New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Argument. {Red & Levi}
TémanyitásRe: Argument. {Red & Levi}
Argument. {Red & Levi} EmptySzomb. Feb. 10 2024, 19:01


to Red

just leave me alone


Nem veszi be... persze, hogy kurvára nem veszi be, hiszen ismer, tudja, hogy ennyi még nem cseszi el az agyamat, maximum hőbörgök egy sort, jól kiröhögjük magunkat aztán kész le van tudva az egész faszság. Most azonban zúg az agyam és a közelében járok annak, hogy a legközelebbi embert felrúgjam mérgemben, aki most pillanatnyilag Red és talán ez az egyetlen oka annak, hogy még türtőztetem magam... bár az, hogy szándékosan kezdi kúrni az agyam már neccesebbé teszi az egész kurva helyzetet, hogy nem véletlenül üti meg éppen azt a hangszínt, amit... Red nem beszél sokat.. soha... viszont azt a néhány szót, amit hajlandó kiböfögni magából, azt mindig pontosan úgy helyezi el és nyomja meg, hogy elérje velük a célját minden erőlködés nélkül.
Itt kellene hagynom a faszba, de már így is zabálja a lelkemet a bűntudat, hogy miattam áll a próba, így nem akarom az egész bandát faképnél hagyni bár elég csekély esélyt látok arra, hogy ebből ma még lesz bármi. Megremeg a kártyavár már attól, hogy a telibebaszott nyugodtságot csak úgy árasztja magából még akkor is, amikor én már félig robbanok és ahelyett, hogy venné a lapot, hogy hagyjon a faszba elmosolyodik. Ott helyben képes lennék hozzávágni egy szemetest...
Az arcába bámulok az állkapcsomat megfeszítve, miközben ő két olyan kérdést dob be, amit nem szabad feltenni egy ideges embernek... na nem mintha ő ezzel nem lenne teljes mértékig tisztában.
-Normális vagy, ember?-most már szinte kiabálok, mert sikerült löknie az irányítást a kezemből, amit egyébként is csak gyenge ujjakkal szorongattam.
-Tényleg ennyire hülye vagy, hogy még jobban felbaszol? Minden kibaszott erőmmel azon vagyok, hogy téged védjelek és megkíméljelek attól, hogy anya...-itt elkussolok az ajkaimat összepréselve szorítom az öklömet a számra miközben hátrálok néhány lépést. A kibaszott kurva életbe. Visszaveszek a hangerőből, az indulatokból és mindenből mielőtt beszélni kezdek.
-Anya beteg, Red... egyszer már legyűrte a rákot, de ... most megint minden kezdődik elölről de basztak elmondani.. egy kurva e-mailből kellett megtudnom, vágod? Minden faszság miatt képes felhívni apám, de azt nem képes elmondani, hogy mi van anyával megint én meg...-el kell hallgatnom, mert egy kibaszott gombócba szorul a torkom. A faszomat már.. miért kell, hogy ilyen rohadt nehéz legyen ez? Rá sem bírok nézni a legjobb barátomra csak a földet bámulom, miközben próbálom visszanyelni a gyengeségemet.

BEE



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Argument. {Red & Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Argument. {Red & Levi}
Argument. {Red & Levi} EmptyPént. Feb. 09 2024, 15:00
Levi & Red
talking is not my strength

Levi azon kevesek közé tartozik akivel még egyszer sem csesztem el végzetesen a kapcsolatomat, sőt, ahhoz képest, hogy kölyökkorunk óta ismerjük egymást… mindig bírta a hülyeségeimet. Meg én is az övéit, csak a mostanit nem tudom hová rakni. Mert nem rá vall, akkor sem, ha most ki van bukva mindenki ezer meg egy okból, legalább előttem nem kellene a dívát játszania és kinyöghetné mi van mert én is látom, hogy a semminél sokkal több. Csak nem rágtam nagyon, hogy lelkizzünk, mert nem az a fajta vagyok de könyörgöm, ha így folytatja én csapom nyakon miatta. Ezért sem hat meg a hangszín, amit megüt, fel voltam készülve, hogy nem fogja jól érinteni a makacsságom, de: ez van, haver. Én innnen sehova, főleg miután rágyújtok. Időm az van, nélküle pont nincs próba.
- Jah ettől mindig elrobban az agyad. - Mehetett volna kevesebb gúny is a megjegyzésbe, de szánd is oda akarok szúrni neki, hogy mennyire átlátszó az egész. Nem azt mondom, hogy öntse ki a lelkét, de legalább akkor üvöltsön le, essünk túl rajta, valahogy ki kell adnia magából a feszültséget és ha ez kell hozzá legyen. Talán kicsit noszogatnom kell, de úgy érzem jó úton haladunk, hogy boruljon. Veszélyes? Igen. érdekel? Most már pont nem, kösz. Segíteni akarok, csak ha nem mondja mi van, még annyira sem tudok, mint alapból.
Érzem, hogy így vagy úgy, de robbanni fog… és mondjuk nem vagyok biztos abban, hogy ez jó lesz nekem, de egy próbát neki megérhet. A kérdésére kicsit megemelem a szálat - mégis mire várnék? Cigizek bazdmeg - de csak a tekintetem üzeni felé. Most úgyis fel van húzva annyira, hogy dumáljon tovább, csak nem arról amiről én akarok hallani.
- Ideges vagy? - Mosolygok egy aprót, még mindig halál nyugodtan. Még egy kicsit haver, mindjárt ott vagyunk. Tudom, hogy szemét ez most tőlem, de azt is tudom, hogy ha nem csinálom akkor nem is lesz belőle semmi. Ha nem lenne ez elég, lassan még felé is fújom a füst egy részét.
- Nyugodt vagy már? - Ez a második kérdés, amit soha nem teszel fel valakinek aki ideges, szóval egyértelmű volt, hogy ezzel kell folytatni.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Argument. {Red & Levi} TM5NlP7
Argument. {Red & Levi} A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Argument. {Red & Levi} De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Argument. {Red & Levi} D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Argument. {Red & Levi}
Argument. {Red & Levi} EmptyHétf. Dec. 25 2023, 12:42


to Red

just leave me alone


Ha Red-en kívül bármelyik másik gyökér jött volna utánam már valószínűleg egymást gyepálnánk a földön, hiszen azt hiszem ő az egyetlen aki még olyankor is képes teljes nyugalommal fordulni felém amikor éppen az agyvérzés készül elvinni magával a sírba. Mindig jó érzéke volt hozzá, hogy éppen csak annyit szúrjon vissza a saját haragomból, amennyitől lassan ugyan, de észreveszem magam. Most csupán annyi a különbség, hogy pontosan tudom, hogy Ő nem adott nekem okot arra, hogy egy gyökér fasz legyek vele, de mégsem tudok egy mély levegőt venni, hogy abbahagyjam és legalább egy 'bocs baszd meg elszállt az agyam' kijelentéssel  elsimítani a helyzetet, amit én magam teremtek elő.
Helyzetelemző kijelentésére éppen csak a szemem sarkából pillantok rá.
-Ja.. tudod, hogy nem bírom, ha egy este után a nyakamba akaszkodnak.-egy fokkal összeszedettebben sikerül válaszolnom, de belül már suttog egy hang, hogy a lehető legszarabb kifogást próbálom beadni neki arra, hogy miért viselkedem így. A legtöbb ilyen alkalomnál egyszerűen leszartam a helyzetet vagy csak minimálisan basztam fel magam rajta, sosem rendeztem ekkora agymenést, de talán csak egy kis időt akartam magamnak nyerni megadva az esélyt annak, hogy ne ma robbanjak rá.
Túlzottan nyugodt és passzív hangnemére erősebben szorítom az ujjaim közé a cigarettát ezzel kissé megnyomorgatva a szűrőt. Fasza, most már azért is bűntudatom van, hogy ennyire a háttérbe raktam a banda érdekeit, amikor arra kellene a legjobban koncentrálnom. Másra sem vágynék jobban.
Ahogyan némán támasztja a falat akár meg is nyugodhatnék, hogy legalább nem vagyok egyedül, de csak egyre jobban felkúr a tudat, hogy én állok a saját utunkban idegesen pöckölöm el a félig szívott szálat, miközben az orromon fújom ki a füstöt az irányába fordulva.
-Elmondod nekem, hogy most mi a gecire vársz? Tudod, hogy ezzel csak felbaszol, ugye? Vagy pont azt akarod? Azért bámulsz így a műsorra várva?-ééééés bravó már pattannak is el az utolsó idegszálaim. Valahol azért tudom, hogy erre játszott, mert amint ideges leszek elszállnak a gátak a fejemből és csak idő kérdése mire kibukik belőlem, hogy mi is az igazi bajom. Nem először járjuk végig ezt az utat.

BEE



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Argument. {Red & Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Argument. {Red & Levi}
Argument. {Red & Levi} EmptyKedd Nov. 21 2023, 11:11
Levi & Red
talking is not my strength

Amikor ennyire feszült, akkor tanácsos lenne kerülni Levit úgy általánosan - de amikor ennyire feszült, akkor meg pont, hogy jogom van kicsit mégis beleütni az orromat abba, hogy mi a fene van vele. Mondjuk nem akarok egy veszekedő hangnemet megütni, és nem is fogok, az egyetlen előnye annak, hogy én jöttem utána és nem más, hogy engem a legnehezebb kihozni a sodromból, így meg nehezen ragad rám a hangneme, legfeljebb a modora élét fogom tükrözni ha sokáig lesz még ilyen. Kihátrálni viszont elhiheti, hogy nem fogok, inkább csak a falnak dőlök mert érzem, hogy ez hosszú lesz most; legalábbis sokkal hosszabb, mint reméltem volna, mert nincs olyan állapotban, hogy berángassam a seggét.
Nem hiszem el, hogy egy perc elég lesz neki bármire is, de nem mondom ki - mondjuk lehet, hogy a pillantásom és a lassan felemelkedő szemöldököm egészen pontosan közli vele, hogy mit gondolok arról az egy percéről. Ha nem volt elég fél óra, most nem ezen fog múlni, hogy lenyugszik vagy sem.
Kicsit talán mégis átveszek a feszültségéből, de csak azért, mert zavar, hogy most tényleg baja van csak nem mondja… vagy mi. Mármint éreztem, hogy egy ideje harapósabb, de közülünk ki nem? - Nagyon felhúztad magad rajta. - Most nem azt mondom, hogy gyanús - de gyanús. Faggatni viszont csak úgy nem fogom, helyette inkább mégiscsak előveszem a cigis dobozt a zsebemből, mert az ő egy perce alatt egészen biztos vagyok abban, hogy elszívok legalább egy szálat; ezzel meg egyúttal azt is egészen egyértelműen közlöm felé, hogy nem fogom itt hagyni.
- Az feltűnt. - Csak oldalra lesek rá, a taktikám valami olyasmi, hogy ha maradok akkor előbb vagy utóbb robban annyira, hogy kinyögje, vagy lenyugtatja magát a fenébe.
Amikor azt mondja, foglalkozzak mással, én a legnagyobb nyugalommal veszem elő a gyújtómat, és a lángot előidézve lassan beleszívok a cigibe. - Oké. - Már ég a szál az ajkaim közt, amikor mondom, és egészen könnyedén elrejtem a zsebemben a gyújtót is. Úgy néz ki, mint aki képes lenne behúzni ha piszkálom - vagy nekem vagy ami éppen a közelében van - de igazából bent is lassan nyomasztó lesz a légkör annyira, hogy ott se legyen sokkal jobb. Nem hinném, hogy utánam jönnének, ha nem megyünk vissza akkor ráéreznek majd hogy gáz van, és olyankor meg jobb lesz ha nem hárman ugrunk rá Levire. Ma úgy tűnik, én vagyok a szerencsés… de amúgy tényleg érdekel, hogy mi van vele, csak nem tudom hogy kérdezzem úgy, hogy ne harapja el a torkom közben.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Argument. {Red & Levi} TM5NlP7
Argument. {Red & Levi} A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Argument. {Red & Levi} De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Argument. {Red & Levi} D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Argument. {Red & Levi}
Argument. {Red & Levi} EmptySzer. Nov. 15 2023, 17:27


to Red

just leave me alone


Hiába a rövid, de talán kötelező jellegű tiltakozás már szinte ott sem vagyok, hogy minél előbb fogadhassam a hívást. Totálisan kiborít a tudat, hogy most pont azért sietek, hogy a lehető leghamarabb rossz híreket kaphassak. Csak azt akarom, hogy egyenesen mondják ki végre, hogy mi a szar történik otthon. A tettetett tudatlanság lassan szorítja satuba az agyamat és a hosszú üres, felszínes beszélgetés konkrétan az ideget rakja belém. Fáradt vagyok és már csak szeretnék megkönnyebbülni, hogy végre ne kelljen hazudnom és színlelnem, hogy minden mennyire kibaszottul mesés.
Üvölteni tudnék és nagyon úgy néz ki, hogy ez meg is fog történni, hiszen nem bírom olyan gyorsan visszarugdosni az indulataimat az agyam egyik hátsó szegletébe, mint ahogyan a bentiek türelme elfogy. Amint nyílik az ajtó tudom, hogy rábasztam.. illetve nem is én, hanem az aki éppen átlépi a küszöböt, bár tényleg igyekszem menteni a menthetőt azzal, hogy még egy percet kérek magamnak. Azt hiszem mindenki jobban járt volna mindenki, ha nem Red az, mert ő az egyetlen ember ezen a világon, aki az imént megütött hangsúlyomra nem fúj egyből visszavonulót, hanem beleáll a dologba.
Válaszára élesen szívom be a levegőt megfeszítve az állkapcsomat és a vállam fölött hátrapillantva. Akármennyire nem látszódik... tényleg nem őt szeretném nyakon önteni a sok fossal, ami készül kiszakadni belőlem.
-Tényleg csak még egy perc kell, Red, ne baszogass!-mintha nem tudnám pontosan, hogy ez ide nagyon kevés lesz, hogy elijesszem. Beszélnem kellene vele. Ő az egyetlen akivel ezt tényleg meg kellene osztanom és nem megy. Egyszerűen féket fogott az agyam és nem engedi, hogy ezeket a híreket a nyakába akasszam. Félek, hogy összetörném vele... azzal is, hogy milyen régóta tartom a szám és valószínűleg azzal is, ami anyával történik.
-Az..-bólintok is egyet nyugtalanul a hazugságom mellé. Ha nem dobok neki egy csontot, akkor még a végén nekiállna basztatni.
-Haver! Az sem érdekel, ha éppen mást nyom le a torkán. Csak hagyjatok békén egy kicsit a faszba, mert felrobban a fejem.-most már felé fordulok. Mindannyian a türelmünk végét járjuk, mert mind küzdünk a szarságokkal.
-Foglalkozz inkább a másik két gyökérrel, én meg mindjárt lehiggadok.-azt hiszem, bár az előző 20 perc sem volt elég erre.

BEE



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Argument. {Red & Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Argument. {Red & Levi}
Argument. {Red & Levi} EmptyKedd Nov. 14 2023, 11:39
Levi & Red
talking is not my strength

Legalább az egyetemnek vége, az elmúlt hónapban ez a legnagyobb pozitívum az életemben. Nagyon akarom, hogy ez legalább sikerüljön, ha már minden más szét is hull körülöttem, legalább ezt az egyet össze akarom hozni a srácokkal. Most megint nagyon szükségem van erre, a megszokottnál többet vonultam el egyedül is gyakorolni, de kétlem, hogy pont most gyanús lett volna ez bárkinek is. Hiszen pont erre az időszakra vártunk, ebbe fektettük a legtöbb reményünket, innen meg már csak a munka része marad, de az… az bőven.
Csak felpillantok, amikor Levi a telefonját szorongatva kisiet a teremtől; Mateo lesz aki felhördül, egy ember, nem már felkiáltással. Persze, marasztalni ő sem fogja, ő is elhiszi, amit mond, hogy max pár perc és itt lesz, addig meg elpengetünk és hasonlók. A percek viszont egyre tovább nőnek, érzésre már a fél órát ugorjuk át úgy, hogy Lev nélkül felváltva beszélünk és játszunk, vagy jellemzően egyszerre mindkettőt, próbálva túlkiabálni egy-egy hangszer erejét. A srácot viszont mintha elnyelte volna a telefonja, így engem illet az a megtiszteltetés, hogy megpróbáljam visszahozni. Annyira sok időnk már nem maradt próbálni, és jó lenne, ha négyen is összeülnénk még legalább egyszer mielőtt még szedelőzködni kezdenénk és hazamennénk.

- Az öt perce lejárt. - Nem számítok arra, hogy ennyire türelmetlenül fogad amikor még ki sem léptem, szinte csak a kilincset nyomtam le és máris leordít. Azért nem veszem magamra, tudja már, hogy ennél sokkal higgadtabb vagyok, már ha egyáltalán rájött, hogy én vagyok a szerencsés akin úgy tűnik levezetheti a haragját. - A csaj tegnapról? - Nem igazán érdekelnek a szerelmi élete részletei, elhiheti, de ha az közbevág a limitált idejű és alkalmú próbáinkkal akkor ja, igen. Tegnap meg egészen ráakaszkodott egy szőke, de nem tudom, hogy akkor mégis minek lógatja a fejét ennyire. - Még öt perc, és attól tartok Virgil megkíséreli ténylegesen lenyomni az ütőit Mateo torkán. - Persze, ennél egy egészen kicsivel kevésbé drámai a helyzet odabent, de tényleg nem annyira sokkal. Amikor a zenénk részleteiről van szó, mindenki szenvedélyesebb tud lenni, plusz Virgil is sokkal feszültebb most, hogy… muszáj lesz a családja elé állnia a hírrel valamikor, mert nem hazudhat nekik örökké.
Valami nem érződik jónak. Kereshetném az okát magamban, és eséllyel találnék is okokat, rögtön többet, de most mégis Levet figyelem. Látom, hogy cigizett, legszívesebben én is rágyújtanék, de akkor meg már esélytelen, hogy visszatereljem a próbára. Azt hiszem, felelősségteljes felnőttnek kellene most lennem, vagy mi, szóval csak megszokásból nyúlok a zsebembe, de nem húzom elő a dobozt. Helyette Levit figyelem, arra várva, hogy felemeli már a fejét, vagy kéreti magát még és megvárja amíg a tekintetem lyukat éget az oldalába; odabent is szükség lenne rá.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Argument. {Red & Levi} TM5NlP7
Argument. {Red & Levi} A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Argument. {Red & Levi} De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Argument. {Red & Levi} D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásArgument. {Red & Levi}
Argument. {Red & Levi} EmptySzomb. Nov. 11 2023, 18:02


to Red

just leave me alone


-Bocs, bocs, bocs!-Kezdek el integetni a dal közepén abbahagyva az éneklést félbeszakítva az egész jól felépített procedúrát miközben némán rezgő telefonomat szorongatom és elindulok kifelé a bárból, ahol rendszeresen gyakorlunk.
-Ezt muszáj felvennem!-Ez lesz az. Érzem a csontjaimban. Végre el fogják mondani és abbahagyják a titkolózást vagy legalább megkérnek, hogy menjek haza. Nekem mindegy. Csak végre essünk már túl ezen. Akkor muszáj lenne, hogy beszéljek Reddel, hiszen egy idő után a szüleinken keresztül hozzá is eljutna a hír. 2 rohadt évnyi terelés a végéhez érhetne.
Nem érdekel a többiek hőbörgése csak ki kell jutnom onnan, hogy egyedül beszélhessek apámmal, aki a diplomám megszerzése óta most először emelte fel a telefonját.
-Apa?-szólok bele miközben csukom magam mögött az ajtót és gyorsan a fülem és a vállam közé szorítom a telefont, hogy rá bírjak gyújtani.
Minden kérdése után megváltásként várom, hogy végre mondjon valamit anyáról, de ez nem történik meg. Minden perccel egyszerűen csak idegesebb leszek. Mégis mire várnak? Mögöttem vannak a vizsgák, az iskola, minden. Szent meggyőződésem volt, hogy csakis ez tartja őket vissza.  10 perccel később úgy érzem magam, mintha nyakon borítottak volna egy vödör jeges vízzel. A tarkómat masszírozva gyújtom meg a... ki tudja hányadik cigit és egyre inkább csak azt érzem, hogy borul el az agyam. Le kellene higgadnom, hiszen vissza kellene mennem és úgy működnöm, mint egy normális emberi lénynek, hogy ne basszam el az értékes perceket.
Őszintén nem tudnám megmondani, hogy mennyi idő telik el, de minden bizonnyal túl sok, hiszen hallom ahogyan nyílik mögöttem az ajtó.
-Csak még egy perc bassza meg.-szólok hátra türelmetlenül, anélkül, hogy akár csak odapillantanék, sőt még a fejemet le is ejtem egy kicsit, hogy a lehető legkevésbé látszódjon, hogy mennyire zaklatott vagyok.

BEE



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Argument. {Red & Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Argument. {Red & Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Argument. {Red & Levi}
Argument. {Red & Levi} Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Argument. {Red & Levi}
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levi T. Kido
» Sorry. {Melody x Levi}
» Levi & Tana | You, again?
» Harlan & Levi
» The End. {Melody x Levi}

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: