New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Boy!
TémanyitásBoy!
Boy! EmptyVas. Jún. 18 2023, 13:33
Oh Boy!
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
a képen Andrew Garfield van, de bárkinek örülök!
Születési hely
rád bízva
Kor
rád bízva
Lakhely
rád bízva
Szexuális beállítottság
rád bízva
Családi állapot
rád bízva
Csoport
könnyed foglalkozás ajánlott
Történetünk
Te voltál a gimis nagy szerelmem, két évig tartó, gyümölcsöző kapcsolat volt. És most te vagy a lakótárs, akihez engedély nélkül becuccoltam így több év után. Az igazság az, hogy nem volt hová mennem, ami elég béna kifogás. Egyelőre nem mondtam el semmit neked, hogy mit keresek nálad, pedig már lassan fél éve élek veled. Kimozdulni csak ritkán szoktam, aminek oka van, de nem mondtam el - biztos flúgosnak nézel, elég közel jársz a valósághoz. Nem mondhatom el egyébként miért, mert ha megtudnád, hogy embereket öltem, biztosan másképpen néznél rám (és nem mellesleg tokától bokáig belekevernélek). És a te csupaszív jellemed kell nekem, hogy túlélhessem. És az igazság az, hogy beléd szerettem.

+ A meggyilkolt ex bátyja (aki már közöttünk jár) számára ez a Boy! célpont, hiszen Stella egy és egyetlen gyengepontja. Az egyetlen. Emiatt már nem csak lehetséges a krimi, pszichodráma, enyhe (vagy durva) erőszak vonal, hanem erősen része is a plotnak. Ezért olyan kezébe ajánlom, aki bírni fogja mindezt. Stella természetesen nem fogja magára hagyni, hamarabb vetné magát kés alá, golyó elé, kamion szélvédőjére, minthogy baja essen a fiúnak, de úgy vélem, előfordulhat - megbeszélés után - hogy a karakter efféle helyzetbe kerülhet. Erre érzékeny játékosnak nem ajánlom a fiút. !!!


/Nem szeretnék mindent megszabni. Annyi a kérés, hogy hétköznapi srác legyen (pizzafutár, felszolgáló, bármi ilyesmi) hétköznapi élettel, hogy Stella rendesen felforgathassa a világát a pióca-tapadásával és a sok szarral, amit hozott magával, mikor becuccolt. A pb éppen ezért ne legyen egy nagyon macsós figura, err. Bárkinek örülök egyébként, a megadott fickó csak ajánlás. De most nézz rá, olyan mentenivaló!? szívecske Hasonló kaliber jöhet!
Stellát el akarják kapni - ő pedig viszi magával a fiút a bajba. (Még azt is látom magam előtt, hogy csóri srác el akar menekülni ebből a helyzetből, [főleg ha Stella még a randiait is meghiúsítja, és előszeretettel hozza zavarba nyilvános helyeken] de Stella elrabolja. Sajnos a függője, szüksége van rá.)  Boy! 38843181
Muris, de izgis játékokat képzeltem el hozzájuk, néha lehet durvul a hangulat. Ó, és persze Stella nyomul.  Boy! 38843181  Nem akarja a fiút elveszíteni, és elég önző, birtokló. Nem bánom, ha lesz másik párkapcsolata a srácnak, de ha rajta múlik, nem fog sokáig tartani. Boy! 4135191119 Remélem kedvet kaptál hozzá, ha így van, gyere, várlak!   szívecske

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Boy!
Boy! EmptySzer. Júl. 26 2023, 20:30
Rampampam
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
a képen Andrew Garfield van, de bárkinek örülök!
Születési hely
rád bízva
Kor
rád bízva
Lakhely
rád bízva
Szexuális beállítottság
rád bízva
Családi állapot
rád bízva
Csoport
könnyed foglalkozás ajánlott
Történetünk
...mert vétkesek közt cinkos aki néma.
+ Erőszakra, durva nyelvezetre érzékeny játékosnak nem ajánlott karakter. !!!


Az öcsém gyilkosát rejtegetni ostoba húzás a részedről. Mert nincs szánalomra méltóbb annál, mint aki megsajnál egy szörnyet. A pusztítása leegyszerűsödött egyetlen mozdulatra csupán, elkapni téged. Te vagy a gyengepont. Tulajdonképpen az összes, a minden. Nélküled vége van. De nem akarom, hogy a halála gyors és egyszerű legyen; azt akarom, hogy elnyújtózzon lustán a feje fölött és kínozza meg minden hátralevő percében. Ehhez barátom, veled kell elkezdenem. A kör így tökéletesen lezárul. A halálod értelmetlen lesz, köszönhetően a nőnek, akit befogadtál - hacsak...

/Shawn előbb - utóbb sikerrel fog járni, hiszen a realitás talaján állva egyértelmű számunkra, hogy Stellának semmi esélye nincs a menekvésre. Mivel - ráadásul - a karakter öccséről van szó, aki szintén maffiózó volt, ez elvi kérdés, nem csak vérszerinti. Két civil ember képtelen felvenni a harcot egy ekkora szervezettel, de a játéktéren túl sok élvezetet nem nyújtana a hirtelen karaktergyilkosság, emiatt Shawn részéről történhet egyszer, talán kétszer (és bónusz harmadik?) baklövés és megúszhatja mindkettejük. Utána pedig a plot végéhez is értünk.
A Boy! elrablásra fog kerülni, mert magához akarja csalogatni a nőt általa és mert gyötörni kell a fiút, hogy az kínozza a lányt is. A többit az idő és a kedv alakítja majd. Stella sorsa egyébként jóformán leírott, megmenteni nem sok esélyt látok rá, de ha vannak csodák, én aztán vevő vagyok rá. Külön mulatságot jelent, hogy a srác semmiről sem tud, így azért szórakozásra is ad lehetőséget - számunkra - ez a helyzet. (Számára nem, neki szar lesz.  Boy! 38843181)
Erről az oldalról összességében ennyi. Nincs megkötés, sem lefektetett szabályok. Gyere, mulassunk, ha bírod a hajsza izgalmát!  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Shawn Hawthorn
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Boy! 4a21e2c10c096467ed5e12ecfced5e713cae1bc6
Boy! 211387a72bcbe3ac71ab3d3ddedaf6465860d027
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Boy! Tumblr_inline_ptidy6tbmx1wobdgo_1280
"It is the things we love most that destroy us."
★ idézet ★ :
You can never plan the future by the past.
★ foglalkozás ★ :
[error]
★ play by ★ :
Aaron Taylor-Johnson
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Boy! 36d9c3de73f7397b8c918c9648ceb7320fee67c1
 
Boy!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: