New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

in Monaco - Caesar and Savannah
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 14:27

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

H
a nem tudnék változtatni az életvitelemen, akkor sosem találnék senkit, akivel pár napnál tovább együtt tudnánk lenni. Valóban nem kapcsolat az ha nem tesz érte egyik fél sem, de én meg tudom, hogy nem is biztos, hogy rosszat tenne nekem, ha nem minden gondolatom a sport körül forogna. Kell nekem a változás és ő olyan fajta változást hoz, ami még nekem is tetszik,nagyon tetszik. Remélem mellette nem kell félnem attól, hogy visszatart, és eddig nem úgy tűnt, hogy így lesz. Nem veszélytelen az életem, anyám tudja a legjobban ezt elmondani, de aki képes eltekinteni a félelemtől, amikor látja a másikat a pályán egymásba menni a versenytárssal vagy csak egy kicsit leplezni előttem ezt a félelmet, azzal lehet jövőm. Én akarom, hogy valaki féltsen, úgy igazán, de ne csak ez legyen meg benne, hanem a támogatás is, mert a kettő együtt is jól tud működni.
- De ez a nagy zsák csak nagyobb lesz, ahogy öregszünk szóval összeszedjük magunkat és szépen olyanra alakítjuk az életünket, hogy jó legyen nekünk. - mosolygok rá, nem tudom mennyire lesz kivitelezhető, mert még mindig érzem egy kis aggályát, de részemről meg akarom próbálni, kár lenne legalább nem megpróbálni valamit ami jó is lehet, mert igazából most is az. - Egyszer anyu azt mondta, hogy szeretek túl nagyot álmodni, de az jó, mert akkor meg is fogom valósítani amit szeretnék. - anyám tényleg okos nő, ezért is kapaszkodok mindig ebbe, mert én hiszek benne. Amit akar az ember az meg is valósul, nem csak a szerelemben, hanem máshol is, főleg eddig máshol kellett bevonzanom a jót.
- Szóval akkor merünk nagyot álmodni? - kérdezek vissza egy kicsit visszatartva a válaszom, de szerintem a mosolyom mindent elárul. - Azt hiszem Monaco nagyon szeret engem. - adok egy csókot neki és a kezemet a tartkójára teszem és belenézek azokba a szemekbe, amik nagyon csúnyán elbántak a szívemmel és olyan gyengévé tették, hogy még ha akarnék sem tudnék mást mondani neki. - Azt hiszem már az is vagyok. - vigyorgok mint a tejbetök. Szóval ilyen amikor viszonozzák az érzéseinket és nem egyirányú a dolog, meglepően jó érzés fog el belülről. Hasonló, mint pár éve, de az kiaknázatlanul maradt, és most annak nagyon örülök, kellett nekem idő, hogy elfogadjam, nem kaphatom meg azt akit akartam, de igazából nem is kellett nekem ő sohasem. Úgy néz ki a sors mindent megold.
Úgy érzem megnyílik előttem, nem tudom, hogy ez az előbbi miatt vagy amúgy is megtette volna, de komolyan jólesik nekem. Amikor úgy döntünk elindulunk vissza, nem akar itt tartani, így gondolom neki is eléggé tele van a feje a mai nappal, minden jóval, remélem.
Nem sokat mentünk a faltól, de azért bőven van távolság odáig. A kérdésére sem állunk meg, de egy kicsit elgondolkozok rajta. Most először nem tudom mit mondjak, igen akarom is meg nem is. Félek, hogy ennek az álomnak vége, amint egy ágyba kerülünk, nem tudnám megbocsátani magamnak, hogy ennyire félre néztem a dolgokat, amikor azt hittem már van valaki aki nem akar egyből szobára vinni. Persze az mindenképpen nyerő mondat volt, hogy pizsi partit akar, igazi kis rendhagyó randi lenne, neki biztos. Szerintem ő pontosan az a srác aki falja a nőket és meglepetésére én egyáltalán nem adom magam oda egy szép mosolyért. De lehet megéri most kideríteni, hogy tényleg igaz e amit mond, vagy csak csalfa kis éjszaka volt a végcél érdekében. Az utóbbit nem nézem ki belőle, de mindig jobb félni egy kicsit hamarabb,mint koppani később szerintem.
- Pedig azt hittem másod sincs csak hátsó szándékod. - grimaszolok rá, amikor a falhoz érünk megállunk. Jön a szokásos kis fenyegető ujj mozdulatom, de inkább leeresztem, és teljesen próbálok komoly lenni, már amennyire tőlem ez kitelik. - Csak a szobaszervízzel győztél meg. - mosolygok rá majd indulok a fal felé, hogy másszak a másik oldalra. Visszafelé sem tűnik vészesnek a menet, de az arcán már több aggodalom jelenik meg.
- Na gyerünk Pókember, mutatom. Látod ott azokat a kisebb lyukakat, oda kapaszkodj bele, megvárlak fent. - el is indulok, de a tetején nem ugrok le, csak megtartom magam és ráülök a felső fém részérére. - Azt hiszem a második randin falat mászni fogunk menni. - nevetek rá, miközben küzd az elindulással. Kellene valami ösztönzőt mondani neki, hátha azzal jobban megindul és nem lenne olyan nagyon szenvedős neki a menet felfelé. Aki nem csinált hasonlót élete során annak nehéz, én is féltem amikor először osontam be a fiúkkal, de le lehet küzdeni, ők egyszerűen azt mondták nekem, amikor nem mertem elindulni, hogy ha a túloldalon találkozunk, akkor egy hétig hajlandóak falazni nekem apám előtt és beülhetek helyettük egy egy körre a gyakorlópályán. Igaz ez még csak gokart volt, és csak 7 éves voltam, nekem is volt gokart verseny tapasztalatom, de nem annyi és nem olyan mint a fiúknak.Velük mindig szigorúbb volt mindenki, de ha nem tudták ki van a sisak alatt akkor velem is azok voltak.
- Na gyere vagy sosem tudod meg milyen gyorsan alszok be egy filmen. - kacagok fel, majd leugrok, mert remélem eléggé ösztönözni tudtam a kis piti dolgommal. Nem tudja nekem mennyit jelent az ha csak egy filmet is nézek valakivel aki nem a tesóm, vagy együtt alszok vele. Ilyen korban már nem kellene ennyire tartanom ettől, de úgy érzem vele nem akarok sietni, ki akarom élvezni a kezdetet, az összes randit, a hülyeségeket, mert abból rengeteg lesz, a kalandokat, és az újdonságokat, amiket egymásnak tudunk mutatni, de ehhez nem ugorhatok bele fejeesül az egészbe.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 15:23


Savannah & Caesar

Igaza van. Mindenben igaza van, így nem tehetek más csak azt, hogy szabad utat engedek ennek a lehetőségnek. Szeretnék ott lenni vele a fontos eseményeknek. Szeretnék drukkolni neki pálya szélén, szeretném majd látni a mosolyát amikor először győz a visszatérés után, szeretném ha random meglátogatna az Emperorban és ő lenne az akit felhívhatnék egy hosszú melós este után amikor éppen a világ másik oldalán van. Nem lehetetlen csak nem lesz egyszerű, de már a napjára sem emlékszem, hogy mikor érdekelt engem utoljára bármi ami egyszerű volt.
-De még mennyire merünk.-bólintok. Szóval ez eldőlt. Évek játszmái és szórakozása után valaki kitette rám a foglalt táblát. Már nem is aggódok különösebben. Meg fogjuk oldani bármit is tol majd az arcunkba az élet, ehhez kétség sem fér. Savannah Deneuve a barátnőm. Én pedig a barátja vagyok.
-Akkor hivatalosan is Savisar.-vigyorgok rá miközben közelebb húzom magamhoz, hogy megcsókoljam. Csak lassan engedem el, de még egy picit közel tartom magamhoz, hogy kiélvezhessem a helyzetet. Nem tudtam, hogy ez tényleg ilyen fontos lehet a lelkemnek. Lehet, hogy minden csak önvédelem volt, hogy ne térjek el a céljaimtól. Érte viszont ezt is hajlandó vagyok feladni, mert úgy érzem, hogy nem sérülhetek.
Ő beengedett engem a védelmi fala mögé, így én is megteszem. Kedvesen és támogatóan fordul minden szavamhoz miközben a legsötétebb részt tárom fel előtte. Azt hiszem tényleg jó helyen leszek mellette. Azokon kívül akik ott voltak csak a pszichológus tud erről, aki akkoriban foglalkozott velem. Nem segített a terápia sem. Nem találtam a kifelé vezető utat, csak magamat tudtam hibáztatni, annak ellenére, hogy sokan ott voltunk. Bárki lehetett volna az aki időben reagál. De senki sem tette, így én is hibásnak érzem magam. Még évekkel később is.
Elindulunk visszafelé. Ugyan azt beszéltük, hogy nem fogunk aludni nekem lehet, hogy szükségem lenne néhány órányi pihenésre, ez viszont nem feltétlen jelenti azt, hogy szét is kell válnunk. Nem fogok rámozdulni. Most az is bőven elég ha tudom, hogy ott lesz mellettem amikor majd felébredek és lehet, hogy ő is tud majd egy kicsit pihenni, ha eszünk egy kis édességet és eldőlünk kényelmesen.
-Mondta a nő aki a seggem miatt szólított le..-viszonzom a grimaszát tükörként.
Örömömben tapsolok egyet, szóval sikerült ráéreznem, hogy mi fogja meggyőzni.
-Máris gondoltam.-nevetek fel. Mindegy mivel győztem meg, csak az a lényeg, hogy belement. Tényleg nem arra hajtok, hogy minél előbb megdöntsem. Megmondta. Tudni fogom mikor adja be a derekát és én nem fogom sürgeti. Ő nem a sokadik lesz a listán, hanem az első egy újon, úgyhogy mint minden amit eddig csináltunk szeretném ha különleges lenne. Megérdemli, hogy az legyen és tőlem mindent meg fog kapni amit csak akar. Ebbe pedig az is beletartozik, hogy rendes fiúja leszek.
Lecövekelünk a fal előtt. Ő is érzi aggályaimat az akadállyal kapcsolatban.
-Igazából nem a felfelé vezető út miatt aggódok.-az az előbb is elég könnyen ment. Lefelé igazából megoldja a gravitáció. Mindegy is.. megint csak rettenetesen agyalok. A befelé történő érkezésemnél rosszabbat nem valószínű, hogy tudnék produkálni.
-Nem tudsz betelni a tehetségemmel, mi?-nézek fel rá miközben ő már fent van. Lehet inkább megvárom, hogy lemenjen, akkor biztos nem rázom le onnan miközben felfelé megyek.
A motivációra felnevetek és hátrálok néhány lépést, hogy legalább a lendülettel ne legyen probléma. Amikor hallom, hogy földet ér nekifutok. Megint nincs gondom a felfelé menettel, de most nem gondolkozom annyit a kerítés tetején hanem csak indulok és tovább és végre sikerül normálisan megérkeznem a túl oldalon mellette. Vigyorogva nézek hátra majd rá.
-Ez így nem is volt olyan vicces... próbáljam meg még egyszer?-kérdezem miközben átkarolom a vállát és elindulunk a kocsi felé. Van egy olyan érzésem, hogy a mi kis párkapcsolatunk alatt ilyen szempontból elég keményen meg fogok majd edződni, de nem baj. Rám fér. Mostanában úgyis túlságosan el voltam kényelmesedve a kis komfort zónámban. Legalább végre valaki kizökkent majd ebből.
-Be akarsz ugrani a saját szobádba ruháért vagy adjak majd egy pólót, hogy kényelmesen legyél?-kérdezem amikor odaérünk a kocsihoz. Az anyós ülés felöli oldalhoz megyek. Ő jobban ismeri az utcákat és úgyis rá van állítva az ülés, szóval egyszerűbb ha ő vezet, de ha más tervei vannak, akkor ahhoz is szívesen alkalmazkodok.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 16:15

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

R
eggel felkelni úgy, hogy a világ legjobb napja ez, mert végre újra otthon vagyok, és úgy is lefeküdni, de valami másért válik jóvá a nap, nagyon felemelő.
Azt kérdezte, hogy tudok e majd bízni benne, én mindig mindenkiben bízok, pedig az ő esetében tisztában vagyok vele hol dolgozik, mennyi gyönyörű nő fogja körül rajongani, de még így sem félek semmitől. Igaz, mert néha egy elmebeteg állat tudok lenni, és nem ismerek akadályt, de ezt az akadályt kétlem, hogy bármikor fel akarná állítani nekem, de ha mégis akkor sem félek, hogy ne tudnám átugrani. Nem szoktam féltékeny vagy irigy lenni, ameddig rám mosolyog azokkal a szemekkel őszintén addig nincs gond, a többi lánynak is kell valami jó, ha tőle kapják meg egy mosoly kíséretében hát legyen. Tőlem sosem fog hisztérikus féltékenységi rohamot látni, vagy pohártörést, mert valakire úgy nézett, ahogy nekem nem tetszett. Szerencsére jobban kezelem ezeket a helyzeteket,mint kellene, talán túl lazán is, de ezt betudom annak, hogy nincs baj az önbizalmammal.
- Ez már rajtunk marad akkor? - fogom a fejem a nevünk hallatán, ami persze az én agyam szüleménye. - Már nem volt hiába a sok cikk, amit lehoztak. - büszke lehet az első cikk írója, hogy milyen szenzációra tett szert, ami végre igazzá is válik.
Tudom, hogy egy kapcsolat sem úgy kezdődik, hogy megmutatjuk mennyire sebezhető a másik, de ő mégis megteszi, és biztos vagyok benne, hogy nemsokára nekem is elő fognak jönni a csontvázak az életemből, mondjuk fele ennyire durvák. Nem tudom például holnap mi lesz, mert szerintem mindenki lát az este folyamán valamit a neten, majd megjelenek vele, ott lesz apa, az egész családom és szerintem a bátyám is. Azt hiszem a holnapi még elég nagy mérföldkő lesz, nagyon remélem, hogy a többiek is látni fogják azt amit én és úgy fognak viselkedni, hogy tudjam jól tettem, amiért leszólítottam egy idegent a korlátnál Monacoban. Sokat számít a véleményük, de nem mindent, befolyásolni is tudnak vele, de nem annyira, hogy ne álljak ki valamiért amiben hiszek. Szerintem őt bírni fogják, majdnem annyira bolond, mint én.
Én egy elég nyugis lány vagyok, nem szoktam ilyeneken izgulni, de szerintem ha ott leszünk nem így lesz.
- Láttad már azt a segget? - húzom fel a szemöldököm kérdőn. - Majd azután ne legyenek hátószándékaid ha először a saját hátsóddal találkozol. - abszolút feldob, hogy nem kell komolyan érzelmesnek lennem vele, mert abba belehalnék, élve ásnám el magam, ha a nyálnak kellene folynia mindenhonnan. Nagyon nem vagyok ilyen téren normális, sokkal jobban szeretem ha valaki vicces, poénosabb, mint én, minden hülyeségemet veszi, fura lány vagyok, mondták már páran. - Tudod, van az a mondás, hogy a férfiakhoz a hasukon keresztül vezet az út, hát velem sem sokkal nehezebb. - simán be tudnék tolni valamit most,pedig alig pár órája ettünk, vagy az már régebben volt? Nagyon elvesztettem az időérzékemet, de amíg nincs világos addig nincsen dolgom, így nem számít.
- Majd elkaplak ne aggódj. - emelem fel a kezem, hogy megvillantsam nem annyira létező karizmom. Én céltudatosan indulok neki a falnak, kap egy kis ösztönzést annak ellenére, hogy tudom,hogy muszáj onnan kijönni, befelé még kihátrálhatott volna, de ki nincs választása, ugrania kell.
Én landolok a túloldalon, majd visszafordulok, hogy megnézzem mit alkot most. Legnagyobb bátanomra egészen szépen landol, így nem tudok mit mondani, csak tapsolok a csodás mozdulatért.
- Pedig már készítettem a kamerát is, de ezért nem éri meg memóriát pazarolni, kérlek ismételj. - nevetek fel, majd elindulunk, kezemet a derekára rakva a kocsihoz. Mintha mi sem lenne egyértelműbb ül be az anyósülésre, ami meglep, de nem ellenkezek, mert jobban szeretek a kormány mögött ülni.
- Mehetünk hozzád, az úgy is közelebb van. - meg nem akarok összefutni senkivel a szobámba tartva, nem hiányzik egy kéretlen fotó, vagy kérdés sem, vagy netán az apámmal vagy bárkivel való találkozása csapatból. Késő van, de ilyenkor ők sem mindig tudnak aludni és mindenki ugyanabban a szállodában szállt meg, így ez eléggé elkerülhetetlen lenne.
- Tuti csak ezért engedted át, mert kíváncsi vagy mit tudok cipővel. - emelem fel a lábam, hogy megmutassam, most nem hagytam le róla a lábbelit. Bekötöm az övet, miután visszaültem a helyemre normálisan és elindulok az éjszakába, egy szobába, ami nem az enyém, hanem a pasimé. Kellemes érzés fog el,ami ijesztő is egyben, de az arcom mosolyog, és belül is teljesen jól vagyok, szóval az ijesztő most határozottan jót jelent. Most nem nyomom neki,kis utcákban próbálok minél hamarabb odavergődni.
Alig 10 perc alatt érünk el a szállodához, a kocsikulcsot odaadom a parkoló srácnak, aki mosolyogva veszi el, és úgy ül be,mintha aranyból lenne a szerkezet.
- Csak film és kaja! - állok meg vele szembe, mielőtt bemennénk a bajáraton, én hiszek neki, hogy csak ez a terve, de magamnak is tudatosítanom kell, hogy tényleg csak azt akarja. Megfogom a kezét és hagyom, hogy vezessen a szobáig.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 17:35


Savannah & Caesar

Valahogy még a hűség miatt sem izgulok. Mekkora baromnak kellene lennem, hogy egy ilyen nőt megcsaljak? Esélytelen. Ő meg kapásból közölte velem, hogy nem fogom tudni olyan könnyen megtáncoltatni mint másokat, így meg sem fordul a fejemben, hogy aggódnom kellene. Azért kíváncsi leszek, hogy nyugodtan tudja-e majd kezelni a felhajtást az Emperorban ami néha ki szokott alakulni körülöttem. Illetve most még nekem is nagy a pofám, hiszen itt van mellettem, a kezemet fogja fogalmam sincs, hogy mennyire akad ki az agyam ha a világ másik felén lesz. Van még mit megtanulnom és kitapasztalnom bőven.
Savi egyszerűen tökéletes. Gyönyörű szép, okos, talpraesett, tele van kalandokkal és csillogással a szeme.
-Ez már örökre..-bólogatok. Már megszoktam. Ez már így marad.
-Legalább senki nem veszíti el a munkáját miattunk...-elnevetem magam.
Holnap még biztos nagy port fogunk kavarni az apjánál, hiszen kíváncsi vagyok, hogy tényleg a pasijaként mutat-e majd be.. illetve az apja arcára amikor közöljük vele, hogy konkrétan 1 napja ismerjük egymást. Azért reménykedek benne, hogy annyira elfoglalt lesz, hogy nem sok ideje lesz majd velünk foglalkozni, bár nem félek az apja... meg a csapat elé állni. Biztos vagyok benne, hogy nem fogják megkönnyíteni a dolgomat, de nem baj. Érte megteszem és elviselem, amit el kell. Akármennyire is kemény kiképzést fogok kapni.
Látványosan meg próbálok hátranézni a saját seggemre.
-Igazából megértelek.-bólintok egyetértően majd rávigyorgok.
-Igen már kezdelek kiismerni. Kell egy jó segg, egy jó kaja és egy gyors kocsi és már boldog is vagy..-kacsintok rá. Igazából ezzel akar saját magamat is jellemezhettem volna és ez egy kicsit furcsa felismerés. Nem baj legalább a különböző érdeklődési körök nem tudnak majd közénk állni.
-Akkor hasast ugrok majd.-nevetek fel miközben mutogatja nekem azokat a vékony karjait.
Figyelem ahogyan mászik és tempósan követem én is, hogy ne ácsorogjak ott mint egy hülye. Megdöbbentően jól sikerül a mutatvány. Még meg is tapsol, hogy ezt most nem sikerül elbénáznom.
-Bocs.. legközelebb majd összeakasztom a lábaimat a levegőben.-nevetek vele és megyünk is tovább a kocsihoz most, hogy nem kell kinevetnie mielőtt elindulunk.
Az utas oldalt választom, így logikusabb és egyébként is rohadt jól mutat a kormány mögött szóval kiélvezem amíg csak lehet.
-Nekem tökéletes.-bólintok rá a döntésére. Majd a futam előtt beugrunk hozzá, hogy át tudjon öltözni vagy majd csináljuk ahogyan szeretné. Zuhanyozni tud az én szobámban is és alvós ruhát is adhatok neki.
Bekötöm magam és vigyorogva pillantok rá miközben megmutatja nekem a cipős lábát.
-Is.. és rohadt jól nézel ki miközben vezetsz..-kacsintok rá és már indulunk is. Közel van a szálloda nem kell sokat tekeregni a szűk utcákon. Néhány perc alatt el is érjük a szállodát, ahol kiszállok és megvárom amíg lepasszolja a kulcsot. Mázlista estéje van a srácnak. Mondjuk nem annyira, mint nekem.
-Engem győzködsz vagy magadat?-kérdezem és adok egy csókot a homlokára mielőtt megfogom a kezét és elindulunk befelé. Tényleg nincs hátsó szándékom. Már nemet mondott minden további testi dologra és ezt tiszteletben tartom.
Intek a recepciósnak amikor elhaladunk mellette a liftekhez. A legfelső szinten van a szobám, így egy kicsit hallgathatjuk a liftben duruzsoló zenét, amíg felérünk. A kártyával kinyitom az ajtót , de mielőtt bemennénk még a folyosón felkapom a karjaimba és beviszem. Bent lerakom.
-Nem tudom, hogy ez csak esküvő után szokás-e de gondoltam biztosra megyek...-nevetek fel ezzel megmagyarázva az előbbit. A szobatelefonhoz megyek és le is adom a rendelést. Kérek gofrit, palacsintát meg gyümölcsöket és fagyit.
-Na 20 perc és hozzák. Addig le tudsz zuhanyozni ha szeretnél.-mondom neki miután leraktam a telefont. Majd utána elszaladok én is. Érzem a bőrömre száradt sót és talán a hajamból sem ártana kimosni.
-A szekrényből válassz nyugodtan pólót ha szükséged van rá..-biccentek a fejemmel a szekrény irányába. Leveszem a cipőmet és kicsit kiterülök az ágyon. Ez egy hosszú nap lett, amit kicsit sem bánok de most jól esik egy kicsit elfeküdni. Nagyon sok minden történt, de boldogabb szerintem nem is lehetnék.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 18:23

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

E
lég sok mindent letisztáztunk már ahhoz képest, hogy most ismertük meg egymást. Nem játszik titkos lapokkal, így nem is olyan nehéz ezt megtenni, ahogyan én sem. Azt tudom, hogy én nem leszek féltékeny barátnő, de azt nem tudom mennyire fogja kibírni, hogy az életem nagy részében csak pasik vesznek körül, korombeli pasik, akiknek a felének már megfordult a fejében, hogy mit tenne velem az ágyban, sajnos valakinek nem csak a fejében, mert ittas éjszakába nyúló estén eléggé nyilvánvalóvá tette. Megmondtam neki, hogy velem nem egyszerű ilyen téren, nagyon szerény számú srácot engedtem a lábaim közé, vagy egyáltalán közel magamhoz. Még azt sem értem ő hogy került ennyire hamar ilyen közel hozzám, miért nem húzódtam el a csókja elől. De valószínűleg, mert tudtam, hogy ez nekem nem rossz, és ez nekem kell. De így,hogy tudja mennyire vagyok nehéz eset ilyen téren, remélem nem fog aggódni.
Na meg persze az a fenék sem hátrányos, hogy olyan van neki amilyen, de csakis, hogy ne mindig legyek nagyon prűdnek tűnő lányka,azért teszem szóvá tetszésem. Amikor próbája felmérni a feneke látványát elnevetem magam, na ennyit a komolyságról kérem szépen, igaz sosem volt meg, de ez nem baj.
- Nem leszek túl bonyolult, engem nagyon könnyű boldoggá tenni. - ez nem áll messze a valóságtól, még akkor sem estem depresszióba nagyon, amikor elvették az álmaimat ideig óráig, pedig szerintem annál nagyobb trauma még nem ért az életemben. Ha így vesszük egész nagy mázlista ez a srác, hogy ilyen könnyen kezelhető csajra tett szert, aki megedződött a pasik mellett az élete során.
Hiába várom, hogy minél többet tudjak nevetni a landolásnál, meglepően ügyesen érkezik le, de azért azt a falmászás dolgot nem vetem el randi ötletnek.
A kocsiban olyan nyugodtan vezetek, hogy még én is azon kapom magam, hogy minden sebességhatárt egészen megtartok, na nem tökéletesen, de olykor még egy irányjelző is villan. Elrontott ez a srác, teljesen elvette az eszem és adott valami józanságot még ehhez is.
- A kocsit majd holnap vissza kell csempészni, bár már valószínűleg tudják, hogy megjárattam egy kicsit. - húzom el a szám, amikor eszembe jut ez a kis szösszenet. Nem fog érte senki haragudni, de azért nem lenne baj, ha nem most találná ki a bátyám, hogy kell neki és nincs a helyén. - Számíts rá, hogy holnap még nagyobb fordulatszámon fogok pörögni,mindegy mennyit alszok, és már előre bocsi, de rohadt szexi leszek holnap. - mosolygok rá a kormány mögül. Az első vasárnapom a visszatérés után, már otthon összetettem a szettem, pedig én annyira nem szoktam ezekre adni. Anyu is segített, nagyon boldog volt, hogy végre a ruhák foglalnak el legalább 10 percre, nem a kocsik. Nem mondom, hogy felemelő érzés volt, de adnom kell magamra holnap, már csak a saját belső békém miatt is, tökéletes összhangban kell lennem, magam miatt.
- Igen tudom, de New York-ban akkor is neked kell majd a seggemet cipelni, legalábbis addig amíg az enyém Dijonban pihen. - azt hiszem ideje lesz elszállítattnom anyámhoz, ha több időt akarok ott tölteni. Ez a három év nélküle kegyetlen volt, volt ami kárpótoljon, de ő az én legjobb barátom a bajban, így feltűnt a hiánya. - Bár ha jobban belegondolok, lehet nem sokáig lesz ott. - hangot adok a terveimnek, utalva ezzel arra is, hogy mennyire komolyan gondolom ezt az egészet, ami alakul köztünk.
A szálloda elé érve, átadom a kocsit a személyzetnek, akik ennek nagyon szoktak örülni, és én is tudom, hogy biztonságban van a kiskocsi.
- Magamat, téged, nem tudom. - teszem a homlokomra a kezem, enyhe aggodalmat árasztva magamból. Túl sok minden történt túl gyorsan és félek én fogok megkattani odafenn, bár az minden elemmel ellentmondana, így leeresztem a kezem és lenyugtatom magam. Életem egyik legszebb napján vagyok túl nemsokára, és nem ronthatja el semmi sem.
Felérünk a szobához és hirtelen kap az ölébe, mire én a nyakába kapaszkodva nevetek.
- Ezek szerint komoly az ajánlatod és el akarsz venni. - nevetek tovább, majd adok egy csókot neki köszönetképpen, hogy ilyen udvarias volt. Megrendeli a vacsorát, hajnali menüt nevezzük ahogy akarjuk, és a nevük hallatán is összeszalad a nyál a számban.
- Várj meg itt, sietek! - intek felé, mielőtt bezárom magam mögött a fürdő ajtaját. Előveszem a telefonom, mert a hülye fejem nem engedi el a rólam szóló cikkeket, túl kíváncsi vagyok. De csak a rengeteg üzenet jelenik meg rajta.
Aputól több nem fogadott hívásom van mint anyámtól, de nem hívom vissza őket, nem akarok most velük foglalkozni, holnap bőven lesz rá időm, csak írok egy üzenetet amit mindenkinek elküldök, hogy tudják még élek.
“Jól vagyok, köszi az aggódást, azt hiszem ezúttal hihettek a pletykának!’- zárom le a telefont mosolyogva, majd ledobom magamról a sós bikinit és a ruhákat és bevetem magam a kádba. Gyorsan zuhanyzok le, mert ha vízszintesbe vagy ülő helyzetbe helyezkednék itt aludnék el.
Amint kész vagyok magam köré tekerem a törölközőt és egy másikkal nagyjából áttörlöm a hajam. Kilépek a fürdőből ő meg elterülve fekszik az ágyon, neki támaszkodok az ajtófélfának.
- Ennyire lefárasztottalak? - nézek rá boldogan, majd oda sétálok a szekrényhez amit mondott és kiveszek egy felsőt, és magamra veszem, na meg egy alsónacit, ami kicsit nagy rám, de nem akarom visszavenni a bikinit. A törölközőket beakasztom a fürdőbe és mellé fekszek.
- Na nyomás fürdeni, mert tenger szagod van. - fordulok a hátamra és nevetem el magam. - Addig kinézem min akarok bealudni. - veszem a kezembe a távkapcsolót, hogy benyomjam a tévét, hogy a megígért filmet is megnézzük, közben kopognak az ajtón. Boldogan pattanok felés nyitok ajtót.
- Mr. Ha… - áll meg a mondat közepén az emberünk, nem a vacsorát hozta, hanem egy fényképezőt a képembe. Gyorsan csapom rá az ajtót és dőlök neki, nem hiszem el, hogy még itt is megtalálják, szerintem követtek minket. Na itt már nem lesz mit kimagyarázni ebből az egészből, de szerencse, hogy nem is kell. Kicsit fáradtan a homlokomat masszírozva ülök vissza az ágyra, remélem ebből nem észlelte semmit, nem szeretném máris ilyenekkel elijeszteni,hogy a saját szobájában is zavarják őt miattam.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyHétf. Márc. 27 2023, 01:22


Savannah & Caesar

Azt mondja nem lesz bonyolult. De egyszerűnek sem minősíteném le. Ha valami egyszerű, akkor nem lehet nagyszerű márpedig ő az. Csak egyszerűen van olyan, hogy minden totál természetesen klappol. A jelek szerint mi ilyenek vagyunk. Ő nem szokott fejest ugrani senkivel az ágyba. Én nem szoktam fejest ugrani senkivel egy kapcsolatba. Ő ugyan ezt nem törte meg, de van egy olyan érzésem, hogy jóval előrébb tartok vele, mint korábban bárki egy ilyen rövid ismertség után. Nem tudom, hogy másoknál egyébként ez hogyan szokás.. ebben nincs szinte semmilyen tapasztalatom. Ezért is kérdeztem meg, hogy lesz-e a barátnőm. Valószínűleg ezt a kamaszok szokták így intézni, de kicsit sem vette a lelkére szerencsére.
-Majd időben elkezdjük a napot.. lesz dolgunk a futam előtt.-még vissza is kell majd mennie a szobájába, gondolom nem az esti ruháját akarja viselni a pályán. Engem nem zavarna, de akkor levágósabb nem is lehetne, hogy nem ott töltötte az éjszakát.. mondjuk az én lelkiismeretem ezt is kibírná, de őt semmiképp sem szeretném kínos helyzetbe hozni. El kell rendeznünk a kocsit és ha úgy van akkor össze is kell pakolnunk. A futam után már nem terveztem visszajönni a szállodába, innen már ki akartam küldetni a csomagom a reptérre, hogy ne legyen egy felesleges plusz köröm. Az övét is el tudjuk így intézni előre.
-Nem fogod megkönnyíteni a dolgom ugye?-már előre félek, hogy milyen szettet tervezett be holnapra. Szinte már most sajnálom magam egy kicsit. Valahol viszont biztosan tudom, hogy ruhadtul büszkén állhatok majd az oldalán, hogy mennyire gyönyörű a barátnőm. Ez a gondolat fura kellene, hogy legyen, de mégsem az a fejemben, ami engem is teljesen meglep. Talán tényleg csak a megfelelő szikrára volt szükségem ahhoz, hogy ilyen szempontból is felnőjek.
-Ezt most úgy mondod, mintha azt gondolnád, hogy nem vezethetnéd a kocsimat...-persze azzal sincs problémám, ha én leszek a sofőrje, de szerintem neki egy kicsit mindig szüksége van arra, hogy a kezében tarthassa a kormányt. Apámtól is el tudok hozni valamit a garázsból. Van ott mindenféle szépség, amit használhatunk.
Nagy vigyor jelenik meg az arcomon amikor megemlíti, hogy lehet, hogy a kocsi is költözik hamarosan. Szóval tényleg sok időnk lesz együtt.
-Szólj ha úgy van.. apám biztos tud segíteni a szállításban.-a gyár miatt elég sok szállítmányozási céggel áll kapcsolatban és biztos vagyok benne, hogy mindegyik ügyel a rájuk bízott értékekre.
Miután leadjuk a kocsit még egyszer bebiztosítja, hogy értem-e a felállást. Én értem. Akkor miért van ő ennyire elbizonytalanodva saját magában?
Adok egy csókot az orra hegyére miközben ő a homlokát fogja.
-Nyugi.. ha máshogy nem hiszed, hogy ellen tudsz állni nekem akkor ha szeretnéd kikötözlek...-mire kimondom már nem tűnik úgy, hogy ezzel fogom megnyugtatni a kedélyeket.
-Nem úgy értettem.-elnevetem magam.
-Maradjunk abban, hogy jó fiú leszek..-nagy a pofám, de ha valami istentelen csoda folytán ő kezdeményezne nem fogok tudni nemet mondani neki. Én annyit tudok garantálni, hogy nem indítom el a lavinát.
Fent a szobánál átcipelem a küszöbön ezzel is fenntartva azt a szép szokásunk, hogy mi mindenből kalandot csinálunk.
-Amilyen tempóban haladunk, Savi... holnap után már Mrs. Harlow leszel.-elnevetem magam. Nem. Esélytelen. Ez még tényleg az a dolog, amit egy jó darabig kerülni fogok, hiszen még az is furcsa, hogy kimondhatom, hogy foglalt vagyok.
Ő elszalad zuhanyozni és meg csak fekszem addig az ágyon. Nem tudom mennyi idő telik el, de én úgy érzem, hogy elég gyorsan végzett. Felemelem a fejem amikor kérdez és néhány másodpercig csak figyelem a törölközőbe tekert testét. Válaszolj már, te barom!
-Igen... nem.. mit kérdeztél?-nézek rá tanácstalanul. Olyan rohadtul kevés ruha van rajta. Visszaejtem a fejem az ágyra és nyöszörögve megdörzsölöm a szemeimet.
-Nem könnyíted meg, hogy életemben először próbálok úriember lenni ugye tudod?..-panaszkodok egy kicsit. Amikor mellém fekszik már a ruháimat viseli és rendesen egy önelégült mosoly jelenik meg az arcomon a látványtól.
-Még ebben is gyönyörű vagy..-nem tudom, hogy a férfiakat miért nyűgözi le, ha egy nő a férfi ruháit viseli... de abszolút átérzem a dolgot.
-Te vagy már egy tenger szag...-nevetek fel, de feltolom magam ülő helyzetbe majd elindulok, hogy megfürödjek. Kiveszek a szekrényből egy melegítőt és egy alsónadrágot.
Gyorsan zuhanyzok, de mindenem alaposan átmosom. Már törölközök amikor hallom, hogy valaki kopogtat, de a léptek hangjából ítélve Savi intézi a dolgot. Az ajtócsapódás viszont elég hirtelennek tűnik így gyorsítok egy kicsit a mozdulataimon és gyorsan öltözök fel. A rendelt ételnek még nyoma sincs, viszont annál több aggodalmat látok az arcán.
-Mi tört..-nem tudom befejezni, mert ismét kopognak. A kelleténél talán lendületesebben nyitok ajtót, ezért szegény pincér meglepetten pislog rám. Intek, hogy jöjjön be. Kiskocsin tolja be a rendelt ételeket. Megkapja a borravalót és távozik is magunkra hagyva minket.
-Volt itt valaki korábban is vagy csak rosszul hallottam?-kérdezem miközben átemelem a tálcát a kocsiról az ágyra, mert mi bizony ott fogunk nassolni. Látom az arcán, hogy volt valami, amíg zuhanyoztam. De az is lehet, hogy le akart lépni és végül meggondolta magát.. fogalmam sincs.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyHétf. Márc. 27 2023, 07:23

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

M
ár egy kicsit a holnapi napon jár az agyam, főleg, hogy szóba jött, eddig még csak a fejemben fordult meg néha a közeledte, most azért már érzem a mellkasomban az a kellemes nyomást, amit izgalomnak hívnak. Izgultam, hogy mennyire fog menni holnap a csapat, nem lesznek e bakik, ami miatt ki kell szállunk  a versenyből, mennyire lesznek jó passzban a pilóták és most izgulok mert be kell mutatnom őt nekik, de ez jó izgulás, amit nem is várhatnék jobban. Nagyon kíváncsi leszek majd a fejekre és számítok némi beszólásra részemre.
- Előre is bocsi, de nem. - nevetek fel. - Még legmerészebb gondoltaimban sem gondoltam volna, hogy majd olyan valakit fogok kínozni ezzel, aki érdekel is. - ez a sport a férfiak által dominált sport, így nem elkerülhető, hogy egy ilyen helyen többen bámuljanak meg rivális bandából, vagy a nézők közül, mint azt én szeretném. De ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy én úgy öltözök majd ahogy, ez csakis a saját magam boldogságának szól és a tiszteletnek, amit én megadok ennek a sportnak, annak a napnak, mert nekem nagyot fog szólni. Még az sem érdekelne, ha egyszer szarabb kedvem lenne és a legocsmányabb szettben jelennék meg, és emiatt kapnék néhány kritikát. Vannak vélemények amik érdekelnek, de a legtöbb csak elmegy a fülem mellett, teljesen mindegy, hogy negatív vagy pozitív az.
A nagy magabiztosságomat néha megkérdőjelezem, mármint, hogy komolyan honnan fakad ennyi, de mindig rájövök, hogy nem is lehetnék egészségesebb agyban sem hála a szüleimnek, amiért én nagyon hálás vagyok nekik.
- Úgy mondom, de tudom, hogy ha akarnál se tudnál visszatartani attól,hogy kipróbáljam. - tudom mit tud nem azért, de mégiscsak más érzés beleülni abba a kocsiba, azon a helyen, a pasim kocsijába. - De ha már van egy ilyen szexi sofőröm kihasználom. - húzom fel a vállam felé mosolyogva. Tudja,hogy mi tud lázba hozni, elég nekem egy gyors kocsi, de már azt hiszem mellette elüldögélnék az anyóson is, vele teljesen más miatt ülök autóba, mint egyedül. Annak van célja New York utcáin, eddig még mindig csak az adrenalin miatt kerültem a kormány mögött, hogy valami egy kicsit feldobja az unalmas napjaimat. Leszek én eleget a vezető pozícióban, minden értelemben, de vele szerintem más boldogságforrás is van, így nem fogok ragaszkodni mindig ahhoz, hogy én diktáljam a tempót. Persze az totál más helyzet, hogy már azon kattog az agyam, hogyan túráztatom meg őt a kocsiját na meg az enyémet egy ismert úton egy verseny erejéig, de csakis biztonságos versenya móka kedvéért.
- Minél hamarabb ott lesz, annál hamarabb fogunk Titeket kihívni egy versenyre, imádok hülyeségekben fogadni. - sosem a pénz motivált az ilyenekben, a legtöbb esetben nem tettem senkire, amikor indultam valahol, csak vezettem. Elég őrölt tudok lenni, így egy jó kis fogadásért, ami természetesen csak a saját szórakozásunkat fogja szolgálni, eléggé bevállalós tudok lenni.
Egyedül a kapcsolatokban nem vagyok az, de ezt érzi is, de mégis bizonytalan vagyok egy csöppet ezzel az esti ottavlós dologgal, de belemegyek, mert bele akarok, és tudom kontrollálni magam, az agyam, sokkal élesebb, mint a testi vágyaim.
- Szóval kikötözöl és még jófiú is maradsz? - nézek rá felhúzott szemöldökkel, majd amikor elkezd nevetni vele nevetek. - Hiszek neked, nyugi, egyáltalán nem kételkedek már a szándékaidban. - igen már, szerintem ezzel, hogy azt mondja jófiú lesz nem is kell több az agyamnak, egyszerűen elhiszem neki és nem kételkedek egyikünkben sem.
Beérve a szobába, szóba hozva a házzaságot csak egy fura grimasz jelenik meg az arcomon és megrázom a fejem egy kicsit. - Ahhoz mi túl komolytalanok vagyunk. - eresztem le az orrom és megpróbálom visszanyerni az arcom vonásait. Azért ez a házasság dolog részemről még akkor is igen messze van, ha most elég sok mindent rúgtam fel, amit eddig nem tettem meg. Abban biztos vagyok, ha mégis úgy dönt, hogy letérdel még jóval idő előtt, neki is határozottan tudnám kimondani, hogy nem, tökéletes magyarázattal, még annyira nincs itt az ideje, annyira fiatalok vagyunk, és annyira sok mindent kell még kipróbálni mielőtt bármi komoly lenne, évek kellenek hozzá, hogy én itt tartsak, vagyis még legalább rengeteg év. Nem akarom elképzelni magam fehér ruhában, vagy pocakosan, mert még abban sem vagyok biztos, hogy nekem egyáltalán lesz e gyerekem, de az igazság az,hogy nem nagyon szoktam ilyeneken agyalni, így most sem teszem tovább.
Egy gyors zuhany után visszatérek a szobába, de mivel nem vittem magammal semmit így kénytelen voltam törölközőben visszatérni hozzá, ami okozott némi fejtörést neki, ahogy hallom, de én csak felnevetek a szavain.
- Nem áll szándékomban az első nap kicsinálni esküszöm. - emelem a kezem a szívem fölé, majd gyorsan magamra öltök valamit, hogy befejezzem a kínzását.
- Titokban végig az volt a tervem, hogy kínozallak a saját cuccaidat viselve. - súgom neki oda, majd hanyatfekszek az ágyon és megvárom, hogy elmenjen zuhanyozni, nekem nagyon jól esett így neki is felüdülés lesz majd.
A kopogásra felpattanok, de olyan gyorsan csapom is be az ajtót, és teszem vissza a testem ülő helyzetbe az ágyra. Az arcomra minden rá van írva, nehéz leplezni, hogy eléggé félek,hogy ezek miatt fogom elveszíteni ezt a remek dolgot az életemben. Félek, hogy túl sok lesz neki, hiába mondta, hogy nem, néha nekem is sok, és én az arcomba a kamerával nőttem fel.
A második kopogásra már ijedten kapom oda a fejem és pattannék fel, de Caesar megelőz, amikor meglátom, hogy végre tényleg a kaja érkezett meg megkönnyebbülve eresztem el a testem a feszült állapotából.
- Nem hallottad rosszul. - mosolyt erőltetek az arcomra. - Szerintem követtek minket az újságírók, téged kerestek, de csak a ruháidat találták rajtam. Szóval már nem is lehetne egyértelműbb nekik a dolog. - vonom meg a vállam, majd felállok, hogy egy magasságba legyek vele és átkarolom a nyakát ezzel is nyugtatva egy kicsit magam, hogy ez nem álom.
- Sokat fognak zaklatni Caesar nagyon sokat, főleg az elején. Kérlek, most mondd meg őszintén, hogy fogod bírni és nem futamodsz meg. Tudom, hogy mondtad, bírod, de az a baj, hogy ezek nem szórakoznak, én nem bántok soha senkit, sosincs rossz szavam szinte senkire. De ezek idióták, elvetemültek és még a saját szobádig is képesek követni.- lehunyom a szemem egy pillanatra, de folytatom. - Én megszoktam őket, nekem nem fog fájni ha pár hónappal később azt látom az újságokban, hogy másik nővel hetyegsz, mert éppen oda adsz neki egy felest pultból, és esetleg megeresztesz egy mosolyt mellé. Mindenbe többet látnak bele, mint ami igaz, de ha ez kitudódik, majd azzal lesznek elfoglalva, hogy ki csal meg kit. Egy ideig majd szóba fognak hozni engem is másokkal, csak az olvasottság érdekében. Én bízom benned, megmondtam, tök mindegy mit fogok olvasni csak neked fogok hinni. Neked menni fog ez? - már előre félek a válaszától, de ez az én csomagom, amit cipelnem kell. Nem tudom miért az a főprofija ezeknek, hogy szétszedjék azt ami jó, de sokan hisznek nekik, minden valóságalap nélkül is.
Homlokom az övének támasztom és erősen lehunyom a szemem, a fejemben győzködöm őt, hogy mondja azt, hogy neki is menni fog, most mondja azt, később is mondja azt és higyjen is bennem, vagyis ebben az egészben.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyHétf. Márc. 27 2023, 15:59


Savannah & Caesar

Kissé lemondóan bólogatok néhányszor. Szóval holnap kb halálra ítél... és nagy eséllyel még a futamra sem fogok tudni koncentrálni. Nem baj. Őt szívesebben fogom nézegetni.
-Boldogan leszek a sofőröd...-mosolygok rá.
-Szinte el sem merem mondani, hogy mivel foglak még New Yorkban meglepni.. apám garázsában pihen egy 1972-es Ferrari dino 246 GT. Nem tudom, hogy a veterán autókat is kedveled-e, de a ferrari az ferrari...-apám úgy őrzi, mintha a legnagyobb kincse lenne, de biztosan elvihetjük majd egy kirándulásra, ha Savi belelkesedik a dologra. Annak ellenére, hogy mekkora becsben tartja még nem bánja, ha az ilyen gyűjtői darabok is használatban vannak néha.
-Jó, de akkor adnod kell addig néhány külön órát... az egy dolog, hogy nem félek gyorsan menni, de nem szívesen törném össze mindkettőnk kocsiját...-bár valószínűleg előbb venném el a gázt, mint hogy veszélybe sodorjam őt, de ha előtte kicsit gyakorlunk talán jobban tudnám szórakoztatni.
Hirtelen kezdem el rázni a fejem.
-Nem bocs.. hülyeséget beszéltem.. egyszerre nem megy a kettő.. választanod kell..-nevetek fel, de úgyis tudom, hogy ma csak a jó fiút szeretné látni. Azt nem tudom, hogy meddig fogom bírni, ha folyamatosan húzza az agyamat, de minden erővel azon leszek, hogy ne akarjak túl hamar tisztességtelen lenni vele és az első közös esténk mindenképp nagyon korai lenne számára.
-A házasság túl komolytalan nekünk..-nevetek fel. A grimaszt látva az arcán megnyugszom, hogy tényleg nem siet ilyen dolgok felé. Sok korombeli lány már arra pályázik, hogy minél gyorsabban vőlegényt szerezzen magának, akit a lehető leghamarabb oltár elé állíthat. Őszintén bevallom nem tudom hova sietnek, én úgy érzem még bőven ráérek. Előbb szeretnék a karrieremmel foglalkozni és a jelek szerint ezzel Savi is pontosan ugyanígy van. Az ő esetében a karrier kéz a kézben jár a sporttal szóval tényleg van időm.
Miután ő végzett a zuhanyban szembesülnöm kell emberi gyengeségemmel. Rendesen összefut a nyál a számban amikor meglátom. Milyen rohadt könnyű lenne kicsomagolni és.. nem. Nem. Nem indulhatok meg a lejtőn.
-Pedig jó úton jársz...-nyüglődök még egy kicsit és az sem segít, amikor a ruháimban fekszik mellém.
Amikor a fülembe suttog hezitálás nélkül pattanok fel és indulok inkább zuhanyozni mielőtt bármi baromságot csinálnék.
Hűvös vízzel zuhanyzom, hogy egy kicsit megnyugtassam magamat és ez egész jól működik is.
Visszatérve a szobába egészen más hangulat fogad, amit nem teljesen értek, de nem is tudok egyből utána járni, mert megérkezik a rendelt étel. Jó borravalót adok ha már így hajnalban ugráltatom a személyzetet.
Amikor elkezdi elmesélni, hogy mi történt meglepetten nézek rá. Azt hittem ebben a szállodában kicsit jobban odafigyelnek arra, hogy ne zavarják a vendégeket. Átöleli a nyakamat és pedig megfogom a csípőjét két oldalt és néhányszor végigsimítok az oldalán mielőtt magamhoz ölelem. A nyaka ívébe temetem az arcomat miközben hallgatom.
-Savi... nyugodj meg kérlek...-A testemmel egy lépéssel közelebb tolom az ágyhoz, de még idejében ráeszmélek, hogy nem jó ötlet és inkább hátrálok vele néhányat és nekidőlök a falnak a mellkasomra húzva őt.
-Bízom benned. Nem gondolnám, hogy olyan ember lennél, aki több vasat tart a tűzbe.. ha megunsz akkor majd lapátra teszel és kész. Nem lesz semmi baj. Oké? Bírni fogom a tempót.-na tessék én azon pánikoltam, hogy vajon hogyan fogjuk tudni megoldani, hogy legyen időnk egymásra, ő pedig attól fél, hogy én ezt a média figyelmet bírni fogom-e. A csípőjénél fogva kicsit eltolom magamtól de csak azért, hogy meg tudjam csókolni.
-Most pedig kezdj el enni, amíg én elintézek egy telefont.-adok még egy csókot a homlokára és elengedem. A szobatelefonhoz megyek és igen kimért hanggal jelzem nekik a problémát és azonnal át is adják a telefont a biztonsági felelősnek. Sűrű elnézést kérve jelzik, hogy azonnal átnézik a szintet és eltávolítanak mindenkit aki nem vendég. Eléggé felbosszant a tudat, hogy ezért meg fogják hurcolni a barátnőmet. Szerintem ez engem sokkal jobban ki fog készíteni, mint az, ha esetleg szóba hozzák valakivel.
Lerakom a telefont és leülök az ágyra miközben magamhoz veszek egy palacsintát. Hát ez most nagyon fog kelleni.
-Hamarosan tiszta lesz a terep kint, szóval mostmár csak velem foglalkozz, a megfelelő vércukor szinteddel és egy jó filmmel...-jut eszembe.
-Választottál filmet?-kérdezem kíváncsian. Remélem igen én ilyen szempontból döntésképtelen lennék. Volt olyan, hogy úgy aludtam el, hogy közben a Netflixet pörgettem... el sem jutottam addig, hogy elindítsak valamit.
-Kérsz valamit inni?-felkelek és a minibárhoz sétálok.
-Van gyümölcslé, tea, kóla, víz... vodka.-felnevetek a lista végén. Én kiveszek magamnak egy baracklevet.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyHétf. Márc. 27 2023, 17:25

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

K
imondja azokat a sazvakat, amivel egy magamfajta lányt a legkönnyebben le lehet venni a lábáról. Kocsi, nem akármilyen kocsi, pontosan tudom miről beszél, az én apám sosem rajongott a a veterán autókért, ellenben velem, túl sok volt az újabbnál újabb sportkocsi a garázsban, és szerettem volna tudni miből lettek ezek a csodák. Nagy Ferrari családban nőttem fel, de sosem volt lehetőségem a régieket kipróbálni.
Kikerekedett szemmel, már majdnem ugrálva az izgatottságtól kúszik egy óriási mosoly az arcomra.
- Hogy mi? - próbálok szóhoz jutni. - Nem biztos, hogy érdekel a holnapi futam, esetleg tudna indulni olyan fél óra múlva a géped, elég ha apádnál letesz. - lelkedesek be egy kicsit túlságosan jelezve, hogy ez csak az igazi Ferrari olyanoknak, akik nem láttak még ilyet, azaz nekem is. Persze túlzok egy kicsit, mert mindenképpen érdekel a holnap, több szempontból is, de nem hagyhatom szó nélkül, mennyire ki akarom most már próbálni a kicsikét.
- Ha egy ilyen kocsit tolsz a fenekem alá én annyi leckét adok neked, hogy a végén nálam is jobb leszel. - kacsintok rá, enélkül is megtenném. Ha valamit nagyon tudok az a vezetés és nem esik nehezemre megosztani a kis cselezéseimet bárkivel, akit nem tekintek ellenfélnek a pályán, és ő nem valószínű, hogy bármikor be fog szállni bármelyik nagy díjba, így az én titkom az övé is lehet. - Tudok olyan szakaszokat, ahol hosszabb az egyenes szakasz, úgy láttam az elég jól megy neked, én meg a kanyargósabb utakon vagyok a legjobb, szóval még előnyt is kapsz ezzel. - nem titok, hogy az előzési technikámon még van mit csiszolni, a reflexeim nagyon jók, de ha valakit előznöm kell sokszor vagyok tanácstalan, de már fejlődők, de így mindig a kanyarokra hagyatkozok, és nem az egyenesekre. Az egyenesekben bárki megverne, de szerencsére egyik pálya sem arról híres, hogy sok a gyors előremenet, ezért is szeretem annyira monacói Grand Hotel bal hajtűkanyarát.
- Most azt szeretném ha jó fiú lennél, de nem vetjük el a másik opciót sem, mindenképpen fejben tartom a későbbiekre nézve. - huncut kacagás tör fel belőlem, és tudom, hogy ezzel tovább szítom a tüzet mindkettőnkben, de esküszöm ha ezt az estét kibírja, akkor nem fogom sokáig váratni. Nem is érné meg, nekem sem, had derüljön ki mit tesz velünk a kémia meg egy kis mozgás kettesben. - Túl hamar fogok így is egyértelmű jelzéseket adni. - koppintok az orrára egy aprót, kicsit kizökkentve az álmodozásból.
Nem ijedek meg amikor vele szóba jön a házasság, mert tisztában vagyok azzal, hogy nem gondolja komolyan, én sem, nekünk még nem tart itt az életünk, és ez jó, mert így egyikünk sem fog előrébb menni agyban, mint a másik. Sokat segít ez a hosszú távú dolgokon, nem kell senkinek agyalnia azon, hogy a másik mikor akar arra a szintre lépni, ami még a másiknak közel sincsen. Szerintem ehhez nem feltétlen elég a szeretet, kell a megfelelő élet is, az életstílus kialakítása és számomra az álmok beteljesítése után lesz csak kivitelezhető. Előttünk az élet, az is lehet, hogy nem is kell majd házasság, mert minden tökéletes anélkül is, mondjuk nem vagyok ellene, de el tudom magam képzelni a papír nélkül is, a világ legboldogabb nőjeként, akár mellette is.
Túlságosan nagy falat neki ez az éjszaka ahogy észreveszem, de már nem csinálhatjuk vissza, ki kell bírnia velem ezt az estét szépen nyugiban, az ágyon fekve, filmezve és kajával. Mert ő kérte, hogy jöjjek át, na nem mintha én nem akarnék itt lenni, máshol nem lennék szívesebben most.
Ezért sem teszek vele semmit az ágyban csak hanyatt fekszek, egy kis megjegyzést követően.
Határozottan megráznak a későbbi történések, és nem tudok hazudni, neki sem de amúgy sem az én világom, így elmondom mi volt, próbálom szépíteni, de igazából felesleges. Ez nem olyan nagyon nagy dolog igazából, csak ebben a  helyzetben nem akarom most, hogy más is benne legyen a világunkban, van ami tényleg csak ránk tartozik, van ahova nem akarok beengedni senkit.
- Nyugodt vagyok Caesar! - mosolygok rá, de látja, hogy nem olyan őszinte a mosolyom, tele van aggodalommal, hogy ezzel őt taszítom el magamtól. Nagyon zavar, hogy ez az egész ennyire megráz, mert nem szokott, de ő érdekel engem nem akarom elijeszteni mielőtt jobban megismerném.
A mellkasához húz és jól esik a közelsége, ennyire közel még nem éreztem magamhoz ma, szóval nagyon rossz úton haladok afelé, hogy megtartsam magam neki későbbre. Nem mondom, hogy nem indultak be a női érzékeim, de csillapítom magam. Felnevetek, amikor azt mondja majd olyan egyszerűen lapátra teszem, nem vagyok én olyan. Képes vagyok bárkinek több esélyt adni, még ha nagyot hibázik is, hát még neki mennyit tudnék az én hülye fejemmel, de ráunni én senkire sem szoktam, akiket nem találok elég érdekesnek azokkal nem is kezdek semmit általában.
- Egyenlőre úgy tűnik csak egyre jobban érdekelsz. - vissza csókolom kezem a tarkójára terelve tartom magamnál őt. - Amíg nem leszel olyan, mint egy nyugdíjas addig nem lesz gond. - kacsintok rá, majd leülök engedelmesen az ágyra és megfogok egy gofrit és minden nőiességemet hátrahagyva tolom magamba. Nem tudtam, hogy ennyire jól fog esni a szénhidrát, de szerintem még egy halk nyögés is kihallatszik a számból, miközben rágok.
Akkor hagyom abba a csámcsogást, amikor meghallom, a beszélgetését a telefonba. A kaja mögül mosolyogva nézem őt. Nem teheti ezt velem, minden egyes tettével egyre jobban magához köt, túl sok a normális gesztusa, én nem értem miért nem találkoztunk korábban. Lehet csak rossz pasik kerültek eddig a közelemben, és ennek nem kellene nagy dolgonak lennie, de mégis az. Nem szorulok senki védelmére sosem tettem, de most mégis úgy érzem pontosan ez kellett nekem, hogy kiálljon értem ebben a kis dologban is, mert látta rajtam menynire felzaklatott.
Már éppen a második gofrimat tolom a számba, amikor leteszi és mellém jön. Tele szájjal próbálok neki válaszolni, de a szám elé kapom a kezem és inkább megrágom a kaját. Ha ettől nem ábrándul ki azt hiszem tényleg hozzá kell mennem feleségül.
- Ahha! - hümmögök, még gyorsan nyelés közben, hogy ne nézzen teljesen kreténnek, majd benyomom az előzetest. Adam Sandler nagy kedvenc, minden alkalomra van egy filmje, amit meg lehet nézni. Most pont csak a poénok kellenek, amin nem kell agyalni, meg nem is kell annyira figyelni rá, mert most minden más köti le a figyelmem. Miközben telefonált jobban megnéztem magamnak, szép Savannah Deneuve egy pasit stíröl, teljesen elromlottam. Melegítőben azt hiszem még dögösebb, mint amúgy, fáj ezt beismerni, de kezdek elgyengülni, nagyon komolyan. Nem baj eszek még egy kicsit és beüt a kajakóma, ami jól fog jönni ha végre vízszintesbe kerülök mellette.
- Bubis víz, nem akarok rögtön az első randin lerészegedni. - nevetek fel én is, mert már mindketten tudjuk egymásról, hogy ez a lerészegedés téma nem a mi világunk.
Kezemben még mindig a második gofrimmal, másikba egy doboz eperrel mászok fel az ágy végébe, hogy hátamat neki támasztom a háttámlának. Kicsit megigazgatom magam alatt a párnát, már amennyire tele kézzel meg tudom tenni, majd hátradőlök és várom, hogy csatlakozzon az italokkal.
- Egész biztosan már ezerszer láttad, mondjuk én is, de szerintem nem sokáig fogjuk nézni. - határozottan az elalvásra gondoltam, bár elég kétértelmű volt a dolog. Koncentrálok, a céljaimra, ha nagyon nem fogom bírni, akkor még mindig ott van a jövő hetünk, amikor egymásnak eshetünk, lesz mit kidolgozni magunkból ezután, de meg fogja érni.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyKedd Márc. 28 2023, 10:29


Savannah & Caesar

Szerintem még azt a kocsit nagyapám vette és azóta van a családi gyűjteményben, minden bizonnyal az egyik legszebb darab, ami a családom tulajdonában van mondjuk pontosan ezért elég ritkán vesszük elő, hogy aszfaltot lásson. Ha jó idő van New Yorkban, akkor valamelyik nap meg is túráztathatjuk egy kicsit. Izgatottságát látva nevetni kezdek. Reméltem, hogy örülni fog, de ekkora lelkesedésre nem kifejezetten voltam felkészülve.
-Az sajnos nem fog menni, de egy óra múlva indulhatunk...-tudom, hogy nem mondja komolyan, hiszen belehalna a bűntudatba ha kihagyná a futamot, de azért jó érzés, hogy ennyire be tudtam lelkesíteni. Mondjuk tényleg szép az az autó és egy igazi legenda. Majd szólok apának, hogy nézesse át gyorsan valakivel nehogy az út szélén maradjunk 10 perc után, mert valami elszállt bene miközben a garázsban állt.
-Nekem jó alkunak tűnik..-nevetek fel. Van még otthon néhány jó autónk amit használhat, de szerintem ez lesz majd a kedvence. Ha engem tanítgat úgysem egy vetélytársnak ad tippeket és lesz egy közös hobbink, aminek együtt is hódolhatunk, főleg akkor ha megérkezik majd az Államokba az ő autója is.
-Meg kell tanítanod tempóból fordulni..-bólintok kicsit elgondolkozva. Igazából lehet azzal sem lenne sok baj, de közel sem merem olyan gyorsan csinálni, mint ő. Ha viszont besegít abban, hogy hol vannak a határok, akkor szerintem az is sokkal jobban fog menni. Egy jobb partnerrel pedig ő is jobban fogja élvezni a hobbi versenyzést.
-Úgy legyen.-nevetek fel.
Egyszer majd mindenképp szeretnék egy családot. Alapvetően anya is szétrúgná a seggemet ha nem láthatná, hogy egyszer megnősülök, de szerencsére ilyen szempontból még nem sürget. Ő már ettől is boldog lesz, hogy van egy barátnőm akivel néha együtt lóghat egy kicsit. Kétség sem fér hozzá, hogy imádni fogja Savit, hiszen ennél jobban nehezen tudna illeni hozzám bárki. Persze kíváncsi leszek, hogy most, hogy lesz valaki stabil az életemben mennyire pörög majd rá anya erre a témára... de szerintem nem fogja túlfeszíteni a dolgot.
Akkor sem lennék sokkal nyugodtabb, ha külön lennénk, de így igazán próbára tesz a helyzet, így menekülök is inkább zuhanyozni.
Amikor visszajövök nem teljesen vagyok felkészülve a helyzetre, hogy még ebben a 10 percben is zaklatták őt, ráadásul nem is akárhogy, hiszen a szobám ajtaján kopogtattak. Ha az utcán csinálnak képet arra még azt mondom oké, de ezt muszáj vagyok valahogyan elrendezni. Az én barátnőmet senki se zaklassa a saját szobámban.
Azt mondja, hogy nyugodt, de az arca nem erről árulkodik. Magamhoz ölelem és úgy érzem szépen lassan kicsit le is enged a karjaimban. Adok egy csókot a feje tetejére majd megcsókolom az ajkait is. Keze a tarkómra siklik és most annyira ki vagyok éleződve rá, hogy nehezen tudom még ezt az apró gesztust is a helyén kezelni.
-Én még nyugdíjasként is rohadt izgalmas leszek. Sőt.. akkor kezdődik majd az igazi élet..-nevetek fel. Mire addig eljutunk egy nagyon tartalmas élet lesz a hátam mögött, de végre lesz majd lehetőségem felelősségek nélkül nyaralni, pihenni és kiélvezni mindazt, amiért megdolgoztam. Azt meg, hogy akkor majd egy csodálatos feleség lesz mellettem akivel 40 évet leéltem... vagy egy 40 évvel fiatalabb lány lesz mellettem majd megmondja a jövő. Mindenesetre nagy forma leszek még akkor is ehhez valahogy kétség sem fér.
Szépen leül enni én pedig intézem a felmerült problémát a megfelelő emberekkel, hogy bebiztosítsam hajnalban már nem fog zavarni senki minket. Basszus. Azért ez tényleg kemény. Hajnalban bekopognak a szobámba. Nem is tudom mire számított.. hogy adok majd egy nyilatkozatot? Bár gondolom neki a férfi ruhákban ajtót nyitó Savi is tökéletes válasz volt a fel nem tett kérdésekre.
Gyorsan bekapok néhány falatot és mosolyogva figyelem ahogyan tele szájjal megpróbál nekem válaszolni. Nagyon tetszik, hogy mer emberi lenni előttem.
A vodkát persze csak viccből ajánlom fel neki, hiszen egyikünk sem nagyon él ilyesmivel. Legalább egyikünknek sem kell majd azon aggódnia, hogy vajon mit művel a másik egy görbe estén. Visszamegyek hozzá a vízzel meg a gyümölcslével és oda is adom neki az üveget majd magamhoz veszek egy két dolgot én is.
Halk nevetés jön ki belőlem szavaira és odahajolok és adok egy csókot a nyakára majd én is hátradőlök, hogy a képernyőt figyelve ehessek, így legalább nem kezdek el jobban kattogni, hogy mennyi mindent szeretnék vele csinálni a filnézésen kívül. 2 gofrival, 3 palacsintával és egy rakat gyümölccsel később úgy érzem már teljesen dugig vagyok és csak reménykedni tudok benne, hogy az eltelített hasam kicsit legalább visszatart majd attól, hogy tovább szenvedjek a közelségén. Ha végzett elpakolom a romokat megiszom a maradék üdítőmet majd lenyomom a lámpát.
A film még javában megy, de nem baj legalább segít majd egy kicsit az elalvásban. Tényleg eléggé elfáradtam. Igazából még az ideutat sem pihentem ki teljesen, tegnap este buliztam, ma meg már nem is tudom hány órája vagyok folyamatosan úton. Persze, ha most azt mondaná, hogy szabad a pálya biztos egyből megébrednék, hogy csatasorba álljak a szolgálatában. Bebújok a takaró alá és őt is betakarom.
Áötelelem a csipőjénél és közelebb húzom magamhoz. Kap egy rövid csókot az ajkaira hogy ne feszítsem túl a határaimat.
-Jó éjt szépségem..-még mindig mosoly pihen az arcomon. Néhány órát tényleg aludnunk kell, bár erre sok időnk nem lesz. Remélem azért ő is tud majd aludni, bár szerintem mostanra már ő is kellemesen kimerült lehet akárcsak én.

Nehezen ébredek meg az ébresztő hangjára, de gyorsan ki is nyomom. Hagynám még egy kicsit pihenni Savit, amíg én rendbe szedem magam, mert olyan merevedéssel kelek, hogy nem is tudom mikor volt ilyen utoljára. Óvatosan mászok ki mellőle és a lehető leghalkabban rendelek reggelit a szobába. Kicsit felfrissítem magam a fürdőszobában. A mostani rendelés még gyorsabban megérkezik, mint az esti. A pincér behozza a reggelit és elviszi az esti maradékokat.
Az egyik függönyt félig elhúzom és odasétálok Savihoz. Fölé hajolok és arcon csókolom.
-Jó reggelt, szépségem. Teát vagy kávét kérsz reggelire?-kérdezem amikor már látom, hogy nyílik a szeme és megmozdul. Rendeltem mindkettőt szóval válogathat.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyKedd Márc. 28 2023, 11:44

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Sz
eretném azt hinni magamról,hogy egy átlagos lány vagyok, átlagos elvárásokkal, de ez nem igaz. Nekem nem kell virág, ami azért elég sok pasinak megkönnyíti az életét, nekem elég egy kocsi, mondjuk pont egy Ferrari, ami olyan boldoggá tesz, hogy félévig le se tudom vakarni az arcomról a mosolyom. Annyira könnyen kiismerhető vagyok, így abszolút jó felé kacsingat velem Caesar is, amikor csak úgy lazán közli velem, hogy milyen szépség áll a garázsban. Nem mondom, hogy olyan hű de nagyon gyakran lenne lehetőségem egy ilyenbe beleülni, mert sajnos nálunk minél nagyobb a lóerő annál nagyobb a szerelem és ezek a régebbi autók még annyira nem voltak megáldva sebességgel, bár a normál városi autókon ezek is túltettek jócskán.
- Túl lelkes voltam ugye? - kérdezem tőle miközben még mindig csillog a szemem a boldogságtól. Nem csak Monaco szeret engem, de az élet is, szerintem valamit nagyon jól csináltam eddig életem során ha ilyen jó dolgokat dobál nekem a sors. Vagy csak szimplán egy mázlista vagyok, millió lehetőséggel és mindig a legjobbat ragadom meg, megérzés, maradjunk annyiban.
Nem esik nehezemre bárkit arra tanítani, ami nekem az anyatejjel jött be az életembe, sőt, örülök ha valaki vevő rá, hogy egy lánytól tanuljon meg olyanokat, ami egy férfiak által uralt sportban tudni kell. Sokat gondolkodtam azon amikor azt hittem végleg vége a pályafutásomnak, hogy mit csinálnék. Megfordult a fejemben, hogy amatőr gokart csapatot kellene alapítani, nevelni a jövő nemzedékét és sokkal jobban tolni a csajokat ebbe a versenybe, de persze nem háttérbe szorítani a fiúkat sem. Ott kiélhetném magam legalább a tudásom nem veszne kárba. Persze ez még terv maradhat amellett is, hogy versenyzek és ha már találtam egy ilyen jó partnert lehet még ebben is benne lenne, és nem kellene teljesen egyedül csinálnom, ami azért nagy segítség lenne. Persze a bátyám kapva kapna a dolgon, hogy beszálljon, mert ő is fontosnak tartja, hogy a legyen jövője ennek a sportnak és ne csak holmi média szenzációvá fajuljon az évek alatt, amatőr pilótákkal. Na meg persze tökéletes alkalom lenne arra is, hogy Caesar és a tesóm megtalálják a közös hangot, ami nekem a világot jelentené. Már a fejemben forog a kép, ahogy ezek ketten együtt vetik bele magukat a tervezésbe, vagy egy éjszakába, na jó lehet oda én is velük tartanék, de nem tenne boldogabbá semmi, mintha a másik felem ilyen jóba lenne a pasimmal.
Egyre bizonyosabbá válik számomra, hogy nagyon fogják őt kedvelni, az aki ilyen mértékben képes még ilyen apróság elől is megpróbálni megvédeni engem, az a srácoknál ezer százalék tarolni fog. Meg persze nekem is nagyon imponál, hogy nem vállat vonva ül le enni, hanem intézkedik, amit persze nem várnék el tőle, mert ha csak elengedi a dolgot sem állnék fel sértődötten, de így azt hiszem jobban tisztelem őt a tettéért.
Megnyugszom, tényleg megnyugszom, a közelsége, na meg a kaja és a fürdés utáni frissesség érzet igencsak javítanak a közérzetemen. Az édes íz még tud fokozni a kedvemen, a boldogság szintem gyorsan kúszik a fellegekbe, és önelégülten húzom magam fel az ágy felső részére, hogy nekieshessünk a filmnek.
Nem tudom mennyi kaját tömtem magamba, mert szerintem folyamatosan ettem, amíg bírtam tartani a szemem nyitott állapotban. Néha éreztem, hogy elgyengül a szemhéjam, így befejeztem a kajálást és megittam a vizet. Hamar érezte Caesar is a végét a napnak, így csak bebújtam mellé a takaró alá és a fejem a mellkasára téve elég gyorsan el is aludtam, mert a film második felére már egyáltalán nem emlékszem, legalábbis estéről nem.
Reggel még arra sem ébredtem fel, hogy már nincs mellettem, szóval nagyon kifáradtam tegnap, túl sok volt az izgalom meg a történés, de ezek után el sem tudom képzelni mi lesz a mai nap után. Ez lesz a hétvége csúcspontja, az izgalom faktorom maximumon fog pörögni, ahogyan én is, már előre sajnálok mindenkit akit ledöntök az energiámmal.
A hangjára kelek fel, és fogalmam sincs mennyi lehet az idő, csak kábán pislogok, mire felfogom mit kérdezett,a fejemre húzom a takarót. - Kávét. - dünnyögöm fáradtan, pedig már bőven pattannom kellene és készülni. Gyorsan dobom le erre a gondolatra a takarót, és pattan ki a szemem. Rámosolygok, mert kellet egy kis idő az ébredés után, hogy feleszméljek mi van körülöttem, és, hogy milyen rohadt szexi, hogy már kora reggel azon jár az agya, hogyan tegyen boldoggá.
- Szóval még nyálas arccal is azt mondod,hogy szép vagyok? - kérdezem kicsit pimaszul, miközben nyújtózkodok egyet. Felkelek és lassan botorkálok oda hozzá, és megölelem. - Szóval nem álmodtam, hogy az első éjszaka máris az ágyadba tudnál hozni? - adok egy puszit az arcára és elindulok a fürdő felé, hogy megnézzem mennyire festek rémesen a kelés után. Nem húzom be magam után az ajtót, csak egy gyors vizitre jövök be, és már megyek is vissza, hogy lehúzzam a kávémat. Nem teszek bele semmit, csak a tömény koffeinre van szükségem, igaz még a nap folyamán magamhoz fogok kapkodni jó nagy adag koffein bombákat, ismerve magam.
- Remélem készen állsz a futamra. - teszem le a csészét miután már masodperc alatt magamba öntöttem mindet. Nem nagyon tudok ilyenkor enni, így a reggelit kihagyom és még egy puszit nyomva az arcára tűnök el a fürdőben, hogy felvegyem a nadrágom, de az ingembe nem bújok vissza, jólesz nekem a szállodáig az ő pólójában, valószínűleg már úgyis minden oldalon ebben feszítek.
- Ugye azért eljössz velem a szobámhoz, nem akarok egyedül végigvergődni az esetlege kérdéseken. - ülök le az ágyra, megvárom ameddig megreggelizik, mert attól, hogy nekem pár másodperc alatt kipattant a szemem és elindult a pörgés, nem várom el tőle, hogy ugyanígy tegyen. Meg kell szoknia, hogy nem vagyok a reggel sokáig ágyban fekvős lány, hiába kezdődik a futam délután, azért addig még rengeteg a dolgom, vagyis a dolgunk. Össze kellene pakolnom a hazaútra, ami a mostani helyzeteban a legnehezebb búcsúm lesz Monacotól. Mielőbb el kellene mennünk a pályára, hogy megnézhessem mit művelnek vele a fiúk ha bedobom őt közéjük, a kisördög énem már alig várja, hogy kiderítse, de igazából tudom, hogy rohadtul kedvelni fogják és csak azért vagyok ennyire bezsongva.
- Ma lehet egy kicsit meg kell válj tőlem, és mellette majd le kell foglalnod apámékat is. - pislogok rá könyörgő tekintettel. Nem teljesen volt tiszta eddig, hogyan fogom megejteni a találkozót a jövő heti ideiglenes csapatom főnökével, mert ilyenkor nem nagyon szoktam eltűnni a szemük elől, de most lehet lesz egy nagyon jó a partnerem ebben. - Nagyjából fél óra lesz az egész és csak, hogy tudd mennyire fontos ez nekem a jövőm a tét, szóval remélem elég kemény vagy. - amikor nagyon szeretnék valami angyali mosollyal tudok nézni bárkire, ahogy most rá is, de azért nem akarom nagyon befolyásolni sem, és rávenni olyanra amit nem szeretne.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyKedd Márc. 28 2023, 14:09


Savannah & Caesar

Túl lelkes? Van olyan egyáltalán?
-Tökéletes vagy.-mosolygok rá, még akkor ha egy fél perccel ezelőtt még konkrétan ugrált örömében, de ettől csak még jobban tetszik nekem. Kétség sem fér hozzá, hogy mennyire jól megleszünk. Nem tudunk kifogyni a témákból és valahogy folyamatosan mozgásban tartjuk egymást és akkor még igazán nem is estünk egymásnak.
Egyre izgatottabb vagyok a jövőhéttel kapcsolatban is, hogy láthassam igazi forma autóban ahogyan megmutatja, hogy mit tud. Majd az is át kell beszélnünk, hogy tud-e esetleg valahogy gyakorolni, vagy vigyem-e el szimulátorozni vagy van-e olyan ember ott New Yorkban, aki kicsit fel tudja készíteni őt főleg fejben. Fizikailag 1 héttel a teszt előtt már nem nagyon tudnak segíteni, de szerintem azzal nem is lesz gond, főleg, hogy valószínűleg nem kell egy teljes futamot végigcsinálni csak megnézik az idejét meg ilyenek. Gondolom én legalábbis. Soha nem voltam ebben ennyire benne.
Talán idővel kicsit jobban bele tudok tanulni.. mármint ha az apja nem ver agyon amikor megtudja, hogy mennyire támogatom a lánya versenyzését annak ellenére, hogy tudom, hogy nem feltétlen szeretné a kislányát a pályán látni. Nekem úgyis csak az a fontos, hogy Savi arcán azt a mosolyt lássam, mint amit odalent, amikor elmondtam neki, hogy milyen kocsi vár minket haza.
Szerintem mindketten tele ettük magunkat, mert lassan csendesedünk el miközben eszünk és mivel látom, hogy egyre nagyobbakat pislog úgy érzem itt az ideje a lámpaoltásnak. A feje a mellkasomon pihen meg. Senkivel sem szoktam együtt aludni mégis valahogy olyan természetes ahogyan így hozzám simulva fekszik, hogy gyorsan és könnyen alszom el.
Óvatosan hagyom magára reggel amíg kicsit elrendezem magamat és csak akkor ébresztem fel amikor már a reggeli is itt van.
-Igenis, hölgyem..-mosolyodok el miközben ő még egy pillanatra eltűnik a takaró alatt. Kitöltök neki is és magamnak is egy kis kávét, de mivel nem mondta hogyan ízesítsem, így az övét nem bántom tovább az enyémbe megy egy kis tej és cukor.
Hirtelen dobja le a takarót, mintha csak most jönne rá, hogy milyen nap van ma.
-A legszebb..-válaszolok neki és felé fordulok amikor odaér hozzám. Magamhoz ölelem és adok egy csókot a homlokára.
-Nem álmodtál. Én és a seggem totál elcsábítottunk..-vigyorgok rá és követi a tekintetem amíg el nem tűnik a fürdőben. Én elkezdek enni, hogy ne húzzam az időt még elég sok mindent el kell majd intéznünk és kicsit tovább aludtunk, mint eredetileg terveztem, de nem baj mindennel körbe fogunk érni.
Kicsit megállok a rágásban amikor csak úgy feketén megissza a kávét.
-Juujj.. te tényleg egy állat vagy..-csóválom meg a fejem mosolyogva de még a hideg is kiráz egy kicsit ha elképzelem úgy a kávé ízét. Közelebb hajolok hozzá, hogy kényelmesebben tudjon egy puszit adni az arcomra.
-Készen állok!-jelentem ki teljes magabiztossággal. Ő elvonul néhány percre én addig elkezdek bepakolni a bőröndömbe miközben egy fél croissant lóg ki a számból. Nincs sok holmim és igazából egy részét kint is hagyom, hogy fel tudjam venni.
Kérdésére elmosolyodok de meg kell várnia amíg lenyelem az utolsó falatot.
-Persze. Mindjárt mehetünk..-bólogatok. Befejezem a reggelit és elvonulok a fürdőszobába egy fogmosásra, öltözködésre és összeszedem onnan is a cuccaimat. A maradék holmimat is bepakolom, magamhoz veszem a telefonom, a tárcám és egy másik napszemüveget, mert a tegnapi azt hiszem még vagy Savinál van vagy a kocsiban vagy elhagytuk valahol, de ennyi baj legyen.
-Bízd rám, szépségem.. tartom majd a frontot.-kacsintok rá. Nagy a pofám, de ott már biztos nem fogom ilyen könnyen kezelni, de ha dolga van akkor dolga van. Szívesen besegítek, ha arra van szüksége ráadásul anélkül, hogy különösebben kifaggatnám a részletekről.
-Na gyere.. menjünk..-nyújtom felé a kezem amint elkészültem mindennel. Ha elfogadja kézenfogva indulunk lefelé. A recepción kifizetem a plusz költségeim és ott hagyom a bőröndömet, hogy küldjék ki a reptérre a gépünkhöz és kikérem a kocsit is. Felveszem a napszemüvegem és visszalépek a barátnőmhöz miközben hátrafelé fordítom a sapkámat, így tudok lopni egy gyors csókot az ajkairól.
-Itt az idő. Savisar 1. nap.-a kezembe fogom a kezét és elindulok kifelé. Sok kihívás vár ránk még ma, de nem tétlenkedhetünk, hiszen az idő csak úgy repül és mi még konkrétan sehol sem tartunk semmivel. Kint megállunk az épület előtt és már látom is a szemem sarkából, hogy egy-két fotós felbukkan és már lövik is a képeket. Mivel nem másznak az arcunkba így nem foglalkozok velük különösebben. Ezen most kár lenne felakadni akkor is elkészülnek azok a képek és már úgyis tudják, hogy velem volt egész éjjel.
-Ki vezet?-kérdezem amikor látom, hogy hozzák a kocsit. Úgy lesz ahogyan szeretné szóval a válaszától függően ülök be az utas oldalra vagy a kormány mögé. Tényleg nincs messze az ő szobája pár perc alatt át is jutunk bár erezhetően sokkal erősebb a forgalom, jobb is ha majd gyorsan letesszük a kocsit, mert a közelgő rajt időpontja miatt egyre jobban be fog állni a közlekedés. Amikor átérünk az ő szállodájához kiszállok. Vajon már itt össze fogunk futni valakivel vagy csak a pályán?

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyKedd Márc. 28 2023, 16:34

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

D
élelőtt, sőt még délután is nagyon nagy volt a szám, hogy nem fogok tudni aludni a nagy izgalomtól, de a hétvége első napjára is túl sok izgalom jutott nekem, szóval elég gyorsan álomra szenderültem, igaz kicsit fura volt, hogy nem egyedül nyomott el az álom, de azt hiszem hozzá tudnék szokni, ha minden este így aludhatnék el. Mivel már nem egyszer bizonyította egy fél nap alatt, hogy biztonságban érezhetem magam mellette, így még jobban esett hozzábújni az éjszaka és még egy csöpp félelmem sem volt azzal kapcsolatban hogy már rögtön itt tartunk, pedig még alig ismerjük egymást úgy igazán. Már elég sok oldalamat látta, de ha lenyugszanak a kedélyek és nem leszek ekkora fordulatszámom pörgetve, akkor majd megmutatom neki, hogy normális is tudok lenni,csak nagyon nehezemre esik, bár nem mutatta jelét, hogy erre az énemre is kíváncsi lenne.
A reggel egy kicsit nehezen indul, egészen addig nem mutatok különösebb életjelet felé, ameddig eszembe nem jut mi lesz ma, mennyi minden fog ma történni, akkor viszont gyorsan kelek az ágyból.
A bókjára elpirulok egy kicsit, de az ölelésébe temetem magam, így el tudom takarni a zavaromat Nem gyakran kapok olyan bókokat, ami érdekel is, mondjuk inkább elég ritkán. Sokan dicsérnek, de a legtöbbre csak mosolygok és nem vált ki belőlem semmit, az ő szavai azért egy kicsit máshogy hatnak rám.
- Na becsüld túl magad, csak a feneked miatt vagyok most itt. - nyújtom rá a nyelvem pimasz beszólásom után, majd kap egy puszit, mielőtt másodpercekre keresek egy tükröt. Mivel annyira nem vészes a helyzet és egészen tetszem magamnak a cuccaiban visszamegyek hozzá, hogy benyomjam a kávét. A szavai először hirtelen érnek, de csak vigyorgok szende kis arcommal is felhúzom a vállam.
- Kelleni fog, hogy végig csináljam a mai napot. - amikor már fáj a lábunk a sok meneteléstől, a testünk elfárad a szurkolástól ,az izgalomtól akkor majd megérti miért is volt olyan jó ez a laza kis koffein a szervezetemnek.
Gyorsan rendbeszedem azért magam, mert bár smink már nincs rajtam, mert mindent lemostam az este, nem akarok úgy kinézni, mint akin átment egy kamion. A hajamat csak laza copfba fogom, majd a szobámba kezdek vele valamit. és csak a nacimba bújok bele.
Az ágyon ülve várom, hogy teljes pompájában kilépjen a fürdőből és amikor meglátom felállok. Indulásra készen megyek oda hozzá, mielőtt máris rázúdítom a mai feladatát.
- Nem tudod mennyire hálás leszek ezért. - kap egy csókot, nem lenne kötelező az apámmal diskurálni amíg én tervezem a jövő heti futamomat, de megteszi és ezért hálás vagyok neki, mert addig sem velem lesznek elfoglalva majd.  
Hamar leérünk a portára, ahol már várom az első vaku villanást, de bent nem vár semmi, szóval tényleg intézkedtek és tiszta  a terep, egészen addig, ameddig nem megyünk ki a levegőre. Mielőtt belevetnénk magunkat a fényképezők áradatába kapok egy csókot.
- Minden percét élvezni fogom. - mosolyogva lépek ki az ajtón a kezét fogva, nem mintha nagyon titkolni akarnám bárki előtt mi a helyzet. Nem vagyok én olyan nagy sztár, hogy ez sok mindenkit érdekeljen, de azt hiszem Monacoban mégis annak számítok, de csak mert a vezetéknevem Deneuve és Monacoban elég nagy szám a verseny, amiben igencsek dominál ez a név.
A kocsi hamar előkerül, ami ad egy kis biztonságot majd, de ameddig nem ülünk meg mosolygok és igyekszem nem mutatni, mennyire elegem van már, hogy nem lehetünk csak kettesben, és minden lépésünket figyelik.
A kulcsot neki adom, válaszolva a kérdésére, majd megfogom és magamhoz húzom egy hosszú csókra, hátha ez egy ideig kielégíti a fotósok érdeklődését és mondjuk az én szobám körül nem fognak lézengeni.
- Szerintem elég szexik vagyunk együtt, legyen jó napjuk. - mosolygok rá, majd beülök az anyósülésre. Még egy sztori amiről majd írhatnak,
“A Deneuve lány átadja a kormányt, vajon ezzel jelzi, hogy már nem kíván részt venni a  versenyeken?” - nagyjából ilyen elvetemült dolgok szoktak egy ennyire átlagos dologból kihozni. De lesz min nevetni a este a repülőn, mert hiába tanácsolom azt mindenkinek, hogy ne nézegesse a saját magáról szóló cikkeket én megyek enek ellen a legjobban, mert képes vagyok órákig magamról olvasni a hülyeséget.
Pár perc alatt érünk a szállodához, ahol gyorsan megkeresem a tegnapi cinkosom az itteni parkoló fiú személyében, aki ügyesen kicsempészte nekem a kocsit, és odaadom neki a kulcsot, hogy tegye vissza oda ahonnan tegnap elvette. Szép borravalóval köszönöm meg neki a segítségét és Caesarral magam mellett indulok a bejárat felé.
- Savi! - kapom hátra a fejem. - legalább mondd, hogy nem várost nézni vitted el! - néz rám kétségbeesetten a bátyám. A feje piros, a légzése szapora, futni volt, egy kis levezetés a futam előtt, megértem, muszáj egy kicsit kitisztítania a fejét, elég szar helyzetből indul majd ma a tegnapi bénázása miatt.
- Úgy ismersz? - nézek rá kicsit sértetten.
- Hello Caesar! Üdv a családban! - nyújtja a kezét felé, én elengedem, hogy haverkodjanak, bár lehet nem a nyílt utcán kellene egymásra borulniuk, mert abból már én sem tudom mit hoznának ki, ha a híresebb testvér is jelen van.
- Holnap megyek haza anyához, mindenképpen beszéljünk erről hugi! - kacsint felém majd elindul felfelé a szobájába. Meglepetten nézek utána, de csak elnevetem magam mennyire egyszerűen ment, bár a bátyám pontosan olyan, mint én, így ha valakit én kedvelek azt általában ő is szokta.
- Ez elég fura volt. - nézek Caesarra, majd elindulok a bátyám után, csak én a lépcső helyett a liftet választom.
Gyorsan érünk a szobához, előkeresem a kulcsot és sebesen csukom be magunk mögött. Nem akarok több mindenkivel összefutni, úgy, hogy az emeleten van apám szobája is, bár szerintem ő ilyenkor már nem tartózkodik benne.
- Adj fél órát és kész vagyok, fogalmam sincs mi van a minibárban, de foszd ki nyugodtan ha még éhes vagy vagy szomjas. - nem nagyon hagytam reggelizni, szerintem a túl gyors reakcióm nem hagyta őt sem nyugodtan enni, így most adok neki egy kis időt, hogy megpihenjen a nagy nap előtt.
Kiveszem a cuccaimat a bőröndből, mert én sosem pakolok ki belőle, és behúzom az ajtót magam mögött a fürdőben.
Viszonylag hamar elkészülök és lépek ki teljes pompámban, a mai napra tökéletesen kiválasztott ruhámban.
- Ezt majd otthon visszakapod. - dobom be a pólóját a bőröndbe a többi cuccommal együtt, majd ledobom magam egy kicsit a fotelbe.
- Nagyon izgulok. - vallom be neki markolászva a fotel karfáját.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzer. Márc. 29 2023, 11:42


Savannah & Caesar

Szorosan az ölelésembe bújik, de persze most sem veszünk el teljesen a romantikázásban hanem teret kap a szokásos hülyeségünk. Valószínűleg pontosan ezért nem vagyok beszarva attól, hogy tényleg megpróbáljam vele azt, aminek másokat a közelébe sem engedtem. Nevetve nyugtázom a beszólást és szinte ösztönösen a seggére csapok a tenyeremmel, de még időben megállítom a kezemet. Még nem... még nem szabad.
Igyekszem, hogy gyorsan készüljek el és ne kelljen túl sokat várnia rám. Pakolás után részemről mehetünk is.
-Igen?-veszek elő egy szemtelen mosolyt, de tudom, hogy nem arra gondol. A csókját viszonzom, sőt az egyik kezem az arcára simul és egy kicsit meg is döntöm őt hátra majd elengedem, hogy a kezét foghassam a kezembe és nekiinduljunk a következő állomásnak.
Egy ilyen szállodában komolyan veszik az ember kérését, főleg ha valaki annyi pénzt hagy itt, mint én, így legalább az épületen belül nem kell számolnunk a fotósokkal. Legalább ezzel szépítettek kicsit a hajnali bakijukon.
-Hát még én..-mosolygok rá miközben elhagyjuk az épületet.
A kulcs az én kezemben landol, ezek szerint én leszek a sofőr és ez nekem tökéletesen megfelel. Magához von egy csókra, ezzel dobunk egy csontot az újságíróknak, amivel legalább egy időre elfoglalhatják magukat, hiszen a tegnapi illetve az esti hírek sem elégítették ki teljesen a kíváncsiságukat.. bár lehet, hogy ez egyébként lehetetlen.
Átvezetek a másik szállodához, ahol Savi gyorsan le is rendezi a kocsi kérdést. Ezek szerint az nem is jelent majd külön megállót. Átkarolom Savi vállát amikor elindulunk befelé. Illetve csak elindulnánk, mert a neve hallatszódik a hátunk mögül. Érdeklődve fordulok meg én is és azonnal felismerem, hogy ki is érkezik meg hozzánk. Egy pillanatig nem tudom eldönteni, hogy haragos-e vagy csak kimelegedett a kocogástól, de nem úgy néz ki mint aki éppen a fejünket készül venni. Leveszem a napszemüvegem és a pólóm nyakába akasztom.
Széles mosoly jelenik meg az arcomon és kezet fogunk.
-Szia! Köszi.-köszönök rá, de nem is tartom fel sokáig, hiszen gondolom millió dolga van és ha a mai nap folyamán nem biztos, de máskor biztosan lesz még időnk beszélgetni.
Csak akkor tudatosul bennem, hogy a nevemen szólított amikor már eltűnik, gondolom már olvasott mindent a neten, ezért nem kellett konkrétan bemutatkoznom neki. Elég sok mindent elő tudnak túrni a múltamból és a nem létező szerelmi életemről, de vagy nem volt elég idejük még ehhez a bátyát nem érdekli annyira, hogy mit olvas. Nekem is fel kell készülnöm majd, hogy valószínűleg olyan cikkek jöhetnek szembe velem mint például "A New York-i playboy örökös már Monacoban is kivetette a hálóját.". Érdekes lesz az egyszer biztos.
-Fura? Tök laza volt..-vonom meg a vállamat. Sok dologra fel voltam készülve, de arra nem, hogy ez ennyire könnyen fog menni. Egy ember kipipálva.. már csak az apjával és az egész csapattal kell majd szembenéznem.
A szobáig mással már nem is találkozunk szóval minden további a pályára marad.
-Csak nyugodtan.-mosolygok rá és a hűtőből kiveszek egy vizet, aminek a felét le is húzom egyből. A többi majd marad későbbre. Eldőlök az ágyon és ráveszem magam, hogy átnézzem az üzeneteket, amiből elég sok felgyűlt tegnap óta. Gyorsan fel is hívom az egyik beszállítót, akitől késett a szállítmány ezzel igen komoly kellemetlenséget okoztak tegnap a klubban. Direkt fix időpontokban kérek mindent, hogy ne nyitás előtt 1 órával kelljen még kipakolniuk és feltölteni a hűtőket. Az ablak előtt állva veszekszem még a fuvarszervezővel amikor Savi elkészül.
Felvont szemöldökkel fordulok felé és azonnal meglágyulnak a vonások az arcomon miután végigfut rajta a tekintetem. Kicsit el is vesztem a fonalat a beszélgetésben, de a lényeget már elmondtam, így egy "többet ne forduljon elő" felszólalással le is zárom a beszélgetést.
-Meg is tarthatod.. legalább mindig lesz nálad valami tőlem..-bár már most tudom, hogy mindenfélével el fogom őt halmozni az élményeken kívül, de akár emléknek is megtarthatja már elég sok minden kötődik ahhoz a pólóhoz. Leülök egy kicsit az ágy szélére vele szemben.
-Most hogy már látom a mai öltözeted.. én is..-jajj bassza meg.. nagyon... NAGYON keveset takar az a felső és szerintem nincs férfi a világon, aki ne találná kívánatosnak a fekete csipkét egy nőn. Nem azon izgulok, hogy hányan fogják megnézni, hanem hogy vajon én tudok-e majd bármi mást nézni rajta kívül.
-Nagyon jól nézel ki..-dicsérem meg az ajkamat harapdálva. Én hülye még azt gondoltam, hogy tegnap volt nehéz dolgom, de sikerült túlszárnyalnia a minden eddigi vonzalmamat amit iránta érzek.
-Tudok valamit amivel ellazíthatlak...-vigyorgok rá, majd egy kicsit a tenyerembe temetem az arcomat.
-Bocs.. tök hülye leszek ma, ha így nézel ki..-mondom egy kicsit lemondóan. Már előre sajnálom magamat egy kicsit. Nem az volt a tervem, hogy egész nap nyálcsorgatva szaladgálok utána, mint egy kiskutya.... de szerintem ez már el is dőlt. Felállok és odasétálok hozzá. Felényújtom a kezemet és ha elfogadja akkor felhúzom őt a fotelből, hogy magamhoz öleljem.
-Savi.. most vagy elindulunk emberek közé.. vagy sosem indulunk el, mert problémássá fog válni, hogy ne szúrja ki mindenki, hogy mennyire tetszik nekem a barátnőm..-mondom majd adok egy csókot a nyakára... nem mintha ezzel segítenék a helyzetemen.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzer. Márc. 29 2023, 14:47

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

K
önnyű menetnek tűnik így előre a mai nap, ha nem vesszük bele a találkozómat a csapattal, akik képesek lehetnek arra, hogy végre elinduljak valami teljesen egyedül, apám árnyékából kimászva. Meg, hogy ez lesz az első futamom évek óta, mint személyesen jelenek meg, ami nekem igazi izgalom, ja és igen itt van Caesar, aki olyan könnyen húzott csőbe engem és a fejem, na meg a szívem, hogy magam is meglepődtem rajta. Mindegyik olyan dolog, amit akartam, ha nem is tudtam mindenről, hogy akarom, most már tiszta, hogy nekem kell mindez amit ma megkaphattam, vagy tegnap. Túl sokat akarok, ez igaz, de ameddig képes vagyok mindenért megküzdeni foggal körömmel, addig meg is érdemlem szerintem.
A műsort leadtuk a fotósoknak, nem áll szándékomban titokban tartani azt, ami ennyire nyilvánvaló, hadd lássa meg akit érdekel, hogy erre a csajra már nem igazán lehet hajtani, na nem mintha ez bármikor gát lett volna bárkinek is.
A kocsival elég hamar a szállodához érünk, ahol azt hiszem meg is van az első megmérettetésünk, bár igen erős kifejezés erre, mert a bátyám kifejezetten simán viszonyul az egészhez. Lehet tudja, hogy úgysem bírja mellettem majd, így nem erőlködik, de még nem ismeri, és szerintem neki fog akkor a legnagyobb meglepetést okozni Caesar rajtam kívül. Vagy a másik opció, ami azért valószínűbb számomra, hogy olvasott róla, sok rosszat és tudja ha valakit ennyire lehúznak, akkor az nagyrészt csak pletyka lehet. Elég sokszor van a pletykaoldalak elején, hogy éppen mit művelt az éjszakában egy rosszabb futam után, a lapok szerint volt, hogy erősen szer függő lett, pedig soha nem nyúlt semmihez, ő nem olyan, még a vizsgálatok is igazolták, de valamiért mégis ezzel próbálkoztak be nála. Szóval ő tudja mennyire nem szabad hinni a pletykáknak és bízom benne, hogy meg akarja majd ismerni Caesart és saját maga kialakítani egy képet róla.
- Ő volt a bátyám, ha őt megnyerted ennyivel, akkor azt hiszem elég ügyesen választottam. - mosolygok rá, mielőtt elindulunk a szoba felé.
Gyorsan tűnök el a fürdőben, hogy elkészüljek. A ruhám tökéletes, nagyon sok szenvedésembe telt kiválasztani, nem azért mert annyira fontos volt nekem, hogy órákig válogassam, hanem anyám túlságosan élvezte, hogy végre vásárol a lányával. Ő magassarkút javasolt ehhez a szetthez, ami jobban emelt volna a popsimon szerinte, de nem lett volna túl kényelmes és én szeretem a kényelmet. Nem igazán szoktam amúgy sem magasban járkálni, fáj a lábam és ennyi nőiesség lehet nem bújt meg bennem, hogy állandóan tipegjek bennük.
Kilépve az ajtón hallom, hogy valakivel nagyon haragosan diskurál, így kicsit furán nézek rá, mire összeér a tekintetünk én mosolygok ő megenyhül és hamar leteszi a telefont.
- Nyugodtan befejezthetted volna a lefejezését annak a valakinek.- kacagok fel, de közben úgy érzem összenyom az izgalom belülről.
Őszintén vallom be neki, hogy mennyire izgulok ma minden miatt, a szívem olyan hevesen ver, hogy úgy érzem mentem kiesik a helyéről, a megjegyzésére mégis felkacagok.
- Túl sok? - lehet nem takar valami sokat, de nem gondoltam volna, hogy ma úgy megyek a futamra, hogy valaki már abszolút nem akarja, hogy más is szemet vessen rám. Mentségemre szóljon, hogy nagyon hasonlóan öltözök a mindennapokban is, de nem hiszem, hogy ez bármiféle féltékenységi rohamot fog szülni benne, sokkal inkább mással lesz probléma majd odalent. Nem baj, majd azon is dolgozni fogunk, hogy ne legyen azzal sem gondja.
- Én szeretem ha tök hülye vagy, tudom, hogy úgysem fogod túlfeszíteni a határaimat. - ilyen téren is hiszek benne, hogy akármennyire bolondítom most meg ezzel a szettel, nem fog rám mászni, mert teljesen megérti miért mondok nemet még mindig a szexre vele. Nem mintha én nem vonzodnék hozzá túlságosan is, de még egy nap sem telt el, persze nagyon sokat fog a mai nap hozzátenni az engedékenységemen, de azért nem mondanám, hogy este már alá is fekszek.
Megfogom a kezét és az ölelésébe bújok, ami ad egy kis nyugalmat és lassul a szívverésem, egészen addig, amíg be nem lépünk a boxutcába, de ott elég lesz, hogy összeszedjem a gondolataimat.
- Most lennék nagyon gonosz, de látom mennyire megszenveded, hogy a kedvemre tegyél. - szájon csókolom, majd elindulok az ajtó felé. A bőröndömet mindig intézi valaki így nem kell foglalkoznom vele, mivel alapból nem rámoltam ki nem kell szenvednem az összepakolással sem.
A portán leadom a kulcsom, mert ide már nem szándékozok visszajönni, cinkosan kacsintok a parkoló fiúnak, aki elintézte nekem a kocsit este, ő mosolyogva integet. Szeretem ezeket az embereket, akik azért dolgoznak, hogy nekünk könnyebb legyen az életünk egy ilyen kemény hétvégén, mindenkit megbecsülök és igyekszem egy percig sem azt a látszatot kelteni, hogy ők vannak értünk, hanem mi egymásért vagyunk.
Pár perc sétára vagyunk a pályától, de közeledve hozzá egyre jobban múlik az izgalom.
- Remélem már minden okés odalent. - kacagok fel, amikor meglátom a piros ágaskodó lovacskás boxokat. - Akkor showtime! - csapom össze a tenyerem, majd az egyiket felé nyújtom.
Apu sehol, a csapat nagy része sehol, Juan siet oda hozzánk nem éppen boldog mosoly az arcán.
- Próbáld meg elkerülni az apád drágám! - teszi a vállamra a kezét. Nem tudom ez most jó vagy rossz, apu ideges valószínűleg, de miattam vagy a kocsik miatt.
Meglátom apu vörös fejét közeledve az egyik pilótához, de csak az aggódó arcát látom és hogy tanácstalan, nem tudom mi a baj, ennyiből még én sem tudok rájönni, de remélem nem az egyik kocsival adódtak komolyabb gondok.
Elengedem Caesar kezét, és minden figyelmeztetés ellenére megyek oda hozzájuk.
- Apu? - nézek rá kérdőn, mire mindenki rám emeli a tekintetét, szóval akkor nem a kocsival van baj, hanem én vagyok a ludas valamiben.
- Egy éjszaka alatt kell megtudom, hogy a lányomnak pasija lett, és hogy a jövő héten Barcelonában rajthoz áll, és mindkettőt a netről. - lefagyok teljesen, ezt hogyan derítették ki a firkászok?
- Meglepi? - próbálom nem rémült képpel nézni rá, de tudom, hogy ennek vagy nagyon rossz vége lesz vagy nagyon jó, a köztes itt most nem játszik.
- Anyád azt mondta engedjek a gyeplőn, de Savannah, ha bármi bajod lesz, akkor soha többet nem ülhetsz itt autóba, és tudod, hogy el tudom intézni egyetlen szavamba kerül. - odelép mellém, majd elnéz mögöttem Caesar irányába. Nem tudom, hogy ez mit jelent, mármint amit mond, szabad utat, vagy fenyegetés és lebeszélés arról, amit tenni készülök. Persze nem akartam, hogy így tudja meg, de már mindegy, lebeszélni nem tud róla, és majd igyekszem nem összetörni magam, mert határozottan szeretnék élni és többször is versenyezni.
- Már elég régóta készülök erre, nem nagyon tud meglepetést okozni semmi a jövő héten. - most, hogy ezzel megnyugtattam vagy csak jobban felidegesítettem nem tudom. Nem szereti ha nélküle készülök, mert tudja, hogy abból csak őrült menetek lehettek, de még itt vagyok, semmi bajom, így nem csináltam akkora hülyeséget, hogy összetörjem magam.
- Ami a másik dolgot illeti. - nézek hátra mosolyogva, bár kicsit még mindig bizonytalan az a mosoly, de nem Caesar miatt. - Az első üzeneteitek után, tényleg csak alaptalan pletyka volt, este meg már írtam is, hogy hihetek nekik, de ezek szerint akkor már minden kitudódott. - sütöm le a szemem, de azért kicsit elszántabb lettem a jövő héttel kapcsolatban, meg bizakodó, mert lehet mégiscsak lesz valaki aki rendesen felkészít agyban, lelki támaszom már van, abban apu úgyis nagyon rossz, a túl sok aggódásával. - Kérlek, őt ne nyírd ki, végre valaki aki tényleg érdekel. - fogom meg a kezét, miután elindul Caesar felé, nem tudom mi lesz a reakciója, mert eddig sosem jutottunk el senkivel. Általában itt már vették elő a telefont és kérték a közös fotót, de Caesar nem igazán ezért van itt.
Apunak már csak a hátát látom, mire észbe kapok, hogy ne hagyjam őket kettesben, de Juan megfogja a vállam, hogy várjak egy kicsit. Aggódva nézek utánuk, nincsenek messze, minden szavukat hallom, de most főleg csak apu beszél. A számat rágva figyelem a történéseket.
- Szóval Harlow! - nyújtja a kezét felé, jó ez egy csodás pont, hogy nem méregeti ezerrel, hanem férfi módjára köszönti, kicsit leengednek a vállaim, mikor elengedi őket a visszatartó erő, de nem indulok el feléjük, csak várok. - Ismerem a munkásságotokat, le a kalappal az őseid előtt, nem semmi amit felépítettek. - mosolyog, tényleg mosolyog, lehet ha egy repülőgép szerelő családi sarjával jöttem volna össze ennyire nem lenne egyszerű a dolog, de azt hiszem így kerek neki is minden. - Lehet te több észt tudnál bele verni. - néz felém, amit egy gúnyos mosollyal válaszolok meg, majd elindulok feléjük. Apu átöleli a vállam és ad egy puszit a fejemre. - Még erről beszélünk, mindenről, de főleg a jövőhétről, én nem vagyok vele megbarátkozva Savannah, de azt hiszem most nem tehetek ellene semmit. - kiáltanak neki hátulról és hátat fordít nekünk, majd csatlakozik a többiekhez, már egy kicsit nyugodtabb arccal, amiért mindenki hálás nézéssel köszön meg nekem. Ha apám ideges az kihat mindenkire, nagyon is, így mindenképpen jó, hogy nem úgy indulnak neki a napnak, hogy stresszelnek. A következő hét egy másik történet, amivel nem ma kell foglalkozni, és tudom, hogy még nincs vége ennek a beszélgetésnek, de állok elébe.
- Ahhoz képest, hogy milyen arccal jött ide, egész kedves volt. - nem olyan vérmes a családom, de csak én vagyok a család egyetlen lánya, akiért mindenki aggódik, azon lepődnék meg ha nem ez lenne a reakciójuk minderre, amivel tegnap sújtotta őket a sajtó.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 30 2023, 09:25


Savannah & Caesar

A bátyát könnyű volt kipipálni, bár gondolom semmi kapacitása a húga pasijával foglalkozni pillanatnyilag, majd amikor még egy hét múlva is képben leszek biztosan más lesz ez a helyzet is. Én örülök, hogy ennyivel megúsztam hiszen van még elég dolgunk és nem akarom, hogy késében legyünk mindenhonnan.
-Gondolod, hogy ennyire egyszerű volt? Nem inkább csak van elég dolga most nélkülem is?-kérdezek vissza nevetve. Nem tudom, hogy csak rohadt nagy mázlim van-e ebben is vagy minden pasi túloz, hogy mennyit készülődnek a nők, de Savi olyan gyorsan átöltözik, hogy még arra sincs elég időm, hogy elsimítsam az otthoni problémákat. A visszatérése azonnal lejegeli az indulataimat, így a fuvarszervező sem kapja meg teljes mértékig azt, amit neki szántam.
-Már elmondtam a lényeget, a többi már csak arra kellett volna, hogy lenyugodjak, de te azt elintézted szóval...-szóval nekem nem is volt több erőfitogtatásra szükségem ahhoz, hogy azt érezzem, hogy elintéztem amit elkellett.
Megcsóválom a fejemet.
-Mellettem azt veszel fel amit csak akarsz.-én nem leszek az a partner, aki megpróbálja megszabni, hogy mit viselhet a barátnője. Minél dögösebb annál büszkébben fogom fogni a kezét, de nekem kócosan, a pólómban ébredve is gyönyörű volt.
-Nagyon csinos vagy.-teszem még hozzá.
Igaza van. Tényleg nem fogom túlfeszíteni őt, de azt nem árt ha tudja, hogy mit csinál velem a közelsége. Egyébként sem csapom a szelet neki olyan régóta, hogy azt mondjam én ezt feladom. Rá szívesen várok.
-Akkor jó.. mert sokszor vagyok hülye.-nevetek fel. Igen. Annak ellenére, hogy milyen elszántsággal és felelősségtudattal intézem az Emperor ügyeit és mennyit dolgozok, hogy később rendben legyen majd a cégátvétel a hétköznapokban legalább annyira tudok idiótán viselkedni. A jelek szerint őt ezt nem zavarja.
Magamhoz húzom a karjaim közé, de szerencsére gyorsan le is pattint.
-Köszi.-hálálkodok a kegyelemért vigyorogva.
Nekiindulunk a napnak hiszen a futam még vár ránk.. meg a bemutatkozás.. meg minden más.
Sétatávolságra van a pálya, nekem jól is jön, hogy mindenem rendben legyen mire odaérünk és a gondolataimat is rendben tudom igazítani addig, hogy a jó modorom legyen előtérben.
-Megvagyok.. nincs gond..-nevetek fel ellenőrzésén. Már látszik a Ferrari garázsa, így tényleg ideje felkészülnöm arra amire nem lehet és amit nem véletlenül kerültem eddig.
A hírnök, aki elénk jön nem a legbíztatóbb dolgokkal kecsegtet. Nehéz lenne eldönteni, hogy a feszültséget mi generálta, hiszen elég sok minden lehet a háttérben, de nem mondom, hogy nem feszülök be azonnal. Ez azonban még nem késztet menekülésre.
Savi úgy dönt, hogy nélkülem méri fel a helyzetet, addig bemutatkozok annak aki figyelmeztetni jött minket. Mint megtudom egy bizonyos Juannal van dolgom, de nem is beszélgetünk tovább hiszen mindketten feszülten figyelünk az apa-lánya párbeszédre.
Szóval én is benne vagyok abban a csomagban, de gondolom sokkal jobban bosszantja a jövőheti dolog. Szóval mégis kitudódott a dolog. Hiába érzem azt, hogy valahogy segítenem kellene amikor lépek egyet Juan keze a vállamnál fogva megállít és meg is veregeti néhányszor jelezve hogy jobb ha a seggemen maradok. Én hiszek neki, így nem szólok bele, bár nem is tudom, hogy mit mondhatnék.
Ha jól hallom a szavakat igazából nem tépi le a fejét és tiltja el a dologtól csak figyelmezteti, hogy a következő balesete lesz az utolsó ebben a sportban mielőtt minden követ megmozgatva elvágja minden lehetőségét. Láttam én már elég futamot ahhoz, hogy tudjam a balesetek egyszerűen elkerülhetetlenek, de most még nagy a pofám.. nem kellett még végignéznem ahogyan a barátnőm a falba csapódik. Utána lehet én is nehezen viselném, hogy még egyszer autóba üljön.
Utána jön a személyem kérdése, azon viszont nem hallom, hogy különösebben dühöngene, főleg Savi beszél. Van akkora önbizalmam , hogy tudjam nem vagyok rossz választás, de azt is megérteném, hogyha ki lenne akadva, hiszen az egyetlen lányáról van szó. Leveszem a napszemüvegem amikor elindul felém és minden aggodalmam ellenére egy könnyed mosollyal várom az ítéletet amikor elindul felém, Juan pedig olyan tempóval iszkol el mellőlem, hogy az a csoda, hogy nem füstöl mögötte az út.
-Ceasar Harlow, uram. Örvendek.-fogadom a felém nyújtott kezét. Nem roppanok meg a tekintete alatt, megőrzöm a magabiztos, könnyed testtartást, bár nem mondom, hogy közben nem fut végig ezer gondolat a fejemen
-Köszönöm. Igyekszem felnőni a feladathoz, hogy tovább fejlődhessünk amikor eljön az ideje.-bólintok hálásan és viszonzom a mosolyát. Szóval tisztában van azzal, hogy kiknek az örököse vagyok. Vagy utána nézett amikor megjelent a nevem Savié mellett vagy már hallott rólunk. Az államokban az autós körökön belül nincs gond a hírnevünkkel. Ha minden jól megy akkor 1-2 éven belül elkezdünk terjeszkedni Európában, illetve közben Max barátommal már elkezdtünk dolgozni egy közös projekten szóval 5 éven belül akár az autógyártásban is benne lehet a kezünk.
-Ezzel kapcsolatban úgy érzem sajnos nem ígérhetek semmit.-nevetek egy rövidet miközben követem a tekintetét Savi felé, aki éppen csak az arcával válaszol az apjának. Ha akarnám sem tudnám visszafogni a barátnőmet, de nem is tervezek semmi ilyesmit, viszont ezt nem kell egyből az orrára kötnöm. Szerintem ismeri annyira a lányát, hogy ha neki nincs ráhatása, akkor egy srác, aki 24 órája van képben aligha tudná neki megfelelő irányba kormányozni. Én ráadásul még támogatom is a terveiben.
A jövőheti program nagyobb problémát jelent az apjának, mint az én jelenlétem, de azért félszavakból érezteti, hogy a mi témakörünk végén sincs ott a lezáró pont.
Újra kettesben maradunk én pedig kifújok egy nagy levegőt, amit eddig nem is éreztem, hogy bent tartottam és egy sokkal felengedettebb mosoly kerül elő az arcomra.
-Ahhoz képest, hogy milyen cikkeket hozhattak le, nagyon kedves volt.-nevetek fel és visszaveszem a napszemüveget. A kék szemek átka, hogy ilyen napsütésben védelem nélkül nem sokat látok.
Átkarolom a vállát és közelebb húzom magamhoz és adok egy csókot a feje tetejére. Érzem, hogy a szerelők és a mérnökök nem csak megkönnyebbültek, hogy a főnök kicsit leeresztett, de kíváncsian pillantanak az irányunkban is miközben el kell könyvelniük, hogy a tegnapi cikkeknek volt igazságtartalmuk.
Sokat segített, hogy volt ami mérföldekkel jobban felbosszantotta az apját. Ezt azonban nem rajtam vezette le amiért kifejezetten hálás vagyok.
-Van még bárki, akinek köszönünk?-nem tudom, hogy vannak-e itt most olyanok akiknek be akar mutatni vagy hagyunk mindenkit dolgozni.
-Vagy te mész is tovább tárgyalni?-kérdezem, hiszen gondolom még a futam előtt le akarja rendezni.
-Mert akkor csak tegyél le valahol ahol nem zavarok sok vizet és mehetsz is.-a füle mögé simítok egy tincset a hajából. Nem tudom, hogy hány embernek szúrja majd a szemét a jelenlétem.. nem tudom hány lelkes rajongója lehet a férfiak körében és nem tudom, hogy vannak-e esetleg exek, akik szívesen megpályáznák a kibelezésemet.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 30 2023, 14:49

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

I
gazából egy kicsit ismeretlen terep nekem az, hogy hogyan mutassak be valakit, aki nem csak egy gyors emléket akar a családom férfi tagjaitól, mert komolyabb kapcsolatom nem nagyon volt, amit a pályára is elhoztam volna. Persze az egyetem alatt volt pasim, nem sokáig és nem komolyak, de egyik sem ismerte az apámat vagy a bátyámat, odáig sosem jutottunk el, csak anyuval találkoztak, ami azért sokkal egyszerűbb, mert anyám sokkal kevésbé félt, mint nő, tudja mennyire nem hagyom magam. A család férfi tagjai azért lehet kicsit jobban félthetnének, de eddig nem úgy tűnik, hogy gond lenne ezzel. Vagy a tesóm is azt hiszi, hogy egy gyors felhajtásért van velem valaki.
- Őszintén, fogalmam sincs. - állok kicsit tanácstalanul, de nincs időm ezen agyalni most. Szerintem a bátyám bízik abban, hogy okos döntéseket hozok minden téren, lehet tényleg csak ezért nem túráztatja magát a nagy napja előtt, vagy mert nagyon ideges, hogy a rajtrács hátsó mezőnyéből indul, amit megértek.
Gyors öltözködés, készülés és már indulásra kész is vagyok. Örömmel nyugtázom, hogy nem fogja zavarni mennyire kihívó ruhában lépek ma be a pályára, szóval ebből nem fog ügyet csinálni. Eszembe sem jutott eddig, ameddig fel nem vettem ezt, de ha zavarná, lehet még akkor sem tudnék máshogy öltözködni, mert nem akarok egy pasi miatt lemondani önmagamról még ebben sem, ahhoz túl makacs a természetem. Meg aki meg akar változtatni, azzal nem tudom mennyire lehet közös jövőm, de most ezzel nem kell szembenéznem, amiért nagyon hálás vagyok neki.
- Valamivel el kell nyernem a tetszését a szponzoroknak. - huncut mosollyal az arcomon kap egy puszit, majd indulunk is tovább. Elég mozgalmas nap lesz, ezért is jó, hogy nem hallgattam anyura és nem vettem fel magassarkút, tuti meghalnék benne egész nap. Talán itt senki nem fog majd csúnyán nézni rám, hisz ez mégiscsak egy sport, ahol nem nagyon szokásos a szép cipellőben tipegés, sokkal jobban szeretjük a vékony talpú cipőket, jobban érezni benne a pedálokat és könnyebben lehet kezelni azokat.
- Nem tudok jó tanáccsal szolgálni, csak légy önmagad.- mosolygok biztatóan, mielőtt beérünk a többiek közé, ahol igencsak feszült a légkör. Már előre aggódok mi történt, de amikor jön az első gyomros Juantól akkor úgy érzem magamnak kell kitalálnom, mert azon kívül, hogy ne menjek apám közelébe nem nagyon kapok más támpontot. Én aki mindig keresi a veszélyt, pontosan azt teszem, amit nem kellene, de még jó is, hogy megtettem, legalább meg tudom magyarázni neki a dolgokat és tisztázni mennyire tudom kezelni az életemet. Már nem vagyok gyerek sokkal jobban tudom kontrollálni magam, mint 3 évvel ezelőtt. Nem vállalok be olyat, ami veszélyes nekem, és a jövő heti verseny igazából csak a fele táv lesz a teljes verseny hossznak, csak a jövő évi szerződésem függ tőle. Idén nem valószínű, hogy pont miattam lesznek olyan rendhagyóak, hogy év közben kapok szerződést, nem nagyon szokott ilyenre példa lenni. Szóval addig nem kell idegeskednie senkinek sem, nem fogom ráhozni a frászt sem apámra, sem a többiekre, akik majd körmöt rágva izgulnak, melyik barom lök ki a pályáról. Ami a pasizást illeti, nem tudok neki semmi mással szolgálni, csak azzal amit látott, és olvasott, de vele kapcsolatban nem is akarnék magyarázkodni egy egyszerű döntés volt a részemről, hogy az életembe engedtem és úgy érzem nagyon jó döntés volt.
Szerencsére vagy nem kiderült minden, hála a sok nagyon kíváncsi újságírónak, de utána fogok járni mégis ki szivárogtatott nekik a jövő heti startomról. Nem vagyok mérges, pedig az is lehetnék, de lehet ez most így jobb is, hogy megtudta apu, amúgy nagyon kiakadt volna. Ma rengeteg dolga lesz, így lesz ideje kicsit megnyugodni és ezzel a csapatát és megnyugtatni, ami a beszélgetésünk után már kicsit sikerül is.
Az egész légkör megváltozik miután apu és Caesar kezet fognak, szinte hallom, hogy mindenki egyszerre lélegzik fel, amikor apu elmosolyodik. Annyira tud ez a fiú, nem csak engem bolondított meg, de úgy néz ki apunak sem lesz ellenvetése.
Gyorsan szívódik fel tőlünk, és látom a többiek szemén a köszönetet, tudom mennyire nehéz nekik, minden nap küzdenek, hogy a toppon legyenek, nem hiányzott volna nekik, hogy a főnök billenjen ki, mert akkor borul minden. Azért a vállamon is elég sok minden nehezedik, így, hogy ennyivel tönkre is tehettem volna a hétvégéjüket, nem mondom, hogy feldob a dolog, de azért próbálom pozitívan nézni a dolgokat.
Szerintem apu kedveli Caesart, legalábbis nem láttam az összehúzott szemét, nem hümmögött, amikor ő beszélt, nem tette az álla alá a kezét, szóval ez már félsiker. Aztán majd meglátjuk mennyire fogja kikérdezni, ha egyszer több ideje lesz.
Amikor már tiszta a terep és nem kell senkivel sem szembenéznem Caesarra figyelek, aki közben már a vállamnál fogva magához húz, amire ösztönösen mosolyodok el.
- Szerintem ennyi elég volt mára. - nevetek fel egy kicsit megkönnyebbülve. - Majd a futam után futhatunk egy kört, de túl sok volt a dráma és ahogy látom eléggé le vannak maradva mindennel, hála nekem. - mutatok magamra zavartan.
Megrázom a fejem, korán jöttünk, nem véletlen, mert kell még idő, amíg teljesen kitisztul a fejem és majd úgy tudom odaállni, hogy magamat fényezzem, hogy én is elhiggyem mennyire jó vagyok.
- Még van időm, a startig még van 3 óra, a megbeszélésem csak 1 óra múlva lesz, addig nem szeretnék arra gondolni, hogy mindent erre tettem fel, szóval foglalj le. - nyújtom felé a kezem, majd elindulok, a piros garázstól jó messze, mert van akivel nem nagyon szeretnék összefutni, bár tudom semmit nem tud belőlem már kiváltani, mégsem akarok szembesülni vele. Néha úgy tud nézni rám, hogy én sem tudom értelmezni mit gondol közben, nem Caesar előtt kell ezt ma megismételnie, így elhúzunk onnan, pedig legszívesebben maradnék, de a futam alatt úgyis itt leszek.
- Sárkánygyümis és csokis Ice’n’go kell nekünk. - meglátom a színes kis kocsit, a kis kalapos fagyi a kedvencem, meleg van és jól is fog esni ha lehűti az agyam valami és a jégkásáért nem vagyok oda.
- Ha már ők nem faggattak ki lehet nekem kellene. - állok be a sorba, bár nem túl nagy mert ez a rész csak a csapatoknak van fenntartva. Kikérem az én adagomat és várok amíg ő is kér valamit ha megkívánja, majd a kis kalappal a kezembe indulok el egy árnyékosabb helyre, ahol a betonra huppanok és a hátam a falnak döntöm. Még nincs értelme felmenni a lelátókhoz, még van egy kis idő amíg bármi érdekes történik a pályán.
Mivel elég kis ideje ismerem, mégis olyan részébe engedtem be az életembe, ami a legféltetebb számomra, azt hiszem ideje lesz kifaggatnom pár dolgoról, mert valójában alig ismerem, de mindent tudni akarok róla, szó szerint mindent.
- Azt tudom rólad, hogy mi vár rád a jövőben, mi a munkád, és hogy nagyon jó ízlésed van csajok terén. - kuncogok fel miközben tömöm magamba a frissítő fagyimat. - De sok mindenben még nagy rejtély vagy nekem Caesar Harlow. - fordítom felé a tekintetem, méregetve őt. Már aludtam vele, ami elég nagy mérföldkő nálam, apu és a tesóm is találkozott már vele szóval már jogosan vagyok nagyon kíváncsi rá.
- De nem tudom mikor van a szülinapod, hogy kutyás vagy e vagy macskás, kérlek, mondd hogy kutyás. Foci vagy golf inkább? Mi a kedvenc színed, miért pont szórakozóhely, miért nem egy kaszinó, vagy bármi más? Mi inspirál, és gondoltad volna, hogy egy nap alatt ennyit fog változni az életed? - túl sok a kérdésem, de betudom annak, hogy teljesen fel vagyok pörögve, meg, hogy nagyon érdekel ki is ő valójában. Nem akarok mindent egyszerre neki szegezni, de valahogy mégis úgy érzem, kell. Nem hinném, hogy tudna bármire is rossz választ adni, mert amiben már válaszolhatott volna rosszul, abban tökéletesen helyt állt, pedig pasiból van, akinek az ágyában aludtam egy szál pólóban és tökéletes választ adott arra, akkor ott, hogy mennyire vehetem komolyan ezt az egészet.


☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 30 2023, 20:11


Savannah & Caesar

-Ezesetben lehet, hogy kizárólagos szponzor jogot kell kérnem.-nevetek fel, de természetesen csak viccelek. Tudom, hogy ő nem az a lány, aki a testével akarna előnyökhöz jutni, hiszen akkor hozzám sem úgy viszonyulna ahogyan és már rég hanyatt dobta volna magát nekem. Én pedig nem kértem volna, hogy legyen a barátnőm.
Tudom, hogy nem lehet ebben a helyzetben jó tanácsot adni, így csak bólogatok és megpróbálok felkészülni mindenre és közben valahogy sodródni az árral, hiszen mást nem tehetek. A Ferrarinál uralkodó hangulatra nem teljesen vagyok felkészülve, főleg, hogy nem is tudom eldönteni, hogy hány százalékban szól ez a mi frissen kibontakozó párkapcsolatunknak, de megmondom őszinté hiába hallgatom a párbeszédüket attól még nem kerülök közelebb a megoldáshoz.
Az első hullámot Savi kapja a jövőheti program miatt, és igazából egy mérsékelt utórezgés csak az én szerepem a lánya életében bár ha tippelnem kellene valószínűleg igen csúnyán kapnék a pofámra, ha nem lenne a többi kiborító tényező pillanatnyilag és még valahogy a csapatot is rendbe kell igazítania.
Kellemesen csalódok az apjában, aki mérhetetlenül emberien áll hozzám az idegállapota ellenére és ugyan nincs túl sok időnk megvitatni a dolgainkat, de úgy érzem, hogy talán néhány ránc kisimult a homlokán, hogy elé mertem állni és nem azért mutatkoztam a lánya oldalán, hogy kihasználjam a vele járó lehetőséget.
Egészen más lesz a hangulat, amikor velünk végzett az apja és visszatér a feladataihoz. Ezzel tartoztunk, ha már sikerült ennyire felkorbácsolnunk a hangulatot.
Nem tudom túl sokáig távol tartani magam tőle, így a kezem a átkarolom a vállát, még a derekát sem merem, így hogy egy köpésre van az apja, aki az előbb mér valósággal fortyogott a dühtől.
Megkönnyebbülök, hogy másnak egyelőre nem kell odatartanom az arcomat és még időnk is van egy kicsit lefoglalni magunkat.
-Nézd a jó oldalát.. lehet mindenki annyira összeszarta magát tőle, hogy egészen az első helyig menekülnek a pilóták..-nevetek egyet halkan. Még lehet, hogy Savi szívességet is tett, bár ez egyelőre nem látszódik mindenki arcán.
Összekulcsolom az ujjainkat miközben megfogom a kezét és inkább kihagyom most a magaslabdát, hogy mivel szeretné, hogy lefoglaljam elég sok még a ferraris póló körülöttünk és nem rontanám el egyből hogy az apja egészen jól fogadott.
-Menjünk.-bólintok és távozunk a tetthelyről, bár azt még nem tudom, hogy mit is szeretne csinálni, de valamivel majd biztosan lekötjük magunkat.
Jó szokásunkhoz híven megyünk is nassolni valamit.
-Uuu. Jó!-bólogatok és megindulunk az új célpontunk felé.
-Nyitott könyv vagyok kérdezz amit akarsz.-nem szokásom titkolózni, hiszen előbb vagy utóbb mindenre fény derül, így jobb ha tőlem tud meg mindent amit csak akar.
Én a citrom-csoki kombó mellett döntök majd le is telepszünk a fal mellett ahol nem süt ránk telibe a nap. Kicsit elgondolkozom, hogy szólok neki, hogy inkább üljön az ölembe, hogy ne legyen koszos a gatyája a megbeszélés előtt, de mielőtt kinyithatnám a számat már a földön ül. Mindegy. Így legalább lesz lehetőségem leporolni ha felkelünk.
Egy kanál fagyigolyót a számba tömök, de közben rá figyelek.
-Ne kímélj.. mit akarsz tudni?-kérdezem. Valószínűleg illett volna ezeken a körökön korábban túlesnünk, de az valahogy nem illett volna hozzánk, hiszen ahogyan az autókkal is úgy a kapcsolatunkban is elég gyorsan haladunk.
-Március 17. Szóval most töltöttem nem rég a 24-et.-igyekszem észben tartani közben, hogy miket is kérdezett nehogy véletlen kihagyjak valamit a listából.
-Igazából mindkettő, de a macskák kicsit flegmák nekem, szóval ha választanom kell akkor kutya. Úgyis sokan mondják, hogy Golden Retriever energiáim vannak sokszor.-nevetek fel.
-Amerikai vagy európai focira gondolsz? Bár mindegy is. Inkább a golf. Az sokkal jobban kikapcsol és szeretem is csinálni.-bár nem túl sűrűn és nem túl ügyesen, de azért néha hódolok ennek a hobbinak is.
-A fekete a kedvencem. Meg a kék... de nem az a tintakék, hanem a halványabb, mint az ég.-pillantok fel, de kicsit meg is bánom, mert még messze túl világos nekem.
-Az Emperort az apámtól kaptam, hogy üzletvezetést tanuljak. Egy kaszinó relatív önfenntartó. A szórakozóhelyen rengeteg emberrel kell dolgoznom és minden problémát azonnal meg kell tudnom oldani. Ha egy kaszinóban elromlik valami akkor kiteszed az "Üzemen kívül" cetlit aztán majd megoldja egy szerelő.-igazából ez közelebb is áll hozzám és a szerencsejáték nem kifejezetten illene a családi profilba bár ezt a klubról is el lehetne mondani.
-Igazából szeretnék felnőni a családi vállalkozáshoz. Mindig valami többre törekszem és szeretnék nyomot hagyni magam után. A haverommal például most állapodtunk meg nem rég, hogy elkezdünk fejleszteni és megpróbálunk építeni egy megbízható önvezető autót. Valami nagy dobást akartunk, ami kiemel minket a sorból. Nem csak túlélni szeretnék, hanem építkezni és haladni.-magyarázom neki kicsit elgondolkozva.
-Álmomban sem gondoltam volna. Én csak bulizni jöttem és futamot nézni.. te vadásztál le engem.-nevetek fel.
-Egyébként valószínűleg már tényleg rám fért, hogy lehiggadjak egy kicsit. Iszonyú sok energiát és figyelmet vett el az örökös vadászat. Neked köszönhetően sokkal jobban tudok majd koncentrálni és szerintem ezért nagyon sokan lesznek hálásak neked.-küldök felé egy mosolyt majd odahajolva lopok egy csókot az ajkairól.
Kanalazok néhányat a fagyimból miközben azon gondolkozok, hogy én miket kérdezzek tőle.
-Mikor van a te szülinapod? Minek örülnél jobban.. egy csendes ünneplésnek vagy egy oltári nagy bulinak? Azt tudom, hogy neked a kutyák jobban bejönnek. Melyik a kedvenc fajtád? Hogy képzelsz el egy ideális estét? Kimozdulunk vagy inkább egy otthoni este? Mi a te kedvenc színed? Szereted a sushit vagy nem kell soha a közelébe sem mennem?-kérdezem. Valahogy nem bírom a hal szagát egyébként és tudom, hogy sok lány meg van őrülve ezekért a nyers tengeri herkentyűkért, de én a falra tudnék mászni tőlük.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyPént. Márc. 31 2023, 09:37

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

M
ost még egészen lazán veszi a dolgokat, aminek örülök, nem görcsöl rá annyira, mint én, mondjuk nem feltétlen azzal küzdök, hogy miként mutassam be, talán az az egyik legtisztább a fejemben a mai nap. Sokkal inkább minden más van bennem, ami ma jöhet, mert tudom milyen jó ha minden jól alakul, de valamiért abban benne van a félelemérzet, hogy ennyi jó után mi az ami elromlik?
Azt hiszem elég hamar választ kapok a kérdésemre, mert nem olyan hangulatban érek oda hozzájuk, mint szerettem volna, a feszültség igaz, hogy hamar oldódik, mégsem tudom magam annyira ellazítani. Apu könnyen fogadta Caesart, a másik hírt már annyira nem, nem tudom, hogy melyik lehetett neki nagyobb gyomros, de szerintem nem a hírrel van  baja, hanem azzal, ahogyan meg kellett tudnia. Nyilván én akartam neki elmondani, hogy találtam valakit, aki legalább fele olyan őrült, mint én, és még csak nem is azért van velem, hogy őket lekapja egy gyors autogrammra,legalábbis ezt most egészen biztosan bebizonyította, apunak is, nekem már korábban is sikerült. Egyedül az ilyen helyzetekben kívánom azt, hogy bár olyan családban lennék, ahol nem kapják fel a hírek, hogy valakivel együtt töltöttem egy estét.
- Ebben van valami. - nézek rá elismerősen, mert apu elég ritkán ilyen, ő majdnem mindig jókedvű, már amennyire egy csapatvezető tud lenni. Ő nem az az ordibálós fajta, ha ideges csak földhöz vág valamit, de a tiszteletet még így is tudja tartani az embereivel szemben. A másik oldalt is megjárta, talán csak azért különbözik ennyire a többi sorstársától, ami nem is baj. Most viszont lehet tényleg telerakták a nacit a fiúk, mert a lemaradást követően igen gyorsan kezdtek munkához amikor távozóban voltunk. - Majd ha kockás zászló a mi csapatunkat inti le elsőnek, akkor megyek behajtom a köszöneteket. - ha akart volna se tudott volna jobbat mondani, mert pont erre volt szükségem, hogy még a legrosszabb helyzetben is a jót lássam, ami neki hála most sikerült.
- Lehet majd le kell állnom ezzel a sok édességgel, de ma még azt hiszem belefér. - vonom meg a vállam egy perc gondolkodás után és látva az ő lelkesedését gyorsan kikérjük az adagunkat, ami igazából több is, mint amit meg tudok enni, de a szemem kívánja, meg hát olyan jó hideg.
Keresve egy nyugodt, árnyékos helyet helyezem magam kényelembe, nem foglalkozva azzal, hogy a jól kiválasztott ruhám esetleg piszkos lehet. Ezeket szoktam a legkevésbé szem előtt tartani, pedig ha hivatalos vagyok valahova lehet figyelnem kellene rá, de most még ez sem foglalkoztat annyira.
Gyorsan támadok a kérdéseimmel, mert hozzám nem megszokott módon robog a kapcsolatunk, talán mert annyira könnyű vele minden, hogy fel sem merül, hogy lassítani kellene. Ez nem baj, sőt, így mérföldekkel egyszerűbb, de sok a hiány bennem vele kapcsolatban, mármint a tudásom róla, szeretném megismerni, tudni mindent vele kapcsoltban és biztos vagyok benne, hogy a sok kapott információval nem fog minden megmaradni azonnal, de bízom benne, hogy más szemszögből is meglátom őt így.
Végighallgatom mind a száz kérdésemre adott válaszát, néha mosolygok, van amikor felnevetek, de próbálok mindent nagyon eltárolni, mert azt akarom, hogy én legyek az egyik olyan ember az életében aki a legjobban ismeri, majd egyszer.
- Golden Retriever? - gondolkozok el egy kicsit. - Sosem volt még kutyám, de ha egyszer beszerzek egyet tuti olyan kell. - minden információval közelebb kerülök hozzá, na meg sokkal érdekesebb lesz számomra ő maga is.
- Európából származom, így nem is kérdés, de akkor golf, apám is nagy golfos.- kacsintok rá, na meg a bátyám is, valami beteg szokásuk néha futam előtt kimenni a pályára ha van a közelben. Én is próbáltam nagyon nem ment, még a labdát sem találtam el, de csináltam egy kisebb gödröt a labda mellé, mindenki jól szórakozott csak én nem.
Tetszik, hogy ennyire céltudatos, hogy nem ellenkezik a családi elvárásokkal, hanem beleveti magát a közepébe és akarja is csinálni. Inspiráló lehet ő maga is a fiatalok számára, hogy ennyire képes nem csak a családi pénzen élni, hanem tanulni, hogy méltó legyen rá.
Az egyik mondatára felhúzom a szemöldököm és egy pillanatra abbahagyaom a kanalazást. - Neee, ennyire keresztül húztam a számításaidat? Ha gondolod szemet hunyok az este történtek felett, és odébbállok, hogy tedd a dolgod. - igazából próbálom ugratni, de nem megy, mint eddig sem ment, mert a nevetésem utat tör és a vállammal meglököm az övét. - Látod milyen jó neked, hogy egy ilyen csajjal is találkoztál, aki nem a bárpultnál ülve várta, hogy meghívd egy italra? - velem mondjuk sosem találkozott volna egy bárban, de ez más kérdés.
- Szóval ha jól értem abban bízol,hogy mellettem majd jobban tudsz koncentrálni? - kanalazok magamba még egy nagy adag fagyit, de már érzem, hogy bőven túlettem magam, így leteszem magam mellé és törökülésbe vele szembe fordulok. - Lehiggadni nem fogsz mellettem, de majd próbálok segíteni, hogy ne állandóan arra gondolj, mennyire szükséged van egy kis mozgásra. - közelebb hajolva súgom a fülébe, tudván, hogy ezzel nagyon nem kellene szórakozni, de mégis megteszem. Gyorsan haladunk, és tudom, hogy nem hiba amit csinálunk. Juan nem akarta azonnal megölni a szemével, az első pipa, a tesóm kezet rázott vele, pedig szerintem eléggé ideges a mai nap miatt, ha baja lenne az egésszel akkor már kinyilvánította volna, legalább egy üzenetben nekem, de nem tette. Pedig ilyenre már volt példa és annyira igaza volt akkor is. Apu nem tudom, hogy csak azért nem faggatta, mert nincs ideje, vagy mert a másik hurrikán az életemben jobban izgatta. A mai napon három nagyon fontos emberrel történtek úgy a dolgok, hogy nem hittem volna, az eszem határozottan tiltakozik, de a testem és a szívem meg nem. Még egy kicsit küzdök a teljes egyensúllyal magamban, de határozottan tudom merre húz a dolog.
Adok egy puszit az arcára, miközben lassan tolom vissza magamat az alaphelyzetbe, hogy én is válaszolni tudjak neki. A mosoly levakarhatatlan az arcomról, de az ő arca sem semmi, szóval ez így fog maradni ameddig ennyire jól tereli a gondolataimat.
- Nyári gyerek vagyok, június 28. - kezdek bele már teljesen más hangsúllyal, mint az előbb. - Nem vagyok bulizós, de ha a megfelelő közeg van velem akkor szerintem benne lennék egy nagy felhajtásban is, de akkor sem a rúgjunk ki a hámból téma kellene, hogy domináljon. - nem iszok, nem drogozok és ha egy bulin ami rólam szól valaki olyan szinten szakad szét bármelyiktől, akkor lehet annyira nem tudnám élvezni. De ha azok jönnének el, akik nekem tényleg számítanak és én is nekik, akkor azt hiszem ilyentől amúgy sem kellene tartanom.
- Nincsen kedvenc fajtám én jobban kedvelem a kis mixeket, bennük van valami különleges és egyedi. - esélyem sem volt még kutyát tartani, nem akartam kitenni a folyamatos repülőútnak és ez egy jó ideig nem fog változni.
- Nem nagyon szeretek egy helyben ülni, így az otthoni lazulás nem az én világom annyira. Az ideális este olyan amilyen a tegnapi volt, mozgalmas, izgalmas. - mosolygok rá kicsit zavartan, mert tényleg egyik legjobb estém volt tegnap nagyon régóta és még rengeteg ilyet akarok vele. - Fura mert kedvenc színem sincsen, a piros nagyon erős a családomban, de csak mert mindenhol ott van, de az nem az én színem, a sötét színek vonzanak, de én szerintem egy elég színes személyiség vagyok, így ha mondanom kellene valamit, akkor én is a feketét és azt az nagyon szép navi zöldet mondanám. - a ruhámat nézve határozottan a fekete dominál, de a korábbi beszélgetésünkkor is a fekete mellett tettem le a voksom, mint a leendő versenyszínem, mondjuk azt jelen esetben nem választhatom majd meg, de ha megtehetném fekete lenne.
- Nincs bajoma sushival, de nem a kedvencem, szóval miattam elkerülhetjük.- nevetek fel az arcát nézve, miközben erről beszél, szóval az nem a favorit nála, vettem még egy infó, amit jó ha tudok róla.
- Ami viszont a gyengém az a nutellás palacsinta, bármennyit meg tudok enni belőle, szó szerint. - már a nevét kimondva is érzem az ízét a számban, és összefut a nyálam, pedig nem vagyok éhes, szerintem már a mai napon enni sem fogok tudni, ameddig le nem intik a versenyt, de azért ettől megindul a nyáltermelésem rendesen.
Ránézek a telefonomra, de még mindig sok időnk van,ami megnyugtat mert még van kérdésem, nem tudom mennyire kell rögtön mindennel letámadnom, így kicsit más felé viszem a beszélgetést.
- Gondolom már nem a szüleiddel élsz. - alapvetően a korombeliek már nem a családi házban élnek, vagy a kollégium vagy saját lakás, albérlet, az én esetemben meg nagyon vegyes. Róla nem tudom elképzelni, hogy otthon élne, olyan függetlennek mutatta magát, hogy ez elképzelhetetlen.- New York, sosem gondoltál rá, hogy máshol élj? - most sok minden köti ide, ez világos, de később ha már beleveti magát a cég vezetésébe lehet elvágyna máshova. Az az igazság, hogy én magam sem tudom hol tudnék letelepedni még, annyira nincsen igazi otthon érzésem a sok utazás miatt, Franciaország vagy New York, netalán egy teljesen más ország, amit magamnak teremthetek meg, olyan távoli tervek ezek, hogy még sosem gondolkodtam el rajta igazán.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyPént. Márc. 31 2023, 21:37


Savannah & Caesar

Úgy tűnik ez lesz a mi védjegyünk, hogy mindenhol kajálunk valamit. Az én szervezetem elbírja és elnézve az ő alkatát neki sincs ilyen problémája, én egyébként is inkább azon aggódnék, ha úgy kellene beletuszkolni néhány falatot, mint ha jóízűen eszik bármit amihez csak kedve van.
-Ugyan már.. mi értelme az életnek, ha nem eszünk valami jót?-rázom meg egy kicsit a fejem. Közben már le is telepszünk, hogy egy kis fagyival megünnepeljük a sikeres első körünket. Én legalábbis ünneplésnek érzem.
Kicsit sem zavarnak a kérdései, hiszen hogyan máshogy ismerhetne ki jobban nem mellesleg én is szeretnék tudni róla még egy csomó mindent, amit mondjuk egy közös vacsora alatt nem feltétlen tudnék meg csak annyiból, hogy együtt töltjük az időt.
-De csak akkor, ha nem cserélsz le rá.-nevetek fel. Még sosem volt kutyám nem tudom, hogy ő hogy van ezzel.
Szóval a családja összeképébe még a golffal is beleillek. Nem vagyok egy nagy tehetség, de élvezem a játékot, szóval azt gondolom, hogy ezzel is be tudok majd zsebelni néhány plusz pontot, bár alapvetően Savit szeretném levenni a lábáról és nem a családját. De talán nem árt a család támogatása.
Következő megszólalására megkönnyebbült arcot vágok.
-Hú! Köszi. Tudtam, hogy megérted..-csinálok egy olyan mozdulatot mintha fel akarnék állni, de végül felnevetek és visszahelyezkedek.
-A saját számításaimat húztam keresztbe, amit kicsit sem bánok és nem szoktak arra várni, hogy meghívjam őket. Csak adnak egy telefonszámot és reménykednek.-vonom meg a vállam, de utána észbe is kapok.
-Most ez egy igazi pöcs megszólalás volt. Ne haragudj.-mosolygok rá bocsánatkérően. Ebbe nekem még bele is kell rázódnom egy kicsit, hogy ne jöjjön ki minden a számon cenzúra nélkül.
-Tudom, hogy jobban fogok koncentrálni. Mármint amikor éppen nem azzal leszel elfoglalva, hogy elvedd a józan eszemet.-nevetek fel. Kicsit jobban feléfordulok én is, amikor ő így tesz. Amikor a fülemhez hajol megáll a kanál a kezemben. Direkt csinálja. Nem tudom, hogy büntetni akar-e ezzel vagy csak zsigerből húzza az agyamat.
-Az a baj szépségem, hogy azt úgy tudod elérni, hogy ha lemozgatsz.-súgom vissza a fülébe majd adok a füle tövéhez egy csókot, ha már úgyis olyan közel van.
Kapok egy puszit az arcomra és csak megrázom a fejemet kicsit egy elfojtott mosoly társaságban. Szeretné, hogy jó fiú legyek a kedvéért, de a rossz fiút hergeli folyamatosan. Okosan játszik és ez nagyon tetszik benne. Tényleg nem fogok unatkozni mellette egy másodpercet sem, bár ebben eddig sem kételkedtem. Időt sem hagyott rá.
Néhányszor elmantrázom magamban a dátumot, hogy mindenképp megmaradjon a fejemben, bár általában ezzel nem szokott problémám lenni, de az ő esetében nem szeretnék kockáztatni.
-Értelek. Csak azért kérdeztem, hogy milyen bulit szervezzek majd neked.-bólogatok. Ez egy közelebbi időpont, mint a Halloween, ami tegnap szóba került meg egyébként is, ha nem akarnék hosszabb távon tervezni vele, akkor közel sem fektettem volna ennyi energiát ebbe az egészbe. Ha pedig ebbe belementem, akkor viszont tényleg szeretném rendesen csinálni.
Tetszik, hogy jobban kedveli a kis egyedi dolgokat, mint a túltolt közönségkedvenceket.
-Akkor nem fogsz mindig ennyire kedvelni.. munka után sokszor használhatatlan vagyok. Bár ha tényleg bejössz hozzám, akkor meglesz a mozgalmas része is az estének.-mosolygok rá.
Szóval a fekete és a terepzöld áll közel hozzá. Ezt is igyekszem megjegyezni, hogy ha esetleg veszek neki majd ezt-azt akkor milyen színekkel nem nyúlok majd mellé. Már most tudom, hogy mindenfélével el fogom őt halmozni. Én valahogy mindig ezzel fejeztem ki ha valaki fontos nekem. Bár eddig csak a barátoknak szólt ez a dolog.
-Hála az égnek..-könnyebbülök meg. Tényleg nekem találták ki ezt a lányt és ez egyszerre nagyon ijesztő és megnyugtató.
-Jó. Majd telefonálok egyet, hogy az mindenképp legyen a repülőn amikor megyünk haza.-bólogatok. Nagyon megkönnyíti a dolgom, hogy ennyire egyszerű dolgokra vágyik. Bármit meg tudnék neki adni és ő boldog egy nutellás palacsintával. Nagyon össze kell kapnom magam, hogy ne szúrjam el.
-Nem már egy ideje elköltöztem otthonról. Van egy lakásom a Central Park mellett. Zseniális a kilátás. Szeretni fogod.-tényleg nagyon jó helyen is van és nagyon szeretek ott lakni. Nem mellesleg már rég megbolondultam volna, ha anyám látná, hogy miket művelek. Szükségem van a privát térre ítélkezés nélkül. Apa is támogatta, hogy önállósodjak szóval szabad volt az út, amikor úgy döntöttem, hogy ideje menni.
-Te mit neveznél otthonnak?-kérdezem kíváncsian. Gondolom rengeteget van úton, de kell legyen egy hely, amit tényleg az otthonának érez.
Következő kérdésén gondolkoznom kell. Őszintén szólva nem mindig a szívem csücske New York. Szeretem a pezsgést és az örökös ébrenlétet benne, de ettől van benne egy kis hidegség is, amit viszont ki nem állhatok.
-A nagyszüleim Los Angelesben laknak. Azt nagyon szeretem, de nem gondolom, hogy később lenne lehetőségem elhagyni a város. Amikor a gyárat felhúzták apuék, akkor New Yorkba tették a cégnek a székhelyét is, így elég kötött ez a dolog sajnos.-Amerikán kívül pedig nem is nagyon gondolkoztam.
-De ha eljön az ideje New Yorkon belül biztosan lesz egy költözésem. Szeretem a lakásom, de később jobb lenne egy nagy kertes ház majd.. tudod a családnak meg ilyeneknek.-vonom meg a vállam. Én is abban nőttem fel és szerettem. Jobb volt, mint bent a város szívében a felhőkarcolók gyűrűjében. A mostani életvitelemhez azonban sokkal jobban passzol a lakás.
-Na és te? Hogy látod a jövőt?-érdeklődök. Azzal sincs baj, ha még nem tud biztosat mondani. Sok dolog múlik neki azon, hogy hogyan alakul a karrierje a sportban, addig pedig nehéz tervezni amíg abban sem lehetsz biztos, hogy milyen úton tudsz elindulni az életben. Nem mellesleg pedig még mindketten rohadt fiatalok vagyunk. Még millió dolog közbejöhet, mire az ember azt mondja, hogy megtalálta a saját útját. Én is csak ötletelek sokszor, de bármit dobhat még az élet. Mint például őt.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyPént. Márc. 31 2023, 22:53

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

E
nnék én elég sokat, de akkor hogyan tudnám tartani az alakom olyannak amilyen na meg, bele sem férnék a forma autókba egy idő után.
- Így is nagyon kemény az edzéstervem otthon, ha még tömöm is magamba a cukrot még többet kell menetelnem ezért. - mutatok végig a testemen, miközben kinyújtom a lábam, hogy jobban látszódjon az egész élet munkája. Nem a legegyszerűbb sportot választottam, kell a fizikai erő egy ilyen autó vezetéséhez, szervo nélkül ilyen sebességgel nehéz lenne kontrollálni az autót 300 km/h sebességgel. Majd diétázok ha már nem akarok megbolondulni az izgalomtól, ami igaz, hogy el elmúlik, de néha fellángol benne, és akkor viszont éget belülről. Terelem a figyelmet, valami értékesebbre, rá, érdekel sok minden róla, és szinte még mindig új nekem amit mond.
- Nem ígérhetek semmit, ha neki aranyosabb szemei lesznek, akkor lehet vetélytársad akad. - szerintem nekem maximum nyugdíjas koromban lesz kutyám, addig nem tenném ki őt annak, ahogyan én élek. Van olyan pilóta aki mindig hozzam magával a kutyáját, cuki meg minden, de nem hiszem, hogy olyan nagyon jó élet lenne ez egy kutyának. De nem nagyon ismerem őket, nem vagyok otthon az állattartásban, lehet nem is nagyon kottyan meg nekik ez az életforma, ha megszokják.
Én kezdtem mégis lehervad a vigyor az arcomról, amikor felállásra készül. Hirtelen fut át az agyamon valami, ami pillanatok alatt el is illan. Összehúzom a szemem, mintha dühös lennék rá, de én kezdtem, visszakaptam. Tetszik ez a játék vele, adok kapok és sosincs vége, ha vége lenne az elég szomorú dolgot jelente, azaz már nem tudunk elég érdekességet vinni a kapcsolatukba, ami félév múlva még csak csak rendben lenne, valamilyen szinten, de most azért még inkább szomorú, de ezzel sincsen problémánk, minden annyira természetesen egyszerűen működik.
- Nem haragszok, én mondtam, hogy meg akarlak ismerni, és valamilyen téren ez is te vagy, vagy voltál. Szóval előttem ezt az énedet sem kell takargatni, mert velem ezt nem játszottad el. A sok nő nevében meg nem beszélhetek, ha vannak olyan hülyék, hogy bárki után epedezzenek, vagy várjanak, hogy felhívják megérdemlik. - vonom meg a vállam, tényleg minden oldala érdekel,a sebezhető, az érzékeny, a macsó, a nőcsábász, minden, én a teljes képet akarom látni. Azt úgy is tudom, hogy velem milyen és az határozottan tökéletes eddig. - Szóval kérlek, csak legyél önmagad és ezért sose kérj elnézést. - jól esett,hogy este feltárta egy fájdalmas titkát előttem, mert éreztem, hogy megnyílt, így jogosan kérem, hogy ne akarjon állandóan a tökéletes pasi lenni, mert olyan nincs és nekem nem is kell, aki nem tökéletes nekem az a tökéletes.
Felnevetek a kis műsorom után, majd viszahúzódok, hogy kicsit csillapítsam a helyzetet,miután olyan ponton talált be a puszi, ahol érzékenyen hatnak rám a dolgok, de ezt nem fedem fel neki még.
- Nem fogom örökké húzni az agyad, mert ha már az őszinteségnél tartunk már én sem fogom sokáig bírni.- kacagok fel, majd szépen válaszolok minden kérdésére.
- Át tudom venni a nyugodtságot is a másiktól ha úgy alakul, max végig táncolom az esét és utána boldogan dőlünk majd le az ágyba, fáradtan, de kimaxolva a napot. - komolyan nem tudok egy helyben ülni, de ha elfárasztom magam, akkor kidőlök elég könnyen. Nem akarom magammal rángatni minden napomon, mert az a legtöbb embernek évek után is sok lenne mellette, hát még neki aki most csöppent bele az életembe. - New York mostmár nem a suliról fog szólni, hanem rólad, nekem meg fog felelni egy olyan este is, amikor csak haza esünk és nem csinálunk semmit. - menni fog nekem, mert az agyamat eléggé le tudja kötni és azt hiszem a testemmel sem lesz gond ha rá gondolok, miket tudna velem művelni.
- Nehogy miattam vitess palacsintát a repülőre. - nevetem el magam. - Már teljesen oda vagyok érted nyugi. - nyugtatom meg, a gesztusa nagyon jól esik, de nem akarom, hogy miattam valakinek ezért korábban kelljen bemenni dolgozni, hogy palacsintát süssön vagy valami ilyesmi. - Másra sem vágyom hazafele, mint a Scooby-Doo valamelyik részére és egy kényelmes ülésre, ahol megnézhetem a szemhéjem belső szépségét. - nem nagy dolgok ezek, de nekem nem kell sok a boldogsághoz, de lehet azért betolnám a palacsintát, de nem akarom kihasználni azt, hogy ennyi mindenre ráhatása van. Még a végén megkapom, hogy csak azért vagyok vele, mert tele van. Mert rólam senki nem mondja meg, hogy milyen családból származom elsőre, csak a kocsiról, ami New Yorkban ritkán van a fenekem alatt. Nem járok fényűző bulikra, nem szórom a pénzt és magángépe sincs a családnak, a csapatnak van, de aki nem tudja ki vagyok ezt nem tudja rólam.
- Alig várom, hogy lássam. - mosolyom őszinte, bár nem tudom mikor kerül sor rá, hogy felmenjek hozzá, mert az egyet jelent azzal, hogy vége a keménységemnek, tudom érzem magamon.
- Nem helyet neveznék az otthonomnak. - ez nem olyan szép bevallani, de nincs mit szépíteni rajta. - Nekem egy személy lesz az otthonom, aki majd egyszer mindent fog nekem jelenteni, akivel bárhol egyek otthon fogom magam érezni. - sokat utazok, nem tudok olyan helyet mondani most,amire azt mondanám, hogy az otthonom.Haza megyek Franciaországba, anyuhoz New York-ba, és ennyi. De lesz egy olyan személy akivel otthon fogom érezni magam, legyek a világ bármely pontján, vagy akár pont itt a betonon ülve fagyit majszolva.
- LA csodáshely, de még sosem tartózkodtam ott eleget, hogy körbenézzek. - a család szón egy kicsit hátrahőkölök, de csak, hogy a vállára tegyem a kezem és komolyra fordítsuk a szót. Ak orábbi hasonló tetteimből már tudhatja, hogy ez itt nem a komolyság helye, mégis folytatom.
- Szóval a házasság még nem téma, de a család igen, azt hiszem furán működsz. - megcsókolom, majd fejemet a falnak döntöm és elkezdek agyalni a kérdésén. A jövőm bizonytalan, minden fel van téve egy lapra, a jövő héten sok minden ki fog derülni, de terveim természetesen vannak, távoli jövőre nézve is.
- Akarok egy otthont! - határozottan jelenthetem ezt ki neki, az előzőek után. - A jövőm annyira nem biztos, mint az, hogy a csapatunk nyerni fog, szerencse, nagyon sok kell hozzá. De amit tudok, hogy a jövő héten randira akarok menni egy csodás sráccal, ki akarom próbálni milyen pultozni, meg akarok tanítani vezetni egy csomó gyereket, hogy egyszer ők is arról álmodhassanak mint én. - a tekintetem a lelátók felé szegezem, nem nézek rá, mosolygok miközben beszélek, mert boldoggá tesznek ezek a gondolatok. - Venni akarok egy terepjárót, kipróbálni milyen a magasban vezetni, nyerni akarok a bátyám ellen egy futamban és igen azt hiszem sok év múlva nagyon sok év múlva szeretném ha valaki megkérdezné, hogy leszek e a felesége. - ránézek, de nem célzóan. Olyan mély érzelmek ezek a részemről, hogy egy könnycseppet érzek legördülni az arcomon, még mindig mosolygok mert olyan könnyű volt ezeket elmondani és olyan jól esett, hogy megkönnyebbültem.
Az érzelmes hangulatombóla telefonm csöngése zökkent ki, előveszem és mély levegőkíséretévelnyomo ki a figyelmeztetőt.
- Mennem kell! - állok fel, majd idegesen rátom meg magam. Felé fordulok és adok neki egy csókot. - Kívánj szerencsét, és addig menj nyugodtan oda a többiekhez, kedvelnek téged, ebben biztos vagyok. - nem erőltetni akarom csak biztatni. Kicsit idegesen indulok a megbeszélés helyszínére, de mosolyogva nyitok ajtót a terembe, ahol már nagyon vártak és ketten meg is ölelnek, ami miatt lenyugszom és szinte tökéletesen érzem magam mire mindent átbeszélünk.

Nagyjából fél óra lehetett, az egész, mindent tudok amit kell, és bizakodó vagyok, annyi önbizalmat öntöttek belém, hogy nem is kételkedek a teljesítményemben. A garázs felé veszem az irányt, remélve,  hogy nem szedték szét Caesart, ha odament hozzájuk.
Teli vigyorral az arcomon, hüvelykujjammal a levegőben rohanok apámhoz és ugrok a nyakába, úgy érzem minden jól megy ma, mert büszkén ölel meg.


☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 01 2023, 14:47


Savannah & Caesar

-Abban segíthetek..-nevetek egyet az orrom alatt és ha már így felkínálja a lehetőséget a tekintetem végig is siklik azokon a hosszú lábakon. Tudom, hogy a sportolóknak minden kiló számít és stabilan kell tartaniuk a súlyukat. Majd igyekszem erre ügyelni, hogy ne vigyem túl sokszor kísértésbe az evéssel, viszont azt sem akarom, hogy megfossza magát ezektől az élvezetektől. Kell legyen ebben egy arany középút.
Sértetten a mellkasomra szorítom a kezemet.
-Savannah Deneuve! Ne merészelj fenyegetni.-tettetem még néhány másodpercig a sértettségem majd ez el is tűnik és visszatér a mosolyom. Ezt persze nem hagyhatom teljesen büntetlenül, de szerencsémre tálcán kínálja a lehetőséget és ugyan nem szeretnék nagyon ráijeszteni, de azért csak úgy csinálok egy pillanatra mintha tényleg le akarnék lépni.
Kicsit bűntudatom lesz ahogy látom a mosolyt eltűnni az arcáról, de igazából így utólag sem cselekedtem volna máshogy. Lassan felenged annak ellenére, hogy ezután még van egy csodás elszólásom is.
Kicsit meglepetten pillantok rá, hogy tényleg ennyire nem zavarja a dolog és jó vagyok úgy neki ahogyan vagyok. Mindennel együtt.
-Van róla bármi fogalmad, hogy mennyire csodálatos vagy?-kérdezem és a kezem az arcára siklik, hogy közelebb húzva magamhoz megcsókolhassam egy pillanatra.
Ha már ő játszik az agyammal, akkor én is megpróbálok az övével, hátha nem csak nekem lesz nehéz dolgom. Amikor elhúzódik szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy célba találtam. Szavaival pedig meg is erősít.
-Ohh.. hát csak megkegyelmezel majd?-nevetek fel.
-De nem akarom, hogy sürgetve érezd magad... csak járatom a szám, de nem kell kapkodni miattam.-beleugrasztani sem akarom a dologba. Még az kéne nekem, hogy azért hátráljon ki mert elkapkodtunk valamit.
-Na látod mekkora mázli, hogy szórakozóhelyem van? Hogy unnád a nyerőgépeket egy idő után, ha kaszinót vezetnék.-nevetek fel. Az Emperorban biztonságban szórakozhat. Ha sok neki bejöhet a pult mögé vagy elvonulhat az irodába, bár az pillanatnyilag inkább raktár, mint bármi más. A papírmunkával mindig napközben foglalkozok, éjjel pedig mindig valamelyik teremben vagyok, szóval abszolút nincs kihasználva irodaként, cserébe legalább csend van. Vagy foghatja a kocsit és előre mehet a lakásomba. Valahogy majd biztos megoldjuk.
-Ezt örömmel hallom.-mosolygok rá. Amennyire tudok pörögni sokszor pontosan annyira le is tudok merülni, akkor pedig tényleg használhatatlanul nyüglődök amíg ki nem tudom pihenni magam.
Kissé meglepetten pislogok. Mi az hogy nem kell a palacsinta?
-Azért gondolom, ha véletlenül... tényleg abszolút véletlenül lesz palacsinta akkor azért csak eszel belőle Scooby közben..-nevetek fel. Ha megtehetem, akkor meg is fogom tenni, márpedig szerintem egy palacsinta még nem a világ legnagyobb kérése szóval még csak szarul sem fogom érezni magam, hogy lesz egy ilyen plusz kérésem. Igazából az sem zavar, ha egy étteremből vagy cukrászdából hozzák, csak legyen, mert most már én is megkívántam.
Már én is alig várom, hogy a lakásomban lássam őt.
Érdekes, hogy az otthonnal kapcsolatban pont ellentétesek a gondolataink. Nekem a lakás az otthonom, az emberek mindig forogtak körülöttem. Volt aki több ideig maradt, volt aki kevesebbet, de nekem mindig a hely volt az állandó. Ő pedig emberekhez kötődik nem pedig egyetlen helyhez.
Amikor a vállamon landol a keze már tudom, hogy már megint komolytalan lesz a helyzet, így csak kíváncsian várom, hogy ebből most mit fog kihozni.
-Csak hiszed? Hát nem láttál még belőlem eleget ahhoz, hogy ezt tudd?-nevetek fel majd viszonzom a csókját.
Egy békés mosollyal figyelem miközben beszél.
-Jó tervek. A nagy részében tudok segíteni.-kíváncsi vagyok, hogy Kimy mennyire fog leakadni azon, hogy barátnőm van. Abban sem vagyok biztos, hogy el fogja hinni amíg nem látta a két szemével. De lehet még akkor is komoly kételyei lesznek. Fontos, hogy ők megismerjék egymást. Kimy fogja vinni az Emperort amikor nekem fel kell állnom onnan és ő az egyik legközelebbi barátom. Örülnék ha jól kijönne a barátnőmmel.
Még akkor sem szarom össze magam amikor kimondja a lánykérés témát hiszen ott van előtte a jó sok év.
Amikor legördül egy könnycsepp az arcán kicsit ijedten nézek rá és a hüvelykujjammal letörlöm onnan.
-Ne sírj.. még akkor sem kérem meg a kezed.-nevetek fel, hogy egy kicsit visszahozzam a jó kedvét.
Amikor a telefonja megszólal már tudom, hogy eljött az idő. Felkelek és kicsit leporolom magam.
-Nem kell neked szerencse. Anélkül is imádni fognak...-szorosan magamhoz ölelem a derekánál miközben megcsókolom.
-De azért kéz és láb törést, szépségem.-engedem útjára és mivel jobb ötletem nincs, így elindulok vissza a Ferrari központ felé miközben már telefonálok a reptérre egy bizonyos palacsintarendelés miatt

Egy darabig az éppen unatkozó mérnökökkel beszélgettem, majd Juan is csatlakozott hozzám néhány percre, de végül az egyik szerelő horgonyzott le mellettem tartósabban és teljesen átszellemülve mesél nekem az előző futamról miközben Savi apjával felváltva lesünk ki oldalra, hogy vajon mikor érkezik végre a kisasszony. Pont nem én vagyok a soros amikor megérkezik, így az apjával találkozik össze elsőként, de ez egyébként is az ő pillanatuk kell, hogy legyen.
-Bocs...-intek a srácnak aki megértően bólogat, hiszen ő is látja, hogy már máshol kell lennem. Nem mászok az arcukba kb 2 méterre megállok tőlük helyet hagyva nekik.
Amikor már úgy érzem nem zavarok kicsit közelebb lépek.
-Siker, szépségem?-kérdezem annak ellenére, hogy az arcára van írva a válasz, de szeretném megadni neki a lehetőséget, hogy tényleg hangosan kimondhassa, hogy sínen van a dolog, hiszen akkor tudatosul majd csak igazán. Nem mintha lenne hozzá bármi közöm, de már most büszke vagyok rá.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 01 2023, 18:38

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

M
ivel lehetőségem sem volt eddig állatot tartani nem tudom mennyire rabolná el a szívemet egy kis nyelvet lógatós szőrmók. Abban biztos vagyok, hogy embereket nem tudna helyettesíteni, mondom most, hogy nem tudom milyen kutya gazdinak lenni.
- Caesar Harlow! - nevetek fel - Nem tudom lehetnek e szebb szemei. - nyomok egy puszit az orrára. Tetszik a kék szeme, és a csillogás benne, amit nem tudom, hogy én váltok e ki vagy alapból benne van mindig. De ez már lényegtelen, mert ott van benne, az életkedv, a vidámság. Pont ezért is akarom minden oldalát megismerni, azt is amikor ez a csillogás eltűnik, mert olyan téma jön elő, ami fájdalmas. Vagy ha arról mesél mennyire nőcsábász életet élt eddig. Az akkor volt, velem sosem érezteti, hogy csak egy gyors valaki lennék a számára, és igen ez is ő, nem a legjobb oldala egy pasinak, de nem tagadhatja le senki sem önmagát, így neki sem kell, főleg nem előttem. Szerintem az sokkal jobban zavarna ha ezeket el akarná titkolni és egy olyan oldalát mutatni csak, ami szerinte nekem tetszhet.
- Nem érzem, hogy sürgetnél, sőt, meglepően úriember vagy a közelemben. - ez egy bók, komoly bók, hogy nem akarta este sem rámászni, pedig nem sok minden takart este a takaró alatt, amikor hozzá bújtam. Lehet, hogy az életem pörgés, majdnem minden része, de ebben az egyben nem hagyom bepörgetni magam. Még ha a testem rá is lenne állva, az agyam sokkal jobban dolgozik, így bebizonyíthatja nekem, hogy mennyire képes várni arra a bizonyos  tornára, de nem fogom sokáig húzni az agyunkat, felesleges is lenne.
- Azt hiszem lecsúszna belőle pár darab. - kicsit felhúzom a vállam és szégyenlősen vallom be neki, hogy ha elém kerülne egy nagy adag palacsinta biztosan pusztítanék belőle, ezt kár titkolni. Az evésben valahogy nem tudok megálljt parancsolni, nem látszik, hála a jó géneknek és a sok mozgásnak, amit valamilyen téren ezért is csinálok, meg persze a jó erőnlétért. Ha csak magamnak kellene megfelelni lehet elég lenne heti két edzés, de mivel több minden miatt is kell az erőnlét, azért meghagyom magamnak a majdnem mindennapi mozgást, az agyamnak is jót tesz, és ez is közrejátszik abban, hogy kiegyensúlyozott tudjak lenni.
A terveimet még magam is csak fejben raktároztam el, ezek mind megfordultak már benne, de sosem kérdezte meg igazából senki, apám eldöntötte, hogy mi nem leszek, anyám adott egy labdát mi lehetnék, mindenki tudja mit akarok, de csak a nagy dolgokat, a kis részleteket senki nem akarta megtudni. Egészen mostanáig, így jól esik kimondani, olyan szinten megkönnyebbülök, hogy az érzelmeim magamal ragadnak és könny csordul ki a szememből.
- Akkor sírnék ha most kérnéd meg, nem akarok máris nemet mondani.- nevetek fel, a korábbi érzelmeimet elűzve. Ezek nem rossz érzések, csak nagyon mélyek, nagyon komolyak és annyira messzinek tűnnek, legalábbis az utolsók, hogy nem is szeretném még nagyon a gondolataimba engedni őket. De egyszer kelleni fog ezeken is agyalnom, és akkor már szeretném ha tényleg nem egyedül kellene megküzdenem a terveimmel.
A telefonomnak hála nem felejtem el, hogy indulnom kell, nagyon várom, már nem érzem az izgulást, csak egy kis természetes izgalom van bennem, de ez jó, ennyi kelleni fog, hogy lelkesen tudjak beszélni arról milyen céljaim vannak. Erre kíváncsiak, hogyan látom magam sok év múlva, mert olyannal nem tervezhetnek, aki csak a poén kedvéért csöppen bele egy ilyenbe. Komolyan kell elmesélnem nekik mindent, amibe beletartozik majd az is, hogy utcai versenyző voltam évekig, vagyis nem kell, de őszinte akarok lenni, úgy indítani a kapcsolatot, mint minden mást is,hogy a teljes igazságot fedem fel.
- Nagyon remélem, hogy így lesz. - a szerencse csókom megkaptam, már csak rajtam áll minden, mint eddig is, de most legalább van aki támogat majd ezer százalékban, legalábbis most ezt érzem. Aztán majd az első balsetes után, mert sajnos már most tudom, hogy elkerülhetetlen lesz, nem tudom mennyire fog mosolyogva visszaengedni Caesar a kocsiba, de meglátjuk, ő nem lesz visszatartó erőm, mert ha lesz is benne félsz nem hinném, hogy emiatt azt mondaná, hogy elég, ezt nem látom rajta.  
A teremben érezni lehet a verseny utáni hangulatot, a Forma 2-esek már futottak, a csapat nem kapott pontot, jogos a csalódottság, viszont nekem örülnek. Szerintem ezért is kellek nekik én, rizikós egy nőnek ülést adni a mostani hozzáállás szerint, ezzel ők is tisztában vannak. De tudják, hogy nagyon jó vagyok, az alsóbb kategóriában többször bizoonyítottam, és ell nekik egy pilóta aki valamennyire megdobja a csapat értékét is. Az viszont, hogy Deneuve vagyok, sok mindent megkönnyít, pedig nem akarom, hogy emiatt kapjak lehetőséget, de mégis megragadom, mert idő kell, hogy enélkül is boldoguljak. Barátságosan közelítenek meg és én ezt viszonzom. Nem sokat kell beszélnünk, mert ismerik a munkásságom nagy részét, csak a terveimre kíváncsiak, de azt hiszem lenyűgöztem őket, a végére lehet ők jobban várják a jövő hetet mint én.

Amint kilépek az ajtón és kellő távolságra érek tőlük kiadok magamból mindent és a kocsik búgó zajába sikítok egyet örömömben, majd mosolyogva szaladok a garázsba, hogy elújságoljam mennyire taroltam.
Apu már kíváncsian vár engem, látom rajta, hogy ő is izgult, hozzá rohanok és megölelem, és érzem, hogy büszke, amiért örömömben elsírnám magam. De egy pilóta nem sír, egy pilóta kemény, mondja mindig, mert nem lehetek nagyon puhány, a legkeményebbek között is helyt kell állnom.
- Ezek szerint jól ment. - nem akarok megszólalni, mert érzem, hogy előtörnének az öröm könnyeim, így csak bólogatok. Meglátom Caesart a háttérben és odamegyek hozzá és az arcomat a mellkasába temetem. Nem sírom el magam nagyon kemény maradok, csak össze kell szednem a gondolataimat mielőtt válaszolni tudnék neki. Csak pár másodperc kell, hogy levegőhöz jussak akkor rámosolygok és egy olyan csókot adok neki, amilyet eddig még nem kapott tőlem. Érzem, hogy megfagy egy kicsit a levegő, de nem érdekel, mert most sikerült valami, amire nagyon régen vágytam, mindenki tehet egy szívességet, ha nem tetszik nekik, hogy boldog vagyok.
- Tökéletesek voltak. - amint elszakadtam tőle válaszolok is neki, annyira vigyorgok, hogy már fáj az arcom. - Jövő héten már náluk lesz a szerződésem, nem is nagyon kíváncsiak a teljesítményemre, de persze a formaságok miatt megnéznek. Úristen Caesar annyira jó voltam. - szinte szállok olyan boldog vagyok, azért próbálom magam összeszedni.
Kiállok a garázs ajtajába és egy kis figyelmet kérek. Amíg oszlopos tagja voltam a csapatnak, sokszor vetettem be magam, hogy egy kicsit ösztönözzem a népet, mivel imádtak, szerettek meghallgatni, csak pár mondat erejéig tartottam őket mindig fel, de olyan nagy dumám volt mindig, hogy még ha nem is indultunk jó helyről aznap,akkor is felvillanyozta őket az én lelkesedésem.
- Fiúk! - apu már az orrnyergét dörzsöli nevetve, mert tudja mi jön, vannak itt újak, akik egy kicsit furán néznek rám, de a régi motorosok kényelmesen nekidőlnek valaminek és rám néznek. Közben megjelennek a pilóták is, nevetgélve, mielőtt meglátnak.
- Savannah Deneuve! - jön felém széttárt karokkal, azzal a huncut mosolyával, amibe régen beleszerettem, de már nem ér el nálam semmit ezzel. Egy valakinek tud most a mosolya levenni a lábamról és az nem az övé.
- Baszki! - csúszik ki a számon, mire apu odakapja a tekintetét és megállítja még időben, mielőtt elért volna engem. Határozottan emelem fel a mutatóujjam csendre intve a srácot, aki remélem nem most fog kínos helyzetbe hozni.
- Szóval, annyira örülök, hogy itt vagyok veletek, már gondolom rengetegen olvastátok az interneten a híreket. Most, hogy túl vagyok egy megbeszélésen, azt kell mondanom, hogy mindegyik igaz. Minden tudásomat, minden elszántságomat tőletek tanultam totyogós korom óta, ha Ti nem lennétek, akkor nem itt tartanék. Tudom, hogy csodásak lesztek ma, mint mindig, akármi is lesz a nap végén az eredmény, remélem tudjátok, hogy nekem Ti vagytok a nyerő csapat. - megtapsolom őket, mire én is kapok köszönetete a lekesítésért. Mielőtt bárki, vagyis az a bizonyos valaki a közelembe jöhetne, visszlépek Caesar mellé és kulcsolom a kezébe az enyémet. Remélem nem ezzel fogom elrontani a versenyét, de jó lenne, ha ez a mi kis játékunk lezáródna itt és most, hiszen soha nem volt semmi és nem is lesz.
- Menjünk fel a lelátóra, amíg dolgoznak, fél óra múlva visszajövünk, amikor kezdődik az izgalom. - kacsintok rá, és elindulok, hagyva a fiúkat dolgozni. Ezért is mondtam, hogy az egész napom folyamatos mozgás, mindenhol ott vagyok szinte egyszerre, de egy helyben nem tudok lenni. A garázsban nincs szükségük most rám, de nekem egy kics nyugira igen.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 12:26


Savannah & Caesar

Eddig a legtöbb lánynak esélyt sem adtam arra, hogy felfedhesse előttem a személyiségét. Igyekeztem mindig tisztességesen játszani, így tudták, hogy nem én leszek az, aki felemeli a telefont, hogy vacsorázni hívja őket. Savinál azonban az elejétől kezdve valahogy ez máshogy működött. Motoszkált már a gondolat a fejemben, de közel sem annyira, hogy ténylegesen ilyen irányba haladjak. Eddig kicsit sem bántam meg, hiszen nagyon jól érzem magam vele. Csak reménykedni tudok benne, hogy ez nem csak egy hirtelen fellángolásos dolog. Szívesen tervezek vele és mivel folyamatosan mozgásban tart olyan dolgokkal amik tényleg érdekelnek, így abszolút optimista vagyok velünk kapcsolatban.
-Ugye? Még magamat is megleptem milyen rendes vagyok.-vigyorgok rá. Nem mondom, hogy nem akartam, de nyíltan kimondta, hogy nem akar egyelőre semmi ilyesmit ezt pedig én mindig tiszteletben tartom. Valahogy nem izgulok azon, hogy egyszerűen kicsúszna a kezeim közül.
-Akkor jól sejtettem.-na hát akkor ez el is dőlt. Intézem majd neki a palacsintát. A mai nap után meg is érdemli és remélhetőleg ez majd egy ünnepi palacsinta lesz. Tényleg nem áll szándékomban megnehezíteni az étrendjét, mert gondolom van ilyen... vagy nem tudom. Én nem élek ilyesmivel, mert biztosan nem tudnék megálljt parancsolni magamnak. Eszek amit akarok akkor amikor szükségem van rá. Még bele kell majd tanulnom abba is, hogy hogyan legyek a segítsége és a támasza a terveiben, de ahhoz látnom kell majd, hogy mire van szüksége. Főleg, hogy pont akkor csöppentem én is az életébe, amikor pont egy új szakaszhoz érkezett. Nem baj. Majd együtt belejövünk, bár neki ez nem teljesen új terep.
-Oh.. Hála Istennek..-nevetek fel. Akkor egyelőre bőven elég neki a "Savisar" állapot és nem vágyik a Savannah Harlow névre.
Ideje az útjára engednem, hiszen jelenése van, így magamhoz ölelve adok neki egy csókot.
-Én tudom, hogy így lesz.-erősítem meg és még egy darabig nézek utána, amíg el nem tűnik a szemem elől majd elindulok én is, hogy elfoglaljam magamat.

Azt hittem, hogy tovább tart majd a tárgyalás, de nem kell túl sok szabaidőt elütnöm nélküle. Egy pillanatra meg is ijedek, hogy talán nem úgy sikerült ahogyan eltervezte, de az arca egészen másról árulkodik. Akkor nyugszom meg igazán amikor apukáját ölelgetve már látom, a boldog arcát. Közelebb vonulok hozzájuk, hogy majd én is sorra kerüljek. Hozzám bújik én pedig egyből magamhoz ölelem. A csókra nem teljesen számítottam, főleg így, hogy az apja még mindig néhány méterre áll tőlünk, de ez nem tart vissza attól, hogy viszonozzam. Szinte érzem, ahogyan minden elcsöndesedik egy pillanatra mielőtt mindenki folytatná a dolgát.
-Tudtam, hogy menni fog.-vigyorgok rá én is mint a tejbetök. Tényleg büszke vagyok rá annak ellenére, hogy semmi közöm nincs az eredményéhez. Fel kell szabadítanom a következő hétvégémet, hogy mindenképp ott lehessek majd vele.
Elengedem, mert úgy látom készül valamire, amikor figyelmet kér zsebre rakom a kezeimet és helyet hagyva neki megállok a társaság szélé. Láthatóan mindenki előkerül, de én csak őt figyelem egészen addig, amíg valaki ki nem mondja a teljes nevét. Hirtelen kapom oda a tekintetem. Tudom, hogy ő az egyik pilóta, de gondolom jóban vannak, így nem is tulajdonítanék az egésznek nagyobb figyelmet, ha az apja nem állítaná meg és Savi nem akadna fel a dolgon. Kicsit összeráncolom a homlokom, mert nem értem teljesen, hogy mi történik. Kicsit megrázom a fejemet, hogy elhessegessem a fejemből a dolgot és inkább a mondanivalójára koncentrálok.
Visszatér a mosoly az arcomra és türelmesen kivárom amíg mindenki gratulál neki.
Gyorsan tér vissza hozzám. Nem vagyok hülye. Tudom, hogy van valami, amit még nem tudok. Nem vagyok az a fajta ember, aki könnyen bosszús lesz, most is inkább csak kíváncsi vagyok, mert jobban szeretem tudni, hogy kivel nem árt vigyázni.
Kiveszem a zsebemből a kezemet és összekulcsolja az ujjainkat. Pontosan ezért nem aggódok.. nem viselkedik velem másképpen azért, mert a srác is megjelent.
-Rendben.-bólintok és elindulunk. Út közben egy büfénél azért megállok, hogy szerezzek 2 üveg vizet, mert erre később nem biztos, hogy lesz időnk, az idő viszont ma is kiváló. Arról nem is beszélve, hogy ha úgy fog drukkolni ahogyan tegnap vázolta, akkor biztosan szüksége lesz neki is rá.
Felmegyünk a lelátóra, oda ahol tegnap találkoztunk. A hátammal nekidőlök a korlátnak és magamhoz húzva átölelem a derekánál.
-Remélem tudod, hogy nekem bármit elmondhatsz... szóval szeretnél róla mesélni, vagy inkább hagyjuk?-kérdezem és tudom, hogy tudni fogja mire gondolok. A hangom könnyed, az arcomon őszinte mosoly van. Tényleg nem kérdőre akarom vonni, csak adok neki egy lehetőséget, hogy meséljen, ha attól könnyebb neki. Nem akarom, hogy úgy érezze, hogy bármit titkolnia kell előttem. Ő már nagyjából tudja, hogy hogyan is éltem a hétköznapjaimat mégsem ítélt el. Nekem sincs okom haragudni azért mert volt élete előttem főleg, hogy tegnap óta vagyok mellette. vagyok rá.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
411
★ :
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 16:12

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

V
alószínűleg akkor is így mentem volna neki a dolgoknak, ha tegnap nem találkozok valakivel, aki ad egy plusz energiát nekem, én mindig egyedül boldogultam. A családom persze mögöttem volt, de nem igazán volt olyan, aki lelkileg is velem lett volna, a bátyámra mondanám egyedül, hogy talán, de neki megvolt mindig a saját belső harca. Az, hogy itt van Caesar nekem, szerencsét kíván és hisz bennem, sokat jelent, többet, mint hittem volna. Szeretek az a független nő lenni, aki mindig is voltam, de be kell vallanom, hogy ennyi idő alatt is sokkal jobban megszerettem azt a lányt, aki mellette lehetek. Én nagyon szeretnék hosszú távon gondolkozni vele, nagyon szeretném, hogy működjön, és nem hiszem, hanem tudom, hogy ez így is lesz. Optimistán állok neki mindennek, mint a mai megbeszélésnek is, amin tarolok. Ők eszméletlenek, annyira ösztönző az egész csapat, és tudom, hogy nem a vidámságról és a mókázásról szól ez az egész, mert komoly pénzek, politika és a többi mozog itt a háttérben, mégis egyáltalán nem ezt hangsúlyozták, ami annyira pozitív velük szemben, hogy nem is kérdés, mennyire lenyűgöztek.
Apu ölelés, és Caesar közelgés, még ezután sem hagy rossz hangulatba kerülni. Erre fellelkesülve állok ki mindenki elé és tartom meg hosszú idő után az első felemelő beszédemet, mert nekem szükségem van rá, és ha végzek akkor ők is tudni fogják, hogy nekik is. Apu persze nevet, otthon sokkal többször próbálok szónokolni ha vele vagyok, főleg magamért, de itt érte is teszem. Szereti ha beszélek, tudja mennyire inspiráló tud lenni néhány szavam.
Most azonban a lelkesedésem egy kicsit megbicsaklik, amikor kisétál a takarásból, az a bizonyos srác, aki 3 éve úgy csókolt meg, hogy utána nem hallottam róla, kételyek között hagyva. A sajtó hangos volt a nőügyeiről, ami zavart egy ideig, aztán hamar túllettem rajta, hiszen soha semmi nem történt köztünk, csak a kislány énem rajongott egy olyan bálványért, akit ö testesített meg. Túl jó abban amit csinál, zseniálisan vezet, túlságosan is felhúzza a cspatos és apunak nem célja elküldeni őt, önző lettem volna ha ezt kérem az első megjelenő cikk után amit róla olvastam. Tegnap viszont láttam őt már idelent, nem találkoztam vele, de láttam és nem éreztem semmit, csak büszkeséget, hogy egy ilyen pilóta képviseli a csapatunkat. Egyszerűen kinőttem abból, hogy egy olyan dologra áhítozzak, ami nem is igazán kell nekem.
A mondanivalóm után, pontosan azért is léptem olyan gyorsan vissza Caesar mellé, mert tudtam, hogy figyel, tudtam, hogy be fog próbálkozni, láttam a szemein, 5 éves ismerem, és pontosan tudom mit miért csinál már, de a legtöbb ismerősömmel így vagyok. Caesar is végignézte a pár másodperc alatt lejátszódott műsort, apu, ő közte és köztem, bár a többiek már tudják, hogy mi a helyzet, azért a feszültség egy másodpercig eléggé felfokozódott. nem akartam, hogy kellemetlen legyen bárkinek is, és szeretném ha tudná, hogy ez egy kis semmiség volt, nekem most tényleg csak az a fontos, hogy a mi kapcsolatunk szárnyaljon, a múlt az múlt, hiába van jelen a mostomban is.
A korláthoz érve karolja át a derekam és húz magához, mire a kicsit kialakult frusztráltságom enged.
- Azt hiszem ő volt az első szerelmem. - vágok bele, nincs mit titkolnom ezen. - Vagyis én szerelmes voltam belé, de ő nem tudom mit érzett, sosem volt köztünk semmi. Amikor utoljára találkoztunk megcsókolt, és utána minden nyitva maradt köztünk, mert én nagyjából rögtön indultam is New Yorkba. Ő volt az, aki miatt sokáig nem nagyon nyitottam senki felé, mert várni akartam rá. - Caesar szemeibe nézek, és próbálom kideríteni mi megy végig a fejében, hogy ezeket így rázúdítom. Nyitott könyv akarok lenni neki, és akármennyire is tűnök lazának, vagánynak és bátornak mások szemében, nekem is vannak hibáim és én is voltam szerelmes tinilány. - Aztán túl sok cikket olvastam arról, hogy éppen kivel kavar, túlléptem rajta, és most, még ezek után is - intek magam mögé a fejemmel, utalva a korábban történtekre - biztos vagyok benne, hogy jól tettem. - megcsókolom. - Tudom, hogy ez egy kicsit fura lesz, most, hogy tudod a sztorit, mert ő mindig az életem része lesz, ameddig rá nem un a Ferrarira és igazol át máshova. De tudnod kell, hogy ha nem érezném azt, hogy annak teljesen vége magamban, akkor most nem állnék itt veled. - megeshet, hogy most hozom majd elő belőle a jövő féltékeny barátját, amit megértenék, mert még nincs tapasztalata velem, nem tudja, hogy nálam hűségesebb ember nincs a világon. - Ő volt a múltam, de azt akarom, hogy te legyél az aki a jövőm lesz. - mosolygok rá, már hajolok, hogy megcsókoljam, amikor megrezzen a telefonom, gyors puszit nyomok az arcára és előveszem, nem akarok lemaradni semmilyen történésről sem, ami lent folyik és ilyenkor apu szokott nekem írni, mint tegnap is, a bátyámról.
“Savah, beszélhetünk majd a futam után? Kívánj szerencsét!” - megint ez a hülye becenév, csak ő hív így. Felnézek Caesarra, majd pötyögni kezdek.
“Sok szerencsét!” - nem válaszolok neki, de a szerencséjét nem akarom elvenni.
Caesar felé fordítom a telefont, majd ha elolvasta az üzenetet lezárom a telefont és elteszem, tudom, hogy minden rezgésre elő fogom kapni, de nem miatta, őszintén nem akarom, hogy írjon nekem. Annyira boldog vagyok most Caesarral, nem akarom, hogy a fejébe ékelődjön ez a dolog, mert nincs semmi jelentősége.
- Kezdődik a Forma 2-es futam, kezdhetjük a szurkolást? - próbálom terelni a témát, mert nem tudok erről többet beszélni, igazából nincs ebben az egészben több, hogy tovább vesézzük. A kezem a tarkójára csúszik és magamhoz húzom, hogy ezzel is bizonyítsam neki mennyire akarom őt, megcsókolom és olyan hosszan nem szakadok el tőle, hogy még az is megfordult a fejemben, hogy elég lenne a futamra visszajönni, a hotelszoba még fizetve van, de nem teszek ezügyben semmit. Amikor végre mégis elszakad egymástól a szánk, mosolyogva hajtom a vállára a fejét, miközben a hangosban már halljuk, hogy nemsokára indul a start a kezdőbb kategóriának.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: in Monaco - Caesar and Savannah
in Monaco - Caesar and Savannah - Page 3 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
in Monaco - Caesar and Savannah
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ~Ella & Forrest~ Mr. Howard wants to see you in Monaco
» Max x Savannah
» Max & Savannah
» Sarah & Savannah
» Audrey&Savannah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: