New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 73 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Axelle Turner
TémanyitásAxelle Turner
Axelle Turner EmptyCsüt. Nov. 02 2023, 23:26
Axelle Turner
Life has to be about disillusionment stumbling inexorably towards the totally fucked.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Ide
Becenév
Xel
Születési hely
NYC
Születési idõ
1994.04.05
Kor
29
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Független
Tanulmányok
Logisztika
Foglalkozás
Pultos
Munkahely
Afterlife Strip Club
Hobbi
haha..

Csoportom:
Munkások

Jellem
Axelle olasz anya és amerikai apa gyermeke. Mindkét szülője a munkásosztályba tartozott, így a lány sosem tudta milyen gazdagnak lenni és mindent megkapni, amire áhítozik. Mindig felnézett az apjára, a hősének tartotta, egészen az anyja haláláig, amikor megroppant.
Tinédzserként elég zűrös volt, a kiegyensúlyozott életnek útjában ált az amfetamin, az adrenalin meg néhány személyes dráma. 20 éves korára komolyan küzdött a függőségével és gondolt rá, hogy egyszerűbb lenne gyorsan elvágni az egész kattogás-pénz-beszerzés-boldogság láncolatot, de nem tette meg. Mindig imádott mulatni, szerette a társaságot, ahová tartozott és azt, amikké együtt válhattak. Kicsit mindig is kettős volt, legalább annyira érzékeny, mint amennyire át tud menni idegesítőbe. Sokszor labilis, megkérdőjelezi önmagát. Igazából mindig hiányzott az életéből az irányítás, ha rá is lelt, abból biztosan valami toxikus viszony keveredett ki, mert a baj nem jár ugyebár ágyastársak nélkül.
Túlságosan kíváncsi típus ahhoz, hogy csak úgy kimaradjon dolgokból - a tiszta élet ugyebár azzal jár, hogy az ember átértékel mindent -, ezért sodródhatott bele a jelenlegi életfolyamába. Megtanult figyelni, kivárni és nyugodt lelkiismerettel elaludni. A kérdés csak az, hogy a jó irányba áll-e jelenleg.

Avataron:
Camila Queiroz

Múlt
A kórházba érve leginkább csak próbálok úgy tenni, mintha nem is velem történne az egész. Nem én lépdelek végig a folyosón a nővér nyomában, nem én húzogatom kényszeresen a kopott bőrkabát ujját megállás nélkül és nem én lépek be abba a szobába, ahol az apám - Thomas Turner - görnyedten ül az ágy szélén és szorongatja anyám - Maria Grasso - branülös kezét. Ő maga már nem néz ránk és nem hall minket, nem hallja a bizonytalan "Apa.." kezdetű köszönésemet sem, csak üveges szemmel mered a plafonra. Ilyen a morfium ekkora dózisban. Mind azt hittük, hogy anya legyőzte a betegségét és majd újra a régi önmaga lesz, de nem így történt. A kórság belülről rágta, emésztette és mindenki tehetetlen volt. Csak néztük, ahogy elfogyott és önmaga árnyékává vált.
Apám hangjára riadok fel a kábulatból, jobban mondva a sírására és a gép egyenletes sípolására. 17 éves vagyok és most néztem végig, ahogy anyám meghalt. Talán botrányos a gondolat, de jobb, hogy megtörtént és már nem szenved többé. Az öcsém meghúzza a kabátom alját, közelebb lép. Apánk pedig mantrázza, hogy "nem szenvedett, legalább nem szenvedett". Négy évig volt rákos, átesett egy kettős masztektómián és egy rakás kemoterápián. Még jó, hogy kurvára szenvedett! Azt hiszem Justin és én is ugyanazt gondoljuk, hogy ez egy nagy szar. Az egész az. Nem akarok hazamenni velük és ott tölteni az éjszakát a halálhír nyomottságában. Nem akarok gondolni rá. Semmire sem akarok gondolni. SMS-t írok Ericnek, hogy vigyen el a Sirályhoz és engedje, hogy túl legyek rajta. A nővérem rosszalló tekintete lyukat éget a tarkómba. Nyilván érzi rajtam a Chaneljét, ami azelőtt veszett el furcsa módon, hogy elköltözött. A véletlenek.
(Note: Aznap éjjel eregettem először és szerencsére utoljára heroint.)

Le cose si fanno per soldi - 3 évvel később

Nem tudom, hogy éltük túl a gimnáziumot egyáltalán. Tényleg nem. Azt sem tudom, hogy miért úsztuk meg a börtönt, a javítót. Apám három éve a saját árnyékaként él és Justinon próbálja behajtani azt, ami neki nem sikerült. Az öcsém viszont 17 éves, a szemében az a fajta dacosság csücsül, ami kirobbanthatatlan. A nővérem felénk sem néz, átköltözött Queensbe valami seggfej miatt, aki egyébként a főnöke és házas is. Tehát már nem tényezője a famiglia sakktáblájának. Tőlem viszont hiába várta apám, hogy majd mindent elrendezek itthon, az képtelenség. Életem van és jobban szeretek valamelyik dokk környéki lepukkant kocsmában ücsörögni a barátaimmal, cuccot venni, fent lenni és hajnalig rendezni a zene-szex-béna filmek mesterhármast Ericnél, mint egyáltalán létezni. Ettől létezem. Tőlük. Velük. Eric néha azt mondja, olyan vagyok, mint egy anyaghörcsög és nem tudom tartani a kontrollt. Egymást győzködjük, hogy a függőségünk nem igazi és bármikor elvágható ez a vaskos, undorító fonal, ami meghatározza az életünket. Persze, mindig vannak, akik megpróbálják pszichoanalizálni a helyzetet. Engem anyámmal, de azt nem veszik figyelembe, hogy előfordul olyan helyzet is, hogy csak azért kezded el csinálni, mert ott van előtted és ilyen vagy. A suli végéig tényleg volt kontroll, de azóta? Loptam otthonról, kértem kölcsön és dolgoztam gyorskajáldában, amit egy kis reggeli spurival sikerült megtámogatni. Aztán kiakadtam. Mindig kiakadtam. Most is. - Azt ne mondd, hogy ez az én hibám! - üvölt és én is üvöltök, hogy miért nem fizette ki a csekkeket. Erre hozzám vágja a kis zacskókat a tablettákkal és megpróbálok úgy tenni, mintha nem hatna meg. Mintha egyáltalán nem érdekelne, hogy honnan van és honnan van meg rá a pénz, mintha...nem akarnám magamnak az egészet. Beremeg az ajtó, amikor bevágja maga mögött és összeroskadok. Ma éjjel megint nem fog hazajönni. Nem mintha hívhatnánk otthonnak úgy igazán, de azt gondoltuk, szabad szellemként élhetünk itt. Valójában viszont annyira telezsúfoltuk a hétköznapokat mindenféle rutintevékenységgel, hogy már akkor dühösek voltunk, ha szólt az ébresztőm. Mindig kísértésbe estem, hogy egy drámai fordulattal a feje tetejére állítsam az egészet. Ő pedig megadta most ehhez a kulcsot. Olyan könnyű lenne..

C'é di che essere contenti - 6 évvel később

Nem szívesen írnám bele egyik önéletrajzomba sem azokat az éveket, sem a 9 hónapnyi rehabot, ami lezárta őket. Azóta összeszedtem magamat, tényleg. Mint egy rendes lány: szakmát tanultam, nem vállaltam gyereket egy önmérgező kapcsolatban, egyszerűen eljött az az idő, amikor megküzdöttem azért, hogy normális ember legyen belőlem. Talán Angel és a többiek rossz választás voltak, de átrajzolódott a térkép, míg én magamon kívül voltam. Őket nem érdekelte a múltam, csak az, hogy ne legyek zsaru és ne cuccozzak. Ebből egy eleve ki van zárva, a másik meg elvek kérdésköre. Az Afterlife csak a felszínen egy hangzatos bár. Túl sok minden történik zárt ajtók mögött, de az elmúlt években már szolgáltam fel a privát bulijaikon, hallottam olyasmiket, amik leginkább elalvás előtt zaklatják az elmét. Amikor leginkább azon gondolkodsz, hogy szólni kellene a zsaruknak, vagy elköltözni a bolygó másik felére, ahol nem értik a spanyolt. A maradás van, mert nincs az a láb, ami lefut egy golyót. Jobban aggódom azon, hogy nem mondok semmit, mintha mondanék.


La fine del gioco - Mostanság

Úgy huszonötezredjére törlöm át a pultot, hogy tényleg csillogjon minden szegmense. Angel kocogtatja meg a tetejét, hogy nézzek fel. A klub ilyenkor a legbékésebb. A lányok csak érkeznek, minden feltöltés alatt van. Tudom, ma a tökéletest kell hoznunk. Valakik látogatóba jönnek a nyugati partról. - Tudom főnök, minden rendben lesz. - feszengő a mosolyom, voltam már a dühe kereszttüzében és nagylelkűen nem adott utána munkaszüneti napot. Szerinte a büntetés sosem szégyen, az életet ünnepli. Új egyenruhánk is lett, ami engem kifejezetten idegesít, mert minden lépésnél karcolják a bőrömet a strasszok, de megtanultam mit nem szabad mondani és mikor. A hangos "Felipe" felkiáltásra oldalra fordulok és megkövülök. Úgy Felipe, ahogy engem Marianak hívnak. Philip Wronski, régen egy környéken laktunk és mindig együtt nyomult a srácokkal. Bizonyosan többször találkoztunk, de akkoriban többször voltam magamon kívül, mint magamnál. Neki biztosan nem szabadna itt lennie. Szóltak róla, hogy gyanakodnak egy árulóra, de...inkább elfordulok és megint a hűtőt ellenőrzöm. Ma éjjel nem tudok kijutni innen és a saját telefonomról üzenetet sem küldhetek. A kérdés az, vajon hinni fognak-e nekem?



livin' in new york

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axelle Turner
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Axelle Turner Tumblr_po9vw5qGEb1shavqxo3_r1_100
Axelle Turner 700cde1b3860906e425a56c04a54ddf24f50304b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Disaster
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Axelle Turner C2d114cfd59c5adf8ba2ebcf562abd2fa57a7b46
★ foglalkozás ★ :
Pultos
★ play by ★ :
Camila Queiroz
★ hozzászólások száma ★ :
45
★ :
Axelle Turner B2a4bec16c1558312bc2fd426c3b9e162720bcec
TémanyitásRe: Axelle Turner
Axelle Turner EmptySzomb. Nov. 04 2023, 11:09
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Axelle!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Milyen ördögi kör, amikor a körülményeink meghatározzák a lehetőségeinket, aztán amikor beleesünk egy rossz szokásba, a következményei örökké velünk maradnak. Pedig ott vannak előttünk a példák, akik elkövethetnek mindenféle vétséget és mégsem tűnik úgy, mintha az élet megbüntetné őket érte. Pedig minden tettnek vannak következményei. Te pedig épp egy ilyen dilemmában találtad most magadat, amikor a hallgatás, vagy a beszéd a lehetőség, éppen csak az nem világos, hogy melyiknek mi lesz a következménye. Nyugodt szívvel tudnál felkelni napról napra, ha nem mennél el a rendőrségre? Esetleg jobb hallgatni és kivárni, hátha valaki más beszél helyetted? Mekkora kockázatot vállalsz azzal, hogy egy olyan helyen töltöd a napjaid, olyan helyen dolgozol, ahol akár veszélynek is lehetsz kitéve? És most nem is szimplán arra gondolok, hogy a vendégek hogyan képesek viselkedni egy pultossal, vagy még inkább egy nővel. Sokkal inkább arra, hogy azok a vendégek, akik nem a lányok társaságáért vagy egy pohár italért látogatnak ilyen helyekre, vajon vannak-e annyira tekintettel másokra, hogy a saját üzletük érdekében békén hagyjanak titeket? Bízom benne, hogy épp úgy lesz egy megoldás a helyzetedre és kikristályosodik majd előtted is az út, mint ahogyan a függőségedet is magad mögött tudtad hagyni. Mert pontosan úgy, ahogyan bele tudunk sétálni ilyen dilemmákba, azokból van kiút is. Néha csak hosszabb az út kifelé. Axelle Turner 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Axelle Turner Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Axelle Turner Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Axelle Turner 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Axelle Turner 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Axelle Turner 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Axelle Turner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Axelle & Abbars - Open the door!
» Max Turner
» Blair Turner
» Brianna Turner
» Abigail Turner - The Lady

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: