New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Rina & The Nolans // Meet with Blood
TémanyitásRina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptySzer. Aug. 02 2023, 18:55

Rina & The Nolans

A Paulding Aven volt a Boston RD Buildin Materials INC. és még több más építési anyag, vagy raklaplerakó-forgalmazó cég. Oda mindig kerestek embert, de nem jártam sikerrel. Nem tudtam mi lehet az oka, hogy sehová nem kellek alkalmazottnak, hogy mindig felsülök. Vajon tényleg a gyenge testszerkezetem miatt utasítottak el? Biztos nem tudnék ott helytállni?
Az Adee Aven haladtam tovább, majd bementem az oszlopokra feszített drótkerítéssel elkerített "felnőtt játszótérre". Voltak ott padok, hinták, és egy kondipark is, ahol edzeni lehetett.
Úgy éreztem ki kell kicsit tombolni magam, így a zöld és vörös színekben pompázó edző berendezésekhez mentem, hogy kicsit kondizzak. Úgyis mindenki szerint vézna vagyok és erősítenem kéne magamon, szóval odamentem, de már ketten is voltak ott. Két afroamerikai srác, akik valamiért nem örültek neki, hogy én is csatlakoznék, így az egyikük diszkréten odajött és félre tolt.
- Hé, öcsi. Nem látod, hogy mi is itt vagyunk?
Értetlenül pillantottam fel, hiszen nem akadályoztam őket az edzésben, én csak húzódszkodni akartam volna a szerkezeten, ők nyugodtan tudnak tőlem hasizmozni és egyebeket csinálni. Ez most azért van, mert fehér vagyok?
Kicsit összébb húztam magam, hiszen sokkal nagyobbak és ijesztőbbek voltak nálam. Sután bicentettem, szép csendben és hátrébb léptem, ám Michael nem akart ebbe beletörődni.
- Egy tapottat sem megyünk innen, Sebastian! - felelte az enyémnél mélyebb, erőszakosabb hang. - Mit képzelnek magukról ezek a négerek?! - mutatott rájuk Michael a kezemmel, ujjammal - Csak azért akarnak kipaterolni minket, mert fehérek vagyunk! Menjenek a feka nénikéjükbe ezek a Bronxi senkiháziak! Majd megmutatjuk nekik miképp intézik ezt az Angyalok Városában!
A két afro összenézett és már lendült is az egyik lába, ahogy oldalba rúgott. Elterültem a földön, bevertem arcom egy beton szegélybe és felszakadt a szemem mellett a bőr. Az egyik felrántott a földről, de addigra kezemben már ott volt egy pezsgős üveg.
- Te kis nyomorult, majd megtanítunk szépen beszélni és viselkedni! Te rasszista féreg!
Michael már nyakánál fogva törte is el az üveget a betonon és törött végével combon szúrta a négert, aki fájdalmasan ordítva eresztett el. Az üveg újra meglendült és felkaszabolta vele a hasa alatti részt, amitől összeesett. Biztosan nem okozott halálos sebet, de nem fog hamar felépülni belőle.
Fájdalmasan ordibálva, vérezve terült el, majd társa felé fordulva mutattam a véres pezsgőscsonkkal.
- Most te jössz! - ordított rá Michael. - Te is megdöglesz nigger! Gyere közelebb!-integetett felé ujjaimmal a másik énem.
A férfi rémülten tette maga elé kezeit. Szemei vadul lesték a terepet, majd felkapott egy szemetest, amit felém dobott. Nem sikerült időben félre ugranom, a kuka eltalált, hanyatt vágódtam és a fejem bevertem egy fába, de nem kábultam el.
Tenyeremmel belenyúltam a pezsgős üveg másik felének törött maradványaiba, amitől felordítottam, amikor millió szilánk mart a tenyerembe.
A fekete férfi elmenekült, amitől Michael csak még dühösebb lett és félre rúgta a kukát.
- NEM! ELFUTOTT!!!

Az ellenfelek hiányának hála sikerült visszanyernem testem felett az uralmat. Michael újra háttérbe szorult, én pedig a sérült feketére néztem, aki a földön vérzett.
- Nem... nem... ezt nem én tettem... - motyogtam neki elesetten, riadtan, bár úgyse hinne nekem. Sírhatnékom volt, és egyre csak ott térdeltem mellette. - Istenem... MIT TETTÉL MÁR MEGINT?! MIT TETTÉL?! - sipákoltam torkom szakadtából kérdőre vonva Michaelt.
Hívnom kellett volna a mentőket, orvost, bármit, de nem volt lelki erőm. Tenyerem vérzett, arcomon véres csík folyt a seb miatt, ingem pedig véres lett, amikor Michael megvagdosta őket az üveggel.
Fulladozva, rettegve térdeltem a férfi mellett, aki nyöszörögve nekem szegezte mondatát.
- Te... gyilkos... szörnyeteg.
- NEM! Nem én...
- Te...
Nem haldokolt. Szerintem. De fájdalmai voltak, vérzett és gyenge volt.
Ne sajnáld! Megérdemli a sorsát! Ott dögöljön meg a rohadt feka! Rúgj belé még kettőt-hármat. HA HA HA! Kár, hogy a társát nem tudtam elkapni. Együtt vérezhetnének el!
Felálltam és eszem vesztve rohantam ki a játszótérről, ki az Adee Avere és el amilyen messze csak lehetett. Végig a járdán, el a kocsik között, járókelők között, berohantam a kereszteződésbe át a Gun Hill Roadra, el a Central Seafood előtt, a Code Red előtt, majd a Burke Ave-i panelok előtt elfutva belerohantam egy barna hajú, húsz év körüli lányba.
Mind a ketten a földön kötöttünk ki. Ahogy fel akartam tolni magam, szilánkos, véres tenyerem égtelen fájdalommal reagált, így fájdalmas ordítás mellett visszazuhantam a földre a lány mellé véres nyomot hagyva a földön tenyeremmel.
A lány felé fordultam és rémülettel a szememben néztem rá.
- Fuss, menekülj, ne maradj itt! Téged is el fog kapni! - nyöszörögtem sérült tenyerem magam elé emelve. - Azt hiszem elvesztem a kezem... - nyöszörögtem rémült, fájdalmas szemmel tenyerem vizsgálva. - Istenem, mit művelt már megint... ezt nem lehet elviselni... - motyogtam és ahogy a lelki és fizikai fájdalom egyre jobban eluralkodott rajtam könnyek szöktek arcomra.

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptySzer. Aug. 02 2023, 19:37


For those who feel the world is a tragedy
Sebastian & Rina

Eljött a nap. Ilyenkor úgy érzem, hogy csak egy test vagyok, aki lélek nélkül teng-leng a városban. Nem érzem a körülöttem lévő ingereket. Egyszerűen csak üresben vagyok. Az életem tizennyolc éve összeomlott. Pontosan. Tizennyolc év. Ennyi ideje igyekszem vakok és persze a látók közé beilleszkedni. Fránya nehéz meló. Hiszen szinte sehova nem vagyok teljesen illeszkedő. Hiszen én láttam. Még ha csak hat éves koromig is. De láttam. Ez pedig annyira fájdalmas, hogy bármi történjen én csak emésztem magam. Lehet, hogy jobb lett volna, ha én is meghalok. Viszont az élet erős fricskát mutatott és úgy döntött, hogy neki áll megedzeni. Imádom a munkámat, az életemet és a maradék családomat. De még sem ugyan az, mintha anyuval vagy épp apuval szeretnék beszélni. Rusty még mindig az orvosnál van, így a botommal együtt akartam bekebelezni a várost. Még ha csak a ház környékére is tömörödött az egész. Szeretek sétálni és elveszni a gondolataimban. Nem mindig sikerül bájosan mosolyogni és kedvesnek lenni. Úgy érzem, hogy eljött az ideje egy kis „én” időre. Britt megszokta érteni, hogy most még azt is tehernek venném, ha valaki mellettem sétálna néma csöndben. Szerencsére a közeli épületekben és házakban ismernek már, így nem kell félnem, hogy valaki elüt biciklivel vagy gördeszkával. Nem mondom, hogy megértenek és kikerülnek. De legalább egy kissé nyugodtabban szedem a lábaimat. Nem messze van egy park ott szoktam a kutyával labdázni és zenét hallgatni.
Olyan sok inger ért mostanában, hogy úgy érzem nem szeretnék senki problémája lenni, hogy felhívjam beszélgetni. Meg hát Britt az, akinek mindent is elmondok. De őt már nagyon régen hallottam. Még a házban neszelni sem. Mintha ő is elhatárolódna tőlem. Persze én engedtem őt is szabadjára, még is annyira tud hiányozni. Valószínű, hogy csak az alkalom teszi, hogy ennyire érzelgős lettem.
A város zajába, mintha kiabálást hallanék, de annyira megszokott. Így csak erősebben fogom a botomat, a telefont pedig lejjebb csúsztatom a zsebembe. Mást úgy sem hoztam magammal. Így inkább szaporábbra veszem a lábaimat, hogy minél messzebb kerüljek a hangoktól. Most kezdem megbánni, hogy egyedül indultam útnak. A bot egyenletes ütemmel jelezte, hogy nincs előttem semmi akadály és már szinte tempómnak megfelelően rohantam. Ám ekkor valaki belém csapódott és azonnal földet érve, nyögtem fel. A bot az oldalamba fúródott így egy pillanatra még a levegő is beszorult, őrült fájdalmat hagyva maga után, a kezemmel próbáltam az esést tompítani. Nem hiszi el senki, de a vakoknak az első dolog amit megtanítanak, hogyan kell esni. A kék-zöld foltok pedig megszokottak rajtam. Már fel sem tűnik a családnak eggyel több. Igyekeztem felnyomni magam a földről.
Ahogy kapkodta a levegőt és kiabált megrémisztett. Úgy éreztem, hogy most sikerült valami rosszba belesétálnom. A szavak nem jöttek ki a számon, bármennyire is akartam, úgy szúrt az oldalam, hogy a tenyeremmel kellet leszorítanom. Bármennyire is vártam, hogy hozzám vágja, hogy vak vagyok nem történt meg. Ez a mondat nem hagyta el a száját. Csak a többi. Ami félelmetesebb volt. Nagyot nyelek és próbálok nem pánikolni. Már amennyire ez lehetséges.
- Nem tudok – végre! Bár elég rekedtesen jöttek a hangok kifelé, a bokám is sajgott, hát sikerült elég tisztességesen megütni magam. Mindenhol.
- Ki üldöz? Megsérültél? - kezemmel elkezdek tapogatózni, hogy merre is vagyok. Mert azt se tudom, hogy a járdán vagy az úttesten esetleg a botom merre van. Mert most aztán igyekezhetek azzal, hogy eltűnjek.
- Mi van a kezeddel? - olyan értetlenül kiabált, hogy el se tudtam dönteni, hogy merről jön a hang. Csak azt hallgattam újra és újra, hogy ki mit tett. El kell érnem őt, hogy érezzem mekkora a baj.
- Fogd meg a kezem, nem tudok segíteni. Én.. Én.. nem látok – olyan nehezen jött ki ez a mondat, mint még eddig soha. Bármennyire akartam segíteni, addig nem tudok, míg nem lép velem fizikai kapcsolatba. Már persze azon kívül, hogy letarolt, szó szerint.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptySzer. Aug. 02 2023, 20:18

Rina & The Nolans

Ahogy a földön feküdtem a lány mellett egyre csak tomboltak bennem az érzések, bár lassan kezdett alább hagyni, ahogy éreztem, hogy Michael mintha lenyugodott volna és nincs senki, aki az életemre törne. Igaz, egy életet ott hagytam sorsára, de vannak még az utcán, talán valaki segít rajta. Én nem merek kockáztatni. Légzésem kezdett egyenletessé válni, ideigeim lassan szunnyadtak, ám mikor meghallottam, hogy vak, szinte letaglózva éreztem magam. Legalább nem látja rajtam a vért. Igaz, mások látják... de ő nem.
- Már nincs semmi baj... - jegyzem meg, hiszen úgy véltem nincs mitől tartanom. Csak el kéne tünnöm, mielőtt szemet szúrók valakinek. De mégse hagyhattam őt itt a földön, főleg nem vakon.
Felálltam és sérülés mentes kezemmel felsegítettem őt és kezébe adtam a botot.
- Sajnálom, amiért neked mentem. Csak összevesztem két férfival és kicsit megvertek... - motyogtam. - Megvágtam a kezem egy kis üveggel, de nem vészes.
Ajkaimat ekkor mély, rekedtes hang hagyta el.
- Csak szerénykedik a fiú, de nem is az ő műve volt. Ő csak asszisztált nekem. Eltörtem egy üveget és alaposan megvagdaltuk az egyiket. A másik elinalt, mert félt tőlem! - nevetett a hang.
Ép kezem arcomhoz emeltem és megszorítottam magam.
- HALLGASS EL! Nem csináltam semmit! Te egy szörnyeteg vagy! Minden a te műved, engem ne keverj bele!
Rémülten pillantottam a lány felé, két tenyeremmel közre fogtam arcát, bele sem gondolva, hogy véres tenyeremmel összemocskolom. Meg kellett őt győznöm, hogy jó ember vagyok.
- Ne hallgass rá! Nem vettem részt semmiben. Nem bántottam senkit. Elrabolta a testem. Ő irányít engem, de én harcolok ellene. Le tudom küzdeni. Megszáll és kihasználja a testem. Egy szörnyeteg! De nem én... nem én... - nyűszítettem könnyektől fulladozva.
Elsápadva néztem arcára, amin véres nyomokat hagytam. Remegő kezeim alig tudtam elemelni róla.
- Te... te jó isten... nem akartam. Nem akartam - mondtam a véres mocskot nézve. - A kezem... a kezem vérzik. Ez az én vérem, nem másoké. Ne félj tőlem.

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptySzer. Aug. 02 2023, 20:49


For those who feel the world is a tragedy
Sebastian & Rina

Mikor az ember gyermeke csak úgy sétálgat, hogy egy magában gubózzon, nem épp azzal van elfoglalva, hogy mi zajlik körülötte. Én viszont nem tudom teljes mértékbe kizárni a külvilágot. Hiszen csak ennyi maradt meg nekem. Legalább tudjam merre vagyok. Érdekes lenne elveszni és nem haza találni. Valószínű, hogy a családom már az összes bűnüldözési szervet értesítette volna, hogy nem kerültem haza. Aztán jöttek volna a szánakozó megjegyzések. Amire most egyáltalán nincs szükségem. Mert lássuk be enélkül is meg van a magam baja, nem kell még fokozni.
Arra egyáltalán nem számolva, hogy valami bűnténybe sétálok bele. A férfi úgy zihál és a hangja is rémült. Megremeg a kezem, hiszen nem akarok bajba kerülni. Azt hiszem én lennék a legapróbb problémája a tettesnek, mivel nem látom, hogy későbbiekben azonosítani tudjam.
Ahogy csillapodnak az érzelmek körülöttem, bennem nem múlik a vihar. Nem tudom elhinni, hogy bárki, aki üldözte és bántotta egyszerűen odébb állt volna, mert fellökött egy vaknőt.
Végül talpra kerülve legalább nem a mocskos földön vagyok, mintha látnék porolom le a nadrágomat. Ez olyan megszokás, amit még anyukám nevelt belém. Ha elesek piszkos leszek és ezt le kell porolni. Segédeszközömet újra markomba tudva igyekszem a hangjára koncentrálni. Hogy kiszűrjem mekkora a baj. Nem tudom megkülönböztetni az érzelmeit jelenleg.
- Nyugodj meg! Lassabban. Vegyél egy mély levegőt, tartsd bent, majd végül fújd ki! - úgy utasítom, mint mikor nekem vannak pánikrohamaim. Igen, vannak. Megtanultam kezelni. Most pedig érezhető, hogy az ismeretlen eléggé pánikol. Ami érthető is, amint újra hadarásba kezd.
Megfeszülnek az izmaim és igyekeznék hátra lépni, mert a félelem azért eléggé erősen magával ragad, mikor ragadós ujjai az arcomra simulnak. Érzem a vér szúrós vasas szagát és ettől jobban megrezzenek.
- Hogy mi? - először értetlenül álltam előtte végül pedig rá jöhettem. Ekkora mázlim is nekem van, hogy valami kettős személyiséggel találkozzak. Nagyot nyelve gondolkozok, hogy addig induljak el, míg nekem nem lesz bajom. De az igazságérzetem és a tenni akarásom erősen viaskodik egymással.
- Nincs baj, nem lesz gond. Figyelj az én hangomra, igyekezz arra koncentrálni, amit én mondok – bár fogalmam sincs, hogy kell ilyenkor viselkedni, de még sem hagyhattam az utcán, még a végén másnak is baja esik. Vagy őt fogják elcipelni valamelyik zárt osztályra. Esetleg olyanba sikerül bele kötni, aki megöli. Fejben próbáltam valami értelmes dolgot kitalálni, összerakni, mikor is, csuklójára teszem a kezem, ami még az arcomon volt. Nem volt erős a fogása, de nem is mondható lágy érintésnek.
- Oké a vér lemosható, viszont a sebedet el kell látni. Oké? Nem messze van egy gyógyszertár. Ott veszünk neked kötszert, és lemossák a vért rólam – igyekeztem úgy mosolyogni, hogy hihető legyen és ne az ríjon le rólam, hogy szívroham közeli állapotban vagyok. Hiszen a szívem nem dobog, hanem dübörög és a mellkasomból úgy érzem ki fog szakadni.
- Rina vagyok – a kezét még mindig nem engedem el. Úgy érzem, ha elengedem még baja esik. Azt pedig a lelkiismeretem nem engedné. Bár ha csurom véresen kerülnék haza, biztos, hogy soha nem jöhetnék ki. Főleg a szobámból, nem, hogy a lakásból.
- Mi a neved? - próbálkozom laza kérdésekkel, hogy megnyugtassam. Mert ha megnyugszik talán nem lesz nagyobb bajom. A jelenlegiek leszámítva.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptySzer. Aug. 02 2023, 21:20

Rina & The Nolans

Tanácsát megfogadva igyekeztem a légzésemre figyelni, de nehéz volt abban az elképesztően nyomasztó, fullasztó helyzetben összeszedni magam. Úgy éreztem a világ minden nyomása az én mellkasomon van és belekevertem egy ártatlan lányt az én mocskos dolgaimba.
Összevéreztem, Michael megszólította, tudja, hogy mi van velem és látja rajtam a vért és a sérüléseket. Ki tudja mi lesz ennek a vége?
Igyekeztem csak az ő hangjára figyelni, mint mikor valaki hipnotizálni akarnak. Azon voltam, hogy hagyjam magam neki megbabonázni, hátha sikerül hatást gyakorolnia a lelkemre, és Michaelra. Mintha meg tudna tisztítani, pedig én már rég elvesztem.
Jól esett az érintése, a törődése, hogy vakként és elesettként is próbál a segítségemre lenni és az érdekeimet nézni. Segíteni akart és támogatni, pedig biztosan érezte a veszélyt, ami rá is leselkedhet. Mégis kockáztat.
Nevét hamar az elmémbe véstem, majd én is bemutatkoztam.
- Sebastian. - mutatkoztam be, majd véres tenyerem elemeltem arcától és ép tenyeremmel kezére fogtam. Összekulcsoltam ujjainkat. - Képes vagy vállalni a veszélyt mellettem? Ez igazán hősies. De ígérd meg, hogy nem viszel orvoshoz és nem is hívsz nekem orvost. Én most nem mehetek el hozzájuk.
Nem volt egészségbiztosításom, sem pénzem, hogy orvosokat fizessek, ahogy már csak azért sem mertem orvoshoz fordulni, hogy ne tudjanak összefüggésbe hozni a játszótéri esettel. Jobb ezt fű alatt elintézni.
Szorosabbra fogtam a kulcsolt ujjainkat, bár sok erő nem volt bennem.
- Nem téged akar. De ne adj neki indokot, hogy előjöjjön. Légy óvatos. Nem akarom, hogy bajod essen. Itt leszek melletted - mondtam, majd elengedtem a kezét és mellé léptem. Oldalról megérintettem vállát. - Itt leszek. Menjünk a gyógyszertárba.

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptySzer. Aug. 02 2023, 21:45


For those who feel the world is a tragedy
Sebastian & Rina

Gondolatok cikáztak a fejemben, akár viharos éjjelen a villámok a sötét fellegekben. Annyira el akartam menekülni, hogy fizikai fájdalmat okozott az, hogy nem tudtam ott hagyni. Képtelenség volt, hogy önző mód egyszerűen elmenjek. Miközben érezhető az, amennyire szüksége van arra, hogy valaki támogassa. Jobb esetben csak én voltam. Hallottam pár sugdolózást körülöttünk, ahogy a járókelők valószínűleg megbámultak. De most nem enne jó, ha kizökkentenék a férfit. Jelenleg mondhatni stabilnak. Még sem az. Hiszen akár egy időzített bomba robbanhat.
Azt viszont már most érzem, hogy rohadtul megütöm a bokámat, ha továbbra is igyekszem a társaságában maradni.
- Örülök Sebastian, bár kellemesebb módja is lehetett volna a találkozásunknak. Bár elég lehengerlő voltál – igyekeztem viccesen felfogni a történéseket, még ha a mellkasomban tomboló fájdalommal átitatott félelem igyekezett úrrá lenni az elmémen. Most még koncentrálnom kell arra, hogy lehetőleg csak az egyikünk elméje se akarjon megbomlani. Megköszörülöm a torkom és igyekszem nem azt mutatni felé, hogy mennyire félek. Mert ha tényleg minden véres és ezek mind megtörténtek, veszélyben vagyok. Minden pillanatban.
- Nem szándékoztam, de látásom híján kell valaki, aki ellátja a sérülésed. Mrs. Kensley pedig a gyógyszertáros hölgy, segíteni fog. Kölyök korom óta ismer – vagyis remélem, hogy nem fog sikoltozni és hívni a rendőrséget, ha meglát minket az ajtóban. Szorítása fájdalommal járt át. Éreztem benne azt, hogy mennyire akarja, hogy valaki mellette legyen. Bár a félelem a hangjából azonnal kihallatszott. Nem tudok nem úgy gondolni rá, mint valami szánni való teremtésre. Vajon Pierre is így gondolt rám? Vagy Mattie? Mennyire rossz érzés, hogy most én érzem azt, amit valószínűleg ők éreznek a társaságomban. Szánalmas és bántó is egyben.
- Ennek örülök – nyelek egy nagyot. Nem akarom, hogy bárki is engem akarjon. Élni szeretnék és most, hogy ilyen helyzetbe keveredtem rá kellett jönnöm, hogy mindennél jobban szeretnék. Még h jelenleg nem is érzem úgy, hogy ez élet lett volna. Most úgy elég tisztességesen pofon törölt az élet. Ha nem rettegnék ennyire, még jót nevetnék is magamon.
- Rendben, menjünk – amint szabadnak éreztem magam, semmiféle kötöttség nélkül, a falra simítottam a kezem, hogy érezzem merre fele állok. Hogy jó irányba induljak el. A vállamon érzem az érintését és ettől úgy érzem, hogy bármikor akár a saját vérem is boríthatja a ruháimat. Egy könnycsepp kiszabadul az összezárt szemhéjamon keresztül. De legyűröm minden aggódásom és elindulok a helyesnek vélt útszakaszon.
- Sebastian, látsz bármi olyat, ami akadály lehet előttem? - nem kellene a segítsége, hiszen a botommal pont érzem, hogy van valami gond. De úgy éreztem, hogy el kell tereljem a figyelmét. A bokám sajgott, minden egyes lépésnél és a fejem is megfájdult. De le kellet győznöm a félelmemet, segítenem kell. Ki tenné meg helyettem? Bár biztosan sok kíváncsi szempár szegeződik rám, a vak lány, aki csurom vér, sétál az utcán. Remek, remélem pár szomszéd is útba fog esni, hogy mire haza érek Susannah ezzel fogadhasson. Lépteim szaporábbak, mint a megszokott andalgásom. Hiszen csak egy olyan helyre vágyom, amit ismerek és biztonságot fog nyújtani. Végül pedig oda érnk. Megérzem a lépcsőt, majd a gyógynövények csodás illata is az orromba kúszik, elnyomva a vér savas illatát.
- Csak maradj mögöttem – mormogom, ahogy minden egyes lépcsőfokot meggondolva teljesítek, végül a csengő is megszólal az ajtó felett.
- Mrs. Kensley, Rina vagyok, szükségem van egy kis segítségre – hadarok, amikor a hölgy trappolását meghallom és halk sikkantása jelzi, hogy vészesebb a dolog, mint először sejtettem.
- Neki segítsen, én jól vagyok. De, maradjon köztünk – megremeg a szám. Nem szeretek titkolózni, de a nő már ugrik is, érzem, hogy egy pillanatra megfogja a vállam. Akkor szokta, mikor nem válaszol csak bólint. Így már tudtam jól, hogy Sebastian jó kezekben van.
- Sebastian, ő az a hölgy, akit meséltem. Lehető legjobban ért a sebekhez, kérlek hagyd, hogy elláson – igyekszem úgy fordulni, hogy felé legyek. Még ha jelenleg a gyógyszertárost is sodortam egy olyan veszélybe, amibe nem kellet volna.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptySzer. Aug. 02 2023, 22:33

Rina & The Nolans

Látod, Sebastian? Neki van humora, neked nincs. Tanulhatnál tőle.
Igyekeztem figyelmen kívül hagyni a sötét hangot, ami úgy bántotta a lelkem.
Bíztam benne, hogy nem hagy cserben és azt is reméltem, tényleg diszkrét lesz ő is és ez a Mrs. Kensley is. Nem szerettem volna még nagyobb bajba kerülni, igaz, őt, őket sem szerettem volna bajba sodorni. Most ez már így alakult, ezen nem tudok változtatni. Innen már csak arra kellett figyelni, hogy ne legyen még rosszabb a szituáció. Reméltem ő is ura lesz a helyzetnek és én is. Hogy közösen kordában tudunk tartani mindent. Most ő volt az egyetlen, akire számíthattam.
Miközben a -gondolom én - patika felé igyekeztünk, próbáltam beszélgetni és akkor már a kíváncsiságomnak is eleget tenni.
- Vaknak születtél, vagy egyszer csak megvakultál? - tettem fel a talán kissé tapintatlan kérdést, de érdekelt.
Kérdésnek eleget téve felmértem a terepet előttünk. Aggódtam érte és magam miatt is. Most tényleg nem jött volna jól az, ha ő is megsérül, így igyekeztem hasznossá tenni magam, ha már a nyakán voltam tehernek.
- Nem, mehetsz nyugodtan. Lesz majd egy kitett szemetes kuka, de szólok, ha ott vagy. Most, gyere kicsit felém - segítettem arrébb ép kezemmel annyira, amennyire kellett, pedig biztosan ő is ki tudta volna kerülni, de talán csak egy pótcselekvés volt a stresszhelyzet miatt.

Miközben felfelé megy a lépcsőn, engedelmesen mögötte maradok és vigyázok rá, ha rosszul lépne vissza tudjam tartani és ne eshessen le.
A tenyeremből csöpögő vér a lépcsőket is összekoszolja, de szerencsére nem vérzik annyira veszélyesen, hogy félnem kéne, hogy elvérzek, de azért nem is csak apró cseppek, amik majd elmaradnak. A kisebb szilánkok még benne voltak, azokat is ki kéne szedni csipesszel. A felszakadt bőr az arcomon is vérzik még, a csík pedig már a nyakamnál tart.
- Jó napot asszonyom. Ez... szóval megtámadtak. Amikor földre kerültem rátenyereltem egy törött üvegre, és lefejeltem egy beton darabot. De lehetne rosszabb is - motyogtam el a fél igazságot, mert azt már nem tettem hozzá, hogy Michael mit művelt ott.
Te kis sunyi füllentős. Ez nem a teljes igazság. Hol vagyok én a képben?
Gondolatban elküldtem melegebb éghajlatra, de most nem mertem hangosan megnyilvánulni.
- Kérem ne tessék senkinek szólni. Nem akarok bajba kerülni és biztosításom sincs, hogy orvoshoz menjek. Ha a szüleim megtudják mi történt, nekem végem.
A szüleink? Hm.... valami nem stimmel. A nevelő apád én nyírtam ki, a csaja meg túlgyógyszerezte magát siralmában. Gondolod, hogy valaki leszól nekik a föld alá és kimásznak megszidni? - nevetett - Te tényleg röhejes vagy. Vállalnod kéne az igazságot! SUNYI FÉREG!
Két oldalról a fejemre szorítottam kezeim és összehúztam magam kuporgó pózba a lépcsőn. Eleredtek a könnyeim, de nem mertem megszólalni.
Ez vagy te! Csak egy kis pondró. Semmi tartásod, semmi méltóságod! Ezért kellek én!

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptyCsüt. Aug. 03 2023, 15:29


For those who feel the world is a tragedy
Sebastian & Rina

Reméltem, hogy ez a nap csendben eltelik és következő napra már minden rendeződik. Viszont mostanában fő hobbim, hogy bajba keveredjek. Pedig igyekszem, hogy ne kelljen megszegnem a szavamat. Viccesnek tűnhet, hogy egy vak ember próbálja elnavigálni a látót arra a helyre, ahol segítséget kaphat. Próbáltam kizárni a fejemben lévő aggodalmas gondolatokat és tényleg csak arra koncentrálni, hogy Sebastian megkapja a kellő segítséget. Ahogy a lábam szeli a métereket csak némán sétálok. Pont, ahogy kezdtem. Viszont valahogy több vér került az elképzelt tervezésbe. A kérdése erősen szíven ütött. Eddig mindig könnyedén meséltem róla, de nem ma. Egy pillanatig hezitálok. Mert tudom, hogy az emberi kíváncsiságnak nem szabhat senki határt. Én is mindig kíváncsi voltam, mindenre. Nagyot nyelek, végül megpróbáltam mosollyal az arcommal válaszolok.  
- Nem, én egy balesetben vesztettem el a látásomat – megköszörülöm a torkom végül. Hát igen, még emlékszem, hogy milyen gyönyörűen sütött a nap, vagy a szivárvány milyen csodás színekben pompázott, ha esetleg esett is az eső a napsütésben. De most már csak a fakó emlékek maradtak. Ezért nehéz, hogy csak igyekszel mindent megtartani magadnak. Viszont az időmúlásával minden kopik. Félek, hogy egyszer csak elfelejtem melyik szín milyen. Ezzel a rettegéssel élni, most még nehezebbnek tűnik.
Viszont igyekeztem bevonni a tájékozódásba, ne érezze magát olyan rosszul, mint amilyennek tűnhet elsőre. Mindenkinek szüksége van egy kis segítségre. Én pedig felesküdtem arra, hogy mindenkinek segítek. Még ha most jelenleg nem is tűnik olyan jó ötletnek. Hiszen azért a testi épségemet kockáztatom miatta.
Hagyok neki, hogy elhúzzon az útból és folytathatom az utamat, már annyiszor megtettem már ezt a kis kitérőt, gyerekként mindig összetörtem magam és Mrs. Kensley volt az, aki ellátott, hogy Susannah ne kapjon mentem agyvérzést, hogy véresen mentem haza. Diszkréciója világhírű és ezért most sem lehetek elég hálás.
Amint elmondom, hogy mi történt már ott is terem a férfi mellet és érzem a szavak súlyát. A sajnálat azonnal marcangolni kezdi a mellkasom és közelebb próbálok húzódni és kinyújtom felé a kezem.
- Megfogom a kezed, ha attól jobban érzed magad – bátorító szavakkal igyekszem a benne lévő félelmet tompítani. Igykezni azt lehet.
- Rina, ezt varrni kellene – hallom a szavakat, tudtam, hogy baj van, de reméltem, hogy nem ekkora.
- Maggie, nem tudjuk megoldani? Segítek – igyekszem nem felháborgatni őt. Mert tényleg azt szeretném, ha tudnánk segíteni, így hat szemközt.
- Jól van, de utána lemossuk a pofidat, mert Susie meglát és elporolja a hátsód – szinte érzem a nevetést a hangjába és a rosszalló fejrázását. Mindig így nevezte a nénikémet. A cinkos mosoly persze megjelenik az arcomon, ahogy a szabad kezembe bele dobálja amire szüksége van. Szépen mindent megold. Én pedig igyekszem a másik kezemmel nyugtatni a férfit és újra meg újra végig simítani a kézfején a hüvelykujjammal.
- Minden rendben lesz, nem sokára mehetsz is. Ne aggódj, Maggie a legmegbízhatóbb ember a világon – biztosítom róla, miközben érzem, hogy az eszközök helyet cserélnek a kezemben tartott tálkában és végül már csak a ragtapasz megszokott hangjával eljött a vége.
- Pár napig ne érje víz, és úgy két hét múlva gyere vissza, kiveszem a varratokat – a gumikesztyű lecsusszan a kezéről és végül elkerülnek az eszközök.
A nő megfogja a kezem és arrébb von, hogy most az én arcomról mossa le a vért. A víz és fertőtlenítő csorgása csiklandozza az arcom.
- Megígérted, hogy ne kerülsz bajba – korhol le. Na igen, elég sok embernek megígértem. Még is újra és újra megkapom, hogy nem tudtam megtartani a szavam.
Végül mire újra tiszta az arcom megköszönök mindent és Sebastian felé fordulok.
- Minden rendben? Innen sikerül haza találnod?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptyCsüt. Aug. 03 2023, 17:20

Rina & The Nolans

Mikor meghallom, hogy varrás kell, kezd rossz előérzetem lenni. Lehet mégse kapom meg a segítséget? Élni kezdek a lehetőséggel, hogy Rina bátorítóan megszoríthassa a kezem, míg az asszony nagyon gondolkodni kezd mi legyen a helyzettel. Végül mégis csak megkapom az ellátást, amitől megnyugszom. Hál istennek nem lesz belőle ügy, aminek hála nagy kő esik le a mellkasomról.
Figyelem az öreglány hangját, kicsit sajnálva a lányt, amiért miattam kapja az ívet.
- Nem tehet róla, én futottam belé. Szó szerint. Én rángattam bele - vállaltam be, hiszen ez volt a tény állás, majd ismét megszólalt a mély, rekedtes hang.
- De végül csak jó vége lett. Ellátták a sebet és ez a lényeg - mondta nekem Michael. - Már nem kell félned, hogy a dokik betuszkolnak a diliházba.
A kis nyuszikám mindig attól fél, hogy diliházba dugják, vagy börtönbe
- nevetett.
Felálltam, majd hol az öreglányra, hol Rinára néztem.
- Ne aggodalmaskodj miattam, ha bármi az utamba kerülne, akkor majd rendet teremtek - mutattam Rina felé Michael akaratának megfelelően. - Köszönöm, hogy segítettél rajtam. És maga is - fordultam a néni felé, majd ismét Rina felé, kísértetiesen elmosolyodtam. - Rátok úgy fogok emlékezni, mint kedves barátokra. De ahogy én az öreg Sebastiant ismerem, nem fog hazamenni, hanem valami elhagyatott utcában, vagy vasúton fog csövezni és bújkálni. Pedig a jó öreg Ricky szívesen megölelgetné sérült kis lelkét - nevetett. - Nem nagyon szeret hazamenni, amikor nyomja valami a lelkét. Pedig én itt vagyok neki. Csak tükörbe kéne néznie. De fújtat rám. Tudom, most is csak sajog a szíve, pedig én a testvére vagyok.
Elhallgatott, majd összeroskadtam a földre és az asztalnak döntöttem a hátam. Üveges szemekkel néztem magam elé.
- Egy aljas tapló vagy... - motyogtam Michaelnek, majd lehunytam szemeim. Felhúztam térdeim, átkaroltam magam és lábaimnak szorítottam az arcom. - Tönkre akarsz tenni...
Sután felpillantottam rájuk.
- Ne hallgassatok rá! Csak kínoz engem, piszkál és élvezi, ha megalázhat. Csak egy gonosz lélek. Nem olyan vagyok! - tagadtam, pedig Michael részben igazat beszélt...

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptyKedd Aug. 08 2023, 15:37


For those who feel the world is a tragedy
Sebastian & Rina

Nem mondom, hogy sűrűn botlok ilyen helyzetekbe, de azért fordult elő, hogy valaki letarolt, mert rohant és nem vette észre azt a rohadt nagy fehér botot a kezemben. De ez most más. Intenzívebb, olyan mintha két ember is ostromolná a fejem és igyekszem nyugodt maradni. Maggie pedig szerencsére hamar rá jön, hogy megint mibe keveredtem. De az idő és a rutin segítségével hamar ellátta a férfit és messzebb vont. Úgy korholt meg, mintha a saját gyereke lennék, de még is éreztem a mosolyt a hangjából. Tudta, hogy sosem voltam az a kislány, aki magában gubbaszt. Mindig bennem van a menés, most is. Csak nem számoltam az esetleges balesetekkel.
Ahogy letörli az arcom, végig simítok rajta, mintha épp keresnék valami nem oda illőt.
Még mielőtt újra megszólalhattunk volna átveszi a figyelmünket, hogy Sebastian viselkedése és vonásai megváltoznak. Ekkor esik le, hogy talán most okoztam a legnagyobb bajt életemben. Hiszen bajba sodortam Maggiet.
Éreztem, ahogy a háta a vállamnak nyomódik, a testével takart el, ahogy a fenyegetően éles hangok nyomultak a fejemben. Nem tudtam mi történik, csak azt, hogy a remegés végig szaladt a testemen. Ilyenkor a legrosszabb mikor nem látod a történéseket. Csak próbálod kitalálni, hogy mi történik. Végül újra Sebastian sírós hangja töri meg a csendet és lassan simítom meg Maggie karját, hogy bár látni így se úgy se látok, de ki kellet bújjak a takarásból.
- Most pedig fiatalember távozzon! Mit képzel magáról? Egy vak lányt ilyenhelyzetbe hozni? Menjen, vagy nagyobb gondja is akad, hogy egy hang a fejébe magyaráz – ennyire még nem hallottam ingerültnek azt a nőt, aki több éve támogat. Védelmező ösztöne csak úgy áradt belőle. Ha nem állnék stabilan a két lábamon, biztosra veszem, hogy letaglózott volna.
- Sebastian, most hagyj magamra. Kérlek – megremeg a szám. Félek, tényleg félek.
- Rina, a kezed!  - morran fel Maggie és érzem, ahogy a kezemet meg fogja és forgatni kezdi. - Nézd meg, hogy felhasadt a keze. Tartsd magad távol tőle! - úgy morog, hogy még én is megrezzenek. Éreztem, hogy csíp, de azt hittem, hogy egy kis horzsolás. Bólintok, ahogy a szavakat mondja. A szívem meghasad attól, hogy most el kell engedjem, de fel kell dolgozzam a történteket.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptyKedd Aug. 08 2023, 19:44

Rina & The Nolans

Az asszony eréjes, "goromba" utasítgatása ismét elő csalogatta Michaelt, kinek újra felcsendült rekedtes hangja.
- Mit képzel magáról, öreglány, kivel beszél? Kikérem magamnak ezt a hangnemet! Nem fog csak úgy kedve szerint kitenni! Elegem van már a felsőbbrendűekből és azokból, akik megpróbálják megmondani mit mikor tegyek! Engem senki nem utasíthat! Én vagyok az úr a házban, és ezt jobb ha már most elfogadja! - mutattam felé. - Túl sokan hiszik azt, hogy eltiporhatnak és megmondhatják mit mikor csináljak! Az a világ megszűnt! Michael Nolannek senki nem dirigálhat! - emeltem magam felé kezem büszként és eréjesen. - Kérjen meg szépen és talán úgy teszek, ahogy szeretne. Azt hittem maguk olyan valakik, akikre lehet számítani. Eddig annyira lelkesek voltak, most pedig csak úgy ki akarják adni az utam?! És ezt minek vegyem akkor? Hol van a jó érzés és a segítő szándék?
Csak nem kiderül a végén, hogy álszentek? He he he. És mi lesz az a sokkal nagyobb baj? Hozza a sodrófát és elveri a fenekem? Nevetnem kell. Vagy csak nem rendőrt hív? Akkor mire várt eddig? És mit mondd, mit követtem el? Csúnyán néztem?

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 07:15


For those who feel the world is a tragedy
Sebastian & Rina

Az életem a segítség nyújtás, mindig ezen volt a hangsúly. Megígértem a szüleim sírja felett, hogy bárkinek segítek, aki fogékony rá. De most úgy érzem, hogy beszippant a fekete lyuk. Hiszen az egyik fele üvöltve kéri, hogy segítsek. A másik pedig egy veszélyes, pszichopata. Maggie igyekszik menteni a helyzetet, de egyikünk sem képes racionálisan gondolkodni. Van bennünk egy olyas fajta mechanizmus, ami védi a testünket. A kezem sajog, ahogy érzem, hogy egy vércsepp lehull a földre.
-Kérlek. Segítenék, de ez nem egy csettintésre megy. Még nem találkoztam ilyen esettel, ez egy kis kutatást igényel. Gyerekekkel dolgozom, nem pedig.. - hirtelen nem találtam azt a szót, ami tökéletesen leírta volna a kialakult helyzetet. Féltem, hogy az erélyesebb fele ne talán kárt tesz a hölgyben, de nem engedhettem meg. Én nem tudok segíteni, maximum hívom a mentőket. Szégyen és gyalázat, de másra nem lennék képes.
- Szépen kérlek távozz – motyogok erőtlenül. Tényleg ezer fele futnak a gondolataim. A halálomtól kezdve addig, hogy segítséget találjak, amit talán megoldható, hogy az erőszakosabb fele visszahúzódjon legalább addig, míg a kezelés egy fázisa révbe ér. A fájdalom most már a lelkemet kínozza, hogy el kell engedjem ahhoz, hogy több rálátásom legyen arra. Nem vagyok erre kioktatva.
- Maggie, adjunk neki pár kötszert és gyógyszert. Csak alap biztosítás, hogy tudjam nem lesz baja – érintem meg a karját, ami még mindig védelmezően szorította a karomat. Éreztem, ahogy ellibben mellettem és jó pár zacskózörgést hallva támaszkodom a pultnak, minél messzebb húzódva a férfitól. Nem akarom, hogy akár egy pillantás miatt kiakadjon.
Végül megjelent Maggie és egy táskát tett elé, hogy megmutassa miket rakott bele.
- Takaró, fájdalomcsillapító, víz, pogácsa. Ha már ennyire álszentnek képzel minket, akkor gondolhatja miket adtam volna, ha tényleg az lennék – Maggie bosszús, hiszen szívét lelkét kiteszi a közösségért. Bronx imádja őt, de ez a kijelentés igen csak szíven ütötte. Amit meg is értek.
- Most pedig szeretném ha távozna! El kell látnom Rinát és persze haza vinnem. Épségben – teszi hozzá kellemesebb hangon. Már látom, ahogy egy csésze kávé felett vitatják meg, hogy mennyire elzüllött a város. .
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 19:22

Rina & The Nolans

A helyzetünk nem volt éppen rózsás. Ők rettegtek, Michael uralkodott, én pedig semmit sem tehettem, túl erős volt ahhoz, hogy visszaszerezzem az irányítást a testem felett, a közös tudat felett, a hangom felett. Michael dühös volt, amiért csak így elküldenek minket, bár fogalmam sem volt mit remélt, rejtély számomra.
Nem mondom, hogy szórakoztatta Rina elesettsége és a nő mogorvasága, de megmosolyogta. Figyelte, amint az ápolónő összeszed ezt azt, de mikor belenézett és meghallgatta égtelen haragra gerjedt, zengett tőle a ház.
- Minek néz maga engem, hajléktalan koldusnak? - dörrent fel éles, rekedtes hangom, mely pengeként vágta el az emberek torkát. Nyoma sem volt hangjában hangom lágyságának, elesettségének, tekintete pedig inkább egy állatét tükrözte.
Attól féltem bántani fogja őket, a táskát is úgy vágta félre, mintha gyilkosságra készülne, még az asztalt is felborította, ujjai kampókként meredtek előre, de de végül úgy döntött nem árt nekik. Talán miattam nem tette, talán azért mert végtére is kaptunk egészségügyi ellátást. Lehet csak mert nők, ráadásul Rina vak. Nem tudtam, de utólag örültem, hogy épségben megúszták a vele való találkozást.
Fogta magát és engem, dühödt léptekkel elcsörtetett mellettük, az ajtót bevágta maga mögött és távozott.

- Miért kellett ez? Mit ártottak neked? - vontam kérdőre egy parkolóban, ahol nem voltak emberek, csak üres autók.
- Hát tényleg teljesen bolond vagy? Te eltűrted volna a parancsolgatást és az utána lévő megalázást?
- Csak félre értetted!
- Szánalmasan naív vagy Sebastian.
Fejem fogva dőltem egy oszlopnak, éreztem, hogy mindjárt ketté hasad.
- Legalább az aspirint hoztuk volna el... mindjárt bereped a koponyám tőled.
Sértegess még te is.
Lecsúsztam az oszlop mellett és halántékom masszíroztam.
- Végem van... imádkozz, hogy ne küldjenek ránk rendőrt, mert többé te sem látsz akkor napfényt.

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Rina & The Nolans // Meet with Blood Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Rina & The Nolans // Meet with Blood A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood EmptyVas. Aug. 13 2023, 12:15


For those who feel the world is a tragedy
Sebastian & Rina

Mióta az eszemet tudom arra neveltek, hogy segítsek másokon. Mióta a szemem fénye kialudt, és a sötétség dominálja a minden napjaimat, sokkal jobban érzem, hogy az embereknek hatalmas segítségre van szükségük. Még ha egy világtalannak lett fő célja, hogy megmentse az emberiséget. Tudtam, hogy ez nem mindig lesz egyszerű és boldog végletű. De most úgy éreztem, hogy kudarcba fulladt minden próbálkozásom. Arról nem is beszélve, hogy Maggiet veszélybe sodortam.
Minden reakcióra számítottam, de arra nem, hogy éktelen haragra gerjedve törni, zúzni kezd. Ettől persze halálra rémültem és megpróbáltam nem kimutatni. Maggie úgy védelmezett, hogy nem lehetek elég hálás számára. Itt a szavak semmit nem érnek, hiszen eddigi igyekezetünk kudarcba fulladt és minden szavunk ki lett forgatva. Amint az ajtó becsapódott könnyeim zúdulni kezdtek és egy széket keresve helyet foglaltam. Maggie sajnos elég nagy anyagi kárt szenvedett, és a segítségemmel valószínű csak még nagyobb gondot okoztam volna neki.
Így megvártam, hogy végezzen és végre-valahára haza juttasson. Ezt még meg kell neki hálálnom. Kifogom fizetni az anyagi kárt. Hiszen minden az én hibám volt.

//köszi szépen a játékot. Rina & The Nolans // Meet with Blood 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & The Nolans // Meet with Blood
Rina & The Nolans // Meet with Blood Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rina & The Nolans // Meet with Blood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rina
» Rina & Brittany
» Lost in...-Mathieu& Rina
» Pierre & Rina - darkness is coming
» not by blood, but bonded to each other just the same

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: