New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 125 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 111 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Russian rulette
TémanyitásRussian rulette
Russian rulette EmptyHétf. Márc. 27 2023, 21:07
Ez itt egy kettő az egyben hirdetés.
Nagyon várom az úriembert, gyere forgasd fel újra az életem Russian rulette 2451935670  Russian rulette 1471401822

Mr. Lecompte
Szabad

Play by
Arthur Gosse
Születési hely
Franciaország / Manhattan
Kor
26-28
Lakhely
Upper East Side
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli
Csoport
Ide
Történetünk
Mit is mondhatnék rólunk? Első nagy szerelem a miénk, egy tiszavirág életű kapcsolat, ami nem sokra hivatott. Túlságosan mások voltunk minden téren és hamar egymásra untunk a családjaink legnagyobb bánatára. Egy idő után zavart a jelenléted, az intellektuális beszélgetések hiánya stb. és kerültem a társaságod. Aztán évekkel később összefutottunk egyetlen éjszakára, aminek egy nem várt terhesség lett a vége. A család kitagadott, elvesztettem a magzatot, majd a család rehabra küldött és elvették a vállalkozásom. Kisemmiztek, de erről te semmit se tudsz, mert nem voltam hajlandó elmondani az igazat. Se neked, se a családnak. Hajnalban egyetlen szó nélkül távoztam és ennyi. Talán a családtól tudsz a vesszőfutásomról, ha egyáltalán érdekel, de semmi több. Megint eltelt két hosszú év és újra találkozunk, már egyikünk se a régi és talán most lehetne esélyünk az újrakezdésre, ha lemossuk magunkról a múlt sebeit, amit a jelenléted egyértelműen feltép.

Az előtörténetem szerves része az úriember, így azt érdemes elolvasni. A múltban kissé butának tűnt, de ez változhatott az évek alatt. Egy lassan kibontakozó szerelmi történet lenne az övék. A nevét, származását és csoportját a megalkotóra bíznám. A pb is megbeszélés kérdése.

livin' in new york



VAGY


Mr. Handsome
Foglalt

Play by
Sean O'Pry
Születési hely
Ide
Kor
27-32 év
Lakhely
Ide
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli (?)
Csoport
Média (?)
Történetünk
A Scarlet magazin egyik modellje vagy, akivel elég szokszor összefutottam már a szerkesztőségben. Egyszer-kétszer sikerült kisegítenem téged, amikor engem kértek meg, hogy pesztráljalak, nem mintha szükséged lett volna rá. Mindig feltaláltad magad és általában csak útban voltam neked. Persze néha előfordult, hogy valahogy - én se tudom pontosan hogyan -, kikönyörögtem, hogy állj nekem modellt, máskor pedig csak úgy lekaptalak. Te vagy az ügyeletes szépfiú, akiért minden lány bomlik, kivéve engem. Persze nem vitatom a sármod, egyszerűen csak nem akarok nyitni a férfiak felé, mert félek, hogy megsérülök. Könnyebb az arroganciám és felsőbbrendű tudatom mögé bújni, ami egy másik élet hozadéka, mint őszintén beismerni a gyávaságom okát. Munka szempontjából érdekelsz és tudom mekkora örömöt okoz Halenek, ha álmodozhat egy-egy képed láttán.

Ez is egy lassan kibontakozó szerelmi történet lenne csak más szemszögből. Maya elég erős jellem és nehezen enged át bárkit a falain, amivel körbe vonta magát. Határozott személyiség szóval sok vitára lehet készülni. Lehet csak mellékállásban modell, de mindenképp legyen köze a magazinhoz. A neve, lakhelye a megalkotóra van bízva, ahogy a múltja is. A pb is megbeszélés kérdése.

livin' in new york




In her heart there's a hole
There's a black mark on her soul
mind álarcot viselünk
Maya Jade Koch
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Russian rulette 186427dcc859ad8828e98517baec3d848826788d
★ kor ★ :
27
♫ :
25
★ családi állapot ★ :
⛥ single ⛥
★ lakhely ★ :
⛥ Brooklyn ⛥
★ :
Russian rulette Images?q=tbn:ANd9GcRTkEl4Uwloci37cfJhz3cUp1dmBdLj2pGiHw&usqp=CAU
★ idézet ★ :
⛥ Sometimes what you're most afraid of doing is the very thing that
will set you free. ⛥
★ foglalkozás ★ :
⛥ diák ⛥
★ play by ★ :
⛥ Charleen Weiss ⛥
★ szükségem van rád ★ :
russian rulette
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
Russian rulette Ef0ea0bc0cfb6ba6814a128403287e4209dfa358
 
Russian rulette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: