New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 8:26 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 8:16 pm-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 8:06 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 7:47 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 7:46 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 7:42 pm-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 7:38 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 7:38 pm-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 7:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

a bit of fun - Kenra&&Damien
Témanyitása bit of fun - Kenra&&Damien
a bit of fun - Kenra&&Damien EmptySzomb. Aug. 12, 2023 11:07 am

Kendra&Damien
Adakozni jó, mondják sokan, akiknek már nincsen hova költeni a temérdek pénzüket, amit az évek alatt felhalmoztak. Én is ilyen ember lennék, ilyenné váltam volna, a sok pénzem van, tény, de azért mindig megvan hova költsem még ha az egészet nem is tudom elverni szinte sosem. Támogatom a szüleimet, a családomat ha szükséges és olyan életet élek, amilyet csak akarok, független, szabad ember vagyok. Mégis vannak olyan alkalmam, ahol  én is tiszteletemet teszem, mert vagy tudom, hogy jó lesz a társaság, vagy mert nem annyira sznob, hogy szétunjam magam. A mai egy pontosan ilyen esemény lesz, egy alapítványnak gyűjtenek, ami azzal foglalkozik, hogy görögországi tűzben sértést szerzett állatokon segítsenek. A gazdagok nem csak az embereken szeretnek segíteni, és ezt díjazom, mert akármennyire is nagy pöcsnek tűnök ezáltal az állatoknak mindig is szívesebben adakoztam, mint embereknek, nekik annyi mindenki gyűjt, ellenben azokkal, akik nem tudnak segíteni magukon meg nem. Ide több okból is szívesebben esek be, mert tudom, hogy a cuki állatokért megannyi csaj odavan, modellek, nevesebb örökösök, akikre le lehet csapni, na meg persze a kezdeményezés is inkább közel áll hozzám. Nem mindig vagyok önző, csak az esetek többségében.
A meghívóm este 7-re szól, 8 órára ér oda a limuzinom a helyszínre, amit kértem magamnak és pár haveromnak, akik ilyenkor mindig kötelezően tartanak velem, hátha ők is kapnak valami jót az estétől.  Ugyan adakozni én adakozok helyettük, de ha jól érzik magukat, akkor ennyi még talán nekem is belefér.
Ahogy belépünk az épületbe megcsap a csillogás, a képmutatás, amit azért hoztak össze, hogy segítsenek valakiken, de talán maga a rendezvény sokkal többe került, mint amennyit gyűjteni tudnak egy este alatt ki tudja, én nem vagyok jó szervező, inkább élvezem, mint tervezem ezeket.
- Mr. Dyce! Örülök, hogy tiszteletét teszi, a csekket a színpad melletti asztalon tudja leadni. - így üdvözölnek, a szokásos, hol tudom hagyni a vagyonom egy részét, de erre mindig számítok, így már készültem egy elég zsíros csekkel.
- Köszönöm! Már indulok is. - mosolygok a legkedvesebb arcommal, hogy a szokásos nyájas dolgok meglegyenek, amit elvárnak tőlünk.
A csekk leadása tán elindulok a pult felé, hogy beindítsam magamnak a bulit, nem leszek nagyon részeg, így csak egy pezsgőt iszok, majd körbenézek, hogy milyen a felhozatal a mai este.
~ outfit~ Wink ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a bit of fun - Kenra&&Damien
a bit of fun - Kenra&&Damien EmptyHétf. Aug. 21, 2023 10:51 pm

To Damien
Nagyon szeretek különleges eseményeken részt venni és nem csak divattervezőket reklámozni, promotálni. Mindig is szívügyem volt a jótékonykodás és a mai este is egy ilyen fontos esemény a számomra. Szeretek támogatást nyújtani rászoruló embereknek. Szerintem a munkám legnagyobb gyümölcsének tudnám ezt nyilvánítani. Más a hírnevét rossz célokra használja fel, de szerencsére sikerült olyan emberré válnom aki nem ilyen, és nem is veszi magától értetődőnek a sikert. Szerintem nagyon fontos, hogy ne szálljon az ember fejébe a hírnév.
A ma esti eseményre egy fekete fátyol anyagú ruhát választok, a hajamat felfogom copfba és egy ruhához illő magassarkúra esik a választásom. Sminknek nem választok nagyon kihívót, hiszen az a fotókon sosem mutat túl jól.
Amint odaérek, beállok a fotósok elé, a híres embereknek készített helyre ahol mögöttünk egy nagy fal van a szponzorált cégek nevével, amiből van jó sok ahogy felpillantok a mögöttem lévő falra. Pislogok párat majd újra a kamerák felé fordulok és igyekszem a legbájosabb énemet mutatni.
A fotózás közben megragad a tekintetem egy öltönyös férfin. Na nem azért, mert bármi baj lenne vele, sőt, ellenkezőleg. Valamiért megragadta a figyelmemet, de nem tudom miért. Úgy érzem, hogy megszeretném ismerni.
Mielőtt a pult felé venném az irányt, előveszek egy csekket amire még otthon egy bőségesen nagy összeget írtam rá, majd oda sétálok a pulthoz. Rendelnem sem kell a pultos már adja is ki a kedvenc italomat. Nos igen, a bulvárlapokból meg az internet világában már mindenki tudja, hogy az ismert embereknek mi a kedvenc italuk, kajájuk, helyük, hova járnak fodrászhoz és stb. Nem tudsz titkolni előlük szinte semmit.
Mosolyogva elveszem az italomat, majd oda sétálok a férfihoz és kedvesen rámosolygok.
- Szia. – köszönök neki és iszok az epres martinimből. - Remélem nem baj, hogy ide jöttem, szeretek ilyen rendezvényeken ismerkedni. Megismerni az adományozókat, na meg néha jó elszakadni a kameráktól. – mondom halkan nevetve és tekintetem a fotósokra siklik akik a következő ismert személyt kapják lencsevégre.



©


this is the day
Well you didn’t get up this morning ‘cos you didn’t go to bed, you’ve been watching the whites of your eyes turn red.
mind álarcot viselünk
Kendra Chemblar
Média
ranggal rendelkezem
★ :
a bit of fun - Kenra&&Damien Tumblr_nd4vpwG9Jl1r9alaeo8_250
a bit of fun - Kenra&&Damien Tumblr_myshamKyzM1qg60ado5_r1_250
★ elõtörténet ★ :
★★ like a model ★ ★
★ családi állapot ★ :
whaaat??
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
a bit of fun - Kenra&&Damien Tumblr_n9xdogvZoP1t0c783o3_250
Azokban a röpke pillanatokban
amikor megadatik a szabadság
az ember arra vágyik, hogy ne legyen szabad
testestül-lelkestül tartozni akar valakihez.
★ foglalkozás ★ :
modell
★ play by ★ :
palvin barbara
★ szükségem van rád ★ :
myself
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
a bit of fun - Kenra&&Damien Tumblr_n7nh0jA8R21qg60ado3_250
TémanyitásRe: a bit of fun - Kenra&&Damien
a bit of fun - Kenra&&Damien EmptyCsüt. Aug. 31, 2023 2:51 pm

Kendra&Damien
Komoly munkát nem igényelt ez az este, csak felvettem valami nagyon laza kis öltönyt még nem is  a legjobb ami van, mert egyszerűen ez nem szól másról, mint arról, hogy ki tud több pénzt adományozni annak a szervezetnek, aminek gondolom gyűjtenek, de nem néztem utána, csak adom. Én nem vagyok versengős típus, sokkal inkább jövök a kajáért és a piáért, na meg a társaság miatt. Nem véletlen, hogy máris bedobom a csekket, hogy ezzel ne kelljen később foglalkoznom, még nincsenek olyan nagyon sokan, nincsen tömeg, hogy egymást nézegessék kinek mi szerepel a csekken, mert az idősebbek ezt csinálják, nekik már nincsen máshoz kedvük csak egymás pöcsét méregetni, és én ehhez még fiatal vagyok.
A pezsgő kikérése után nézelődök, de nem kell sokáig mert elég hamar lép a közelembe egy igen dekoratív lány, akinek az arca eléggé ismerős nekem, de hirtelen nem tudom hova tenni, ami ilyen eseményeken talán ciki, mert nyüzsög a celebektől, akik minden egyes címlapon rajta vannak. A lány szép, az arca mosolyog, amikor köszön, nagyon nagyon kedvesnek tűnik, olyannak, akit nem szívesen ront meg az ember, de nem tudom milyen a személyisége, így visszaköszönök szintén mosolyogva, miért ne indulhatna rögtön jól a buli és folytatódhatna még jobban.
- Szia! Gondolhattam volna, hogy a nagy csillogás téged is körbe leng. - intek a fejemmel a vakuk villanó fénye felé. - Damien vagyok, ha ismerkedés az adományozókkal, én is lelkes, vagy kevésbé lelkes adományozó vagyok. - nevetek fel, miközben emelem a pezsgős poharamat a köszöntésénél, majd bele iszok egy apró kortyot.
- Van egy olyan érzésem, hogy nagyon mellé fogok ha megkérdezem, hogy hogy hívna mert ismernem kéne téged. - húzom össze a szemem bizonytalanul, nem vagyok tájékozott a celebvilágban, tudom ki az a Brad Pitt vagy Tom Cruise és nagyjából ennyiben ki is merül az ismeretem, nem járok moziba, az ilyen helyeken is inkább a köznépet keresem, mert ott vannak kevésbé elkényeztetett csajok, akiket könnyű befűzni a sznobok közül. - Biztos, hogy láttalak már valahol, mert egy ilyen mosolyt nem felejt el egy férfi. - bókolok neki egy kicsit árnyaltan és még nagyon finoman.
~ outfit~ Wink ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a bit of fun - Kenra&&Damien
a bit of fun - Kenra&&Damien Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a bit of fun - Kenra&&Damien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damien & Lysander
» Zoe & Damien
» again! again? - Karol&Damien
» Damien & Brittany
» Damien & Roman || What can I give?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: