New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Talk dirty to me. Matteo & Eden
TémanyitásTalk dirty to me. Matteo & Eden
Talk dirty to me. Matteo & Eden EmptyKedd Szept. 19 2023, 17:27


matteo and eden

am I on your to-do list?
Camille karja ösztönösen fonódik az enyémre ahogy sétálunk Staten Island kivilágított utcáin. Szabad kezemmel a hajamba túrva igazítom meg a tincseimet, amiket még korábban az ő lakásán göndörítettünk laza hullámokba.
-Kibaszott nagy buli lesz.-lelkendezik már sokadjára, én pedig csak a szemem forgatva nevetek fel. Persze, hogy az lesz, hiszen mi is ott leszünk, így ehhez kétség sem fér.
Annak ellenére, hogy őt az alvilági körökben illegális autóversenyeken sikerül megismernem a szülei eszméletlenül pénzesek, így ő gyakran bulizik olyan helyeken, mint ahova most is igyekszünk éppen. Gazdag kölykök puccos aljasodása. Cipőink sarkai teljes szinkronban koppannak a járdán ahogyan haladunk a hotel irányába. A tequila az ő kezéből az enyémbe vándorol az ajkaimhoz illesztve iszok néhány kortyot mielőtt visszaadom neki.  Még a célunk előtt kivégezzük az üveget, így üres kézzel lépünk be az épület előterébe, ahol komótosan fut egy kört a tekintetem, anélkül, hogy a lépteinken lelassítanánk. Camille rutinosan halad a lift irányába, nem először járja már végig ezt az útvonalat, így én gondolkodás nélkül követem őt.
A lakosztály vagy inkább lakás már tele van emberekkel, hiszen mi Hamupipőkével ellentétben nem éjfélkor távozunk, hanem akkor érkezünk. A bejáratnál mindketten megállunk egy pillanatra, az ő tekintete ismerősöket keres, én csak felmérem a terepet, miközben a keze lassan fonódik a derekam köré majd közelebb hajol hozzám, hogy jobban halljam őt a zenétől, neki pedig ne kelljen kiabálnia.
-Ma próbálj meg nem mindenkit kirámolni...-vigyorog a tincseim közé miközben a fülembe súg egy játékos hangsúllyal majd ad egy puszit az arcomra.
-Nem ígérek semmit.-vonom meg a vállaimat nevetve majd a kanapé felé irányít, ahol minden bizonnyal az ő társasága időzik. Leülünk egymás mellé, én pedig keresztbeteszem a lábaimat, hogy ne villantsak máris egyből mindenkinek fehérneműt. Hosszú még az este ráérek még ilyen húzásokra bár igazából ma nem terveztem senkit sem hazavinni vagy mással hazamenni. Persze ez csak egy elképzelés, semmi sincsen kőbe vésve.

BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
Talk dirty to me. Matteo & Eden 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
Talk dirty to me. Matteo & Eden 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: Talk dirty to me. Matteo & Eden
Talk dirty to me. Matteo & Eden EmptyKedd Szept. 19 2023, 19:48

Eden & Matteo

Mia már korán reggel a lakosztályban tett vett, mert állandóan azt érzi, hogy ő lesz a nagy háziasszony, pdig egyátalán közöm sincsen hozzá. Annyira utálom, amikor ki akarnak sajátítani és a pasijának hív. Felnőtt emberek vagyunk, kinőhetnénk már ebből a nevezzünk mindent nevén dologból, nekem jó ha nincsen semmi és mégis van, nem kell kötöttség és ezt néhány nő nem tudja felfogni. De most hagyom neki, mert a fejem majd széthasad, beveszek két fájdalomcsillapítót, whisky-vel, mert máshogy nem fogom bírni a mai nap készülődését. Már tegnap felbéreltem egy csapatot, hogy tegyék rendbe a helyert, mert most, hogy apám összeházasodott az újdonsült arájával, nekem 1 hónap kényszer otthon lakást talált ki, és mivel rendes gyerek vagyok megteszem neki, mert azt mondja ez fontos. Ez mind nem lenne annyira rémes, ha nem lenne egy mostoha húgom is, aki az idegeimen táncol de nem a rossz értelemben. Jobb néha nekem itt lenni és kiereszteni a gőzt, de az azt jelenti, hogy a hely elég hamar taccsra van vágva, amit én biztosan nem fogok rendbe rakni.

10 órakor kezdenek el szállingózni az emberek, bennem a normál napi gyógyszeradagom kétszerese van, amit alkohollal tömtem magamba, hogy ne menjen szét az agyam. Mia nyájasan üdvözöl mindenkit, ami nem baj, mert legalább nem nekem kell. Kezemben egy nagy üveg itallal és füstölő cigivel ülök a kanapén, és jópofizok mindenkivel, akivel kell. Csak jól akarom magam érezni a sok családi dráma nélkül, a tudat nélkül, hogy megfektetem a saját mostoha húgom, bár akkor még nem tudtam, hogy közöm lesz valaha is hozzá. Ma el akarom érni, hogy Miának is leessen, hogy nem vagyunk együtt, így ki kell nézzek valakit, aki vevő a csodás természetemre.
Cami alakja kezd el kirajzolódni, már kicsit homályos látásom ellenére előttem amire széles vigyor húzódik a számra. Mellé pilantok és végig mérem a barátnőjét, akit még sosem láttam, de azt hiszem örülök a találkozásnak. amikor lehuppanak mellém nyomok két puszit rég elveszett Cami arcára, és előrehajolok, hogy köszöntsem vadiúj tagját a bulinak.
- Máskor is kihagyhatsz egy két partit ha utána ilyen szép csajokat hozol magaddal. - nézek végig a barna hajú csajra, majd hanyagul vetem vissza a hátam a kanapénak. Intek egy srácnak a konyhából, és mintha tudná mit akarok, hoz még egy üveg italt, amit a csajok kezébe nyomok. - azért remélem szomjasak vagytok annak ellenére, hogy jó későn érkeztetek. Matteo vagyok, amúgy, üdv a hotelemben. - fordítom a fejem Camilla háta mögött a lányra, és még egyszer feltűnően vizslatom végig őt. Azt hiszem nem lesz egy könnyen megkapható lány, de lehet elég lesz vele játszadozni, hogy elfárassza az agyam.


BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Talk dirty to me. Matteo & Eden 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: Talk dirty to me. Matteo & Eden
Talk dirty to me. Matteo & Eden EmptyKedd Szept. 26 2023, 01:17


matteo and eden

am I on your to-do list?
Igazából kölcsönösen tudnánk egymást hibáztatni, hogy miért ilyen későn érkezünk meg és valószínűleg mindkettőnk érvelésében lenne némi igazság, még szerencse hogy mi nem szoktunk egymásra mutogatni egyszerűen azt mondjuk, hogy örüljenek, hogy egyáltalán felöltöztünk és elindultunk. Sosem voltam szégyenlős, így még csak az sem hat meg kifejezetten, hogy rajta kívül konkrétan nem ismerek itt most senkit, hiszen ez minden bizonnyal hamarosan változni fog mivel az ilyen helyeken általában előbb vagy utóbb, de valaki figyelmét mindenképpen felkeltem. Camille ismerőseihez csatlakozva ő máris megkapja a neki kijáró köszönéseket, az én tekintetem pedig azonnal megakad a srácon, aki legalább olyan szemérmetlenül mér végig engem, mint én őt. Na mit mondtam az előbb? Lassan húzódnak mosolyra az ajkaim miközben hanyag eleganciával megejt egy bókot közvetetten.
-Hmm.. Tudod, hogy én csak a legjobbakkal mutatkozom.-vigyorog rá Cami majd vet rám is egy pillantást és alig láthatóan megvonogatja a szemöldökét. Ez nála általában azt jelenti, hogy van értelme megmozdulni a dologra, mondjuk a srác külseje alapján ebben nem is kételkedtem. A tekintetem újra megpihen azon az éles arcélen, amitől biztos vagyok benne, hogy megszámlálhatatlan mennyiségű bugyi csúszott már a földre. Már a szeme csillanásából látszik, hogy nagy játékos, azokat pedig én kifejezetten kedvelem.
-Mi mindig tudunk inni még egy pohárral.-vonja meg a vállát és tölt is mindkettőnknek.
-Eden vagyok. Köszi a lehetőséget.-kacsintok rá még akkor is ha én igazából ma csak a barátnőm +1 fője vagyok és nem is nekem szólt közvetlenül a meghívás. Átveszem Camitól a poharat, amit felém nyújt és koccintunk mielőtt mindketten lehúzzuk a felest majd a keze a combomra csúszik és kicsit meg is veregeti fedetlen bőrömet.
-Megyek köszönök a többieknek. Te addig jó legyél.-villant rám egy nagy mosolyt. Szóval engedély megadva, hogy játszhatok a hotel tulajdonossal.
-Sose voltam.-viszonzom a mosolyát majd követem a tekintetemmel ahogy feláll és a konyha irányába eltűnik a szemeim visszatérnek Matteo-ra és és elfoglalva Cami helyét közelebb csúszok hozzá.
-Mesélj nekem mióta is ismered a bájos Camille-t? Kíváncsi vagyok, hogy mennyire legyek mérges rá, hogy egy ilyen szép pofit rejtegetett eddig előlem.-mondjuk nem csodálom, hogy eddig nem eresztett be közéjük, hiszen épp csak bemutatkozott nekem a srác és én máris elővettem a legangyalibb mosolyom, amit csak találtam hirtelen, hogy a lehető leggyorsabban beférkőzzek a bőre alá.

BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
Talk dirty to me. Matteo & Eden 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
Talk dirty to me. Matteo & Eden 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: Talk dirty to me. Matteo & Eden
Talk dirty to me. Matteo & Eden EmptyKedd Szept. 26 2023, 18:04

Eden & Matteo

Mindig is érdekelt, hogy miért akar egy lány ennyire megfelelni egy olyan normának, ami nem kíváncsi rá. Mármint tök cuki, hogy ennyire próbálkozik Mia, hogy egyengese az este útját, de sosem kellett ehhez külön ember ő mégis mosolyogva üdvözöl mindenkit és próbál úgy viselkedni, mintha minimum ő szervezte volna az egészet velem kézenfogva. Tudja, hogy nem vagyok a monogám kapcsolatok nagy szakértője, sőt ha kapcsolatról van szó szeretek inkáb hátralépni kettőt vagy inkább többet, mégis próbálkozik. Ez aranyos tőle, de na.
Amint meglátom Camille-t elibbeni a dögös barátnőjével el is felejtem Mia létezését is, ami tudom, hogy pöcs dolog részemről, de nekem valahogy csak így működnek a bekötéseim.
- A legjobb a legjobbakkal, értem. - mondom neki bólogatva, mert azért ő sem kispályás, de nekünk sosem ment el olyan irányba végül a kapcsolatunk, hogy a barátságon túl menjünk, valójában sosem tudtam az okát, de valahogy ő jobban passzolt hozzám máshogy, mint testileg, sok ilyen csaj van, és talán velük jobb is a viszonyom.
örömmel hallom, hogy még mindig fér beléjük alkohol, mert itt aztán abból van dögivel. Miután lehúztuk a gyorsan szerzett italt, Cami szinte lép is, amiért talán hálás is vagyok neki, így már egészen közvetlenül tudok beszélgetni újdonsült vendégemmel.
Szavain csak elmosolyodok, és lábaimat feldobva egymásra kényelmesedek bele a kanapéba, mert remélem hosszas beszélgetésnek nézünk elébe, vagy legalább valami számomra egészen érdekesnek.
- Azt hiszem 3 éve egy buliban találkoztunk valami idióta egyetemista partin, ahova ő mint kiderült nem lett volna hivatalos, de mivel elég jó arc volt velem, hát megoldottuk, hogy ott maradjon. - és furcsa módon még akkor sem próbálkoztam be nála, azt hiszem akkor valami bajom lehetett még.  - Cami jó arc, de nem értem miért nem hozott még el egyetlen egy bulimra se, nem tudom hallottad e, hogy egész oltári szokott lenni egy Rizzi buli. - nem vagyok elszállva magamtól, meg általában nem én csinálom a nagy hangulatot, hanem az ittlévők, de azért a helyszen miatt is eléggé elégedett vagyok.
- Azt mondd meg nekem inkább Eden, hogy mi vett rá arra, hogy egy rakás sznobbal akarj bulizni ma este? - nem a mi köreinkből való, ezt tudom, mert a legtöbb gazdag gyerek egy közösségben van a környéken, szinte mindenki ismer mindenkit és tud mindenkiről mindent, ami kurva idegesítő, így nagyon örülök ha vannak olyanok is akik nem ebből a világból származnak, mert ők tudják feldobni a hangulatot a leginkább a sokszínűségükkel ebben a szürkének talán azért nem mondható, de néha egyhangú világban. - Félre ne érts, én is ebbe tartozok, de mint látod elég beteg ez a világ. - mutatok körbe, egyik oldalon egy csaj mászik rá egy másikra, a másikon meg pókereznek az asztalnál, de még nem indult be teljesen a parti, így van idejük kibontakozni.  - És nagyon örülök annak, ha néha jobb arcok is bele vetik magukat ebbe. - miközben talán egy leheletnyit közelebb is megyek hozzá.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Talk dirty to me. Matteo & Eden 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: Talk dirty to me. Matteo & Eden
Talk dirty to me. Matteo & Eden EmptyHétf. Okt. 16 2023, 13:10


matteo and eden

am I on your to-do list?
Cami elegánsan távozik is amit veszi a lapot, hogy az én szórakoztatásom már biztosítva is van a házigazda személyében. A testbeszéde és a hangsúlya egyszerűen félreérthetetlen, hogy szívesen terelné el a figyelmét egy csinos pofival.. szerencséje van. Nekem pont az van.
-Camille egy buliban hívatlanul? Meg sem lepődök, de mégis mekkora mázlija volt akkor veled, hogy kimentetted a csinos kis seggét. Biztos hálás volt.-vonogatom meg a szemöldökeimet egy kicsit miközben nevetek. Ismerem Camillet kevesebbért is megtett már sok dolgot egy srácnak, bár a korábbi élménybeszámolói alapján a mi házigazdánk nem került fel arra a bizonyos listára a többiek közé akik már megvoltak neki. Nem is értem. Súlyosan jó áru a fickó.
-Ebben azt hiszem én lennék a hibás. Nem most invitált magával először, viszont őszintén szólva más körökben otthonosabban mozgok és jobban élem az éjszakát az autóversenyeken és a pulton táncolva egy kocsmában.-biztos vagyok benne, hogy Cami már mesélt neki azokról a bulikról is, amiken még részt vesz. Mi is ott ismerkedtünk össze. Én Rafe-el érkeztem ő meg... hát őszintén szólva már a franc sem emlékszik rá, hogy akkoriban éppen melyik hülyét szédítette unaloműzés gyanánt.
-Ingyen pia és unatkozó milliomosok vagy milliárdosok?-vonom meg a vállamat nevetve.
-Őszintén szólva csak üres volt a naptáram a mai estére és nem volt szívem többször visszautasítani Cami-t. Így pedig kiszélesíthetem a látókörömet.-azért kap egy rendesebb választ is. Őszintén szólva nekem rohadtul mindegy volt, hogy végül hol kötök ki, amíg van alkohol meg egy szép szempár, ami elszórakoztathat és azt hiszem már mindkettőt kipipáltam szóval ez az este már nem lehet olyan szar.
-Vigasztal ha azt mondom, hogy mindenhol ugyanez a műsor megy, csak itt a lányokat Chanel-ből kell kicsomagolni és nem egy Zara-s ruhából?-kérdezem kicsit felvonva a szemöldökeimet.
-Mondjuk azért a Louboutin cipőért ölnék.-akad meg egy pillanatra az egyik lány lábán a tekintetem mielőtt újra Matteo-ra téved.
-Ez egy bátor kijelentés úgy, hogy még nem is ismersz.-jegyzem meg az ajkamba harapva miközben közelebb csusszan hozzám, én pedig kicsit jobban feléfordulok.
-Mond csak minden új csillogós játékszernek ennyi figyelmet szentelsz vagy az eseted vagyok? Vaaagy van valaki, akit fel kellene bosszantani? Esetleg elijeszteni?-játszhatunk, ha ahhoz van kedve. Nekem egyébként is kevés néhány feles ahhoz, hogy lekössem a figyelmem.

BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
Talk dirty to me. Matteo & Eden 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
Talk dirty to me. Matteo & Eden 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: Talk dirty to me. Matteo & Eden
Talk dirty to me. Matteo & Eden EmptyVas. Okt. 22 2023, 21:38

Eden & Matteo

Nagy meglepetésnek nem mondanám, hogy ilyen dögös csajok is megfordulnak egy ilyenfajta bulin, mert a fényűzés vonzza a jó csajokat és azok barátnőit, bár Eden nem úgy tűnik, mint akit a nagy pénzszórás hozott volna ide,de első látásra sosem ítélkezek, akkor sem ha ez pozitívum lett volna.
- Hálásnak hálás, de nem úgy ahogy mindenki gondolja. - veszem egy nagy levegőt majd elnevetem magam. Még én sem akartam tőle olyan hálát, amit amúgy mástól simán elvárhattam volna és meg is kapom. A mi kémiánk máshogy működik és nem is szeretném vele elrontani, nem mintha olyan nagyon gyakran látnánk egymást, de igazából jó ez nekem így. Mondhatom, hogy minden ujjamra jut egy nő, de nem igazán igaz e csak félig, és egy igazi paraszt vagyok, hogy ki is használom. De kell a figyelemelterelés és a stressz levezetés, ez az én életemben nem is annyira érdekes amúgy.
- Egyre érdekesebb lánynak tűnsz ebben az esetben. - miközben beszélek hozzá teljes testtel felé fordulok, mert komolyan felkelti a figyelmem ez a szépség. Még az sem kizárt, hogy a kanapén való beszélgetésnél tovább nem jutunk, de a szememnek is igen szép látvány, szóval majd maximum rá gondolok, amikor valaki másra jut csak erőm az este végén.
Teljesen úgy tűnik, hogy nem célzottan jött ide, és ahogy beszél, akkor fel is tűnik, hogy nem annyira könnyen kapható lány, mint a többiek, na nem mintha egy jó este miatt nagyon erőlködnöm kellene, de van mindig valami izgalom ezekben a menetekben, amiket csak a szemekkel művelünk.
- Van itt minden, milliomos, milliárdos. - mondom neki miközben körbe tekintek a szobában. Magamat sosem sorolom sehova, van pénzem pont, nem kell beskatulyázni senkit, mert itt már szinte mindegy, hogy hány nullával végződik az összeg a számláján.
Az mondjuk számomra néha érthetetlen miért akar bárki is közénk jönni, aki nem ide tartozik, olyan szinten megy a rongyrázás, hogy már nekem is szúrja olykor a szemem, hát még annak, aki nem is ebben él. De a válasza mondjuk egy kicsit megnyugtat, talán.
- Mintha annyit számítana, mi van rajtuk, ha végül úgyis a földön fog pihenni.- mondom neki egy apró mosollyal az arcomon. Mondjuk én nekem nagy szám van ugyanúgy viselem a drága ruhákat, de nem nagyon adok nagy figyelmet nekik, sosem azt néztem mi van a csajon, sokkal inkább mi van a drága cuccok mögött, hát igen, férfi agy. A nők máshogy működnek, ezért is nevetek fel amikor megbámul egy cipőt, én is ránézek de nem tudom mit esznek egy ilyen darabon, de ezt én nem fogom megérteni sosem, denem is kell.
- Tudtam, hogy ez lesz ha nagyon jó házigazda vagyok. - mondom egy kis sértettséggel a hangomban, amit abszolút meg kell játszanom, mert anélkül bukok le, hogy bármit is tettem volna. - Csak szeretem ha valami jót tesz az agyamnak és a látványod először nagyon is megfelelt neki, aztán leültél és még a személyiséged is olyan, hogy ne akarjam, hogy másfelé vesd magad az este. De ha nagyon szeretnéd találok valakit, akivel szórakoztunk. - kacsintok rá, tuti, hogy van itt valaki, akinek nem tetszene ha csajoznék, legalább látszatra,de a drága kis mostohahúgom most nincs itt, így ő nem tud az idegeimre menni és nekem sem kell bosszantani őt. Fárasztó játék a mienk, de legalább ébren tart az unalmas hétköznapokban is.
- Nem hagy nyugodni az agyamban az a kép, hogy te, egy kocsma, és az az asztaltánc, mégis mennyit kell innod, vagy minek kell teljesülnie, hogy ezt élőben is lássam? - lehet a hely nem is annyira megfelelő erre, de azért nem tudok nem rákérdezni.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Talk dirty to me. Matteo & Eden 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Talk dirty to me. Matteo & Eden 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: Talk dirty to me. Matteo & Eden
Talk dirty to me. Matteo & Eden Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Talk dirty to me. Matteo & Eden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joy & Ben - We need to talk
» Talk in peace
» Oh, sweet talk - H, R, E
» Midnight talk
» No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: