New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:09-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 13:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Miriam Hawke
TémanyitásMiriam Hawke
Miriam Hawke EmptyPént. Aug. 11 2023, 18:42
Miriam Hawke
Néha még a minden sem elég.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Miriam Hawke
Becenév
Mimi, Mira
Születési hely
Philadelphia, Pennsylvania állam
Születési idõ
1987. december 10.
Kor
35
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
NYPD akadémia (2009)
Magánnyomozói képzés (2018)
Foglalkozás
magánnyomozó (volt rendőrtiszt)
Munkahely
Hawke Magánnyomozói Iroda
Hobbi
... amire épp jut időm, - általában akkor is dolgozom -, de szeretek táncolni, erdőkben mászkálni, úszni, vakrandikra járni (valami jól tud elsülni), főzni (bár Gordon Ramsay tuti kiakadna a tudományomon), ezeken felül is kapható vagyok bármire.

Csoportom:
Bűnüldözés (és elhárítás)

Jellem

Törtető, céltudatos, küzdőszellem, intuitív, érzékeny, makacs... Ezen tulajdonságaim azok, amitől én én vagyok. Persze, nem vagyok az a személy, aki bárkin átgázol, mert előre akar jutni. Emberségesebb fajta vagyok azért ám, viszont semmit nem hagyok félbe vagy nem hagyom magam megalázni senki által sem. Gyermekkoromban sokszor volt az, hogy megszégyenítettek azért, mert egy egyszerű munkáscsaládból származtam, akiknek épp, hogy megvolt valamijük, de az viszont többet ért bárminél. Én így láttam akkoriban, és most is pont így vagyok ezzel.
Volt az életemben egy férfi, aki segített tizenhét éves koromtól fogva egészen két évvel ezelőttig. Keresztapám volt, apa legjobb barátja, aki mellett fejlődni tudtam és eldönteni, hogy ki is vagyok voltaképpen. Az én nézeteim nagyon ellenkeztek a katolikus szüleim nézeteivel, merthogy én nemcsak férfiakba szerettem bele, hanem ugyanúgy a saját nememhez is vonzódtam, kiraktak az utcára, ahonnan Mick bácsi szedett össze, s hozott el onnan ide New Yorkba.
Itt ugyan elkezdtem egyetemre járni, de nem fejeztem be sosem, mert a rendőri munka vonzott. A kitartásom és makacsságom sikerrel járt, elvégeztem az akadémiát. Járőr voltam évekig, szerettem az lenni, valahogy sok embert ismerhettem meg azáltal. Pár éve egy eltűnt lány utáni hajszában és nyomozásában vehettem részt, ez olyannyira érdeklődővé tett engem, hogy jelentkeztem nyomozói továbbképzésre, ahonnan elutasítottak. Nem keseredtem el, de próbát tettem ismét, de újra sikertelenül... Nem ez volt a szakadék széle nálam, hanem Mick bácsi halála. Én és járőrtársam, Paul voltunk azok, akik kiértek arra a helyszínre, ahol holtan találtuk őt. Én összerogytam. Mindenhol vér volt. Gyilkosság történt, ami azóta is lezáratlan, mert a nyomok kihűltek. Én nem akartam elhinni, hogy semmi nincs, nem bírtam magammal, saját szakállamra kezdtem el felépíteni a magánakciómat, de felfüggesztettek ez miatt. Én pedig ezután vissza se mentem az NYPD-hez.
Magánnyomozó lettem, ami először bukdácsolt, majd talán egyre jobb viszontagságba került. Hatalmasat fejlődtem, kerestem az utam sokáig, de itt ráleltem arra, amire szerettem volna mindig is. Még egy, - minden lében kanál, túlontúl is beszédes -, asszisztenst is sikerült felvennem magam mellé, akinek remek meglátásai vannak az ügyeinkben. Nehezen, de elfogadtam, s bizalmasom lett.


Avataron:
Riley Voelkel

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Miriam Hawke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: