New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Aaliyah & Jayce
TémanyitásAaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptyCsüt. Márc. 30 2023, 06:40


Aaliyah

Apám sokadszorra sem volt hajlandó felvenni a mobilját. Kizárt a házból, lassan 6 órája dekkolok a ház előtt és eszembe sem jut anyámhoz menni. Kizárt, hogy ott dekkoljak, elég a hétvége. Nem akarom a piás-álmos-másnapos-gondterhelt arcvonásait nézegetni. Hétvégéig úgyis tesz róla hogy ne ezeket nézegessem, így hétköznap biztos az önmarcangol. Az is lehet hogy nem igazak, de inkább hiszek apámnak, minthogy egyszer pórul járjak és beállítsak hétköznap és olyan toluljon elém, ami túlontúl az igazságot boncolgatja. Rettenetesen kellemetlen ez így, hogy egyik ősre sem számíthatok úgy igazán. Mindkettőnek meg vannak a hibái. Nem is kevés ami azt illeti. Vissza kellene mennem koreába a nagyikhoz és ott is maradni. A fenének sem kellene az állandó stressz ezek miatt. Ha apával történik valami, hát mehetek anyához. Nincs olyan hogy nem, hiszen az anyám és mivel kiskorú vagyok, hát kutya kötelességem nála rohadni. Meg a fitty fenét! A mobilomra kúszott a tekintetem. Aali...Aalival pelenkáskorunk óta össze vagyunk nőve, egy suliba járunk és hát ugyan ostanában zűrös a csaj...attól még a barátom. A legjobb, még akkor is ha sokszor nem kér belőlem, mert csak visszarántom. De máshova hova mehetek még? Anya az utolsó ember lenne, akit felhívnék ilyenért, szóval ha Aaliyah nemet mond akkor nagy duzzogva de felhívom anyát is, hogy jöjjön el értem vagy majd hamarosan érkezem éjfél tájt. Hogy fog nekem örülni?!
Szóval megindultam, hogy Aaliyahékhoz menjek, bár fogalmam sincs hogy hol rontottam el a mai napomat, de hogy ennek semmi jó vége nem lesz az is biztos. A szar már csak szar marad, így aztán semmi jóban nem tudtam reménykedni. Elértem egy talán az utolsó tömegközlekedést a másik városba, szóval úgy volt negyven percem ilyeneken fennakadni. De mi lesz ha holnap se jelenik meg otthon apa? Akkor megint a csaj lesz a menedékem? És ha az őse felhívja az anyámat, hogy náluk dekkolok esténként...oltári nagy balhét fog anya csinálni már most látom.  
A mobilomat nyomkodva kikeresem Aali számát, majd a hívógombra nyomva várok a túlsó oldalon lévőre. Kellett pár csörgésre várnom, de nyert ügyem van, hallom a morgását, de mielőtt bármit is leoltana bennem, már közlöm is, beelőzöm.
- Estét csaj. Volna egy kis baj...szambázz le az ajtó elé és megbeszélhetnénk... - azzal bontom is a vonalat, hiszen nem telefontéma, főleg úgy hogy már itt vagyok náluk, de becsöngetni nem akarok, hiszen nem zavarni akarok. Azt hiszem. Szóval várok, míg őfelsége meg nem jelenik az ajtóban és ha ez megtörténik, hát...
- Szia. Apa kizárt otthonról...lelépett valahová, nem jutottam be... - húztam el a szám vállat vonva. Igen, az én problémám, de ő meg segíteni tudna rajtam.



creditÖltözet
• 427
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptySzer. Ápr. 26 2023, 12:59

anyád!
és anyám kifognak nyírni



Elbaszott napokon vagyok túl és Zain hiánya egyre inkább kezd felőrölni, szóval ma este mindenképpen ki kell mozdulnom itthonról, mielőtt beleőrülök a semmittevésbe. Az önsajnálat és a sebeim nyalogatása, amúgy sem igazán az én műfajom. Nem hozzám való, nem vagyok én holmi hercegnő, aki vigasztalásra szorul. Maximum egy bukott királylány, nagyon maximum.
Valójában önsanyargatás helyett, rohadt mód nagy a késztetés arra, hogy beálljak, mint az atom. Érzem, hogy tépnem kell, de legalább berúgnom, akkor talán tompulna a fájdalom, ami napok óta nem enged és egyre csak kínoz. Meg kell hagyni, a makacsság egy szar dolog. Ráadásul azt hinni levegőhöz jutsz, miközben pont azt az illetőt lököd el magadtól, aki miatt egyáltalán okot kapsz a légzésre, én mondom.. a legnagyobb hülyeség a világon, mégis csinálom.
A suliban nem meglepő módon, inkább kerülnek, mintsem meghívjanak egy jó partira, miután Zain a legutóbbi medencés bulin féltékenységében szarrá vert egy srácot, ezzel is okot adva másoknak, hogy biztosan tartsák tőlem a két lépés távolságot. Szerinte ez így tökre rendben van, engem meg egyszerre dühít és indít be az efféle birtokolni vágyó harciasságával. A többség viszont nem így gondolkodik. Betegesen őrült kapcsolatként hivatkoznak a szerelmünkre, és megvannak győződve arról, hogy egymás sírját ássuk. A kérdés már csak az, amire páran még fogadtak is, mégis ki kerül oda hamarabb. Remélem én leszek az, mert Zain nélkül a világom sötétbe borulna.
Iszonyatosan tud Zain hiányozni és itthoni magányomban erős a sóvárgás, hogy dobjak neki egy üzit. Egy gyors menetre mégiscsak feljöhetne, abból mi baj lehet, persze aztán húzzon is el, mert csak egy kis fájdalomcsillapításra lenne szükségem. Nincs semmiféle megbocsátásról szó, ez csak pillanatnyi elgyengülésemben merül fel bennem, ha már elintézte, hogy egyik bulin se lássanak szívesen. Már pötyögném is az irtó romantikus üzenetet, hogy ha már kibaszott velem, akkor jöhet és megdolgozhat unalmam elűzése érdekében, de a mobilom képernyőjén Töki neve villan fel. Nem tudom örüljek, hogy megment, mielőtt túl hamar adnám be a derekamat Zainek, vagy bosszankodjak, mert a szex gondolatára nem éppen az ő arca ugrik be. Amúgy is azt hittem, már rég elmartam magam mellől, miután túl idegesítővé kezdett válni Litával egyetemben. Némi gondolkodás után, végül felveszem a telefont és mielőtt bármit is mondhatnék a hadarását követően, amiből nem értek egy árva kukkot sem, nemes egyszerűséggel bontja a vonalat.
- Ez hülye! Jegyzem meg magamnak és biztosra veheti, hogy őt sem fogom kímélni. Ennyi erővel egy sms-t is dobhatott volna, hogy húzzam le a seggem a ház elé, ugyanolyan hatásos. Egyáltalán nem rohanok, kényelmesen szambázok le a földszintre, ahogy ő kérte és ajtót nyitok.
- Hello Töki! Mi a faszról hadoválsz? Nézek rá kérdőn, mert fogalmam sincs ezzel most mit akar. Bár régen nagyon jóban voltunk, gyerekkori barátom, de most.. az amúgy is mindenen feltudom húzni magam állapotomban, nem tudom mit kezdhetnék vele.
- Tudod mit? Gyere be! Egy vodka után többre megyek veled, akkor majd mesélhetsz! Fogom meg a karját és ellentmondást nem tűrve húzom be az előszobába, magunk után bevágva az ajtót.

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Aaliyah & Jayce  811746f762e942bb81a83164ef2a9af48206dfee
Aaliyah & Jayce  6dd6cb262e6463d60e915498001e8c0f8a5bb1fa
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
♫ :
i've always liked to PLAY WITH FIRE
★ családi állapot ★ :
Aaliyah & Jayce  Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
cause if you want to keep me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
and if you really need me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
★ lakhely ★ :
queens
★ :
Aaliyah & Jayce  Tumblr_pbcphdOJBk1v8qk9ho1_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
Aaliyah & Jayce  9f8572c9c89baad41d815ea460d88b853114fa5e
★ hozzászólások száma ★ :
54
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptySzomb. Május 06 2023, 13:55


Aaliyah

Szerencsére nem kell túl sokat várnom, hogy valaki, lényegében a csajszit várom, kinyissa végre az ajtót. Ő legalább itthon van és nem fordított még hátat. Nem úgy mint a vérszerinti szülőm. Baszódjon meg. Dühös vagyok? Naná! Csalódott. Az még jobban dühít. Végre az ajtó is nyilik és az ismerős arcot meglátva apró mosoly kúszik az arcomra. Aali ugyan most sokkal másabb, mint mondjuk 2 évvel ezelőtt, de ennek oka van. Nem fogom boncolgatni a témát. Még. Aali jóban rosszban mellettem áll, ahogy én is mellette, bár az utóbbi időben elvetette a sulykot párszor, hiába próbáltam beszélni vele. Hát én nem vagyok olyan mint ő. Aali vad és fékezhetetlen, én totál az ellentéte vagyok... ez nem rossz, sose volt az. Megragadja a karomat és szavai közben behúz az ajtón. Mondjuk jah, nem is akartam az ajtón kívül bebocsátást nyerni, szóval még a szemöldököm is megugrik, hogy miféle piáról beszél. Azt nem innék, meghagyom neki, szeretnék józan maradni....úgy még tíz hosszú percig, míg kiöntöm neki a szívem lelkem. Nem szoktam piálni, de egy enyhe kevés pia most lecsúszna a torkomon. Szeretek józan lenni és úgy gondolkodni. Veszem le az előtérben a cipőm, majd a kabátot is, hogy helyre akasszam, igazán otthonosan érzem magam olykor.  
- Apám kizárt a lakásból, míg suliban voltam, lelépett a nőjével. A kulcsomnak meg lába kélt és elszaladt. - adok egy rövid és tömörnek ható választ az előző kérdésére. Vállat vonok.  
- A telefont meg nem veszi fel, már órák óta hívogatom... - az meg hogy miért nem anyámat zaklatom ilyen miatt...nos két pontos kérdés, komolyan, fogalmam sincs. Lehet ő sincs otthon mert melózik, vagy már be van állva, úgy meg nem akarnám látni. Igaz csak egy telefonhívást kellene felé megtennem hogy eldöntsem milyen lehet a helyzet ott, de bőven elég az, hogy csak hétvégén kell ott lennem. Nem bírnám anyám képét? Hát igazság szerint nem erről van szó. Csupán nem akarok az útjában állni. A sajátoméban állok csupán és az bőven elég jelenleg. Széttárom a karjaim miközben elhúzom a szám.  
- Teljesen szar a mai napom, ennél szarabb már csak nem lehet, nem? Adsz egy párnát és a kádban is meghúzom magam az éjszakára. - totálisan nem érdekel hogy hova kapok helyet, pár mostanában a csaj nem valami beszámítható, de nem félek tőle. Kedvelem és szeretem is mint testvért. És mivel nekem nem adatott meg egy kistesó, Aalinak van egy félnővére, így őt tekintem testvéremnek és legjobb barátomnak. Mert a hülyeségei ellenére is vagyok olyan barom, hogy kiállok mellette.  


creditÖltözet
• 409
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptyCsüt. Május 25 2023, 18:47

anyád!
és anyám kifognak nyírni



Komolyan nem értem Jayce miért éppen engem talált meg nyomorában, de legalább annyi előnyöm származhat belőle, hogy nem egyedül kell leinnom magam bánatomban. Vagy legalább lesz valaki, aki végignézi a széthullásomat.
- Ez egy igazán szomorú történet. Vonom meg a vállam, és legszívesebben helyet cserélnék vele egy napra, hogy érzékelje mi is az az igazi probléma, ami annyira kicsinálja az embert, hogy már gondolkozni is alig képes.
- Apád meg jó nagy sutyerák, amiért ahelyett, hogy felvenné neked a telefont, inkább azt a kis kurvát kefélgeti.. Nem is tudom.. A Bahamákon? Tudok én együtt érző is lenni, de Töki nagyon nem jókor kopogtatott az ajtómon. - Mivan Joannaval, ott is van egy szobád, nem? Érdeklődöm úgy papolva, mintha én ebben a helyzetben Esthert az anyámat hívnám fel. Na, majd ha piros hó esik.
Látom, hogy csak téblábol, teljesen tanácstalan, amire szerintem még kicsit rá is játszik és, amikor a szar napjáról mesél, na arról én is bőven tarthatnék beszámolót neki. Nem csak napokról, igazából hetekről és hónapokról.
- Van egy vendégszobánk, ott meghúzhatod magad, apának meg dobok egy sms-t, mert még dolgozik, de biztos nem csinál belőle ügyet. Nyugtatom meg végül, és a mobilomat előhalászva a farzsebemből, ezt a részét gyorsan le is tudom. Végtére is apám nem tud ellenállni, ha a kicsi lánya kéri meg valamire.
- Most, hogy ez meg van, irány az emelet, az ágyam alatt van egy kis vodka. Hidd el, neked is gyorsabban pörög, majd a nyelved, ha leküldünk pár felest. És Töki.. ebben az esetben nincs nemleges válasz. Ma az én szabályaim szerint játszunk. Ragadom meg ezzel egy időben a kezét, és ellenkezést nem tűrve, a szobám felé irányítom a lépteinket. A képemen meg ott marad az ördögi vigyor, amiért ma általa kiszórakozhatom magam, na nem pajzán gondolatok értelmében. Olyan nekem, mint egy testvér, soha a büdös életben nem jutna eszembe, hogy ennél több legyen.
- Foglalj helyet szerény birodalmamban. A lefóliázott ablakkal meg ne is törődj, Zain egyik nap istenesen megküldhette egy kővel, aztán még csak az ideiglenes megoldásig jutottunk apával. Vonom meg a vállam leszarom az egészet nézéssel és már az ágyam alá is kúszok, hogy kihalásszam a vodkát, amit azon nyomban Töki kezébe nyomok. - Igyál. Parancsolok rá, és elhelyezkedem az ággyal szemben lévő forgószékbe, és úgy sasolom őt, hogy megteszi-e, amire "kértem".
- Szóval most mivan apáddal, meg ezzel az új nőcskéjével? Azt hittem ez valami múló szeszély csak. Ennyire sikerült az ujja köré csavarna őt? Taníthatna, esküszöm. De ezt már csak magamban jegyzem meg, nem kell még egyet belerúgnom szegénybe.

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Aaliyah & Jayce  811746f762e942bb81a83164ef2a9af48206dfee
Aaliyah & Jayce  6dd6cb262e6463d60e915498001e8c0f8a5bb1fa
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
♫ :
i've always liked to PLAY WITH FIRE
★ családi állapot ★ :
Aaliyah & Jayce  Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
cause if you want to keep me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
and if you really need me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
★ lakhely ★ :
queens
★ :
Aaliyah & Jayce  Tumblr_pbcphdOJBk1v8qk9ho1_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
Aaliyah & Jayce  9f8572c9c89baad41d815ea460d88b853114fa5e
★ hozzászólások száma ★ :
54
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptyVas. Május 28 2023, 08:55


Aaliyah

Magyarázhatnám napestig a problémáimat, akadnak olyanok, kiket nem érdekel, meg olyanok, akiket érdekel, de leszarják, vagy én szarom le őket. Szóval két tűz között vagyok, vagy három, kinek mi. Aliyah hiába lézeng kifordult önmagában, ő akkor is a barátom, így mint az ilyenekhez előbb eljövök kiteregetni a szarokat, mint mondjuk anyámhoz. Apám sutyerák. Szerintem van rá jobb kifejezés. Seggfej. Vadbarom. Egy utálatos dög! Hogy gyülölöm-e? Nem tudnám megmondani pontosan az érzéseim felé. Az apám, de közben le se szarja a fejemet, vagyis hát de, pontosan azt teszi minden egyes nap. De be nem akarnám látni, hogy hibáztam, pont én! Nem, nem erről van szó, hanem arról, hogy félek, hogy a fejemhez vágnák a hibáimat.  
- Anya az utolsó, akit ilyen helyzetben felkeresnék... - jegyzem meg röviden, hiszen nem kell tudnia anyunak hogy miféle ördög lakozik a másik szülőmben, aki a telefonját nem képes felvenni és a kulcsomnak is lába kélt. Hát basszus. Milyen ciki lenne már éjjel 10-kor becaplatni anyához, hogy apa kizárta a képemet a házból. A végén még felesleges köröket futnánk és nincs szívem elhessegetni a kedvességét. És a képébe mondani se nagyon akarom, hogy nem akartam haza menni, csak más hely híján... az apjának az SMS-t hamar letolja és megoldja a problémát...bár nem is tudom kinek probléma mindez igazából? A vendégszoba sem rossz, kielégítő lesz erre az egy éjszakára, aztán ha az ősöm nem jönne haza másnap délutánra se...ide jövök megint, bár...lehet bepróbálkozok a nőnemű szülőmnél is. Bár anyámnál nem kell könyörögnöm, biztosan tárt karokkal fogadna minden áldott nap...én azonban nem érzem magam úgy, hogy jobb lenne ott, mint apánál. Hiszen egy részeg picsa. Aali itatni akar fent velem valami piát, felszaladnak szemöldökeim ezt hallva, hiszen nem épp erre számítottam, mikor az első gondolatomra ide jöttem hozzá. Ám feleselni sincs sok időm, hiszen egyből ragadja is meg a kezem és húz felfelé a szobájába. Este van, holnap suli, mégis hogy gondolja ezt az egészet? Ha még hétvége lenne és egy buli kellős közepén, akkor azt mondom, jó igyunk meg egy pohárral...de könyörgöm... most? Meg hogy nincs nemleges válasz? Mégis mikor játszottunk az én szabályaim szerint? Nagyjából két éve mikor kártyáztunk, erre emlékszem. De hogy most még ez is? Meg miért fontos az, hogy gyorsabban pörögjön a nyelvem? Mi van ha összeakadnak majd a szavak? És miért aggódok előre? Még semmi sem történt és ha rajtam múlik nem is fog. A szobájába felérve ő egyből az ágy alá furakszik, hogy onnan szedje elő a dugi piát melyet vacsorára szán nekem. Leülök az ágy szélére és onnan figyelem őt laposan, majd onnan emelem fel szemeimet a már említett törött üvegre. Zain műve. A pasija, vagy nem is tudom mik ők egymásnak tulajdonképpen.
- Még mindig nem tudsz róla lecuppanni, vagy ő nem tud rólad? - teszek fel egy olyan kérdést, mely talán nem is érdekel, hiszen sokszor nem is tudom hányadán álnak. De talán nem is rám tartozik, de Aali a barátom, szeretem tudni hogy miféle érzések kavarognak olykor a fejében. Azontúl hogy mostanában olyan mint egy záptojás. Mindenkit kerül, vagyőt kerülik. Mindegy melyik oldalról nézzük a dolgot. Bűzlik körülötte szinte minden. A pia előkerül, a kezembe nyomja. Felemelem a fejem elé és meglötyintem szinte azonnal az üveget, míg ő helyet foglal. El időzők a hullámzó pián, ahogy az ringatózik az üveg belsejében. Megnyugtató.  
- Figyi. - húzom el a szám és leeresztem a kezem benne az üveggel. Aalira pillantok felvont szemöldökkel. - Nincs inkább egy szál cigid? - kérdezek rá, hiszen most úgy rágyújtanék, bár anyám szerint csak mellette szabadna, most totálisan leszarom a szabályokat. Azt nem mondom, hogy inni nem akarok, de akkor előtte egy cigi. Hátha. Azonban most hogy felhozta apát meg a nőt, már bontom is az üveget, elhúzom a szám és beleiszok az üvegbe legalább két nagyobb kortyot, visszatartott lélegzettel. Hát ez rohadt büdös, de nem szagolgatni akartam amúgy sem. Szinte kihallani a nyeléseimet, olyan nagyokat nyelek egyből belőle. Aztán ahogy a szám lecuppan az üvegről és az ölembe helyezem két lábam közé az üveget, összerázkódom az ízek-szagok kombójától. Ma lesz a halálom úgy látom és a gyilkosom a legjobb barátom. Ezt is megkell hát élnem? Kezet csókolnék neki, ha nem lenne így beindulva arra, hogy piáljak vele. A szabályai mi?  
- Mi lenne? Fülig szerelmes, issza minden szavát. Tökre leszarja, hogy a nő nem csíp...mondjuk az érzés kölcsönös, mert mióta ott vagyok talán 3 mondatot szóltunk a másikhoz ez idő alatt. Nem a nőhöz mentem. - vontam vállat a végére, és még csak nem is hazudtam. Ám ahogy mindezt felidéztem magamban, éreztem, hogy nagyon az elevenembe talált és bizonyos mértékig taccsra tett. Az orromhoz emeltem az üveget, de aztán átengedtem a piát a házigazdának. Falnak megyek sokszor apám új hóbortjától.  
- És a faterod meg Esther között dúlnak veszekedések, vagy csak az én ősökreim ilyen idióták? - igen, elég sok esetben hallottam veszekedni az őseimet, de ahhoz sok minden közre játszott. A tesóm halva születése, anya piálása, apa új hobbija, az állandó munka. Ez így egyszerre robbanva eléggé sok ha úgy vesszük. Főleg nekem.  


creditÖltözet
• 820
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptySzer. Aug. 16 2023, 17:05

anyád!
és anyám kifognak nyírni



Szó se róla, igazán szar barátja voltam az utóbbi időben Jaycenek, már ha ez egyáltalán nevezhető barátságnak. Nem törődtem vele, úgy tulajdonképpen senkivel, - kivéve Zainnel - ahogyan most sem igazán akarok tudomást venni az egykori legjobb barátomról. Mert nem érdekel, most nem.. egyszerűen képtelen vagyok a saját nyomoromon kívül máséval is foglalkozni. Ugyanakkor tartozom neki, meg úgy általánosságban.. mégsem dobhatom ki őt az utcára, hogy aludjon egy padon vagy valami.. Az még tőlem is túlzó geciségnek könyvelhetnénk el. Szóval beengedem, és úgy döntök maradhat, aligha apámon múlik úgy egyébként is az egész, és meghallgatom, mert bár nem akarom magamnak se bevallani, de most nekem is nagy szükségem lenne egy barátra. Egy igazira, aki nem csak a felszínesség kedvéért mutat szimpátiát az irányomba.
- Ezt nem kell bemutatni. Grimaszolok egyet, amikor közli velem, hogy az anyja lenne az utolsó mentsvára, hiszen én sem a sajátomhoz futnék először, ha valami bajba sodornám magamat. Amiből aztán bőven akad alkalom, szinte minden napom egy hatalmas megoldandó feladat. Úgy egyébként nem tudom mi baja a keresztanyámmal, mi okozta köztük ezt a nagy űrt, mert nem kérdeztem róla, aligha kérdezek mostanában bárkit is bármiről, ha nem rólam van szó. Nevezhetjük önzőségnek is, de tényleg nem tudom hogyan kéne még más bánatos faszságait is elbírnom a hátamon. Mindenesetre ma Töki kedvéért megpróbálom, sajátos módon ugyan, de igyekezni fogok, hogy aggódó tekintete valami mámoros boldogsággá alakuljon. Ezért is vonszolom őt fel a szobámig, és keresem fel a dugi piám az ágy alól, amit mindenféle nemleges választ nem elfogadóan nyújtok át neki. Rajtam ez segít, és ha most nem is látja be, később neki is fog segíteni. A másnaposságról persze inkább ne beszéljünk.
- Egy idióta fasz. Szakítottunk. Mondom ezt úgy, mintha ez nem történt volna meg számtalanszor, mégis szomorúság, kétségbeesés költözik a szemembe, amikor ezt meg is fogalmazom. - Nem hallottál a nagy drámai medencés buliról? Ahol Zain féltékenységében szarrá verte Noaht annyira, hogy kórházban kötött ki a gyerek? Még én is kaptam tőle a nagy bunyóban, bár a smink jó szolgálatot tesz. Célzok itt a szemem alatt, alig látható monoklira, miközben mesélek. Apám azt hiszem meg is ölné, ha rájönne, még ha véletlenül is, de behúzott nekem egyet. - Mindegy is.. tudod csak a szokásos.. Próbálom ennyivel lezárni, egyben lerázni Jaycet mielőtt olyan kérdéseket tehetne fel, amik elvezetnek az Ezraval közösen eltöltött éjszakáig. Valakivel pedig jó lenne kitárgyalni, de amíg nem beszélek róla, abban a hitben ringathatom magam, hogy meg sem történt, de tudom, hogy ez nem igaz. Csak idő kérdése, hogy valaki rájöjjön. Akkor fogok elbukni mindent.
Mindegy is, most nem rólam van szó, hanem Jayceről ezért is összpontosítok rá annyira, miközben egy olyan kérdést tesz fel, amire magasba szoknak a szemöldökeim.
- Te mégis mióta dohányzol? Teszem fel neki a kérdést, mintha csak az anyja lennék, de nem erről van szó, egész egyszerűen csak meglep az egész. Mindig is Jayce volt a legszerényebb srác köztünk, még Lita is nagyobb partiarcnak lehetett elkönyvelni, most mégis rá kell eszmélnem, hogy amióta sulit váltott semmit nem tudok róla. - Sima vagy vicces cigi? Kérdezem tőle, mert ezt követően kitudja mi fog még kiderülni. Én mindenesetre most mindent megadnék egy jó kis füves cigiért.
Igazából szórakoztat Jayce látványa, hogy mennyit változott, vagy csak a sok probléma, ami felemészti sodorta odáig, hogy ráhúzzon az üvegre, meg akarjon cigizni. Vicces számomra, pedig pont féltenem kéne ettől az egésztől. Mégsem tudok most védelmező angyalkaként viselkedni, egyszerűen csak ki akarok törölni mindent a fejemből, és kivételesen úgy tűnik ma ő is hasonlóan gondolkozik.
- Sajnálom Jayce. Tényleg sajnálom, a szavaim most őszinték, mert el sem tudom képzelni, hogy anyám vagy apám beállít egyik nap egy újdonsült szerelmével. Nem! Ezt a képet azon nyomban szeretném kitörölni a fejemből.
- Nem igazán beszélnek. Vagyis nem tudom.. apa sokat dolgozik mostanában, szinte alig látom.. Esther meg.. Kezdenék bele, de mielőtt megteszem a hozzám visszakerülő vodkás üvegre ráhúzok. - Anyám meg.. Nem igazán vagyunk már jóban.. Egyébként neked mi bajod van Joannaval? Terelek, mert egyrészt arról volt szó, hogy ma én vagyok a hallgatóság, másrészt inkább az ő családi szennyesét tárgyaljuk ki, mint az enyémet.

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Aaliyah & Jayce  811746f762e942bb81a83164ef2a9af48206dfee
Aaliyah & Jayce  6dd6cb262e6463d60e915498001e8c0f8a5bb1fa
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
♫ :
i've always liked to PLAY WITH FIRE
★ családi állapot ★ :
Aaliyah & Jayce  Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
cause if you want to keep me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
and if you really need me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
★ lakhely ★ :
queens
★ :
Aaliyah & Jayce  Tumblr_pbcphdOJBk1v8qk9ho1_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
Aaliyah & Jayce  9f8572c9c89baad41d815ea460d88b853114fa5e
★ hozzászólások száma ★ :
54
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptyKedd Szept. 12 2023, 06:21


Aaliyah

Ahogy felhozza, hogy Zainnel szakítottak, csak felvonom a szemöldököm, hosszan hümmögök egyet és valami bólogatásfélét is előkaparok mint mozdulat. Elhinni? Minek? Pár nap és megint egymás karjaiban fognak malmozni...ismerem már mint a rossz pénzt...él hal a srácért, hiába mondja most ezt. A történet pedig mit elmond, eléggé ismerős, ám sokféleképpen hallottam, így tőle várom a megerősítést efelől. Tőle elhiszem? Persze.  
- Hallottam ezt azt... - vallom be, bár azt már nem, hogy melyik verziója került a hallójárataimba. Az meg hogy ő is kapott...kicsit rándul a számszéle ezt hallva. Zain bántotta őt! Persze hogy elkap egyfajta méreg is ezzel kapcsolatban. Akármekkora erővel kapott, akkor is kapott, ráadásul tőle, egy buli kellős közepén. Hogy a picsába ne ölnék meg ezért bárkit is ha bántani merik a barátomat? Hülye pöcs! Aztán csodálkoznak, ha nincsenek normális haverjaik.  
- Amúgy mi történt a monokli után? Ott hagytad a picsába? - kérdezem meg hirtelen ötlettől vezérelve, hiszen az “ezt-azt” hallottam dologból ezt már nem szűrtem ki, hogy a bunyó után ki merre széledt el. Tudni akarom? Naná! Nem járok bulikba, hogy ilyeneket tudjak, meg hogy hány őrült szaladgál mifelénk. Elég ha ez a majom itt előttem eljár szórakozni. Aaly tud érdekes és szórakoztató információkkal előhozakodni, hiszen általában mindenhol ott van, ez nem meglepő, tőle előbb tudom meg az igazat, mint bárkitől, még akkor is, ha a szomszédomban történik a dolog. Érdekes dolog ez, de számomra tök természetes. A dohányzásra kitérve csak vállat vonok, lényegtelen az információ, a lényeg hogy anyám csak úgy tudja, az ő társaságában szívok csak, de ez nem igaz. Néha meg kell tenni amit meg kell. Meg nem agyba főbe szívom...egyszer kétszer egy hónapban, hiszen nem szoktam rá. Semmi ilyesmi nem történt és nem tud róla senki. Most már Aaly, de ez nem okoz gondot nekem.  
- Egy sima is megteszi...túlzásokba nem eshetek... - felelem csendesen, hiszen nem a sokat akar a szarka vagyok, az egyszerű mindig jobb. Meghát egyikünknek sem lenne jó, ha elszabadulna a pokol a Minette házban. Egyszer jövök is tönkre teszek mindent? Nem...egyszerűen csak nem akarok rosszban lenni a faterjával, ennyi az egész. Visszakapja az üveget, halllgatom az anyjával való érzéseit. Nincsenek jóban, de mégis arra kíváncsi, hogy mi bajom az anyámmal. Elhúzom a szám, vállak vonok végül.
- Már nem ugyanolyan...mióta a húgomat halva szülte meg és mióta apával elváltak...iszik. Nincs kedvem vitatkozni vele...mi van ha részegen állít be a szülői értekezletre? Vagy ha egy haverral állítok haza...ciki lenne látni, hogy az anyád tajt részeg...ráadásul már asztalnál ücsörög és ez is zavarja. - magyarázom, hiszen apától is hallok ezt-azt. Az meg hogy kinek higyjek vagy sem...tök mindegy. Mindkettő a maga módján akarja a jót nekem. Anyám nagy pofáját amúgy is bírom, de ha iszik az csak rosszabb és azt a részét én is ismerem.  
- Anyáddal meg nem tartom a kapcsolatot mióta elhúztam apához. Se telefon, se egyéb kommunikáció...a legutolsó üzenetére se válaszoltam hetek óta. Nem akarom, hogy neki is igaza legyen. De az oké, hogy én miképpen állok a te anyádhoz...de te miért szívsz miatta? - húzódik fel szemöldököm, hiszen nem értem mi baja a családja egy részével. Jó, ők sem tökéletesek, de hát nah... az apám egy nagyobb pöcs, mint bárki másé, hiszen az enyém a pénzét szereti jobban a saját gyerekénél... gáz vagy sem, megtanultam elfogadni.



creditÖltözet
•  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptyPént. Dec. 15 2023, 12:20

anyád!
és anyám kifognak nyírni



El sem tudom mondani hány verzió keringett arról az ominózus estéről, mintha csak önmagában nem lett volna elég gáz. Rácifráztak, kiszínezték, mert ez a módi a gimnáziumban, és őszintén? Lehet nem akarom tudni melyik változatnak volt fültanúja Jayce. Az arca így is túl árulkodó, ráadásul a kérdése arra enged következtetni, hogy vagy tud valamit, amiről nem szabadna, vagy egyszerűen mivel már nem Trinitys diák, nem jutott el hozzá minden mocskos kis részlet.
- Elég elbaszott egy buli volt, és ugyanolyan elbaszott módon is távoztunk. Hármasban. Ezra volt, aki biztosította mindkettőnknek a fuvart haza. Ez az igazság, mégha fontos részleteket ki is hagyok, amiket bármennyire szeretnék megosztani vele, képtelen vagyok egyelőre kinyögni, hiába tudom, hogy benne megbízhatok. - Végülis a végeredmény ugyanaz.. Ott hagytuk egymást a picsába, és azóta nem beszélünk, Zain kisebb-nagyobb próbálkozásai ellenére sem. Halk sóhaj hagyja el a számat, miután a mondat végére érek, mivel akárhányszor felmerül a neve, bűntudat kap el. Közben meg tagadhatatlanul ott a düh is az irányába, amiért ő taszított bele Ezra karjaiba, és most ezeknek az érzéseknek a keveredése, ami szépen lassan kezd teljesen felemészteni. Leginkább azért, mert hiányzik, de a történtek után elképzelésem sincs hogyan tudna ez működni köztünk.
Biztosra veszem, hogy Jayce nem lepődik már meg semmin velem kapcsolatban, azonban számomra okoz némi meglepetést maga a tény, hogy dohányzik. Mindenesetre nem én leszek, aki a káros hatásairól kezd el neki kis előadásokat tartani, úgyhogy az asztalom fiókjából kiveszem a cigis dobozt és passzolok neki egy szállal, meg magamnak is. Komótosan meggyújtom, majd átnyújtom neki a tüzet, hogy együtt pöfékelhessünk, ami komoly átszellőztetést igényel majd a házban apa érkezése előtt.
- Túlzásokba max én eshetek, te egy kisangyal vagy hozzám képest, szóval néha igazán megengedhetnéd magadnak, hogy átlépd a határaidat. Mindig is úgy tartottam, hogy Jayce túlságosan visszahúzódó, és nem éli meg a fiatalság őrültségeit, csak teljesít, megfelel minden elvárásnak, de sosem voltam abban biztos, hogy neki ez így elég, vagy csak tényleg nem akar senkinek sem csalódást okozni.
Már-már zavarba ejt, ahogy a kényes témákat érintjük, felhozva a családjainkat, és ez bőven ad okot arra, hogy miután visszakerül a vodkás üveg hozzám, ráhúzzak. Csendben hallgatom míg ő mesél, letüdőzöm a cigit, és eltávolítom a felesleges hamut róla a hamutálba, hogy egy utolsót beleszívhassak még mielőtt elnyomnám.
- Nem akarom anyádat védeni, de megviselhették ezek a dolgok, és kurva nehéz lehet ebből felállni. Persze ettől még ott vagy te neki, és nem kéne ilyen mértékben elengednie mindent. Átütő bölcsességeknek hangzanak a számból, magam is meglepődök már azon, hogy egyáltalán valakivel épp az értelmetlen viselkedést próbáljuk megfejteni. Azt hiszem első körben kezdhetnénk velem.
- Anyám egyszerűen csak anyám. Idegesít. Kontrollálni akar, állandóan úgy érzem neki nem vagyok elég jó, hogy nem érek fel Giához, és tudod mit? Lehet igaza van, de ezt a lavinát ő indította el, amikor elhagyta apámat. Elég egyoldalú vélemény, sokaktól megkaptam már, hogy ebben apám is hibás, de valamiért én még sem így látom. Ő elfogad olyannak, amilyen vagyok, bár tagadhatatlan, hogy a dolgaim feléről sem tud. Ahogy tudomásom szerint anya sem, ő mégis a legrosszabbat feltételezi. Jogosan? Leszarom.
- És ne gyere azzal, hogy csak aggódik, mert erről úgysem tudsz meggyőzni. Ezzel pedig le is zárom, mert nem akarok ennél mélyebben ebbe belemenni.
- Inkább engedjünk el minden szart, és szórakozzunk kicsit! Teszek neki egy javaslatot, és ráhúzok az üvegre, majd odapattanok mellé az ágyra és átadom neki.
- Csináljunk valami őrültséget!

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Aaliyah & Jayce  811746f762e942bb81a83164ef2a9af48206dfee
Aaliyah & Jayce  6dd6cb262e6463d60e915498001e8c0f8a5bb1fa
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
♫ :
i've always liked to PLAY WITH FIRE
★ családi állapot ★ :
Aaliyah & Jayce  Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
cause if you want to keep me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
and if you really need me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
★ lakhely ★ :
queens
★ :
Aaliyah & Jayce  Tumblr_pbcphdOJBk1v8qk9ho1_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
Aaliyah & Jayce  9f8572c9c89baad41d815ea460d88b853114fa5e
★ hozzászólások száma ★ :
54
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 16:36


Aaliyah

Hogy akarok-e tudni arról a buliról? Amolyan is is...főleg hogy ők a menő csoportba tartoznak, engem meg legtöbbször leszarnak, szóval igen, mondhatni féltékeny vagyok. Figyelmet akarok és már olyan mindegy hogy lényegében kitől, csak megkapjam. Az ő elcseszett kapcsolatuk annyiban érdekel csak, hogy a legjobb barátom épségben legyen attól az állattól. Remélem hosszabb időre kerülik majd egymást. Jobb lenne mindenki számára. Cigit kérek és azt meg is kapom, megkapom rá a tűzet is, melyet egy profi, gyújtom meg a saját cigim, jól megszívom vele magam, hogy aztán füstölhessek vele egyet.
Neki nem kellene túlzásoka esni, én hozzá képest szinte egy semmi vagyok. Igen, valahogy így. Határok... bólintok.
- Szerintem ma lesz a napja annak, hogy megteszem. Elég volt... - fújtatok egyet kicsit mérgesebben, hiszen felgyűlt bennem a hetek, a hónapok szarjai és valahogy ki kell engednem a gőzt. Ötletem sincsen hogyan és miként, de ezért is vagyok -majdnem- itt Aalynál. Ki fog nálam borulni az atya úristen is előbb vagy utóbb és nagyot fog csattani. Balhé lesz balhé hátán és senki sem várja meg míg végig tombol majd mindenhol. Iszok pár kortyot, elszívom rendesen a cigit a legutolsó cseppjéig és utána nyomom csak el a tálkába. Figyelem fél szemmel míg a lány iszik pár kortyot, hallgatom őt anyámról és végül elhúzom a szám is. Egyszerűbb lett volna nem szóba hozni, de egyszerűen muszáj kibeszélnem magamból vele. Ha nem vele, akkor ki hallgatna meg? Senki. És kicsit ebből kezd elegem lenni. Az ő anyja sem piskóta, ha hallatnia kell a hangját, de tőle nem nekem kell tartania, hanem neki. De mégis féltékeny a nővérére, mert ő több mindent elért már az életben. Elhiszem, hogy ő is ki van akadva...anya lánya harcot úgy megnéznék azért.  
- Nem jobb Gia nálad, csak szólok... - vonom meg a vállaim a szavaim végeztével, kis mosolyt is megeresztek majd vállon boxkszolom egy finomabb mozdulattal, miközben közelebb hajolok hozzá. Fingom sincs, hogy ki mit tud családon belül a leányzó dolgairól, de ahogy nálunk sem tud mindenki mindent, úgy itt is hasonló az eset.  
- Nem akarlak semmiről meggyőzni, szóval higgadj le, jó? - emelem fel védekezőn a kezeim, ahogy felhozza a dolgot. - Bánom is én, ha azt mondod, hogy kék a fű, az ég meg zöld, akkor abban is benne vagyok. - szusszanok és leeresztem a kezem. Ebből nem fogunk vitát csinálni, nem azért jöttem, hogy ellene menjek, mikor szinte csak ő ért meg...gondolataimból ki is csapódok, ahogy mellém teszi le magát, majd átadja a flaskát. Figyelem az üveget a kezemben, majd rácuppanok annak szájára és belekortyolok kettőt, hármat, leeresztem. Elfintorodom, kiöltöm a nyelvem is.
- Ez a napom el van cseszve amúgy is, hozd a fényt az életembe! Nyomassuk. - nem tartok már semmitől sem, apám elszarta a napomat ezzel az egész kiruccanásával, így a mai napom kuka, már mindegy hogy mi fog történi. Szarok bele, legyen Aalynak igaza és őrüljünk meg.  


creditÖltözet
•  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aaliyah & Jayce
Aaliyah & Jayce  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aaliyah & Jayce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joe & Jayce - the first flight
» Wheezie Aaliyah Minette
» Jayce
» Sebastian & Jayce // The spiritual support?
» Joanna & Jayce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: