New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Concert. {Hope x Levi}
TémanyitásConcert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} EmptySzomb. 11 Nov. - 12:02


to Hope

crazy nights


Vannak esték, amikor egyetlen dolog tud nekem segíteni. Az, ha a zene hangosabb körülöttem, mint a gondolataim belül, még akkor is amikor egyébként nincs semmi motivációm elhagyni a lakást. Elszívok még egy cigarettát mielőtt a műanyag pohárba kapaszkodva visszatérek a belső részbe, de abból is kiiszom az utolsó néhány korty sörömet, mert biztos vagyok benne, hogy valaki kiverné a kezemből amint a banda belekezd a zenélésbe. Türelmes, lassú léptekkel túrom be magamat az emberek közé, olyan közel a színpadhoz amennyire csak lehet és valahol út közben minden igényesség nélkül egyszerűen csak elengedtem a poharamat. Úgyis annyit kell majd takarítaniuk ezután, hogy plusz egy pohár már nem oszt nem szoroz.
Amikor már egyszerűen fizikai képtelenséggé válik, hogy előrébb jussak megállok és idegenekkel vállt vállnak vetve várom, hogy induljon az éjszaka. Csak néhány percet kell várakoznom és pár másodpercre elsötétül a színpad mielőtt a fények újra visszatérnek és már a banda a húrok közé is csap. Nem vagyunk olyan vészesen sokan, 80 ember lehet itt, de a hely aránylag szűkös, így a közönség szépen kitölti a teret. Igyekszem mindenről megfeledkezve egyszerűen csak jól érezni magamat, ami egészen jól is megy addig, amíg koncert hevében meg nem indul egy enyhe kis lökdösődés és kisebb szellősebb foltok nyílnak az emberek között. Én stabilan tartom a helyem, de látom, hogy egyeseknek ez egyre nagyobb kihívást jelent. Nekem azonban se köpenyem se szuperhős jelmezem nincs, hogy nekiálljak rendet rakni, meg egyébként nem is érdekel a dolog egészen addig, amíg egy nagydarab srác ki nem billen az egyensúlyából és majdnem magával sodor 5 embert miközben keresi a talajt a talpa alatt. Egy törékenyebb testalkatú lány ebben pont az útjában van és egy laza mozdulattal taszítja odébb. Talán épp az utolsó másodpercben teszem ki a karomat, hogy azon felakadjon a dereka és ne essen tovább a lány mellettem.
-Minden oké?-Kérdezem tőle miközben magam elé igazgatom, hogy legalább meg tudjam támasztani egy kicsit amíg összeszedi magát.
-Legközelebb hozz magaddal egy horgonyt is. Pehelysúlyú vagy te ide.-Nevetek egyet.

BEE



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Concert. {Hope x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Concert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} EmptySzomb. 11 Nov. - 17:24

- Levi & Hope -

Már majdnem kész voltam az indulásra, amikor keservesen szólalt meg a telefonom, ami nem sok jót jelent. Harperrel megbeszéltük, hogy találkozunk a koncert előtt, hogy ne veszítsük el egymást, az amúgy nem túl nagy tömegben, de mivel én még sosem jártam azon a helyen, ahova menni készültünk, így ő lett volna a támaszom, aki majd eligazít a helyen. Én voltam az akit érdekelt a koncert, mert akartam valami újat hallani, mert ők még számomra teljesen ismeretlenek voltak. Megláttam egy plakátot és azonnal a szaktársam jutott eszembe, aki minden ilyen hülyeségre vevő.
"Nem fog menni Hope, olyan migrénem van, hogy el sem tudok indulni. De te menj és szórakozz helyettem is." - már már  ledobtam volna magam a kanapéra, hogy teljes unalomban töltsem az estét, de helyette hívtam egy taxit és mit veszíthetek alapon elindultam Brooklynba. Nem gyakran járok erre, így még a városrész is ismeretlen volt egy kicsit, de sosem zavart, ha új dolgokat kell felfedeznem, bár egyedül egy kicsit ijesztő volt bemenni egy idegen helyre, idegenek közé, akik teljesen mások, mint én. Én nem nagyon ittam, ha igen, akkor maximum akkor, ha volt körülöttem valaki, aki tudja tompítani a kitörő bőrült énem.
A koncert előtt már beálltam egy viszonylag levegősebb helyre, amint minden sötét lett elővettem a telefonom, hogy küldjek egy videóra Harpernek, aki most valószínűleg otthon szenved a fejétől. Nem szoktam telefonon lógni, inkább megélem a pillanatot, így amint elküldtem neki a belépésükről a videót el is tettem a zsebembe a telefont és hol csukott szemmel, hogy tánvikoláva élveztem a zenét.
Ez a levegős hely nagyjából az első dallam elhangzásáig volt az, utána mint a heringek nyomultak egymásnak az emberek, de ez egy koncert, nem különösebben lepődtem meg rajta, csak sodródtam az ide oda lökdöséssel, de próbáltam csak a zenére fókuszálni és aki elém akart állni engedtem, nem fogok én ezen fennakadni.
- Ne haragudj! - kértem elnézést a sráctól, aki közben megmentett attól, hogy egy nagy hegyomlás ledöntsön a padlóra, a lábak alá. nem sokon múlott. - Persze, hála neked! - eresztettem felé egy kedves mosolyt, majd amikor megjegyzést tett a súlyomra csak elnevettem magam. - Még jó, hogy itt voltál nekem Te most. - kacsintok rá, majd inkább a tömeg széle felé tekintgetek, ki kellene jutnom oda, hogy ez ne ismétlődjön meg, mert ezekkel az emberekkel szemben semmi esélyem sincs, ha megindulnak.
- Meghívhatlak egy italra hálám jeléül, hogy nem lettem széttaposva? - fordulok hátra, mielőtt elindulok közelebb hajolva a füléhez.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Concert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} EmptySzomb. 11 Nov. - 22:42


to Hope

crazy nights


Gyakran járok egyedül ilyen helyekre. Bár sokszor a srácokkal is olyan, mintha egyedül jönnénk, hiszen onnantól kezdve, hogy bevesszük magunkat a nézőtérre mindenki csakis magáért felel. Nagyfiúk vagyunk már ahhoz, hogy pátyolgassuk egymást és egyébként is mindenki a maga ritmusában és józan.. vagy nem túl józan belátása szerint kell hogy szórakozzon. A koncert után pedig jellemzően mindig összekapartuk egymást a földről vagy a falról kinek hol végződött éppen a móka.
Ha egy srác készült volna százzal gázzal elzuhanni mellettem, akkor valószínűleg nemes egyszerűséggel odébb álltam volna az útjából, hogy hadd repüljön tovább, de ezt egy lány esetében még én sem tehettem meg. Könnyen állítom meg az akaratán kívül történő mozgásban és állítom nagyjából talpra.
-Most azért kérsz bocsánatot, mert egy 100 kilós srác fellökött?-Kérdőn vonom fel a szemöldökeim, de közben már szórakozott mosoly játszik az arcomon. Vannak olyan személyiségtípusok, akik ha kell ha nem mindenért is elnézést kérnek, meg vannak az olyanok, mint én akik sokszor még olyankor sem teszik meg, amikor kellene.
-Tényleg elég nagy szerencséd volt.-Egyetértve bólintok néhányat. Kifejezetten csúnya vége is lehetett volna az estéjének, ha a lábak alatt köt ki végül.
Látom, hogy a tömeg széle felé pillantgat és már éppen felajánlanám a segítségem, de megelőz.
-Nem kell meghívnod. Azt hiszem a mocsok büszkeségem nem bírná ki, hogy egy nő fizessen nekem, de nagyon szívesen kikísérlek és iszom veled egyet.-Ez már számomra is egy elfogadható forgatókönyv. Mielőtt akár csak megfordulhatna a fejében, hogy majd ő előre megy egyik kezemmel a kezére fogok és elé lépve indulok el kifelé a vállaimmal helyet csinálva magunknak. Minden lépéssel könnyebbé válik a haladás, hiszen kifelé ritkul a népsűrűség. Hamarosan már a pultnál támaszkodhatunk miután kijutottunk és én elengedtem a kezét.
-Mit kérsz?-Kérdezem miután magamnak rendeltem már egy sört.

BEE



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Concert. {Hope x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Concert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} EmptyHétf. 13 Nov. - 21:13

- Levi & Hope -

Én hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy néha egyedül kell eljönni egy koncertet, mert nem találok olyan embert, akinek bejön az aktuális zenekar, énekes, zenész akármi. Képes vagyok beülni egy opera előadásra is, ha megfog a zene vagy azt gondolom, hogy meg fog, ugyanígy egy tőlem totál messze álló zenei hangzású koncertre is. Nincsen olyan beállítottságom, hogy csak egy valami érdekel és emiatt közvetlenebb is vagyok az ilyen helyeken, mégiscsak jobb úgy bulizni ha van olyan, akit szintén érdekel.
Itt nem tudok ilyen ismeretségekre szert tenni, leginkább csak az árral sodródok vagy a tömeggel, mert az eleinte szellős részem olyan hamar telik be, hogy egy idő után én majdnem a földön végzem, mert még az én helyem is kell valakinek rövidesen, ami annyira nem jó.
Mázli, hogy nem csak vakok vannak itt, hanem olyanok is akik figyelnek és szerencsére nem esek el. Nem tudom, hogy nekimentem e a srácnak, aki megmentett, vagy a bénázásommal megütöttem e, így reflexből kérek bocsánatot tőle, ami igen hülyén jön ki.
- Csak aggódtam, hogy az elsöprő bájammal téged is ledöntöttelek. -mondom neki nevetve, majd kicsit hálálkodva, bár nem viszem túlzásba, de azért tényleg elég meredek helyzetből szedett most ki.
Csak mosolyogva konstatálom, hogy a férfi büszkesége nem engedi, hogy egy nő legyen egyszer, aki fizeti az italt, na majd valahogy megoldom, mert egy semmi ahhoz képest, amit ő tett és tesz most is. Elindulnék, de vagy látja, hogy mennyire nehéz kijutni vagy csak szimplán van benne annyi, hogy nem a pihe testsúlyommal enged előre, és biztosítja, hogy ne tudjak elszakadni tőle.
- Jöhet nekem is így sör. - ez az amitől nem állok fejre, és a bárban elég sokat vagy magamhoz képest sokat iszok, ha olyan kedvem van, vagy meg van engedve. De közel sem vagyok nagy ivós, de a történtek után rám fér és tök egyedül vagyok, lehet ezután a srác is lelépés akkor már nem akarok majd visszamenni a tömegbe, inkább akkor iszogatok, mert hazamenni sem szeretnék ilyen korán.
- Amúgy Hope vagyok. - mondom neki miközben a színpad felé kacsingatok azért, mert a köncert nem állt le, és elég jól tolják, bár a tömegre nézve inkább abbahagyom a nyújtózkodás, mert látni nem nagyon fogok és közelebb nem fogok menni az biztos.
- Csak azt ne mondd kérlek, hogy találkoztam még egy sorstárssal, aki egyedül kényszerül koncertre járni. - annyit akarom kideríteni, hogy egyedül van e, vagy van társasága, hogy tudjam mennyi időm után leszek megint magam.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Concert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} EmptyKedd 14 Nov. - 21:01


to Hope

crazy nights


-Nem. Én megúsztam. Igazából minden további nélkül elrepültél volna mellettem, de szerencsédre jól neveltek a szüleim.-A fejemmel biccentek egyet. Engem még tisztességgel fogtak a szüleim, hiszen a farmon nem lazsálhatott az ember. Kötelességeim voltak minden áldott reggel még iskolaidőben is. A munkával pedig tiszteletre is tanítottak. Ott azon a környéken az emberek még a klasszikusabb értékeket képviselik. A városi fiúk már fele annyira sem tudnak a nőkkel bánni és bicskanyitogató stílusban beszélnek velük. Én is pofátlan vagyok sokszor, de esküszöm sokan döbbenetes dolgokat engednek meg maguknak.
Ennek köszönhetően kifelé is én csinálok magunknak egy ösvényt, hogy kijussunk a tömeg közepéről egészen a bárpultig.
-Sörös vagy? Azt hittem te is koktélos csaj vagy.-Elismerő mosollyal mérem végig. Nekem mondjuk mindegy, hogy ki mit iszik csak a sör egy meglepő választás manapság a lányok részéről.
-Levi.-mutatkozok be neki én is és amíg ő a színpad felé nézelődök ki is fizetem a két sört a pultos srácnak, hogy ne tudjon még véletlenül se megelőzni, ha esetleg erre játszana. Amint megkapjuk az italokat az egyik műanyag poharat átnyújtom neki, míg a magamét is a kezembe fogom és a szemkontaktust tartva koccintok is vele egyet majd iszok néhány kortyot.
-Kényszer? Nem dehogyis. Néha jól esik egyedül jönni ilyen helyekre, bár ez a ritkábbik eset. Általában a haverokkal mozdulok ki, de ma egyiket sem érte utol a motiváció, hogy kitegye a lábát otthonról, én viszont már készültem agyfaszt kapni a 4 fal között.-A vállaimat megvonva pillantok a színpad felé majd újra rá. Azt inkább nem említem neki, hogy könnyebb csajozni ha nem veszi az embert körbe egy csapat srác, így sokkal könnyebb érvényesülni, bár nekem ezzel általában a többiek mellett sincs problémám.
-Te egyedül terveztél jönni egyébként is vagy kihátrált a társaságod?-Kérdezem majd a kijárat felé sandítok lopva.
-Te dohányzol? Vagy legalább kijössz velem amíg rágyújtok?-A zsebemből elő is veszem a cigis dobozomat miközben már teszek néhány lépést a külvilág irányába.

BEE



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Concert. {Hope x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Concert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} EmptyHétf. 11 Dec. - 17:44

- Levi & Hope -

Szavai alapján tényleg kész mázli, hogy ott volt és ő volt ott nem valami vadbarom, aki még végig is nézte volna, ahogy a földön az életemért küzdök. Inkább csak megrázom a fejem és kiverem belőle a hülye képeket, amikből nem lett semmi, szerencsére.
Amint kiérünk a pult ad egy kis biztonságot, meg most az is, hogy ő itt van, pedig nem vagyok egy parás lány, ha az lennék nem járnék egyedül ilyen helyekre, ez ez ijesztő volt még nekem is.
- Egy bárban dolgozok, és a legtöbb pasi nálunk azzal akar koccintani, leginkább nem szoktam inni, de ha iszok akkor inkább ez, mint a gyorsan kiütős italok. - nem ezzel telik minden hétvégém, hogy igyak, de amikor elmegyünk valamerre vagy a tequilás bandával vagyok, akikhez nem akarok csatlakozni, vagy a sörössel, akikkel azért megiszok pár pohárral, de azért nem mértéktelenül.
Azért még fürkészem a terepet, hogyan láthatnám a zenekart akikért idejöttem, de nem látok sok esélyt, és mire visszafordulok már a kezében van a két sör és az egyiket felém nyújtja, a koccintás után, azért elmosolyodok. - Mivel nem hívhattalak meg még lesz egy köröd velem. - már persze ha akar még maradni velem.
Gyors bemutatkozás, mert azért nem akarom őt a srácnak hívni aki megmentette a kis életem, szóval így egyszerűbb. Talán nem mindenki annyira szerencsétlen, hogy kevés az olyan ember, aki az igen meghatározhatatlan zenei ízlésével együtt tud mozogni, de hát nyitottnak kell lenni mindenre és én is éppen erre törekszem, de amikor összejönnek, még akkor is jön egy fránya migrén. De az a szerencse, hogy nem nálam és nekem ezeket a csodás egyedül a sötétben partikat nem kell kihagynom, mindig tanul itt is valamit az ember.
- Úgy volt, hogy egy barátnőmmel jövök, de neki egy közbeszólt az élet, de nem akartam kihagyni, meg nem ritka, hogy a fura nem tudom milyen ízlésemhez nem találok partnert, így egyedül vagyok a parketten, a gondolataimmal és néhány részeg rajongóval. - nevetek fel, miközben beleiszok a sörbe, és amint elveszem a poharat automatikusan törlöm is le a habot, ami az orromra ment a nagy buzgó ivásban.
Az első kérdésére megrázom a fejem, de indulok vele. - Jól esne egy kis levegő, ahha. - markolom meg a söröm, mintha a világ minden kincsét jelentené, pedig csak egy gyorsan jövő menő stresszt szüntetni meg egyszer a lelkemből, amit az imént okozott incidens tett belém.
- Nem sokat fogunk már belőlük látni igaz? - kérdezem a kijáraton kilépve, de bent sem volt erre sok esélyem, olyan mértékben lökdösődtek az emberek és őrjöngtek, és e elég kevés koncerten ennyire aktív, vagy kicsi a hely, de jó lett volna látni, hogyan játszanak a tagok. A hülye belső művészem megszólal, de inkább a falnak dőlve nézek magam elé, amíg ő rágyújt.
- Lehet ma kivételesen nem kellett volna ekkora önbizalmamnak lennie, és otthon kellett volna maradnom. - kacagok fel, miközben végiggondolom, hogy feleslegesen bumliztam el ide tök egyedül, mert a tömegtől, ami bent annak hat semmit sem látok és keveset hallok, mert a hangosítás sem a legjobb. - Azért lenne egy két jó tanácsom a hangosítóknak. - mindig is a hülye szakmázás, ami eszembe jut kimondom, azt hiszem jobb lenne néha csak csendbe maradni, de az agyam beindul és most a benti zajhoz képest túl nagy a csönd.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Concert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} EmptyKedd 26 Dec. - 20:53


to Hope

crazy nights


-Már mindent értek. Szintén pultos, úgyhogy átérzem.-mondjuk nekünk az Emperorban mindig be van készítve egy vodkás üvegben víz, ha valaki nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy meghívja a pultost, akkor magunknak abból töltünk felest, különben mocsok nehéz estéink lennének és tényleg vannak olyan vendégek, akikkel kár leállni vitatkozni azon, hogy munkaidőben nem csaphatjuk szét magunkat, mert úgysem értik meg.
Amíg ő a színpadot figyeli én is intézem magunknak a sört.
-Rajtam nem múlik, kislány, de fizetni akkor sem foglak hagyni.-egy laza mosollyal vonom meg a vállaimat. Még akkor sem hagynám, hogy ő fizesse az én italomat, ha konkrétan felszedési szándékkal szólított volna le, de így meg aztán főleg nem megyek bele ilyesmibe, hogy igazából csak emberi kötelességeimet teljesítettem.
Az, hogy egy korombeli srác simán bevállal egy koncertet egyedül az egy dolog, de lány létére azért elég kemény volt, hogy azt gondolta majd egyedül képes lesz megoldani a helyzetet. Van olyan közönség, ahol nem lenne ezzel baj, de ez pont nem az a társaság, ahol az emberek még annyira észnél maradnak, hogy a korábbihoz hasonló incidensek ne történjenek meg.
-Már mindent értek.-bólintok egyet megértően. Nehéz sokszor olyanokat találni, akiknek hasonló a zenei ízlésük, mondjuk én nem panaszkodok nekem ott van egy egész banda, akikkel hasonló az érdeklődési kör.
-Akkor lehet majd megérné számot cserélnünk. Úgy tűnik a mi ízlésünk egyezik, szóval legközelebb dobhatnál egy sms-t ha nincs más aki vigyázzon rád.-mondom ezt most kivételesen minden hátsó szándék nélkül.
-Fasza.-bólintok egyet és el is indulok vele kifelé, hogy rágyújthassak, ő meg kifújhassa magát kicsit a kinti levegőn a korábbi nagy ijedtség után.
-Nem.. nem valószínű.-megrázom a fejemet és az ajkaim közé illesztek egy szálat félkézzel mielőtt meggyújtanám a végét. Ha egyedül lennék simán visszaverekedném magam legalább egy erős középmezőnybe, de Hope-al az oldalamon ez egy egészen más kérdés. Egyébként nem bánom annyira, hogy nem kell majd végigküzdenem a koncertet.
Hozzá hasonlóan én is a falnak támasztom a hátamat miközben kifújom a füstöt az orromon. Tartok tőle azért néhány lépésnyi távolságot, hiszen nem akarom őt telibe dohányozni.
-A faszt.-felnevetek kicsit megrázva a fejemet.-Nem a te hibád, hogy ilyen figyelmetlen barmok az emberek. Ettől még járna neked is a szórakozás.-rápillantok mielőtt egy újabb slukkot szívok.
A megjegyzésére meglepetten emelem feljebb a szemöldökeimet.
-Zenei irányba is otthonosan mozogsz vagy ezt csak úgy mondtad, hogy laikusként is jobb hangosítást dobtál volna össze, mint ezek a balfaszok?-érdeklődök vigyorogva. A hangosítás tényleg elég gyalázatos, de gondolom szűkös volt a költségkeret.

BEE



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Concert. {Hope x Levi} Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Concert. {Hope x Levi} Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Concert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} EmptyKedd 26 Dec. - 22:52

- Levi & Hope -

Ő is rokonlélek, legalábbis a munkával kapcsolatban, így nem lepi meg az állandó kínálgatás ténye, amit olyan előszeretettel kérnek tőlünk a vedóndégek. Ha olyan ruhát veszek fel, ami kicsit többet mutat, akkor több a felajánlás, pedig annyira nem vágyom egyik figyelmére sem, csak szeretek normálisan kinézni, de ez a mi szakmánkban plusz pár felest jelentene, ha nem lennénk elég okosak.
- Kislány? - nézek rá nevetve, de hozzá hasonlóan vonom meg a vállam, sok nevet kaptam már de ezt még nem igan aggattak rám, pedig valóban nem vagyok valami túlkoros, de azért a két copf most nem virít rajtam. - Makacs srác vagy de egy baráti gesztusnak betudhatnád, de ha nem hát nem. - nem akarja,nem erőltetem semmi sem erőszak.
Nem panaszkodok,met tegyedülis teljesen jól el szoktam boldogulni általában, de nem nőttem olyan nagyon nagyra és most a nagy embertömeg sem volt annyira kiszámítható, így nem végződött volna jól, mint általában. Nem ez az első, hogy egyedül próbálok szerencsét, de a szélén általában nem szokott gond lenni, most merész voltam.
Szerencsére nem hajtok arra, hogy minden pasiban a potenciális nagy őt keressem, sőt valahogy begyűjtök magam köré egy csomó srácot és nem akarok semmit sem tőlük, amin sok szaktársam ki van, és nem értik miért nem szedetem magam össze, egyikkel sem. Na pont azért, amit most Levi mondott, mert nekem sokat ér egy olyan ember, akivel mondjuk egy hasonló konvertre elmehetek és kibulizhatom magam, mintha a négy fal között egymás szájában lennénk vagy máshol. Nem vagyok jól beállítva, de nekem ez számít és sosem a testi vágyak, így vigyorogva bólintok neki és odaadom a telóm. - Írd be a számod, majd igyekszem zaklatni téged, amikor legközelebb jövök. Bár előre tudom, hogy a két hét múlva Manhattan egyik bárjában lesz egy hasonló koncert, elvileg az egész helyet átrendezik arra a bulira, és van két jegyem is, mert mindig reménykedve veszem meg őket, de még társaságom nincs. - elég sok ilyen koncertjegy lapul a fiókomban, amit nem használtam fel, vagy még a jövőben lesz koncert, eléggé elvetemülten nyomom, de művészlélek vagyok, nem tudok ellenállni semmi jónak.
Bólogatva fogadom el, hogy ma ennyi volta bulinak, legalábbis a látványnak, ami nekem azért elég sokat jelentett volna és megnyugtatom magam, hogy most nem kellett volna eljönnöm, de a felcsattanására felnevetek. - Járna, de ekkora testtel, ami nekem van egy ilyen tömeg ellen esélyem sincs és tudtam, hogy ez a zenekar a hasonló réteget vonzza, ami egy külön öröm nekem, de nem tudok mindenhol helyt állni. - vonom meg a vállam, mert tudom, hogy nem vagyok tökéletes és halhatatlan na meg erőszakos sem, ezt tudom, és belátom, hogy legközelebb vagy őt hívom vagy nem indulok el ha tudom, hogy ez a típusú zenekar fog fellépni.
- Dalokat írok,zongorázok,gitározok és néha napján fellépek egy Golden nevű kis bárban, egyelőre ennyire telt tőlem, mert egyedül kell felépítenem a karrierek nagy titokban. - kínos kacajom szinte nekem fáj, de nem mindig beszélek arról miért ennyire nehéz nekem ez az egész, pedig ha azt tenném, amire a szüleim szerint születtem minden a fenekem alá lenne tolva, de pont ezt nem akarom, vagyis ezt sem. - Az NYU-ra járok művészeti szakra, szóval eléggé fájdalmas volt, amikor meghallottam a gitár hangosítását. De még csak tanulom, nem szólnék bele ki hogyan csinálja, de igen balfaszok vannak itt, mert nekik nem kell rendesen fizetni. - pont emiatt vagyok ott ahol, mert ott nem várnak el sokat és kibontakozhatok legalábbis eleinte, aztán majd valahogy csak alakul karrierem, ha végre elég bátor leszek és kiállok valahogy a világ elé.
- Laikusként nem hinném, hogy annyira feltűnt volna, mondjuk nekem mindig elég érzékeny volt a fülem az ilyenekre, talán ezért is érdekel ennyi féle irányzat, hogy ne csak egy fata hangzást halljak, hogy ne egyek szokjuk meg, táguljon az érdeklődési köröm, és tanuljak. - borzasztóan ráálltam az egész témára, most sem azért vagyok itt, hogy bulizzak nem csak azért.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Concert. {Hope x Levi}
Concert. {Hope x Levi} Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Concert. {Hope x Levi}
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» i hope you're lonely, hope you're lost 'cause I've been | nemo & fran
» Arnaud & Levi
» Harlan & Levi
» Levi & Tana | You, again?
» The End. {Melody x Levi}

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: