New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alynne Russel
tollából
Ma 2:56 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 2:21 pm-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 1:36 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

The perfect mud cake maker
TémanyitásThe perfect mud cake maker
The perfect mud cake maker EmptyVas. Aug. 27, 2023 12:11 pm
Liam  ?
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Rodrigo Guirao Díaz
Születési hely
Ide
Kor
30-31
Lakhely
Manhattan/Bronx/Brooklyn/Staten
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
ahogy jónak látod
Csoport
Média, művészet és sport
Történetünk
Tizenegy éves voltam, amikor megismertelek. Tisztán emlékszem arra a pillanatra, mert úgy meghúztad a copfomat, hogy azóta is érzem a fájdalmat a fejemen. Nem haragudtam rád sokáig, mert lekenyereztél egy levelekből, sárból és a félig rohadt gyümölcsökből készített tortával. Megjegyzem, anyukám nem annyira értékelte, hogy a vadonatúj ruhámat összekentem vele és kétnapi szobafogságot adott, de azért is megérte. Mert ezzel kezdetét vette a közös kis utunk, ami a betegségemnek köszönhetően, pár hónap múlva derékba is tört.
Tudod, vannak a gyerekkori, plátói szerelmek, melyek nagy része soha nem válik komollyá. Nos, a mi esetünk az én részemről pontosan így alakult abban a pár hónapban míg a játszótéren közösen háborúztunk a legjobb mászókáért másokkal. Ne tudd meg mennyi rajzot és levelet készítettem, melyek sajnos hozzád nem, de a nővéremhez bizony eljutottak. Nem tudom, hogy ez hajtotta-e őt hozzád vagy amúgy is a karjaidban kötött volna ki, de így alakult. Persze nem a gyerekkori szerelem lett, hanem hét éven át tartó kapcsolat (14-22 éves korotokig), melynek az vetett véget, hogy ő sokkal többre tartotta magát annál, minthogy megmaradjon a középiskolás szerelemben. (Pár hónapon belül felcsinálta egy pasas, akinek azóta szült még kettőt)
Míg te a nővéremmel voltál kapcsolatban, én a legnagyobb küzdelmem kellős közepén voltam a leukémiával és a kemoterápiás kezelések mellékhatásaival. Néha volt egy-egy beszélgetésünk, nem tudom, hogy kötelességből kérdezted-e meg, hogy vagyok, vagy tényleg érdekelt-e, de mindig mire jobban feloldódhattunk volna, jött a nagy szerelmed, aki inkább odébb rángatott.

A szakításotok után, teljesen eltűntél a képből, mentél a középiskolai álmod után és profi sportolóvá lettél, amit a mai napig űzöl. Ezen felül nem tudom, hogy van-e feleséged, gyermeked, maximum annyi tudással rendelkezem rólad, amit az újságok lehozna vagy az internetre kiengedsz magadból.

Hogy találkozásunk keserű lesz-e valamelyikünk számára, majd kiderül, de én bízok benne, hogy nem engem fogsz büntetni azért, hogy a nővérem dobott, főleg, hogy azóta már millió és egy év eltelt már.

// A név nem kőbe vésett, ahogy a pb alany sem. A történet szempontjából az, hogy mi a jelenlegi foglalkozása és a családi állapota teljesen a megalkotóra van bízva.
A két karakter alakulását teljes mértékben a játéktérre bíznám, mert nem vagyok a híve annak, hogy előre ledumáljuk mi lesz a végkifejlet, aztán utána meg vergődünk, mint part a halon.
Harpernek a remissziós állapota lassan változik és a betegsége ismét kialakul, amit amíg lehet rejteni fog ez biztos.. Utána meg, majd meglátjuk.
Nagyon várom a karaktert, ha bármi kérdésed lenne itt üzenetben és discordon is megtalálsz  The perfect mud cake maker 4146035580
//


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Harper Ward
Média
ranggal rendelkezem
★ :
The perfect mud cake maker Tumblr_pl2ke2K2xE1w2de27o3_r3_250
The perfect mud cake maker Tumblr_pl2ke2K2xE1w2de27o1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Don't you tell me what you think that I can be,
I'm the one at the sail, I'm the master of my sea
★ családi állapot ★ :
The death is my destiny
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The perfect mud cake maker Fe32584c5a8a3cbe41744c3ef7bec524e8785b6d
★ foglalkozás ★ :
Utazó blogger
★ play by ★ :
Paulina Swantje
★ szükségem van rád ★ :
The perfect mud cake maker Bf0f2256cd25fa872b0bd2b14a8e0a1d3b2f0bc9
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
The perfect mud cake maker A80b93e800b866d7e0a2d8d2c3c8ca40dfca89bb
 
The perfect mud cake maker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kenzy & Vincent | the angel maker
» mr. perfect
» Cake, served!
» just a piece of cake
» Farrow's Cake - Pola & Sarah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: