New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 23:47-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:08-kor
Theodore Chambers
tollából
Tegnap 23:02-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:57-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:56-kor
Nadia Romanov
tollából
Tegnap 21:27-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 21:27-kor
Riccardo Monti
tollából
Tegnap 21:18-kor
Breckin Garfield
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Rina & Brittany
TémanyitásRina & Brittany
Rina & Brittany EmptyPént. Aug. 11 2023, 13:58


RINA

“Smile! It's easier than explaining why you're crying.”




Az elmúlt éjszaka úgy sikerült, ahogy azt elterveztem. Kibuliztam magam és kiszellőztettem a fejemet is. Melyre igazság szerint már nagyon nagy szükségem volt. Testileg és lelkileg egyaránt. Hasonló éjszakákat tervezek legközelebbre is, hiszen ez nagyon élvezetes volt, ám az hogy ilyenkor érjek haza... nem terveztem hogy hajnali ötkor esek be. Igaz ki is pihentem magam, ám a másnaposság és az hogy hol ébredtem, nem mintha érdekelne, de akkor is. Nem tartozok elszámolással senki irányába sem. De akkor is szeretem elmesélni Rinának az érzéseimet és azt hogy kiképpen éreztem magam egy ilyen estén. Halkabbra véve a lépteim léptem be az ajtón, pakoltam le a cuccaimat, majd a szobámba osonva szedtem elő pár friss ruhát, majd léptem le fürödni. Úgy éreztem, hogy sem az alkohol és sem a kanszagot nem tudom magamról lemosni, holott egy órán keresztül tusoltam. A gondolataim ezer felé kattogtak. Leginkább a srácon, aki meghívott piálni és ugye lefeküdtünk. De ezt el kellene mondanom Rinának is...előtte nincsenek titkaim. És ha csak később mondanám el? Vagy el sem mondanám? De nyilvánvaló, hiszen hajnalig itthon sem voltam. Fogalmam sincs mitévő legyek, de az a biztos ha csak annyit ejtek meg róla, amennyit muszáj. De nem mindig tudok rejtegetni előle semmit. Rátapint  a dolgokra. Nem úgy mint a család többi tagja. Ők nem kérdeznk, őket nem mindig érdekli, hogy mi történt. Érezzem jól magam, biztonságban érjek haza. A tusolás után tiszta ruhát öltöttem magamra, majd a konyhába lépve kávét kezdtem csinálni és egy könnyű reggelit, pirítóst, némi italt mellé és dzsemet. Főztem tojást, van felvágott és kenyér, akadt szalonna is. Mindenki mást szeret, szóval örülök hogy ennyien vagyunk itthon. Bár még most is próbáltam csendes lenni, hiszen korán volt, ám még mindig elkellett mosogatni, amire ott volt a mosogatógép. Egy adag ruhát is elkezdtem kimosni, majd felsepertem magam után. A gondolataim azon voltak, hogy hogyan és mennyit meséljek az éjszaka történtekről. Nagyon nehéz lesz, hiszen az őszinteségem az első, mely felcsendül a családom körében. Elszaladtam boltba is, hogy friss péksüteményt hozzak. Hogy az ebédhez valót is megvegyem, hiszen ma nekem kellene főzni, így aztán valami újdonságot is kiszemeltem az internetről. Mindent össze szedtem és megjegyezték a boltban az ismerősök, hogy ma piszok korai vagyok és ki vagyok virulva. Nem akartam semmi csúnyát sem mondani erről, hiszen tudom és érzem, hogy a szex az oka mindennek... jólesett és régen is voltam pasival így, szóval...inkább siettem haza, hiszen bármikor felkelhetnek a többiek...Rina-nak meg sok mesélni valóm van. A kulcsomat a helyére akasztottam, még mindig rendkívül csend volt idehaza. Senkit sem akartam az miatt felkelteni, hogy én már fent vagyok, szóval tényleg ögyeltem a hangerőre és lassan reggelizni is elkezdtem.  



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & Brittany
Rina & Brittany EmptyVas. Aug. 13 2023, 12:41


Being happy doesn't mean everything is totally perfect
Brittany & Rina

Rusty horkolása olyan erősen zúgott a fejem mellett, hogy kezemmel arrébb kellett tolnom a kutya fejét. Nem szoktam megengedni neki, hogy az ágyban aludjon, de az elmúlt napok olyan esemény dúsak voltak, hogy be kell vallanom nem szívesen mozdulnék ki a házból. Régen éreztem azt hogy most még az ágyból sem vagyok hajlandó felkelni. Ez a kis tervem egészen addig működött is volna, míg Rusty nem kezdi el böködni az orrával az oldalamat. Hát persze, korán reggel éhes. Dunnyogások közepette még pizsamában indulok meg kifelé. Viszont, ahogy megtol az orrával az ajtó felé, rá jövök, hogy csak a természet hívja. Kitapogatva az ajtó nyitóját engedem is az udvarra. Résnyire nyitva hagyom, hogy ha végez betudjon jönni.
Tapogatózva, számolva a lépteket igazodom el a ház minden pontján. Még jó, hogy ezt is megtanították. Az, hogy maga a tanuló idő sok fájdalmas próbálkozást takar azt nem újságoltam el. Még szerencse, hogy a ruhák a nagy részét eltakarták a kíváncsi szemek elől.
Ahogy az étkező felé közelítettem már ínycsiklandozó illatok öleltek körbe. Apró mosollyal értem be a konyhába és még az ajtóba megállva dőlők neki a falnak.
- Miért vagy ébren ilyen korán? - tudom, hogy Britt van előttem. Ugyan is Susanna nem tud halkan közlekedni a bácsikám pedig sűrűn nem fordul meg a konyhába. Így hát maradt az én drága unokatestvérem. Megdörzsölve a szemem ásítok. Kívánom, hogy vissza kuckózzak az ágyamban, de most végre ketten vagyunk így csendesen lehet pletykálkodni. Megvető szisszenések nélkül. Mert hát igen, az anyja nem bírja ki, hogy hangeffektek nélkül hallgassa a csacsogásunkat. Bár valószínű, hogy csak miattam adja ki a hangokat, hogy tudjam, mikor forgatja a szemeit. Nagyon viccesen hat, hogy még erre is gondol. Csak idegesítő, hogy felnőtt fülek ítélkezve hallgatják, hogy mint fiatal felnőttek, hogy is akarunk megbirkózni a nagyvilág kihívásaikkal.
- Későn értél haza – játékosan vigyorodom el, ahogy ellökve magam a faltól a pultig érjek és kitapogatva a csészémet a kávét kutassam fel. Közben minden rezdülésére figyelek a beszélgető partneremnek. Végül a gőzölgő nedűt kortyolva fordulok vele szembe, hogy láthassa minden figyelmem az övé. Jelenleg nem is vágyom másra. Kávé, pletyka és egy nagy adag cukros fánk. Kelleni fog a lelkemnek valami nassolás.
De még így is csak a gőzölgő italig jutva kortyolgatom. Hiszen Rusty hamar visszaérhet, hogy kaját kuncsorogjon. Igazi pasi, állandóan csak a hasára gondol. Elő is készítem neki a tápot.
- Britt, ez csirkés vagy májas? - tolom meg a zacskót felé. Ma nem megyünk sehova így kaphat májasat. Attól úgy bűzlik, hogy még a mosómedvék is sorba állnak a receptért. De kell neki a máj pótlás. Mostanában sokat voltunk minden felé, és a csirkéset már nem preferálja. Válogatós kis maszat.
- Na, szóval. Hol tartottunk. Ja igen, merre voltál az este? - egyenesedem fel a kutya táljától, úgy döntöttem, hogy essünk túl rajta úgy is megtalálja. Így a pultra támaszkodva a csészémet forgatom. Szeretnék valami pozitív pletykát hallani. Meg persze, most már ráfért, hogy egyedül is kimozduljon. Hiszen jó magam engedtem el a kezét. Ideje lesz. Támogatásra pedig minden pillanatban mellette leszek. Ezt ő is tudja. Ahogy nekem van rá szükségem, úgy neki is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & Brittany
Rina & Brittany EmptyHétf. Aug. 21 2023, 20:22


RINA

“Smile! It's easier than explaining why you're crying.”



Érkezik valaki. Valaki...még akkor is tudom ki az, mikor még meg sem szólal. Ám a kérdésére csak megkönnyebbülten elmosolyodok, majd rápillantok. Elmélyülök az arcában, a vonásaiban, a szemeiben. Vajon mennyit tudnék neki elmondani? Valószínűleg mindent. Mint mindig mindenkor.  
- Korán volna? - kérdeztem vissza az órára pillantva egy apró mosollyal. Nem figyeltem nagyon, de biztosan nem csalt az óra.  
- Le sem feküdtem...járt az agyam. - vallottam be és még ez nem minden volt. Ennél azért több minden történt. De egyszerre csak egyre tudok válaszokat adni, így figyelmem is Rina mozdulatain ragadnak. Elevenemben ég minden egyes pillanat a buliból és a srácokról. Ahogy iszunk, majd ahogy másfelé is elkalandozunk. Egész más vizekre, s ez megmosolyogtat.  
- És igen...hajnali 5-kor értem haza... felesleges lett volna lefeküdni. Remélem túl is élem a napot... - sóhajtottam, hiszen éreztem magamon a másnaposságot, hiszen éjfél után már ugyan nem ittam, csupán a férfin barangolt a kezem, szinte mindenhol és ezekre a gondolatokra szó szerint bele vörösödöm. Még jó hogy a tesó ebből mit sem lát. Nem mintha nem mondanám el a szaftos részleteket, de vannak dolgok, miket igenis megfogok tartani magamnak. Sajnos még nem volt olyan alkalom, hogy ne osszak meg vele bármit, hiszen neki bármit elmerek mondani és úgysem ítélkezik. Az Ő véleményétől nem félek. Ő meghallgat, én pedig őt. Kiereszthetjük a másiknak a szívbajainkat, vagy csak jókat dumálhatunk szinte bármiről. Kávé készül, nem kell segítenem, tudja mit hol talál. Semmit pakolni, miatta.
- Akit vártam, képzeld, még éjfél után sem jött meg...holott lebeszéltük a buli helyét és mikor fussunk össze...írt sms-t hogy össze szed még valakit és jön...nem jött... - vontam vállat, a hangom egy kicsit szomorúnak hatott, de csak fáradt voltam. - Mindenesetre kijutott a jóból bőven. - izgatottság lett úrrá rajtam, ám nem akartam mindent egyszerre kibökni, hagytam had legyen kíváncsi. Olyan nagyon, hogy tűkön üljön érte hogy hallhasson mindent! Ahogy a zacskó kutyatápról érdeklődik, már olvasom is fel neki.
- Májas. - szólalok is meg, majd figyelem, miképpen is készíti az ebnek a cuccost. El is révedek a mozdulataiban, mintha olyan érdekes lenne, holott csak a gondolataimba merültem bele. Rendeznem kellett, hogy mivel kezdjem, meg úgy egyáltalán...mik történtek lényegesebb momentumok.
- Buliztam...egy egész klassz társasággal. Jól éreztem magam velük. - azt azonban még mindig nem böktem ki, hogy fiúkkal vagy lányokkal volt-e dolgom. Azzal is ráérünk még, előttünk van az egész nap. - Újfajta piát próbáltam ki... nem ajánlom...keserű... - vallom meg ezt is, hiszen fontos ám a nevét most nem tudnám megmondani, majd ha eszembe jut, talán akkor.  
- Jóképű pasi kínálat volt...- öltöm ki enyhén a nyelvem, belepirulok a gondolatra is és az emlékekbe. Mázli, hogy mindezt ő nem látja, max az elhallgatásom árulkodó. Álmodozok...azt lehet, nem?
- Van valami programod mára? Tervezzünk valamit? - kérdezem végül, terelve magamról a témát, hiszen érzem magamon a forróságot.  





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & Brittany
Rina & Brittany EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 12:35


Being happy doesn't mean everything is totally perfect
Brittany & Rina

- A szüleid még alszanak, és én is ezt tenném, ha Rusty mostanság nem a fejemnél horkolna – hívom fel a figyelmét arra, hogy az apja minimum hatkor legkésőbb ébren van. De most teljesen kihalt a ház minden zuga, csak mi bontjuk a rendet a konyhába és ez megmosolyogtat. Remélem, hogy mostanság nem ébred fel egyik sem. Mert akkor megint kezdhetünk virág nyelven beszélni és Susanna is csak azzal menne az agyunkra, hogy rá jöjjön a mi kis titkos nyelvünkre. Sok sikert!
- Baj van? - emelkedik meg a szemöldököm, hiszen nem szokott csak úgy kattogni mindenen. Legalább eddig nem történt meg. Főleg úgy, hogy aludni se tudjon. Gyerekként szinte úgy kellet matraccal együtt kidobni a szobából, hogy felkeljen. A kötés alatt viszketett a seb, ahogy gyógyul és kénytelen vagyok megvakarni. Legalább a kötést, mert nem szeretném, ha újra vérezne.
- Akkor jól alakult minden – hajnali ötig? Enyhe ránc alakult ki a homlokomon és belekortyolok a kávémba. Bár én korán elaludtam még is úgy érzem, hogy ha délig tehettem volna, biztos fel nem keltem volna. Szép kis álom, persze. Rusty mellett ilyeneket nem lehet csinálni.
- Egy gyökér, mondtam, hogy ne higgy már el mindent. Az emberek nagy része megbízhatatlan, és fura. Bármi bajod lehetett volna – megingatom a fejem. A múltkori után nem hiszem, hogy én meg egyszer beteszem a lábam egy szórakozóhelyre is. Megköszörülöm a torkom, ahogy a kávé zacc része végig kaparja a torkom és megborzongva teszem le inkább a csészét. Még tanulnom kell, hogy is lehet finom kávét főzni. Majd legközelebb.
- Tehát akkor volt ott valaki, aki megütötte a szintet – a híres Brittany szint, amit eddig elég nehéz volt megközelíteni is. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen helyen fog valakit találni. Ameddig a kutya élelmét rendezem persze figyelek rá is, a szavaira bólintok. Addig ki nem nyitom, mert tényleg tömegpusztító szaga van. Viszont a kis barátom imádja és most megjár neki, hogy kapjon valami finomat. Ma úgy sem akarom elhagyni a házat. A történtek után jó darabig képes leszek szobafogságra ítélni magam. Megrettentem az emberektől.
- Szóval társaság? Az király lehetett, milyen volt a zene? Bár kit érdekel?! Mesélj a pasikról. Mert érzem, hogy van benne egy. A hangod.. - világosítom fel, hogy mindent érzek és pont senkit nem érdekel, hogy mit ivott és vagy milyen zene szólt. Van valami még abban, amit elmondana, de nem meri.
- Hogy nézett ki? - bár nem láthatom, attól még elképzelhetem. Tudni akarom, hogy is képzeljek el valakit, aki megfelel neki.
- Tudod, hogy engem nem érdekel a külső. Még ha tudnám értékelni, de.. – nevetek fel. A kíváncsiság és az értékek nálam mindig más oldalon álltak. Attól, hogy kíváncsi vagyok, még nem tudom értékelni, hogy melyik trend a mostani menő kinézet. A ruháim nagy részét így is Britt válogatta össze és csak sejtésem van, hogy nem bohocként tündöklök. Bár kitudja, Susanna miket aggat rám néha napján. Lehet jobb is nem tudni.
Végül mikor végeztem a kutya táljával leteszem a vizes blokkja mellé és várom, hogy pillanatokon belül már hangosan ropogtasson és csámcsogjon. Hogy mindenki hallja, hogy nincs éheztetve. Elmosolyodom a gondolat menetemen és végül felsóhajtok.
- Nem, ma szeretnék itthon maradni. Nem érzem magam túl jól – egyenesedek fel a pultról és a hajamat hátra vetve igyekszem leplezni a zavaromat. - Meg persze, ahogy hallom neked sem ártana egy kevés pihenés. Megleszek – biztosítom, arról, hogy most nincs kedvem sehova menni. Kijár nekem is egy filmezős, ágyba kucorodós nasis nap. Mikor csak annyira mutatom meg magam a családnak, hogy ne higgyék, hogy meghaltam.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & Brittany
Rina & Brittany EmptyHétf. Szept. 11 2023, 19:00


RINA

“Smile! It's easier than explaining why you're crying.”



Igen, abban biztos vagyok, hogy ebben az időtájt még mindenki horpasztana, velem együtt, ám nekem ezer meg egy felé kalandoznak az agytekervényeim. Nem is igazán vagyok itt, ezt szerencsére nem látja rajtam, hogy túlságosan elkalandozok. Annak meg örülök, hogy egyik szülőm sem toporzékol a konyhában.
- Szerencsére... had aludjanak. T meg majd korábban elmész lefeküdni. - adok neki kisebb jótanácsot, hiszen ő is szeret pihenni. Akárcsak én, ám mostanában erre lehetőségem sincsen. Nem mintha problémát okozna, csak fura. Ezer meg egy felé kattogok, ő meg talán le is szűrte a lényeget.
- Nem hinném, hogy túl nagy bajt okoztam az éjszaka, szóval semmi baj. Nyugi. Csak sokat ittam... - vallom meg neki, megint, meg hát tényleg nem olyan nagy az a baj, mint azt gondolnám, vagy hinném. Bolhából meg nem csinálunk elefántot, ahogy mondani szokás. Akadtak az éjszaka szexy férfiak, táncolhattam is és az utána lévő dolgok is haladtak a maguk medrükben. Akit vártam, az nem jelent meg, de nem is probléma, hiszen szerencsésen alakult az este. Ahogy pedig Rina is mondaná, igen, megütötte a mércét. Bár piásan szerintem mindenki megütné...de ez most más volt szerintem. Olyannyira hogy túl közel engedtem...de nem engedhettem el azonnal. Akkor megbántam volna mindent is. Teljesen józanul szerintem vele sem feküdtem volna le... de az eddigi két párkapcsolatom után...már mindegy volt. A zene lényegtelen, számomra is az volt, csak üvöltött és nem is arra figyeltem, nyilván csak a táncolás idejében, a pasikon volt a szemem és csakis egy valakin. Erre pedig Rina is kíváncsi, mire halkan fel is kuncogok.  
- Udvarolni azt tudott rendesen, bár táncolni...nem szeretett... bár a szemei őrülten csábítóak...vetkőztetett is velük... - öltöm ki a végére a nyelvem, bár nem túlzok, a lakásán az történt...a tekintete csábító volt, bőven elég ahhoz, hogy széttegyem neki...igen... - És ne egy 170 cm-es alakot képzelj el...190 cm-t bőven megütötte magasságra... - súgom oda neki halkan, hiszen látni nem, de elképzelni azt eltudja. Tekintve, hogy ő is és én is 170 cm alatt tapossuk a füvet. - A hangja mélyebb tónus, az érintése puha...jóképűsége 90%. - vallok színt most már teljesen, bár az arcát teljesen leírni nem tudom számára, most be kell érnie ennyivel. Majd legközelebb. Arra hogy a srác mennyire érdeklődő volt, arra most nem térek ki, tudom, hogy mire ment ki a játék...de egyáltalán nem bánom. Az hogy nem akar kimozdulni kicsit meglep, de nem erőszakoskodok, inkább aggódóan érdeklődőm a továbbiakról.
- Baj van? Mi a helyzet? - kérdezem kicsit közelebb araszolva, eleresztve a fülem mellett az értem való aggódását.  



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & Brittany
Rina & Brittany EmptyKedd Szept. 12 2023, 14:37


Being happy doesn't mean everything is totally perfect
Brittany & Rina

Mosolyom töretlen, még ha a gyűrött arcom nem is tükrözi, hogy mennyire boldog vagyok, hogy végre nem kell rébuszokban beszélni, hiszen nincs más itt, aki előtt nem szabad olyat mondani. Ez esetben pedig pont ilyen az is, hogy a nénikénk kihegyezte már a fülét arra, ha épp beszélgetünk.
- Nem hiszem, hogy Rusty boldogan engedné, hogy lusta napot tartsak – nevetek fel. Mert ha nem lenne a kutya, akkor valószínű, hogy az ágyból sem kelnék fel. Britt már nem igen van itthon, hogy rá vegyen egy kis futásra, vagy bármiféle testmozgásra. Az is meglepő, hogy most reggel egyáltalán sikerült összefutnunk.
- Biztosan? Mert akkor elég lenne egy aszpirin és egy hordó víz. Viszont a hangod másról árulkodik – emlékeztetem, hogy az emberi szemet belehet csapni, de a hangszínt nehéz úgy játszani, hogy az ember el is higgye. De inkább nem akarok jobban belefolyni, érezhetően nem akar jobban belemélyedni a beszélgetésünkbe.
Valami baj lehet, hiszen mostanában nem megy a kommunikáció, mindenki érzékeny lett. Így csak mélyet sóhajtok. Várok és várok, ahogy a kávémat szürcsölöm. Túl meleg lett, de legalább Rusty befutott, hogy éhes. Megingatom a fejem, ahogy hallom, hogy a körmei kopognak a padlón és már csak a lemeztáljának a súrlódására figyelek fel. Megint mohó.
- El kell vinnem kozmetikába, nagyot nőtt a körme – mélázom el hangosan, miközben felkapom a fejem Brittany szavaira és huncut mosoly ül ki a számra. Tudtam! Akkor szokott így kimaradni, mikor van valaki, aki kicsit is érdekli.
- Mennyire nagyon? Romantikus módon, vagy a tipikus kretén vagyok és egy éjszakára elég volt? - Döntöm oldalra a fejem, mert hát vannak olyan mozzanatok, amik megmaradtak bennem még ha nem is látom, érzem, hogy valamit nem mond el.
- Milyen színű volt? - olyan mintha a színek, amikre emlékszem megfakultak volna. Csak az marad, amit elmondanak. Ettől persze nem érzem magam kevesebbnek. Most még is úgy érzem, hogy bánom, hogy nem láthatom a szemeket. Sok mindent tükröznek. Bár azok is lehetnek becsapósak. De még mennyire. Viszont az emberei reakció, amik az izmokban bújnak meg sokkalta igazmondóbbak.
- Ne mond, hogy olyan magas volt? Oda már kisszék kell, hogy felérd. Hogy tánc.. - kezdtem volna bele, de persze hamar kiderült, hogy nem is a tánc volt a lényeg ebben a buliba. Milyen buli az, ahol nem pördülnek legalább egyet? Megingatom a fejem és elvigyorodom. Szóval élni kezdett. Ez jó hír. Csak ne csalódjon az első esetben.
- A puha bőr ápoltságra utal, a mély tónus. Milyen? Amibe bele remeg a gyomrod és simogatja a bőröd? - vigyorodom el. Szerettem, ahogy Brittany minden apróságra figyelt. Még ha közben Rusty hangosan ropogtatta a tápot. Legalább lassított és nem kellet féljek, hogy hamar visszaköszön, amit befalt. Susanna biztosan örömmel takarítana, és mogorván megjegyezné, hogy miért nem kint van táplálva az eb.
- Nincs semmi baj, csak most jól esne egy kis nyugis nap. Tudod, sok volt az inger és ilyenkor hamar elfáradok. Lassan kezdődik az iskola, a gyerekekhez pedig kell az erő – füllentek és inkább a kávémba merülök, hogy ne kelljen kimagyaráznom a borzalmas találkozásomat.
- Adonisznak van is neve? Vagy csak hívjam Davidnak, a tökéletes kőszobornak? Lesz következő randi? Bár ha nem rég értél haza gondolom nem erről fecsegtetek – vigyorodom el, mintha nem is érdekelne, hogy a szülei bármelyik pillanatban kiléphetnek a konyhába.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & Brittany
Rina & Brittany EmptySzomb. Szept. 30 2023, 22:31


RINA

“Smile! It's easier than explaining why you're crying.”



Lusta napok nem léteznek, pedig olykor adnám én is...nálunk nincsen ilyen és ez így is van rendjén. Idejét sem tudom megmondani mikor kellett testmozgást végre hajtanom egy kis hízás végett. Semmikor. Még sose híztam. Nincs bajom, semmi probléma, csak az este túlhajszoltá vált...ám a hangom...
- Fáradt vagyok és talán szerelmes is... - vallom be, hiszen Damien és a kinézete és az őt való meglovaglás...elbolondította a fejem, ez minden. De ez túl sok minden egyszerre, ráadásul lehet nem is kellett volna kiadnom neki magam most azonnal. De előtte nem lehetne titkom és mivel ezidáig sosem volt...most sem kellene lelkiismeretfurdalást okoznom magamnak. Figyelem a lakmározó ebet és a testvérem megszólalását amire csak aprót bólintok és mosolyogva fejet ingatok. Felfigyel az apróságokra is. Nagyon menő. Mennyire nagyon....bearapom az alsó ajkam és bele is vörösödök a gondolatába, ahogy a dolgokra visszaemlékezek.
- Olyan nagyon nagyon...minden téren nagyon...- vallok félig színt, bár a szaftos témát nem ejtem ki, sejthet ebben is már valamit. Élveztem az éjszakát és talán újra megtenném mindezt. Szabadnak éreztem magam ám a szeme színére való rákérdezése...megfogott ezzel.  
- Pont nem a szemével voltam elfoglalva... - nevettem el magam, majd elgondolkodtam egy hümmentés kíséretében, hogy felelevenítsem magam előtt az arcát.  
- Talán barna...amilyen a haja is volt... - és méghozzá milyen puha hajszálai voltak.... álmodozni kezdek, szinte csorgatom a nyálamat is, persze hamar kirázom magam ebből és a jelenre igyekszek figyelni. Bár úgy nem igazán megy, ha rina azzal jön hogy a magasságához szék kellett...
- Elég volt az, hogy leült... - elgondolkodok egy pillanatra, végül Rinára emelem a pillantásomat és elmosolyodok mindent is tudóan. -Nem vele táncoltam...ő a szavak embere...mással kellett beérnem a táncot, aki szerette is. Ami pedig a magas srácot illeti...elég puha volt a bőre... nem kétkezi munkát végez... - mesélek neki kicsit, bár inkább infókat hintek el, mintsem mese habbal, de ezzel is képes elképzelni az egész körvonalazódását.  
- A hangot azt....neked is hallanod kell...nem tudom hogyan magyarázzam el de tényleg. - sietve szabadkozok, mert tényleg fantasztikus az ipse, ám amennyit ittam az este és az a szex...inkább az utóbbira figyeltem jobban és az van meg az emlékeimben. Főleg az abból és azért érkező hanghatásokra figyeltem. Figyelek rá, hogy kimerült az ingerek miatt és ez miatt maradna idehaza, mit meg is értek, ő másképpen létezik, melyet régóta tudok és segítem is őt ebben az egészben.  
- És a türelem...-egészítem ki a szavait ezzel, bár egész sok minden kell még hozzájuk, de a saját szüleiknek inkább, mintsem a tanárnak. Bár az se lehet rossz, mikor te neveled más gyerekét. Nem a mi dolgunkból indulok ki. Szemet forgatok a név hallatán, majd közelebb lépek hozzá.  
- Még a telefonszámot sem cseréltünk Damiennel... - simítok rá a lány derekára óvatosan, miközben a szemeit figyelem, ahogy figyel velük. Mindig is csodáltam ezt a pillanatot benne...mintha látna velük, holott erről szó sincs. Mintha átlátna vele bárkin...a tested és lelked mélyére látna...
- A pia győzedelmeskedett az ész felett...lefeküdtünk... - és íme a vallomás. Hogy milyen fejmosást kapok majd? Fene tudja... tőle nem félhetek, nem?  



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & Brittany
Rina & Brittany EmptyKedd Okt. 03 2023, 07:57


Being happy doesn't mean everything is totally perfect
Brittany & Rina

Egésze fura volt így hajnalok hajnalán Brittany, az örök mozgó, mindenről csacsogó unokatestvér, hirtelen elcsendesült. Mintha nem is ő állt volna velem a konyhában. Mindent úgy kellett kihúzni belőle és ez zavart. Mert nem szoktunk egymás előtt titkolózni. A porcukorba mártott fánkba veszve hallgatom a mondani valóját. Szerelmes? Erre úgy meglepődtem, hogy azon nyomban elkezdtem keresni a poharamat, mielőtt a tészta úgy dönt, hogy megfoszt a levegőtől és megfulladok. Hatalmas kortyokkal nyelem a kávémat.
- Szerelmes? - köhintek halkan párat, mert nem akarom, hogy a felnőttek belerondítsanak ebbe a csodás beszélgetésbe, amitől azt hiszem, hogy lassan kiakadok. Vagy rosszabb esetben elájulok. Szinte élete sem volt mellettem, most meg közli velem, hogy Ő szerelmes. Felsóhajtok.
- Ez nem túlzás? Mármint, ne érts félre, örülök, hogy volt egy jó éjszakád. De elsőre szerelmesnek lenni? - nem vetem meg a szerelmet, nem akarom lelombozni. De általában az ilyen pasik, akik az első adandó alkalommal megfektetnek egy lányt, nem terveznek hosszú távra.
Annyira izgatott volt és még bágyadt. Érződik minden hanglejtéséből, hogy neki ez több volt, mint egy jó buli. Én pedig már gondolatba készítem is elő neki az ágyamat, zsebkendőkkel, fagyival. Rusty is persze az egyetlen hűséges férfi a közelünkben. Na meg persze a világ legcsöpögősebb romantikus film válogatását. Vagy inkább horror? Még a végén kedvet kapna megkeresni és levágni a fejét. Nem, maradunk a romantikus habos-babos filmeknél.
- Brittany! - úgy csattanok fel, mintha egy prűd kislány lennék, de közben azért figyelek a hangomra, tényleg nem kéne felkelteni a többieket. Nem terveztem fejmosást, vagy anyai szigort. Igen, én vagyok az idősebb. De attól még nem az én dolgom figyelmeztetni, hogy milyen következményei lehetnek ennek a kis kiruccanásának.
- Te normális vagy? Megbeszéltük, hogy mi nem leszünk olyanok, mint régen a gimiben a csajok! Most meg az első alkalommal, hogy nem vagyok ott eldobod mindened, hogy egy szexi óriással kefélj? - ingerülten suttogok és még én is meglepődök a szó használatomon. De úgy volt, hogy nem fogunk minden pasival azért lefeküdni, mert kedves velünk. Vagy mert épp unatkozunk. Most pedig úgy érzem, hogy ez mind ment a kukába.
- Örülök neki, hogy jól érezted magad, ne érts félre. Remélem nem fogod megégetni magad – teszem hozzá, miközben inkább a bögrémre koncentrálok. Nem tetszik ez az egész történet. Mintha nem is a nagy szájú, örök mozgó unokatestvérem állna mellettem, hanem valaki olyan, akit elraboltak az ufók és itt hagytak, valami lebutított változatot.
- Azt hiszem készülődnöm kell ma jóga órám lesz – nyelem le az utolsó korty kávémat. Ennyit arról, hogy ma bekuckózom és ki sem teszem a lábam. Rusty persze a szavakra már mellettem is terem, hogy elinduljunk a szobánk felé. Ő is szereti ezeket az órákat, mert ott kirohangálhatja magát, míg én is azzal foglalkozom, hogy a testem további részei épek és egészségesek legyenek. Meg hát jót tesz az elmémnek, hogy nem kell gondolkozzak. Hiszen túl sok minden történt mostanában.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rina & Brittany
Rina & Brittany Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rina & Brittany
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lost in...-Mathieu& Rina
» Pierre & Rina - darkness is coming
» Rina & The Nolans // Meet with Blood
» Brittany Reinhart
» Damien & Brittany

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: