New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:01-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 13:48-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Jackson & Ian | whiskey & wine
TémanyitásJackson & Ian | whiskey & wine
Jackson & Ian | whiskey & wine EmptyHétf. Ápr. 10 2023, 20:12

- Jackson & Ian -

-  Épp időben! Te vagy az egyetlen.
Csak intettem Jacksonnak, hogy lépjen beljebb, míg én siettem vissza a konyhába. Úgy volt, hogy lesz majd segítségem, de Minát az utolsó pillanatban meghívták valami buliba, ahová nagyon elakart menni, mert őt idézve: ti olyan öregek vagytok úgy is. Épp kapóra is jött neki, hogy apám is kitalálta, hogy elutazik pár napra pihenni, úgyhogy eltudta vinni. Valamikor estefelé, azaz, estebb felé pedig majd én megyek érte.
-  Már ismered a járást – szóltam ki Jacksonnak, hogy nyugodtan helyezze magát kényelembe. Vagy ne. Járt már itt párszor, ha nem is különösebben sok időt töltött itt. Kétlem, hogy sok minden változott volna itt azóta, hogy utoljára átugrott. – Nem tudom beszéltél-e a többiekkel, de úgy néz ki ketten leszünk csak. Béna és még bénább szövegekkel lemondták. Kivéve Isaacet. Ő azt mondta, hogy attól függ lepattintják-e a desszertig. Szóval … majd beesik, gondolom – vonom meg a vállam. Én szurkolok neki, ha tényleg egy lánnyal találkozik és nem valami újonnan megjelenő videójáték miatt döntött inkább a távolmaradás mellett, de a történeteit hallva, és a múltkori karácsonyi bulin tapasztaltak alapján, ha nő van a dologban, előbb-utóbb elrontja majd.
-  De értékelem, hogy te nem hagytál lógva. Hogy vagy, egyébként? Csak berakom ezt a sütőbe és már is figyelek rád! – beállítottam a hófehérkés időzítőt, amit még Mina vett nekem talán úgy két éve, majd széttárva a kezem lépek a nappaliba Jakcsonhoz. – Áh, igen. Múltkor voltunk Disneylandben – bólogattam, mikor a képre pillantottam, amivel Jackson is szemezett. – Míg Kaliforniában laktunk egyszer sem voltunk – nem tudom, hogy miért nem, nincs rá mentségem. Apám fejében megfordult az ötlet, de akkor Mina nem volt még olyan állapotban, hogy … bárhova is akarjon menni, úgyhogy végül lebeszéltem róla. Jót akart, de túlzottan is siettette volna. Igazából folyton ezt csinálja, még most is. A tehetetlenség az, ami kikészíti, megértem, mert engem is. Várni és várni, míg jobb lesz. Nem tenni semmit a legnehezebb. Elég nevetséges.
-  Sört? Vagy kocsival jöttél? – meglepne, ha nemleges választ adna. Rengeteg sört vettem, több emberre számítva. Kezdtem úgy érezni, hogy végül mind a kukában fog kikötni.
- 342 szó / remélem tetszik -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Jackson & Ian | whiskey & wine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wine-not! - Jayda & Valeria
» strawberry wine || Lotte & Roe
» summer wine ✲ Park sisters
» Shane&Joyce- fifty shades of wine
» Wine is a bottled poetry - Ella & Perci

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: