New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah
TémanyitásI’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah
I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah EmptyVas. Aug. 27 2023, 10:44

Willow & Baek-ah
Több szempontból is fontos volt az, hogy Lolával a közös és immáron boldog házaséletünket ne a régi otthonunkban kezdjük meg. Annak ellenére, hogy Karen egyelőre most komolyabb kezelésre szorul – amiben egyébként szervesen részt veszek és a feleségem ebben támogat – és nem lehet otthon, a megcsalásának éreztem volna azt, ha a régi lakásomba költözök be az új párommal. Az, hogy megint szerelmes tudtam lenni az én dolgom volt, ugyanakkor nem zárhattam ki az egész környezetemet csak azért, mert komoly érzéseim voltak egy másik nő iránt. Mivel Karen nagyon fontos szerepet töltött be az életemben, a viharos házasságunk ellenére is meg akartam tisztelni az emlékét azzal, hogy bizonyos dolgokat nem engedek meg magamnak. A fiúkat ugyanúgy láthatta, emellett én is mindent megtettem annak érdekében, hogy jobban legyen. Nem meséltem el például, hogy újra megházasodtam, és bár az újdonsült gyűrűmet meg sem próbáltam elrejteni, ennek ellenére sem villogtam vele neki. Ugyanezt gondoltam a közös otthonunkról is. Ha Karen egykor szeretne visszatérni oda, akkor támogatni fogom benne, ugyanakkor nem tartom jó ötletnek, hogy egy emlékekkel teli házban éljen. Ez nem lenne fair a jövendőbeli párjával szemben ugyanúgy, ahogy Lolával szemben sem, ha odaviszem.
Talán a fiúknak nem tett volna túl jót a környezetváltozás, elvégre Marci már megszokta a régi otthonunkat, de onnantól kezdve, hogy Dale-hez kellett költöznünk és velem volt egy pici baba is, nem igazán maradt más választásunk amúgy se. Ha az lenne a kívánsága, akkor a szobájának a pontos mását képes lennék megalkotni az új otthonunkban is, de ragaszkodtam hozzá, hogy csak így tudjuk hátra hagyni a múltamnak egy olyan darabját, ami sokban hozzájárult volna ahhoz, hogy részben az új kapcsolatom, részben én magam is kiegyensúlyozott legyek. És ha ez a kettő nincs meg, akkor biztos, hogy a srácaim is sérülni fognak. Azzal győzködtem magam, hogy valószínűleg ennél csak nagyobb problémákkal kellett szembenézniük majd. Ha lesz egy szép otthonunk, akkor pár hónapig furcsa lesz leginkább Marcinak, aztán rendbejövünk. Nem féltem annyira, mert Lolának megvolt a szakértelme és az eszközei ahhoz, hogy megnyugtassa őt, és tudom, hogy nagyon szereti a fiamat. Talán ez a gyengédség volt az, amit megláttam benne és hiányoltam már a saját kapcsolatomból.
Az autómnak dőlve várakoztam, miközben még egyszer átpörgettem a munkahelyemről kapott emaileket és a naptáramba kezdtem el beírni azt, hogy pontosan mikor várnak rám kihallgatások és tárgyalások. Nyilvánvalóan én is tanultam az elmúlt évek nyomásából, emiatt arra is rájöttem, hogy az a szintű munkatempó, amiben én hiszek, nem fenntartható család mellett. Szóval ezen a ponton eljutottam arra a szintre, hogy a Tiger ügy óta a gyermekeim biztonsága lett az első. Marcel is védtelen volt, de ha a kisbabámmal csinálnának valamit, az borzalmas lenne. Az egyetlen dolog, amire egyelőre képes volt az pár szó kimondása, és az, hogy sírjon, ha valami fáj neki. Talán, ha erre előbb rájövök, akkor meg tudtam volna menteni a házasságom, ugyanakkor hiszek abban, hogy a dolgok nem véletlenül történnek úgy, ahogy. Most, hogy kaptam egy második esélyt az élettől, véletlenül se szerettem volna elrontani. Miután megcsináltam a rendszerezést, és emlékeztetőt állítottam arra, hogy a következő munkanapomon átnézzem az aktákat, a zsebembe csúsztattam a telefonomat. Nem akartam hagyni, hogy a munkám még egyszer olyan szinten behálózza a magánéletem, hogy az a tarthatatlan állapot jöjjön létre, amiben eddig volt részem. Most kivívtam magamnak egy lehetőséget azzal, hogy a felmondásommal fáradtam be a főügyészhez és ezzel élnem kellett.
Tudtam, hogy Lola utolsó vendége mikor fog távozni, pont ezért udvariasan bólintottam felé, amikor azt megtette. Nem kérdeztem a hogylétéről, mert nem én kezelem, innentől kezdve hiába tudja, hogy a férje vagyok, semmi közöm nincs az ilyen részletekhez. Nem kellett sokat várnom arra, hogy megpillantsam a feleségem, de szinte azonnal mosoly költözött az arcomra, miközben próbáltam befogadni a látványt.
- Szia – az utolsó pár lépésnyi távolságot én szeltem ét kettőnk között, finoman fogtam a két tenyerem közé az arcát, hogy meg tudjam csókolni – Nehéz napod volt? Vár egy kis meglepetés a kocsiban.
Ahogy magamhoz öleltem, az államat a feje búbjára simítottam, majd ott is megpusziltam és továbbra sem húztam el a tenyereimet az arca két oldaláról.
- Honnan szeretnéd kezdeni? Ha nem találunk megfelelő házat, akkor szerintem menjünk lakásba – több ingatlant is összegyűjtöttünk, gyakorlatilag a mai napunk valószínűleg arra fog elmenni, hogy az összeset megnézzük – Biztos, hogy nem baj, ha át kell helyezni az irodád? Állandóan költözködsz… Ha gondot jelent, akkor ezt a lakást tovább bérelhetjük és használhatod itt.
Nem hiszem, hogy a vendégeknek jót tenne a környezetváltozás, ketten pedig rendelkeztünk olyan anyagi helyzettel, hogy ne legyen probléma fenntartani neki ezt a lakást is. Nem beszélve arról, hogy ezzel el tudja szeparálni az otthonát a munkahelyétől is.
öltözék || autó || 759 szó || taeil - inspiring || szia, Kedvesem  I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah 1404455205  ||


                          i will die for you
I don't wanna go, 'til everything comes crashin' down, you're the one I want, when everything comes crashin' down, for some reason, it feels like you'll be back

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Yoon Baek-ah
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah Aja1OPT
I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah VYNNkAP
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Good Bye is the word of love I can give to you
Of course I wanted to stay with you forever, but nobody can escape from goodbyes eventually? So I'm not gonna show my tears, sayonara baby
★ családi állapot ★ :
I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah WKHdNnL
I want you to be my last, if I had to keep being separated from you like this, I choose you over three meals a day, if I had to keep being separated from you like this
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah KIHECrN
★ foglalkozás ★ :
főügyész helyettes
★ play by ★ :
Lee Dong Wook
★ szükségem van rád ★ :
I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah ANwwKon
You are beautiful even when I close my eyes
When I wrap my arms around the one that is looking into me, even the wind is looking and waiting for you, I am wandering into the night like a spell was cast on me
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah WDNybtN
 
I’ll make sure that you only walk on the flower road | Lola & Baekah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» caffeine fuelled road trip we make - nate&bonnie
» Arrested - Baekah & Tig
» Baekah & John - A very important meeting
» Flower of Corruption
» Flower of the prison

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: