveztél estére? - utálom a lelki szemeim előtt megjelenő képet, amin egy tenyérbemászó srác enyeleg vele.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Milo Mor
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Bf4d8e3bd8ae445b63d6500c93805b5f4ae09464
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rjtjWqPl1sirj9i_250
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope 7c3ab6baf5d0d59468c45621843faa0c793111de
★ play by ★ :
Timothée Hal Chalamet
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rhseF9nJ1sirj9i_250
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyKedd Dec. 26 2023, 21:37

- Milo & Hope -

Szerencsére minden hülye aggályomat elűzi a megjegyzésével, amikor szóba jön a nekem tervezett jövő rossz érzésem lesz, mert még mindig titkolom a szüleim előtt a tettemet, hogy már régen nem jogi úton járok.
- A legszebbek. - nyújtom ki a nyelvem játékosan, mert amúgy ezt gondolom, de jobb ha elviccelem, mert nem kell tudni amit gondolok ténylegesen. Érdekes módon sokszor beszélünk magánéletünkről egymásnak, de valahogy a szerelmi életünk sosem került előtérbe, magam sem értem miért, mondjuk nekem nem nagyon volt mi, neki meg csak sosem akartam tudni éppen kit vitt ágyba, de tudom, hogy elég szép számmal büszkélkedhet.
- Mindig emlékeztetni foglak, hogy ne legyél egy tahó pöcs, aki néha tudsz lenni, amikor beleéled magad a munkába. - lököm meg a vállát nevetve, mert hallottam, amikor még régebben vizsgára tanultak és beszédet mondott, valami nagyon keményen adta elő és még én is elrettentem amikor hallottam azt az énjét, de az is ő, és a munkával jár, felém sosem mutatta azt a Milot és nekem ez elég is.
Legszívesebben azt mondanám, hogy akkor kérlek állj a tükör elé és olvass be magadnak, amiért nem veszed észre, hogy mennyire oda vagyok érted. De nem mondok ilyet csak bólogatok mosolyogva, mintha ezt valaha megtehetné, mert sosem fog tudni elbeszélgetni azzal, aki ezt teszi velem, aki miatt kicsit furán érzem magam, és tudom, hogy elérhetetlen számomra, mert családtag, akár a bátyám olyan ő.
Szeretem amikor nem vagyunk komolyak, azt könnyebben tudom kezelni, amikor kettesben vagyunk. Pont ezért hajlokok közelebb és kezdek bele egy nagyon kedves kis játékba, ami számomra nagyon is viccesnek ígérkezik. Belemegy a játékba és továbbviszi, szemtelenül veszi fel a fonalat amire elhúzom a szám nevetve.
- Ha ez a legnagyobb vágya a betegnek. - adok egy puszit az arcára, és veszek egy mély levegőt miközben eltávolodok tőle, jobb ha nem ebben a hangnemben folytatjuk tovább, mert egy kicsit kezdjük a családias hangulatot túllépni, amit nem lehet, hiszen a tesóm legjobb barátja, évek óta ismerem, mindenki azt mondja, olyanok vagyunk, mint a testvérek, szóval viselkedjünk is úgy nem?
- Gonosz vagy, de neked szabad. - vonom meg a vállam és intek Harpernek, hogy jöjjön ide, mert szükségem van valamire, ami nem sör és egy kicsit segít ellazítani, hogy ne piruljak bele minden egyes közeledésébe. - Mit szólsz egy feleshez? - húzom fel a szemöldököm félve, mert nem tudom mit hoz ki belőlem egy tequila vagy bármi, mert szinte még sosem ittam, maximum otthon, amikor házibulit szerveztek, és akkor is egyet és elmentem aludni, nem voltam valami partis lány, de ezen ma változtatni csak egy estére.
- Na attól nem félek, hogy le kell vakarnod bárkit is rólam. - nevetek fel kínosan mire landol előttünk a tequila, amit csak meredten bámulok, de nem nyúlok hozzá.
- Őszintén? - nézek rá nevetve, majd a felesre. - Nagyjából azt amit a legutolsó alkalommal, amikor rövidet ittam, megiszom és megyek aludni. Nem akarom elrontani az estéd, nekem az is elég nagy ajándék, hogy itt vagy ma este és végignézted a koncertem. - mosolygok rá, és lepattanok a székről, hogy megöleljem. Fogalma sincs róla, hogy mennyit jelent ez nekem, pedig mindig elmondom neki, de ő az egyetlen aki erről tud, és legszívesebben a szüleimet is elhívnám, a tesómat is, de nem tehetem, mert annak következménye lenne és még nem vagyok felkészülve azokra.
- Az a srác küldi neked a pult végéről, azt mondja, hogy szívesen venne privát koncertet. - a szemem a Harper által mutatott srácra siklik, aki a poharával int felém én meg vissza mosolygok és megemelem a poharat felé, de nem húzom le.
- Na őt levakarhatnád. - nevetek visszaülve a helyemre, de nem éppen komolyan gondolva, mert az a srác még csak veszélyt sem jelent számomra, aki a pult egyik oldaláról küld italt egy ennyire kicsi bárban annak semmi töke nincsen, de azért vicces, főleg, hogy egy másik srácot öleltem meg pont az előbb.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptySzer. Dec. 27 2023, 14:20
Dearest Hope
secrets can remain in our golden safehouse

chapter 1
Felnevetek a nyelvnyújtására. Mindig is örömmel töltött el, hogy ha sikerült, akár csak átmenetileg is, elűznöm mindazt, ami nyomasztja és most sincs ez másképp. Persze, nem vagyok olyan naiv, hogy ne tudjam, megvan ennek az ára. Kezdetnek ott van mindjárt az, hogy bármennyire leng minket körül tőle a biztonságérzet, a tudat, hogy ez valami ismerős, egyben távolságot is teremtek közöttünk azzal, hogy gátlástalanul csapom a szelet. A tesója már hozzászokott ehhez, az a kérdőjeles, Hopenál vajon betelik-e majd egyszer a pohár? De ez egy olyan krédés, amit előszeretettel zárok el elmém leghátsó zugába.
- Biztos vagy benne, hogy bölcs dolog ezt megosztanod velem? Azt hallottam, kegyetlenné tudok válni, szóval egy ilyen kártyával bármikor visszaélhetek. - komisz vigyorom ellenére azért van némi igazság a szavaimban. Apámtól azt tanultam, raktározzak el minden infót és használjak ki minden lehetőséget, melyet a másik fél felkínál. A különbség csak annyi, hogy a mellettem ülőnek soha nem akarnék semmilyen módon ártani. Ha viszont arról van szó, hogy levehetem a lábáról a nézésemmel? Nos, ilyesminek aligha tudnék ellenállni, szóval nem árt, ha előre tudja, hogy bizony pofátlan leszek. Ebben is.
- Várjunk, ezzel burkoltan azt próbálod a tudomásomra hozni, hogy a sztori, miszerint a csajok buknak a tahó pasikra csupán egy kamu városi legenda? - a félmosolyom, amit felé küldök, elárulhatja, hogy ezt mondhatjuk költői kérdésnek. Elvégre, egyrészt tapasztaltam, hogy néha a megközelíthetetlen viselkedés jön be másoknak, másrészt, nbem próbálok meg párhuzamot vonni közte és a többi nő között. Ő különleges. És egyre inkább érzem, hogy ez lesz a vesztem.
A kapott puszi is ezt nyomatékosítja bennem. Utálom, hogy ennyire őszintévé tesz a közelségével, mert mielőtt elhajolna, a szavak halk, ám számára a távolság hiánya miatt valószínűleg jól hallható suttogásként hagyják el a számat, mielőtt útjukat állhatnám:
- Nem mondtam, hogy ez a legnagyobb vágyam. - de nyilván nem hibáztathatom azért, amiért ezt feltételezi. Magamat viszont már sokkal inkább okolhatom azért a gondolatért, hogy meg akarom állítani az eltávolodásban. Az eddig pulton pihenő kezem meg is emelkedik, hogy átszelje a levegőt az arca felé, de még idejében megálljt parancsolok magamnak, s a pillanat elmúlásával úgy teszek, mintha a poharamért nyúltam volna.
- Jó ötlet! De ha le szeretnél itatni, jobb, ha tudod, hogy úgy még menthetetlenebb vagyok. - ami nem egy poénos túlzás, a tesójától talán már hallhatott is történeteket. Alapvetően nem is aggasztana az ilyesmi, de itt most őróla van szó... és arról, mennyire bátorodok fel vajon néhány ital elfogyasztása után.
- Nem értünk egyet, de szerintem ezt már te is tudtad. - valami nagyon fura tükröt használhat otthon, mert nagyon szép, nem beszélve továbbá az eszéről, a kedvességéről, a tényről, hogy gyakorlatilag lehetetlen, hogy valakinek ne tűnjön fel egy buliban.
- Ebben az esetben ragaszkodni fogok hozzá, hogy hazakísérjelek! - ami egyébként is így lett volna, viszont azzal, hogy így fogalmaztam meg, az egész sokkal szuggesztívebb, mint, aminek illene lennie. Főleg úgy, hogy a javaslat ölelés közben közben hangzik el, nekem pedig már így is minden koncentrációmat arra kell fordítanom, hogy viszonzásul Hope hátán maradjon a kezem és ne engedjek az intruzív gondolatnak, hogy háta ívét lekövetve lassú mozdulattal a derekáig simítsak.
- Oké, Miss "attól nem félek, hogy le kell vakarnod bárkit is rólam". - nézek rá egy "én megmondtam" pillantással, majd intek Harpernek, hogy jöjjön közelebb.
- Én állom a bátor próbálkozó fogyasztását, mondd neki, hogy ma este a ház vendége volt, de privát műsort máshol kell keresnie. - lehetőleg minél messzebb innen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Milo Mor
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Bf4d8e3bd8ae445b63d6500c93805b5f4ae09464
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rjtjWqPl1sirj9i_250
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope 7c3ab6baf5d0d59468c45621843faa0c793111de
★ play by ★ :
Timothée Hal Chalamet
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rhseF9nJ1sirj9i_250
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptySzer. Dec. 27 2023, 18:55

- Milo & Hope -

Hellyel közzel mindig őszinte vagyok vele, amit nem mondok el neki az csak azért van mert az a titkom róla szól és nem akarom neki elfecsegni, sőt nem csak neki senkinek nem akarom elmondani, bár magam is elfelejteném.
- Azért azt se felejtsd el, hogy egy pár félévet azért lehúztam a jogi egyetemen, van született tehetségem is, így nyugodtan kinyitom a szám és azt mondom, hogy igen szép a szemed, ha így bámulsz velük, de ugyanakkor bármennyire is próbálnád ezt kihasználni valami egészen okos húzással hamar hátrálnék ki abból, amit te kitalálsz. Lehetsz kegyetlen, de én meg nőből vagyok, csodásan tudom a magam malmára hajtani majd ezt. - elégedett fejjel mosolygok rá, mert hiába a kedves személyiségem és a nem akarok senkinek sem rosszat természetem, azért tudok én is olyan lenni, aki nem kedvelne senki sem, mert belém nevelték ezt is, csak szerencsésen lázadok ellene.
- Biztosan vannak olyan csajok akik buknak rá. - vonom meg a vállam és ilyen témát inkább nem feszegetnék vele, mert képes lennék pillanatok alatt elszólni magam és nem akarom pont most, amikor úgy érzem kordában tartok mindent. Na jó nem teljesen, mert minden önbizalmam percek alatt rengeti meg és dönti le a szépen felépített ugyan én nem fogok érte megveszni alapjaimat.
Ahogy rám mosolyog azzal a szokásos huncut mosolyával inkább csak a pult felé kapom a fejem, mintha akarnék valamit az ott lévő lánytól, de sikeresen tereli vissza magára a figyelmem a puszival.
- Jóó Milo nem vagyok kíváncsi a pererz gondolataidra. - de az vagyok, de ezt nem mondhatom annak, akit bátyámként kellene kezelnem. De nem is érdekel, mert tudom hogy vannak neki és más csajokkal, amikről én nem akarok tudni, így amikor ez a rész jön a sztorikban, amiket hallok róla vagy kimegyek, mintha dolgom lenne, vagy csak mondom, hogy nem vagyok rá kíváncsi. Már már tökéletesre fejlesztettem ezt az arcomat, ami azt mutatja, mintha a bátyámmal beszélnék, aki sosem volt, közben belül meg kikészülök, hogy ez tényleg csak ennyi lehet számomra, ami kínzó.
- Ennél is menthetetlenebb? - kérdezem tőle felhúzott szemöldökkel nevetve, és tudom, hogy ittasan meg egészen más ember tudok lenni, mint ami szeretnék, na akkor hasonlítok igazán az anyámra, vagy inkább a családomra és vetkőzök le minden gátlást, amit a születésemkor felszedtem, tudok én is picsa lenni, de nem szeretek és ha iszok minden annyira máshogy hat, na ezért sem iszok, de most kell, mert érzem, hogy a testem egyre jobban kezdi feladni a dolgokat mert ő itt van mellettem.
Nem pirulok bele, figyelmeztetem magam, megint kedves volt, vagyis nem kedves ez valami egészen más, érzésnek biztos, de lehet csak bemesélem magamnak és nincs mögötte semmi csak akarom, hogy legyen, minden szó mögött azt akarom, hogy végre észrevegyen még akkor is ha olyan erősen bujkálok előle.
- Mert elfogult vagy. - forgatom meg a szemem visszavéve az álarcom, amit régóta ismerek. Jó mindig van egy két barom, aki elég erősen rám startol, amikor koncerten vagy buliban vagyok, de azok olyan semmilyenek, aminek nincsen tétje, és nincsen semmi különleges bennük, ami miatt meg kellene fogniuk, vagyis egyik sem Milo és ha ezt az eszmét, ami a fejembe ült be nem tüntetem el sosem fogok olyan férfit találni, akinél esélyem is lehet.
- Ott is maradsz nálunk este? - kérdezem hirtelen, amit rögtön meg is bánok, mert miért maradna itt, már nagyon régen volt, hogy nálunk töltötte az éjszakát, és akkor is a vendégszobába, nyilván hol máshol tette volna meg. Jobb ha ebbe még fejben sem bonyolodok bele jobban inkább.
Nagy volt a szám, hogy rólam tényleg nem kell levakarni senkit, és valószínűleg az italt küldő srácot sem, de mégis megkérem rá, hogy érezze, tényleg szükségem van rá attól függetlenül, hogy nagy a szám. Az italt ahogy megemeltem vissza is raktam a pultra, ahogyan figyeltem hogyan kezeli a srácot, de csak elnevetem magam.
- Na most már tuti, hogy nem fog rám hajtani,olyan szemmel tudsz az emberekre nézni, mintha  ki akarnád őket nyírni, na igyunk. - emelem meg már másodjára a poharat és az övéhez koccintom majd lehúzom.
- El akarom mondani anyáéknek, hogy szakot váltottam, ideje lenne, viszont enne egy nagyon nagy kérésem, ha nem tetszene nekik és kiakadnának. - hunyorogva mondok minden szót, amíg elmúlik a maró érzés. - Ha rosszul sülne el csövezhetnék nálad pár napig, lassan keresek saját lakást, lehet addigra mire ráveszem magam meg is lesz, de nem tudom utána mennyire tudnék velük szembe kerülni. - nem olyan veszedelmesek ők, csak szeretik ha minden azon az úton megy ahogy ők akarták, és én letértem róla, és egyetlen egy mentsváram van a legjobb barátnőmön kívül és az Milo, benne megbízok, de nem akarok a terhére sem lenni. - De lehet megvárom, amíg találok lakást, hogy ne zavarjalak. - aggodalmas fejjel nézek rá, majd a pultra támaszkodva hajtom a kezeim közé a fejem. Ez a téma mindig annyira nehéz.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 17:02
Dearest Hope
secrets can remain in our golden safehouse

chapter 1
Ahogyan kíváncsian hallgatom, miként szövi tovább a korábban megkezdett gondolatmenetet, képtelen vagyok levakarni a képemről a szélesedni kívánó mosolyomat. Ez annak a neki szóló büszkeségérzetnek is köszönhető, ami amiatt költözik mellkasomba, hogy végre nem próbálja meg lealacsonyítani egy képességét, illetve hát ott van a tagadhatatlan nyilvánvaló is... számomra egy ilyen jellegű figyelmeztetés igazából olaj a tűzre.
- Szeretem a kihívásokat. - vonom meg hanyagul a vállamat, miközben olyan sunyi pillantást vetek rá, mintha máris terveznék ellene. Nem, ellene sosem tenném, vele... de koncentrálnom kell! Ez taktika. Haa húzás beválik, talán el tudok ültetni benne némi gyanakvást, és talán még a pírt az arcán is sikerül fenntartanom. Mert figyelek ám a részletekre, ha esetleg az ellenkezőjét feltételezné, csak azért nem hozom expliciten szóba, mert mindig is fura megnyugvással töltött el, ha zavarba tudtam hozni. Olyan ismerős, stabil, biztonságos. Olyasmi, amit nem akarok elengedni.
- Na és mi a te zsánered? - aláírom, hogy a kérdés talán túl direkt, de az üzleti életben már a kezdetektől fogva jellemző volt rám az a szintű kockázatvállalás, melyet apám veszélyesen vakmerőnek titulálna. De ez most lényegtelen. Plusz, szóba hozta korábban azt a rejtélyes srácot, aki nem veszi észre, így hát igazán nem róhatja fel nekem, amiért a közvetlen rákérdezés mellett döntöttem.
- Biztos vagy benne? - bármikor máskor nem használnám ki azt, hogy a pult felé kapta a fejét. Mert bármikor máskor vélhetően számba venném a tesója potenciális haragját. De most nem bármikor máskor van, én pedig az átlag taktikázásomat félretéve impulzívan hozok döntést azzal, hogy a mai este folyamán immáron másodjára hajolhassak a füléhez és suttoghassak bele:
- Pedig egy csomó van belőlük. - az ő ítéletére bízom magamat abból a szempontból, hogy az állítást igaznak titulálja-e vagy inkább csak elkönyveli magában annyinak a dolgot, hogy lehetetlen alak vagyok, aki szórakozik vele. Nem hibáztatnám az utóbbiért. Mégis, szinte megmagyarázhatatlan izgalommal figyelem az arcát, hogy lássam, milyen reakciót váltok ki belőle. Ehh, azt hiszem, tényleg igaza lehet azoknak, akik azt állítják, hogy elviselhetetlen vagyok.
- Még nem láttál semmit. - leírhatnánk ezt a szokásos komolytalanságomnak, de ha hozzáadjuk, hogy Hope és a testvére a két legfontosabb személyekként tartandóak számon az életemben (bocs, apa, érd be a harmadik hellyel!), akkor bárki rájöhet, hogy a kijelentésemben őszinteség lapul. Nem áll szándékomban elridegíteni őket, ehhez viszont úgy érzem, énem egy részét, a sokkal kevésbé törődő, számító oldalát, elzárva kell tartanom.
- Az ártatlanság védelme hol marad? - méghogy elfopgult? Én? Igen. De ha az a célja, hogy egy beismerő vallomást csikarjon ki belőlem, ennél jobban meg kell érte dolgoznia.
- Ha azt szeretnéd... - verbálisan nem fejezem be a mondatot, de a bólintás, amivel megtoldom szavaimat, eléggé elárulja, hogy a nemleges válasz egy pillanatig sem volt opció. Kihagyom ezzel a kínálkozó lehetőséget, hogy megkérdezzem, szeretné-e ha betakargatnám, de ahhoz még túl élénken rajzolódik ki előttem egy hálóköntösben álldogáló Hope képe. Hiába, úgy tűnik, van, ami (khm, aki) még engem is ki tud zökkenteni a formámból.
- Mondhatnám, hogy szánom-bánom, de az hazugság lenne. - szökik ki belőlem az aprócska beismerés, ami neki talán sok meglepetéssel nem fog szolgálni, de már csak egy lépésre vagyok attól, hogy egyértelművé tegyem, mennyire territoriális vagyok, szóval jobban teszem, ha iszok. Addig legalább befogom a számat.
A kérését illetően már sokkal hamarabb közbeszólnék, de olyan hamar megpróbál visszakozni belőle, hogy egy hangnak sincs ideje elhagynia a torkomat. Szerencsétlenségére, én nem olyan srác vagyok, akinél a ma említett kihátrálási művelete működőképes lesz.
- Hope, sosem zavarsz! - kezem utat talál magának a vállára, hogy ezzel is elhessegethessem azt a gondolatát, hogy valaha kérhetne tőlem olyat, amivel a terhemre lenne.
- Az ajtóm pedig mindig nyitva áll előtted. - részemről, ez sem volt kérdés soha. - Tudod, hogy annyi hely van, hogy még találkoznunk sem kell, ha nem szeretnél. - a tetőtéri luxuslakás előnyei. Túlzásnak tartom, főleg egymagamra, úgy, hogy apám még látogatóban se tette be oda a lábát. Aligha zavarna Hope a jelenlétével.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Milo Mor
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Bf4d8e3bd8ae445b63d6500c93805b5f4ae09464
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rjtjWqPl1sirj9i_250
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope 7c3ab6baf5d0d59468c45621843faa0c793111de
★ play by ★ :
Timothée Hal Chalamet
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Tumblr_inline_p7rhseF9nJ1sirj9i_250
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 21:06

- Milo & Hope -

Kinyitom a szám, talán enyhe fenyegetésre, de nem tudnám kihasználni a vele való fölényem már ha lenne sem, mert szeretem ezt a dinkát, mármint barátként, jó isten Hope.
- Lehet azért mondtam neked most ezeket. - vonom meg a vállam egy kicsit rejtélyesen kuncogva egyet, mintha valami kis nyomi lányka lennék, aki zavarban van attól, aki előtte ül, pedig mennyi ilyen volt már az életem során, jogos és sosem kezeltem jobban, csak nagyon jól adtam elő magam.
Kérdése meglep, de talán itt az ideje nyílt lapokkal beszélni, amit még mindig tudok úgy játszani, hogy ne jöjjön rá, vagy ne értse úgy ahogy én értem.
- A figyelmes srácok, akik nem megdugni akarnak egyből, hanem megismerni, akik nem a szoknya alá akarnak látni, hanem inkább a fejembe, akármennyire is nehéz a dolguk. Olyan pasi a zsánerem, aki képes végigülni egy koncertemet, akkor is, amikor még senki nem tudja ki vagyok, aki végighallgat minden hisztit, amikor éppen kiakadok. Nem néz hülyének, mert az álmaimat kergetem ahelyett, hogy a biztos talajt választanám a lábam alatt. Elég kimerítő válasz volt? - kérdezem nevetve, hogy azért ne akarjon rögtön magára gondolni, mert én amíg mondtam a magamét végig rá gondoltam, és valahogy érződött is a szavaimban ez biztos.
Zavarba hoz újra és újra, és amint megint közelebb hajol pont akkor, amikor menekülnék a tekintete elől nem segít. Miért kell neki mindig ennyire szexinek hatnia, és én miért nem tudok máshogy nézni rá ennyi év után sem. Pontosan tudom milyen csajok jönnek be neki, láttam más lányokkal, tudom kikkel szokott kavarni és nem én nem vagyok olyan, nem fekszem le minden sráccal, sőt eddig még nem is feküdtem le senkivel de ezt így szerintem ő nem is tudja.
- Biztos Milo, egészen biztos. - tudatosítsam benne egy kicsit komolyabban, mert nem azért nem érdekel, mert úgy kell tekintenem rá, mint a bátyámra, hanem mert nem akarom jobban fájdítani a szívem.
Hirtelen mégis felé kapom a fejem és olyan közel van olyan kínzóan közel és egy pillanatra el is kalandozok az ajkait bámulva, de csak annyi időre, amíg nem érzem kínosnak, hogy nyíltan mutatom ki a gyengeségem felé.
- Szerintem már láttam eleget, ha nem láttam hallottam és biztosíthatlak róla, mindegy milyen vagy, nem fogok egyhamar kiábrándulni az egyik kedvenc tesómból. -vigyorgok rá a már jól begyakorolt műmosolyommal.
- Nálam már régen nem vagy ártatlan ebben a témában. - mondom neki felemelt szemöldökkel, mert tudom, hogy mennyire szereti hallgatni, ahogy éneklek, legalábbis mindig ezt mondja, lehet hazudik, mert ezt kell mondania a viszonyunk miatt, de én elhiszem és nekem ennyi elég.
- Nem, mármint de, úgy értettem, hogy ha nem akarsz hazamenni, a szobád még mindig nincs kipakolva. - makogok jobbra balra, próbálva menteni a menthetőt, mert akarom, hogy maradjon, hogy egész este beszélgessünk a szobába, és ne aludjunk semmit. De erre olyan régen nem volt módunk, ő belefolyt a piszkos kis családi  üzletbe, ő is olyan emberré válik lassan, mint az apja, és ezt nem fogom tudni meggátolni, már látszanak a jelek, amitől annyira félek, az első, hogy kevesebb ideje van és engem igazság szerint, önző módon csak az zavar. A vendégszoba már régebb óta az övé lett, legalábbis az egyik, olyan sokat volt nálunk anno, de az a szoba mostanában üres, a nővérem is elköltözött és már csak az én szobám van amiben van élet és ez néha annyira le tud lombozni.
Hálám jeléül, amiért az első rajongómat olyan gyorsan kezelte le iszok vele, nem miatta, magam miatt, és végülis de miatta is, mert ahogy rám néz érzem, hogy forr a testem és ez annyira nem helyes, nem vele szemben mert ő nem az akivel ezt megtehetném.
- Jó.- nyugszom le a korábbi bepörgésem után, kérek valamit, de szinte azonnal rájövök, hogy nem olyan jó ötlet, de vele nem tudom eljátszani, amit olyan sokakkal, nem tudom bezavarni a szavaimmal, mert már ismer és tud reagálni. Mosolyogva csak ez az egy szó jön ki a számon, majd tovább hallgatom őt és a reakcióját, hogy hozzá akarok költözni. Őrültség tudom, de még mekkora, főleg, hogy tudom mit érzek iránta, és jobb lenne nem bonyolítani, de tudom, hogy ő az egyetlen, akihez ilyen kérdésben fordulhatok.
- Tudod, hogy mennyire szerettem veled aludni, miből gondolod, ha a nyakadon leszek nem akarlak majd látni? - kérdezem meglepetten. - Csak akkor fogadom el a szállást, ha minimuma melletted lévő szobát kapom. - jelentem ki nevetve, tudom mekkora lakása van, tudom mennyire nem tölti be, és azt is, hogy ha vele leszek nem csinálok magamnak egyszerű napokat, és tudom,hogy őt nem veszíthetem el, így megemberelem magam és majd valahogy kibírom, ha csajt hoz fel, mert benne van, na jó nem tudom menni fog e.
- De az is opció, hogy segítesz lakást keresni. - nézek rá kiskutya szemekkel, ami nekem ugyan lehet könnyebb lenne, mármint nem őt látni minden egyes nap, tudva, hogy majd egyszer valaki mással lesz boldog én meg a család mellett fogok integetni az esküvőjén, hülye képzelőerő. - Csak egy kicsit lenne kínos megint végigélni azt az időszakot, amikor a nővérem pasizott, csak most veled. - nézek rá egy kicsit bánatosan, de nevetek, mert ezt kell tennem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: in Golden, our Golden? - Milo && Hope
in Golden, our Golden? - Milo && Hope Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
in Golden, our Golden? - Milo && Hope
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» i hope you're lonely, hope you're lost 'cause I've been | nemo & fran
» Megan Allana Golden
» golden girls :: prima & kat
» Megan A. Golden - beregisztrált - Bonyolult kapcsolatom
» Milo Mor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: