New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Annie S. Baxter
tollából
Ma 2:43 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 2:39 pm-kor
Owen Grady
tollából
Ma 2:13 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 2:10 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 1:25 pm-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 12:43 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:32 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:48 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

My best kept secret and my biggest mistake
TémanyitásMy best kept secret and my biggest mistake
My best kept secret and my biggest mistake EmptySzomb. Dec. 30, 2017 9:06 pm

Lepj meg valami széppel


Teljes név: lepj meg valami széppel
Play by: Hilarie Burton
Születési hely:szabad
Kor: 30-35
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: single mum
Csoport: korábban üzlet volt, most szabad
Sosem voltál a feleségem, aki ismer, tudja rólam, hogy nem is mennék bele ilyen hülyeségbe. De tény, hogy olyasmi volt köztünk, ami az életben nem sokszor jön szembe. Kellett is vagy öt év, mire szét tudtuk szakítani. Legalábbis annyira, hogy már nem dolgozunk egy cégnél, nem lakunk átmenetileg egymásnál – nem kötünk ki rendszertelen időközönként a vendég per hálószobában–, és nem rójuk a se veled-se nélküled szenvedélyes, idegőrlő útvesztőit. Rám cseppet sem jellemző módon, nehezen tudtalak elengedni, de végül beláttam, hogy úgysem működött volna. Ahogy te is.

De azért nem dobtam ki a közös képeinket, mindig szakítok időt a találkozóinkra, és bármit is kérsz, sosem mondanék nemet. Mondjuk, ezzel nem tudom, mennyire vagy tisztában. Remélem, azért nálam kevésbé. Amivel viszont biztosan, hogy minden önkényesen fontosnak ítélt marhasággal felhívhatsz, és becsületedre váljék, meg is teszed. A viszonyunk mára mondhatni kiegyensúlyozott, kisebb-nagyobb hullámvölgyekkel, de működik.

Ugyanis, ami mégis összeköt minket, az egy mostanra öt vagy hat éves kislány. Egyiken sem terveztük, de úgy döntöttél, hogy megtartod. A folytatás pedig lehangolóan tipikus: én viszont kicsit sem álltam készen, hogy családapa legyek. Talán éretlen voltam hozzá, és most is az vagyok, nem tagadom. Az pedig most már sosem derül ki, hogy megállapodtam volna-e melletted, ha máshogy alakul. Mi lett volna, ha Rose később születik? Néha, mikor elmélázom valamin, ehhez hasonló kérdésekkel fárasztom magam.

A szüleim a mai napig nem tudnak az unokájuk létezéséről, pedig valahányszor beszélek velük, mindig ez a téma. És Rose sem tudja, hogy az időnként felbukkanó, kicsit bénázó funny man voltaképp az édesapja. Titokban tartottuk, és ezért hálás vagyok. Igyekszem is kompenzálni, amivel tudok. A szülés utáni depresszióban sem hagytalak magadra, meglepően rosszul viselted azt az időszakot, pedig mindenki erős, határozott és karizmatikus nőként ismer, okos vagy és vonzó, engem is seperc alatt az ujjad köré csavartál, amikor bekerültem a céghez.
Ma már nagyrészt rendben vagy, vannak negatívabb napok, mint mindenkinél, de ismét az a lehengerlő energiákkal rendelkező boszorka vagy, akinek az első nap megismertelek. Jóban vagyunk, kívülről néha már-már olyannak is tűnhetünk, mint egy teljesen normális pár család, de azért a biztonság kedvéért igyekszem megtartani a másfél lépésnyi távolságot tőled. Ismerem magam, és ami a nagyobb baj, hogy te is ismersz. Vannak nehéz pillantok, de több hülyeséget már nem szeretnék csinálni, legalább ezen a fronton nem.

//Nagyon várlak, nem könnyű karakter, de annál izgalmasabb játékok születnének. Jó sok bonyodalmat hoznál a karakterem életébe, és hidd el, én is a tiédbe. Smile Múlt-jelen-jövő, mind kijátszható, de csak akkor vidd el, kérlek, ha nem jelent gondot, hogy a jövő abszolút a sors függvénye. Rolling Eyes Sok ötletem van hozzájuk, ha megihletődtél, de apróságokon módosítanál, írj bátran pm-et, megbeszéljük, ötletelünk, ilyenekk. Akkor is, ha megjöttél. My best kept secret and my biggest mistake 3874598021
Egy kis kedvcsináló a végére.
És még egy. //


mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
My best kept secret and my biggest mistake I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My best kept secret and my biggest mistake EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
My best kept secret and my biggest mistake 5RpYFSk
 
My best kept secret and my biggest mistake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» big mistake ~ Ye Na & Rachel
» Dae Il & Cassie | best mistake
» Sweet Mistake
» The secret listener
» my secret weapon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: