New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Need another perfect lie [Hazel & Da-ni]
TémanyitásNeed another perfect lie [Hazel & Da-ni]
Need another perfect lie [Hazel & Da-ni] EmptyKedd Jún. 20 2023, 10:13
Hazel & Da-ni
Minden alkalommal, amikor kinyitottam az újdonsült lakosztályom, újdonsült szekrényét, egyszerűen nem tudtam eldönteni, azt, hogy félnem kellene, vagy éppenséggel csodálnom azt, hogy ennyire alaposan utánam néztek az utóbbi időben. Nyilvánvalóan szorongtam magától a ténytől, hogy gyakorlatilag az emberi élet ennyire könnyen lenyomozható és lemásolható, hogy ezek szerint minden egyes ruhadarab, vagy sminktermék, amihez ragaszkodtam, semmit sem érnek. Ezt el tudtam volna fogadni, ha a hely berendezése, illetve a növények az ablakomban nem tükrözték volna az ízlésemet. Ha felszolgáltak volna az elmúlt napokban olyan ételeket, amiket nem szeretek. De ilyesmi nem történt meg, amiből csak arra tudtam gondolni, hogy az életem valami olyasmi, amit tökéletesen le lehet másolni, ha valaki elég befolyásos hozzá. Eddig abban a tudatban éltem, hogy én vagyok az, aki bír némi befolyással, hiszen megteremtettem magamnak valamit, amivel elhittem, hogy rendelkezem. Erre kiderült, hogy az egész olyan szinten volt szemen szedett hazugság, hogy azt már nehezemre esett feldolgozni. A diploma, amit megszereztem, gyakorlatilag az életem színvonala mind ugyanoda vezettek vissza, és most lekötelezettje vagyok egy idegennek, aki addig tarthat maga mellett, amíg azt jónak látja. A szüleim ebbe pedig önként belementek.
Amikor azt mondta, hogy egyetlen barátommal találkozhatok annak érdekében, hogy az eltűnésem ne legyen mindenki számára feltűnő, akkor elég szigorú feltételekhez kötötte ezt az egészet. Nem lehetett a személy férfi, nem történhetett zárt helyen a találkozó, illetve két órát kaptam. Nyilvánvaló volt, hogy nem próbálkozhatok menekülési tervvel, és el sem mondhatom az adott személynek azt, hogy milyen helyzetbe kerültem. A tény, hogy nem jelölte ki a személyt, talán lehetne vigasztaló is valahol, ugyanakkor így gyakorlatilag rám hárította a felelősséget azzal kapcsolatban, hogy válasszak ki valakit a szeretteim közül, akit veszélybe sodorhatok. Csak azért pislogtam vissza a szemembe gyűlő könnycseppeket, miközben a hajamat fogtam össze egy kontyban a fejem tetején. Óvatosan húztam ki pár szálat, amik az arcomba hullottak. Még valamennyit frissítettem az ajkaimra felvitt szájfényen, kifújtam párat a parfümből, amit az éjjeliszekrényen találtam, aztán a táskám után nyúltam és az ajtó felé fordultam. Kifejezetten meglepett, hogy Yohan itt volt és éppen engem figyelt. Nem tudtam sokáig tartani vele a szemkontaktust, inkább lesütöttem a pillantásom és így léptem át a küszöböt.
Meglepett, hogy én értem oda először a találkozóra, nem pedig Hazel, holott jelenleg nem New Yorkban tartózkodtam. Ez pont arra volt elég, hogy kérjek magamnak egy kávét, és tovább pörgessem az agyam azon, hogy mennyire bűntudatom van amiatt, hogy pont vele akarok találkozni. Tekintve, hogy van egy férje egy kislányuk és boldogok… Reménykedtem benne, hogy Yohan engem sem azért tart életben, mert nincs jobb elfoglaltsága annál, hogy szenvedő nők igényeit elégítse ki, meg a vőlegényüktől rabolja el őket. Mivel magamból indultam ki és láttam a szemeit, hittem benne, hogy nem tenne tönkre egy családot, ha betartom a játékszabályait. Ha mégis megteszi, az talán belőlem is olyan ösztönöket hoz elő a jövőben, amit én se ismerem.
Annak ellenére, hogy kitett a kávézónál, tisztában voltam vele, hogy van valaki, aki figyelni fog, de mégis el kellett lazulnom. Hazel nem sejthette meg azt, hogy valami baj van, ezért már akkor mosolyt erőltettem magamra, amikor csak az alakját pillantottam meg. Annak érdekében, hogy könnyebben észre vehessen, felálltam és intettem felé párat. Amúgy is üdvözölni akartam, szóval nem ültem vissza a helyemre.
- Szia – mosolyogva léptem ki az asztal mögül, ami csak akkor hervadt le az arcomról, mikor megöleltem őt – Hogy vagy? Jó régen tudtunk már beülni valahova normálisan.
A helyet, amit ajánlottam – mert alapvetően nem az én ötletem volt, hogy idejöjjünk – én sem ismertem túl jól, ami miatt nem igazán tudtam eldönteni, hogy Yohan most vizsgáztat, vagy éppenséggel a saját dolgát akarja megnehezíteni. Valószínűleg itt vannak beépített emberei.
nem tudsz megmenteni Sad ♔ öltözék ♔ 597 szó ♔ something
mind álarcot viselünk
Son Da-ni
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Need another perfect lie [Hazel & Da-ni] FtLCwzA
Need another perfect lie [Hazel & Da-ni] FdPEkFr
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
the show must go on
You make me out of my mind, you make me dance, and drunk without alcohol, yes, you may know that, you make me a naughty girl
★ családi állapot ★ :
Need another perfect lie [Hazel & Da-ni] WYUMyn4
You burnin' through my soul
Burnin' something serious, I can't help but feel the rush, you just took control, no need to fight love, nothing gets hotter, hotter than us
★ lakhely ★ :
Jones Point, New York
★ :
Need another perfect lie [Hazel & Da-ni] Rw8ybhP
★ foglalkozás ★ :
ékszerkészítő
★ play by ★ :
Hwang Mi Young "Tiffany"
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
Need another perfect lie [Hazel & Da-ni] 0yyRce4
 
Need another perfect lie [Hazel & Da-ni]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» mr. perfect
» Perfect little accident
» Perfect insanity
» Mateo&&Joy- Perfect Duet
» Ewan & Cat - I'm not a perfect person...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: