New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
TémanyitásRe: Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again EmptyHétf. Ápr. 01 2024, 18:21

Raelyn & Tiger
I didn't think we'd ever meet again, but it seems even New York is a small city to avoid each other for life
Nem tudom, hogy Raelyn arcának látványa kijózanító, vagy kábító hatással van rám, de úgy érzem, hogy jobban a helyzet magaslatán lennék, ha mondjuk egy mexikói barmot láttam volna meg, amikor kinyitottam a szemem. Akkor úgy jobban tudnám, mit mondjak, vagy mit kellene tennem, mondjuk szemen köphettem volna mielőtt úgyis bever nekem még egyet, ha nem az utolsót. Rae viszont úgy ver be nekem egy gyomrost, hogy lényegében stabilizálni próbálja az állapotomat. Szép. Mármint, Raelyn és a szakmája is az, szép, de a helyzet most kurvára nem tűnik annak.
Nem érzem, hogy bármit is meg kellene osztanom vele azzal kapcsolatban, hogy mi történt, egyébként is elég egyértelmű, a nagyobb baj inkább az, hogy a zsaruknak is egyértelmű lesz, márpedig mi most mostuk tisztára a nevünket, nem kellene újra elkezdenünk gyűjtögetni a fekete pontokat.
Rae nem tudhatja, hogy ki az a fél-néger latino hülye fasz, akinek beszólok, de a magam részéről tudom, hogy mit csinálok, Sáinz nem fog visszaütni, legalábbis nekem nem, ő azon kevesek egyike, akivel tényleg kevésszer verekedtem eddig össze, mert valahogy mindig előbb otthagytam a picsába, mintsem, hogy fizikailag is kifejeztem volna a véleményemet. Összenézek Sáinzzal, amiért eléggé úgy tűnik, hogy be akarnak minket vinni. Én ezt egyébként sem értem, a mentősöknek is oda kellene menniük, ahova hívják őket, én pedig nem hívtam, az meg, hogy más hívta ki nekem a mentőn… baszki, még ehhez sincs jogom? Akkor cselekednének a leghumánusabban, ha fognák magukat és elmennének olyan esetre, ahol tényleg meg kell menteni valakit, mert ránk aztán kár vesztegetniük az idejüket.
Aztán felfogom - nem vagyok hülye attól függetlenül, hogy bevertek egyet - hogy Rae lényegében az állását félti. Ezt most így egy elég szar helyzet, mert megint egy baromnak érzem magam a közelében és nincs pofám folyton csak ártani neki. Vagyis... tulajdonképpen egyszer ártottam neki, de akkor nagyon.
- Pontosan tudod, hogy milyen életet élek, senki sem téged fog hibáztatni, ha elpatkolok. - Ha nem tudja, akkor sejti, mert okos nő, tudom, hogy okos. Régen sem voltam problémáktól mentes, a baráti társaságunk közül sokan valamelyik bűnszervezetnél kötöttek ki, nem meglepően én is.
Még egy mentő érkezik a helyszínre. Minek? Basszák már meg magukat, nem hiszem, hogy megsérült volna bárki civil. Raelyn szemeiről távolabbra pillantok, nehezen ugyan, de megerőltetem magam és befókuszálom a felénk közeledő újabb mentős gárdát.
- Oké - nyelek egyet, mire érzem, hogy véres a szám, úgyhogy oldalra fordulok, hogy kiköpjem a maradék nyál és vér keveréket, így megszabaduljak valahogy a vasas íztől. - A te állásodat nem kockáztatom, veled bemegyek - adom be a derekamat, már ha egyáltalán van lehetőségem ellenkezni, mondjuk miért ne lenne. Inkább vele, mint más mentősökkel megyek kórházba és inkább mentősökkel, mint zsarukkal töltöm a következő perceket, ezt be kell látnom, bármennyire is szívesebben sétálnék el a helyszínről. Addig is békén hagynak legalább azok a patkányok. Nem tudom most mi lesz, de tessék, ahogy régen is annyiszor mondtam neki:
- Szóval, a testem a tiéd, csinálj vele, amit akarsz - vigyorodok el halványan véres fogakkal, miközben a tekintetébe fúrom szemeimet, míg a helyzet adta sokk és tehetetlenségből fakadó rémület elönti az agyamat őrülettel. Ezen a ponton pedig újra zsibbadni kezd a fejem és érzem, hogy kezdek elgyengülni.
- 526 szó // WTF -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again EmptySzer. Márc. 20 2024, 10:23

“MY YESTERDAYS WALK WITH ME. THEY KEEP STEP, THEY ARE GRAY FACES THAT PEER OVER MY SHOULDER.

Próbálok elvonatkoztatni, profi módon a munkámat végezni, életet menteni, segíteni, tényleg csak erre fókuszálni. Az agyam egy hátsó zugában azonban érezhetően kitörni készül egy rég eltemetett fortyogó vulkán. Hisz akármilyen laza is vagyok, vagy jó mentős, vagy akármi, azért rendesen gyomorszájon vágott az érzés, hogy több mint tíz év után csak így, ráadásul ilyen körülmények között belefutok az exembe, aki terhesen faképnél hagyott. De valahányszor ez a gondolat megpróbál felszínre törni, vagy felhúzni, mély levegőt veszek, és újra inkább a jelenre összpontosítok. Ráérek majd kiborulni a műszakom végén is.

Az, hogy a profizmust választom a dühös ex szerep helyett, egyben azt is jelenti, igyekszem nem undoknak lenni, de attól még az alaptermészetemet – ami sokszor nyers, szarkasztikus vagy épp igencsak határozott, pláne ilyenkor, amikor egy pácienssel szemben nekem kell magabiztosnak lenni – nem fogom elrejteni. Na nem mintha Tigert zavarnák a picit odaszúrós kijelentéseim. Ellenkezőleg, inkább mintha be is húzná kicsit a fülét-farkát. Amit mondjuk a helyzet miatt nem is árt, ha megtesz. Mármint nem miattam, hanem mert így is bajban van, és hát gondolom nem szeretne ennél is nagyobb zűrbe kerülni.

- Aha... - Nem ők kezdték. Ebben nem vagyok annyira biztos, de egyébként sem az én dolgom igazából erről ítéletet mondani. Kicsit élesebben szívom be a levegőt, mikor közli, hogy zsibbad és homályosan lát. Nem jó jel. Tényleg rendesen kapott a fejére.

- Hé! Nyugi! - szólok rá, amikor hirtelen oda szól a másik pasasnak. Ne már! Nem hiányzik, hogy itt újra felszítsa a tüzet, és előröl kezdődjön a balhé. Elő is veszem inkább az elemlámpát, hogy megvizsgáljam a pupillamozgását. Nem... az sem reagál úgy, ahogy kellene. Sóhajtok egy kisebbet. Tiger viszont valószínűleg már szintén olvas a jelekből, és sejti, hogy most olyan jön, amit nem akar, mert a magabiztos „megmaradok” kijelentése nagyon hamar kérlelőre vált. És nem mondom, hogy abszolút nincsenek rám hatással a kivert kölyökkutya szemek, én sem vagyok teljesen szívtelen, de ez sajnos nem egy olyan helyzet, amikor ez hatásos lehetne. Az meg csak mellékes, hogy neki meg pláne nincs semmi joga bármit is kérni tőlem.

- Tig... - ingatom a fejemet újra felvéve a szigorú arcomat. - Sajnálom, de minden jel agyrázkódásra utal. Ha nem viszlek be a kórházba, és történik veled valami, az az állásomba is kerülhet. És nyilván sejted, hogy nem vállalhatok ilyen kockázatot... - miattad. Nem mondom ki hangosan az utolsó szót, de amilyen tekintettel a srácra nézek, szinte olyan, mintha kimondtam volna. Szerencsére pont befut a másik mentő is a helyszínre, így – szerintem – mindkettőnk megkönnyebbülésére lepasszolhatom őt a kollégáknak, míg mi Astonnal a haverját visszük be.

Tiger and Raelyn
BEE






crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again EmptyVas. Okt. 22 2023, 17:56

Raelyn & Tiger
I didn't think we'd ever meet again, but it seems even New York is a small city to avoid each other for life
Káosz káosz hátán. Mondtam Sáinznak, hogy higgadjon le, de eldurvultak a dolgok, aztán nyilván az én fejem sem maradhatott ki a sorból, hogy ne verjék azt izomból az asztalba, hogy aztán ha újra kinyitom a szemeimet az exem pislogjon vissza rám. Érzem, hogy most marhára meg kell válogatnom a szavaimat és amennyire szeretném, hogy ez így legyen, annyira reflexből baszom el a dolgokat. És ezt rá sem foghatom Sáinzra.
Faszomat, hogy gondolkodásra késztet véres fejjel és nem mondja meg, hogy mit keres itt, úgyhogy nekem kell jobban kinyitnom a szemeimet és ténylegesen is felfognom, amit látok. Mentős, oké. Vagyis nem oké, de mit tudok ezzel kezdeni, nem tudok felállni és elfutni, sőt, szerintem hivatalosan jogom sincs ahhoz, hogy megtagadjam Raelyn utasításait ebben a helyzetben. Ez pedig a múltunk ismeretében elég ijesztő.
- Csupán a srácokat védtem - köhögöm fel valami szutykos nyállal együtt a szavakat. - Nem mi kezdtük. - Úgyse hiszi el, csak mert én mondom is már gimis korunkban is tudta, hogy mennyire tudok bajt keverni. Arcom összerándul, hogy a homlokomhoz ér. Gondolom vérzik, vagy mi, mert irtó módon zsibbadok. Remélem azért nem akar kórházba vinni.
Ekkora össze tudom szedni magam már annyira, hogy körbe nézzek. Nem tudom kivenni az alakokból, hogy ki hogyan van, egyáltalán élnek-e még, úgyhogy ez a kérdés hangosan is kiszalad az ajkaim közül. Raelyn racionálisan nyers szavai még mindig állati dögösek. Szinte kérem a verést tőle.
Nem is merem igazából vitatkozni vele, megpróbálok felülni lendületből, ha már az izmaim bizseregnek, az ájulástól meg olyan érzésem van, mintha mély álomból ébredtem volna fel. Kell a támasztása, mert érzem, ahogy a felsőtestem keringési pályára áll a súlypontomból húzott függőleges egyenes körül, mint valami búgócsiga. Lehet azért, mert egyből elkezdem végig mérni a földön fekvőket.
- Nem. - Na most találja ki, melyikre kérdésére válaszoltam. - Csak zsibbadok. Homályosan látok. - Csak mert nem tudom könnyen befókuszálni Sáinzot, akinek az alakját viszont felismerem. Mozog. Jól van, ez jó hír.
- Te hülye fasz! - nyögöm oda neki, remélem hallja, de biztos, hogy még párszor el fogom neki ismételni ezt. Ha eddig nem siekerült a normális látás, ezután végképp nem fog, hogy belevilágítanak a szemembe. Egyből elkezdek könnyezni, de alapvetően szót fogadok. Nem csinálok semmit, amivel ellenkezhetnék, mert végül is, nem is nagyon tudnék, annyira szédülök.
- Mi? - kérdezek vissza, mert nem vágom mit akar, de már csinálja is, a pofám elé tartja az ujját, ami olyan közel van, hogy rendesen megerőszakolja a szemeimet azzal, hogy próbálom befókuszálni a mozgó ujját. Kifejezetten nehéz azután, hogy megvakított. Fogalmam sincs, ez mire jó, de hiszek neki, hogy ebből ő tud valamire következtetni, elvégre ő a mentős.
- Megmaradok. - Döntöm el helyette is ezt a tényt. Valahogy majd helyre jövök úgyis. - Ne vigyél be, jó? - Mármint a kórházba. Kábé kérlelő gyerekként nézek rá, szerintem tudja ő, hogy miért akarom, ezek után már végképp. - Kérlek.
- 476 szó // WTF -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again EmptySzomb. Okt. 14 2023, 16:58

“MY YESTERDAYS WALK WITH ME. THEY KEEP STEP, THEY ARE GRAY FACES THAT PEER OVER MY SHOULDER.

A fülem zúgásán érzem a szívem heves dobogását a váratlan találkozás miatt, de muszáj kizárnom a múltat, minden fájdalmas közös emléket, legalább átmenetileg, hogy képes lehessek nyugodtan összpontosítva végezni a munkámat. Miután megbizonyosodom róla, hogy Tigernek erős, egyenletes a pulzusa, ami nagyon jó jel, és figyelmeztetem, hogy fontos volna eszméleténél maradnia, közelebb húzom a mentős táskámat, hogy magamhoz vegyem, amire szükségem lenne. Ám ahogy a srác újra megszólal, egy fél pillanatra megfagyok a mozdulatban.

- Én mit csinálok itt? - nevetek fel az abszurd kérdésre. - Csak végezném a dolgomat... - Gondolom, tekintve, hogy tizenkét éve nem látott, fogalma se volt róla, hogy mentős tiszt lettem. De most már azért biztos leesett a tantusz neki. - A helyes kérdés úgy hangzik, hogy te mi a faszt csináltál? Belekeveredtél valami bandaháborúba? - Kérdezem részben elképedve, részben enyhén rosszallóan, mégis visszafojtott hangon. Közben ismét fölé hajolok, hogy még egyszer ellenőrizzem a homlokán levő vágást, annak súlyosságát.

- Még nem tudtunk mindenkit megvizsgálni, de az eddig látottak alapján halálos sérülés nem történt. Ha úgy lenne, már a kék kabátosok is rég itt hemzsegnének, és zárnák le a fél környéket – válaszolom meg a kérdését. Mondjuk így sem garantált, hogy a zsaruk nem fognak benézni.

- Fel tudsz ülni? Csak lassan, óvatosan, Tig, nem kell kapkodni! – figyelmeztetem, és ha kell, a karját megfogva a könyökénél segítek is abban, hogy ez sikerüljön. Látszólag nem érte súlyosabb sérülés, a fejét ért ütést leszámítva, amit viszont jobb lenne, ha nem fölé hajolva kellene ellátnom, mert ez a helyzet már enélkül is kissé kínos és kellemetlen.

- Hogy érzed magad? Hányinger? Szédülés? Érzel még valahol fájdalmat a fejedet leszámítva? - kérdezem, miközben egy apró orvosi lámpával ellenőrzöm a pupilla reakciókat. - Kövesd az ujjamat, kérlek! - tartom fel aztán a mutatóujjamat is az orra elé, majd lassan közelítek vele. Végül a mozdulatot oldalirányba is elvégzem.

Tiger and Raelyn
BEE






crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again EmptyVas. Szept. 10 2023, 15:12

Raelyn & Tiger
I didn't think we'd ever meet again, but it seems even New York is a small city to avoid each other for life
Volt egy sejtésem, hogy ez lesz a vége, de mindig van bennem egy aprócska remény, hogy talán mégis elkerülhető ez a végkifejlet. Nyilván nem. Onnantól kezdve, hogy egyikünkbe beleszállnak egyértelművé válik, hogy ezt én sem tudom megúszni szárazom, mivel én még az a csávó vagyok, akibe belé nevelték a bajtársiasságot az ezekhez hasonló életveszélyes helyzetekben. „Védd a társad” egy szlogen, de nálam ezek az őrültek már olyan szintű barátoknak számítanak, hogy ha nem kaptunk volna fejmosást is tűzbe mennék értük. Hát most tűzbe is mentem…
A black out előtt belenyilall a fájdalom a fejembe, majd érzem, ahogy a zsibbadó érzés végig terjed gerincoszlopomon, majd sípoló hang közepette zuhanok a földre. A szívem még hevesen ver, a testemben fokozatosan termelődő adrenalin által a szervezetem folyamatosan küzd az ébrenléttel, de végül feladom és ezzel együtt megadom magam.
Az erős hangok érkezésekor kezdek magamhoz térni, bár minden nagyon homályos és zűrös, azt már felfogom, hogy mentő, vagy rendőr érkezik a helyszínre, ami irtó szar helyzetet teremt, de túl gyengének érzem magam ahhoz, hogy elmeneküljek a helyszínről. A következő képkocka, mikor magamhoz térek kvázi megegyezik azzal a pillanattal, mint amikor mélyálomból keltik fel az embert egyetlen egy határozott mozdulattal, ez a mozdulat pedig a nyakamat érinti. Reflexből kapok a kéz után, próbálom kinyitni a szemem és befókuszálni azt, aki épp felém magasodik.
Megszólít, a szívverésem felgyorsul, szinte lihegve nézem az egyre jobban kirajzolódó arcot. Honnan ismer? Aztán hozzám is eljut a tudatom és csettintésre szökik agyamba a vér. Ez Raelyn. Hogy? Kattog az agyam, jobban is, mint szeretném, így újra elhomályosodik a látkép és ezúttal hagyom, hogy inkább hagy veszítsem el a tudatomat, mert én ezt nem akarom feldolgozni.
Hullámzóan érzékelem a környezetemet, van, mikor jobban megérzem kezének hidegét, míg máskor szinte álomba merülök, de ezt a fluktuációt hangja és azok a baromira kellemetlen, de közel sem fájdalmat okozó pofonok szüntetik meg.
Szavaira újra kinyitom vörös szemeimet és ezúttal akaratlanul is szót fogadva próbálok erőt venni magamon. Egy mély lélegzetvétellel megtöltöm tüdőmet, amivel aztán megpróbálok hangokat is kiadni a kezdeti köhögésen kívül.
- Rae? - nyögöm két köhögés közben. - Mi a faszt csinálsz itt? - Nem gondoltam volna, hogy újra találkozunk, de hogy őszinte legyek, nem is nagyon akartam, mert a szakításunk enyhén szólva is kaotikus volt. Ha meg tényleg mentősként van itt, azon sem csodálkoznék, ha itt hagyna megdögleni a picsába. Megérteném ezt a reakciót tőle ennyi év után is.
Ahogy tisztul a tekintetem, megpróbálkozok körbenézni és beazonosítani, hogy kik vannak a földön. Testemet átjárja a félelem, a menekülési ösztön, de egyúttal megrémiszt annak a tudata is, hogy valamelyik társam már nem él.  
- Sok a halott? - kérdezem szinte remegve, ami betudható annak is, hogy most jön ki rajtam minden, amit a véres összetűzés közepette magamba fojtottam, másrészt viszont tudnom kell, hogy veszélyben vagyunk-e még.  
- 466 szó // WTF -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again EmptyKedd Szept. 05 2023, 16:20

“MY YESTERDAYS WALK WITH ME. THEY KEEP STEP, THEY ARE GRAY FACES THAT PEER OVER MY SHOULDER.

A lőtt seb a vállamon még mindig kegyetlenül fáj néha. Nem vonulhattam kórházba a sérülésemmel, főleg azután nem, hogy Jake otthon kiszedte a golyót és összevarrt, hisz nem csak magamat sodortam volna veszélybe. A kéretlen kérdések végül talán nem csak engem találtak volna meg. Így viszont egy-két napnál tovább nem maradhattam távol a munkától anélkül, hogy az gyanús és feltűnő lett volna. Szóval most valójában napok óta fájdalomcsillapítókon élek, azok segítségével próbálom végezni a dolgomat, amivel nagyobb baj igazából nincs is, amíg valami vagy valaki nehezet nem kell emelni meg cipelni. Ami ebben a munkakörben sajnos gyakori. Betegeket felsegíteni, felemelni, a tolókocsiba vagy hordágyra navigálni... Nehezebb felszerelést pakolni... Bár egyelőre, ha olykor fogcsikorgatva is, de bírom. Azt gondolom, tisztában vagyok a saját határaimmal, szóval elvileg nem lesz gond.

A hangosbemondó újabb esethez hív bennünket, alig hogy visszatérünk az előzőről, és kezdek ugyan kimerült lenni, de tartja bennem a lelket, hogy nem sokára itt a műszak vége. Valószínűleg ez lesz az utolsó körünk mára. Sietve indulunk is neki Astonnal. Már a mentőkocsiban ülünk, amikor félhangosan megjegyzem, hogy ez már a sokadik verekedés ezen a környéken mostanában. Úgy tűnik, kicsit kiéleződhetett két helyi banda között az ellentét, olyankor van általában ennyi balhé sorozatban. Ez pedig sosem jó jel. Mármint az egyszerű, mit sem sejtő polgároknak sem. Olyan könnyen belekeveredhetnek, áldozatául eshetnek egy-egy összecsapásnak. De ránk nézve sem jó hír. Az, hogy bennünket riadóztatnak, és kiszállunk, még nem jelenti azt, hogy az adott zavargás már lecsillapodott, és már csak sérültek vannak, akiket el kell látni. Míg Bronxban dolgoztam, kaptam már be golyót - kétszer is - úgy, hogy csak a dolgomat végeztem volna, de közben egy tűzpárbaj újra elharapódzott a fejünk felett. Mondjuk abból csak az egyik eset volt tényleg nagyon ijesztő. Tulajdonképpen bizonyos tekintetben ijesztőbb, mint amit múlthéten átéltünk Ashton bandájával.

- Légy óvatos! - mondom még Astonnak, mielőtt az ép vállamra felkapnám a mentős táskámat, és besétálnánk a Dog & Duck-ba. Ezúttal idebenn már tényleg csak a sérültek várnak, illetve azok a vendégek, akik még nem menekültek el fejvesztve, mert mondjuk fontosabb volt számukra, hogy mindent lekamerázzanak a telefonjukkal. Ami a zsaruk kiszállásakor akár még hasznos is lehet, de ezen a ponton, kiszolgáltatott helyzetben levő, vérző, sérült emberekkel a földön, már nagyon nem oké. - Azt tegye el! - szólok rá erélyesen az egyik fickóra, ahogy beljebb sétálunk.  

- Basszus, lehet hogy be kéne szólnunk, hogy küldjenek még egy kocsit! - A protokoll szerint egyszerre csak egy pácienst szállíthatunk. Persze vannak erre kivételek, de erről nem mi döntünk. És egyértelmű, hogy egynél több sérültünk van. - Te nézd meg őt, én megyek a másikhoz! - Próbálnám megosztani köztünk gyorsan a munkát, ahogy kapásból az egyik fickó felé bökök, akit látszólag megkéselhettek, de hogy pontosan mi történt vele, azt majd Aston kideríti. Én már lépek is a másikhoz, akiből egyelőre csak annyit látok, hogy vérzik a feje. Alaposan beverhette. Leguggolok hozzá, és magam felé fordítanám az arcát, hogy közelebbről is megvizsgálhassam, de akkor váratlanul rám emeli a pillantását, miközben satufogással elkapja a csuklómat. Mi a franc?! Tiger?

- Tiger... - Ahogy a tekintetünk találkozik, már nem kérdés, egyértelműen ő az. Nem láttam őt már több mint tíz... tizenkét éve... És mégis bármikor felismerném. A vonásai talán keményebbek, férfiasabbak lettek, de ezt leszámítva nem sokat változott. Ő az. A srác, akiért tizenévesen rajongásig oda voltam, aki nem egyszer kiszöktetett otthonról, hogy valami hülyeséget csináljunk együtt. A srác, akinek a gyerekét a szívem alatt hordtam, majdnem három egész hónapig. A srác, aki lelépett az életemből, amikor hirtelen túl sok lett a felelősség.  

Elengedi a csuklómat, és visszahanyatlik a földre, az én kezem azonban ugyanúgy áll a mozdulatban, amivel épp megérinteni készültem őt. A gyomrom összeszorul, a bárban a levegő sűrűbb és nehezebb lesz... Gyomorsav kaparja a torkomat... Csak egyetlen pillanatra hunyom le a szemeimet... Szükségem van erre a pillanatra, hogy visszagyűrjek mindent a múltba, ahová való, hogy felülkerekedjek a hirtelen a semmiből támadó érzéseimen. Az érzéseken, amelyek több, mint egy évtizede tudat alatt nyomasztanak, visszafognak, befolyásolnak... De erre most se idő, se lehetőség... Máskor sem lesz, hisz ezt a történetet én már rég lezártam. Emlékeztetnem kell erre magamat. A feladatomra kell koncentrálnom. Egyben és életben tartani a pasit, ha egy mód van rá. - Hé! - A kezem befejezi a félbe maradt mozdulatot, megérintem, ismét felém fordítom a fejét, majd egész kicsit, finoman meg is pofozgatom az arcát. - Maradj eszméletednél, oké? Koncentrálj a hangomra, ne ájulj el, mert akkor nagyobb gond is lehet! Tig? Ugye hallasz? - Most én nyúlok a csuklója után, ellenőrzöm a pulzusát. Azzal szerencsére nincs gond. Ki kell tisztítanom a fején a sérülést, hogy lássam, mennyire mély vagy súlyos. Az eszméletvesztés mondjuk nem jó jel, de ettől még nem biztos, hogy valóban nagy baj van. Ezt majd bent a sürgősségin tudnák biztosra megmondani. Kinyitom a mentős táskámat, hogy kiszedjem belőle, amire szükségem lehet.

Tiger and Raelyn
BEE






crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRaelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 12:07

Raelyn & Tiger
I didn't think we'd ever meet again, but it seems even New York is a small city to avoid each other for life
A Dog and duck bar Queensben pontosan szimbolizálja a kilencvenes évek New Yorkját, különösebb túlcsicsázott elegancia nélkül stílusosan fogadja a vendégeket, akik gyakran a mindennapos fáradalmaktól elmenekülve térnek be oda. Ez nem a banda törzshelye, az utóbbi egy évben is csupán háromszor tettük le a seggünket a piros textil borítású székekre és fotelokba. Az nem igaz, hogy soha senki sem ismer fel bennünket, mivel vannak azok a lelkes tv-nézők, akiknek beégették retinájukba a képünket, mikor letartóztattak minket, vagy mikor szabadlábon távozhattunk a tárgyalások után, de összességében mégiscsak élhetjük a saját életünket, ami mondjuk nem épp konfliktusoktól mentes.
A hangulat a körasztalunknál egészen felszabadult, egy-egy hangosabb nevetés nem tűnik ki a körülöttünk lévő vendégek mellett sem így lassan este tizenegy óra után. Egész zsúfolt kezd lenni a bár, egyre több sör fogy és ez így is van rendjén, egészen addig, amíg meg nem látok egy három fős társaságot belépni az ajtón. Szemeim szűkülnek, hunyorogva próbálok a félhomályon túl látni, mert ezeket a kreol bőrű, kissé kopottas bőrdzsekit viselő latinokat már láttam valahol. Testem nyugodt, de fokozódó szívverésem azt jelzi, hogy nyugtalanná válok, mégis elveszem róluk a tekintetemet és beleiszok a kezeim között forgatott európai sörbe. Nem ragadt meg egyikünk szeme sem rajtunk és ez így van jól. Nem akarunk felesleges szóváltásba keveredni velünk, mert az elmúlt években már megtanultuk, hogy ez felesleges. Velük nem lehet értelmesen beszélni, mondjuk ahogy elnézek Sainzon és a mellette ülő Oliveren, ez lassan elmondható rólunk is.
Míg a mexikóiak a pultnál próbálnak flörtölni a csajjal - fél szemem mindig rajtuk van, ha már telibe szemben ülök a bejárattal -, Sainz az egészről mit sem sejtve önfeledten nevet fel Oliver baromságára, olyannyira hangosan, hogy ezen még a körülöttünk lévőknek is megakad a figyelme. Az asztal alatt sípcsonton rúgom, mire összerándul a teste.
- Mi a fasz, tesó?! - kezdi dörzsölni kezével a lábát, ahol megrúgtam.
- Fogd vissza a hangod, ne kelts feltűnést. - Azzal fejemmel a pultnál lévő barmok felé bökök, akik nagyon sutyorognak maguk között valamit. - Nem vagyunk egyedül. - Hiába ül a bejáratnak háttal Sainz, sejti, hogy nem az eddig is jelenlévő vendégekre gondolok. Ami azt illeti, pontosan tudja, kikre gondolok, mint csoport, de azért csak megfordul. Fasza. Lényegében mind  most a mexikóiakat bámuljuk pár másodpercen keresztül, ezt pedig ők is megérzik, így rövid időn belül kialakul egy 4 vs. 3 farkaszem. Ha nem lenne már így is telibe elmérgesedve a két banda közti viszony, akkor némi kellemetlen pillanat után mindenki nyelne egyet és a saját társaságával foglalkozna. De nem, itt nem mindegy kinek mekkora a farka, ahogy az sem, hogy ki veszi el előbb a tekintetét. Itt már minden is számít és a gond az, hogy belénk lett égetve az, hogy nem kerekedhetnek felül rajtunk. Elvégre Queens a miért. Elvileg a miénk.
- Higgadtan! - szinte súgom oda a többieknek, mikor megindulnak felénk, de tény, hogy ez nagyjából annyit ér Sáinz esetében, mintha egy madarat fognék meg és tenném víz alá azt kérve tőle, hogy lélegezzen.
Nem értem a latinokat. Azt hittem elég összetartó egy csoport, de mégis első sorban állnak, ha péppé kellene verni egymást. Most is úgy ragasztják tekintetüket Sáinz tarkójára, hogy nincs más választása, mint megfordulni és egyetlen egy szóval borítani a bilit.
- Mi van hercegnők?
Nyelek egyet. Nem pont erre gondoltam higgadtság alatt, de végül is legalább a hangja olyan, mintha három füvescigit szívott volna el egyszerre. Ellenben már biztosra vehetem, hogy nekik történetük van. Lehet pont róluk beszélt, mikor bizonyos sztorikat csapott fel egy-egy este folyamán.
Innen nem nehéz kitalálni, hogy mi történt és mivel itt szoktak enni is az emberek, hamar megjelent Sáinz kezében is egy tompa süteményvágó kés, amivel nagyon mély sebet nem lehet okozni, ellenben marcangolni bőven lehet vele látványosan.
Ketten próbáljuk lefogni az ordítozó páros hozzánk tartozó tagját, de ezzel mi is célkeresztbe kerülünk. A körülöttünk lévő emberek azt sem tudják, hogy elhagyják-e a bárt, vagy inkább mosolyogva kamerázzanak tovább, de ahogy elsőként Sáinz pólóján jelennek meg vörös foltok, egyre többen rohannak a bejárat felé.
Ellököm a felém lendülő barmot, nálam nincs kés és szerencsére egyelőre ez a fazon se villogtatja az övét, ellenben így maradnak az öklök. Ha valaki kérdezi, hogy a faszomba kerültünk már megint ilyen helyzetbe, nem tudok rá válaszolni. Nem tudom, miért váltja az erőszakot erőszak, miért van az, hogy két látszólag teljesen idegen ember meglátja egymást egy bárban és meg sem próbálva egymást kikerülni, vagy megérteni, fájdalmat okoz egymásnak. Egyszerűen csak ilyenek vagyunk mi. Támadsz, vagy megtámadnak.
Nem sokszor gondolkodok el ennyire a miérteken, de most fájdalmasan vakít el az épeszűség hiánya és az, hogy olyan erővel vágják a fejemet a kemény asztallapnak, hogy rövid sípolással halványul, majd sötétedik el minden. Testem mozgásképtelenül zsibbad le és bár tudom, hogy földre esek, nem igazán érzem a hideg járólapot. Sainz kiált, valami zúgás még eléri az agyamat mielőtt beüt a tökéletes K.O. és én védtelenül, magatehetetlenül adom át magam és az életemet a kiszámíthatatlanságnak.

Zsibbadok. Nem érzek fájdalmat, nem hallok elsőre semmit, csak tompa zúgást. Fekszem a földön, mint valami esetlen rongybaba, meglepően elsőként a nyakamba hasít bele a fájdalom és csak aztán fokozatosan erősödnek az érzések, élesednek az érzékszervek. Fejem mintha vizes lenne, de felismerem a szagot, tudom, hogy ez vér. Egy dologra fókuszálok: a látásomra és arra, hogy a homályos rengeteg pacából megtudjam melyikek a mexikóiak.
Szívverésem fokozódik, a többieket keresem, de a piros és kék fények olyan intenzitással vágják a retinámat, hogy megszédülve ejtem vissza tarkómat a földre közel kábultan. Valaki odalép hozzám, sőt, hozzám ér, beindulnak az ösztöneim, a menekülés és túlélés ösztönei, de mindezek jelenleg csak arra elegek, hogy rezzenve kapjak a testemhez érő kéz után azt feltételezve, hogy vagy most fog kibelezni, vagy meg akar folytani. Erősen szorítom a csuklót, vörös szemeimmel arcát keresem és amint megtalálom azt a pacát ott az éterben, addig pislogok, míg nem a kontúrok elkezdenek kirajzolódni.
Egy nő az. Nem mexikói. Láttam már. Mindegy. Nem! Várj… Raelyn?
Visszaejtem tarkómat ismét, szinte koppan. Halottnak tettetnem magam ér? Faszt, mentőssel úgysem tudom ezt megetetni, de ez a pár másodpercnyi kábultság elég arra, hogy megtaláljam az önbecsülésemet és elfogadjam a tényt, hogy épp múltam egyik elbaszott szegmensével nézzek szembe újra.
- 1157 szó // WTF -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Raelyn & Tiger - I didn't think we'd meet again
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raelyn&Dorian - no one like you
» Raelyn&Dorian - let's be alone together
» Raelyn Juliana Winters
» Raelyn & Dorian - Here comes trouble
» Raelyn & Aston - Chaos?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: