New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Ma 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Ma 21:58-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 21:52-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin
Témanyitás ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin
 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin EmptyVas. 1 Okt. - 14:12


Erin & Gavin

Life is full of surprises, isn't it?


- Apa! – Ismételte el Autumn sokadszorra, hiába, hogy Gavin nyomatékosan megkérte, hogy még van közel húsz perc munkája, abban a rövid kis időben legyen olyan kedves és ne zaklassa minden apró butasággal. Ezek az apja által butaságnak nevezett dolgok Autumn számára többnyire katasztrófaértékűek voltak: kiborult a cukorka, elfogyott a kakaó vagy a cukros tej, vége van a mesének, megállt a mese és csak teker a képernyő közepén a „kukac”, meghalt Simba apukája, Herkules felborította az oszlopokat és azt most ki fogja újra építeni?!
- Apu! – Valahonnan a nappali túlvégéről érkezett a szirénaszerű gyerekzsivaj, amit néha egy dörrenés és egy borulásra emlékeztető tompa puffanás követett. A sípoló kutyajáték hangja, amióta megvették a gyereknek a jószágot, azóta rendszeres volt az otthonában mint háttérzaj, hiszen olyan nem volt, hogy a gyerek jött, de Melody nem. Gavin és a kislány mostohaapja, Nathan volt az értelmiszerzője annak, hogy Autumn a születésnapjára kapjon egy kutyát, „hiszen olyan régen könyörgött már érte”. Utólag belegondolva, egyet kellett értenie Sylviával és igazat adni neki abban, hogy azzal az állattal a lányuk soha az életben nem fog igazán foglalkozni, amennyiben az ellátásáról van szó, csak és kizárólag a rosszaságban keres majd benne cinkostársat. Korai volt még, de ezt soha nem vallotta volna be a volt feleségének. Büszkébb volt ő annál, így magára vállalta a kutya nevelését is, aki adott alkalommal több ideig volt nála még Autumnál is. Volt, hogy néhány nappal vagy egy-két héttel később vitte csak utána, de olyan is akadt, hogy legközelebb csak akkor találkozott egymással a két ördögfattya, mikor a kislány Floridából ismételten az apjához repült New Yorkba.
Gavin kilökte maga alól a gurulós széket, ami a lendülettől az irodának használt, az ő karfesztávolságától alig néhány tíz-húsz centivel nagyobb szobának a másik végéig gurult. Határozott, dörgő léptekkel indult el a zsivaj irányába. Az első néhány méteren már sikerült felfedeznie néhány nyomát annak az armageddon-szerű állapotnak, ami a nappaliban és a konyhában várta. Felborult növények, széthordott, szőnyegbe taposott föld… fecnikre tépkedett napilapok és ezeréves magazinok azokból az időkből, mikor Sylvia és ő még egy párt alkottak, a nő pedig irigylésre méltó szenvedéllyel gyűjtötte a legnagyobb divatmagazinok majd’ egy kilós példányait. A tapéta egy helyen derékmagasságig feltépve, a fotel matraca kirágva várta a gazdáját.
- Autumn…?! – Azt se tudta belőni, hogy a hangja valójában kérdőnek, tanácstalannak vagy haragosnak hatott? A nappali közepére összehordott szemétdomb kellős közepén ott ült a kutya, tőle fél méterre egy kertvárosi tavacskát is szégyenbehozó pisitócsa, Autumn pedig a szőnyeg még tiszta sarkában ücsörögött törökülésben, előtte egy színezővel és két kisiskolás osztálynak elegendő színes ceruzával.
- Apa, Melody bepisilt – olyan természetes könnyedséggel mondta ki, tekintetében vidám csillogással, szája szélében közömbös, hetyke kis mosollyal, mintha az lett volna a megoldás a csatatér közepén, hogy az apjának üvöltözik ahelyett, hogy valamit csinált volna, de legalábbis fel-alá rohangált  volna, hogy tragédia történt, valaki hárítsa el!
- Bepisilt. És azon kívül megemelted akárcsak egy pillanatra is a fejedet, hogy mit csinált még?! – Hörrent immár szigorúbban, és a közben elé kocogó kutya piros nyakörvébe belekapaszkodva a fürdőszobába penderítette annak rögtönzött magánzárkájába. – Arról volt szó, hogy ha jelez, hogy pisilnie kell, akkor szólsz! Ötvenhatszor átbeszéltük! Ha itt ülök kint, akkor is szólsz, most miért nem?
- De hát én szóltam. Többször is.
- Az, hogy megállás nélkül apázol, Autumn és kétpercenként rám rúgod az ajtót valami ostobaság miatt, akkor ne is csodáld, hogy nem vágtázok elő minden második apára! – Persze, nyilván Gavin volt a hiba fő okozója, amiért úgy gondolta, hogy lehet még hátra egy kis ideje, hogy a papírmunkával foglalkozzon, ha már a kedves exe felrúgta a terveit és váratlanul beállított a gyerekkel és a kutyával együtt, mondván kéne néhány nap felügyelet. Neki is kellett volna sok minden, de nyilván nem kérhetett senkitől plusz segítséget, gyerekfelügyeletet, ráadásul nem volt biztos benne, hogy az irodában, hogy fogadták volna, ha megjelenik egy nyolcévessel és egy kutyával az oldalán, mondván „jött dolgozni”. Így azonnali homeoffice-t kért, ami húsz perccel azelőttig tökéletesen működött.
- Minden fontos volt, amiért bementem.
- Akkor most az is legyen fontos, hogy a ceruzáidat visszateszed a helyére, összeszeded az összes széthordott játékot, azt is, ami Melody-é! – Fröcsögte annál idegesebben, minél többet látott a jóformán megsemmisített lakásból. Csak egy kiskutya - emlékeztette magát. Jó lesz ágyelőnek.
- Jól van már…
- Autumn, nekem ne forgasd a szemed! Az volt az egyetlen kérésem, hogy amíg befejezem a dolgomat, figyelj oda a kutyára! Nem?
- De, hogy figyeljek oda rá, ha a TV-ben ment a mese? Azt mondtad, hogy üljek és nézzem a mesét, ne mozduljak!
- Ó, igen?! És végig nézted ahogy a jószág mindent lerombol körülötted?
- Csak szót fogadtam, az is baj?
- Jól van. Állj fel, takarítás!
Nem volt elragadtatva se a gyerek hozzáállásától, se attól, hogy két felnőtt is volt odahaza Floridában, de csesztek bele abba, hogy Melody-t, mint egy alig néhány hónapos rosszcsont kiskutyát, neveljenek. Ott volt neki udvar, egy olyan hely, ahol szabadon rohangálhatott és kedvére rombolhatott, bár eltudta képzelni, hogy Nathan mennyire volt odáig, amikor a rózsatöveket lovasította meg a kis ravasz. Gavin lakása viszont egy tömbépület ötödik emeletén volt, ahol egyetlen helyen lehetett csak friss levegőt szívni az ablakokon kívül és azt kinevezni udvarnak, a nappaliból nyíló, háromszor másfél méteres erkélyt… ahol pedig történetesen egy faszenes grill pöffeszkedett a szomszédok legnagyobb örömére. A grillről nem tudott lemondani. Élt-halt egy jó BBQ-ért. Tehát szabad tér ott se volt sok.
Miután egy vödörbe vizet engedett és fertőtlenítőszert nyomott, felnyalábolt három rongyot egy felmosófával egyetemben, az ajtó és a félfa közötti résen még megküzdött a Retrieverrel és annak aprócska, tűhegyes cápafogaival. Végezetül egy félig megcsócsált lyukas zoknival, de győzedelmeskedett és távozott a fürdőszobából. Autumnnal feltöröltette a pisit, összeszedette a játékokat, és épp csak akkora retek és kosz maradt még hátra amit hatástalanítania kellett, hogy annak kivitelezése közben jóformán észre se vette a csengő jellegzetes „bim-bamját”.
- Apa!
- Mi van már megint?! – Attól tartott, hogy a kislánya hangja és jellegzetes apázása miatt, minden éjjel fel fog sírni álmából.
- Itt egy idegen.
- Milyen idegenekről beszélsz?
- Azért idegen, mert nem ismerem!
- Miért nyitsz egyáltalán te ajtót bárkinek is?! – Összegyűrve az egyik rongyot a vizes vödörbe hajította, majd feltápászkodva a földről, az előszobába ballagott. Hatalmas tenyerét a lánya szőke üstökére simította és elhúzva őt az ajtótól, maga mögé lökdöste – menj folytasd a dolgod! – Morogta az orra alatt, s csak azután kapaszkodott bele a kilincsbe, hogy ő maga is megnézze, kiféle és miféle az az idegen?
- Erin? Hát te... te mi járatban erre? – Lopva a háta mögé lesett, ahol Autumn karba tett kezekkel ácsorgott, számonkérő tekintettel.

BEE



Christian Whitlock
I know when my day will come Go back to the place that I came from. Looking back, will I think that I did the right? I still don't sleep at night. Ghosts follow me around these days, Haunting my head and house; My mind is crazy loud But I won't give in to it, Take it all in stride.

Erin Silverton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Christian Whitlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin 890fe25dbde5d152b35eb37184ceac97a3fd3378
We cross our bridges when we come to them and burn them behind us, with nothing to show for our progress except a memory of the smell of smoke, and a presumption that once our eyes watered.
___________

 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin OK5L7We
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
NY Manhattan, Virginia Quantico
★ :
If an injury has to be done to a man it should be so severe that his vengeance need not be feared.
___________

 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin XMDIYYZ
★ foglalkozás ★ :
Viselkedéselemző
★ play by ★ :
Ben Barnes
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
Within the core of each of us is the child we once were. This child constitutes the foundation of what we have become, who we are, and what we will be.
___________

 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin CCsBsDS
TémanyitásRe: ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin
 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin EmptyVas. 8 Okt. - 23:45
Gavin

- Oké, ahogy megbeszéltük, figyeljétek meg a helyszínt és jelentkezzetek be, ha felbukkan Omar. Ne kezdjetek magánakcióba, csak figyeljétek meg, hogy kivel találkozik, miről beszélnek. Minden részletre szükségünk lesz, arról a másik pasasról pedig küldjétek meg az adatokat, amiket majd Gavin…- pillantásommal a férfit kerestem, de szokatlan mód most nem láttam feltűnni vonásait Douglas mellett, ez pedig fokozta a már reggel óta bennem felgyülemlett feszültséget.
- ..Szóval amiket majd Gavin fog kielemezni nekünk, ha befárad. Valaki tudja, hogy hol van Whitlock ügynök? - pillantásom mindenkin végig szökött, többen a vállukat rántották meg, még Sandra is hevesen rázta a fejét, pedig ő aztán többnyire mindent tudott a kollégák beosztásáról, és egyéb programjairól. Egy halk sóhajt elnyomva összepréseltem ajkaimat, végül bólintottam.
- Rendben, akkor a megbeszéltek szerint kérek mindenkit, hogy folytassa a munkát, én pedig…most dolgom van - már fordultam is sarkon, miközben fejben már futtattam is le magamban a mai napi teendőket, s próbáltam emlékezni arra, hogy mi is a következő lépés, mire kell majd figyelnem.
Őszintén, leterhelő volt számomra ez az új beosztás, és nem éreztem úgy, mint aki a helyzet magaslatán lenne. Persze próbáltam megtenni mindent azért, hogy ez ne látszódjon, igyekeztem határozottan vezetni a csapatot, de ez a négy fal között zajló munka még mindig távol állt tőlem.
Az irodámba érve azonnal ki kellett nyitnom az ablakot, hogy egy kis friss levegő érjen, hogy a nap sugarai érintsék az arcomat, s érezzem a természet érintését. Kintre vágyakoztam, vagy leginkább bárhová, csak épp ne kelljen a saját bőrömben lennem. A fejem fájt, miután rosszul aludtam és Richarddal is sikerült összevesznem. A reggeli kávé sem akart hatni, ezért miután megropogtattam a nyakamat, az első dolgom az volt, hogy előkotorjak a fiókból egy aszpirint és bevegyem egy pohár vízzel. Akkor csörrent meg a telefon, a HR-ről hívtak, s egyben felhívták a figyelmem egy, az asztalomon heverő borítékra is.
A hívás után azonnal felpattantam, sietős léptekkel értem el az ajtót, hogy a kilincset lenyomva máris kilessek, hátha már megérkezett az a majom.
- Sandra, Whitlock ügynök hol van? - kérdően pillantottam az asszisztensre, aki majd kiköpte a kávét, úgy rezzent meg a váratlan kérdéstől.
- Khm, betelefonált és ma otthonról dolgozik, mert a.. - nem is hagytam, hogy végig mondja, már csuktam is vissza az ajtót. Előhalásztam a mobilom, és csörgetni kezdtem, miközben már kaptam is fel a mappát az asztalról, hogy aztán sietős léptekkel vágtassak végig az irodán.
- Douglas a helyettes, Doug, hívj ha van valami - hadartam el, mielőtt még bezárult volna a lift ajtaja.
Kocsiba pattanva máris beütöttem GPS-en a férfi címét, ugyanis a régi ismeretségünk ellenére még egyszer nem jártam a lakásán. Most viszont mindenképp beszélnem kellett vele, csak épp nem vette a fáradtságot, hogy felvegye a telefont.
Feszülten doboltam ujjaimmal a kormányon, ahogy a pirosnál kellett várakoznom, közben a mobilom kijelezte Richardot.
- Mondd - nem túl kedvesen kértem, mert sem az idő, sem pedig a hely nem volt alkalmas arra, hogy megbeszéljük a reggel történteket. A drága párom azonban nem azért hívott, hogy mondjuk elnézést kérjen a hangvételért, ugyan, ez már luxus lett volna a kapcsolatunkban. Ehelyett veszekedve hordott le, s egyben emlékeztetett, hogy valamit elfelejtettem.
- Basszus - csúszott ki a számon, s ezúttal igaza volt. Olyan sok minden járt mostanában a fejemben, és annyi minden megváltozott, hogy néha az igazán fontos dolgok teljesen kimentek a fejemből. Ilyen volt az a repjegy foglalás is, amit nem intéztem el, pedig megkért rá.
- Sajnálom - őszinte, gyengéd szóval próbáltam tudtára adni, hogy ez tényleg az én saram. Tényleg hibásnak éreztem most magam, és éreztem azt is, hogy vaj van a fülem mögött, ezúttal tényleg. Richard viszont hirtelen mindent is rám zúdított, csúnyán, s még beszéltem hozzá, próbáltam higgadtan csitítani, megszakította a vonalat.
Egy biciklist ekkor majdnem megtoltam hátulról, kevésen múlt, hogy nem kaptam el jobb elsővel, de még időben sikerült lefékeznem. Ennél szarabb reggelem nem is lehetett volna, csak gyűlt bennem a feszültség, s már szinte dühös mozdulatokkal vettem be a kanyart, ami Gavin háztömbjéhez vezetett.
Ötödik emelet, szedtem is a lábam, hónom alatt a nagyméretű borítékkal, mely ekkor már felbontva hevert karom szorításában. Az ajtóhoz érve dörömböltem és párhuzamosan nyomtam a csengőt is, s ahogy nyílt az ajtó, már majd, hogy káromkodtam, de valahol félúton a hol a fa és szba voltál között elnémultam, s döbbenten pislogtam az ajtóban ácsorgó kislányra.
- Sziiaa? - a váratlanból felocsúdva egy kicsit dallamosra sikeredett, s inkább kérdő sziát sikerült kiböknöm, miután összenéztem a kisemberrel, pontosabban kislánnyal. Nem számítottam rá, hogy majd egy ilyen kis pöttöm nyit ajtót, éppen ezért ez a kis zavar ki is zökkentett pár másodpercre a haragomból. Viszont ahogy megjelent az ajtóban a férfi teljes magasságában, úgy máris visszatért a dühöm, s szúrós pillantásom a tekintetébe fúrtam.
- Teázni jöttem, mégis mit gondolsz ? - kérdeztem feszülten, ahogy a nyitott borítékot a mellkasához vágtam. Mielőtt azonban ostorozni kezdtem volna a szavakkal, feltűnt az ott toporgó kislány, aki karba font kezekkel méricskélt, s amire hirtelen megint csak nem tudtam mit reagálni. Nem értettem én a gyerekekhez, olyanok voltak számomra, mintha teljesen más bolygóról érkeztek volna, egy kicsit talán félelmetesek.
- Apa csak Hercegnőkkel teázik, rajtad nincs korona - lépett elő apukája takarásából, s már nyújtózott is kezével Gavin tenyere felé, miközben szúrosan rám pillantott. Erre megint csak felszaladt a szemöldököm, teljesen letaglózott ez a pillanat. Életem során számtalan bűnözővel bántam el, nem egyszer kerültem közelharcba, s kellett leterítenem olyan férfiakat, mint amilyen Gavin is volt. És most itt állt velem szemben egy édesapját védő kislány, akivel nem tudtam mit kezdeni.
- Öhm …mond csak, tudnánk beszélni egy percet a Hercegnő nélkül? - kérdeztem erőltetett mosollyal, mert tényleg a határán voltam annak, hogy ott helyben felrobbanjak.
mind álarcot viselünk
Erin Silverton
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin Tumblr_inline_pjwx6fJO6N1u13r5i_400
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Készülőben
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatban
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin Tumblr_pkewy8OSQk1y0fs57o7_400
★ foglalkozás ★ :
FBI Felügyelő Ügynök
★ play by ★ :
Elsa Pataky
★ hozzászólások száma ★ :
4
TémanyitásRe: ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin
 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin EmptyCsüt. 19 Okt. - 11:38


Erin & Gavin

Life is full of surprises, isn't it?


- Ott is van még egy folt – Autumn hangja játékosan csilingelt, miközben apró lábujjai a szőnyeg ép részének hosszú szálaiba mélyesztette. – Meg ott is!
- Jól van, én is látom! Inkább azzal lennél elfoglalva, hogy felveszed a mamuszodat és nem ott totyogsz, ahol a legnagyobb kosz van. Ülj le a fenekedre, értve vagyok?!
- Akkor most takarítsak, vagy üljek?
- Ülj le! – Rivallt rá a kislányra, aki vékony réssé szűkített, Gavinével megegyező kék szemekkel meredt az apjára. - Úgyis csak egyel többen vagyunk veled.
– Tudtad, hogy az állandó idegesség és a stressz korai halálhoz vezet? – Az apja rongyot tartó keze megállt a levegőbe, mielőtt még újra a meleg vízzel teli vödörbe merítette volna és olyan elképedéssel, olyan értetlenséggel meredt a gyerekére, mintha azt életében az előtt soha nem is látta volna.
- Azt hiszem sürgősen el kell beszélgetnem Nathannel.
- Ezt a TV-ben hallottam. Gyógyszer reklám volt.
- Persze, mindjárt elhiszem, hogy a Netflix reklámokat ad – nem sűrűn nézett TV-t. Nemcsak, hogy lehetősége se volt arra, hogy olykor-olykor valami éjszakákba nyúló filmet megnézzen, de nem is igazán érdekelték őt a TV műsorok. Sokkal inkább egy-egy focival ugrott neki az estének az esetben, ha szabadnapja volt, vagy képtelen volt álomra hajtani a fejét. Emiatt nem is tudott nyilatkozni a nagynevű streaming szolgáltató szokásairól.
- Jó. Ülj le inkább! – Megrázta a fejét. Hiába, hogy már nyolc év gyakorlat volt a háta mögött, a gyereknevelést mindig a leggyengébben és már-már felületesen elsajátított kompetenciái egyikének tartotta. Előbb ment volna neki egy több száz főt számláló maffiacsoportnak, minthogy bevállalja hosszútávon a saját lányának pesztrálását, hiába, hogy természetes könnyedséggel vett minden olyan akadályt, amit apaként az élet az útjába gördített. Ezek ellenére mégis, sokszor szó szerint igazi pokolként élte meg a gyereknevelést, hiszen ő maga is rossz alapokat hozott otthonról, ami miatt, ha kényszeredetten is de megfogadta, hogy következetes de jó apa lesz, és minden olyan hibát, amit az ő szülei elkövettek a bátyja vagy az ő nevelése tekintetében, azt neki nem lesz szabad. Illetve szerette volna azt hinni, hogy ő másképp is tudja csinálni, de mint ismeretes, a legnagyobb ellenállások vezetik az embert csapdába. Mindig azzal takarózik és mentegetőzik az ember, hogy „ő aztán sosem…” Sosem fog rácsapni a gyereke fenekére, nem fog neki tockost adni, ha megérdemli, akkor sem. Nem emeli meg a hangját vele szemben, nem fogja tiltani a barátaitól vagy bármi mástól, ha rossz fát tett a tűzre vagy rossz jegyet hozott haza az iskolából. Nem tiltással, hanem értelmes beszéddel, a gyereket egy „mini felnőtt” változatként kell kezelni, mert megértik a szép szót is. Ő nem fogja feleslegesen korlátozni a gyereket... Így tartotta. Aztán minden elromlott és megbukott, már ami az elhatározásait és a korai fázisban megfogalmazódott terveit illette és rá kellett jönnie, hogy Autumn keményen megdolgoztatja őt, mint emberileg mint apaként. Hiába volt minden nemű elhatározása, fittyet kell hánynia rájuk, mert egy gyereket igenis, kőkeményen nevelni kell. Csakhogy az apai szív befolyásolható, és a lánya sokszor az orránál fogva vezette őt.
Mindig úgy tekintett Autumnra, mint az élete fő művére, akiben fele-fele arányban keveredett az ő katonás – ügynökös – szabálykövetése és fegyelme, de ezekkel együtt egy kis játékosság is, mint az anyja talpraesettsége, karakánsága és szókimondása. Ezek keveréke pedig egy valóságos, két lábon járó szörnyeteget faragott a kislányból, aki olyan csípős megjegyzésekkel és beszólásokkal volt képes traktálni az embert, ami még Gavint is pillanatok alatt földre vitte vagy zavarba ejtette. Az emberek jóformán csak pislogtak mellette és a fejüket vakarták, hogy mégis honnan ennek a gyereknek a változatos szókincse, a tudálékossága és a kivagyisága? Hát rá kellett ébrednie, hogy Sylvia és az ő korábbi szerelméből fogant kislányt a nő új férje sózta és borsozta a maga elviselhetetlen pszichológus jellemével, akinek nem mellesleg Gavin véleménye szerint sokkal inkább volt szüksége szakorvosra, mint azoknak, akiket ő kezelt.
Hogy haragudott volna rá, amiért nem figyelt oda a kutyára? Voltaképp nem, sokkal inkább saját magára volt mérges, amiért nem mondta el kristály tisztán azt, hogy mit vár a gyerektől abban a maximum harminc percben, míg befejezte a maradék, még hátra lévő dolgát. Úgy érezte, hogy tévedett, mikor a kiskutya mellett kezdett el kampányolni. Be kellett látnia azt, hogy az anyja mégis csak többet volt a gyerekkel, jobban ismerte a habitusát és sokkal inkább tisztában volt azzal, hogy mit lehet neki és mit nem, mire képes nyolc évesen és mire nem. Az, hogy egy kutya nem a legmegfelelőbb döntés volt, az több mint biztos volt. Mint ahogy az is, hogy valószínűleg soha az életben nem fogja kivakarni a földes pisit a szőnyegből. Majd beteszi a kanapé alá, aminek pedig szerezni kell új huzatot, ha már a kiskutyafog áldozata lett.
Aznap nem számolt vendéggel, főleg nem Erinnel. Olyannyira nem, hogy még a hallása is szelektálta a csengő hangját, na nem úgy Autumnét, aki szerint „idegenek” járnak az otthonukban.
- A hercegnő nélkül? Abban nem vagyok teljes mértékben biztos – mert azt a gyereket lehetetlenség volt lerázni hosszú távon.
- Ahhha! – Bukott ki a kislányból. – Apa, azt mondtad, hogy csak az enyém a mai estéd! Ki ez?
- Mondtam már, hogy az emberekre nem azt mondod, hogy ez, hanem „ő”? Erin egy kollégám és van egy kis megbeszélni valónk… gondolom – sandított a nőre. – Gyere be! – Megvárta míg belép a lakásba, s ha megtette, a nyílászárót halkan tette a helyére mögötte. – Bocs a rendetlenségért, éppen… két tragédia között állunk.
- Kettő? Miért, mi a másik?
- Majd megbeszéljük. Menj be a szobádba jó?
- Vihetem Melody-t is?
- Ha odafigyelsz, hogy ne pisiljen és rágjon össze semmit, akkor viheted. És szólj is! – belefáradt a kutyát érintő harcba, de biztos, ami biztos alapon, mellkasán karba tett kezekkel végig nézte, ahogy a nyuszis mamuszában elcsattog a fürdőszobáig, majd a zsemleszínű kis jószággal együtt a következő ajtónál eltűnnek.
- Beszóltam, hogy ma és holnap nem tudok bemenni és itthonról dolgozok. Azt mondták nem vagy bent, de átadják. Látom jól sikerült… a telefonom nincs ám kikapcsolva – tett egy apró utalást arra, hogy nem kell rárúgni a lakás ajtaját, ha valami probléma merül fel, elérhető más módon is, majd fejével a konyha felé biccentett. – Kávét? Teát? Bármit?

BEE



Christian Whitlock
I know when my day will come Go back to the place that I came from. Looking back, will I think that I did the right? I still don't sleep at night. Ghosts follow me around these days, Haunting my head and house; My mind is crazy loud But I won't give in to it, Take it all in stride.

Erin Silverton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Christian Whitlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin 890fe25dbde5d152b35eb37184ceac97a3fd3378
We cross our bridges when we come to them and burn them behind us, with nothing to show for our progress except a memory of the smell of smoke, and a presumption that once our eyes watered.
___________

 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin OK5L7We
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
NY Manhattan, Virginia Quantico
★ :
If an injury has to be done to a man it should be so severe that his vengeance need not be feared.
___________

 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin XMDIYYZ
★ foglalkozás ★ :
Viselkedéselemző
★ play by ★ :
Ben Barnes
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
Within the core of each of us is the child we once were. This child constitutes the foundation of what we have become, who we are, and what we will be.
___________

 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin CCsBsDS
TémanyitásRe: ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin
 ~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
~ Life is full of surprise ~ Erin & Gavin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» surprise in my life
» Jessica & Gavin
» - Alex & Pixie - When life gives you a big surprise
» I'm aiming for full control of this love [Dick&Alyson]
» suprise reunion - Gavin & Jonathan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: