New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

inside man - all your words are lies?
Témanyitásinside man - all your words are lies?
inside man - all your words are lies? EmptySzer. Márc. 08 2023, 11:24
csodás neved
SzabadStoppolt Foglalt

Play by
Aaron Taylor Johnson (szeretném, de alkuképes)
Születési hely
rád bízom
Kor
30-34
Lakhely
rád bízom
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló
Csoport
bűnüldözés
Történetünk
Te vagy az a férfi, akivel a találkozásom nem a véletlen műve volt. Konkrét szándékkal váltál az életem részesévé, minden apró kis részletet megtervezve, körbe jártad az összes lehetséges kérdést és minő véletlen Christina és Justin esküvőjén pont mellém szólt a helyed, még a névtábládat is sikerült gondosan időben az asztalra csempészned. Te már felkészültél belőlem, ismerted a családi hátteremet és minden olyan részletét az életemnek, ami számodra fontos lehet. Annyira természetesnek és könnyednek tűntél aznap este, hogy elhittem te egy udvarias, humoros és jóképű férfi vagy, akinek a társasága boldogsággal tölt el és imádtam a sok felszínes emberen együtt nevetni veled. Hogy sikerült-e teljesen levenned a lábamról aznap este? Baszki, igen. Mármint nem elsőre és nem az esküvő éjszakáján, de magamat leginkább meglepve újabb általad kért találkozókba mentem bele és egyre inkább éreztem, hogy valami megváltozott bennem.

De valójában nem az a cél vezérel, hogy beléd szeressek, igaz?

Az igazság az, hogy én csak egy porszem vagyok a gépezetben, talán a leggyengébb láncszem, aki neked most éppen kapóra jött egy megoldandó ügyedben. A féltestvéremet Tiger Kareem Abbart és a bandáját már hónapok óta megfigyeled, de eddig soha nem sikerült rajtaütnöd és bizonyítékkal szolgálnod a főnöködnek, ahogy az ügy végére sem sikerült pontot tenned és elnyerned az elismerést, amire annyira vágysz a karrieredben. Aztán jöttem én, mint új szereplő Tiger életében és felfigyeltél rám, mint egy új lehetőségre, ami segíthet előrébb vinni az ügyedet. Megszületett a fejedben, hogy, mint egy belső ember beépülsz az életembe és eléred, hogy olyan információkat osszak meg veled, amik számodra jól jöhetnek.

Itt kezdődne a mi kis történetünk és attól függően, hogy mikor érkezel lennének ötleteim a jövőt illetően.

Mindenképp úgy képzeltem, hogy Tini életében először szerelembe esne, pechére pont valaki olyanba, aki kezdetben csak eszköznek használná a céljai érdekében.
Későbbiekben szeretném, ha az ügynökben is feltámadna némi érzelem Tini irányába, hiszen egy hosszan eltartó ügyről beszélünk, amit teljesen érzelemmentesen, miközben pont az ellenkezőjét játssza az ember, nehezen lehet elkerülni. Nem lehetetlen, de nem abba az irányba szeretném elvinni. Szerintem egy idő után Tini fontossá válna neki, de a karrierjét továbbra is elengedhetetlennek tartaná, ezért nem tántorodna el a céljától, hogy informátorként használja. Nagyon előre rohanva, de örülnék neki, ha később mindenre fény derülne majd, amivel nem csak saját magát, de Tinit is sikerülne veszélybe sodornia, hiszen a bandatagok nem néznék jó szemmel, hogy valaki szaglászni kezdett utánuk. Tini ekkor kerülne leginkább két tűz közé, a legnagyobb veszélybe és talán élete legnehezebb döntése előtt állna, hiszen számára két fontos személyről beszélhetünk. Itt szeretném, ha már az ügynök érzései is annyira erőssé válnának, hogy akár ölni is képes lenne Tiniért és megvédeni, akár a bandatagok elől is, ezzel belekeveredve bűnüldözőként egy kicsit a bűnözés világába. Egészen más nézőpontból látná már az egész ügyet, amit már talán maga is megbánt, hogy belekeveredett és hitte, hogy minden érzést kizárva fogja tudni Tinit kezelni, majd elengedni, akár őt is a bíróság elé cipelni.

A leírtakon kívül a jellem és előtörténet teljesen rád van bízva. A leírt elképzeléseim a jövővel kapcsolatban alakíthatóak, minden csak megbeszélés kérdése, mindezt egy kiindulópontnak szántam, de örülnék, ha mind együtt ötletelnénk. PB a szívemhez nőtt, de ha csak ez tart vissza, akkor beszéljük meg, mert nem szeretném, hogy ez legyen a visszahúzó erő. Elmondhatatlanul várunk! Dobj egy üzit vagy írj rám discorton, ha megérkeztél.  inside man - all your words are lies? 4142114136

livin' in new york

Tiger Kareem Abbar and Colton Danvers imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
inside man - all your words are lies? Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
inside man - all your words are lies? 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
inside man - all your words are lies? 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
inside man - all your words are lies? 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
inside man - all your words are lies? E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
 
inside man - all your words are lies?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erik&&Sarah-More Than Words
» Fable & Sebastian - Without Words
» More than words • Jake&Madelaine
» Julie & Dae Won | Where words fail...
» INSIDE MAN

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: