New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

there and back again; Ha Neul & Sora
Témanyitásthere and back again; Ha Neul & Sora
there and back again; Ha Neul & Sora EmptyVas. 10 Szept. - 23:36

Ha Neul & Sora

- Haza tudok menni egyedül is, ha neked más dolgod van. - Némi aggodalommal az arcomon pillantottam Mile-ra, aki a járőrautó volánjánál foglalt helyet, s koncentrációtól komoly arccal nézte az előttünk elterülő utat. Szirénát nem használtunk, mert nem volt vészhelyzet, épp ezért nem is haladtunk túl gyorsan a helyszín felé. Nehéz volt elvonatkoztatnom attól, hogy én már nem beszélhetek többes számban magunkra vonatkozóan, mert még nem sikerült visszakapnom a munkámat - akármilyen okból. Így a bátyám után való nyomozás is egy fokkal nehézkesebbé vált.
- Ne viccelj, megígértem, hogy hazaviszlek. - Előbb jelent meg a mosoly az ajkain, mint hogy felém fordult volna, hogy rám villantsa azt. - Ha pedig megígértem, akkor be is tartom.
- Köszönöm - feleltem halkan, immár egy fokkal nyugodtabban süppedve bele a rendőrautó anyósülésébe. Nem szerettem volna olyan helyen találkozni Mile-al, ahol kíváncsi fülek esetleg túl sokat hallhatnak arról, hogy mire kértem őt és kinek ad át információt, még ha az információ nem is feltétlenül kecsegtetett semmi jóval. Tudtam, hogy egyébként nem az lenne a feladatom, hogy a saját bátyám után kutassak. És ha őszinte akarok lenni, egyre inkább úgy éreztem, hogy Asa nem is akarja, hogy megtalálják, ami miatt én egyre inkább csak magamat tudtam okolni. Ha a szüleink halála után kitartok mellette és nem mondok neki olyasmiket... Elnyomtam egy sóhajt, miközben a tekintetemmel az utcán elsuhanó alakokat figyeltem. Hol lehet Asa?
Hiányzott, hogy én magam is egyenruhában üljek egy hasonló autóban és fél füllel hallgassam a diszpécserek duruzsolását a szolgálati rádióból a műszerfalra erősített készülékből. Éveken át készültem, edzettem és tanultam azért, hogy nyomozó lehessen belőlem, az egészet pedig olyan könnyedén vették el tőlem, mintha csak kirántották volna a lábam alól a talajt. Azt hiszem ebben a káoszban pont jókor érkezett meg Chan, aki nagyban hozzájárult ahhoz, hogy egyáltalán ne unatkozzak, és ne is búslakodjak az elvesztett munkám miatt. Külön örömmel töltött el, hogy bevont a testvére megtalálásába, és eléggé mardosott is a bűntudat, amiért én nem meséltem neki a saját missziómról. De talán csak azt vártam, hogy valamilyen eredményt érjek el. Ami nem akart jönni.
Addig is segíthettem Mile-nak, aki immár lefékezett a jégcsarnok előtt, s rövid időn belül le is parkolta az autót. - Megvárjalak? - Reméltem, hogy nemmel felel és vele mehetek, amikor pedig így is tett, majd kiugrottam a bőrömből. Pontosabban a járőrautóból. Furcsán éreztem magamat, amiért teljesen civil ruhában szálltam ki, mégis készségesen indultam Mile után. Hála a szolgálati rádióból hallott információknak, tisztában voltam vele, hogy pontosan milyen ügyről van szó, és ha őszinte akartam lenni, azért is tartottam a kollégámmal és egyben barátommal, mert tizenéveseket mindig más volt kezelni, mint felnőtteket. Nem mintha bármelyikünknek is több tapasztalata lenne gyerekekkel, de talán én mint nő, megnyugtató hatással lehetek rájuk.
Igyekeztem ugyan a háttérben maradni, de lehet, hogy nem csak a rendőrőrs falainak van tökéletes hallása, hanem nekem is. Még mielőtt Mile újabb embertől szerzett volna helyszíni vallomást, én odaléptem hozzá és megrángattam a könyökét, majd a magas fiú felé intettem, aki az események középpontjába keveredett ugyan, de az arcáról könnyedén leolvasta az ember, hogy mennyire ártatlan.
Illegális gyógyszer birtoklása miatt hívták fel a rendőrséget, amiről némi telefonálhatás után kiderült, hogy ugyanolyan fiatalok voltak, mint akit ezzel gyanúsítottak is. Az egész pedig túlságosan féltékenység szagú volt, hogy komolyan vegyük. Ráadásul rendőr mivolt ide vagy oda, könnyedén azt tudtam mondani Milenak, amit Chan tanított meg nekem. Koreában bizonyos gyógyszerek nem illegálisak, mint itt nálunk Amerikában. Az eszembe véstem, hogy otthon meséljem el Channak, hogy követetten sikerült megóvnia ma egy kiskorút attól, hogy beültessék a zárkába.
Helyette én ültem le a fiú mellé, akire igyekeztem kedves mosolyt vetni, mert elég ramatyul nézett ki - amit a helyzet komolysága miatt egyébként nem is csodálok. - Ne félj, nem fognak bevinni. - Ebben biztos voltam. - Az sem fog sehol megjelenni, hogy ma ez történt. Nem fognak róla tudni az edzőid és a szüleid sem. - Ha lettünk volna olyan viszonyban, talán még a kezét is megszorítottam volna, hogy megnyugtassam.
- Mi lenne, ha elmennénk innen? Van kedved levegőzni? - Engem frusztrált valamelyest az épület, ami tágas volt ugyan a beltereket illetően, de túlságosan zárt is egyben. Sokkal szívesebben néztem volna az eget, mint az építészetileg különleges megoldással készült átlátszatlan tetőt. - Elkísérhetnél engem enni. Benne vagy? - Valójában az volt a tervem, hogy őt hívom majd meg, de ezt elég volt csak később tudnia. Reménykedtem benne, hogy a gesztustól kevésbé érzi majd úgy, hogy félnie kell tőlem, vagy a helyzettől. Ismerem Mile-t és tudom, hogy tényleg nem fogja őt bevinni. Főleg mert akkor nem kért volna meg rá, hogy nyugtassam meg a fiút.

öltözék 753 szó ne sírj, kiscsibe there and back again; Ha Neul & Sora 2122324058


I'll only tell you who give me a stare
I'vе been quite happy since I met you, I'll convey these words to you who hugged me tight, I've been quite happy since I met you, at the end of a long journey, we're faced by the beginning, 'cause we loved each other, it was beautiful 'cause we're together
mind álarcot viselünk
Sora Ryu
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
there and back again; Ha Neul & Sora Bdddfed6521032f5b8cec444137214bfbb4251ab
there and back again; Ha Neul & Sora D461c34cdc16153f22cfa43191c6c38e94aeec5e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
I keep trying to fight, I guess I can't help it anymore
I did it for you Cause in my mind nothing lasts No matter how bright it shines I don't believe in fairytales, I'm looking for you today
★ családi állapot ★ :
there and back again; Ha Neul & Sora D8ef0d6a186018e546731986151ce64698afd662
Im filled with pieces of you
Your eyes, nose, lips fill up my heart Your unique way of talking, your tone When they start to fade My days start to sway somebody help
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
there and back again; Ha Neul & Sora 770dda1bf8116a191d7acc0e1c988a82cf22516e
★ idézet ★ :
You are not incomplete because a piece of your heart is gone. You are you, an entire whole, all on your own. If you have loved and been loved, then you are richer for it; you don't simply become a smaller version of yourself simply because what you once had is gone.
- Marya Antonova
★ foglalkozás ★ :
(ex)detective
★ play by ★ :
Han So Hee
★ szükségem van rád ★ :
there and back again; Ha Neul & Sora 1938a6956b88eaf3bb56f4a9b4375a7ed24558c0
You are the sun, the moon and all my stars
there and back again; Ha Neul & Sora 276b9a0fcc3dc3df2ae49ec972909af0e2efe928
the past is nothing We are everything
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
there and back again; Ha Neul & Sora De198134c858cdf7bfdacebc429e77db54c0b0b0
 
there and back again; Ha Neul & Sora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jo Ha Neul "Neil"
» Chwe Ha Neul
» dreamcatcher ✧ Ha Neul & Aaleiyah
» I'm back, darling; and I'll get you back
» Sora Ryu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: