New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:01-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 13:48-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

If you save me, you save all of us
TémanyitásRe: If you save me, you save all of us
If you save me, you save all of us EmptySzomb. Jan. 27 2024, 23:25



dark side of the...

dark side of the moon, dark face of the man
Két pontos találat kell Qadirtól. Mivel ketten vannak, ezért ha az első mellé megy, akkor lényegében ő is és Domi is halott, efelől nincsenek illúziói ennyi tapasztalattal a háta mögött. De pont ezért tudja, mire összpontosítson és hogyan lehet jól lőni, míg kihasználja a sokkoló hangját is. Az első lövés után sok ideje nincs, társa egyértelműen észreveszi szétlőtt koponya keltette vérfestményt a falon, ezért Qadir a következő pillanatokban gyorsan cselekszik. Innen a tudatot felváltják az ösztönök, bemutatja a sokkoló hatását a mexikóinak is, majd mielőtt bármit tudna kezdeni ellene, őt is fejbe lövi.
Látott már halottakat, nem szép látvány, ahogy most sem időzik el a gyomorforgató látképükön, hiába ő hozta létre ezt a látképet. Domihoz fordul és elsőként megszabadítja száját a rongytól. Először kapjon levegőt, a keze ilyen szempontból ráér még.
Hallja, hogy a lány beazonosítja, vagyis magánál van és a fő szervei rendben lehetnek. A szemei vörösek, de ez nem különösebben meglepő azok után, ami történt vele. A lövés pedig nem érte annyira közelről, hogy a füle bánja, legfeljebb sajoghat tőle, mint ahogy Qadir fülét is kellemetlenül érte mindkét elsütött lövés.
Kérdőn pillant rá Tiger nevének hallatán, miközben leveszi az öltönyét és a lányra teríti, aki a víztől is fázhat, de a történtek is olyan reakciót válthatnak ki belőle, mintha vacogna.  
- Neked semmiért sem kell aggódnod - feleli, miközben feláll. Az egyetlen ember, aki sérült, az Domi, legalábbis nagyon bízik ebben, de most nem tud ennél frissebb információkkal szolgálni ő sem. Nyilván nem fogja felhívni az unokaöccsét, hogy ő jól van-e, mert azzal elszabadulna a pokol, így hát jobb abban a tudatban élni, hogy Tigerrel most nincs semmi említésre méltó.
- Nyugi, már intézem - feleli a kezére, hiszen ezért is állt fel. Nem mindig lehet a jól megkötött csomókat kézzel kicsomózni, úgyhogy meg kell vizsgálnia, hogy milyen technikával kötözték hátra a kezét. Többször is előfordult már, hogy egyszerűbb volt a széket szétfűrészelni a kiszabadítandó fogoly alatt, mintsem a csomót eltávolítani, vagy a kötelet szétvágni. Most viszont, ahogy látja, nem fáradoztak azzal, hogy kibonthatatlan legyen, a kötésből látszik, hogy siettek, Qadir arra tud ebből következtetni, hogy bizony tudták, hogy nincs végtelen idejük, mert Domi nincs teljesen őrizetlenül. Mint ahogy nem is volt, de most szerencse, hogy Qadir gyorsabban ért ide, minthogy a beépített figyelőjük közbe tudott volna avatkozni.
- Mindenki jól van Domi, hidd el - feleli újra a lány aggodalmára, amit persze tökéletesen megért, ezért is próbál ezúttal határozottabb kijelentéssel válaszolni. Nyilván ilyen sokkos állapotban nem könnyű lenyugodni, pláne ha majd feldolgozza a szemei előtt heverő látványt, viszont Axel miatt jó lenne, ha kikerülne a sokkos állapotból. Időközben sikerül kioldania a csomót, örül, hogy ezt most könnyen meg tudta oldani.
- Igen - helyesel Qadir és most jut el ő is arra a pontra, hogy a benne lévő feszültség csökkeni kezd valamennyire és egy alig hallható sóhajjal el tudja lazítani izmait. Nem köti a lány orrára, hogy tudja, hogy a mexikóiak voltak és milyen szándékkal érkeztek, ahogy azt sem, hogy azért fekszik mellettük két halott, mert mexikóiak. Ha nem ők lettek volna a tettesek, akkor Qadir sem feltétlenül akarta volna megölni mindkettőt, az egyiküket jó lett volna életben tartani, hogy kifaggassa és megismerje.
- Maradj még ülve egy kicsit - mutatja kezével is, hogy maradjon, hiába tud már szabadon mozogni, a gyerek miatt jobb csak akkor felállnia, ha már muszáj. Már csak azért is kéri, hogy ne mozduljon, mert zajt hall kintről, nem néz ki az ajtón, az öngyilkosság, de emeli fegyverét, hogy ha kell, ő tudjon lőni először. Néhány feszült csenddel teli pillanat után azonban megjelenik egy férfi, akinek láttán Qadir leengedi a kezét. Bár egy pillanatra megfordul a fejében, hogy inkább őt is homlokon lövi, viszont nem engedi meg magának azt a luxust, hogy haragból cselekedjen. Ezt most nagyon elbaszta a kihelyezett tag, aki azért volt a szemközti üzlet vendége, hogy Domit figyelje és védje. Elkésett. Ez pedig egy olyan hiba, amit Qadir súlyosan szokott büntetni, hisz nem véletlenül kér személyes őrizetet azok számára, akik nem tudják megvédeni magukat, ellenben fontos, hogy életben maradjanak. Egyelőre nem mond neki semmit, hanem szúrós szemeit visszaemeli Domira. Most már ideje menniük.
- Tudsz járni? - hajol oda hozzá, hogy hóna alatt megtámassza és felsegítse, majd tartsa a súlyát Domi helyett, míg a lány megállapítja, hogy hogyan érzi magát. Reméli, hogy nem most fog elvetélni.
- Hozd a hátsó bejárathoz a kocsit - int az embernek, hogy ha jót akar, akkor most nagyon iparkodik. Mindegy neki, hogy a saját kocsiját hozza, vagy pedig leinti Qadir sofőrjét, nem számít, oldja meg, de kell egy kocsi. Ahogy elsiet a férfi, figyelmét újra Domi testi reakcióinak szenteli.  

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.
mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
If you save me, you save all of us Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
If you save me, you save all of us F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
If you save me, you save all of us 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
If you save me, you save all of us Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


If you save me, you save all of us 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
TémanyitásRe: If you save me, you save all of us
If you save me, you save all of us EmptyPént. Jan. 26 2024, 19:53

Qadir & Domi
Mexico vs Kolumbia

Azt hittem, hogy már nem igen érhetnek meglepetések Tiger mellett, hogy mostmár tényleg védve vagyok, hiszen összekötöttük az életünket. Azzal azoban nem számoltam, hogy a házasságunk híre olyan embereket buzdít cselevésre, akiknek a banda vagy Tiger szálka a szemében. Tudom, hogy életem folytonos veszélynek van kitéve, de az, hogy a saját cukrázdámban támadnak rám, teljesen meglep. Egyébként sem vagyok az erőszak híve, nem tudok közelharcolni, nem tudok fegyverrel bánni, de így nagy hassal, amikor a mozgás is nehezemre esik, cselekedni szinte képtelen vagyok. Nem is magamat féltem a leginkább, hanem a szívem alatt növekvő fiam, aki még esélyt sem kapott az életre.  Ha velem valami történik, a lányom egyedül marad, akkor nem lesz neki senki aki megvédje, és terelgesse az útján. Szívem a torkomban dobog, egyszerre érzem a testem gyötrő fájdalma, a lelkem marcangoló félelemmel. Sok történetet hallottam a Mexikóiakról, a köztük és a Kolumbiaiak között feszülő feszültségről. Pontosan tudom, hogy miért engem találtam meg, habár egyre nehezebb már gondolkodnom. Hosszú idő óta először érzem azt, hogy az életem nem az enyém, hogy valaki más irányítja, valaki más dönthet a sorsomról. A sorsom pedig jelen pillanatban úgy tűnik, hogy megpecsételődött. A támadóimat nem risztja vissza állapotom, sőt, mintha büszkék lennének arra, hogy nem egy, hanem egyenesen két Abbar életét vehetik el. A sokkoló okozta fájdalom egyre nagyobb a testemben, fogalmam sincs arról, hogy meddig bírom még elviselni, de minden gyötrelem ellenére egészen biztos vagyok abban, hogy tőlem aztán semmit nem fognak megtudni. Én nem leszek az, aki elárulja a férjét, miattam nem kell szégyenkeznie. Sem félelemben élnie. Támadóim azonban nem információkat akarnak tőlem, sokkal inkább úgy tűnik, hogy élvezetbpl kínoznak. Büszkeséggel és elégedtséggel tölti el őket szenvedésemet látni.
Tigerrel úgy beszéltük meg, hogy otthon találkozunk majd, így nem számítok arra, hogy bárki is felbukkan, hogy a segítségemre legyen. Itt fogok meghalni a gondosan megálmodott cukrázdám üres és hideg raktárhelyiségében. Próbálok sikítani, de a bekötözött ajkaim közül alig hallható segélykiálltásom. Menekülnék, de olyan szorosan fogja kezem a kötél, hogy minden mozdulatom csak vergődésnek hat, mivel nem haladok semerre. Erősnek kell lennem tudom, magamért, a fiamért, lányomért és mindenkiért, aki számít rám. Próbálok, tényleg próbálok erősnek maradni, de a folyamatos kínzások egyre jobban elgyengítenek. Nem akarom, hogy érjen a vég, hiszen még annyit dolgom van az életben, annyi tervem, nem lehet, hogy egy koszos raktárban érjen a halál.  A folyamatos sokkolás következtében a fájdalom már szinte elviselhetetlen a testemen, szinte érzem a saját brömnek megpirult szagát. Hiába igyekszem észnél maradni, legyengült testem megviselik a viszontagságok, elmém egyre nehezebb, a külvilág kezd megszűnni körülöttem, mígnem elnyel az ájulás okozta sötétség. A nyakamba zúduló víz térít magamhoz annyira, hogy kóválygó fejem erőtlenül emeljem fel, próbálva fókuszálni a jelenlévőkre. Valamennyire érzékelem a külső történéseket, hallom a fegyver dörrenésének zaját, érzem ahogy arcomra meleg vér fröccsen, érzem, de mégis olyan nehezen tudom felfogni. A testem gyötrő fájdalom ugyan alábbhagyott, de felváltotta a vacogás, mely szűnni nem akar, szinte belremeg a testem. Mély levegőt veszek, szinte felsóhajtok amikor számat megszabadítják a kendőtől és végre normálisan levegőhöz juttathatom a tüdőmet. Az ismerős hang hallatán próbálok nyitva tartani a szemem, fókuszálni az arcra, szemeim egészen apróra szűkülnek össze, amíg végre homályosan ugyan, de körvonalazódik előttem Qadir arca.
- Qadir? kérdezem, habár látom, hogy ő az. Megmozdulnék, de még mindig a székhez vagyok kötözve, így csak ide-oda billenő fejem jelző, hogy magamnál vagyok. Erőtlenül, kábán, de magamnál.
- Tiger? az első gondolatom ahogy tisztul a fejem, az az, hogy Tiger nem lehet itt. Ő még véletlenül sem láthat meg ilyen állapotban, mert maga a jó Isten sem lesz képes megállítani a bosszújában. Automatikusan nyúlnék a pocakomhoz, de amint megmozdulok csuklómba mar a kötél. - A kezem... próbálom elmagyarázni Qadirnak, hogy mi az óhajom. Most, hogy már nem érik testem külső hatások, hogy nem sokkolják és kínozzák a bőröm, lassan de biztosan visszanyerem a tudatomat. Hasogat a fejem, de most ennek a fájdalomnak is örülök. Örülök, mert élek.
- Tiger jól van? Assia? próbálom visszanyerni az erőm. - Mexikóiak voltak.


thx.
[/b]


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
If you save me, you save all of us Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

If you save me, you save all of us 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If you save me, you save all of us Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
If you save me, you save all of us Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
If you save me, you save all of us 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
If you save me, you save all of us Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: If you save me, you save all of us
If you save me, you save all of us EmptyVas. Nov. 05 2023, 22:15



dark side of the...

dark side of the moon, dark face of the man
Öltönyét futtámban kigombolva ül be az autóba, amiben a sofőrje már negyedórája várja a hivatali épület bejárata előtt. Elhúzódott megbeszélése Mr. Shirman ellenzéki képviselővel, de nem hagyhatta ott a férfit. Pláne nem annak fejében, hogy elvileg jó viszonyt ápolnak, legalábbis mindketten ezt színlelik és feltehetőleg ez így is fog maradni, mert Mr. Shirmannak is szüksége van Qadir támogatására és Qadirnak is az ő befolyására, amellett, hogy a lányával kifejezetten jó viszonyt ápol. Bár ezt eddig ha minden igaz, egyikük sem kötötte az orrára.
Mindenesetre Manhattan főútja felé tartva néhány szót megenged magának, amivel kiadja magából az elmúlt percek kellemetlenségét és épp kész túltenni magát az elmúlt másfél óra eseményein, mikor kikanyarodnak a főútra, egy sötétkék színű autó elé.
Megigazítja lábait az anyósülésen és az ablakon keresztül szemléli a tájat. Az autó elcsendesül, nem szól a zene, illetve híreket sem mondanak ilyentájt. Ötszáz méter múlva azonban a helyzet komolyodni látszik azáltal, hogy a találkozó miatt igencsak jólfésült Qadir és a személyes sofőrje az oldalsó visszapillantót lesik.
- Főnök…
- Látom. - Ugyan a sofőrje a középső tükörbe néz, ő meredten bámulja tovább a neki jutott tükröt. - Felismerem a rendszámot. - Az arcokat ugyan nem, de hát nem is ismerhet mindenkit. Elég bizarr alakoknak tűnnek és a vonásaik - már amennyit meg tud belőle állapítani Qadir - passzolnak a mexikói, latin-amerikai génekhez. Mindazonáltal ezt a rendszámot már lefotózták a bennfentesei.
- Lekanyarodjak?
- Egyelőre ne. Főúton vagyunk, kétlem, hogy lennének olyan őrültek, hogy itt akarnának drámát kelteni - mondja higgadt, bár közel sem nyugodt hangom, miközben szemeit nem veszi le a mögötte lévő kocsi tükörképéről. Jobbnak véli, ha ők sem keltenek feltűnést és csak mennek tovább a dolgukra. Már csak azért is, mert nem épp előrefelé nézelődnek a latinok.
Ugyanez a tény ébreszti fel és rémíti meg. A tudat, hogy ők épp valamit nagyon keresnek, ahogy ötven méter után a kocsijuk lassulni kezd mögöttük és egy hirtelen mozdulattal leállnak az út szélén. Qadir még épp elkapja a bolt hirdetőtábláján szereplő nevet, mikor a sofőrje felsóhajt, vele teljesen ellentétes reakcióval, hiszen Qadirt hidegzuhanyként éri a felismerés.
- Húzódj le. - Hangja egyértelműen parancsoló, ám szavai a sofőr józaneszével szembe mennek így csak lassít és nem egyből megáll.
- De főnök, nem kellene ink…
- Mondom húzódj le, nem voltam világos? - néz erősen a szemeibe és már előkotorta a kocsiba rejtett fegyverét is, így a sofőr talán részben amiatt is megijed, majd rátapos a fékre. Pedig jól ismerik egymást, együtt dolgoznak már néhány éve, talán pont ezért kiált utána aggódva, mikor Qadir kipattan az autóból és fegyverét öltönyébe rejtve indul meg a cukrászda felé.
Az első lépéseket szaladva teszi meg, majd észhez tér a kezdeti ijedtségtől és lassít. Nem ronthat rájuk, pláne, hogy ők ketten, igen, ha jól látta akkor ketten vannak, ő pedig egyedül. Márpedig hiába Qadir az nagyobbik New Yorki droghálózat egyik feje, szemtől szemben ő is csak egy húsvér ember.
Dominique cukrászdájáról ő még csak hallott, de azért felkeltették már az érdeklődését a sütemények, úgyhogy fejben elraktározta a hely nevét és lokációját. Ez most kifejezetten szerencse. A bejáratot óvatosan közelíti meg, az ablakon keresztül les be, de nem lát senkit, üres az egész hely. A bejárat felé tart, de rájön, hogy biztosan csilingelni fog, ha elé lép, úgyhogy elkáromkodja magát. Nem mehet be csak úgy, mert az utcafronton nem kezdhet el lövöldözni, azzal az egész bandának vége lenne és túl nagy a felelőssége, hogy meggondolatlanságokat műveljen.
Jobb ötlet híján a közeli sikátoron át megkerüli az épületet és hátsó bejáratokat keres. A bejárat megvan, rápróbál, de zárva – nagyon helyesen. Újra elmorzsol pár afgán káromkodást, de másodpercekkel később megpillantja az ajtó melletti résnyire nyitott ablakot. Nem túl elegáns, de most ezzel kell főzni, megigazítja az öltönyébe dugott fegyvert, hogy ne mozduljon el, majd jobban kinyitja a közel másfél méter magasságban lévő ablakot és az abrakpárkányra támaszkodva felhúzza magát. Régen ez jobban ment, de még nem felejtett sokat az izomzata, bemászik az ablakon és egy pillanatra csendben megáll. Hallgatózik és hall is. Jól ismeri a sokkoló zizegő hangját, mire előveszi a fegyverét és lassan, csendben megindul a műhely – merthogy itt ért földet az ablakon való bemászás után – ajtaja felé, majd azon keresztül a hang irányába.
A hűtőhelyiségben halad, mikor érzékeli, hogy már közel jár, minden szót, minden mozdulatot érzékel a másik szobából. Kihasználja, hogy a hűtők által csak minimális fényt kap a szoba, így ő sötétben leshet ki és láthatja meg oldalról a kikötözött nőt. Első gondolatra innen lőne, de mozgolódnak és pont úgy érnek össze a falak, hogy azt kockáztatná, hogy Domit lövi meg.
Mélyet sóhajt, a hűtött levegőtől látszik lehelete is. De nem tétovázhat túl sokat, úgyhogy megvárja, míg a sokkoló újra hozzáér a terhes Abbarhoz és a zaját kihasználva fedi el saját lépteinek hangját, melyekkel belép a raktárhelyiségbe a két férfi mögött és a hozzá közelebbi férfi fejére szegezve a fegyverét lő.
A lövés hangja szinte kijózanítóan hatol bele a raktárt eddig sokkolótól ellepő zajába, de a zúgás egyből megszűnik, ahogy a Domit kínzó alak megfordul és szemben találja magát a Qadir keze által szétloccsant fejű társa agyvelőjének látványával. Ezt a sokkot kihasználva mer közelebb lépni hozzá Qadir és a sokkolót kicsavarva a kezéből megragadja nyakánál, a falnak löki és tüdőjéhez érinti a kínzó eszközt.
- Meg a kurva anyádat nyúlsz az enyéimhez! - Hangja ridegen mély és kegyetlenül magabiztosságot árasztó, ám nem érzésektől mentes. Ott van benne az a sok tíz évnyi utálat, düh és gyűlölet, amit elszenvedett már a mexikóiak által és ami miatt egy percig sincs bűntudata, hogy most végez két olyan taggal, akit eddig nem is látott.
A nyakát szorítva végül elveszi másik kezével a sokkolót testétől és egy határozott rántással lényegében maga mellé dobja a férfit, aki nyakát fogva esik mellé a földre. Látszik viszont, hogy nem kispályás, a fájdalom ellenére is fegyveréért nyúl, ám Qadir nem szórakozik, homlokához érintve a pisztolyt őt is agyon lövi. A lökéstől a férfi hátra lendül és a társa mellkasára hullik.
Gyűlöli őket. Mindet. Miattuk nem jött össze Los Angeles, miattuk nem maradt a családjával és miattuk kell örökké félelemben és nyomás alatt élnie itt New Yorkban. És most utálja őket azért is, mert bántják a családját. Ezért aztán kifejezetten dühös.
Annyira nem vonzza őket a holttestek látványa, ellenben Domi épsége nem mellékes, úgyhogy leguggol a lányhoz és elsősorban száját kiszabadítja, hogy elég levegőhöz tudjon jutni a terhes nő.
- Maradj magadnál. Domi, hé! - Nem tudja, mennyit látott az előbbiből, de nem lesz szomorú, ha semmit. Ugyanakkor fontos lenne, ha nem veszítené el az eszméletét. Valószínűleg kínozták annyit, hogy már bódult el, a vizes, részben csupasz mellkasa is ezt sejteti Qadirral.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
If you save me, you save all of us Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
If you save me, you save all of us F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
If you save me, you save all of us 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
If you save me, you save all of us Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


If you save me, you save all of us 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
TémanyitásIf you save me, you save all of us
If you save me, you save all of us EmptyKedd Május 02 2023, 22:05

Garrido & Domi
Mexico vs Kolumbia

Az utóbbi napok, vagy inkább hetek történéseire visszatekintve, egyáltalán nem mondható el, hogy unatkoztam. A cukrázda megnyitásával járó munkák és feladatok az időm nagy részét kitöltötték. Mindezt még megfejeli a lányommal és az egyre nagyobb pocakommal járó nehézségek is. Talán egy kicsit túlságosan is sikerült túlhajszolnom magam. A cukrázdával járó feladatok teljesen beszippantottak, imádom csinálni és már alig várom, hogy teljes pompájában működjön a hely. Még az sem tud visszavenni a lendületemből, hogy iszonyatosan fájnak a lábaim, a pocakomtól egyre nehezebb mozogni, és habár az émelygések elmúltak az étvágyam még nem jött vissza teljesen. Össze sem lehetne hasonlítani a két terhességem. Assia mintha még a pocakban is arra törekedett volna, hogy az amúgy is nehéz helyzetem ne tegye még rosszabbá, szinte észre sem vettem, hogy állapotos vagyok. A kislegény odabent viszont az első pillanatoktól fogva újabb és újabb trükköket talál ki arra, hogy az emlékezetembe vésse egy éltre milyen is áldott állapotban lenni.
Fáradtan ülök le pult mögötti székre, hogy megpihentessem a lábaimat mielőtt zárok és haza indulok. Még nem vagyunk teljes mértékben nyitva, így a kirakat üvegei mögött még nem sokarkoznak sütemények, egyelőre csak rendelésre készítek süteményeket, mert ennél többet ebben az állapotban nem is bírnék ennél többet dolgozni. Mostmár jó lenne minél hamarabb egy-két embert alkalmazni, hogy ne csődöljön be a hely. De még annyira friss és annyira új, még nem kaptam belőle annyit, hogy elég legyen, hogyan adhatnám át így a gyeplőt valaki másnak? Tudom, Tiger szerint többet kellene pihennem és kevesebbet stresszelnem és igen, igaza van, csak olyan nehéz egynsúlyt tartani az éppen kialakuló munkám és a magánéletem között. Az ajtó nyílását jelző halk csengőszóra felállok a székemről, hogy a pultra dőlve szemügyre vegyem az érkezőket.
- Sajnálom, de zárva vagyunk nézek rá az egyáltalán nem bíztató külsejű férfiakra. Az egyikük, a magasabb fickó széles vigyorral az arcán lép közelebb hozzám. Jobb arcán a füléig hosszan egy mély sebhely húzódik vissza. Jobb szemfoga helyén arany van. Automatikusan hátrálok néhány lépést.
- Hallod pocok, azt mondja zárva vannak koszos körmeivel türelmetlenül dobol az üveglapon. A pocoknak nevezett alacsony, kövér, hatalmas szakállás férfi is közelebb sétál.
- Ez hülyébb, mint gondoltuk röhög össze a két fickó egymással.
- Mi nem a kis sütikéd miatt vagyunki itt hercegnő... a pocok nevezetű alak, villámgyorsan ragadja meg a karom és nem törődve semmivel kirántja alólam, olyan erővel, hogy fejem a pultnak csapódik.
- Szerinted melyik ujját vágjuk le hamarabb?
- Ne siess annyira, előtte játszunk egy kicsit. Tényleg csinos a pofikája, kár, hogy olyan ronda lesz mire végzünk. Na vigyük hátra utasítja társát a magasabb fickó, aki könnyedén lép be mellém a pult mögé, hogy mindkét kezem a hátam mögé fogva rángasson maga után. Ellenkezni próbálok, de túl erős a szorítása.
- Nocsak, nocsak, a hercegnőnk nem egyedül van itt bök durván a hasamra. Felszisszenek. Fogalmam sincs, hogy mi történik éppen és miért, mintha csak egy rossz álomba csöppentem volna bele. Remegő lábakkal lépek utánuk a raktárba, ahol Pocok nemes egyszerűséggel a földre lök, amíg társa zárja az ajtót. Kezemmel amennyire tudom kivédem az esést.
- Mit akarnak tőem? Ha pénz kell tudok adni. Mindent kérhetnek, csak ne bántsanak kérem. szinte könyörgve nézem őket. Őket azonban nem hatja meg könyörgésem, csak egymásra néznek és röhögnek.
- Tudod kezd bele a magas - Többet tudsz segíteni nekünk mint azt gondolnád. A mi köreinkben úgy illik, hogy példát állítsunk fel azoknak, akik beleköpnek a levesünkben. Te leszel az üzenet, ami remélhetőleg felnyitja majd a szemeket. közelebb lép hozzám, durvai ujjaival benyúl az állam alá és felemeli a fejem. - Hogy is hívják azt a ficsúrt, akinek az ágyában hemperegsz? Oroszlán? Vagy Tigris? Vagy tudjaafaszom, hogy ki ő. Na, a bandájával szépen beleköpött a levesembe, úgyhogy ezt nem hagyhatjuk annyiban. Ejnyebjenye, jobban kellene vigyáznia arra amilye van. Most miatta kell bántanom téged. Csúnya-gonosz farkasbarkas. fel sem tudom fogni teljes mértékben, hogy mit mond, azzal a lendülettel már emeli is a kezét, ami az arcomon landol.
- Kérem...kérem...ne... kérlelésem azonban csak röhögés fogadja, Int a fejével, mire a köpcös alak odalép hozzám, hogy felrángasson a földről. A legközelebbi oszlophoz vonszolja remegő testem. Úgy tűnik, hogy teljes mértékben felkészültek erre az egészre. Leültet az oszlop mellé az egyik ládáram hogy a hátam mögé kötözze a kezem.
- Túl egyszerű lenne most fejbelőni téged, azzal nem mutatnánk igazi példát. Úgyhogy, kicsit hosszabb folyamatnak nézünk elébe. kényelmesen ülsz? miközben beszél a számba nyomkod egy zsebkendőt.
- Tudod mit érdemelnek azok a büdös kurvák, akik egy kolumbiai ágyába hemperegnek? Sőt, nem csak hemperegnek, de még fel is csinálják őket? Ejnye, az ember azt hinné, hogy a francia kis fejed ennél okosabb. látszólag kifejezetten élvezi a dolgot. Farzsebéből előkerül egy bicska. Közelebb jön hozzám, a kés élét az államnak nyomja. Érzem a leheletét bőrömön. Könnyeim végigfolynak az arcomon. Rettegek. Legvadabb álmamimban sem gondoltam volna, hogy ez velem megtörténhet. Lehunyom a szemem, mintha azzal megváltoztathatnám a jelent és hirtelen eltűnnének innen. Véghúzza a hideg fémet a nyakamon, a melleim között, egészen a hasmig. A köldökem körül forgatja a kést, de nem okoz vele sérülést. Én mégis remegek. Megfogja a pólóm anyagát, kihúzza és az éles pengével hosszan felvágja azt, felszabadítva ezzel a hasam és melleimet egyaránt.
- Milyen girhes kis lotyó vagy te...hallom szavait, de a könnyeim záporán keresztül már alig látom alakját. Int a fejével a partnerének, aki valami ismeretlen tárgyat ad a kezébe.
- Kicsit felvillanyozzuk a napodat. vigyorog rám fekete fogaival, majd a sokkolót a combom belső felére nyomja. Még nadrágon keresztül is csíp a fájdalom. Felsikoltok – már amennyire tudok a számba tömött anyag miatt - Ejnye kiscsikó, csak nem fájt? következő alkalommal már a vállamnak nyomja a kínzó eszközét. A fájdalom a csontomig hatol. A külvilág kezd eltompulni, nehéz magamnál maradni. Egy újabb fájdalom hatol bele a testembe a bordáim mentén, majd jobb mellemen, aztán újra a karomon. A fájdalom már annyira eluralkodott bennem, hogy szinte levegőt venni is nehéz. Már gondolkodni is káptelen vagyok, csak arra tudok gondolni, hogy nem akarok meghalni. Alig vagyok magamnál, már a rázatást is alig érzem, de ekkora hatalmas vízzuhatag hull loccsan szembe velem. Megpofozgatja az arcom.
- Térj magadhoz hercegnő, mexikó még nem végzett.



thx.
[/b]


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
If you save me, you save all of us Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

If you save me, you save all of us 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If you save me, you save all of us Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
If you save me, you save all of us Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
If you save me, you save all of us 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
If you save me, you save all of us Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: If you save me, you save all of us
If you save me, you save all of us Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
If you save me, you save all of us
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Save me!
» come and save me, bro
» a soul to save
» Save your tears for another day
» Please, save my life!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: