New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Brianna Turner
TémanyitásBrianna Turner
Brianna Turner EmptyCsüt. Május 30 2019, 10:33
Brianna Turner


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Brianna Turner
Becenevek:
Bee, bár a Breet jobban szeretem. Ria, Ana, vagy csak simán Brianna
Születési hely, idő:
2003., május 5., New York, Manhattan
Kor:
16
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
14 évesen abba hagytam a tanulmányaimat.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
virágkötő
Ha dolgozik//Munkahely:
Flowers 4 You Virgüzlet, Brooklyn
Hobbi:
festészet, tánc,virág gyűjtés
Play by:
Daria Sidorchuk

Jellem
Sosem szerettem magamról beszélni, hiszen nem számít, hogy milyennek gondolom magam, úgyis mindenkinek megvan a saját véleménye. És ez így normális. Mégis, ha beszélnem kéne magamról, akkor az valahogy így nézne ki: 16 éves korom ellenére talán kicsit érettebb vagyok, mint a kortársaim, ez annak köszönhető, hogy már kislányként meg kellett tanulnom, hogy az élet nem tündérmese. Nincsenek jó tündérek, sem üvegcipellők, vagy sellők, nem vesz körbe minket a rózsaszín köd, sőt, talán még a szőke herceg sem létezik a fehér lován. az élet valami másról szól. Folyamatos harcokról saját magad és a külvilág ellen. Arról, hogy hogyan esel el újra meg újra, és állsz fel valahányszor térdre kényszerülsz. Mert ez van. És mégis azt hiszem, hogy sikerült megtartanom az emberségemet, bár már sokszor csúszott ki a talaj a lábam alól. Szeretek segíteni másokon, ha szükségük van rá, azonban én csak ritkán beszélek a saját problémáimról. Makacs vagyok, néha túlságosan is, és ha egyszer megharagít valaki, csak nehezen bocsájtok meg neki. A legrosszabb tulajdonságom pedig azt hiszem, hogy a naivságom, túl könnyen elhiszek bármit, csak egy kis szeretet kapjak. Dióhéjban ennyi. Ha azt hinnéd, hogy ennyitől megismersz, akkor jobb ha tudod, hogy tudok még meglepetéseket okozni.

Múlt
Csak bámulom az előttem ülő nőt. Igaz lehet? Ő lenne az anyám? Van némi emlékem vele kapcsolatban, bár igaz, hogy halványan, hiszen annyira kicsi voltam... mégsem ilyennek emlékszem rá. Az a kócos haj, ráncos arc - habár szerintem még túl fiatal ahhoz -, rongyos öltözet... semmi sem olyan, mint ahogyan elképzeltem. Mindössze csak a szeplős arca az, ami megmaradt belőle. Sajnálom őt, mégis megvetem mindazért, hogy elvette tőlem a gyerekkoromat. A legrosszabb pedig az, hogy már egy fél órája ülünk egymással szemben, és még mindig nem érzek iránta semmit. Még gyűlöletet sem. Látom rajta, hogy mondana valamit, de csakúgy mint én, némán bámul. Azt szokták mondani, hogy mindenki megkapja az élettől ami neki jár, és az előttem lévő nő, aki 16 évvel ezelőtt életet adott nekem, szenved. Megérdemli. 10 év börtön után, most itt van ebben a lepukkadt elmegyógyintézetben és nem azért mert annyira bolond lenne, hanem azért, mert a volt pasija, aki miatt tönkrement a lánya élete, úgy vélte, hogy jobb helye van itt. Mi ez ha nem szánalomra méltó?
- Tudod... heteket voltam kórházba miután titeket bezártak. Alig maradtam életben a felelőtlenségetek miatt. 4 évesen drogtúladagolást kaptam. Tudtad? - kérdem rezzenéstelen arccal, aztán ismét végig nézek rajta. Ezúttal nem engem néz, hanem a hátamban lévő fehér falat. Elmosolyodom. - Honnan is tudhatnád? - sóhajtok egyet, majd folytatom. - Az árvaházban nagyon féltem eleinte. Téged kerestelek. Vártalak, hogy elvigyél, de aztán sosem jöttél. Akkor még semmit sem értettem. Nem gyűlöltelek. - egy pillanatra ismét elhallgatok, várom, hogy mondjon valamit, de még mindig hallgat. Mintha azt várná, hogy folytassam, de mégsem. - Aztán az évek csak teltek. Nem felejtettelek el, csak megtanultam alkalmazkodni a helyzethez. Nehéz volt, de sikerült. Tudod miért? Mert a bennem lévő démonok szép, lassan eltűntek. Barátokat szereztem. Lett két testvérem. Egy nővérem és egy bátyám. Szintén árvák, akárcsak én...
- Te nem vagy árva. Én itt vagyok. - most először szólal meg, a szeme könnyes, én meg ismét elmosolyodom. - Hazugság! Te meghaltál amikor 4 éves voltam. - a hangom még mindig nyugodt, veszek egy mély levegőt és elő kotorászok egy fényképet a pénztárcámból, amit mindig magammal hordok. - ő itt Stella. Ő pedig Lou. Középen pedig én állok. 8 éves voltam. A szülinapomat ünnepeltük. Látod, hogy milyen piros a szemem? Éppen össze kaptunk Louval azért, hogy ki játsszon Stellával. Sírni kezdtem, majd végül hárman játszottunk. Rájöttünk, hogy úgy is nagyon mókás. Persze én, mint a legkisebb, mindig mindenhol ott akartam lenni, ez pedig néha bosszantó volt. Ők a családom, nem te. - ismét mondani akarna valamit, de felemelem a kezemet, hogy belé fojtsam a szót. - Még ne. Én beszélek. Az évek teltek. Én pedig lázadni kezdtem. Az egész világ ellen. 14 évesen pedig elszöktem egy fiúval az árvaházból, aki akkor lett nagykorú, és el kellett onnan mennie. Magára hagytam a testvéreimet, csakúgy mint te engem. Talán ez az egyetlen, amiben rád hasonlítok. De én helyre tudom hozni a hibámat. Te sosem. - Sóhajtok, majd felállok, mire az anyám a karom után kap. Vissza pillantok rá, kérlelő tekintetéből azt gondolom, hogy bocsánatot akar kérni a sok évért, amit elvett tőlem. Tévedtem.
- Vigyél ki innen! - szólal meg, én pedig felnevetek, és magára hagyom. Talán hiba volt eljönnöm hozzá.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brianna Turner
Brianna Turner EmptyCsüt. Május 30 2019, 18:09
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Bee!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazad lehet abban, hogy mások számára feleslegesen próbálod meg lefesteni magad, hiszen úgyis annak a képnek fognak hinni, amik Ők kívánnak látni rólad. És ugyanígy igazad lehet abban is, hogy a kortársaidnál érettebbnek érzed magad. Nem mindenki engedheti meg magának, hogy a tinédzser éveit az iskolai bálok, legújabb iPhone-ok és a szüntelen fiú-gondok körül forogva töltse, akár egy buborékban nevelt ringlispíl. Van, akinek a küzdelem jut minden eljövendő napért, ha nem a számlákért vagy az ételért, akkor a fennmaradásért, azért, hogy ne rántson le a mélybe a következő hullám, amely összecsap a fejed felett.

Nem tudom, hogy sajnáljalak vagy virtuálisan hátba veregesselek azért, mert mindezt felismered. Szomorú, mikor a tizenévesek olyan elfogadással élnek a világ szemete felé, mint ami a soraidból volt érezhető; de igazad van, az élet nem egy cukormázba bújtatott tündérmese, és nem kifizetődő, ha egy pofon után csak a másik orcád nyújtod, és várod, hogy jobbra forduljanak a dolgok.

Tán csak az apai lélek szól belőlem, mikor azt mondom, minden erőd ellenére túl fiatal vagy még ahhoz, hogy egyedül nézz szembe a világgal, főleg azon nehézségeket illetően, amelyek rád várnak még az utadon. Szerencsére, ha minden igaz, annyira talán nem is vagy egyedül; a vérnél sokkal erősebb kötelékek is léteznek, azok, amelyeket mi magunk kötünk.
Nem is szeretnélek tovább visszatartani a testvéreidtől, akik minden bizonnyal izgatottan várják, hogy betámadhassanak a játéktéren, és elmeséld, mi minden történt veled az elmúlt két évben. Színt és rangot ugyan az adminoktól kapsz majd, ám addig is szabad az út!  Brianna Turner 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Brianna Turner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blair Turner
» Brianna & Ethan
» Brianna Dermot
» Luciana Hunter vs Erin Turner
» Max Turner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: