New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 133 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 123 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha!
TémanyitásAz ellentétek vonzhatják egymást? - soha!
Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha! EmptySzer. Márc. 29 2023, 10:17
Kadir ...
Szabad

Play by
Kadir Doğulu
Születési hely
Valahol Törökország
Kor
28-30
Lakhely
úton New Yorkba
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
nőcsábász
Csoport
üzlet
Történetünk
Nálad önzőbb és önteltebb alakot nem ismerek ezen a földön. Az a fajta férfi vagy, aki után bolondulnak a nők, és ezt tudva magadról, ki is használod rendesen. Csak egy valamit felejtesz el: nem biztos, hogy éppen a sármod az amivel le veszed a lányokat a lábáról, a modortalanságod pedig végképp, sokaknak inkább a vastag pénztárcád az, ami vonzó benned. Ezt többször az orrod alá dörgöltem, de te mániákusan meg vagy győződve arról, hogy nálad jobb nem igazán van egész Törökországban. El kell, hogy szomorítsalak, nekem akkor sem kellenél, ha az egyedüli lennél a bolygón. Már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, nem azért barátkozok veled, mert annyira le tudsz venni a lábamról, sokkal inkább azért, mert a szüleink üzlettársak, így kénytelen voltam elviselni az arcodat, bármennyire is nem szerettem volna. Mindig is azt mondták az apáink, hogy amint elvégezzük az egyetemet, össze adnak minket, mert az jót tesz a cégnek, na meg a hírnévnek is ugye, aminél fontosabb nincs. Én sosem vettem túlságosan komolyan, azt hiszem, hogy te sem, mert nem vagy az a fajta, aki képes lenne megállapodni bárkivel is. Főleg nem velem. Nem is bírjuk egymást. Évek óta nem találkoztunk, semmit sem tudok rólad csak annyit, hogy valahol Amerikában tanultál te is, elég messze tőlem ahhoz, hogy nem kellett attól tartanom, hogy valaha is találkozhatnánk. Pár napja azonban felhívott a húgom, hogy figyelmeztessen, hogy a családjaink veled együtt New Yorkba készülnek, hogy megkérd a kezem, és felborítsd az eddigi nyugodt életem, amit távol tőletek alakítottam ki. Remélem ki találsz valamit, mert semmi kedvem a te feleségednek lenni.

Egy lassan kibontakozó szerelmi szálat szeretnék a karakterek között, ami talán nehézkesen indul, de jó vége lesz Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha! 4146035580  a pb-nek nagyon örülnék, ha maradna, de ha valakit csak az hátráltat, akkor meg lehet ám győzni másról is Smile  . A karakter élete szabadon alakítható, a leírtakon kívül nem ragaszkodok semmi máshoz. Ha itt vagy kérlek jelezd, nagyon de nagyon várlak Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha! 3874598021

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Zeynep Özdemir
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha! 92698708a4c90cfa260ee3d6e3f22dc4aab706c1
★ kor ★ :
26
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha! FrequentFreeBlackrhino
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, felszolgáló
★ play by ★ :
Neslihan Atagül
★ szükségem van rád ★ :
Az ellentétek vonzzák egymást.
Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha! SophisticatedPointedDorking-size_restricted
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha! DisastrousWhirlwindIbis
 
Az ellentétek vonzhatják egymást? - soha!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jill y Flor - egymást keresztező utak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: