New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Stefan West
TémanyitásStefan West
Stefan West EmptyVas. Okt. 01 2023, 17:23
Stefan West
Szabad

Play by
Luke Mitchell (példának okáért, vagy Joseph Morgan, bárki hasonló kaliberű ^^)
Születési hely
New York
Kor
34-37
Lakhely
New York (bármelyik városrészben)
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
megalkotóra bízva
Csoport
Egészségügy vagy Bűnüldözés
Történetünk
Elképzelhetetlennek tartottam, hogy létezik még valaki, aki képes a pillangókat életre kelteni bennem. Évek óta nem éreztem már hasonlót, egészen addig, amíg be nem léptél az életembe. Koránt sem arról van szó, hogy a kettőnk kapcsolata szerelem lett volna első látásra, mert ez egyáltalán nem fedi le a történteket.
Munkánk révén, a hivatalos csatornákon találkoztunk először, ezt követően, mintha a sors is így akarta volna, lépten-nyomon egymásba botlottunk. A kezdeti kedélyes ismerkedést viszonylag gyorsan felváltotta egy szenvedélyekkel teli kapcsolat. Gondtalan voltam melletted, szinte boldognak éreztem magam. Bár sokáig tarthatott volna, bár te lettél volna az, akit nekem rendelt az ég.
Sok mindent tudtál rólam, de egyetlen apró, de annál fontosabb részletét az életemről eltitkoltam: férjnél voltam. Házasságom ekkorra már a nyílt vízen lebegő hajóra hasonlított; sodródott amerre a hullámok vitték.
A mai napig nem tudom, hogy megsejtette-e csalfaságomat, de életében először és nem utoljára emelt rám kezet. Az első alkalmat követően vetettem véget a kapcsolatunknak. Mégis hogy magyarazháttam volna el neked az egész helyzetet, amiben ragadtam, amiért felelősséget éreztem? Képtelen voltam, így hát indokként házasságom tényét vallottam meg neked...

Hónapok teltek el, amikor újra találkoztunk, a sürgősségi osztályon. Hivatalos ügyben jártál el én pedig... amint megláttalak, leplezni próbáltam a frissen szerzett zúzódásaimat. Tetőtől-talpig átjárt a szégyen és a bűntudat.

A férjem elhalálozott és a véletlen újra összehozott minket, felkavarva ezzel a bennem lappangó érzéseket. Magyarázattal tartazom neked, el akarom mondani, mégis mintha a nyelvemre csomót kötöttek volna.

//Számos ötletem van a karkaterrel kapcsolatban, arra is, hogy miként ismerkedtek meg, bármelyik csoportot is választja. Az előtörténetben megemlítettelek az utolsó részében, röviden.  Stefan West 3874598021 Fontos, hogy nem egy könnyed viszonyt képzelek el a két karakter között, ahol a boldogság örökké átjárja őket, sokkal inkább viharos, drámákkal és fordulatokkal teli kapcsolatot képzelek el.  Stefan West 2451935670

Sem a pb-hez, sem a névhez nem ragaszkodom, de ha megérkeztél kérlek írj. És gyere, mert nagyon várom, hogy felforgasd az egyébként is viharos életemet.  Stefan West 1471401822 //

livin' in new york



You can walk away and say "We don't need this." but something in your eyes says "We can beat this.
mind álarcot viselünk
Eloise Brown
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Stefan West Tumblr_pja8euiWov1xl20m1o1_400
♫ :
exile
★ családi állapot ★ :
widow
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Stefan West SgImm
★ foglalkozás ★ :
911 diszpécser
★ play by ★ :
Mila Kunis
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
Stefan West SgImq
 
Stefan West
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nicholas H. West
» bellamy west
» the west's girls
» bailey west
» Charlotte West

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: