New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

like, two steps... - Nikita & Matteo
Témanyitáslike, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyPént. Okt. 06 2023, 15:14

Niki & Matteo
Amikor este csak úgy kiviharzott  telefonbeszélgetés után még utána akartam menni, fel is álltam az ágyról és elindultam, de az ajtaja előtt már nem mentem tovább. Ott fordultam vissza szinte azzal a hévvel, ahogy kimentem és vetettem le magam az ágyra. Még az ajtót sem húztam mbe magam mögött, nyitva hagytam, ahogy mindig is teszem, de most talán reménykedtem abban, hogy meggondolja magát, ami teljesen lehetetlenség és hülyeség lenne részünkről és legbelül tudtam, hogy nem történhet semmi, mert azzal, hogy bezárta az ajtót azzal ennek a napnak vége lett, így másnap, amikor felkelünk nem leszünk mások csak testvérek.
Reggel nem érzem magam kipihentnek, sőt igazából olyan vagyok, mint akit fejbe vertek, de nem szólok a sofőrnek, hogy jöjjön értünk,mert tudom, hogy Mia azt szereti ha fuvaroznak, de még előtte van más progamunk is NIkivel és kényelmesebbnek tűnik most nekem ha vezethetek. Az első utam a fürdőbe vezet, hogy megnézzem mennyire csapott szét az éjszaka, fogalmam sincs mikor aludtam el, egy ideig csak forgolódtam az ágyba és nem tudtam elaludni, majd hirtelen reggel lett és minden máshogy néz ki most, mert megbeszéltük, alkut kötöttünk, mától hivatalosan is és a mi terveink szerint is van egy húgom, aki ma este eljön velem a buliba és lehet, hogy össze fogja szedni valaki, amit majd olyan szemel nézhetek csak, mint egy báty. Talán ez lesz az én mentőövem is, hiszen egy védelmező báty néha rosszabb tud lenni, mint egy féltékeny partner, bár azt hiszem ebben az esetben ha igazán őszinte akarok lenni magammal, akkor mindkettő vagyok.
A tükörből egy egészen furcsa arc néz vissza rám, valami ami nem tetszik, a telefonom egész reggel rezeg. Mia van ezer üzenetet küldött, hogy melyik ruhában jöjjön az ebédre, amit megígértem neki, az órára nézve látom, hogy már 10 óra, a boltok kinyitottak és alig van 2 óránk vásárolgatni, mert 1-re érte kell mennem, hogy odaérjünk az asztalfoglalásunkhoz. Ezért sem szeretem ahülye randinak hívott dolgokkat, mer tátszelik az egsz napom, de annyira lelkes és annyira ki kell engesztelnem, hogy ne hallgassam ezt tőle hónapokig, hogy egy nap belefér. Bár így eléggé zsúfolt lesz a napom.
Megmosom az arcom és felkapok magamra valami könnyű szettet, ami jó lesz a vásárláshoz is és az ebédhez is, azt hiszem mindenkinek meg fog felelni a mai Matteo, ha nem akkor kapja be az egész világ, mert nem érzem, hogy ma érdemes lenne kilépni a lakosztályból. Talán még egy nap kellene, amikor nincsen testvérem csak Niki, baszki de nehéz lesz ez.
Az ajtaja felé nézek, ami zárva van még mindig, megígértem neki, hogy nem fogok bemenni hozzá, és tudom, hogy a kísértés ellenére sem fogom megtenni.
"Csipkerózsika, ideje lenne felkelni, ha menni akarsz valahova." - írom neki az üzenetet, majd a konyha asztalnak támaszkodva kezdek magamba tolnia tegnap kapott kajából valamit, mert úgy érzem szükségem van valami szilárdra, és valami alkoholosra is, de ma vezetni fogok és azt mondtam az anyjának, hogy biztonságban lesz velem, így ezt be is akarom tartani, talán akkor tényleg szabadabbra fogják majd hagyni neki az életet és nem lesz ennyire rövid pórázon tartva. Bár fogalmam sincs, hogy miért akarom annyira, hogy szabadon mászkáljon, amikor tudom, hogy az azzal is jár, hogy talán tényleg szembe jön vele az első látásra szerelem.
Muszáj lesz Miával valamit kitalálnunk, azt hiszem ideje beadnom a derekam és tényleg randinak hívni a mai ebédet, és elkezdeni egy igazi kapcsolat féleséget, hogy Nikit kiverjem a fejemből. Mia nagyon jó csaj, minden téren jól passzolunk, egyet kivéve, hogy ő nem váltja ki belőlem azt, mint Niki, de lehet ha engedek neki és nyitott leszek akkor képes leszek megszeretni, mert kedvelem őt, és ő sis nagyon régóta akar már valamit, így kölcsönösen okozhatatnánk egymásnak jót az eddigieken kívül is.

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyPént. Okt. 06 2023, 17:12

Matteo & Nikita
You are not my brother



Amint kinyílik a szemem és rádöbbenek, hogy nem álmodtam a tegnap estét, olyan szégyenérzet kerít hatalmába, amint még soha életemben nem éreztem, és örülök annak, hogy nem mentünk annál tovább. Az ajtót azt este kivételesen nem azért zártam be, mert attól féltem volna, hogy rám jön - bár titkon lehet örültem volna annak -, hanem azért mert a haragom azzal akartam kifejezni, amit érzek. Nem csak felé, és a szüleink felé, hanem az egész világ ellen. Olyan, mintha az egész univerzum össze fogott volna ellenem, és az égiek nem akarnák, hogy végre boldogságra leljek. Végül csak a takarót a fejemre húzom, és eldöntöm, hogy ma biztosan ki sem megyek a szobából, mert nem bírok a Mat szemébe nézni. Fogalmam sincs, hogy ha ki lépek azon az ajtón hogyan kell majd viszonyulnom hozzá, vagy, hogy mit kéne egyáltalán mondanom. Úgy tegyek, mintha semmi sem történt volna, vagy inkább támadjam le amiatt, hogy nem utasított el már akkor, amikor először dugtam a nyelvem a szájába. Mert kurvára nem volt helyes. És ő mint az idősebb, sokkal jobban észnél kellett volna, hogy legyen. Mégsem volt, és ha belegondolok, hogy majdnem megismétlődött az az éjszaka, amikor megismerkedtünk... elszörnyedek. Nem azért, mert nem vágytam volna arra, hanem amiatt, mert annyira nem helyénvaló másként gondolnom rá. Helytelen saját magunkkal és a szüleinkkel szemben is. Fogalmam sincs, hogy mikor aludhattam el, de nagyon sokáig csak forgolódni bírtam az ágyban, és minden erőmmel igyekeztem kiverni a fejemből azt a tervet, hogy át osonjak a szobájába, és befejezzük azt amit abba hagytunk, de végül olyan erősen tekertem magamra a takarót, hogy ne bírjak megmozdulni tőle, és addig pislogtam tehetetlenül, míg végül el nem ért az álom. Most pedig semmit sem szeretnék jobban, csak még aludni, és abban reménykedni, hogy ha majd újra megébredek, akkor minden vissza tér a helyére. Mat nem a testvérem, az apja nem az anyám férje, és én nem vagyok egy ilyen puccos helyen, ahová nem is illek igazán. Behunyom a szemem a takarót még mindig szorosan a fejemen tartva, a kezem a szájam elé rakom, mert attól félek, hogy nemsokára hisztérikus sikításba kezdek másképp. Nem múlik ez az élet, és nem tűnik a tegnap este gondolata sem az agyamból. Az őrületbe kerget ez a sok minden. A telefonom pittyegni kezd, mire csak sóhajtok egyet, és végül - bár nehezemre esik -, de lerúgom magamról a takarót, és az éjjeli szekrényen lévő készülékemhez nyúlok. Kaptam az éjjel anyától is egy üzenetet, amiben leírja, hogy mennyire szeret és büszke rám, hogy ilyen jól kezelem a helyzetet, ahogy pedig olvasom autómatikusan húzódik egy grimaszra a szám. Marha jól kezeltem. Tényleg. Vágül a másik üzenetre kattintok, és a Mat nevét meglátva nyelek egyet. Basszus. Üdv a valóságban Niki. "Még szükségem van pár percre." pötyögöm vissza azonnal és a hajamba túrok. Bár azt is írhattam volna, hogy nem megyek sehová, felejtse el amit beszéltünk, de nem akarom, hogy azt gondolja, hogy depresszióba estem. Mert azt az örömet sosem fogom megadni neki.  Végül kiugrok az ágyból és egyenesen a fürdőszobába megyek, ahol egy gyors zuhanyzás után, vissza is térek a szobába és el veszek egy másik ruhát amit még az este Mat hozatott nekem. Kicsit kihívó, mély a dekoltázsa, egyáltalán nem az én stílusom, de megteszi. Gondolom összekevert azzal a mű mellű, Mia nevű barátnőjével. A tükörben megigazítom a hajam és egészen meg vagyok elégedve a kinézetemmel, talán válthatnék stílust. Lehet, hogy ilyen göncökben könnyebb lesz a pasizás is. A telefonomat csak vissza dobom az éjjeli szekrényre, mert nincs kedvem beszélgetni ma senkivel, és a táskámat nem viszem, mert amúgy sincs nálam pénz és mintha azt mondta volna az este, hogy ő fizet. Óvatosan fordítom el a zárat, magamra erőltetek egy magabiztos mosolyt, és keresem meg a mostohatestvérem, hogy hivatalosan is pokollá tehessük egymás életét.
- Jó reggelt. - köszönök neki, miután megköszörülöm a torkom és próbálom nem túl feltűnően bámulni, mert azt szeretném, ha azt látná rajtam, hogy semmire sem emlékszem az este történtekből. Meg amúgy is az a leghelyesebb ha elfelejtjük. Ő is ezt akarja. - Jobb ha tudod, hogy imdáom a ruhákat. Lehet, hogy sokat kell majd rám várnod. Szeretek mindent felpróbálni mielőtt megveszem, és jó alaposan átgondolni, hogy tényleg jól fog-e állni és hasznát veszem-e majd valaha. - olyan gyorsan hadarom el ezt a mondatot, hogy fogalmam sincs, hogy megérti-e egyáltalán amiről beszélek, de közben a kávé főzőhöz lépek, hogy tölthessek magamnak egy kicsit. Tudom, hogy rossz szokás, de egyszer mindig kávézok mielőtt eszek. Mert másképp képtelen vagyok magamhoz térni.  

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyPént. Okt. 06 2023, 19:55

Niki & Matteo
A konyhában állva több opció is megfordul a feemben, berontok és a n yakába öntök egy vödör vizet, hiszen ezt csinálják a testvérek vagy nem? Egész életemben egyke voltam, nem kellett sosem megtapasztalnom milyen valakivel törődni, és nem pont így akartam ezt átélni. 25 évesen már nem vágytam hasonló sztorira, annyira jól megvolt az én kis életem, abban az igencsak kicsapongó életformában amiben, de ezzel meg kell barátkoznom. Végül csak állok ott s a telefonommal jelzem neki, hogy ideje lenne indulni. Nem vagyok felkészülve a mai vele töltött napra, nem tudom milyen kedvvel fog kijönni, én ugyanolyan leszek ma, mint tegnap az esküvőn, akkor valahogy jobban tudtuk takargatni az érzéseinket. Nem leszek olyan kedves vele, mint az este későbbi részén, magamat fogom adni, mert ez tűnik a legjobb tervnek. Amikor kapok egy üzenetet csak megforgatom a szemem és abbahagyom az ajtajának a bámulását.
Amikor kattan az ajtón a zár sem fordulok hátra, csak hátrapillantok és úgy köszönöm.
- Jó reggelt! - mellém sétál és akkor már nem tudom elkerülni a pillantásom felé, megteszem, mert ezt hozza a reflexem, de nem kellene, mert amint ránézek elfog valami rossz érzés, hogy még mindig nem tudom majd úgy kezelni, mint egy testvért, és ez annyira nem fair velünk szembe, de csak nyelek egyet és leveszem róla a pillantásom és odább sétálok.
- 12-re kész kell lenned, addig annyi mindent próbálsz fel és veszem meg amennyit akarsz utána nekem muszáj lépnem. - közlöm vele teljesen semleges hangnemben, nem törődve azzal, hogy amúgy ezzel lehet megbántom. Egyszerűen így lehet csak kezelni, közömbösnek kell lennem vele szemben, azt kell mutatnom, hogy nem érdekel és betartom majd azt, hogy csak testvérek vagyunk, mert ez így van és így is marad, mindegy mennyire utáljuk ezt az egészet.
Állandóan rezegni érzem a telefonomat a nadrág zsebemben, tudom, hogy még mindig Mia ostromol üzenetekkel, így ahelyett, hogy bámulnám még egy kicsit Nikit, amíg elkészül ledobom magam a kanapéra és felhívom Miát, talán azért is maradok ott, hogy Niki hallja, hogy ő is tudjon lépni egyet előre bár lehet neki elég volt egy jó kiadós alvás az észhez téréshez.
- Az utolsó képen dögös voltál. - szólok bele a telefonba, miután meghallom Mia csicsergő, lelkes hangját. Már évek óta ismerem őt de sosem mentünk el kettesben sehova, nem tudom mennyire fog jót tenni az agyamnak, de mindenképpen segíteni fog csak lehet nem eleget. - 1-re ott vagyok érted bébi, addigra vagy ez legyen rajtad vagy semmi. - a saját agyamat akarom nyugtatni a másik lány látványával magam előtt. Lerakjuk a telefont és felállok és az ajtóhoz sétálok, mintha a korábbi műűsor nem a továbblépés jegyében ment volna, csak egy átlagos beszélgetést hallott volna. - Indulhatunk? - fogom a kezembe a kulcsot és miután felvettem a cipőt az ajtónak támaszkodok várva, hogy teljesen kikeljen magából vagy csak a megbeszéltek szerint folytassuk a napunkat.
Talán a legnagyobb hülyeség volt tőlem, hogy a ruhavásárlást ajánlottam fel enki együtt, mert annál rosszabb, nincs mint látni mindenféle ruhában, vagy éppen anélkül, ami biztosan nem fog bekövetkezni, mert lehet, hogy csak a bolton kívül leszek képes megvárni.

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptySzomb. Okt. 07 2023, 08:29

Matteo & Nikita
You are not my brother



Sokkal könnyebb kéne, hogy legyen ez a reggel, főleg azután, hogy nem tettük meg azt, amit szerettünk volna, de amint kilépek a szobából és megpillantom Matet, rájövök, hogy még nehezebb, mint a tegnap volt. Ha minden nappal egyre nehezebb lesz csak, akkor fogalmam sincs, hogy hogyan fogom tudni normálisan kezelni ezt az egészet. A legjobb mindenképp az, ha úgy teszek, mintha mi sem történt volna, viszont egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy képes leszek arra. Mégis úgy indulok meg a kávégép felé, mint akire az van rá írva, hogy nem is emlékszik semmire, és aki beletörődött a sorsába. Pedig nagyon nem ezt érzem. Még mindig gyűlölöm a tényt, hogy mibe kényszerítettek bele a szüleink és, hogy ennyire tehetetlen vagyok. Nem akarok elgyengülni a közelében, azt akarom, hogy erősnek lásson. Teljesen természetesen köszönök neki, és közben elgondolkodok azon, hogy két testvér ilyenkor mit is kéne, hogy tegyen? Közös kávé, meg reggeli, egy kis vásárlás és mindenki végzi a saját dolgát. Ezzel talán nem is lenne baj, nappal talán képesek is leszünk játszani a szerepünket, de mi lesz az estékkel? Csak reményedni tudok abban, hogy a mai buli sikeres lesz a számomra, és valóban rá akadok valakire, aki segíteni fog abban, hogy minél jobban elfelejtsem azt, hogy a testvérem valójában nem a testvérem, hanem egy jó pasi, akivel nem csinálhatok semmi olyasmit, mert szinte tiltott. Miközben kávét öntök magamnak érzem, hogy zavaromban csak fecsegek össze vissza, de az, amilyen választ kapok meglep. Olyan rideg velem, hogy az már szinte fáj. Nem tudom, hogy szándékosan beszél-e velem így, vagy tényleg nem jelentett neki semmit, ami a tegnap történt, de megpróbálom nem kimutatni azt, hogy mennyire rosszul érint, hogy a tegnapi kedvességét ismét felváltja a bunkósága.
- Persze. Nehogy miattam le késd a fontos dolgod. - szólok vissza, és hátat fordítva neki ülök le az egyik székre és kortyolgatni kezdem a kávémat, ami reményeim szerint hamar észhez térít majd, és segít abban, hogy épp olyan bunkó legyek, amilyen ő is velem. Minden erőmmel azon vagyok, hogy figyelmen kívül hagyjam őt, csak néha pillantok rá félve, mert nem akarom a mai napot azzal tölteni, hogy egymás vérét szívjuk. Sem kedvem, sem pedig erőm nincs ahhoz jelenleg. Mégis úgy tűnik, hogy az lesz ebből az egészből, mert nem tudom elviselni, ha valaki nem beszél hozzám kedvesen. Oké, hogy olyant tettünk az este, amit nem lett volna szabad, de attól még lehetne egy kicsivel barátságosabb is. Felkapom a fejem ahogyan meghallom a rezgő telefonját, és kíváncsi vagyok, hogy ki az, aki már reggeliben ilyen elszántan zaklassa. Szinte megdöbbenve figyelem, ahogyan a kanapéra ül a telefonját a füléhez tartva és a szavait hallva érzem, hogy megfeszül az egész testem. Nem szeretek hallgatózni, és talán ha félre vonult volna, akkor nem is érdekelne, hogy kivel és mit beszél, de olyan, mintha szándékosan bosszantani akarna. Valahogy olyan érzésem van, hogy a telefon másik végén Mia van. Nyelek egyet, és ismét a szájamhoz emelem a bögrét, de nem iszok bele, csak ott tartom, hogy véletlenül se mondjak semmi olyant, amivel kifejezem azt, hogy mennyire féltékeny vagyok. Szóval az a fontos dolga nem más, mint a számomra egyáltalán nem szimpatikus barátnőjével találkozni. Ezért nem akarta, hogy vele menjek. Azt se tudom, hogy szánjam-e Matet amiatt, mert egy ilyen lány mellett érzi magát boldognak, vagy haragudjak rá azért, mert simán kihasznált volna az este, ha hagytam volna neki. Tudom, hogy én kezdtem, de neki meg esze ágában sem volt megállítani. Amint leteszi a telefont és ismét nekem szánja a szavait, dühösen vágom le a poharat az asztalra, ami hangos zajt csap, kilocsog belőle egy kicsi kávé, de szerencsére nem törik össze. Végül Mat felé fordulva, állok fel, és legszívesebben felképelném most.
-Induljunk. Nehogy megvárakoztasd a barátnődet. - felelem, és azt hiszem, hogy akármennyire is igyekszem nem idegesnek tűnni, a hangomból kivehető az ellenkezője. - Mi a fene bajod van neked? Ha így akarsz engem vásárolni vinni, akkor inkább elmegyek egyedül. Nincs kedvem a társaságodhoz. Utállak. És remélem hamar letelik az az egy hónap és soha többet nem kell majd lássalak. - meglepődök a saját szavaimon, és azon, hogy milyen hisztérikusan viselkedek, de nem tudom semmissé tenni ilyen könnyen azt, ami eddig köztünk volt, ahogyan ő is teszi. 

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptySzomb. Okt. 07 2023, 11:57

Niki & Matteo
Érzem, hogy össze kell szednem magama, mikor kijön aszobából, bár még nem néztem rá, mert gyengének érzem magam hozzá, máris tudom, hogy nekem kel ma okosnak lennem és nem szabad várnom, hogy ő legyen az aki nemet mond valamire. Nem szabad engednem addig sem fajulni a mai napot, hogy kérdésem legyen magammal kapcsolatban, mert ma ő nekem Nikita Cox, apám feleségének a lánya, aki ezek után az én mostohatestvérem és ennek kell végig a fejemben lennie nem annak, hogy mennyire kurvára vonz a csaj, és ha este nem gondolkodik józanabbul mint én most valószínüleg már túl lennénk egy egészen izgalmas estén. Nem tudom, hogy örülök e annak, hogy nem történt meg, az biztos, hogy így talán könnyebb lesz, mert nem lesz bennünk folyton a gvgy a folytatásra, hisezn igazán bele sem kezdtünk semmibe.
Minden erőm amit nagy nehezen gyűjtök akkor száll el, amikor ránézek. Csak lazán, minden kedvesség nélkül mondom neki, hogy nem véges az én időm sem, nem esnek jól így a szavak, mert megkedveltem őt és nem akarom bántani, és félek attól is, hogy ha ennyire nem fogunk jól kijönni apámék előtt sem, akkor hamar megugrik az az egy hónap egy fél évre, amit nem fogok kibírni mellette, főleg így nem. Viselkednünk kell, és erről beszélnünk is, de a telefonom olyan sebességben rezeg, hogy ahelyett, hogy pötyögnék inkább felhívom Miát, talán a műsor kedvéért is, talán, hogy haragudjon rám és ne az este ismétlődjön meg, mert még most is biztos vagyok benne, hogy letépném róla azt a ruhát és a konyhapultra ültetném, hogy az enyém legyen. Ehelyett csak a kanapéra ülök egyedül és Mia képe után nyilvánítok véleményt a kreálmányokról, amiket elküldött nekem. Megbeszéljük, hogy hányra vagyok ott érte, nem válogatom meg a szavaimat, mintha itt sem lenne Niki, vagyis de itt lenne, de mint a testvérem, aki előtt simán hívhatom úgy Miát ahogy szeretném, még akkor is ha elvileg nem a csajom.
Amikor leteszem csak mintha mi sem történ volna veszem a kezembe a kocsikulcsot és sétálok az ajtóhoz, hogy jelezzem neki ideje lenne indulni, úgy látom készen van, de nem nyitom ki az ajtót addig ameddig nem okézza le az indulást, mert így is elég parasztnak érzem magam vele szemben ennél több lehet még belőlem sem jönne ki.
- Nyugi nem fogom. - mondom neki egy gúnyos mosollyal az arcomon, mert látom mennyire nem tetszik neki, talán jobb lesz ha megutál vagy legalább nem kedvel, akkor nem lesz ennyire nagyon nehéz az együtt létezés.
- Mi a fene bajom van? - kérdezek vissza ellökve magam az ajtótól és egy lépést felé lépve, ami nagy hiba, de a kirohanása ezt hozza ki belőlem. - Azt hiszem nem teszek semmi rosszat azzal ha el akarlak vinni vásárolni, és mondtam, hogy dolgom van Nikita ne csinálj úgy, mint aki nem tud róla. - amikor kimondja, hogy utál még az a hülye mosoly is lefagy az arcomról, nem tudom mennyire gondolja komolyan és talán erős volt a korábbi telefonbeszélgetés, de valójában ezt akartam elérni mégsem érzem jól magam tőle. - Mond már el mégis miért utálsz most engem? Ez volt az alkunk része, ma testvérek vagyunk és a testvérek elmennek szépen vásárolni, majd a nap egy részét nem töltik együtt, hogy aztán este buliba megint együtt menjenek. Azt hiszem ez egy jó testvéri viszony, ahelyett, hogy utálnál csak köszönd eg, hogy kibaszottul megkönnyítem a dolgod és nem kell azzal foglalkoznod, hogy emnnyire kibaszorttl akarod azt az estét újra. - belőlem is kijön valami ami eddig el volt rejtve, de nem jogos a felháborodása, nem vagyunk egymásnak senkik, nem tartozom neki semmivel, mégis vele töltöm a nap egy részét, sőt az estét is és kaorm is, de ezt nem köthetem az orrára, mert akkor az alkunknak ennyi lesz az én részemről is.
- Muszáj lesz legalább anyádék előtt nem kimutatni mennyire utálsz, mert ha azt veszi észre apám, hogy nem jövünk ki könnyen lesz az egy hónapnál több és ahogy látom már a képemre sem vagy kíváncsi. - halkabban szólalok meg, szinte reménytelenül.
Lenyomom a kilincset és kilépek az ajtón, visszafordulok felé és megvárom, hogy mit lép.
- Menjünk el vásárolni. - változik meg a hangom, belátom, hogy erős volt a reggel, és nem lehetek kedvesebb, de a látszatot meg kell tartanunk és ahhoz most kell, hogy elinduljunk valamerre, meg nem maradhatunk egy szobában, mert akkor nem tudnám tartani a testvéri alakunkat ebbe egyre biztosabb vagyok.

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptySzomb. Okt. 07 2023, 15:03

Matteo & Nikita
You are not my brother



Arra számítottam, hogy kellemetlen lesz a reggelünk az este történtek után, de arra egyáltalán nem voltam felkészülve, hogy ennyire rideg lesz velem. Talán rosszul sem kéne, hogy essen, hiszen csak hozza a megszokott formáját, mégis nagyon bánt a viselkedése. Az oké, hogy hiba volt, ami történt, és még nagyobb hiba lenne, ha ott folytatnánk ahol abba hagytuk, de nem hiszem, hogy azért ezt érdemelném. Olyan lekezelően nézés beszél hozzám, hogy kedvem lenne itt hagyni őt a flancos hoteljében, és soha vissza sem nézni. De mégsem tehetem ezt meg, hiszen anyáék tudják, hogy vele leszek ma, és ha hirtelen, idegesen haza toppannék, akkor valószínűleg gyanút fognának. És nem tudnám mivel kimagyarázni. Így kénytelen vagyok a hangulatához alkalmazkodni és épp olyan közömbös lenni hozzá, mint amilyen ő maga is. A testvérek ilyenek is. Néha civakodnak, nem mindig jönnek ki jól egymással és nem szívesen töltik együtt a napjukat sem. Amint telefonálni kezd az idióta barátnőjével, érzem, hogy hatalmas harag és gyűlölet kerít a hatalmába, és olyan érzésem van, mintha szándékosan csinálná ezt. A tegnap még esze ágában sem volt elmondani, hogy milyen dolga van, most meg a tudtomra adja, és össze áll a fejemben a kép is, hogy miért nem szerette volna, hogy vele legyek egész nap. Biztosan zavarnám őket a romantikájukba. Bár ha elmondja, hogy Miával akar lenni, akkor egészen biztos, hogy eszembe se jutna vele menni, mert gyertyatartó nem szívesen lennék, és nem is biztos, hogy kibírnám, hogy ne tépjem ki az össze haját annak az elkényezetett lánynak, akivel még egy szót sem váltottam, de a hideg ráz ki tőle mégis. Épp olyan gúnyosan mosolyogok rá, ahogyan ő is teszi, de nem mondok semmit. A hercegnő biztosan csalódott lenne, ha tíz percet várnia kéne a lovagjára, aki egyébként az este még velem csókolózott. Szívesen a Mia arcába vágnám ezt, de tudom, hogy nem tehetem, mert minél többen tudnak rólunk annál veszélyesebb lesz. És amúgy sem volt semmi jelentősége, ezt Mat teljesen a tudtomra adja a viselkedésével. Mégsem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg, hogy mi is a problémája igazából, mert valóban nem értem, hogy egy ember, hogy tud ekkorát fordulni egyetlen éjszaka alatt? Kimeresztett szemekkel figyelem, ahogy hirtelen közelebb jön hozzám és megpróbálom állni a tekintetét, közben pedig uralkodni is magamon, mert nagyon szeretném felképelni most már a bunkózásáért.
- Nem vagyok sem fogyatékos, sem pedig hülye. Megértettem, hogy dolgod van. De attól nem muszáj bunkónak lenned. - most már az én hangom sem nyugodt, ezért veszek egy mély levegőt, kifújom azt és ezzel próbálom lecsillapítani magam. Nem hagyhatom, hogy feldühítsen, mert látszólag éppen ez a terve. Talán az, hogy utálom kicsit erős volt tőlem, mert amúgy nem, de mégis amiatt amiért ilyen. Kinek van szüksége egy ilyen testvérre, aki nem tud uralkodni saját magán? Nekem biztosan nem. A következő szavait hallva csak még jobban elszőrnyedek a helyzeten, és újra elfog az az érzés, hogy haragszom az egész világra, amiért ilyen helyzetbe kerültem.
- Azért utállak, mert egy elkényeztetett kölyök vagy, aki azt hiszi magáról, hogy bárkivel megtehet bármit. Elmondtam a tegnap is, és elmondom újra: nem vagyok a testvéred és nem is leszek soha az! Nincs szükségem sem rád, sem pedig az apádra! Ezzel egyáltalán nem megkönnyíted a dolgom, csak még nehezebbé teszed! Azt az estét akarom újra, de egyáltalán nem veled. Ne gondold, hogy az egyedüli férfi vagy ezen a világon! - kiabálva beszélek hozzá, és dühösen taszítok egyet rajta, hogy minél távolabb kerüljön tőlem, mert annyira felbosszantott, hogy a maradék kedvemet is el vette. És nem akarom soha többé, hogy a közelembe jöjjön. Nem azért mert igaza van és valóban akarom, hogy ismét megtörténjen az, ami nem szabadna, hanem azért is, mert megbántott és nem akarom a társaságát.
- Nem fogom megjátszani senki előtt magam. Ha életünk végééig össze zárnak minket, akkor sem foglak tudni nem utálni. - sziszegem és még mindig úgy tűnik, hogy mindez számára csak egy játék és egyáltalán nem is érdekli az egész. Könnyű neki, mert akkor menekül el, amikor csak szeretne. De nekem el kell viselnem minden egyes napot abban a házban a társaságában és még elmenekülni sem tudok sehová sem előle sem pedig ezek a hülye érzések előtt, amit a jelenléte vált ki belőlem. Szinte fújtatva indulok el végül én is a kinyított ajtó felé, és olyan lendülettel megyek el mellette egy szó nélkül, hogy még meg is taszítom a vállammal, és remélem, hogy Mia addig bele nyuvad valamibe és nem fog össze jönni a találkájuk.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyVas. Okt. 08 2023, 08:37

Niki & Matteo

Szeretem azt a látszatot kelteni, hogy nem vagyok sebezhető hogy nincsenek gyenge pontjaim pontosan tudom mi miután következik ,hiszen egy nagyon rendezett és igencsak nehéz szakma felé veszem az irányt, amit apám olyan szépen épített fel. Muszáj volt megtanulnom irányítani a saját életemet, de másét sosem voltam képes, ezért is vagyok még mindig szingli, vagy inkább ezért is. Ennek több oka is van, soha egy lány sem azért volt velem, mert annyira értékes ember lennék, mert nem vagyok, sosem mutattam ki azt az énem, akit meg tudnának szeretni, mert nem akarom a saját életemet bonyolítani és igazából másét sem. Talán nem is kell nekem senki, elvagyok én magamban, így vagyok a legaktívabb az életben, hogy nem veszi el senki sem a figyelmem, nem terelik el olyan irányba, ami talán nem is tetszene.
Ezt Nikinek sem fogom hagyni, nem engedhetem meg, hogy kizökkentsen a megszokott életemből, még az se, hogy  családunk bővül, mert ez lehet rám nem lesz akkora hatással, mint rá. Én elköltözök, amint letelik az az egy hónap.
Nagyjából 3 perc alatt tudjuk felhúzni egymáson az agyunkat és nem jó értelemben. Egyszerűen mi nem jövünk ki egymással, nem mindenkinek van meg a tökéletes összhang. Talán ezt nem kell a szüleink felé is kommunikálni, nekik csak azt szabad látni, hogy jóban vagyunk, mindent azért, hogy ne kelljen sok időt együtt tölteni, hogy az amit érzek ne akarjon kitörni belőlem és ne zúdítsam rá, mint tegnap a második csókot, ahelyett, hogy ellöktem volna az érzéseket és nem befogadom.
- Jójó nyugi, majd igyekszem kedvesebb lenni. - talán nem olyan kedves hangon ejtem ki ezeket a szavakat, de nem is vagyok gúnyos, csak olyan semleges. Próbálok nem az lenni, aki este kihozta belőle azt a csókot és nem jófejnek tűnni, és nem mondom, hogy annyira messze áll tőlem, de vele szemben, annyira mégsem könnyű.
Mia szerencsére segít nekem ebben és talán kicsit feltűnően csinálom, amit csinálok, de nem érdekel. Amint lerakjuk a telefon már tudom, hogy elvetettem a sulykot, de nem foglalkozhatok Niki érzéseivel, mert akkor megint beleesünk egy csapába, amiből nem fogunk tudni kimászni.
Már az ajtóban állok, amikor nekem esik, én sem hagyom magam szó nélkül, mert a természetem nem engedi, bár az utálat talán erősnek érzem és még kimondja párszor és ez fáj, de nem vetítem ki az arcomra, csak nyelek és hallgatom, olyan arcot vágva, mint akiről ez mind lepereg, pedig nem.
- Nem én kértem, hogy legyél a családunk tagja, nem fogok azért megváltozni, mert lett egy nem testvérem, aki apám feleségének a lány, szóval de kurvára közünk lett egymáshoz és bármit is teszel, bármennyit is veszekszel, és hisztizel ezen mi nem tudunk változtatni, vagy benyeljük és éldegélünk azt a látszatot keltve, hogy jól kijövünk egymással, vagy pedig sokkal több időt leszünk összezárva. Azt hiszem ezt egyikünk sem karja, szóval jobb ha egy kicsit megszokod, hogy a régi életednek vége, pontosan úgy ahogy az enyémnek is. Nekem sem könnyű, bár én el tudok menekülni, amit te is meg tehetnél ha nem lennél ilyen kibaszott makacs. - annyira felemeli a hangját ,hogy az enyémet sem tudom visszatartani, muszáj kiadnom magamból és jobb ha tudja, hogy nem csak enki lett más az élete, az enyém ugyanúgy felfordult és ő mégis csak magával van elfoglalva.
- De rendben utáljuk egymást, mert megoldás lesz. - mondom már szinte sértve, amikor ellök magától, és érzem, hogy teljesen rosszul kezeltem a dolgokat, de visszacsinálni nem tudom és nem is érzem, hogy lenne e értelme.
Kiviharzik az ajtón mellettem és érzem, hogy mennyire gyűlöl most engem, utána nézek majd becsukom az ajtót és elindulok lefelé. A portásnak szó, hogy elmentünk és mire visszajövök legyen rendezve a szobánk, és ha van rá mód intézzenek ennek a hibbant lánynak másnapra is valami ruhát. Nem tudom akar e maradni az este, vagy a buli után hova fog menni, de abban biztos lehet, hogy nem engedem haza mással, abból nem engedek, ha kell lekötözöm és magammal cibálom, de nekem kell rá vigyázni és ezt csak úgy tudom megtenni, ha szemmel tartom őt.
Szinte érzem, hogy az a nap másból sem fog állni, csak abból, hogy durcásan vonulunk egymás mellett, vagyis ő,mert én nem mutatom ki ha valami bánt, mert ettől nem lesz megoldva.
- Hol akarsz kezdeni?- ülök be a kocsiba, de nem fordulok felé, jobb ha nem vesszük fel a szemkontaktust és talán a teljesen alap beszélgetésnél maradunk.

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyVas. Okt. 08 2023, 11:47

Matteo & Nikita
You are not my brother



Minden igyekezetem ellenére, nem sikerül teljesen kivernem a fejemből azt az éjszakát és a tegnap estét sem. Annyira bele rögzült minden az elmémbe, hogy még a Mat bunkó stílusa sem igazán enged felejteni. Tudtam, hogy nem leszünk olyanok, mint az este soha többet, de azért elvárnám, hogy kedvesebb legyen hozzám. Olyan, mintha rajtam akarná levezetni a benne lévő összes haragot és nem igazán tudok mit kezedni ezzel a helyzettel. Semmi kedvem ahhoz, hogy veszekedjünk, valami olyan kapcsolatot szeretnék kialakítani vele, ami megkönnyíti a helyzetünket - ha ilyen egyáltalán létezhet -, de jelenleg tényleg pontosan olyan, mintha két édegen lennénk egymás számára, akiknek soha semmi köze nem volt egymáshoz. Egy pillanatig elgondolkodok, hogy a tegnap este a valóság volt-e, vagy csak álmodtam, de akármennyire szeretném, hogy az utóbbi legyen inkább, tisztában vagyok azzal, hogy minden megtörtént, és ha az utolsó pillanatban nem kapcsol az agyam, akkor történhetett volna még annál több is. Azt pedig így jobban bele gondolva talán most mindketten bánnánk, és haragudnánk egymásra. Tulajdonképpen a semmiért. Mármint én nem akartam dühös lenni rá, de mivel ilyen lekezelő és még a barátnőjével is úgy beszél telefonon, mintha ott sem lennék, egyszerűen csak ezt váltja ki belőlem. Haragot és gyűlöletet, amit sokkal jobb érezzek iránta, mint az ellenkezőjét. Próbálok mélyeket lélegezve nyugtatgatni magam azzal, hogy semmi közöm ahhoz, hogy hova megy és kivel, de egyszerűen nem megy. Nem bírok bele törődni a gondolatba, hogy engem le akar rázni rövid időn belül, hogy azzal a másikkal legyen és isten tudja mit csináljanak majd. Dühös vagyok és most már nem csak rá, de az anyámra is, az ő apjára és leginkább arra a Mia nevű boszorkára, aki mintha azért lenne, hogy Mattel együtt megkeserítsék az életem, ami eddig nyugodt volt nélkülük. Talán épp ezért akarom kérdőn vonni őt, mert úgy érzem, hogy magyarázattal tartozik. Minden miatt. A válasza viszont nem nyugtat meg, és szó szót követ, amitől csak egyre mérgesebb leszek és hisztérikussá válok miatta.
- Mégis úgy tűnik, hogy élvezed a helyzetet. Minek voltál kedves az este, ha most meg ilyen vagy? Vagy ez lesz a legújabb módszered? Legyünk bunkók egymással, mert úgy sokkal könnyebb lesz minden. Hát nem az. Semmi sem könnyű, és átkozom a percet amikor ide jöttem veled. Remélem anya hamar megbánja a hülye házasságát és akkor tényleg soha többé nem kell lássalak! - csak beszélek össze vissza megint, és szinte semmit sem gondolok komolyan, mégis a haragtól annak tűnhetek. Pedig nem tenne boldoggá, ha az anyám boldogtalan lenne. Én valóban örülök annak, hogy megtalálta a társát, akire támaszkodhat, de miért pont annak a férfinek az oldalán találta meg azt?
- Neked nincs jogod utálni engem. Mert miattad van minden! - még mindig hisztérikusan taszítom el magamtól, és próbálok mindent rá hárítani, pedig pontosan tudom, hogy nem tehet ő sem erről. Mégis akarom inkább rá rakni a nyomást, mint magamra haragudjak, amiért az este elvesztettem a fejem. Hiba volt megcsókolnom, és lehet, hogy valóban jobb lesz úgy, ha bunkók leszünk egymással, mert akkor nem fog megismétlődni az soha többé. Pedig minden haragom ellenére, amit iránta érzek, nagyon is szeretném. Mint egy dühös vipera úgy haladok el mellette és vissza se fordulok, hogy jön-e utánam egyáltalán, csak akkor amikor a portához érünk, ahol ő megáll és beszélni kezd valamit ismét az ott lévő nővel. Türelmetlenül, még mindig haragosan várom, hogy be fejezzék a cseverészést, majd amint elindul, ki viharzok az épületből és a kocsijánál állok meg, aminek amint ki nyítja az ajtaját, már be is vetődök az anyós ülésre, és hangosan csapom az a jármű ajtaját. Pont ilyen mérgesen kezdem el rángatni a biztonsági övet is, amit nagy nehezen sikerül be csatolnom. Össze fonom magam előtt a karomat és az ablakon ki bámulva gondolkodok el, hogy milyen választ adjak a kérdésére, ami úgy cseng, mintha az előbb mi sem történt volna.
- A fehérneműknél. Szükségem van arra is az estéhez. - válaszolok végül a lehető leghiggadtabban, bár nem áll szándékomban megmutatni senkinek, hogy mi lesz a ruhám alatt, de azt akarom, hogy bosszankodjon ő is épp annyira mint én. Bár lehet, hogy neki mindez tök mindegy. Minden ujjára jut legalább két csaj, miért is bánná, ha egy pasit én is kapok magamnak.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyVas. Okt. 08 2023, 21:06

Niki & Matteo

Szóval ez lesz a felállás, így kell majd viselkednem mellette, mert máshogy nem fogjuk tudni kibírni én nem akarok kedves lenni vele, mert akkor nem fogom tudni tartani magamat ahhoz, hogy nem más, mint a testvérem.
A szavain nem kellene meglepődnöm, hiszen én hozom ki belőle, mégsem értem miért vetíti ki a mérgét a szüleinkre. Persze ha ők nincsenek, akkor most nem kerülünk bele ebbe az egészbe, és lehet többet nem is találkozunk, hiszen tök más világból jövünk és nem is tartozik bele ebbe az elbaszott közegbe, amibe most az anyja lökte. Mégis én vagyok az akitől igazán szenvedni fog és én is tőle. Nem mi akartuk, csak úgy jött de akkor is meg kell valahogy vívni a saját csatáinkat és én így tudom.
- Ja mert nekem amúgy ez tök könnyű, nem is kellett gondolkodnom minden egyes szavamon, hogy véletlen se mondj olyat ami miatt pont olyan leszek, mint este, mert annak tudjuk mi lett a vége. - nyelek egy nagyot amikor az estére gondolok és igyekszem kiűzni a fejemből a képet, ami vissza visszatér ha Nikire nézek. - Csak adjuk magunkat ez a módszer, mert lehet azt már nem kedvelnénk és nekünk az a célunk, hogy a tegnapi dolgot teljesen kiöljük magunkból nem? - kérdezem kicsit számonkérően, de főleg magamtól de ebbe neki is óriási szerepe van és ha csak egy kicsit is úgy is gondolkodna mint én akkor nem lenne gond, hogy olyan vagyok amilyen. De látom, hogy sérti az is,ahogy Miával beszéltem, pedig ha tetsvérek akarunk lenni akkor ebbe benne van,hogy végig kell néznünk, ahogy a másik fél valakivel együtt van. Én nem tudom, hogy fogom megemészteni de igyekezni fogok nem úgy, mint ő, de nem tudom mennyire fog ez menni.
- Hidd el nekem is sokszor megfordult este a fejemben, hogy hülyeség volt téged választani Mia helyett. - vetem neki oda, mert kijön belőlem csak úgy, és talán ő is pontosan így gondolja. Nem azért mert nem lett volna jó ez az egész, csak olyan oldalra fordult az este, amit nem tudunk irányítani és a jövőben sem fogják tudni.
- Azt hiszem nincs jogom és sosem foglak tudni utálni, de meg kell próbálnom, hogy ezt érzem, mint te mert akkor fog csak menni ez. - mondom neki már halkan, amikor elsiklik mellettem mérgesen. Nekem nem szabad olyanná válnom mint ő, meg kell tartanom a hideg vérem és okosnak lennem, így utána megyek és a portán gyorsan még leadom a teendőket majd a kocsihoz megyek.
Beülök és utánam ő is beszáll olyan erősen csapja be a kocsi ajtaját, hogy majdnem leszakad, érezni lehet a feszültséget, a bezárt kocsiban.
- Mi van? - kérdezem kikerekedett szemmel, amikor benyögi az útitervét. - Ugye nem gondolod komolyan, hogy velem fogsz fehérneműt venni? - a motor már búg de nem adok gázt. Felé fordulok és veszek egy mély levegőt.
- Szabályok kellenek, hogy ne bolonduljak bele ebbe az egészbe. Niki nem lehetünk testvérek, de azok leszünk akármennyire is kapálózunk, nem lehet köztünk semmi. De azt ne kérd, hogy végignézzem ,ahogy fehérneműt veszel egy másik pasinak,akiről még azt sem tudod, hogy ki. Baszki nem tűnt fel, hogy mennyire kurvára bejön, amit képviselsz ami vagy? Nem leszek kedves veled, mert akkor nem tudnám tartani a távolságot, de azért ezt nem teheted meg, nem megyek bele. - állítom le a kocsit, hogy lehiggadjak. Nem tudom mi idegelt fel ennyire, de a szavaimat megválogatva mondom ki és nyuodtan már amennyire ezt meg tudom tenni.
- Manhattanben van egy pláza oda megyünk, vásárolhatsz addig én is elintézek ezt azt, ha kész vagy szólj és találkozunk. Itt a kártyám, foszd ki nyugodtan .- adom a kezébe, nekem úgyis van másik. - Veled mennék, de nem tudom mennyire fogom ezt kibírni, főleg ha ennyire kurvára makacs vagy baszki. - elindítom újra a kocsit és a kormányt markolva gurulok ki az útra.

BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyHétf. Okt. 09 2023, 10:00

Matteo & Nikita
You are not my brother



Nem is igazán értem, hogy miért bosszankodok minden egyes szaván, és, hogy a távolságtarása zavar-e jobban, vagy inkább az a tudat, hogy ha velem végez, akkor szalad a barátnőjéhez. Pedig a tegnap elég szépen elmagyaráztam, hogy idegesít az a lány. Persze azt nem tilthatom meg, hogy találkozzon vele, de legalább úgy tenné, hogy ne kösse az orromra. Mert olyan, mintha szándékosan beszélt volna előttem vele telefonon úgy, ahogy. És azt hiszem, hogy jogos a felháborodásom, mert minden most jön ki rajtam, pedig tényleg minden erőmmel igyekszem urolkodni magamon. Egyzserűen nem tudok úgy tenni, mintha az este meg sem történt volna. Olyan figyelmes volt velem és egy kicsit el hitette velem, hogy lehetnénk olyanok, akiket nem a szüleik irányítanak. Mert jelenleg azt hiszem, hogy még mindig ők azok, akik miatt nem tudunk semmit tenni az ellen, hogy elkerüljük egymást, és ha ez így fog menni, akkor kegyetlen életünk lesz egymás társaságában.
- Nem akarom én sem, hogy a tegnap este megtörténjen ismét, nem is élveztem amúgy sem. De azért beszélhetsz velem úgy, mintha emberszámba vennél. - nem igazak a szavaim, hiszen nagyon is sokat jelentett mindaz, ami történt, és még mindig készen állnék arra, hogy újra megtegyük, viszont nem akarom, hogy ezt lássa rajtam. Azt hiszem, hogy nem túl nagy kérés az sem, hogy kicsit kedvesebb legyen hozzám, mert ha ilyen bunkó lesz ezentúl mindig, akkor azt hiszem, hogy ez egész testvéresdis játékunk semmi másról nem fog szólni csak arról, hogy ki bántja meg jobban a másikat. Bár egyre jobban kételkedek abban, hogy neki lenne szíve. - Bocsi. Elfelejtettem, hogy neked ilyen a stílusod. Érzéketlen vagy. - szólok oda megint egyet, mert azt akarom, hogy tudja, hogy mennyire bánt minden egyes szavával. Tudom, hogy el kell felejtenünk mindent, ami valaha köztünk történt, de talán lenne annak más módja is. De ha ezt akarja csinálni, hát legyen. Ellenségnek is jó vagyok. Mert vagy jóban leszünk, vagy nem. Középút aligha létezik. Úgy látom rajta, mintha engem hibáztatna teljesen amiatt, hogy mindketten elveszítettük a fejünket, és talán igaza van, mert én kezdeményeztem. De ő meg nem állított le, hanem szívesen az ágyába vitt volna, ha az utolsó pillanatban nem hátrálok ki. Akkor mégis ki a nagyobb hibás? A következő szavai azonban mintha szíven szúrtak volna. Persze én kezdtem először, de akkor sem szép tőle, amiket mond.
- Bárcsak Miat választottad volna inkább. Nagyon összeilletek. Két nagyképű, remek páros. - sziszegem dühösen a fogaim közül, és igaz, hogy még mindig nem ismerem a barátnőjét, de biztos vagyok abban, hogy hasonló stílusa lehet, mint Mattnek, mert másképp nem lehet elviselni a mostohatestvérem azt hiszem. Csak úgy, ha hasonlóan önelégült az ember. Nem akarom, hogy valaha is utáljon, én sem kondoltam komolyan, mégis rosszul esnek a szavai és talán épp azért próbálom rá hárítani az össze felelőséget, mert inkább legyen ő a hibás, mint én. Mert így is nagyon nehezen megy, hogy tükörbe nézzek, és még azt sem tudom, hogy az anyám szemébe, hogy fogok tudni bele nézni. A szüleink megbíztak bennünk azzal, hogy hagyják, hogy közösen itt maradjunk és mi mi csúnyán visszaéltünk azzal. Mégsem tudom azt mondani, hogy bánom, sőt talán ha vissza fordíthatnám az időt is pontosan ezt tenném. Talán abban igaza van most Matnek, hogy ha kölcsönösen utáljuk egymást, akkor egy idő után minden jóra fordul és megtanuljuk kezelni a helyzetet, ami egyenlőre kezelhetetlennek tűnik.
Szótlanul viharzok ki az ajtón és még a hatalmas épületből ki érve, a friss levegő sem segít azon, hogy nyugodtabbnak érezzem magam. Talán épp ezért is csapom be magam után a kocsi ajtaját, hogy még mindig érezze rajtam azt, hogy mennyire felbosszantott. Azt hiszem, hogy ebből kiindulva is vágom rá könnyedén, hogy feehérneműt akarok venni és azzal a tudtára is adom, hogy komolyan gondoltam az este azt, hogy igenis fel szedem az első olyan srácot, aki az útamba kerül majd. És a viselkedése miatt most csak még elszántabb vagyok. Alig bírom ki, hogy ne röhögjek szembe vele, azon ahogyan meglepetten néz, mert minden bizonnyal nem erre számított. Mégsem nevetek, még mindig próbálom az iránta érzett haragomat mutatni felé.
- Úgy nézek ki, mint aki viccel? A testvérek vehetnek együtt fehérneműt. - vonom meg a vállam és igyekszem minél komolyabbnak tűnni, hiszen ő akarta, hogy ilyenek legyünk egymással. Hát megkapja. Amikor viszont ismét megszólal, nagyon pislogva figyelem, és ismét össze zavar mindennel. Most nem értem, hogy ekkor ez mi is ami köztünk van és azt sem, hogy miért zavarja, hogy kinek veszek fehérneműt és kinek nem. A harag viszont még mindig bennem tombol, bár már inkább csak amiatt, hogy Miaval fogja tölteni a napját.
- Ha nem csal az emlékezetem, akkor éppen Miaval készülsz találkozni. Mi közöd van akkor mégis, hogy kinek és milyen fehérneműt veszek? Bár igaz, hogy úgyis lekerül majd rólam, de azért szükségem van mégis egy párra. Azt mondtad, hogy azt vehetek, amit csak szeretnék. Vegyél te is egyet a barátnődnek. - az utolsó szó után vágok egy fintort és egyáltalán nem gondolom komolyan, de azt akarom, hogy érezze át, hogy milyen érzés volt a ridegsége hozzám, amit azt hiszem, hogy nem érdemeltem meg. Épp ezért is engedem el a fülem mellett azt, hogy lényegében be vallotta, hogy be jövök neki. Ő is nekem. És ez a szívás. Felvonom a szemöldököm a szavait hallgatva. Komolyan azt hiszi, hogy ez az egész a vásárlásról szól nekem? A lényeg azon van, hogy vele lehessek és minél többet.
- Az este azt mondtad, hogy el jössz velem vásárolni. Nem pedig azt, hogy el viszel és majd le is lépsz. - válaszolok és makacsul rázom meg a fejem, nem veszem el tőle a kártyáját sem. Nehogy azt gondolja, hogy egy kis pénzzel ilyen könnyen leráz magáról. - Egyedül nem fogok vásárolni. Akkor vigyél haza... vagyis a házatokba, hogy vegyek el ruhát magamnak. - még mindig nem tudom azt mondani arra a házra, hogy az én otthonom is lenne, mert az otthon számomra valami mást jelent. Ahhoz a házhoz pedig azt hiszem, hogy soha semmi nem fog kötni, csak pokolként élek majd meg benne minden egyes percet.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyHétf. Okt. 09 2023, 23:21

Niki & Matteo
Persze majd el is hiszem neki, hogy nem akarja, hogy megtörténjen a tegnapi, talán nem azt akarja, atalán többet akar, mint én. A szavai aligha hihető, de nem érzem, hogy bele kellene kötnöm, ebbe nem, most csak hallgatom és csak egy gúnyos mosoly jelenik meg az arcomon. Egyszerűen muszáj őt kizáronom a  fejemből, mint nő, és csak egy kislányként szabad rá gondolnom, de olyan kurva nehéz és tudom, hogy minden erőlködésem ellenére sem fog menni, de igyekszem.
- Mert annyira ismersz, hogy tudod milyen vagyok ugye? - kérdezem már kicsit idegesen, de tudom, hogy én keltettem benne ezt a látszatot, mintha érzéketlen lennék, de rohadtul nem ismer, ami most mondjuk pont kedvez iy ennek az egésznek. Nem kell tudnia, hogy milyen vagyok, mert akkor tudná, hogy ez mind a színjáték része, annak a része, hogy el tudjam őt fogadni mint a hugom és ne, mint egy csaj, aki bemászott a fejembe és nehezen akar kimenni onnan. Egyszerűen muszáj Miára fókuszálni, mert eddig  volt az egyetlen nő, aki majdan m olyan hatást ért el nálam, mint Niki. Vele talán jó lesz a felejtés, ami nem rendes tőlem, de azt hiszem meg tudom enki most végre adni, amit olyan régóta akart. Leszek az neki, akit a pasijának hívhat és mindenhova elmegyek vele, cserébe nem kell otthon dekkolnom és apám is támogatni fogja ezt a kapcsolatot, mivel, fontos az üzleti szerepe Mia családjának.
Én mondom neki, hogy jobb lett volna ha este nem őt hozom haza, neki is nem csak nekem, mármint a következményeket tekintve. Az este igazából ha rajtam áll egészen máshogy alakult volna, én nehezebben fogtam volna vissza magam, ha ő nem távolodik el. Sokkal gyengébb vagyok ha róla van szó, pedig azt sem tudom igazából ki ez a lány. Olykor egy hisztis picsa, aki minden ok nélkül, talán félelmetes féltékenység miatt, gyűlöli Miát, máskor meg egy olyan lány, akit bármikor képes lennék annyira megkedvelni, hogy utána ne engedjem el. De ez beteges, mert mi testvérek lettünk, akaratunkon kívül és ezt nem tudom elégszer elmondani neki magamnak is, hogy felfogjam, ebbe nem láthatunk többet, egyszerűen tilos.
- Nem érzed, hogy egy kicsit erős amit mondasz? Mármint lényegében engem utálhatsz, minden jogod megvan hozzá, mert van egy képed arról milyen vagyok, milyen tudok lenni, amikor nem akarom, hogy a másik kedveljen. De Mia nem ártott neked egyáltalán, este még hallgattam, amikor mondtál és egészen furcsán jöttek le, de nem ismered őt. Mia az a lány, akit elég sokszor fogsz látni, mert a cégünk egyik alappillérének lánya. - az utolsó mondatot odaszúrásnak mondtam neki, bár nem hinném, hogy emiatt neki nagyon sokat kellene vele találkoznia.
MIután mindent elintézek ülök be a kocsiba és mikor szépen bebaszta az ajtót sem jegyzem meg neki, mert próbálok egy kicsit nyugodtan és a kettőnk közül egyedül felnőttként viselkedni. Azért kikerekedik a szemem, amikor benyögi a fehérnemű boltot, és tudom, hogy itt kell nekem meghúzni azt a vonalat, ami nem léphetünk át. Nem is tudom hogy várj el, hogy vele menjek, főleg azok után, hogy mennyire nem jövünk ki és mikor kijövünk, akkor olyat teszünk, amit nem is lehetne nekünk.
- Ja, a testvérek, akik sosem feküdtek még le egymással, de mi ebbe a kategóriába nem tartozunk bele. - talán nagyobb volt meglepettség, mint maga a dolog, de nagyokat kell nyelnem ha csak arra gondolok, hogy látom őt valami szexi fehérneműben, amit tudok, hogy nem nekem vesz magára, hanem valaki másnak.
Feleslegesen húzza az agyam és tudja, hogy játszik velem és nagyon jól csinálja, bár ebből ő semmit nem fog észrevenni, mert a pókerarc oszinte tökéletes, és most nagyon is megfelelően használom.
Felé nyújtom a kártyám és elutasítom a lehetőséget is, hogy vele tartsak, egyszerűen nem megy. De még ezen is hisztizik és csak makacs fejjel reagál rá, amire már nevetnem kell .Leengedem a kezem és hátravetem a fejem tanácstalanul mielőtt elindítom a kocsit.
- Jó veled megyek. - nyögöm ki az utat figyelve, megpróbálva elvonni a figyelmem a következő képsorokra, amik majd várnak rám. - De nem mondok véleményt egy ruháról sem, nem nézek be a próbafülkébe csak az üzletben várlak, ameddig kipróbálsz mindent. - szögezem le, de ez is inkább magamnak szól, hogy még csak eszembe se jusson majd közeledni hozzá egyáltalán.
- Ez nem segít az alkunkon Nikita. - most nem ellenséges a hangom, ami nagy hiba, enyhülök felé, amit nem akartam elérni, de  még elsem hagytuk hotelt szinte és máris enyhültem mellette, ami nem jó.
- Amúgy az a ház a tied is már,  én nem fogok ott lakni de te igen, hívd nyugodtan otthonodnak. Nem fogom sokáig rontani a levegőt és azt hiszem ezt az egy hónapot is lerövidítem. Semmi értelme, hogy ennyire felforgassam az életed, utálhatsz, de én nem akarom végignézni. - neki címzem, de egy percre sem nézek rá, annyira meredek az útra, na nem mintha annyira kellene a dugóban.
- Találd ki mit szeretnél venni és megmutatom majd hol találod a legjobb cuccokat, azt hiszem van egy pár haverom, akik elég megbízhatóak, ha gondolod bemutatom őket neked. Ha velük lógsz, akkor nekem sem kell aggódnom azon, hogy nem tudom betartani az ígéretem anyádnak. - várom, hogy erre is valami epés megjegyzése legyen. Nem vagyok most sem kedves vele, mert ez önző oko miatt teszem, ellököm egy másik pasi karjaiba, amitől görcsbe rándul a gyomrom, de ezáltal talán meghagyom magunknak azt az életet, amiben nem visszük sírba egymást azzal, amit nyilvánvalóan lassan érezni fogunk.



BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyKedd Okt. 10 2023, 08:28

Matteo & Nikita
You are not my brother



Annyira másképpen képzeltem el a reggelt a tegnap este történtek után. Persze azt tudtam, hogy folytatása soha semmilyen körülmények között nem lehet majd, de azért mégis egy kicsit több kedvességre és megértésre vágytam volna. Ehelyett pedig mit kapok? Ugyanolyan bunkó, mint amilyen az esküvőn is volt. Vagyis még annál is rosszabb, mert ott még sokkal jobban tudtam kezelni a helyzetet. Most viszont mint valami hisztérikus kislány úgy támadok rá a szavaimmal, aminek a felét sem gondolom komolyan, de mégis szükségét érzem annak, hogy ki mondjam őket. Azt akarom, hogy bántsák őt is a szavaim, ahogyan engem bánt a viselkedése és az, hogy le akar rázni, hogy Miaval legyen. Nem is tudom, hogy melyik rosszabb. Lehet, hogy szívesebben veszekednék vele inkább egész nap, csak tudjam, hogy nem találkozik azzal a lánnyal. És ez nem csupán arról szól, hogy féltékeny lennék. Inkább arról, hogy Miának van esélye arra Mattel, amire nekem nincs. Persze sok időt tölthetek vele én is, de nem úgy. Olyanok kell legyünk, mint két testvér, mert a szüleink házassága a tét. Nem akarom, hogy anya boldogtalan legyen, vagy azt érezze, hogy csalódott bennem, pedig még mindig nagyon haragszok rá, amiért elszakított a régi életemtől és soha nem fogom a Mat apját elfogadni a sajátomnak. Ahogyan őt sem egy testvérnek, mert egyszerűen mindent látok benne csak épp azt nem.
- Az bőven elég amennyit eddig mutattál magadból. - vágok vissza, bár igaza van. Egyáltalán nem ismerem őt. Mindössze annyit tudok róla, hogy szereti a lányokat szédíteni és, hogy tud néha kedves és gyengéd lenni, de általában bunkó és önimádó. A legrosszabb pedig az, hogy ez tetszik a legjobban benne. Hogy nem lehet őt könnyen kiismerni és sosem tudom eldönteni, hogy melyik viselkedésével játsza meg magát jobban. Csak minél inkább azt érzem, hogy szükségem van rá és nem úgy, mint egy testérre, akivel néha hajba kapunk, aztán hamar ki is békülünk, mert nincs más választásunk. Mert az, hogy itt veszekedünk pontosan olyan érzést kelt bennem. Ez pedig nem jó. Megdöbbenve hallgatom ahogyan megvédi a barátnőjét velem szemben, és érzem, hogy szinte bele szédülök abba, hogy mennyire fontos szerepe is van lényegében az életében. Mint valami rossz vicc, komolyan. Ez pedig csak annyit jelent, hogy soha az életben nem fogok tudni megszabadulni tőle, és vagy beletörődök az egészbe a lehető leghamarabb, vagy pedig sokat fogok szenvedni. Azt pedig egyáltalán nem szeretnék.
- Nagyszerű. Remek. Szívből örvendek annak, hogy egy testvérrel kaptam egy Miat is egyszerre. - tudnék még néhány jelzőt a lányra aggatni, de úgy tűnik, hogy jobb ha hallgatok, mert olyan lovagiasan kelt a védelmére, hogy elgondolkodtad, hogy igazából mi a fenét is akarok? Ki vagyok én Miahoz képest? Mégsem érdekel, hogy mit mond, nem akarom megismerni soha és találkozni sem vele. Mert nincs semmi dolgom nekem azzal a lánnyal, és nem is akarom, hogy valaha is bármi közöm legyen hozzá. Szerencsémre a céges ügyeik sem tartoznak rám, így nem értem, hogy miért gondolja, hogy találkozni fogok vele. Mert vagy ő vagy én. De olyan sosem lesz, hogy egy helyen legyünk ketten egyszerre. Ez tuti.
A kocsiban ülve hirtelen ötletként jön a fehérnemű vásárlás, és látva a reakcióját jó ötlet volt tőlem ez, bár korábban nem volt a tervemben, de így végülis miért nem vehetnénk azt is. Ha már olyan szívélyesen ajánlotta az este, hogy költhetem a pénzét, ami azt hiszem, hogy végtelen neki amúgy is. Próbálom megértetni vele, hogy ez miért fontos nekem és, hogy mint testvérek - ő akarja, hogy azok legyünk -, simán megtehetjük együtt is. Nincs is abban semmi furcsa.
- Azt hittem, hogy elfeljtjük a múltat és csak testvérek leszünk, akik együtt vesznek fehérneműt és mindenféle mást is. - vonom meg a vállam, mert még mindig élvezem ezt a helyzetet így. Látni rajta, hogy bosszantsa a dolog, rendesen feltöltődést ad. Bár nem tudom eldönteni, hogy valóban az zavarja-e, hogy fehérneműt akarok venni, vagy inkább az, hogy az a tervem, hogy meghódítsak ma este valakit. Az egója nem tudom ezt mennyire viselné el, de igazából nem is számít. Mert úgy igazságos, ha nekem is kerül valaki, mert neki is ott van Mia. És annyira elszánt vagyok, hogy bármire kész vagyok annak érdekében, hogy ne legyek egyedül azon a bulin. Mármint nem leszek, de Mat a testvérem akar lenni, szóval olyan kell, aki kedvesebb hozzám. A felém nyújtott kártyáját nem fogadom el, mert én nem vagyok olyan lány, akit egy kis pénzzel majd lekenyerez, de viszont vagyok annyira makacs, hogy amit el akarok érni azt elérjem. Ha nem jön velem vásárolni, akkor nem megyek én sem. Mert azt akarom, hogy tartsa be az ígéretét, ami arról szólt, hogy közösen megyünk. Amint rá bólint végül, elégedetten vigyorgok rá, mert egyenlőre úgy tűnik, hogy ezt a csatát én nyerem, bár a háború még hosszas azt hiszem.
- Jó, nem bánom. Nem muszáj megnézd rajtam egyiket sem, hogy hogy áll. El tudom dönteni azt én magam is. - egyezek bele végül, de igazából kész vagyok mindenre, hogy még azért is kénytelen legyen látni engem. Mert mondtam neki a tegnap is, hogy milyen bosszút tervezek ellene. Csak nem figyelt rám. Na most majd meglátjuk, hogy mennyire tudok játszani a türelmével. Megbánja, hogy így viselkedett velem, és gondoskodok arról, hogy idegesen kelljen találkoznia a barátnőpjével is. Ismét sikerül összezvarania a szavaival, amik a korábbiakhoz képest megint sokkal kedvesebbek és olyan, mintha egy kis törődést mégis akarna felém mutatni. Nem tudok eligazodni azon, hogy most mit is akar. Egyszer ilyen, egyszer olyan, és képtelen vagyok rájönni, hogy melyik énje az igazi. Annak ellenére, hogy tudom, hogy tényleg jobb lenne ha nem kéne együtt élnünk, rosszul esnek a szavai és egy kicsit megszégyellem magam, mert lehet, hogy megbántottam. Mikor dühös vagyok akkor gyakran beszélek hülyeségeket, bár mivel nem ismer, ezért ezt nem tudhatja rólam.
- Én nem utállak. Azt csak mondtam, mert megbántottál. - szólalok meg végül és közben nem nézek felé, csak még mindig az ablakon bámulok ki, mintha érdekelne iagzából, hogy hová is megyünk. - Talán maradhatnál tovább is mint egy hónap. Nem akarom, hogy miattam költözz el onnan. Én majd alkalmazkodok és ha kedves leszel, akkor én is. - most én is őszinte vagyok hozzá, annyi különbséggel, hogy azért nem akarom, hoyg elmenjen igazából, mert szükségem van a közelségére. Ez még számomra mindig megmagyarázhatatlan, de ezt érzem. Nem akarok vele többet harcolni, de még mindig nem avgyok biztos abban, hogy el tudnám fogadni, hogy más láynokkal legyen. Tudom, velem nem lehet, és szüksége van valakire neki is... csak talán még időre van szükségem, hogy valahogy megszokjam ezt az új helyzetet.
- Fehérnemű biztos, meg talán egy mini szoknya... abba szoktak járni a lányok bulizni nem? Majd meglátom, de mindenképp valami olyat szeretnék ami szexi. - életemben kétszer voltam bulizni, és mindkét alkalomra abból választottam, amim otthon volt, és mivel anya sosem engedte a túl kihívó ruhákat megvenni, így mindenképp szeretném kipróbálni, hogy milyen érzés úgy öltözködni, ahogy amúgy nem szoktam. De talán megszeretem. - Nem akarom, hogy mint egy gyereket csak úgy rá bízz a haverjaidra. És nem kell rám vigyáznod sem köszi, megoldom azt én magam. Nem akarom, hogy te döntsd el, hogy kivel barátkozhatok és kivel nem. - nyugodt a hangom, egyáltalán nem bosszús most és nem is azért tiltakozok, mert a makacsságom ezt akarja. Egyszerűen csak magam akarom megtalálni azt a társaságot, akikre szükségem van. Mert barátokra egyáltalán nincs, azokból van elég akkor is ha nem ezen a környéken élnek. Majd egyszer megbeszélem anyával, hogy engedje meg, hogy Sarah nálunk maradjon egy éjszakára, mert azért amiért hirtelen gazdagok lettünk, nem mondok le a legjobb barátnőmről az tuti.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptySzer. Okt. 11 2023, 21:57

Niki & Matteo
Szerintem teljesen rendben van, hogy nem úgy nézrám ma, mint tegnap este, ez volt a cél, mégis elég szarul esik, de tökéletesen játszom a nagyfút, aki tegnap az esküvőn voltam vele. Sokkal kedvesebb vagyok, nem a legjobb ember, mert aki ismer az tudja, hogy mennyire nem vagyok jóindulatú, de ennyire még én sem vagyok barom, mint most vele.
Nem tetszik mégsem, hogy ennyire durcás, az meg főleg nem, hogy Miába áll bele minden egyes szavával. Nem akartam eddig megvédeni, mert nem ismeri egy teljesen ismeretlen személyre vagdossa ezeket a megjegyzéseket és valószínüleg Miáról egész egyszerűen peregnének le ezek, de azért most van az a pont, hogy meg kellene mutatnom, hogy nekem igenis fontos Mia, mert az is amúgy az életem sok pontjában és ezt jobb ha megjegyzi, talán segít neki abban, hogy elengedje a tegnap történteket és azt ami előtte komolyabba is forult, amikor még nem volt közünk egymáshoz.
- Úgy néz ki igen, tudod attól, hogy egy család lettünk, nem kell örökre egyedül lennem és úgy meghalni, szóval ha nem Mia lenne mellettem, akkor lenne más, pontosan úgy ahogy neked is, szóval barátkozz ezzel a ténnyel, mert ez itt van és nem módosítható már, és főleg nem kívánságműsor. - persze, hogy nem az, be kell látnunk, hogy ez van és ezzel kell együtt élnünk, minél többször elmondjuk, annál jobban tudatosul, remélem.
A kocsiba ülve nem kicsit lep meg, a folyamatos hiszti és az, hogy milyen terve van az első körre.
- Ja persze, de azért azt hiszem elég gyors ismerkedés fázis az új tesóval nem? - kérdezem még mindig reménykedve, hogy ebből valahogy ki tud mászni, mert láthatóan nem akar nélkülem elmenni és haza nem akarok most menni, mert akkor mesélnem kellene a tegnap estéről apámnak és az nem menne, még nem. Nem tudok ennyire könnyen a szemébe hazudni, főleg most, hogy ennyire boldog, jobb ha már elkerülöm a hétvégén, utána meg megoldom valahogy, hogy ne legyen kellemetlen.
Feltételhez kötöm, hogy elmegyek vele és nem lépek le menet közben, nem vagyok hajlandó egy szettet sem megnézni rajta, mert annyit még nekem sem bírna el az agyam. Már tudom mit képes kihozni belőlem, minden lehetetlen helyzetben, de azt nem tudom milyen lenne őt tiszta fejjel, olyan cuccokban látni, ami már a polcon is farokállító.
Amikor a hangunk kicsit nyugodtabbá válik, akkor fogom csak fel igazán, hogy mire megy ki mindkét oldalról a dolog. Egyik percben küzdünk egymás ellen, másikban meg egymás társaságáért. Olyannyira nem értjük és nem tudjuk kezelni a helyzetet, hogy olyan dolgokba keveredünk, amiből nem tudunk kijutni.
- Nem hiszem, hogy az egy hónapnál több idő nekünk okos húzás lenne. - nézek rá ezúttal talán egy kicsit belátva a dolgok lényegét. - Még csak egy napot sem bírunk ki együtt anélkül, hogy egymás torkának esnénk, vagy valami egészen más értelmeben esnénk egymásnak, nem tudom mi lesz egy hónap alatt. Talán jobb lenne ha utálnál pedig. - nem okot adok rá ezzel, hogy megtegye, csak mondom neki, hogy mennyivel könnyebb lenne ha máshogy tudna hozzáállni, úgy ahogy mondta.
Csak hallgatom a kérdésemre kapott válaszát és bólintok egyet, de nem nagyon értek egyet vele, mert minek egy házibuliba szexi öltözet, de hát ő tudja, már nem akarok beleszólni semmibe, főleg, hogy még a segítő szándékom is támadásnak veszi. Na ezért nem akarok én jófej lenni vele, mert valamiért még azt is támadásnak veszi, ami nem az.
- Nem babysittert akarok melléd fogadni, a srácok nagy része szingli, az ízlésednek nem tudom megfelelnek e, de Staten Island tele van olyan férfiakkal, akik nem akarnak semmit tőled csak egy gyors menetet és köszönik szépen el is dobnak. - na eszembe jut a mi esetünk is, mert lehet, hogy ha nem lenne az a helyzet ami, akkor én is így tettem volna vele. Sajnáltam volna, ha nem ismerem meg, bár nem ilyen formában.
Leparkolok a parkolóban a pláza előtte és kiszállok a kocsiból, előre engedem, mert van egy olyan érzésem, hogy a fehérnemű boltba nem engem kellene előre engedni.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyCsüt. Okt. 12 2023, 09:27

Matteo & Nikita
You are not my brother



A tegnap este történtek után most valahogy úgy érzem, mintha csak egy kolonc lennék a nyakán, akitől alig várja, hogy megszabaduljon. Nem értem, hogy miért viselkedik velem így, bár lehet, hogy számára könnyebbnek tűnik így elfelejteni mindent, de az én számomra ez így csak még nehezebb. Tudom, hogy hiba volt minden ami történt, de olyan, mintha mindent rajtam akarna egyszerre levezetni és engem hibáztatna azért, amiért ilyen helyzetben vagyunk. Pedig az este történtekhez is ketten kellettünk és az azelőtt történtekhez is. Nem fair, hogy rajtam csattan most az ostor. Ha lett volna választásom vagy beleszólásom, akkor egészen biztos, hogy nem őt választanám arra a szerepre, hogy a testvérem legyen. Meg amúgy senkim. Mert minél többet beszél annál inkább szeretnék nem tartozni az életéhez semmilyen formában.
- Igaz. Nehogy bele halj véletlenül ha nincs melletted egyetlen egy lány sem. De tudod mit? Nem érdekel! Tőlem aztán azt csinálsz amit akarsz és azzal akivel szeretnéd. De soha többet ne merj közeledni hozzám! - oké, tudom, hogy az este is én voltam az aki elindította a lavínát, de csakis az ő hibája. Mert annak ellenére, hogy megkértem, hogy öltözzön fel, nem tette. És még élvezte is a helyzetet. Minél közelebb mentem hozzá, annál közelebb jött is. Csak annyit kellett volna tegyen, hogy eltávolodik, felöltözik, és akkor most nem lennénk ebben a helyzetben és lehetne egymáshoz normális szavunk. Még a kocsiban ülve sem érzem teljesen nyugodtnak magam, sőt olyan, mintha mindjárt robbanni készülnék, és ezért is közlöm talán vele olyan lazán, hogy mit akarok venni, hogy bosszanthassam, amivel úgy tűnik, hogy sikerrel is jártam. Ez pedig tetszik. Az nem lehet, hogy csak ő játszadozzon velem. Legyen neki is annyira kellemetlen az én jelenlétem, mint amennyire nekem is az az övé.
- Ami azt illeti, sokkal gyorsabb volt az, ami köztünk történt. Ahhoz képest fehérneműt venni közösen semmiség lesz. - az igazi testvérek, főleg ha azok az ellentétes nemet képviselik talán nem vásárolnak együtt ilyesmit, viszont mi sem igaziak nem vagyunk és már láttuk is egymást meztelenül is, ami elég ciki, mert talán a testvérek azt sem teszik, de nem igazán tudunk mit tenni ellenne. Mivel sosem volt testvérem, nem is vágytam rá, így fogalmam sincs, hogy mi fér bele egy ilyen kapcsolatba. Még tanácsot sem tudok kérni senkitől, mert nincs olyan szerintem az egész földön, aki ebben a helyzetben lenne, aki látszólag bele zúghatott a saját testvérféleségébe. Még most sem tudom igazán, hogy minek kéne nevezzük egymást, vagy, hogy mi lenne a megfelelő viselkedés köztünk. Mégis hiába vágtam a fejéhez számtalanszor, hogy mennyire utálom, képtelen vagyok arra. Nem megy egyszerűen, pedig tudom, hogy lehet, hogy sokkal könnyebb lenne. Anyáék miatt pedig muszáj alkalmazkodnunk és kevésbé kimutassuk majd, hogy mennyire nem bírunk meglenni egmyás társaságában. Mert jelenleg Mat az egyetlen esélyem ahhoz, hogy néha kikapcsolódjak, mert akármennyire is nem tetszik, de anya úgy tűnik, hogy elfogadta őt fiaként.
Nagyfejűen utasítom el, hogy le rakjon valami bevásárlóközpontnál és ott is hagyjon magamra majd, és szerencsémre végül sikerül meggyőznöm, bár feltételeket szabott hozzá. Nem nehéz teljesítenem, de egészen biztos, hogy mindent meg fogok tenni azért, hogy ne legyen ennyire könnyű ez neki sem. Mégis amikor ki mondja, hogy nem akar még egy hónapot sem együtt élni majd velem a feszélt hangulatom egyszerre tűnik el és váltja fel valami más. Mintha csalódottság lenne. Talán furcsán hangzik, meg őrültségnek, de nem akarok abban a házban úgy élni, hogy ő is ne legyen ott. Még akkor is ha tisztában vagyok azzal, hogy nem fog működni sehogy a testvéri kapcsolat köztünk.
- Talán egy hónap elég lesz ahhoz, hogy valahogy kialakítsunk egy megfelelő kapcsolatot kettőnk között. És akkor nem kell elmenned. - megvonom a vállam, bár én sem igazán tudom, hogy milyen megoldás létezhet a helyzetünkre. - Nem tudom... megpróbálhatnánk elhinni, hogy tényleg testvérek vagyunk. És úgy is viselkedni. - tudom, hogy ez teljesen abszúrd, de talán idővel sikerülne. Még ha nem is igazán úgy vágyom a közelségére, mint ahogyan elvárják a szüleink. Ehhez pedig valóban arra van szükségem nekem is, hogy találjak magamnak valakit, aki sokkal érdekesebb talán, mint ő. Mert felejteni csak akkor tudok talán, ha másnál keresem a vígaszt. Örülök, hogy nem próbál lebeszélni a miniszoknyáról sem, báar jelenleg annyira elszánt vagyok, hogy nem is igazán tudna. Annyira várom az estét és, hogy kicsit kikapcsoljam az agyam, hogy úgy érzem, hogy tökéletesen akarok kinézni majd. Egyáltalán nem tetszik az ötlete, hogy a haverjai közül kelljen válasszak, mert még mindig úgy gondolom, hogy azt majd én magam szeretném eldönteni. Mégis felvonom a szemöldököm amikor beszél. Tényleg ennyire nem érdeklem, hogy simán oda vetne valamelyik barátjának? Mintha valami labda lennék, amit egymás között dobálhatnak.
- Mintha magadról is beszélnél. - válaszolok végül, mert azt hiszem, hogy mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy ha a szüleinknek köszönhetően nem lennénk ebben a helyzetben, akkor valószínűleg már rég el is felejtett volna és az úton talán még a fejét is elfordítaná ha látna. - Nekem nem kellenek a haverjaid. Ha pedig csak valaki az ágyába akar csalni, akkor ez van. Téged is túléltelek, azt is túl fogom. De akkor is én döntöm el, hogy kit szedek fel. - talán mondhatnám, hogy kedves tőle, hogy ennyire aggódik a lelki világom miatt, de az az igazság, hogy azt már ő tette tönkre. Úgyhogy mindegy igazából. Amint megállítja a kocsit, széles vigyorral a számon lépek be a hatalmas üzletbe, és amint megpillantom a fehérnemű részleget még szélesebbre húzódik a szám. Vissza pillantok Matre, majd nem törődve azzal, hogy örül-e annak, hogy tényleg ide jövünk először vagy sem, kezdek stéláni a polcok között. Megakad a tekintetem egy sötét kék csipke mintázatú szettbe, és keresgélni kezdek köztük, amig rá nem bukkanok a méretemre. Végül megfogom azt amit kiválasztok és annak ellenére, hogy megkért rá, vissza táncikolok Mathez, és magam elé rakom a fehérneműt, még mindig vigyorogva.
- Szerinted ez jól állna? - kérdem tőle és úgy teszek, mintha bizonytalan lennék, pedig a válasza nélkül is tudom, hogy ezt fogom megvenni. Mert imádom a kék színt. Talál a szememem színével.  

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyCsüt. Okt. 12 2023, 19:17

Niki & Matteo
Igazából egyáltalán nem zavarn ha egy napig nem lenne mellettem senki az ágyban, amikor elalszok, de ha ott lesz a szomszéd szobában, akkor kell hogy valaki lefoglalja az agyam. Már most tudom mennyire rossz testvérek leszünk, nem biztos, hogy annyira vágyni fogom a közös programokat, meg amúgy sem vagyunk már kisgyerekek, hogy anyu és apu elvigyen minket a vidámparkba, majd kibírjuk valahogy, max tényleg sokat fogok dolgozni, vagy nem tudom.
- Most meg kellene köszönnöm, hogy ennyire nagylelkű vagy? - nézek rá vigyorogva, felhúzva enyhe kíváncsiságot mutatva a szemmel. - Nyugi nem fogok hozzád közeledni, tegnap sem én kezdeményeztem azért remélem arra emlékszel. - persze, hogy csak az elejét hozom szóba, mert a többiben én is sáros voltam, de az nem azt jelenti, hogy akarnék folytatást. Bár…
nem tudom mivel tud még meglepni, de mindig úgy érzem, hogy tud újat mondani, amivel eléggé megmozgatja az agyam és kicsinál teljesen odalent, ha hagyom neki, Még jó, hogy a hidegvérrel tudok reagálni, már amennyire, és csak a kocsit állítom le egy kicsit ameddig értelmezzem a kérését.  Azt hiszem nem tudom felfogni minek ez a felesleges húzása egymás agyának, de belemegyek, mert nem ad más választást, haza nem mehetünk és nem tudom ő miért nem fogja fel.
A kocsiban ülve lassan közeledünk a számomra szerinte pokoli következő két órám helyszínére, muszáj tiszta fejjel gondolkodnom, így azt is be kell látnom, hogy ez az egy hónap nekünk igazán szenvedés lesz. Hiába akar kedves lenni, mert nekem nem fog menni és nem tudunk semmit sem kitalálni, akármennyire is akarja. Amúgy sem éltem apámmal az elmúlt 2 évben, és most nekem is vissza kell szoknom, hogy nem egyedül lakok egy nagy lakosztályban, hanem 3 másik emberrel, akiből kettő számomra még igencsak ismeretlen és meg kell barátkoznom mindezzel És persze emellett ott lesz ő is a szomszéd vagy a nagyon messzi szobában és minden alkalommal húzni fogja az agyam, akkor is ha éppen nem tesz semmit. Tudom, hogy így lesz, kár ezen bármit is áttervezni, ismerem magam ha őt nem is, és ő nem ismer engem, amiért marasztalna, de rosszul teszi.
- Niki én egy hónap múlva mindenképpen elmegyek én nem éltem abban a házban már nagyon régóta hosszabb távon, nekem van saját menedékem, ahol szeretek lenni. - próbálom úgy mondani, hogy ne sértsem meg, a rövidítés csak bónusz lenne és talán egypont az ‘i’-re amit azért írtunk meg, hogy elvegyünk egymásról a fókuszt - Szerinted komolyan menne ez nekünk? - nézek rá komoly kíváncsisággal a hangomban, mert nem tudom, hogy gondolja ezt kivitelezni, de kíváncsi vagyok rá. Talán meghallgatnám és tudnánk alkalmazni abban a pár órában, amikor majd később találkozunk kell egy egy családi ebéd miatt. Én már 25 éves vagyok, és külön életem van, az apámtól távol, amit én alakítottam ki, bár az ő segítségével. Jobb ha ebben élek és nem megyek bele egy álomvilágba, amit a család vesz körül.
- Szerintem tudod jól, hogy én is pontosan ilyen ember vagyok. - nem kell szépíteni, hiszen részese volt a világomnak egy egész éjszaka, annak a világnak, amit akkor alkalmazok, amikor mindenből kivan a faszom és csak egy felejthető dologra vágyok, nem gondoltam volna, hogy a  felejthető dologban a partnerem ont egy olyan lány lesz akit nem vagyok képes elfelejteni.
Talán egy kicsit zavar, hogy ennyire könnyen adná oda magát bárkinek főleg a társaságomban, de nem tehetek semmit ellene, hiszen nem vagyok igazság szerint senkije és nem szabhatom meg kivel legyen, ebben igaza van, talán csak segíteni akartam abban, hogy ne valami idiótával menjen haza, akitől másnap nekem kell összeszedni, mert szétbaszta az önbecsülését.
Nagyon hosszú időnek tűnik, mire leparkolok a pláza előtt, ahol még viszonylag kevés ember mászkál, mégis kicsit feszengve érzem magam, tudva, hogy mindennek ellen kell állnom, ami amúgy eléggé felizgatna egy másik csajjal, és talán vele is csak azt teljesen el kell rejtenem.
Amint bemegyünk az első boltba a kijárat felé fordulok, várom az ítéletet és a kasszához való elindulást, majd minél gyorsabb eltűzést innen. Kicsit olyan lehetek, mint valami idióta, ahogy állok zsebre tett kézzel és tanácstalanul bámulom a kijáratot.
- Ez borzasztó, apám egyik nőjén láttam ilyet. - vonom össze a szemöldököm, minden erőmet összeszedve, hogy ne őt képzeljem el benne, hanem azt a nem létező nőt, akit mondtam neki. Ez kurva jó technika, bár lehet nem fog neki tetszeni, hogy ennyire jól megállok a lábamon ilyen helyzetben is, de muszáj, mert ha nem tenném, abban a pillanatban fognám meg a kezét is vinném be a próbafülkébe, hogy én próbáljam fel őt magamra megint. Nyelek egyet majd elfordulok tőle ezzel remélve, hogy kicsit letöröm a lelkesedését, hogy kihúzza a gyufát az így is igen csak alig zárt dobozból.
- Figyelj megbeszéltük, hogy nem mutogatsz nekem semmit, most vagy veszel valamit vagy én választok és azt veszed fel, amit én mutatok. - intek az igencsak keveset mutató fehérneműk felé.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyPént. Okt. 13 2023, 10:21

Matteo & Nikita
You are not my brother



Enyhe túlzás az, hogy nem érdekelne, hogy hány lánnyal van és, hogy mit csinál, de téved, ha azt hiszi, hogy úgy fogok loholni utána mint egy kiskutya. Tudom, hogy túl sok jögöm sincs bele szólni abba, hogy kivel és mit csinál, de engem akkor is felbosszant a tény, hogy megtehet bármit. Az pedig nagyon zavar, hogy látszólag neki semmit sem jelentett mindaz, ami köztünk történt. Úgy tűnik, hogy csak én vagyok annyira naiv, hogy képes voltam azt hinni, hogy működhetne ez az egész így. Az este még nem láttam semmi rosszat, ha néha úgy tennénk mintha nem testvérek lennénk, máskor pedig alkalmazkodunk a szerepünkhöz. Tudom, ez még így ki gondolva is elég hülyén hangzik, meg talán még értelme sem sok lenne, de akkor sem akarom, hogy más lányokhoz menjen, még akkor sem, ha az ellenkezőjét mondom. Talán nekem is muszáj lesz épp ilyen rideg legyek hozzá ahhoz, hogy ki verjem a fejemből ezt a sok ostobaságot. Szinte felháborodva nézek rá, ahogyan a fejemhez vágja, hogy én tehetek az estéről, és legszívesebben képen vágnám emiatt.
- Mindenre tökéletesen emlékszem. - sziszegem a fogaim között és azt kívánom, hogy bárcsak kapnék valahonnan a fejemre egy akkora ütést, hogy mindent el tudjak felejteni. - De az nem rémlik, hogy pisztolyt tartottam volna a fejedhez. Egyáltalán nem próbáltál elutasító lenni. Éppen úgy szórakoztál velem is, ahogyan a lányokkal szoktál. Ezt te se felejtsd el mielőtt még egyszer engem akarnál hibáztatni! - saját magamban csalódtam azt hiszem a leginkább, mert annak ellenére ahogy anya nevelni próbált, hagytam, hogy valaki játékszerévé válljak. Amit egyébként könnyen el tudnék engedni talán, ha nem kéne az életem innentől arról szóljon, hogy egy család lettünk. Az pedig egyre nyílvánvalóbb kezd lenni, hogy képtelenek leszünk meglenni egymás mellett, hiába a szüleink elvárása, akik valószínűleg azt gondolják, hogy jó testvérként éppen társasjátékozunk és próbáljuk megismerni egymást. Egyébként ami nem is ártana, de azt hiszem, hogy már így is épp eleget tudok róla, és nem hiszem, hogy a véleményem valaha is változni fog. Egy önimádó, szoknyapecér, aki élvezi kihasználni az adottságait és esze ágában sincs bármit is komolyan venni. Talán épp egy olyan lány illik hozzá, mint Mia. Mégis hányingerem támad a tudattól, hogy engem amint le ráz, hozzá fog sietni. Kicsit abban bízok, hogy a fehérneműk nézegetése majd elveszi a kedvét attól a másiktól. Miközben az utat bámulom azon töprengek, hogy mihez fogok kezdeni magammal addig, amíg kiéli magát a barátnőjén? Nem ismerem ezt a környéket, nincsenek itt barátaim, a házban ülni pedig nem akarok, mert azt hiszem, hogy egy örökkévalóság lesz számomra az az időt, amit rá kell várnom. Az viszont, hogy nem akar velem sokáig egy levegőt szívni, annyira rosszul érint, hogy muszáj minden tőlem telhetőt megtennem azért, hogy ne menjen el. Tudom, hogy az lenne a legjobb, meg, hogy nem világgá készül, de akkor sem tartom igazságosnak, hogy ő ilyen könnyen kibújik az egész alól, engem pedig ott hagy majd egyedül megbírkózni mindennel. Mert nem csak az nem tetszik, hogy testvérek lettünk, hanem az új ház, ami sosem lesz az otthonom igazán is az őrületbe kerget, meg az, hogy lett egy apám is bónuszba, akire szintén soha nem vágytam. Hogyan emésszek meg egyedül ennyi mindent egyszerre? Anyával még csak beszélni sem tudok erről, mert szerinte ezt már jóval hamarabb meg kellett volna tegye, és akkor nem tapasztaltam volna azt, hogy milyen csonka családban élni. Pedig bizonyára sokkal jobb volt, mint amilyen ez lesz. Bár nem tudom, mert még családként nem töltöttünk eygütt túl sok időt, de valamiért nem is vágyom arra.
- Jó. Hát akkor menj. Mit bánom én. - hiába nem akarok duzzogni, de nem megy. Nem tudok úgy csinálni, mintha normális lenne bármi is, ami köztünk volt és van. Bár én sem hiszem el, amit mondok, hogy lehetséges lenne, de azért próbálkozok. Mégis tudom, hogy vagy az van, hogy veszekszünk, vagy pedig olyant csinálunk, amit nem lenne helyes. Középút nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán. - Nem tudom. De ha meg sem próbáljuk... Például ki találhatnánk olyan programokat amiket a testvérek együtt szoktak csinálni. - és egyálztalán nem a fehérnemű vásárlásra gondolok ezzel. Az csak a bosszúm része. Hanem nem is tudom... basszus mit csinál közösen egy fiú és lány testvér? Gondolom nem azt, amit mi az este... Úgy pocsék ez a helyzet, ahogyan van, és csak a jó ég tudja, hogy hogyan fogunk belőle kimászni úgy, hogy közben ne kössünk ki a diliházba. Mert engem azt hiszem már nem sok választ el az őrülettől, hogy mibe kevert bele a saját anyám. Aki amúgy ha tudna bármiről is, valószínűleg fejvesztve menekülne velem az új családtagjaink elől. Sóhajtok, hiszen sajnos tisztában vagyok azzal, hogy milyen. Pont olyan, amilyen sráctól jobb lenne távol maradni. Csak én ezt sajnos nem tehetem meg.
Elégedetten megyek be az első fehérnemű részlegre, amit megpillantok, hiszen elértem a célom. Minden tiltakozása ellenére közösen fogunk venni valamit, amit más valakinek készülök majd megmutatni. Vagyis ezt mondtam neki, a valóság azonban az, hogy nem biztos, hogy olyan könnyen menne az, amit tervezek. Nem akarok olyan lány lenni, aki mindenkinek szét teszi a lábát, még akkor sem, ha mindenre kész vagyok azért, hogy ne gondoljak többet Matre, sem pedig arra, hogy akarom az érintéseit. Még azok után is, hogy ma olyan rideg volt velem. Vigyorogva mérem magamhoz a kiválasztott szettet, de hamar el is tűnik a számról az öröm, amint megszólal. El veszem magam elől a fehérneműket, még egyszer végig nézek rajta és fintorogva pillantok vissza Matre.
-Fúj... te láttad apád nőjét fehérneműben?! - kérdem szinte szőrnyűlködve, és csak bízok abban, hogy már nincsenek ilyen nőjei és nem fogja megbántani anyát. - Azt hiszem már értem, hogy honnan örökölted az imádatodat a lányok iránt. - az alma nem esett messze a fájától talán. De persze két férfi hogyan is élhetne együtt, ha nem úgy, hogy annyi nőt gyűrnek maguk alá, amennyit csak tudnak. Csak most tudatosul bennem igazán, hogy sosem kérdeztem, hogy hol van az anyja? Mert gondolom valahol van neki az is. Általában pedig ha a szülők válnak, vagy valami, akkor a gyerekek nem az anyával szoktak maradni? Vagy lehet már nem él.
- Ugye nem gondolod, hogy olyant veszek, amilyet nagyanyám hord? - kérdem felvont szemöldökkel, amint észre veszem, hogy merre mutat, és azt gondoltam, hogy ennél azért jobb az ízlése. Végül vissza sétálok a polchoz, hogy le rakjam azt, amit választottam és ismét körbe nézek. Megakad a tekintetem egy rózsaszínű selyem anyagú szettben, aminek a melltartó részén még egy kis kő is ékeskedik a tangán pedig nagy fekete betűkkel az a felirat áll, hogy kiss me. Ez igen csak tetszik, bár a rózsaszín nem épp az én színem, de ez most bejön. Ismét vissza megyek Mathez, és meglóbálom előtte azt, amit választottam, mert ilyet tuti nem hordhatott az apjának egyik nője sem.
- Meg van. Ezt akarom. - közlöm vele, arra várva, hogy fizesse ki, ami remélem meg fog történni. Bár elnézve az árát nem túl olcsó, a mi környékünkön egy kicsit visszafogottabb árak szoktak lenni. Na de mit számít ez egy hoteltuljdonosnak, nem?

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyPént. Okt. 13 2023, 18:59

Niki & Matteo
Zavaróan sokszor emlegetjük a korábi kicsapongásunkat és az esti nem éppen testvéries közeledésünket, de nem hagyhatom szó nélkül, hoy ő kezdte, azt már igen, hogy én folytattam, azért mégiscsak én vagyok a gyengébb ha csajokról van szó, nyilván. Nem tudtam volna elég erős maradni ha józan vagyok sem, de nem voltam az, ez talán mentség? Azt hiszem, de nem elég.
Oh, de még mennyire, hogy őt karom hibáztatni, hogy nekem könnyebb legyen a lelkem, de nem fogom megtenni, mert ebben tényleg ketten vagyunk benne.
- Pasiból vagyok, akit nem az agya forgat ha olyan nő van a közelben, aki megmozgatja a farkam, szóval azt hiszem azt kell hibáztatnom, hogy nem maradtam a szobába, miután átöltöztem. - ja az lett volna a logikus és a leggyávább ötlet is.
Azt viszont nem tudom mire vélni, hogy ennyire marasztalni akar a házban, mégis mit gondol mi lenne ott, majd családi reggelik és vacsorák, mosolygós, boldog élet. Hát nem, én egészen biztos megőrülnék, hogy ennyire vonzza a tekintetemet és nem nézhetek rá úgy, mert apám már ismeri azt a nézésem és nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Meg amúgy is, van életem, amit előttük éltem, nekem van lehetőségem elmenni onnan, miért is maradnék, Egyáltalán nem jövünk ki egymással, ami azt is mutat, hogy amikor elmagyarázom egészen értelmesen miért nem fogok vele lakni tovább, mint kellene, megint csak bevágja a durcit. Ez menne mindennap és persze az én agyam húzása a jelenlétével, ami egyszerűen nem lenne kivitelezhető számomra, és neki is kurva nehéz lenne.
- Csinálhatnánk bármit, ami normálisnak hatna egy igazi testvérpárnak, de akkor sem tudnék úgy nézni rád, főleg, hogy már minden olyanon túl vagyunk, ami testvéreknél már eléggé kemény lenne beismerni. - szar ezt kimondani, e ez így van, minden amin változtanánk a múltunkban ott marad velünk, talán örökre, és a bizonytalanság, a tehetetlenség hogy nincsen tovább. Tényleg testvérként kell bánnom vele és akkor minden működni fog, vagy nem, de akkor meg jó is lesz, hogy nem leszünk egymás közelében.
Amint leparkolunk változik meg a hangulat, hirtelen érzem a lelkesedést benne, de nem tudom, hogy azért mert tudja, hogy mennyire ki fog idegelni, vagy mert tényleg ennyire lázba hozza a vásárlás. Inkább előre engedem és csak a kijáratot vizsgálom, mert jobb, mint a fehérneműk között látni, a húgom, mert ő nem más nekem. Baszki, ezt gyakran kell mantrázni. Persze, hogy ezt kell, mert az első alkalommal ragadja meg a lehetőséget, hogy mutogassa, amit direkt kértem hogy ne, bár elég lazán lekezelem, belül azért őrjöngök rendesen.
- Anyád előtt majdnem olyan életet élt, mint én, furcsa is volt egy ideje már, hogy nem látom nőkkel flangálni, akkor már gyanakodni kellett volna. - terelem el a témát, de ha jobban belegondolok, már fél éve nem láttam nővel, de lehet több is, nem tudom mikor jöttek össze az újdonsült anyámmal. De a jelzések olyan nyilvánvalóak voltak én meg nagyon elfoglalt, hogy észre vegyem őket.
- Sok mindent tanultam tőle. - kacsintok rá, hogy minden kedvét elvegyem attól, hogy kicsinálja az agyam és a farkam tűrőképességét. Nem véletlenül mutogatok a nagymama bugyik felé, ami egészen kiábrándító látvány, még akkor is ha rajta látnám, ja ez lenne a nyerő. Közel hajolok a füléhez, ha már ennyire szórakozni akar, akkor nekem is be kell szállnom, nincs mese. - Most miért, ebben legalább tuti, hogy nem állna rád úgy a farkam, mint abba a kékben. - nevetve húzódok el tőle és lépek kettőt odébb, hogy vigyorogva forduljak el tőle, mert pontosan tudom, hogy mennyire nem fog neki tetszeni ez a kis műsor, pont ahogy nekem az övé, így már kvittek vagyunk.
Voltunk, mert rögtön előáll a következő eszközzel. Csak forgatom a szemem és megfeszítem az állam, hogy ne reagáljam le rosszul, inkább, mint egy báty, a kasszához megyek, és ha a pultra teszi csak csippantom a kártyát és olyan sebesen hagyom el a boltot, hogy majdnem fellököm a berendezést is.
- Most lenne jogos kijelentés, hogy utállak. - mondom neki nevetve, bár inkább tetszik, hogy ennyire szórakozik az agyammal. - Ruhát veszünk, meg valami cipőt, és megyünk haza, még egy ilyen mutatvány Nikita és esküszöm soha többet nem leszek a testvéred. - már elindulok a szemben lévő boltba ahol a pláza legdrágább és legmárkásabb ruhái találhatók. Nem véletlen az uta ide, itt nem lesz szüksége rám, mert amint belépünk libben elénk egy fiatal eladó, aki máris felméri majd a leányzó igényeit, hogy kiszolgálja, Ez van ha sok pénze van az embernek, mindenki a lába előtt hever, de nem azért csináltam most, csak, hogy amíg ő keresi a ruháját, én leülhessek a bársony fotelbe és ne kelljen agyalnom máson csak azon, hogy mennyire kényelmes.
- Maga nem kíváncsi a barátnője ruhájára? - már éppen a telefonomat bújom, amikor az eladó megszólít. Olyan hirtelen kapom rá a tekintetem, hogy szinte kiejtem a telefont a kezemből. Egy kicsit hezitálok a válasszal, de az arcom teljesen lefagy.
- Ő a húgom és nem köszönöm, keressen neki valami flancos ruhát, olyan jó kivágottat, este pasizni akar. - oldom fel a feszkót magamban és Nikire kacsintok, aki ettől egészen biztos forrni fog.
- Elnézést! - mosolyog rám már sokkal pimaszabbul a csajszi, ami rögtön át is jön, és hasonlóan mosolygok vissza rá. Melyik csaj ne szeretné a pénzes pasikat, akik képesek a húgukkal eljárni vásárolni, hogy az felkészüljön az esti randira. Jackpot ez a körút, azt hiszem.
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyHétf. Okt. 16 2023, 10:16

Matteo & Nikita
You are not my brother



Valamiért egyikünk sem képes elengedni azt ami kettőnk között történt, és már a róvásunkra nem csak az az éjszaka írható, hanem a tegnap este is. Pontosan tudom, hogy én vagyok az oka, hogy megtörtént, de attól még nem helyes, hogy megpróbálja rám hárítani az összes feleőséget, mintha ő ártatlan lenne. Amiért én kezdeményeztem, pontosan akkora bűnbak benne ő is. Mert mondhatta volna, hogy ez nem helyén való, észhez térítehetett volna. De úgy tűnt, hogy nagyon is élvezte a helyzetet, nem törődve azzal, hogy a testvére kéne legyek. Most pedig úgy viselkedik velem, mintha mindenről csakis én tehetnék. Tipikus pasi hozzáállás. Mert ők sosem tehetnek semmiről. Nagyszerű mentség az, hogy az eszüket a farkukban hordják.
- Te nem átöltöztél... hanem le vetkeztél inkább. - emlékeztetetem, mert annak ellenére, hogy megkértem, szinte pucéran jelent meg előttem. Akkor meg mégis mit vár? Talán ha tényleg a testvére lennék, akkor elég normális lenne az, ha egymást félpucéran látjuk, de mivel semmi olyasmi kötelék nincs köztünk, így azt hiszem, hogy nem olyan nagy tragédia, ha megmozgatja a női képzelőerőmet a látványa. Főleg még ha ruha sincs rajta. Igazából azt sem értem, hogy miért kéne, hogy tilos legyen megtennünk azt, amit akartunk? Vér szerint nem vagyunk rokonok... csak azért mert a szüleink egymás mellett találták meg a boldogságot, nekünk miért kellene, hogy szenvedjünk? Vagyis én szenvedek, mert neki szerencsére meg van az élete anéllkül is. Vagy egy Miaja, és még ki tudja hány másik lány, akik arra várnak, hogy le vegye róla a bugyijukat. Undorító. Talán jó ötlet lenne valóban minnél hamarbb lelépjen az új családi házunkból, de valahogy mégsem akarom. Minden rossz mellett, azért örülök a közelségének, és nem akarom, hogy csak azért, mert történt köztünk egy s más, el akarjon menni. Ezért is próbálom felajánlani, hogy próbáljuk meg inkább azt a testvéres dolgot valahogy, bár én magam is tudom, hogy nem menne az olyan egyszerűen. Talán ha csak most ismertük volna meg egymást, és soha semmi nem történt volna köztünk, igen... de így nem. Mégis képes lennék alkalmazkodni a helyzethez ha muszáj lenne. De ha meg sem próbáljuk, akkor sosem fog menni.
- Még szerencse azért, hogy nem vagyunk testvérek. Mert elég ciki, ami köztünk történt... képzeld el, ha valóban testvérek lennénk. - muszáj elnevetnem magam a saját nyomorúságunkon, mert egyszerűen nem fér a fejembe, hogy hogyan keveredhettem ilyen hülye helyzetbe? Mennyire kell az ember peches legyen ahhoz, hogy ilyesmi előforduljon vele? Egyre jobban gyűlölöm ezt az új életemet és elgondolkodok azon, hogy ha nem házasodtak volna össze a szüleink, és valahogy ismét találkoztunk volna, akkor lehetett volna-e folytatása annak az éjszakának? Persze... majd biztosan pont velem akarna lekomolyodni akkor is. Csak a tilos vonz talán mindkettőnket ennyire, és erre valóban nincs más megoldás, mint az, hogy bepasizzak, mert hátha van olyan, aki jobban megmozgatja a fantáziámat, mint a mostoha bátyám? Még rá gondolni is nehezemere esik.
A Plázában örömmel vetem bele magam a fehérneműk nézegetésének, de a kedvem azon nyomban elmegy, amint az első szettre, amit mutatok megszólal. Milyen beteg dolog már, hogy tudja az apja szeretői milyen fehérneműt hordanak? Hova csöppentem bele mégis?
- Fantasztikus. - csak ennyit bírok kinyögni, és még mindig elképzelésem sincs arról, hogy mióta ismerhetik egymást a szüleink? És miért tartották egyáltalán titokban? Jogom lett volna tudni azt hiszem sokkal hamarabb, hogy szerelmes az anyám, és akkor minden alakulhatott volna másképp. Bár lehet, hogy csak félt elmondani nekem.. de miért? Sokkal jobb lett volna, mint ennyit váratni. - Reméljük, hogy egyszer a te fejed lágya is benő. - ha az apja lekomolyodott, akkor ő is le tud. Bár nekem ez annyira mindegy, hiszen nem velem fogja megtenni. Sőt, semmit sem fog soha többé velem csinálni, ebben egyre biztosabb vagyok. Csak fintorgok annaka  fehérneműnek a láttán, amit ő választana nekem, és örülök, hogy tudok egyedül is dönteni, mert ha rá lennék utalva teljesen, akkor elég nagy bajban lennék azt hiszem. Tényleg ilyen hülye ízlése van, vagy csak szivatni próbál? Remélem azért, hogy Mia nem olyanokat hord. Amint közelebb hajol hozzám, csak nyelek egyet a szavai hallatán és legszívesebben képen vágnám. Nem tudok eligazodni rajta. Most akkor mit akar? Minek mond ilyeneket?
- Még jó, hogy nem neked tervezem megmutatni, hogy hogy áll rajtam. - szólok vissza, majd zavartan vezsem le róla a tekintetem és helyére rakom a kiválasztott kéket, hogy egy másikat nézzek helyette, mert az a tény, hogy az apja nőjén olyan volt egyáltalán nem tetszik. Szerencsémre, találtam egy annál sokkal szeibbet, amit szintén meglobogtatok előtte, és remélem, hogy legbelül ki pukkad a méregtől. Vigyorogva nyújtom oda az eladónőnek a választott darabot végül, amit Mat ki is fizet és olyan gyorsan viharzik ki, hogy csak értetlenül nézek utána. Megköszönöm a nőnek, aki bele rakja egy szatyorba és Mat után megyek, mert nem értem, hogy miért ez a nagy kirohanása. Felvonom a szemöldökömet mikor megszólal, amjd ismét széles vigyorra húzódik a szám. Azt hiszem, hogy tetszik az, hogy idegesíthetem.
- Nem tettem semmi rosszat. - vonom meg a vállam ártatlanul, mert tényleg nem értem, hogy mi baja. Ő akarta, hogy vásárolni jöjjünk. - Nem mintha arra vágynék, hogy a testvérem legyél. - ha választhatnék, akkor minden bizonnyal nem őt választottam volna erre a szerepre, de hát ez van. Nem tehetek róla, hogy az anyám az ő apjába lett szerelmes. Egyáltalán abban a korban létezik még a szerelem? Vagy úgy alapjáraton. Mert én sosem hittem benne igazán. Szinte tátott szájjal bámulom az üzletet ahová Mat vezetett, mert végig nézve az árakon, azt hiszem, hogy az életbe nem lett volna lehetőségem soha ilyen helyre jönni. Végül csak a kezébe nyomom a szatyrot, amiben az esti pasi fogóm van, hiszen üress kézzel sokkal jobban tudok nézelődni a szebbnél szebb ruhák között. A fiatal lány barástságosan vezet körbe mindegyikről magyaráz egy sort, de annyi van, hogy legszívesebben az egészet haza vinném magammal. Többet végig tapogatok, néhányat le veszek, hogy magamhoz mérhessem, majd szinte le fagyok, amikor a nő megszólal és azt hiszi, hogy mi Mattel egy pár vagyunk. Nem fordulok meg, csak háttal állva nekik nyelek egyet, és meghallva a Mat válaszát, hihetetlen harag kerít a hatalmába. Vissza akasztom a kezemben lévő ruhát a helyéhez és dühösen fordulok meg és lépek közelebb a beszélgető fiatalokhoz. A nőn szinte látszik, hogy majd kicsattan a boldogságtól, amiért nem vagyok a Mat barátnője.
- A bátyámat is épp várja a barátnője. Alig várja, hogy engem le koptathasson és vele találkozzon. - szólalok meg végül, mert az nem fog menni, hogy a szemem láttára kezdjenek flörtölni itt. A nő kicsit zavarba jön, talán feltűnt neki, hogy egyáltalán nem tetszik, hogy úgy vigyorog Matre, ahogy. Végül mint aki megértette, hogy hol a helye és, hogy az előtte ücsörgő férfi már sajnos foglalt, od vezet a mini ruhák felé. Le vesz egy pár kollekciót. Végül kiválasztok egy fekete, mély dekoltázsú, rám veszülő darabot, amivel a proba fülkébe sietek, hogy bele is bújhassak. Nagyon mini, mély a dekoltázsa, és egyszerűen gyönyörű. Hátra nyúlok, hogy valahogy fel tudja húzni a cipzárt a hátamon, de nem sikerül. Ki lesek a függöny mögül, de a nő éppen egy másik vásárlóval beszélget. Hezitálok egy kis ideig, de mégis muszáj felhúzni azt a cipzárt ahhoz, hogy lássam biztosan jó-e. Olyan drágák ezek a ruhák, hogy nem vehessük meg feleslegesen.
- Mat... azt hiszem, hogy szükségem lenne a segítségedre. - a fejemet dugom ki csak a függöny mögül és reménykedek abban, hogy nem utasítja el a segítséget.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptyKedd Okt. 17 2023, 19:03

Niki & Matteo
Nem hagy ki egyeten egy mozzanatot sem, hogy bele kössön mindenbe amit csinálok. Nem minden akörül forog, hogy őt bosszantsam, lennének vele más tervei is, de ezt apámék jól keresztbe húzták. De azt hiszem egy kis részem hálás nekik, mert ha ők nincsenek, akkor sosem lenne lehetőségem megismerni őt, és biztos vagyok benne ha sikerül mindent szart leküzdenünk, akkor majd egyszer pár sok év múlva rájövünk, hogy igazság szerint egész jóban is tudnánk lenni.
- Nikita, ha valóban testvérek lennénk, akkor totál máshogy állnánk egymáshoz, akkor szóba sem jöhetne a vonzalom és én magam mondanám, hogy fúj, ha még rá gondolok, hogy a saját húgommal…. - szörnyedek el és végig sem tudom mondani a mondatot. - Szóval tesós dolgok, két olyan embereknek, akik nem tesók és nincs több szex. - hát ezt annyira nem mondtam magabiztosan, és közel sem gondoltam, hogy ez így is lesz, látva minket, ismerve magamat és megtapasztalva azt, amit Niki is érzett tegnap este.
Nem értem miért nem hagyja annyiban az agyam húzását és miért akar teljesen kicsinálni, de megteszi azzal a fehérneművel, és egy pillanatra leáll az agyam,d e pontosan tudom mivel tudom letörni a nagy kedvét ehhez. Persze, hogy nem láttam apám egyik nőjét sem fehérneműben, na jó de kettőt, de csak a konyhában. Jó lehet kicsit jobban bámultam meg őket, mint kellett volna, de tudtam,, hogy többet úgysem látom őket, így nem volt akkora gáz, ha feltűnt nekik. Igazából apának egész jó ízlése van Niki anyja is gyönyörű nő és éppen ezért olyan rohadt nehéz nekem, hogy olyan lányt hozott a világra, mint Niki.
- Lehet, hogy egyszer benő, de lehet nem akarsz majd ott lenni ha ez megtörténik. - vonom meg a vállam, teljesen lazán, mert tudom mennyire felhúzza a Mia téma és most ő az egyetlen lány, akivel bármit is el tudnék képzelni. A komoly kapcsolatok az én életemben sosem voltak jelen,d e most meg kell próbálnom, hiszen Mia tényleg csodás lány, csak én nem vagyok eléggé készen arra, amit ő szeretne. Ma talán lesz időnk beszélni, mert fontos, hogy minél hamarabb elvonatkoztatok ettől a Niki ügytől és új fejezetet nyissak, amiben ő csak a mostoha húgom és igen Mia a csajom.
- Kár. - vetem oda neki nevetve, bár tudom, hogy azzal megint átlépnénk pár határt ha látnám fehérneműben. Minden igyekezetemet összeszedve szinte rohanoka kaszsától, miutánkiiválaszt egy hasonlóan től szexi darabot, de nem foglalkozok vele túl sokat, mert kell egy kis levegő az agyamnak, a sok női bugyi után.
- Nem kell vágynod rá, már megkaptál, na gyere. - direkt megyek be erre a helyre, egy flancos, teljesen túlárazott ruhásbolt, de itt egészen biztos, hogy nem nekem kell segítenem és nem tudja húzni sem az agyam. Megfogom a szatyrot és ledobom magam mellé a fotelbe. Hagyom hadd nézelődjön, mire kapok egy igen meglepő kérdést, amire olyan lazán válaszolok, mintha komolyan el is hinném, hogy én mondom, de nagyon erőltetnem kell, hogy ezek a szavak kijöjjenek a számon. Niki meghallva a lányt, olyan gyorsan terem mellettünk és szólal meg, hogy az a huncut vigyor egyszerre tűnik el az én és az aeladó arcáról is. Hát kurva jó, hogy ebbe is bele kellett kavarni Miát, aki amúgy nem a csajom, még nem.
- Niki, tudod, hogy nem vagyunk együtt, legyél olyan jó és siess. - kacsintok rá, talán visszavágásból, talán csak azért, hogy a macsóságomat visszanyerve mosolyogjak a lányra.
Szerencsére ez a helyzet nem húzódik sokáig, így a telefonomba merülve tudok pihenni és várni a végeredményt teljes nyugalomban, hogy engem már nem fog ma semmi felzaklatni maximum Mia, de ő nagyon mert a tegnap este eléggé felhúzott és nem volt aki rendesen lemozgassa a felesleges feszültségeket.
Niki hangja mégis csak megzavar az álmodozásban, amit az este fog nekem tartogatni, szinte már érzem, hogy olyan riadalom lesz úrrá rajtam, ami még sosem. Nem biztos, hogy jó ötlet odamenni segíteni neki, keresnék valakit a szememmel, de senki nincs a közelben, így nagy szenvedések árán, egy mély lélegzetet véve indulok el felé.
- Nem megyek oda be! - jelentem ki neki, amikor a fülke elé érek. - Megmondtam, hogy nem nézlek meg semmiben! - mégis állok az előtt a szerencsétlen próbafülke előtt, mint valami szerencsétlen flótás és nem tudom mit tegyek. Még egy mély levegőt véve, magamban mantrázva, hogy ő a testvérem húzom el a függönyt és lépek be mellé. A hátára fókuszálok, mert pontosan tudom miért kellettem, olyan sokszor segítettem már iIának és mindig ugyanebben a probléma körben, hogy már rutinszerűen nyúlok a cipzárhoz, csak arra koncentrálva és véletlen sem a tükörbe nézve, ahol meglátom őt. Ez tudatos, muszáj így tennem, amikor végül fent van a ruha teljes pompájában mégsem megyek ki. A hátát bámulom és összeszorítom a fogaimat, érzem, hogy megfeszül az álkapcsom, és nyer a kíváncsiság.
- Mostmár utálhatlak? - kérdezem szinte alig hallhatóan, mert a torkom erősen kaparni kezd, mintha kiszáradt volna. Lépek egyet hátra, mert ha nem teszem meg, akkor tudom, hogy nem sokáig marad rajta ez a ruha egyben.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
like, two steps... - Nikita & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo EmptySzer. Okt. 18 2023, 17:11

Matteo & Nikita
You are not my brother



Amit látok saját magunkon jelenleg az az, hogy azért nem jövünk ki jól, mert így könnyebb távol maradnunk egymástól. Holott mindez felesleges. Hiszen épp most mondja ki a lényeget. Nem vagyunk testvérek. Szóval még mindig nem értem, hogy mivel is van baj. Oké, nem azt mondom, hogy helyes bármi is ami eddig köztünk történt, és tudom, hogy soha többé nem ismétlődhet meg,  de talán ezzel a tudattal mégis csak könnyebb szembe néznünk a lelkiismeretünkkel. Nincs köztünk semmi olyan kötelék a valóságban, ami miatt bűnősök lennénk. Szerencsére. Csak annyi lenne a dolgunk, hogy bele törődjünk a sorsunkba és elfogadjuk azt, hogy ez jutott nekünk. Csak még épp azt kéne kitalálnom, hogy hogyan. Hogyan fogadjam el, hogy más lányokkal megteheti azt, ami velem tabu? És csak azért, mert a szüleink össze házasodtak. Milyen hülyeség már ez.
- Ki mondtad a lényeget. Nem vagyunk tesók, csak úgy kell tennünk, mintha azok lennénk. Elég logikusan hangzik. - vonom meg a vállam és lemondóan sóhajtok egyet. Bármennyire is boncolgatjuk ezt a témát, úgysem fogjuk megérteni soha. Egyik percben úgy érzem, hogy két fiatal vagyunk csak, akik az ellenkezpő nemhez tartoznak, a másikban pedig eszembe jut, hogy épp a tegnap mondták ki a szüleink a boldogító igent. - Nyugi. Eszem ágában sincs veled szexelni. Csak nem akarom, hogy mindig haragban legyünk. - szinte minden igaz a szavaimból, bár talán az első felét a mondandómnak nem teljesen gondolom őszintén. Mert mindent akarnék vele. De ezt persze nem fogom az orrára kötni, mert feleslegesnek tartom. Tudom, hogy el kell fojtanom minden bennem tomboló érzést ahhoz, hogy működni tudjunk egy családként. Még ha egyenlőre fogalmam sincs arról, hogy ez hogyan lehetne lehetséges. Tudom, hogy megígértem neki, hogy nem mutogatom majd neki a Plázában választott fehérneműket, de végül minden szabályt megszegve kénytelen vagyok. És a reakcióját látva, még tetszik is ez a játék. Bár az a tudat, hogy látta az apja szeretőit fehérneműben, egy kicsit megbotránkoztat. De az legalább jó, ha sok időbe telt is, de legalább le mondott az idősebbik Rizzi a nőzésről. A kérdés az, hogy ez mikor történik meg vajon a fiatalabbiknál is?
- Talán a te esküvődön majd én leszek a tanúd. - persze, hogy ezt sem gondolom komolyan. Eszem ágában sincs megvárni azt, amig be nő a feje lágya. Fogalmam sincs, hogy 10-20 év múlva is még mindig így fogok-e rá nézni. Vagy addig elfogadom teljesen a helyzetet. Vagy lehet nem is tart ki addig a szüleink házassága. Igazából annyi mindent szeretnék előre látni, mert így elég rossz csak találgatni, hogy vajon mi lehetne. Vagy inkább, hogy mi lenne a legjobb mindenki számára. Zavarba hoz a megjegyzése, és igyekszem én is úgy visszaszólni,hogy ő is boszankodjon egy kicsit, de látszólag csak jól szórakozik rajtam.
- Azt a nagymama bugyit inkább vedd meg Mianak. Hátha rá sem áll majd fel a farkad többet. - vigyorgok rá, bár mégg mindig bosszant az a tudat, hogy amint velem végez, egyből hozzá siet majd. Ez egyáltalán nem igazságos. Szerencsémre azonban kaptam egy másik fehérneműt, és abból ítélve, hogy milyen gyorsan kirohan az üzletből fizetés után, arra merek következtetni, hogy valahol azért mégis csak sikerült zavarba hoznom, még ha ezt nem is ismerné el a világ össze kincséért sem. Szinte elégedetten megyek utána amint elkapom a becsomagolt fehérneműmet, és közben eldöntöm magamban, hogy ez lesz a tökéletes út ahhoz, hogy neki is olyan pokoli legyen ez az egész mint nekem. Ha mutogatom magam úgy, hogy közben elérhetetlen vagyok számára, talán bele őrül egy szép nap.
- Igen. Pont te hiányoztál az életemből. - forgatom meg a szemeimet, majd követem őt a következő üzletig, ahol szinte csak ámuldozok a rengeteg gyönyörű ruha között. Azt hiszem, hogy még választani is nehezen fogok tudni, hiszen ennyi minden közül képtelenség kiszúrni a legjobbat. Mert ma este tökéletesen kell, hogy kinézzek. Csak átadom a mostohatestvéremnek a szatyrot, amiben a fehéreműm pihen, így felszabadítva a kezeimet és szerre tapogatom mindegyik olyan ruhát, amia kedvemre lenne. Addig, amíg meg nem hallom, hogy milyen könnyedén cseverésznek az itt dolgozó igencsak fiatal és csinos lánnyal. Olyan, mintha azért játszaná a jófej nagytestvér szerepét, hogy annak imponáljon. A lehető leghiggattabban sétálok vissza hozzuk azzal a céllal, hogy elvegyem mindkettő kedvét a flörtörlegetéstől.
- Igaz. Nincsenek együtt. Neki sosincs barátnője. Csak megfekteti a lányokat és annyi. - nézek sajnálkozva a lányra, akiről szinte lerí, hogy benedvesedett a bugyija a testvéremtől, és közben követem őt, aki már nem olyan mosolyogva, mint mikor jöttünk, de megmutatja, hogy hol kapom a számomra ideális ruhákat. Én rá mosolygok, végig tapogatok egy párat, magamhoz mérem őket, vissza rakom, majd amint megtalálom azt, amit tökéletesen el tudnék képzelni magamon, be is megyek a próbafülkébe. Le dobom magamról a ruháimat és bele bújok a gyönyörű feket szépségbe, azonban minden próbálkozásom ellenére nem sikerül hátul fehúznom a cipzárt. Magam előtt tartva a függönyt lesek ki, de sajnos - vagy nem -, de Mat az egyedüli a helyiségben, akinek épp semmi más dolga nincs, mint, hogy nekem segítsen. Meglepődök azon, hogy nem utasít el és nagyokat pislogva figyelem őt, ahogy egyre közelebb ér, majd megáll a probafülke előtt.
- Ugye nem szeretnéd, hogy én jöjjek ki inkább? - kérdem értetlenül, mert úgy gondolom, hogy semmi rossz nincs abban, ha két testvér segít egymásnak akár az öltözésben is. Vagyis a mi esetünkben ez lehet nem normális így, de hát most ez van. - Akkor ne nézz. Csukd be a szemed. - vonom meg a vállam és szinte már türelmetlenül várom, hogy valamit csináljon végre. Mégis amikor végül be lép mögém a fülképe, nyelek egyet, és rájövök, hogy talán nem volt a legjobb ötlet ez most tőlem. Hátat fordítok végül neki, előlről tartva a ruhámat az egyik kezemmel, a másikkal előre simítom a hajam, hogy fel tudja húzni tőle a cipzárt és próbálok nem arra összpontosítani ami az este köztünk történt. Meg arra sem, hogy mennyire bele remeg az egész testem a közelségétől. A tükörből figyelem közben, próbálok valamit leolvasni az arcáról. Véletlenül sem néz rám, ami talán nem is baj, mert így sokkal könnyebb. Azt hiszem. Amint sikerrel jár, leengedem a kezem és csak akkor fordulok vele szembe, mikor megszólal. Nem ment ki még mindig, és ezt nem tudom, hogy jót jelent-e.
- Miért? Talán nem áll jól? - kérdem kicsit zavartan, de nem lépek hozzá közelebb, hagyom, hogy megmaradjon köztünk a távolság. Úgy a legjobb mindkettőnknek. Talán. - Köszönöm, hogy segítettél. - teszem hozzá, és bármennyire is szeretném megkérni arra, hogy menjen ki, nem sikerül. Azt akarom, hogy maradjon még egy kicsit. Fogalmam sincs, hogy miért.

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
like, two steps... - Nikita & Matteo D0ef16b3f4ebe89374f5d25f1d5d7d07069d5721
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 7c7135932e827ddd5520583d79c25154b5da62b9
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
like, two steps... - Nikita & Matteo 769fa88f8b6b23f12325d6b9569b130c13bf53b2
TémanyitásRe: like, two steps... - Nikita & Matteo
like, two steps... - Nikita & Matteo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
like, two steps... - Nikita & Matteo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Khaled & Thorian || Dangerous steps
» Luciano&&Matteo
» Birthday Party - Darius & Nikita
» Matteo
» Olivia&Matteo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: