New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

One scotch, one cigarette..there's a blues song
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: One scotch, one cigarette..there's a blues song
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 EmptyHétf. Szept. 11 2023, 14:15


-Miért ne lennék sokkban?! Felbukkansz, nem szólsz, hogy itt vagy, összefutunk egy bárban. Kiderül, hogy már egy hete itt vagy, ha nem több. Aztán benyögöd, hogy nem csak rövid ideig maradsz, hanem végleg ide jöhetsz majd, sőőőőt. Már ide is költöztél. Mi a fasz?! Bocs, ha sokkhatásként ért ez így mind, mások ezért már válnának, drágám. -forgattam meg a szemeimet egy színpadias, de amúgy tényleg őszintén frusztrált sóhajjal. Az, ha ideköltözik, több szempontból is bonyolult lehet, de ettől még... ő az enyém, és nem lehet az, hogy mások előbb kapjanak belőle, mint én. Ilyen egyszerűen a világon nincsen.
-Akkor miért nem váltottál munkahelyet? Itt is találhattál volna olyat, ahol lehettél volna projektfelelős. Négy évig ingáztál, és most, hogy ideköltözöl, úgy kell kihúznom belőled az infókat harapófogóval. Olyan, mintha te nem örülnél ennek. -néztem fel rá komolyan, majd az alsó ajkamaba harapva követtem a mozgását, ahogy kivett egy pólót a szekrényemből és magára kapta. Nem egy túl alacsony nő, de még így is annyira... jól állt rajta. Vannak dolgok, amik egyetelmelegesen hatnak szerintem ennyire elvetemült módon a férfiakra. Ha a csaj a te pólódban flangál, akkor szerintem az pont olyan.
Felkeltem az ágyról, hogy kiszedhessek egy alsót a szekrényemből, aztán elé sétálhassak.
-Én vagyok a családod, nem? -azzal, hogy a nevemet viseli, már jobban kellene kötődnie hozzám, mint a házsártos apjához.
-Hát, én meg a franciákat nem szeretem, de ettől még nem mondom, hogy ne menj haza. És a nővéred csinálta jól. Mondjuk hozhatott volna magával téged is, de ettől még jól tette. Egy ilyen faszival, mert ez nem apa, bocsi... szóval egy ilyen faszival én se akarnék együtt élni. A gyereked nem az önkiteljesedésed eszköze, hanem egy új élet. -micsoda bölcs lettem itt nagy hirtelen, de tényleg így van, ezt még én is tudom.
-És nem akarod megtalálni? -néztem le rá, ahogy elkezdtem a hosszú, barna tincseket az ujjam köré tekerni.
-Mikor is döntöttük el, hogy nem akarom, hogy ideköltözz? -döntöttem oldalra a fejemet.
-Egy szóval nem mondtam, hogy nem cuccolhatsz ide, és lakhatsz itt. Napközben dolgozol, hogy ne zavarj mondjuk a zongora gyakorlásban, plusz amúgy te is játszol, ha jól rémlik. Hazaérsz, elmondod, milyen napod volt, én meghallgatom, eljátsszuk úgy... -haraptam az alsó ajkamba, felcsúsztatva az ujjaimat a pólóm alá, ami rajta volt éppen.
-... ötször, hogy nem engedsz elindulni, hanem helyette inkább veled gyűrjem a lepedőt, és utána én is megyek dolgozni. Deeeee persze ha szállodába akarsz menni lakni, vagy esetleg van egy másik lakásod egy másik férjjel, akkor mehetsz oda is, én nem akadályozlak meg. -sétáltam el mellette, az éjjeliszekrényről magamhoz véve egy újabb szálat.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: One scotch, one cigarette..there's a blues song
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 EmptyHétf. Szept. 11 2023, 19:03

Azi - Lotte
“You don’t know much about me, do you?”
Miért van az, hogy amikor meg akarok valamin egy kicsit is sértődni, rögtön jössz egy teljesen logikus válasszal, amitől még én érzem magam idiótának? Pedig attól még ja, sokkol a tényem, hát látom az arcodon, még ha most komplett hülyének is érzem magam, amiért ilyeneket teszek veled. Felsóhajtok.
- Na, ha most még az is jön, hogy ezért el akarsz válni, én akadok ki.. - mormogom félhangosan - Jól van, jól van! - emelem a kezem kábé védekezőn - Valahogy én úgy gondoltam, hogy ha nem lelkesítelek be előre egy nem biztos dologra és elrendezek mindent, mielőtt eléd állok...az inkább ad okot örülni, nem kiakadni. - muszáj vagyok ezt visszafordítani, hát nehogy már az legyen a baj, hogy próbáltam lényegében mindent elkövetni, hogy hivatalosan is itt élhessek és ne kelljen repkednem örökké Párizs és New York között. Tudod édesem, iszonyatosan fárasztó dolog. Fogalmam sincs viszont, hogy most ezzel a helyzettel mit kezdünk. Évek óta gyakorlatilag távkapcsolatban élünk és életvitelszerűen sosem éltünk még együtt.
- Mindent megtettem, hogy itt lehessek. - persze az is tök logikus, hogy váltsak munkahelyet. Könnyebb lenne néha, ha ismernél, ha tudnál mindent és nem kellene más valakinek lennem veled, mint aki egyébként vagyok. - Mintha nem tudnád, hogy ez azért nem úgy működik, hogy felmondok és landol az ölemben egy másik ajánlat. Úgy pláne, hogy nem vagyok amerikai. - erre persze mondhatod, hogy hát éhen nem haltunk volna, főleg mert gyakorlatilag sosem beszéltünk anyagi dolgokról. Nyilván azt is észre fogod venni, hogy a gardróbom kiteszi három ember ruhatárát, de meglehet, hogy nem annyira fog megmozgatni a dolog. Már, ha ez fog megtörténni. Jelenleg inkább azt érzem, hogy ez nem fog. Nem tudom miért sérülök le a dolgon, hiszen sokkal könnyebb lenne nem együttélni, csak találkozgatni.
Pólót csenek és jóformán szomorúan nézem ahogy hasonlóképp teszel. Mondjuk valóban nem olyan a téma, hogy meztelenséget kívánna. Sajnos. Oké, most ez sem ideillő gondolat. Nem tudom miért érzem úgy, hogy valami...rosszat akarsz mondani. Szinte aggódom, de mikor elém érsz felnézek rád. - Ezért vállaltam négy évig az ingázást. - és mert rohadt jó hallani a szádból, hogy te vagy a családom. Jesszus, annyira jó így, annyira le tudod nekem egyszerűsíteni az egészet. Kár, hogy egyébként egyáltalán nem egyszerű. Nevetve megcsóválom a fejem. Ha apám tudna rólad...inkább ebben nem gondolkodnék.
- Mégis francia nőt vettél el. - elmosolyodom - Tőle egyébként azt várta el, hogy feleség legyen és anya. Ez neki csak üzleti kérdés volt. Tőlem mást vár. Eredményeket, karriert, amiben nincs férj és gyerek. És szüksége van rám. - mert én tudom őt kezelni. Tudom, mikor mire van szüksége és mit hogyan lehet tálalni neki. Ha elvágom, mindent elvesz tőlem és joga is van hozzá, az ő vagyona és az ő cége, az ő kapcsolatai. Célie kérdésköre más. - Nem hozott ő senkit sem. - még a hangom is elutasító, megbántott...vannak dolgok, amiket nem tudtam megbocsátani. - Nem...nem tudom. Azzal, hogy megszökött, megszegett egy szerződést. De ah, ez bonyolult... - meg gázos, hát el akarják venni tőle a lányát, hogy hazavigyék az apjához és a nagyapjához. És vagy megy vele, vagy lemond róla. Nem igazán akarnak C útvonalat felkínálni. Ha találkozom vele és kiderül, az...nem lenne jó. - Nem tudom jót tenne-e, ha valahogy megkeresném. Őszintén mondom. - mélyedek bele ebbe a gondolatba és az alkarod cirógatom pótcselekvésként. Először talán magunkat kellene rendeznünk, aztán a nővéremet.
- Úgy tűnt, hogy nem akarod. - és ez megijeszt, mert akkor neked sincs rám szükséged, ahogy Célie-nek sem volt és csak apám marad a képben és ez megijeszt, már gondolatban is megijeszt. Félszegen elmosolyodom. - Szóval dolgozzak, hogy tudj gyakorolni. - szélesedik a mosoly és csak bólintok rá, hogy játszom még. - Áh, és rábeszéllek? - érdekes jelenet lenne, bár nem attól szalad végig rajtam a libabőr, hanem mert úgy látszik reménytelenül imádom, ha egyáltalán a bőrömre sóhajtasz is. Teljesen hülye képpel nézek utánad és próbálom feldolgozni a hallottakat. Már nem a hülyeségeket a másik férjről. Utánad sétálok, szaladok jobban mondva és hátulról átölellek, a lapockáid közé fúrom az arcom. - Felhívom a másik férjem, hogy inkább veled laknék. - nyomok csókot arra az izgi illatú bőrödre, mert ugyan a nevedre nem emlékeztem az első találkozás után, de az illatodra nagyon is, és azóta is minden nap. - De az egyik szobát tutira ki kell sajátítanom. - izgatott vagyok, minek tagadjam. Összekulcsolom az ujjaimat a köldököd alatt és csak mosolygok, mint egy idióta. - Sosem éltem senkivel ezelőtt, de majd igyekszem úgy eltűnni reggelente, hogy ne ébresszelek fel. Mint egy szellem. - és elengedlek, hogy jóformán tánclépésekben menjek ki. - Kérsz valamit inni? - mert most nem hiszem el igazából, hogy ez megtörténik. Hogy meg fog történni. Úgy nézek életemben először körbe, hogy keresem benne a helyem. - Erre koccinthatnánk! - kiáltok be a szobába.
~ demons around me ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
One scotch, one cigarette..there's a blues song - Page 2 Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
 
One scotch, one cigarette..there's a blues song
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» dead broke blues
» Vanessa & Cillian - Mozi blues
» like a midnight cigarette
» 'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan
» I tell you in a song... - Caitlin & Sebastian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: