New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The Collector and the Living Jewel
TémanyitásThe Collector and the Living Jewel
The Collector and the Living Jewel EmptyCsüt. Nov. 16 2023, 19:12


The Collector and the Living Jewel
All jewelry is the most beautiful when it is owned.

Már-már hobbimnak tekintem, hogy különböző embereknek járok utána, keresem-kutatom azokat, akiket a csapatomban tudhatok, akiknek jó hasznát venném és persze képes lehetek manipulálni, megtörni, illetve képes lehetek hosszú távon, legjobb esetben örökre a markomban tartani.
Miközben a lehetőségek tengerében turkáltam rátaláltam egy Laurel Martínez nevű nőre, aki mesterlövész volt, egy bűnöző, de ahogy megpróbáltam kellő adatot összeszedni róla, úgy arra jutottam tökéletes lehetőség lenne megszerezni. Nem tűnt olyan valakinek, akire ne tudnék egy idő után hatást gyakorolni, ráadásul nagyon hasznos tagja lenne a bandámnak, ahogyan A Harlekin is annak bizonyul. Rengeteg lehetőség állt rendelkezésemre, melyeket bevethetek, már csak a tökéletes időzítésre lesz szükségem, de erre is meg voltak az embereim, így a csicskáim ráállítottam, hogy ismerjék ki a lány napirendjét, mikor-mit csinál, merre jár, merre szeret tekeregni, mik a visszatérő helyek az életében és ha tudják, derítsék ki mik a terveim az elkövetkező napokra.
A válaszokat megkaptam, így fel tudtam készülni és az ominózus napon jó előre bekuckóztam a lány kedvenc bárjába, ahol egy pohár whiskeyt kortyolgattam teljes kényelemben. "Érthetetlen" okokból a bár a jöttömre szinte teljesen kiürült, hiszen, akik felismertek, nem akartak egy légtérben tartózkodni velem, illetve már az ajtóból kifordultak, amikor be akartak jönni. Csak az igazán tökös legények maradtak benn és azok, akik nem ismertek fel, nem tudták ki vagyok, szóval azért nem volt teljesen kihalt a hely, bár kevesebben voltak, mint szoktak. Engem nem zavart.
Az ajtó felé pillantottam, majd a karórámra, hogy lássam, tényleg jönni fog a lány, vagy néhány alkalmazottal kevesebb marad nap végére a társaságomban. Nem szeretem, amikor csalódnom kell, attól hisztis leszek, ha pedig hisztis vagyok, könnyen megugrik bennem a gyilkosságra való hajlam.
Jött a lány, szóval ma nem fogom megcsorbítani az alkalmazottaim létszámát. Ez szomorú is volt és nem is.
Az asztalomtól figyeltem, feltűnést nem keltve, csak óvatosan, úgy, hogy ne fogjon gyanút, hogy kiszemeltem magamnak. Ha észre veszi, hogy kémlelem, akkor tudni fogja, hogy akarok tőle valamit, vagy éppen azt hiheti majd, hogy tetszik nekem. Oda fogok hozzá menni, meg fogom szólítani, de nem sietek. Miért is tenném? Ha túl hamar lapátolunk be egy forró ételt, akkor az a gyomrunk kárára mehet.
Megvártam, amíg fixálja magát a térben, megtalálja a maga asztalát, ahol le akar táborozni, hogy elkezdjen inni, esetleg telefonozni, vagy olvasni, hogy elérje a komfort érzetet.
Kellett, szükség volt rá, hogy mire én odamegyek hozzá, már egy kellemes, komfortos, netán-tán otthonos érzet kerítse hatalmába. Köztudott volt, hogy ha a közérzet optimális, akkor minden szituációt könnyebben, lazábban kezelnek az emberek, sokkal elfogadóbbak, befogadóbbak.
Kivártam, aztán felkeltem és a whiskeyt kezembe véve odamentem hozzá és engedélyt nem kérve leültem az asztalához.
- Szia Laurel - köszöntem rá bájos mosollyal. - Mi a helyzet, hogy érzed magad? Kérjek neked még egy italt? - kérdeztem megütve egy kedélyes, barátias hangot, mintha már ezer éves jó ismerősök lennénk.


szavak száma: x zene: I Want It All megjegyzés: ide


Cale Braxton

Laurel Martínez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Collector and the Living Jewel YC1mK3b
The Collector and the Living Jewel D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Collector and the Living Jewel 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The Collector and the Living Jewel
The Collector and the Living Jewel EmptySzomb. Nov. 18 2023, 19:19

Cale &  Relly

Ket huzos nap utan vegre vegezhettem azzal a mexikoi alakkal, aki keresztbe akart tenni a bandanak, melynek en is tagja vagyok. Alaposan megfigyeltem a fickot, tudtam, merre tolti az ejszakakat es azt is, hogy kikkel. Abbol a kedves kis tarsasagbol nem o lesz az egyetlen akit el kell intezzek, de o lehetett a szerencses elso. Ami azt illeti, velem jarnak a legjobban, mert en azonnal golyot repitek a beteg kis agyukba, igy megajandekozom oket a gyors halallal. Masok kevesbe mazlistak, ok elobb at kell essenek egy kis.. "targyalason".
Ma sem volt ram panasz, igy amint vegeztem a munkaval, huztam is a csikot haza, ahol kidoltem nehany oracskara. Bekuckozas es netflixezes helyett inkabb iszogatni szeretnek es mivel senki sem akadalyoz meg ebben, hat gyorsan el is keszultem, fogtam a taskamat es mar uton is voltam. A bar elott talaltam egy ures helyet, ahova be is huzodtam. Leallitva a motort mar szalltam is kifele, ket perccel kesobb pedig mar bent is voltam az epuletben. Eleg furcsa, hogy ezekben az orakban mar szallingoznak kifele az emberek, de hat.. kit erdekel?! Legalabb biztosan nem nyomorgok. - Hello - setalok a pulthoz. - Egy mojitot kernek ahhoz az asztalhoz. - mutatok a megszokott kis helyem fele. Tudom, tudom.. ilyenkor figyelni kell arra, nehogy valamilyen finomsagot belekeverjenek es van is benne valami, de az is igaz, hogy vannak ismeroseim, akikben megbizom - egyelore -. Tudniillik, hogy a bizalmat nem osztogatom csak ugy.
Nyugodt, kenyelmes tempoban setalok az asztalhoz, ahol helyet foglalok. Vajon mitol ilyen kihalt a hely? Olyan ismeros arcok is alig vannak, akikrol tudom, hogy imadnak ejszakazni es nincs az az Isten, hogy zaras elott kisetaljanak innen. - Koszi. - zokkent ki a gondolatmenetembol a helyes kis pincerfiuka. Ujra korbenezek es megakad valakin a pillantasom. Az a ferfi.. meg mernek eskudni arra, hogy mar lattam valahol, de nem stirolom feltunoen, meg a vegen azt hiszi, hogy akarok tole valamit. Nehany korty utan egy szamot tarcsaznek, de hirtelen lehuppan mellem valaki. Nem emelem ra egybol a tekintetem, elobb lezarom a keszuleket, csak utana nezek vegig az ismeros arcon. A nevem hallatan felvonom az egyik szemoldokom.
- Szia Laurel? - ismetlem meg a szavait.
- Netan ismerjuk egymast? - nezek ra ertetlen arccal. Erosen ketlem, hogy valaha bemutatkoztam volna neki. Ismerosnek ismeros, de ha szoba is elegyedtem volna vele, arra emlekeznek.
- Mint lathatod, nem urult meg ki a poharam, de azert koszonom. - egyelore nem tudom, mit gondoljak rola. Cseppet sem bizom benne, sot..gyanus az alak. Mar csak a munkam miatt is ovatosnak kell lennem. Nagyon ovatosnak.
- Ki vagy? - terek a lenyegre. Hadd ne kelljen tippelgessek vagy agyaljak rajta. Sokkal gyorsabb es konnyebb ha vegre kiboki.



Do not ask my
past

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laurel Martínez
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Collector and the Living Jewel 9f08ae379e86397d25bb8adfb6e8eb8d676ba3ca
The Collector and the Living Jewel 5bfd2e009fe4b4f0b5d44091656ae905674782f6
★ kor ★ :
29
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_inline_pm7rloF3ny1r6adqe_250
★ foglalkozás ★ :
Bérgyilkos
★ play by ★ :
Fahriye Evcen
★ hozzászólások száma ★ :
30
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_inline_pm7rkgplq81r6adqe_250
TémanyitásRe: The Collector and the Living Jewel
The Collector and the Living Jewel EmptySzomb. Nov. 18 2023, 19:55


The Collector and the Living Jewel
All jewelry is the most beautiful when it is owned.

Figyeltem őt, de láttam, ő is figyelt. Próbált észrevétlen lenni, természetesnek tűnni, de tudtam, hogy észre vett engem. Helyes. Szúrj ki, végy észre, hamarosan úgyis a társaságodban leszek. És hidd el, imádni fogsz engem.
Láttam, mojitót kért, az asztalnál kényelmesen itta, elmerült a telefonjában, többé már nem foglalkozott a külvilággal. Hamarosan eljön az én időm. Ő a saját asztalánál kortyolgatott, én is a sajátomnál, de ezen változtatni kellett, ha a markomban akartam tudni a lányt.
Át is ültem hozzá ezzel okozva neki meglepetést, de nem akkorát, mint azzal, hogy ismerem, tudom a nevét. Hogyne ismerném, sőt, elég sok mindent tudok már róla, ami hasznos lehet számomra a jövőben.
- Biztosan. Én jól ismerlek, de szerintem te is ismersz engem, csak még nem tudsz róla. Lehet gyenge az arcmemóriád, vagy keveset láttál, de ismersz, tudod ki vagyok. Mindenki tudja - szétnéztem. - Ezért vagyunk itt ilyen kevesen. Mert félnek az emberek. De vajon te is félni fogsz? Remélem nem hagysz itt engem, ha megismersz. Az nagyon rosszul esne - mosolyogtam.
Ajánlatomat ugyan elutasította, de ez nem jelentette azt, hogy ne lehetnék nagylelkű.
- Ugyan, ne butáskodj. Egy ilyen finom hölgynek jár egy kis nagylelkűség! - a pincér felé intettem, majd mikor az asztalunkhoz jött egy nagyobb pénzösszeget nyomtam a kezébe.
- Kérem. Én állom a hölgy teljes estjét. A maradék pénzt osszák szét maguk közt - mondtam elegáns mosollyal, majd elhesegettem a férfit, hogy ne legyeskedjen tovább a közelünkben.
A kérdése nyomán elegánsan hátradőltem a székben kezemben a pohárral, de nem tartottam sok hatásszünetet, bemutatkoztam.
- Cale Braxton. De hívj te is nyugodtan Braxienek, ahogy a kedveseim teszik. A barátok és a szeretteim hívnak így. Tartozz te is közéjük. Bárki lehet a kedvesem. Barát, családtag, hű követő. Hidd el, nem vagyok én olyan gonosz ember, mint a hírek lefestenek. Te is tudod, hogy a sajtó szeret túlozni! - nevettem el magam, majd az italomba kortyoltam egy kellemes kis kortyot.
- Szeretném a barátságomat ajánlani szépségem. Mit szólnál hozzá, ha a körömhöz tartoznál? Nem kell lemondanod eddigi életedről, csak mondd, hogy mellém állsz. Nem bánnád meg. Mindent megkapnál tőlem. Pénz, hatalom, védelem. És persze a törődés. Én minden kedvesemre nagy gondot fordítok. Törődök azokkal, akik jók hozzám. Egy olyan valaki, mint te, többre érdemes, mint az az élet, ahol most tart. Sokkal nagyobb magasságokba hivatott. Szárnyalnia kell - mosolyogtam. - Hidd el, jó dolguk van és boldogságban élnek, akik mellettem állnak, akik hűségesek hozzám és tesznek érte, hogy én is boldog legyek. Mert ha én boldog vagyok, akkor mindenki boldog - bólintottam egy aprót.
De ha én nem vagyok boldog...
- Gondolj csak bele, mennyivel többet érhetnél el az életben, ha az én barátom lennél. Sejted hol helyezkedem el a társadalomban, te is ülhetnél azokban a magasságokban. És nem kellene sokat tenned érte, nem vagyok én gazember, még csak villantanod sem kellene. - nevettem újfent.


szavak száma: x zene: I Want It All megjegyzés: ide


Cale Braxton

Laurel Martínez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Collector and the Living Jewel YC1mK3b
The Collector and the Living Jewel D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Collector and the Living Jewel 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The Collector and the Living Jewel
The Collector and the Living Jewel EmptySzomb. Nov. 18 2023, 21:36

Cale &  Relly

Neman ulok es iszom szavait. Nem vagok kozbe, csupan neha felhuzom a szemoldokomet. Ez egyszeruen csodas, de hat mint tudjuk, a pofatlansagnak vannak olyan magas fokai, amiert nem jar buntetes csak csodalat. Na ez egy ilyen eset. Megmondom oszinten, maris imadom a fickot.
- A helyzet az, hogy eleget lattam. - raadasul tavcsovon keresztul es mindegyik erdekes volt a maga modjan. Ha igaz amiket allit - marpedig valoszinuleg az -, akkor tudja, mi az en erossegem es azt is tudnia kene, hogy milyen emberekkel vagyok korulveve.
- Azt inkabb mondd meg te. Felnem kell toled? - huzodik feloldalas vigyor a pofikamra. Ha tartanek is tole, sosem latna rajtam. Nagy hiba alabecsulni valakit es remelem, hogy o beleesett ebbe.
- Milyen kedves toled hogy meghivsz. - emelem a szamhoz a poharat, hogy kortyoljak a hideg italbol.
- Kostold meg. - helyezem vissza a mojitot, miutan megnedvesitettem kiszaradt torkomat.
- Na persze nem az enyemet. - teszem hozza meg mielott felreertenenk egymast. Erdekes alak, ez nem is kerdes, de nem is normalis.
- A toltenyeim azok, amik szepen szarnyalnak. - altaluk pedig en is.
Amikor kozli, hogy meg csak villantanom sem kene, legszivesebben akkorat kapna, hogy garantaltan a foldon vegezne. Kolumbiabol jottem, nem mimozanak neveltek es meg ha akartam volna, akkor sem lennek az. Sok mindenben lehetett reszem, amik nem voltak tulsagosan kellemesek. - Te megis mi a faszt kepzelsz magadrol? Legalabb probalnal kevesbe nyiltan hulyiteni ezzel a szoveggel. - dolok hatra. Mindig hangot adtam nem tetszesemnek, ez most sincs maskepp. Elobb vegzem darabokban.
- Torodes es josag? Pont errol vagy hires. Ezert hagyta el mindenki a helyet. - biccentek az ajto iranyaba. Talan mas no felne a helyemben es meg tudnam erteni. Talan menekulnom kene - ahogy masok tettek - vagy megprobalni bekesen lezarni ezt a beszelgetest.  Csakhogy abnormalis reakcio abnormalis helyzetekre normalis reakcio.
- Miota figyeltetsz? - tudom hogy mukodik ez, hisz tolem sem all tavol. A kerdes csak az, mennyit sikerult megtudni rolam, de van egy sejtesem. Tul sokat.
- Braxie? Ha nem haragszol, maradok a Braxtonnal. - o pedig becezhetne Laurel Martíneznek.
Ha valaki azt mondja, hogy ma este majd "Braxie" tarsasagat elvezhetem, biztosan jot szorakozok rajta es azt mondom, hogy az lehetetlen. Nos, mint kiderult, lehetseges.
- Es mi van akkor, ha nem vagy boldog? - figyelem a vonasait, a reakciojat.
- Mondtak mar, hogy komoly klinikai eset vagy? - teszem fel a tobb millio dollaros kerdest. Lehet pont azokkal vegzett kegyetlen modon, mert lassuk be, az igazsag is rendkivul kegyetlen tud lenni. - Miert en? Nincs bennem semmi kulonleges. - azt hiszem..
- Mennyire vagy boldogtalan, amikor elutasitanak? El tudja viselni az egod? - nehanyan biztosan azt hiszik, hogy a tuzzel jatszom, de rolam koztudott, hogy az a kedvencem. Meg akkor is, ha eget. Buszken viselem a kovetkezmenyeit.



Do not ask my
past

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laurel Martínez
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Collector and the Living Jewel 9f08ae379e86397d25bb8adfb6e8eb8d676ba3ca
The Collector and the Living Jewel 5bfd2e009fe4b4f0b5d44091656ae905674782f6
★ kor ★ :
29
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_inline_pm7rloF3ny1r6adqe_250
★ foglalkozás ★ :
Bérgyilkos
★ play by ★ :
Fahriye Evcen
★ hozzászólások száma ★ :
30
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_inline_pm7rkgplq81r6adqe_250
TémanyitásRe: The Collector and the Living Jewel
The Collector and the Living Jewel EmptySzomb. Nov. 18 2023, 22:14


The Collector and the Living Jewel
All jewelry is the most beautiful when it is owned.

- O, drágám, ez a helyzettől függ. Az emberek általában tudni szokták mikor kell félni. Ezt hívják túlélési ösztönnek - magyaráztam semleges tekintettel, bár azért a szemeim mélyén árulkodó sötét fény csillant.
- Köszönöm, de maradok a whiskeynél. Megszoktam a barátaim mellett - mosolyogtam. - Egész megszerettem. De ha neked az ízlik, akkor idd csak, amennyi jól esik.
Tetszett, hogy voltak frappáns válaszai, tetszett, hogy ellenállt. De vajon meddig lesz rá képes? Van az a pont, amikor az embereknek már nem sikerül.
- És mindig célba találnak - feleltem a szárnyaló töltényekre félre billentett fejjel. - Ismerem a legendás lövéseidet. De nem aggódom. Belőlem sosem lesz a céltáblád - mosolygom, hiszen bizonyára holtan fog összeesni, ha csak egyszer is megpróbál megölni.
Majdnem lefagyott a mosoly az arcomról, de szerencsére stabilan volt rögzítve, pedig az "agresszív" fellépése adott rá okot, hogy szigorúbb képet vágjak, ám ez nem történt meg. Sőt. Kuncogtam is egy jót.
Megjegyzése nyomán szétnéztem a bárban, ahol épp csak egy-két lélek volt rajtunk kívül, aki nem a személyzet.
- Ők nem voltak a barátaim. Nem lehet mindenki a kedvesem, szivi. Csak az arra érdemesek. Akik pedig tudják, hogy nem érdemesek rá, meg sem próbálnak elém állni. De te itt vagy még és állod a sarat. Ez sokat számít - feleltem töretlen vigyorral.
- Nem az számít mióta, hanem, hogy mennyire eredményesen. Elég, ha tudod, hogy elégedett vagyok az eredményekkel és tudom, hogy jó lóra teszem veled.
Hát nem akart becézni.
- Hát jó, csak a Braxton az olyan hivatalos, nem? Mondd ki újra, Braxton. Mintha a tárgyaló teremben hallanám - öklömmel csaptam párat az asztalba, mintha a bírói kalapács lenne. - Méreginjekció általi halálra ítélem Cale Braxton! De te tudod, ha szerinted jól hangzik. De akkor már inkább a Cale, nem? Az olyan barátsgosabb. Nem olyan merev.
Fészkelődtem kicsit, hogy még kényelmesebb és lazább legyen az ülő póz, közben az italom lötyböltem.
- Ha nem vagyok boldog? - ismételtem meg kérdését. - Azt a média megmutatta már párszor a hírekben - vigyorogtam cseppet sem barátságosan, inkább kísértetiesen és vérengzően, majd elnevettem magam.
Bár igaz, ha boldog vagyok, akkor is szoktam ölni, hiszen az mindig jó kedvre derít, bár ha rossz a kedvem, akkor fokozottan veszélyes szoktam lenni.
- Mondták már egy páran, de a pszichiáterek sem segítenek már rajtam - nevettem a dolgon vállaim megvonva, hiszen az évek során már volt párral dolgom, de hát annyit értek, mint szódavízbe a plusz buborék. - Sőt, volt, akit magam mellé is állítottam.
Oh, ne, ne szerénykedj, te igen is különleges vagy, csak még nem tudsz róla és nem mindenki látja benned azt, amit én. Most még te sem. De hidd el, nekem nagyon jó szemem van a különlegességekhez. Látom az igazán értékes embereket és te közéjük tartozol.
Kérdése nyomán lapos pillantást, majd fapofát vágtam.
- Az gondolom nem egó kérdése. És attól függ ki és mit utasít el tőlem. De ritka, ha megtörténik. Előbb-utóbb mindenki beadja nekem a derekát. Te is be fogod, csak kéreted magad. De én ráérek, előttem áll az egész örökkévalóság - kortyoltam bele a whiskeys poharamba.



szavak száma: x zene: I Want It All megjegyzés: ide


Cale Braxton

Laurel Martínez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Collector and the Living Jewel YC1mK3b
The Collector and the Living Jewel D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Collector and the Living Jewel 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The Collector and the Living Jewel
The Collector and the Living Jewel EmptyKedd Jan. 16 2024, 16:45

Cale &  Relly

Bolcs szavai megmosolyogtatnak. - Na ne mondd. - furkeszem meg mindig a szemeit. Azokat a soteteket. Sajnos - vagy nem - nem o az elso elmebeteg, akirol hallottam es akibe belebotlottam. Ugy latszik vonzom a hozza hasonlokat.
- A "barataid" mellett... Olyan furcsa ezt a te szadbol hallani. - oszinten meglepne, ha tudna, mit jelent a barat szo. A hozza hasonlok inkabb csak surun dobaloznak vele, remelve, hogy meglagyulsz tole es a bizalmadba ferkozhet. Hulye az, aki azt hiszi, hogy ezeknek a szornyetegeknek vannak valos erzelmeik. Ugy elcseszettek, ahogy vannak. Sajnalatos.
- O, ebben ne legy olyan biztos. - mondom egy bajos mosoly kisereteben. - Hidd el, ha okot adsz ra, nem habozok meghuzni a ravaszt. - jatszadozom a szines szivoszallal. Ez nem fenyegetes, egyszeru tenykozles.
- Kicsit emlekeztetsz arra az elcseszett baba gyujto fazonra, aki egy fokkal sem normalisabb nalad. - igaz, a normalis - akarcsak a szepseg - relativ.
- Teged milyen trauma ert? - mindig is szerettem analizalgatni az embereket, ez az egyik hobbim. Persze a legtobben nem szivesen valaszolnak erre a kerdesre. Meg tudom erteni, en sem szeretem feltepni a sebeimet es megnyilni sem szoktam, de most nem rolam van szo. Valoban erdekelne, mi tortent Cale-el.
- Ha nem lennel elegedett, nem lennel itt. - nyulok a poharamert, hogy ihassak egy kortyot a kedvenc italombol. A kerdes mar csak az, mi fogta meg ennyire. De hat beteg a fazon, barmire gerjedhet.
Egy kis idore annyira elmerultem a gondolataimban, hogy amikor az asztalra csapott, hirtelen megrezzentem. Mi a franc? Tagra nyilt szemekkel nezek ra, enyhen meglepodve.
- Ami azt illeti, jol hangzik az a mereginjekcio. - mosolyodok el. - Braxton. - ismetlem. - Braxton. - mondom ki ujra, tovabb izlelgetve a nevet.
- Csak egyet ne felejts el. - huzodok kozelebb. - Mi nem vagyunk baratok. - szinte suttogom a szavakat. - Es nem is leszunk azok. - szelesedik ki a mosolyom, majd ismet hatradolok es kenyelmesen elhelyezkedek.
- Hat akkor ritkan lehetsz boldog. - huzom el a szamat, mintha annyira sajnalnam. Habar.. azt hiszem, kicsit tenyleg sajnalom.
- Biztos vagy benne, hogy rendszeresen szedted az altaluk felirt bogyokat? - elkepzelheto, hogy nincs az a gyogyszer, ami egy ilyen emberen - ha lehet annak nevezni - segithet. Abban viszont biztos vagyok, hogy nehany eros nyugtato nem artana neki. Esetleg egy kis rivotril vagy tarsai.. de hat ez nem az en szakteruletem.
- O, valoban? Kepzelem akkor, milyen orvosokhoz jarhattal. - igazi szakikhoz. Igazabol nem hiszem, hogy nehez lenne megorulni az ilyen paciensek mellett. Nekem ez az egy talalka is megart.
- Senki sem el orokke, Braxton. Az ora ketyeg. Tik-tak tik-tak. - kacsintok ra jatekosan. - Az en csinos kis derekam felejtos a szamodra. - szelesedik ki a mosolyom. - Zavar a fust? - veszek elo a taskambol egy doboz cigarettat es egy kromozott gyujtot. - Remelem nem. - veszek ki egy szalat, amit a szamhoz emelek es a gyujto segitsegevel meggyujtok. - Te nem mergezed magad? - kerdezem egy mely slukk utan, majd fele tolom a dobozt, hatha megkivanna. Nem vagyok lancdohanyos, de neha megengedek magamnak egy-ket szalat. Valojaban mindenki mergezi magat, a kerdes csak az, hogy mivel.



Do not ask my
past
mind álarcot viselünk
Laurel Martínez
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Collector and the Living Jewel 9f08ae379e86397d25bb8adfb6e8eb8d676ba3ca
The Collector and the Living Jewel 5bfd2e009fe4b4f0b5d44091656ae905674782f6
★ kor ★ :
29
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_inline_pm7rloF3ny1r6adqe_250
★ foglalkozás ★ :
Bérgyilkos
★ play by ★ :
Fahriye Evcen
★ hozzászólások száma ★ :
30
★ :
The Collector and the Living Jewel Tumblr_inline_pm7rkgplq81r6adqe_250
TémanyitásRe: The Collector and the Living Jewel
The Collector and the Living Jewel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Collector and the Living Jewel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» JJ & ZZ - Collector Cave Bookstore
» Lolita & Thaddeus | the doll collector
» A living shadow?
» Living in organized chaos
» We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: