New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 14:36-kor
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Odette A. Walton
TémanyitásOdette A. Walton
Odette A. Walton EmptyHétf. 13 Nov. - 0:53
Odette A.Walton
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Odette Angelina Walton
Becenév
Oddie, Detty, Angie, Angel (csak a szüleim)
Születési hely
New York
Születési idõ
2003.01.28.
Kor
20
Lakhely
Ide
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Columbia University - Média és Kommunikációtudomány
Foglalkozás
Tanuló
Munkahely
Tanul
Hobbi
Festés, futás, vezetés (persze mikor apa nem látja)

Csoportom:
Melyik csoporthoz tartozom?

Jellem

9 ország, ahol már jártam:
✿ Anglia
✿ Brazília
✿ Franciaország
✿ Japán
✿ Görögország
✿ Horvátország
✿ Kína
✿ Kanada
✿ Olaszország
8 netflix sorozat, amit imádtam:
✿ You
✿ The Witcher
✿ Baby
✿ Heartbreak High
✿ Black Mirror
✿ Stranger Things
✿ Queen Charlotte: A Bridgerton Story
✿ Sex Education
7 kedvenc ételem:
✿ Rámen
✿ Nutellás croissant
✿ Shakshuka
✿ Sushi
✿ Spagetti
✿ Ratatouille
✿ Almás pite
6 énekes/banda, akinek a zenéit festéskor hallgatom:
✿ Adele
✿ Halsey
✿ Charlote Cardin
✿ Hollywood Undead
✿ Imagine Dragons
✿ Sia
5 jó tulajdonságom:
✿ Őszinte: Szeretek egyenes lenni az emberekkel és inkább megbeszélem a problémákat mintsem mindent a szőnyeg alá seperjek. Anyukám mindig azt mondta inkább szeressen kevés ember az őszinteségem miatt, mintsem megjátsszam magam.
✿ Lojális: Mindig hű vagyok magamhoz, elveimhez, családomhoz és a barátaimhoz.
✿ Szorgalmas: Erre leginkább az a legjobb példa, hogy mindenbe a maximumot adom és tényleg ha valamibe belekezdek, akkor teljes szívemből csinálom.
✿ Beszédes: Mi tagadás én is csak nőből vagyok és azért szeretek beszélni bármilyen olyan témáról, amihez tudok mit fűzni. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy leülök a barátaimmal és végigpletykálok mindent és mindenkit, aki az eszembe jut.
✿ Kreatív: Most nem arra kell gondolni, hogy milyen szépen festek, hanem sokkal inkább arra, hogy milyen módon tudom magam kivágni szorult helyzetekből vagy éppen milyen remekül oldok meg olyan szituációkat, amelyeket mások nehezen vagy egyáltalán nem tudnak.
4 kedvenc virágom:
✿ Bazsarózsa
✿ Hortenzia
✿ Jácint
✿ Orgona
3 rossz tulajdonságom:
✿ Makacs
✿ Impulzív
✿ Feledékeny
2 nő, akik szerintem a legszuperebb történelmi alakok voltak:
✿ Stuart Maria
✿ Diana hercegnő
1 film, amit sose tudnék megnézni:
✿ Titanic - Sose szerettem az ennyire nyálas romantikát, elképzelhetetlen számomra, hogy egyszer is megnézzem.
+1 titkos vágyam gyerekkorom óta:
✿ Mindig is autóversenyző szerettem volna lenni, apám kedvence szerintem akkor lettem (na nem mintha nem egyke lennék), amikor először egy kisautó felé nyúltam és nem a babék felé. Mindig ezt meséli csillogószemekkel hálaadáskor, ami kissé már kezd bosszantó lenni.

Avataron:
Brenna D'Amico

Múlt
Anya mindig elfoglalt és talán jobban is, mint apa, de hát ilyen az ügyvédek élete és ő nem is akármilyen ügyvéd, az egyik legjobb a szakmájában. Természetesen mikor rájött, hogy én sose mennék jogra eléggé csalódott volt és elkeseredett, de én biztosan nem tudnék egész nap a papírok felett ülni, átolvasni ugyanazt századjára is. Mindig is csodáltam ezért őt. Ha jobban belegondolok anyától mindig is jobban tartottam, mint aputól. Őt valamiért olyan nehéz volt mindig meggyőzni és még annál is nehezebb elvarázsolni a szemeimmel, de lehet hogy csak azért, mert mindketten nők vagyunk és tudta, hogy mire megy ki a játék.
Gyerekkoromban nagyon sokat mentünk síelni azonban ritkán fordult csak elő, hogy mindhárman ott voltunk, sajnos anya és apa nem igazán értek rá egyszerre. Sokan mai napig csodálkoznak, hogy hogyan lehetnek még mindig együtt és miért nem váltak még el, de szerintem olyan erős a szerelmük, amilyet egyszer majd én is akarok. Persze sose voltam az a romantikus disney hercegnő, tudjátok én azt a tipikus tökös csaj vagyok, aki ennek ellenére tud nőies lenni.
- Angel, akkor jó lesz neked jövőhéten? - anyám hangjára felkapom a fejemet. - Megint elbambultál. - sóhajt egyet és lerakja a tollát.
Megmondom őszintén nem igazán figyeltem rá, tényleg elbambultam. Azt tudom, hogy elakart ugrani valahova hétvégén apával és velem, de hogy hova, fogalmam sincs.
- Hova is szeretnél menni? - kérdezek vissza, mintha nem pár másodperccel ezelőtt mondta volna el a terveit. Anyában szeretem azt, hogy hiába van rengeteg munkája, azért mindig tud valahogy időt szorítani ránk és szeret programokat szervezni.
- Bora Bora. - forgatja meg a szemeit. Jól hangzana, de már elígérkezett nekem, hogy jelen lesz egy olyan eseményen, amit mi vagyis sokkal inkább én szervezek. Egyáltalán nem haragszom és szemernyi düh sincs bennem, mert tudom, hogy nagyon sok mindent kell fejben tartania.
- Akkor lesz a jótékonysági bál, amit már hónapok óta szervezek. - felvonja a szemöldökét és majd látom az arcán a felismerést, hogy elfelejtette. Fordult a kocka. - Szóval ha nem baj, akkor inkább jobb lenne, ha maradnánk és... - persze be is fejezhetném a mondatot, de tudja őt is, hogy mit akarnék mondani. Már hónapok óta készülök erre az estére, hiszen a befolyt pénzt kóbor kutyák ellátására fordítanánk. Fontosnak tartom, hogy támogassuk az állatokat és segítsünk ott, ahol tudunk. Tehetősek a szüleim és a barátaik is éppúgy tehetősek, szóval biztos vagyok benne, hogy van lehetőségük ilyen fontos dolgok támogatására.
- Nem is kérdéses, hogy mit fogunk csinálni, ha bármiben tudok segíteni szólj ám nyugodtan. - persze kedves felajánlás, de nem szeretném terhelni őt ilyenekkel és magam szeretnék elintézni mindent. Éppen megcsörren a telefonja. - Ezt fel kell vennem, de majd még beszélünk kicsim, vacsorára hazajössz? - csak bólintok egyet. Vacsorára már itthon is leszek.
Eddig nem is gondoltam bele igazán, hogy mennyire közel van már a dátum, de tudom, hogy minden rendben lesz és minden jól fog alakulni.




Mindig rágnom kell apám fülét, hogy lemehessek a csapatához és megnézhessem az autókat, de valahogy sose akarja, hogy vele tartsak. Nagyon ritkán megy bele és akkor is csak olyan embere mellé ülhetek be, akiben teljesen megbízik és rá mer bízni. Szeretem apát, de sajnos az esetek nagy részében úgy viselkedik, mintha még az ő öt éves kislánya lennék, akit mindentől és mindenkitől meg kell védenie. Megtudom magam védeni, szerencsére anyám temperamentumát örököltem és tudom, hogy hogyan álljak ki magamért és azokért, akiket szeretek. Nem tudom, hogy miért zavarja, hogy szeretem azt, amivel foglalkozik és engem is érdekel, hogy milyen lehet olyan autókat vezetni.
- Tudod, hogy nagyon nem örülök, hogy mindig ennyire makacskodsz Angel. - persze apám megint csak sóhajt, miközben úton vagyunk a kedvenc helyem felé. - Léon mellé beülhetsz majd. - hogy én mennyit hallottam már róla. Apám szerint nagyon tehetséges és rengeteg potenciál van a fiúban, ha nem ismerném apámat lehet féltékeny lennék. Persze abban is biztos vagyok, hogy teljesen más oldalát mutatja nekik és nem ilyen, mint velem. Biztos vagyok benne, hogy sose mondaná ezeket Léonnak.
- Te is jól tudod, hogy nem lesz semi baj és mindig szót fogadnak neked az embereid, vigyázni fog, biztos vagyok benne. - tisztában vagyok vele, hogy mit és hogyan kell mondani neki, hogy kenyérre tudjam kenni őt. Nem mondom, hogy nem használom ki ezeket a lehetőségeket, amiket apám nyújt a szeretetével.
Ismét csak sóhajt egyet, így inkább kezemet a kezébe rakom és előveszem a titkos fegyvert... kiskutya szemekkel nézek rá. - Kérlek apu. - tudom, hogy ennek nem fog tudni ellenállni.
- Hát hogy tudnék nemet mondani ezeknek az igéző szempároknak Angel, rendben... suli után felveszlek és odamegyünk. - nyomtam egy puszit az arcára, majd mikor a sofőr megállt csak kipattantam a kocsiból és a terem felé vettem az irányt. Már csak azt kell kitalálnom, hogy mivel fogom meggyőzni ezt a Léon srácot, hogy engedjen majd a volán mögé apám tiltása ellenére is.

livin' in new york

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Odette A. Walton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Odette A. Walton 3e8dd3ef8598fce00895a409f575969d3baec487
★ kor ★ :
21
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
.
★ :
Odette A. Walton 7bf3fc1794207c281acd96d5756419ae76d76049
★ foglalkozás ★ :
Student
★ play by ★ :
Brenna D'Amico
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Odette A. Walton 9547b3e722ceff9e9f4664ded0fe0eb6b58d6cb9
TémanyitásRe: Odette A. Walton
Odette A. Walton EmptyKedd 14 Nov. - 15:51
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Odette!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon érdekes, hogy a szüleid milyen nagyon különböznek egymástól, mint ég és föld, benned viszont, úgy tűnik, mindkettő jellemvonásai tükröződnek, ötvöződnek bizonyos mértékben. Érthető, hogy egyesek meglepőnek találják, amiért a házasságuk ennyi év után is jól működik, de olykor, ahogy mondani szokták, az ellentétek vonzák egymást. Vagy épp kiegészítik. Te pedig jól profitálhattál ebből, hiszen mindkettőtől volt mit örökölnöd, vagy épp eltanulnod, így pedig egy határozott fiatal nő lettél, aki tudja mit akar, és azt is, hogyan érheti el.  Odette A. Walton 560292900

Tetszik, ahogy a jellemzést megoldottad, érdekes volt ezt a felsorolást olvasni. Drukkolok, hogy sikerüljön meggyőznöd mind apádat, mind Léont arról, amit szeretnél, és persze hogy végül épségben kerülj majd ki a volán mögül. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Odette A. Walton Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Odette A. Walton 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Odette A. Walton 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Odette A. Walton 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Odette A. Walton 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Odette A. Walton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brennan&Faith //Walton High School
» Leo & Odette
» Odette Walsh
» Gregor&Odette - The way we were
» Odette Mirror

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: