New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 15:49-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:49-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 15:48-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 15:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:44-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 15:23-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 14:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 14:10-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 14:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Hit me baby one more time
TémanyitásRe: Hit me baby one more time
Hit me baby one more time EmptyHétf. Nov. 13 2023, 11:08

Zain & Dorothea
Gyakran járok olyan helyekre ahol nem ismerek senkit, és nem azért, mert ne lennének barátaim -hálistennek vannak elegen -, csak valamiért mindig jobban vonzottk az új helyek és emberek megismerése, ezért is vagyok most itt. Egy kicsit úgy érzem, hogy a napjaim kezdenek mondotonná válni, ezért mindenképp szükségem van arra, hogy valamivel feldobjam a szürke napjaimat, amik egyre inkább a szüleim között lévő háború körül zajlanak, és úgy érzem magam, mintha valami béke bíró lennék, aki megpróbál megoldást találni arra, hogy megmeneküljön egy olyan házasság, ami valamikor nagyon is jól működött. Persze nem az én dolgom döntést hozni a szüleim helyett, ahogyan az sem az én feladatom, hogy igazságot szolgáltassak köztük, pártatlan vagyok, de még mindig hiszek abban, hogy van remény arra, hogy ismét olyan család legyünk, amilyenek voltunk és amilyenek lennünk kéne még mindig. Nem szoktam soha hazudni, jobban szeretem az őszinteséget, viszont most mégis úgy vagyok Bronxban egy tengerpati bulin, hogy szinte senkinek fogalma sincs róla. Mivel szeretem a spontán dolgokat, így nem nagyon tervezek előre semmit, csak eszembe jut valami és mire át gondolnám azt alaposabban, már cselekszek is. Valami ilyesmi történik velem abban a pillanatban is, mikor megpillantom azt a srácot, akitől Naomi azokat a szereket kapta, amiktől kórházba kötött ki. Dühös leszek ismét a gondolattól és nem csak arra a hülyére, aki miatt olyan állapotba került, hanem saját magamra is, amiért engedtem a barátnőmnek, hogy ilyen emberekkel üzleteljen és főleg ilyen hülyeséget csináljon.
Talán a bennem lévő harag miatt és a Naominak tett ígéretem okáért van az, hogy mint valami tornádó úgy közelítem meg, és mielőtt ki találnám, hogy mit is kéne tennem már azon kapom magam, hogy a kezemben lévő ásványvizes palack kiürült, mert szembe öntöttem a sráccal. Ez még engem is meglep, hiszen egyáltalán nem szokásom ilyesmit csinálni, sőt lényegében egész nyugodt természetem van, de valamiért ha rá nézek mindent érzek csak azt nem, hogy higgadt tudnék maradni. Főleg amikor még meg is szólal úgy, mintha valóban fogalma sem lenne semmiről.
- Mielőtt valakinek drogot árulsz, talán nem ártana előbb megtudnod, hogy ki az, aki megveszi. vagy legalább felvilágosítsd, hogy miből és mennyit használhat. - nem tudom, hogy igazából mit várok egy ilyen embertől. Látszólag még azt sem tudja, hogy melyik kontinensen él, nem, hogy emlékezzen bárkire is, akiknek drogot ad el. Az pedig miért is kéne, hogy érdekelje, hogy ez milyen veszélyes és bárki életébe is kerülhetne?
- Az én elmém tökéletesen tiszta! Egy ilyen tuskót, mint te vagy, nehéz összekeverni bárkivel is! - bár próbálom vissza fogni magam, hiszen egyáltalán nem azért jöttem ide, hogy balhézzak bárkivel is, de nem elég, hogy majdnem meghalt miatta Naomi, még elképesztően nagyképű is. Végül ismét kiabálva taszítok rajta egyet ezzel megakadályozva, hogy el menjen, mert biztosan nem adom fel amíg legalább bocsánatot nem kér. Vagy vissza nem adja a pénzt, amit Naomi azokra a hülyeségekre költött. Tartozik neki annyival. Egy kicsit megtorpanok mikor látva rajta a dühöt felém közeledik, össze húzom a szemöldökömet és még mindig a kemény csajt játszva, nem mozdulva a helyemről készülök fel arra, hogy bármi kitelik egy hozzá hasonlóból. Szerencsémre nem olyan fából faragtak, aki megijedne bármitől is, így tökéletesen állom a  tekintetét, miközben homlokát az enyémnek támasztva próbál rám ijeszteni. Nyelek egyet mikor megérzem kezét a nyakamon, és még nagyobb lesz bennem a harag és gyűlölet, amit ki vált belőlem.
- Most aztán nagyon nagynak érzed magad ettől? - mindig is utáltam az olyan férfiakat, akik agresszívek. Oké, ezt én kezdtem vele, beismerem, de attól kicsit visszább vehetne. Remélem nem gondolja, hogy majd megijedek ettől. Kicsit megtántorodok, mikor eltaszít magától, a kezemet ösztönösen teszem a nyakamra, ahol korábban fogta és kedvem támadna felképelni őt. Sóhajtok egyet, hogy le nyugtassam magam, de ekkor ismét szándékosan taszít rajtam, ami miatt nem tudom csak úgy csendben végig nézni még azért sem, hogy távozik. Dühösen fogom meg a csuklóját és ismét szembe kerülök vele, a lehető legmagabiztosabbnak mutatva magam. Mert édes kevés ő ahhoz, hogy rám ijesszen.
- Naomi nem jelentett fel... sőt még a szüleinek sem mondta el, hogy ki vagy, de... ha nem adod vissza neki a pénzt, amit arra a hülye szerre adott és majdnem meghalt miatta, akkor én megteszem gondolkodás nélkül! - nem vagyok spicli, de a barátaimért elég sok mindenre képes vagyok. Még mindig szorítom a csuklóját, mintha ezzel meg tudnám akadályozni, hogy le lépjen, ha le szeretne, de abban azért bízok, hogy legalább a fenyegetésem hasznos lesz neki. Bár nem úgy néz ki, mint aki képes használni az eszét.   

BEE

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Hit me baby one more time Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Hit me baby one more time 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Hit me baby one more time A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Hit me baby one more time F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Hit me baby one more time Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Hit me baby one more time
Hit me baby one more time EmptySzer. Nov. 08 2023, 06:58
A part mentén tajtékzó hullámok beférkőznek az agyamba, átveszik az uralmat a hallásom felett. Legszívesebben véresre kaparnám a dobhártyámat, kiszakítanám az agyamat a koponyámból, hogy ne halljak, érzékeljek semmit. Ez a trip most kurva szarul sikerült, vagy én nem tudom mi a fasz történik, de abban sem vagyok biztos, hogy haza tudok találni ilyen állapotban. Talán, ha lehűteném magam, legalább annyira kitisztulna ez a buzi fejem, hogy képes legyek hazahúzni a belem. Aztán a többit meg majd a másnap úgyis intézi... Abba már szarok bele, hogy hányszor fogom kiokádni a belemet is, vagy hogy mennyire akar majd széthasadni az agyam.
Célirányosan, botladozva indulok a háborgó habok felé, hörögve-röhögve ejtve hátra a fejem, átadva magam a csontig hatoló hidegnek, ami a lábfejemet éri. Karjaimat kitárom kétoldalra, és egy nagyobb hullámmal érkező, viharos széllökésnek köszönhetően jó pár lépést hátra tántorodok. Ekkor valami élesen belenyilall a fülembe, amitől felordítok, tenyereimmel tiszta erőmből ütni kezdem füleimet, pofámat, igazából tök mindegy, ahol épp érem a fejem. Amilyen rohadt fájdalommal az agyamba vágott a hang, legalább annyira fájdalmasan meg is szűnik, és a hallásom egyik pillanatról a másikra visszatér. Ekkor figyelek fel először a hangokra, amiket egészen közelről érzékelek, gondolom valami fasza, part menti buli lehet. Király! Egy after party még belefér. Ja. Gondolom. Faszomsetudja...
Minél közelebb érek a villódzó fényekhez, annál biztosabb vagyok benne, hogy jó helyen járok. Egy kibaszott király vagyok! Valami ezer éves, mocsok jó techno zenét hallok, és ahogy közeledek hozzá, nyilvánvalóan úgy válik egyre hangosabbá is, mígnem már ütemre lépkedek, táncolok, bár kétlem, hogy a jelenlegi állapotomban bárkinek is egyértelmű lenne, hogy mit művelek. Valami faszántos, laza koktél, vagy egy vodka-szóda most még azért lecsúszna, a fűtől mindig dög szomjas leszek. Kitartóan menetelek a bulinak vélt helyszín felé, bár ennyire szarkész állapotban talán nem a menetelés a legjobb kifejezés arra, amit művelek, de mégis hol érdekel az engem?! A cél, hogy valamivel megnedvesítsem a torkomat, és már túrom is koptatott farmereim zsebeit némi apró után keresve, aztán ha nem lesz elég, majd kövi fizetésnél megadom... A közelgő alak látványa azonban minden eddigi tervemet felülírja, és rohadjak meg, ha nem úgy tart felém, mint egy felajzott bika, akinek feldugtak valamit a seggébe, és most még paprikásabb, mint alapjáraton szokott lenni... Hunyorogva nyújtogatom a csaj felé a nyakam, és mikor már elég közel van ahhoz, hogy nagyjából felismerjem, megkönnyebbülök, hogy nem egy mérges ex-ről van szó, nem is valami öt perces numeráról, akit egy unalmas buli alkalmával megdugtam a férfi retyóban. Akkor aztán lenne félnivalóm, már ha Aali heves vérmérsékletét vesszük alapul, aki valszeg' kitépné a gerincemet, és hátvakarónak használná, bár tény és való, ez a muff is kurva pipa rám valamiért... Már épp megszólalnék, hogy összekever valakivel, mikor a víz megállíthatatlanul belecsapódik a képembe. Kezeim automatikusan szorulnak ökölbe, valahol csípőm mellett lógva. Valamennyi vizet lenyalok a számról, majd szemrevételezem, hogy mennyire súlyosak a károk a ruhámon, amit okozott. Most már a szó minden értelmében elvagyok ázva... A liba támadását, felháborodását hallva nem tudok mást tenni, mint értetlenül ráncolom a homlokom, és bár néhány csaj név megmaradt a memóriámban, a Naomi valahogy mégsem mond úgy nagyjából semmit.
-Ki a fasz az a Naomi?! - Értetlenkedem, homlokom közepére szaladt szemöldökökkel.
-És bocs, de te ki a fasz vagy? - Ekkor már csaknem röhögök, ám koránt sem jókedvemből, inkább az egész helyzet kibaszott abszurditásán...
-Asszem' összekeversz valakivel. Sztem' guríts le még egy pohár málnaszörpöt, és menj haza alukálni... - Mosolygok bele homlok-egyenest az arcába hajolva, pofátlanul betörve az intimszférájába, hangom csöpög a gúnytól, és már indulnék is tovább -nem ő az első őrült csaj, aki nekem ront a semmiért-, mikoris újfent az utamat állja, és hátrébb taszít. Majdnem meghalt... majdnemmeghalt... de ki?! És mi közöm van nekem hozzá?!
-Álljál le, jó?! - Dörren fel hangom, majd indulok meg ezennel én felé, fenyegetően, ökölbe szorult kezekkel.
-Nem tudom mi a gyíkomról beszélsz, fingom sincs ki az a Naomi, de semmi közöm az egészhez! - Tolom homlokomat az övének, ebből a meglehetősen intim, veszélyes közelségből nézve a szemeibe, jobbommal ekkor már a torkát fogva. Nem szorítom, nem fojtogatom... még! De ha újból az utamat állja, nem fogom tudni megint kordában tartani az indulataimat. Ezzel tulajdonképpen el is engedem, szándékosan taszítva is rajta egyet, és újból megkísérlem a tovább haladást, egy kisebbet lökve is rajta, csakhogy érezze a törődést... Nem keveredhetek gázos ügyekbe, a zsernyákokat pedig végképp elkéne kerülnöm, különben nem csak én szívom meg, de a húgom és öcsém is. Nem kerülhetnek állami gondozásba!

To Dora

“Revenge is the law of the outlaws.”


BEE







I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Dorothea Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Hit me baby one more time 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Hit me baby one more time 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Hit me baby one more time EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Hit me baby one more time Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Hit me baby one more time Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Hit me baby one more time
Hit me baby one more time EmptySzer. Okt. 18 2023, 12:10

Zain & Dorothea
A bronxi bulik azért jobbak a mieinknél, mert itt az ember sokkal jobban szabadjára meri engedni magát. Talán elsőre veszélyesnek tűnhet, de ha az ember gyakrabban jár erre, akkor rájön, hogy semmivel sem különbek az itt élő emberek, mint a brooklyniak, csak a társadalom az, aki szeret ítélkezni. Nem szoktam mondjuk túl gyakran erre a környékre járni, megvan a magam társasága, de szerencsére a kíváncsi természetemnek, néha előfordul, hogy mégis csak itt kötök ki. Van valami izgalmas ebben a helyben, ami újra ide vonzott. És ez most nem egy fajta lázadás a szüleim ellen, akik valószínűleg szívrohamot kapnának, ha tudnák, hogy az eredeti úticélom igazából ez volt, hanem inkább csak szükségem van arra, hogy kiszellőzzön a fejem, ami az elmúlt napokban annyira megtelt az otthon lankadó üressággel, hogy arra vágyok, hogy a lehető legjobban elterelhessem a gondolataimat arról. Nem arra gondolok, hogy meg akarok jól részegedni, vagy épp beszívni, ahogy általában a bulikon a fiatalok teszik, mert szerencsémre én tökéletesen tudom érezni magam mindenféle bódító szer nélkül is. Meg amúgy is jó lecke volt az, ami Naomival történt alig pár napja. Még mindig lábadozik túladagolás miatt, elvileg holnap engedik ki a kórházból, és csak bízok abban, hogy soha többet nem fogad el senkitől  ilyen hülyeségeket. Főleg olyantól nem, akinek fontosabb, hogy minél több pénzt kapjon mint az, hogy felvilágosítsa az embert, hogy csínyán kell bánni vele. Vagy egyáltalán sehogy. Sosem értettem igazán, hogy mi a jó abban, hogy az ember mindenfélét össze vissza szív, meg iszik, hogy aztán hallucináljon miattuk és kacagjon mint valami hülyegyerek mindenen. Haragszom kicsit magamra is, amiért hagytam, hogy a szemem láttára kössön üzletet azzal a sráccal, aki egyébként sem tűnt olyannak, akiben bízni lehetene. Próbáltam persze lebeszélni, de hajtotta a kíváncsiság, és azt hiszem, hogy ezzel ő is megtanulta a leckét és soha többet nem jut eszébe ilyen hülyeséget csinálni. Mindenesetre akkor megfogadtam, hogy nem hagyom majd szó nélkül semmiképp, mert olyan a természetem, hogy szeretek kiállni azokért, akik számomra fontosak. Naomit pedig gyerekkorom óta ismerem, szinte együtt nőttünk fel.
Csak egy üveg ásványvízet kérek felülve a bárpulthoz, majd azt amint megkapom, hátat fordítva a pult mögött állónak, csak széles vigyorral a számon nézek körbe. Az emberek teljesen felszabadultan táncolnak, úgy tűnik, hogy az egyedüli vagyok jelenleg, aki nem alkohollal kezdi, de az van, hogy még nagyon hosszú az este, ha már most megkezdeném, akkor mi lenne később? Telihold van, ami a mindenféle fény mellett tökéletesn rávilágít a mólóra, és egyszerűen csodálatos a látvány. Azt hiszem, hogy gyakrabban kéne ide járnom. Van persze baráti társaságom akikkel szórakozni megyek, de valamiért egyiküket sem vonza ez a hely, így kénytelen voltam egyedül érkezni. Nem mintha gondom lenne az ismerkedéssel. A vigyor azonnal lekerül az ajkamról, amint megpillantom azt a srácot, aki miatt kórházba került a barátnőm. Óvatosan nyitom ki a kezemben lévő palackot, és iszok egy nagyobb kortyot belőle, közben pedig elképzelem, hogy mi mindenre lennék képes most azért, hogy ő is olyan állapotba kerüljön. Nem mintha olyan túl agresszív lennék, de azért olyan sem vagyok, aki megijedne az árnyékától. Talán az ad ilyen helyzetekben mindig nagyobb biztonságot, hogy mi az apu foglalkozása. Vagy nem tudom. Végül lekelek a székről, és a jóég sem tudja, hogy mit akarok tenni, de megindulok a srác irányába, akire tökéletesen emlékszem, sőt, abban is biztos vagyok, hogy többször fordult már meg az Egyetemi bulikon. Ha mindenkit ilyen állapotba juttat, hogy lehet, hogy még senki nem verte péppé? Minél közelebb érek hozzá, annál jobban érzem, hogy ideges leszek, és amint elérem, anélkül, hogy az eszemet használnám előbb, csak a kezemben lévő vízzel szembe loccsintom. Több kíváncsi szempár is ránk szegeződik, én mégis próbálom figyelmen kívül hagyni mindazt.
- Van fogalmad arról, hogy hogy milyen állapotba került miattad Naomi? - miközben szinte kiabálok, taszítok egyet a mellkasán és még mindig nem érdekel, hogy ezen a környéken csak egy idegen vagyok. - Majdnem meghalt miattad te hülyegyerek! - kiáltok ismét rá, bár abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán emlékszik-e bármire. Ki tudja hány embernek árulhatja a hülye cuccait?   

BEE

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Hit me baby one more time Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Hit me baby one more time 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Hit me baby one more time A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Hit me baby one more time F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Hit me baby one more time Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásHit me baby one more time
Hit me baby one more time EmptySzomb. Okt. 14 2023, 22:50
Nem mondhatnám, hogy én vagyok a legélesebb kés a fiókban, de hamar nyilvánvalóvá vált, hogy Axelék ma este nem konkrétan az Aali-val kötött, hozzánk híven eléggé viharosra sikeredett eljegyzésünk megünneplése miatt szervezték ezt a kis összeröffenést... Mindennek a hátterében sokkal inkább a Bronxon gyorsvonatként végig száguldó hírek, pletykák állnak, miszerint dobbantottam a régi cukorkaboltból egy másikba. Ami lássuk be, kecsegtetőbb lehetőségeket kínál, és még... khmm... dolgozói kedvezményem is van. Kibaszottul nagy, ami azt illeti... Habár Tiger még a legelején leszögezte, hogy nem rakhatom zsebre a rajtam maradt szajrét. Talán most az egyszer kivételt tehetünk. Mégis csak bekötötték a fejem, vagy mi a rák?! Neki meg esküvője lesz meg kölyke, tudja ő is, hogy ilyen fontos események egyszer történnek az életben -rosszabb esetben, ha balfasz vagy, megismételheted ezt a hibát akár százszor is-, és illik őket alaposan megünnepelni.
Kisfaszom se tudja hány óra van már ilyenkor, a túlzásba vitt ekitől valahogy mindig elveszítem az időérzékelésemet, meg sok minden mást is még, de hát baszki, péntek este van! Néha beleférhet egy kis ereszd el a hajam, nem?! Mondjuk mi pont az a brigád vagyunk, akiknek nem kell különösebb ok arra, hogy tépjenek. Egyszerűen csak megtörténik és kész. Ha szar kedvünk van, azért. Ha jó kedvünk van, akkor meg azért. Ha unatkozunk, ha kidobott a csaj... szal' jah. Bármikor.
-Kibaszott ZainSeggfejJefferson megházasodik! Huhúúú! - Robbantja Seth a pezsgőt egy alapos szarrá rázás után, ami egy Forma1-es bajnokságon még meg is állja a helyét, mert tök nyilvánvaló, hogy amit ott kapnak piát, az leginkább a szétlocsolásra alkalmas, a show kedvéért, de amit most ő kifolyatott az egy kurva puccos, kimondhatatlan nevű, francia pezsgő, amit Ezráéktól, vagyis, az apjától csórtam még a múltkor, amikor náluk csöveztem.
-Héé ne locsold ki faszfej, az rohadt drága cucc! - Rivallunk rá Axellel egy emberként, mire Seth öblösen elröhögi magát, és azt a maradék piát, ami még maradt, egy húzásra bevedeli, hogy aztán az üveget nemesegyszerűséggel ,a víz által partra vetett és kiszáradt fahulladékból összeszerencsétlenkedett tábortüzünkre dobja.
-Attól, mert meggyűrűztem Aalit, az még nem azt jelenti, hogy holnap már meg is házasodok. Idióta. - A kedves megszólítást mondandóm végén elégedetlen szemforgatások közepette prüszkölöm oda neki. Még mindig rohadt pipa vagyok a pezsgő miatt.
-Van még valamid seggarc? - Kérdezi Seth totál belassulva, elkent hangon, mialatt mind a hárman, majdnem szabályos háromszög alakot képezve döglünk a homokban a tűz körül, kiterülve, mint a gyalogbéka, teljes eufóriában bámulva a csillagos eget.
-Negatív. Mindent elszívtunk, felszívtunk, megettünk, szétrágtunk... - Axel szórakozottan felröhög, Seth pedig elégedetlenül motyog valamit a nagy kapa orra alatt.
-Milyen nyelven mondjam el, hogy megértsd, nincs?! - Válaszolom lustán, elnyűtten, közben pedig a teljes kényelem érdekében tarkóm alá hajtogatom kezeimet, s már csak a cipzár hangjára leszek figyelmes, amit egyéb, meghatározhatatlan neszezés zaja követ. Ekkor már azért kezd felmenni az agyamban a pumpa, végül mikor oldalra fordítom a fejem, csak azt látom ahogy Seth hason fekve rázogatja ki hasitasimból annak maradék tartalmát. Rohadt nagy mázlija van ennek a pöcsfejnek, hogy az ekitől mindig vicces hangulatba kerülök. Ha most józan lennék, vagy csak egy kis füvet szívtam volna, már biztos, hogy a szirénázó rohammentőben lenne...
-Figyelj már Seth...? - Gördülök át én is a hasamra, és egy tök random pontba fúrom mutatóujjam a homokba.
-Nah?! - Kérdezi reményteljes hangon.
-Itt szerintem van még valami!
-Mih?! - Csillannak fel szemei, és az idióta még közelebb is nyomja a pofáját, így nekem már csak egy egészen kicsit kell taszítanom a tarkóján, hogy a pofája közelebbről is megismerkedhessen a homokkal.
-A fogad. - Válaszolom, de azt már nem várom meg, hogy kikaparja magát a homokból, Axel marasztalását meg egyszerűen szó nélkül hagyom, s bár minden mozdulatom bizonytalan, lassú és béna, összeszedem a maradék cuccomat, a Conversemet nem veszem vissza, helyette inkább felnyalábolom hónom alá, és mezítláb gázolok végig a homokba, koránt sem stabil, biztos léptekkel dülöngélve. Fogalmam sincs hogy hova megyek.

To Dora

“Revenge is the law of the outlaws.”


BEE







I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Dorothea Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Hit me baby one more time 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Hit me baby one more time 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Hit me baby one more time EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Hit me baby one more time Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Hit me baby one more time Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Hit me baby one more time
Hit me baby one more time Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hit me baby one more time
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It's been a long time baby girl ~
» Long time since the last time - Levi & JJ
» two men and a baby
» Shoot, baby!
» *Take it easy baby*

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Orchard Beach-
Ugrás: