New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jayda Winters
tollából
Ma 12:11-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

long time no see | Rick & Kate
Témanyitáslong time no see | Rick & Kate
long time no see | Rick & Kate EmptySzer. Szept. 06 2023, 21:38
To Rick
IT COULDN'T HAVE HAPPENED ANYWHERE BUT IN LITTLE OLD NEW YORK.
Nyilvánvalóan nincsen most nálam nagyobb balfék egész Queensben. Az arcom egészen bíborvörössé válhatott a zavaromban, szégyenemben és talán dühömben. Ott álltam a Corona-park közepén, a nagy szökőkútnál és már azon gondolkodtam, hogy megmártózom benne és lehűtöm forrongó fejem vagy talán meg is fojtom magam benne. Pár hete döntöttem úgy, hogy ideje újra randizni a válásom után. És milyen jó ötlet volt, ugye? Tetőtől talpig kicsípve, kikenve, új ruhákba öltözve ugrottam fejest a szökőkút helyett az első randimba, amelyre csak én érkeztem meg. Na persze, azon kívül, hogy nem kaptam a lemondást sajnáló üzenetet vagy a telefonban önmagát betegnek tettető hívást, még az instagrammon és a tinderen is le lettem tiltva. Hát én lettem az a csaj, akitől így kell megszabadulni.
Én tudtam, hogy ez az egész nem nekem való. Interneten párt találni, chatelgetni, ismerkedni vakon, mielőtt meglátnánk egymást hús-vér valónkban. Talán velem van a baj, túl öreg vagyok ehhez. Nem vagyok elkeseredve, nem vágyok mindenáron egy új partnerre, nem vagyok annyira társfüggő, azonban jólesett volna annyi idő után egy kis szórakozás, beszélgetés.
Bár a kísértés nagy volt, határozottan hátat fordítottam a szökőkútnak és kerestem egy padot. Amint rátelepedtem egyre, a csinos magassarkú cipőim repültek le a lábamról, megviselt talpaim megpihentek a hűvös füvön. A két kávé egyikét kiszabadítottam a pohártartóból és belekortyoltam. Már kihűlt. A másikat, amelyet a partneremnek hoztam, kedvem lett volna kidobni a kukába vagy behajítani a szökőkútba, de arra gondoltam, majd jó lesz későbbre. Bár lehetett volna valami szúrósabb ital is benne. Talán egy kis gin.
Ahogy ott ültem a padon mezítláb, talpaimmal simogatva a szép egyenesre vágott füvet, bosszúsan kortyolgatva a kávét, egy ismerős alak sétált be a látóterembe.
- Helló Rick! - köszöntem neki nem ordítva, de épp elég hangosan ahhoz, hogy ő meghallja és a mellettem pár méterre lévő galambraj odébbszálljon ijedtében.
mind álarcot viselünk
Kate Bowman
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
long time no see | Rick & Kate Tumblr_inline_noge18PERN1sccn28_500
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
long time no see | Rick & Kate 16
★ idézet ★ :
Valaki megvert egy gonosz napon,
Valaki elment, hogy örökre várjam
S hiába vár a ciprus és halom
S az éktelen sötét az éjszakában,
E bánatot magammal hurcolom...

★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ szükségem van rád ★ :
the object of all my dreams and desires
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
long time no see | Rick & Kate 12
TémanyitásRe: long time no see | Rick & Kate
long time no see | Rick & Kate EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 22:00

Kate & Richard
"The desire to be noticed has always been an essential part of the human condition."


Timothy Rashford régen várt gyerek volt, a szülei éveken át sikertelenül próbálkoztak és minden második évben a kórházat is meglátogatták, csak hogy megnézzék mindkettejüket, termékenyek-e még, vagy bármelyikük félelme beigazolódott és genetikai hulladékokká váltak. Ők fogalmaztak így minden egyes alkalommal korábban is és most, a válásuk kellős közepén járva is. Richard kezdetben mindig megfedte Christinát, Timmy anyját, hogy óvatosabban kellene bánnia a szavakkal és nem önmagát ostorozni minden vélt és valós bűnért, de egy ideje már leszokott arról, hogy a nő lelkét ápolja. Három hónap alatt megfordult párszor nála Christina, éppen annyiszor, hogy Rick rájöjjön, meddő vitára nem érdemes. Az éveken át tartó reménytelen küzdés utolsó állomása a lombikprogram volt, ami végül sikerrel zárul és annak eredménye pedig épp most, szélvészént hasalt el a murván a bokron átfutva és annak egyik ágában elakadva. Rick már meg sem lepődött, amikor az öt éves gyerek teli torokból üvölteni kezdett, mintha kínozták volna és fogadnia sem kellett, tudta, hogy Tina felpattan és a gyereket úgy veszi magához a földről, mintha a világ összes pénzét viselné a gyerek bőre alatt. Ameddig az anya igyekezte megvigasztalni az egyetlen utódját, addig Sullivan hátradőlt a pad támlájának, kihalászta a telefonját, csak hogy megnézze, az utóbbi másfél órában, mióta nem tartózkodott az irodájában, mennyien zaklatták őt.
Az öccse Itt vagyok! üzenetére csak ráncolta a homlokát, mert sem képet, sem pedig pontos címet nem adott meg a helyszínről, így ez akárlehetett a Torontoban élő szülei háza, de akár a Szabadság-szobor is, egy fogda, valamelyik aktuális nőjének a lakása, vagy akár Richard bármelyik lakása és ez az egyszerű kijelentés jelenthette azt is, hogy feltörte Rick lakását és éppen a kádjában mereszti a hátsóját Long Island-en. Egy "Na és?" választ még elküldött Henrynek, mielőtt Tina dobta volna le magát mellé, viszont Henrynek volt egy olyan borzasztó szokása, hogy amit lehetett, azt rövidített is, illetve képtelen volt arra, hogy teljes mondatokban írjon meg bármit is. Így egy egyszerű téma akár negyven sort is felölelt a messenger, whatsapp, viber alkalmazásokon. Rick telefonja pedig annyiszor csippant is. A huszonötödik üzenet hangjánál már kezdte magát kínosan érezni, mert látta, hogy Tinát is idegesíti ez a hang, az épp csak elhalkuló gyerek pedig szinte PTSD-ben szenvedett már az állandó, mégis ritmustalan zajtól. Mert kezdett azzá válni, Henry elemében volt.
- Ha megbocsátasz, felhívom az öcsém, hogy szórakozzon mással - kocogtatta meg a telefon kijelzőjét, de beszéd közben felemelkedett, mintegy jelezve, ha nemet is mondanak, akkor is fel fogja hívni Henryt.
- Ez az öcséd?
- Néha szeretem is. Most csak idegesít. Adj két percet, kiderítem, kell-e váltságdíjat fizetnem érte - valamiféle mosolykezdeményt megengedett magának, Tina nevetését hallotta, ahogy elfordult és messzebb sétált a duótól, csak hogy a fiatalabbik Sullivant ne zavarja, ahogy a gyerek az anyját kérdezi minden élőről és holtról menet közben. Három hete Timmy sípcsonton rúgta, csak mert nem tudott neki adni nyalókát vagy dínót az irodájában. Azóta sem bocsátott meg teljesen a gyereknek, mert dínót ő is szívesen kért volna, szinte bárkitől. De csak azért, mert a szülei épp válni készülnek, még nem feltétlenül kell vagdalkozni. - Hmm? - csak ennyi, bele a telefonba, ahogy Henry belevakkantott a hívás túloldalán.
- Itt vagyok. Ahogy írtam is. - valószínűleg azt is sikerült megosztania, hogy mit reggelizett tegnap. Valahol a huszonnyolcadik üzenet környékén.
- Menjek érted? Vagy életben maradsz addig, ameddig nem leszek szabad? - fogalma sem volt arról, az öccse milyen fontos híreket osztott meg vele, jobban lekötötte a gondolatait az, hogy hogyan is vezesse fel mindenféle sértés nélkül Tinának azt, hogy a fiának előfordulhat, hogy viselkedésbeli gondjai és deficitjei vannak, ami nincs kezelve jelen pillanatban. Épp elég beszélgetésen vettek részt ahhoz a gyerek elhelyezése miatt a válás közepette, hogy Ricknek sejtése legyen arról, valami nem kóser a gyerekkel.
- Nem terveztem, hogy meghalok - jó, ez mindig jó hír volt. Ahelyett viszont, hogy tovább faggathatta volna az öccsét, a félig oldalról beérkező hangosabb Rickezésre körbenézett. Nem volt egyedül a világon ezzel a névvel, de a galambraj segített neki abban, hogy a megfelelő irányba nézzen és észrevegye nőt. Jó, most már biztosan őt keresik, ha nem is a név, de az őt nézp Kate elég bizonyíték volt erre.
- Henry, maradj, ahol vagy. Nekem.. dolgom van, több is egyszerre, ha minden igaz.
- Már megint nőzöl? Mikor váltok már Whittel?
- Nem válunk el - a puffogó, röfögő nevetést csak félig hallotta, ahogy megszakította a hívást és előbb Christináék irányába nézett, aztán Kate felé ismét. Tina még mindig úgy dédelgette a gyerekét, mintha konstans tövissel csapkodták volna, ezért egy biccentés kíséretében jelezte, hogy hagy időt nekik, ezért is indult meg Kate felé, intett is, de csak két lépésre megállva a nőtől beszélt.
- Helló, Kate! Nem gondolod, hogy egy kicsit túlöltözött vagy a szökőkúthoz vagy a papírpohárhoz? - mutatott a nő irányába, nem éppen a hétköznapi viseletre. - Mi járatban vagy a parkban? Vársz valakire? - remélte, hogy igen. Kate öltözéke, a sminkje, a két pohár pontosan ezt jelezte volna.



BEE
mind álarcot viselünk
Richard Sullivan
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
long time no see | Rick & Kate Tumblr_inline_o7jpowkGcT1tgfl4u_250
long time no see | Rick & Kate Fd2435f8b1d46a7b4c3c81abc8c135baaf56ed0d
★ kor ★ :
44
★ családi állapot ★ :
he said yes once
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
long time no see | Rick & Kate Tumblr_pxor686FN21tlov0zo2_540
★ foglalkozás ★ :
családjogi és gyermekjogi ügyvéd
★ play by ★ :
Cillian Murphy
★ hozzászólások száma ★ :
24
 
long time no see | Rick & Kate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Long time since the last time - Levi & JJ
» long time no see - Brisea & Alfonso
» Long time no see?
» Long time no see ~ Casper & Mi Rae
» ~~~Long time no see~~~Kendra&Dom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: