New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Arya Rose Shirman
TémanyitásArya Rose Shirman
Arya Rose Shirman EmptyKedd Aug. 22 2023, 21:33
Arya Rose Shirman
I don't hate you. I just lost respect for you.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Arya Rose Shirman
Becenév
Ary, Rya
Születési hely
Los Angeles, California
Születési idõ
1983.04.05.
Kor
40
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
elvált
Tanulmányok
Harvard University - Harvard Medical School
Foglalkozás
baleseti sebész
Munkahely
Presbyterian Hospital
Hobbi
főzés, futás, zongora

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Kevés empatikusabb ember létezik nála a Földön. Képes belelátni az emberek lelkébe, azt is érzékeli, amit legszívesebben eltitkolnának előle. Kegyetlenül őszinte önmagával szemben, maximalista típus. Elvárja másoktól is az őszinteséget, nem szereti, ha átverik. Nyitott személyiség, szeret emberek között lenni, de ugyanúgy elvan magában is, ha úgy adódik a helyzet. Ha kudarcot él meg, inkább csendben elvonul, százszor átrágja magában a témát, míg nem talál rá megoldást vagy nem tudja lezárni azt.
Ha megsértik, sokáig képes megbántva lenni, nem siet a megbocsátással, sőt, ha a sérelmek megmaradnak, később bosszúból, ha alkalma adódik, oda szúr, ahová a legjobban fáj. Tudja, hogy nem ez a legjobb megoldás, de ez is hozzátesz ahhoz, aki ő.
Képes addig menni, míg nem éri el a kitűzött célt, még akkor is, ha valami mást be kell áldoznia cserébe érte. A karrierje nagyon fontos a számára, mondhatni az első helyen áll, sajnos a házassága végét is ez okozta, így most újraértékeli a dolgokat. Ha nem sikerül neki valami a munkában, képes magát emészteni sokáig, és csak akkor nyugszik meg, ha maximálisan megbizonyosodik arról, hogy nem az ő hibájából történt, ami történt.
Nem szereti az álló vizet, az unalmat, az teszi boldoggá, ha mindig történik valami. Ez jellemzi a kapcsolatokban is, nem elég neki, ha kényelmesen belesüppednek a fotelbe. Arya nem nevezhető konfliktuskerülőnek, általában beleáll a problémákba és őszintén kifejti a véleményét még akkor is, ha ezzel megbántja a másikat. Persze utána belül szenved, de ettől függetlenül kiáll az álláspontja mellett.
Kifinomult ízléssel rendelkezik, mind öltözködésileg, mind pedig a lakása berendezését tekintve. Nagyon tud szeretni, a hozzá közel állókat bármi áron megvédi és kiáll mellettük.
A gyerek témával nagyon hadilábon áll, egy része szeretné megélni az anyaság szépségeit, másik pedig őszintén úgy látja, nem való neki a gyerek a sok munka miatt. Ettől függetlenül szereti a gyerekeket, az unokahúgával és unokaöccsével is remek kapcsolatot ápol.
Fél attól, hogy egyszer olyan ember kerül a műtőben a kése alá, aki közel áll hozzá, talán inkább azért, mert nem valószínű, hogy, el tudna számolni magával szemben, ha miatta nem alakulnának úgy a dolgok, ahogy jó lenne.

Avataron:
Sophia Bush

Múlt
Soha nem gondoltam, hogy egyszer én is el fogok válni. Végtére is, ki az, aki úgy megy neki egy házasságnak, hogy úgyis vége lesz? Gondolom senki, de én az utolsó pillanatig reménykedtem abban, hogy képesek vagyunk megjavítani azt, ami elromlott. De nem. A helyzet az, hogy nem megy. Xavier képtelen az én szemszögemből látni bármit is, csak az ő igazságát hajtja, én pedig talán tényleg nem tudom nem hazahozni a munkát. De hiszen orvos vagyok!
Én vagyok, aki elköltözik, nem szeretnék tovább olyan házban élni, ahol minden második lépésem után eszembe jut a volt férjem, hogy aztán órákat agyaljak azon, hol tudtam volna visszafordítani a folyamatot. Nem viszek magammal sok mindent, mégis olyan üresnek tűnik a ház, pont ugyanúgy, amilyen üresnek én is érzem magam. Kértem Xaviert, hogy ne legyen itt, mikor elmegyek, ne nehezítsük meg egymás dolgát. El is utazott pár napra, ám én megcsúsztam a dolgaimmal, mint az utóbbi időben oly sokszor. Egy nappal később vagyok, de az információim szerint ma este érkezik csak haza.
Az ajtóból még visszanézek, még egy utolsó pillantást vetek a jól megszokott bútorokra és a falakra, ahonnan a közös képek lekerültek. Mikor az ajtót nyitom és fordulok ki, azonban egy váratlan vendég áll az ajtóban, méghozzá az egyik barátnőm személyében.
- Arya... Szia. Öhm – látszik rajta, hogy nem engem várt az ajtóban és keresi a szavakat, ám ami engem méginkább megdöbbent, az a házkulcs a kezében és egy doboz Xavier kedvenc süteményéből. Hirtelen én sem tudok mit mondani, de kilépek a házból az utolsó táskával a kezemben és nyitva hagyom az ajtót.
- Serena... – intek magam mögé, utat hagyva a nőnek, aki úgy fest, éppen átveszi a helyem. Ezek szerint Xavier nem gyászolta sokáig a házasságunkat. De hogy pont ő... Nem is tudom, hogy melyikükkel szemben érzek nagyobb csalódottságot. A döbbenet lesz úrrá rajtam, ám igyekszem egy apró mosolyt erőltetni az arcomra. Nem tudom, mit kellene mondanom, de igazából talán az a jobb, ha semmit nem mondok. Nem is tudnék. Intek neki, mint akit nem hat meg a dolog és vissza sem nézve ülök be a kocsimba, olyan gyorsan gázt adva, hogy csoda, ha nem füstöl a gumi utánam. Ezt nem akarom elhinni. Hiszen alig telt el egy hónap, mikor szóba került köztünk a válás. Két napja mondták csak ki és máris itt kopogtat az új hölgyemény, méghozzá Serena személyében. Dühös vagyok. Xavierre. A barátnőmre. És azt hiszem, magamra is, hogy eddig vártam. Tisztességes akartam maradni, nem akartam belebonyolódni semmi komolyabba, sőt, még csak futókalandba sem, amíg nem zártuk le teljesen. De most már bánom.
Félre is állok a következő lehetőségnél és pötyögök is egy üzenetet Qadirnak.
„Behűtöttem egy üveg bort, ha csatlakoznál, tudod, hol találsz. A.”
Tudja, mert segített lakást találni rögtön, ahogy szóba került a költözés. Szerencsém volt, mert nélküle talán még most is keresném a megfelelő ingatlant. Tulajdonképp megfordul a fejemben, hogy talán ott folytathatnánk a dolgokat, ahol legutóbb befejeztük, hiszen most már nincs aki az utunkba álljon, hacsak nem újított be magának egy barátnőt, de majd meglátjuk, hogy alakul. Mikor aztán indulnék tovább, csörren a mobilom, mire azt gondolom, Qadir lehet, de mikor a kijelzőre pillantok látom, hogy a kórházból keresnek. Nincsenek jó hírek az egyik betegemről, nem engedhetem meg magamnak, hogy most azonnal ne menjek be.
„Legjobb tudásom szerint este kilencre kerül megfelelő hőmérsékletbe. Smile – toldom meg az üzenetet és ez az a pont, mikor újra elgondolkodom azon, hogy vajon érdemes lenne-e valakivel újra komoly kapcsolatba elegyednem? Mint látszik is, valóban a munka áll az első helyen nálam. Talán így van ez jól.

livin' in new york

Qadir Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Arya Rose Shirman 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Arya Rose Shirman 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Arya Rose Shirman A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
Arya Rose Shirman 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
TémanyitásRe: Arya Rose Shirman
Arya Rose Shirman EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 15:53
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Arya!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ráeszmélni arra, hogy az a személy akinek a maradásában bíztunk csak egy àtmeneti szakasz az életben valami borzasztó tud lenni. És ha még találunk egy választ ami a történteket igazolja, akkor is maradnak megválaszolatlan kérdések. Innen hogyan tovább? Hisz ha valakihez igazán kötődni kezdünk akkor nehezen is lépünk túl rajta. A te esetedben sincs ez másképp ami a vàlásodat illeti, habár úgy tűnik az exférjed nem sokáig nyalogatta a sebeit, ami csak még egy jól irányzott rúgás érzete a földön fekvőbe. Az meg hogy még a barátnőd is partner volt ebben csak még inkább őket minősíti és egyben azt is erősíti, hogy ennél csak jobbat érdemelsz. Nem gondolnám, hogy ezek után elveszett leszel majd, hisz olyan nőnek tűnsz, akit ha padlóra is küldenek, akkor az illető jobb ha utána menekül. Csak kell még egy kis idő, hogy a most történteket helyrerakd magadban. Addig pedig koncentrálj magadra és arra amit valóban szeretnél. Idővel úgyis jön valaki, aki megérti majd mit jelent számodra a hivatásod és épp emiatt te sem fogod őt a háttérbe szorítani. Arya Rose Shirman 4146035580
Nem is tartalak fel tovább, hisz biztosan várnak rád. Örülök, hogy olvashattalak.  Arya Rose Shirman 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Arya Rose Shirman A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Arya Rose Shirman D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Arya Rose Shirman 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Arya Rose Shirman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arya & Tana | family troubles
» Bad days always have good moments - Arya & Qadir
» Nancy Rose
» Mayleen Rose
» Walden Rose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: