New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Salma O. Munoz
tollából
Ma 2:14 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 2:13 pm-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 1:46 pm-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 1:13 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30 am-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56 am-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Témanyitáshey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyVas. Feb. 05, 2023 3:46 pm
Lumienne & Max

Mint mindig megint Kiarára kell várni, a taxi már 10 perce vár lent, de ő még sehol nincs, pedig direkt nem a megbeszélt időre hívtam ide.
Leülök a kanapéra és előveszem a telefonom, mert ha elfoglalom magam 5 percen belül megjelenik, hogy miért kell rám megint várnia.
- Maxim, ne most állj neki nyomkodni azt a szart, indulunk! - forgatom a szemem, háttal vagyok neki, ő mégis tudja a reakciómat. - Ne forgasd a szemed! - elmosolyodok, mindig ugyanaz a forgatókönyv, amikor bulizni indulunk. Megszokhatam volna már, hogy bőven ráérek elkészülni, mert neki csak a cipőválasztás tarta addig, amíg nekem az egész.
- Vár a taxi és már lecsúszott két pohár whisky, jó lenne tényleg indulni mert a végén még ez a csöppnyi alkohol is kiszáll a szervezetemből. - fél siker mert útra készen szórja rám a szeméből a villámokat. Ha azokkal a szemekkel ölni lehetne, meghalnék, minden egyes nap, nagyjából tízszer.
Amikor végre sikeresen beülünk a taxiba hátradőlök, megadom a címet és reménykedek, hogy semmit nem hagyott otthon, mert nincs az az isten, hogy visszaforduljunk.
- Na mi a mai taktika? - kérdezi, mert csajozni akar, ezerrel, én meg vele tartok, mert miért ne. - Most barnára vágyok. - néz ki az ablakon. - Minden más a tiéd lehet. - mintha olyan nagyon eldönthetné ki az aki éppen megfog engem az adott helyen. Válógatós vagyok csajok terén és pontosan tudja, de sosem érdekli. Most viszont meghagyom neki az örömöt és nem hajtok egy barna csajra sem, legyen boldog. Dögös a csaj, ha hetero lenne nem kétség, hogy rámennék, mint ahogy a megismerkedésünkkor meg is tettem, és nagyon jól ki is használja ezt az adottságát, a nagy szája mellé a külseje még a hetero lányokat is könnyen elcsábítja.  
- Legyen, maradok a szőkéknél. - intek felé, legyen jó napja.
Amint beérünk a szórakozóhelyre, rögtön a pult felé veszem az irányt és kikérek két kör whisky-t. Az egyiket Kiara kezébe nyomom, és el is tűnik vele vadászni. Nekidőlök a pultnak és körbenézek. Már sokan vannak, így bőven van választék nekem is, nem titok, hogy miért jöttem, kiengedni a gőzt, és nem tánccal.
Meglátok egy szőke lányt a pult másik oldalán, nem is keresgélek tovább, nem bocsátanám meg magamnak, ha pont Kiara kiszemeltjét lesném meg véletlenül, így a megbeszéltek szerint cselekszem. Mindenki más érzéseire magasról teszek, de ha Kiara vagy Gill hasonló dolgot kér tőlem, nekik megteszem.
Átsétálok a lányhoz, amíg háttal van nekem felmérem a terepet, szép hátsó, remélem elölről sem lesz csalódás.
- Meghívhatlak? - kérdezem köszönés nélkül. Nem akarom tudni az önéletrajzát, igazából a neve sem érdekel, de muszáj valahogy bevágódni. Általában nem vagyok udvarias, csak ha önös érdekeimet nézem és a farkam igenis szereti ezeket az érdekeket, így megerőltetem magam és elbűvölök bárkit aki kicsit is megmozgatja a fantáziám.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyHétf. Feb. 13, 2023 9:55 am

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Csapatépítő közös bebaszást terveztünk a mai estére a kollégáimmal a szalonból. Így nem kell bevallanunk egymásnak, hogy a munka miatt nem sok időnk van arra, hogy fenntartsunk normális emberi kapcsolatokat, de mégsem kell egyedül nekiindulnunk az éjszakának, amikor már tényleg ki kell eresztenünk a gőzt. Az utolsó ügyfelemet 16:00-ra vállaltam, így időben hazamehettem, hogy embert csináljak magamból. Egy kiadós zuhany után előkotortam a nem kicsit kupis szekrényem aljáról a fekete ruhámat, ami a kelleténél sokkal régebben volt használatban. Kibontom a fonataimat így szőke hajam hullámokban omlik a vállamra. A sminket nem viszem túlzásba. Cicaszemeket húzok a tussal és egy piros rúzzsal feldobom az ajkaimat.
Éppen a magassarkúmba lépek bele, amikor valaki csenget.
-Nyitva.-kiabálok ki. Grace be is csörtet egy üveg meggyes vodkába kapaszkodva.
-Kész vagy, Lumie?-rám se pillant csak a konyhába megy, ami egy légtérben van a nappalival.
-Igen..-fintorgok a háta felé miközben felveszem a másik cipőmet is.
Tölti is az első kört.
-Szerintem ma lefekszem Daviddel.-közli mintha azt mondaná, hogy ma gyrost evett ebédre. David a kollégánk, egyben az üzletvezetőnk.
-Hajrá.-vigyorgok rá. Grace azóta csorgatja rá a nyálát, hogy felvették a szalonba, David pedig pontosan azóta keféli a szemével. Rájuk férne már, hogy ezt kidolgozzák egymásból. Csatlakozom hozzá és koccintunk. Iszunk. Meg még egyszer... meg még egyszer.
-Na.. induljunk.-már képes leszek kedvesen működi az emberek között.
Az utcán leintünk egy taxit és kb 20 perc múlva meg is érkezünk a szórakozóhelyre.
A kabátokat leadjuk, így csak egy kistáska marad nálam amiben a pénzem van és a telefonom. Nem mintha hívást várnék.
Megkeressük a többieket és együtt ülünk le a pultnál... már akinek jut hely a bárszékeken.
-Ma fel kellett varrnom egy csóknyomot egy lány bal seggére...-közli David minden előzmény nélkül.
-Ez most dicsekvés vagy panasz?-vonom fel a szemöldökeimet. Lefagy az arca és próbálja átgondolni, mert ő sem tudja teljes mértékig eldönteni.
-Dicsekvés? Azt hiszem..-neveti el magát. Gracetől kapok egy félig gyilkos pillantást, mintha nem tudná, hogy úgysem megyek rá Davidre. Rákacsintok és mielőtt válaszolnék valaki megszólít. Mármint inkább kérdez. A hang irányába fordulok a széken.
-Hello..-köszönök, ha már ő nem tette. Kicsit fiatal arca van, de helyes. Lábaimat keresztbedobom és előveszem a legelbűvölőbb mosolyom.
-Persze. Vodkázok.-mosolygok rá. Az ingyen piára sosem mondok nemet, hogy ennél nagyobb sikereket elér-e majd nálam az még a jövő zenéje. Ehhez a menethez meg kell kicsit erőltesse magát... ez a bugyi nem csúszik olyan könnyen. A nevem nem kérdezte így nem is mutatkozom be. Kíváncsian várom, hogy vajon hős jelentkezőm mit tud villantani egy ingyen körön kívül.


Outfit.
[/b]
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyHétf. Feb. 13, 2023 5:02 pm
Lumienne & Max

Kellett volna még otthon egy-két felest bedobnom mielőtt idejövök, szeretem a tömeget, az embereket, a csajokat, de néha ki tud csinálni, amikor ennyi nyomorék jön össze. A kis tizenévesek, akiket azt se tudom, hogy engedtek ide be egyáltalán, egymást lökdösve próbálnak meg a pulthoz jutni, hamis személyit lóbálva. Ügyes vagy haver, valójában ezekről senki nem hiszi el, hogy ennyi idősek, de pénzt hoznak, így leszarják. Én is voltam ilyen, mondjuk sosem voltam ennyire közönséges, mint ezek, de kicsit mégis magamra emlékeztetnek, a hamis okmányokkal és az esélytelen nyomulással a csajokra, annyit kivéve, hogy nekem még össze is jöttek néha a csajok.
- Nyolc mangós vodka shot-ot kérlek. - mosolygok a pultos csajra, hogy hamarabb kiszolgáljanak, mint a pisiseket a túloldalon. Visszafordulok a lányhoz, baszki kellene a neve, csak hogy ne tűnjek rögtön olyannak, amilyen tényleg vagyok.
- Maxim. -  adom a kezébe a egyik rövidet. - Téged, hogy szólathatlak szépség? - basszus, tényleg vadító a kiscsaj, de kemény diónak tűnik, meg fog dolgoztatni szerintem, de nem a könnyű prédákért vagyok oda amúgy sem. Amíg nem akarja, hogy táncoljak vele, addig adom neki a tökéletest.
- Remélem nem rondítottam bele egy randiba. - nézek a túloldalán álló csávóra, és persze kiderítem, hogy mennyire szabad a csajszi. Megpillantom a lányt is, gyorsan végigmérem, nem akarok egyszerre kettővel kikezdeni de meg kell állapítanom, hogy elég jó a felhozatal ma.
Gyorsan lehúzom az első felest, bár tudom, hogy nem szép dolog keverni a dolgokat, most mégis megteszem. Az otthoni kis bemelegítő, úgysem ér sokat, így jöhet a második kör. A szőkeség felé nyújtom a második poharat. - Ha ezt mind lehúzod velem egész este állom az italod. - kacsintok rá, kihívom egy kis játékra. Remélhetőleg bevállalós lesz mert ha igen akkor elcsábíthatom esetleg egy másik játékra is, ha mégsem akkor legalább egy szép társasággal leszek gazdagabb az estére.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyKedd Feb. 14, 2023 10:05 am

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Már szükségünk volt erre, hogy kimozduljunk egy kicsit bár őszintén bevallom én szívesebben járok koncertekre, mint szórakozóhelyekre, de a helyszín nem volt opcionális, úgyhogy úgy döntöttem csak sodródok az árral, hogy ne legyek szararc. Amikor a srác leszólít legalább kiszállhatok a beszélgetésből így szabad utat biztosítva Gracenek. Már csak a többieket kell valahogy lepattintania, hogy lehetőséget teremtsen egy kis minőségi időtöltésre.
Nyolc shotot kér ki, nem szarakszik ezért hálás vagyok, bár gondolom nem beszélgetni szeretne.
-Lumie vagyok.-mutatkozok be egy angyali mosollyal Maxnek, de már most biztos vagyok benne, hogy nem fog emlékezni a nevemre. Már az is csoda szokott lenni, ha az L betűre emlékeznek. Köszi még egyszer anyu, hogy nem találtál valami egyszerűbbet nekem.
Félszemmel hátrapillantok Davidre majd újra Maxen pihentetem meg a szemeimet.
-Munkatárs. Nem randi.-nyugtatom meg. Egy szórakozott mosollyal figyelem ahogyan lehúzza az elsőt majd átveszem tőle a poharat, amit felém nyújt.
-Biztos bírni fogod?-kacsintok rá és rezzenéstelen arccal küldöm le az alkoholt. Állja a piámat? Lelkesebb mint vártam. Szokásomhoz híven nem sokat ettem ma, így kételkedem a saját állóképességemben, hogy vajon az asztal alá tudnám-e inni, de ezzel a tálcával még nem lesz baj.
Most én nyújtom neki a következő poharat és közben elveszek magamnak is egyet.
-Új szabály. Minden körnél mondj el nekem egy random tényt magadról..-dobom be az ötletet. Nem érdekel mi a kedvenc színe, milyen magas vagy hogy hol dolgozik ha dolgozik egyáltalán. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mit tud bedobni.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyKedd Feb. 14, 2023 5:23 pm
Lumienne & Max

Lumie, Lumie, kántálom a fejemben, elég jó agyam van, nem szokásom a nevek elfelejtése, mindegy, hogy csaj vagy csak iskolás ismertség. Túl sok az IQ-m ahhoz, hogy ennyit ne jegyezzek meg, már csak magamnak sem okozhatok csalódást ezen a téren. Szeretem ha a csajok tudják, hogy nem csak rohadt jól nézek ki, de amúgy egy zseni vagyok, van aki arra gerjed én meg kihasználom.
Realizálom, hogy valószínűleg szabad a kiscsaj, mint a madár, nincs randin és nem úgy tűnik, mint aki nagyon ellenkezne a gyorsan kikért pár körnek, így bizakodok az estét tekintve. Bizakodok, de nem nekem kell ma mindenképpen csajt hazavinnem, hanem Kiarának, aki már el is tűnt az emberek között, és azóta sem hallottam felőle. Remélem sikerrel jár és akkor ha véletlen mégis az ágyban kötne ki a szőke szépség, azokkal a csodás mellekkel, akkor nem kellene hallgatnom másnap a rinyáját, hogy neki megint enm jutott senki.
Az első két kör után válaszolok neki, lehet nem nézek ki kemény legénynek, de a sok bulis éjszaka megedzette a szervezetemet, pár ilyen kis feles után nem fogok a padlóra kerülni, ahoz nagyon sok ilyen feles kell és nem hiszem, hogy addig eljutunk.
- Ezt én is kérdezhetném tőled. - kicsi lányka, és azt hiszi le tud inni, nem hogy a játékba van benne, de még én is kihívó félként tudok rá tekinteni, sokkal jobb. Szeretem az ilyen hosszú előjátékot, de remélem ha már most feltüzel majd el is oltja azt a tüzet a gatyámba hamar.
- Szóval szeretsz szabályokat gyártan. Tetszik, jól van legyen. - megfogom a poharat és elkezdek gondolkodni, sok minden van amit nem akarnék az orrára kötni, de igazából miért ne. Azért valami egyszerűvel kezdek, amit belőlem soha senki nem néz ki, túl linknek látszok ahhoz, hogy okos legyek. - 16 évesen már saját operációs rendszert programoztam le. - kicsit nagyzolósra sikerült, de ő volt kíváncsi rám és igazából ez az életem. Lehúzom az italt, majd intek a pultosnak,hogy még egy ilyen nyolcast töltsön nekünk ki, mert ez izgalmas menet lesz és kell az utánpótlás.
- Te jössz Lumie!- 3 kör és még mindig nem érzem, tényleg megtette a hatását az a sok iszogatós este a haverokkal a házibulikban, lehet a májam máshogy vélekedik erről.
- Honnan ered ez a csodás név? - kell ez a csajoknak az érdeklődés, kell, hogy figyeljenek rájuk és én megteszek mindent, hogy jól érezze magát.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyKedd Feb. 14, 2023 6:59 pm

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Remélem Gracenek összejön a dolog Daviddel. Már nem szeretném nézni ahogy sóvárogva csorgatják egymásra a nyálukat, de az biztos, hogy nem fogom tartani fölöttük a gyertyát. Vagy összehozzák a dolgot maguktól vagy nem. Addig legalább rámtalál egy kis elfoglaltság.
-Hát akkor ezt ki kell derítenünk.-szemtelen kis dög. Ez tetszik. Csak reménykedni tudok, hogy egy jó kezdés után nem fog untatni, ha hatni kezd majd az alkohol. Vagy akkor tényleg bele kell majd húznom. A kellő alkoholszint mellett bárki lehet szórakoztató társaság. De okozhatna valamit csalódáson kívül.
-és az izgalmas játékokat is szeretem.-egészítem ki az állítását. Valóban szeretem én hozni a szabályokat, de ez nem jelenti egyenesen arányosan azt, hogy ne kedvelném ha valaki határozott tud maradni mellettem.
-Az igen.-bólintok elismerően. Veszélyesebb ellenfelem van mint vártam. Helyes és még okos is. Vigyáznom kell, hogy ne csússzon le az a bizonyos bugyi a kelleténél gyorsabban. Bárki bármit mond... dögös ha valaki okos. Különben rettentően unalmas lenne.
Lassan megnedvesítem a felső ajkam a nyelvem hegyével. Gyorsan gondolkozom, hogy mi izgalmasat oszthatnék meg vele, de rákérdez a nevemre, így ez el is dőlt.
-Anyám szüleménye. Ő ilyen spirituális guru és mindenképp különleges nevet akart. Így lettem Lumienne.-nem megyek bele mélyebben. Lehúzom a felest. Már kéri is a következő adagot. Szóval komolyan veszi a kis küldetést.
-De azt hiszem jövök egy random ténnyel, mert ezt te kérdezted.-magamhoz veszem a következő poharat.
-Én tetoválóművész vagyok. Egyszer egy régi gimis ismerősöm jött hozzám és rohadt idegesítő volt. Így elrejtettem a tetoválásában egy apró faszt és nem vette észre.-mesélem és le is húzom a következő felest.
-A színpad a tiéd.-intek felé. Mostmár tényleg kíváncsi vagyok rá.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyKedd Feb. 14, 2023 10:31 pm
Lumienne & Max

Izgalmas játék, igen olyat határozottan tudok neki nyújtani, én vagyok maga az izgalom ha megismer igazán. Mi sem bizonyítja jobban, hogy már az első random dolgon, amit magamról mondtam felcsillant a szeme. Remélhetőleg nem derül ki róla sem, hogy egyszerű buta liba, aki ingyen piáért bármit megtesz, mert olyan elég sok van ezen a helyen és nem vagyok rájuk kíváncsi. Egyenlőre nem azt veszem le, hogy egy lenne közülük.
- Meglepettnek tűntél, de nyugi, mindenki így reagál, amikor megtudják rólam, inkább a hülye gazdag gyerek jelzőt szeretik rám aggatni, pedig piszkosul zseni vagyok. - fél mosolyomat mutatom neki,amit minden csaj szeret, amúgy valójában egész jól is áll nekem,de ki vagyok én, hogy megszabjam mi tetszik a csajoknak.
Hallgatom a nevéről szóló kis mondandóját, amúgy tényleg érdekes neve van, még sosem hallottam, ő is hasonlóan különleges csajszi, mint a neve, illik rá.
- Nem semmi csaj vagy te, ki se nézné belőled az ember ezt a vadságot. De mégis mit tette veled, amiért ennyire felbosszantott? - csak, hogy elkerüljem azt a dolgot,nem mintha nagyon vágynék egy örök életű nyomra a testemen, de tőle még lehet azt is elfogadnám.
Kezembe fogom a következő kört, és már agyalok is a random dolgon, amit mindenképpen tudnia kell rólam, mielőtt beadja a derekát.
- 2025-re én leszek az új Zuckerberg, de ez elég titkos,szóval el ne kotyogd másnak. - a tervem tökéletesre dolgozva,már csak a tervezés van hátra,és nemsokára lecseréli a Facebook-ot valami új valami jobb, valami ami elég Maximos. Lehúzom a következő felest és rájövök, hogy ideje nem állandóan a hobbimról beszélni neki, az életem a programozás világa, de azért vannak sokkal izgalmasabb dolgok is amikor megoszthatnék vele, például, hogy az első hármas próbálkozásnál anyám és apám rám nyitott, mondjuk az ő szobájuk volt és azt hittem elutaztak, mondjuk euztán megvették nekünk azt a nagy házat, szóval valamilyen téren megérte.De lehet nem a hódításaival kellene neki dicsekednem, az sosem jön be a csajoknak.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptySzer. Feb. 15, 2023 9:41 am

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Nem mondom, hogy nem lep meg az első dolog amit mond. Nem vagyok elítéletes az emberekkel, de erre a szintre őszintén nem számítottam. Amikor legutóbb ilyet próbáltam játszani valakivel az volt az első amit közölt velem, hogy 4 fánkot tud a farkára húzni. Na az egy olyan tény volt, amivel nem tudtam túl sok mindent kezdeni.
-Azt semmiképp sem gondoltam, hogy egy hülye gazdag gyerek vagy.. akkor csak meglóbáltál volna egy százast mielőtt a pultra csapod, hogy felkeltsd az érdeklődésemet.. tapasztalat és szegény nem is érte el a kívánt hatást.-nem hitegetem magam. Tudom miért jönnek oda hozzám az emberek. Ezzel nincs is semmi baj, amíg nem kezelnek úgy, mint egy darab eszetlen húscafatot.
-Igazából egy rohadt picsa volt mindigis. Nagyon sok ember életét keserítette meg csak azért, mert megtehette. Úgyhogy bosszút álltam, mert megtehettem.-pedig nem szoktam a munkámmal visszaélni. De tényleg szépen beledolgoztam a kért mintába. Ha nem tudod hol keresd valószínűleg sosem találod meg. A szakmai hírnevemmel sosem baszakodnék. Mégis valahogy boldoggá tett a tudat, hogy egy életre megjelöltem.
Szóval a következő Zuckerberggel van dolgom. Ha bejön a jóslata mindenképp beleírom majd az önéletrajzomba, hogy 2023-ban én ezt már tudtam.
-Lakat a számon.-nevetek egy rövidet. Én jövök.
Elveszem a következő felest.
Finoman beleharapok az alsó ajkamba és halkan nevetek egyet.
-Amikor életemben először szoptam ránknyitott a nagymamám. A legjobb barátommal voltam és a nagyi annyit mondott "utána kértek sütit?".-életem egyik legkellemetlenebb élménye volt, de azóta is sírva tudok röhögni rajta, hogy milyen szürreális volt az egész. Lehúzom a felest. Gyerünk Max. Teregesd ki nekem a szennyest.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptySzer. Feb. 15, 2023 4:01 pm
Lumienne & Max

Gyorsan a homlokomra csapok, mintha valamit elfelejtettem volna, de közben csak a szokásos Maxim-ot adom.
- Ne haragudj, elfelejtettem kicsapni a pénzt, de úgy látom ezt jól tettem, de ha nagyon szeretnéd bankkártyát tudok lóbálni. - mást is kicsapnék neki, de ezt nem itt és nem most, addig még kiderítünk egymásról egy s mást, legalább lesznek érdekes dolgok, amiket megtudhatok róla, azonkívül, hogy milyen rohadt jól néz ki ebben a ruhában. Próbálom a szemeimet nem a mellein legeltetni sokat, de véletlen lecsúszik oda a tekintetem, nem tehetek róla, igazából kidobta nekem őket.
- Igazán egyedi módja a bosszúállásnak, kreatív, nagyon gonosz és még csak nem is tud róla. - nagyon elkezdi mozgatni a fantáziámat ez a lány, ha eddig még nem tette volna eléggé, még tudja fokozni. Még titkot is tud tartani, reméljük tényleg nem sokáig kell tartania és hamar eljutok odáig, hogy az egész világ megismerje a nevem.
Kezem a szám elé teszem miközben hallgatom a sztoriját, próbálom visszatartani a nevetést, próbálok nem úgy reagálni rá, ahogy erre igazából kellene, de nem tudom visszafogni magam. Kitör belőlem a nevetés.
- Basszus, de laza a nagyi. - már biztos vörös a fejem a nevetéstől, ne nem a lebukás ténye a legviccesebb, hanem a nagyi reakciója, most komolyan, amikor rám nyitottak így nem voltak ennyire lazák a szülők. - Mázlista vagy, engem kilakoltattak otthonról egy hasonló eset miatt, de ez nem olyan dolog, amiről én dicsekszem, mert nekem nem volt ciki szemben velük. Tudod ezeket hamar el lehet felejteni, ha ezután a nagyi benne van egy füves süti sütésben is. - hát ezzel nem fogok bevádógni nála, de nem tudtam kihagyni, a szopás, a süti valahogy ezután jönne a füves rész, de megesik, hogy csak nekem van eltorzult világképem ezekről.
- Nyugtass meg, hogy legalább a csávónak bejött a szopás. - teszem a szívemre a kezem, mert nincs annál rosszabb, amikor félidőben cuppan le a csaj a szerszámról.
Kezemben a pohárral már nyitom is a szám a következő pontra, de inkább elmegyek egy másik irányba, amit eddig tényleg senkinek nem mondtam el, nem azért mert ciki vagy nem akartam, csak egyszerűen sosem jött szóba, hogy beszéljek erről.
- Egyszer lecsuktak, három dolog miatt egyszerre, megpróbálom úgy fogalmazni, ahogy a rendőrök is, mert úgy az igazán érdekes. Közszemérem sértés, az utcán mászkáltam egy szál farokban mert kidobott egy csaj a házából. Autólopás, persze pucéran, mert a saját kocsimnak a csajnál maradt a kulcsa, így megpróbáltam feltörni és ami a legjobb, hogy full be voltam szívva, így még azért is megróttak, de ennek nem tudom mi volt a szakszerű megnevezése. Pucéran beülni egy rendőr autóba nem volt kellemes és ami a legszebb, hogy az anyám jött értem és vitt ki, még a kocsikulcsomat is visszaszerezte, de nem mertem megkérdezni hogy. - talán van annyira személyes ez a dolog, hogy erre kettőt is igyak, de nem akarok hamar kidőlni, még meg akarom dolgoztatni előtte a formás kis testét.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptySzer. Feb. 15, 2023 5:59 pm

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
-Most az egyszer megbocsátok.-nevetek fel. Látom rajta, hogy nehezen tartja velem a szemkontaktust. Más részeim jobban érdeklik, de kicsit sem zavar. Tisztában vagyok az adottságaimmal és más lányokkal ellentétben ezt már bóknak veszem.
-Köszönöm szépen.-bólintok elégedetten. Lehet, hogy kezeltetnem kellene magam, hogy ilyenekben örömöt lelek, de hát basszus.. legalább orvosoltam a múlt sérelmeit nem igaz? Az ő arcán sem azt látom, hogy elkönyvelt volna, mint egy elmebeteg picsát, így nem is bánom, hogy megosztottam ezt az információt. Egyébként is.. ha valaki ennyitől menekülhetnéke támad akkor nagyon szívesen megmutatom merre van a kijárat.
Vele nevetek, amikor már nem tudja visszatartani a történetem hallatán. Mindenkinek vannak cikis élményei. Az a nem mindegy, hogy hogyan kezeli őket az ember. Én már csak nevetni tudok rajta. A nagyiról nem nyilatkoznék.. de ő már lehet rég elfelejtette... nem mintha egy ilyet csak úgy lehetne, de azért én reménykedem.
-Komolyan?-egy pillanatra felakadok, hogy őt ilyesmi miatt kidobták. De hát ez normális nem? Aki fiatal és van lehetősége az úgyis kipróbálja az összes dolgot.
-Anya a füvész a családban.-rázom meg a fejemet újra nevetve. Ez a nagy előnye annak ha anyád spirituálisan szeretné megváltani a világot. Nem veti meg az ilyen dolgokat.
Teljesen elpirulok a kérdésétől vagy a nevetéstől vagy mindkettőtöl.
-Hát.. a körülmények ellenére be tudtuk fejezni a dolgot.. de akkor már nem felejtettem el kulcsra zárni az ajtót.-Mondjuk nem mondom, hogy nem kellett egy kis pihenő, hogy mindenkinek visszaálljon a pulzusa... de miután kiröhögtük a lelkünket is azért csak nem hagytam befejezetlenül a dolgot.
Tátott szájjal hallgatom a vallomását. Szinte látom magam előtt az egészet. Gondolom azon az estén az anyai büszkeség teljesen kilépett a beszélgetésből.
-Hát ez valami zseniális.-tényleg le vagyok nyűgözve. Kedvelem az olyan embereket akiknek van ilyen történetük. Az azt jelenti, hogy van bennük élet.
A következő felesért nyúlok.
-A legjobb szexuális élményem egy édeshármas volt. 2 lánnyal, a gimi végén. 2 szurkolótársammal.-biszexuális vagyok. Leginkább az emberek energiájára indulok be. Lehúzom a felest.
Azt már biztosan állíthatom, hogy az ő kisugárzása nagyon bejön.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptySzer. Feb. 15, 2023 10:09 pm
Lumienne & Max

Tetszik, amikor egy csaj nem adja az elérhetetlent de mégsem dobja oda magát könnyen, pont olyan érzésem van, hogy kicsit dolgozzak azért az esti lepedő gyűrögetésért, de nem annyit, hogy már ne érje meg nekem. Nem vagyok törtető ember ha csajokról van szó, vagy összejön vagy nem, nem erőlködök túl sokáig, de nála lehet megtenném, hogy erősködök, de szerencsére barátságosan fogadta a közeledésem. Barátságosan, de hamarosan vadmacskát csinálok belőle.
- Azért az elég kényelmes lehetett, hogy nem kellett otthon dugdosni a füvet. - a kis mázlista, nem mintha engem nagyon ellenőriztek volna, de egy ideig volt bennem egy minimális félsz, mi lesz ha észreveszik a szobámban a kis zacskót. De az sem tűnt fel nekik, ha az egész szobát belepte a fűszag, valahogy sosem foglalkoztak velem annyira, de azért elég menő lett volna az apámmal szívni.
- Nyugi, az én ajtómon nem mernek általában csak úgy benyitni. - kacsintok rá, ez nem egy random tény ez egy biztos szabály a házban, amit olykor persze megszeg az a kotnyeles kis házisárkány, de legtöbb esetben legalább kopog, mielőtt rám nyit.
Az arckifejezéséből nem veszem ki, hogy mennyire találja kínosnak a korábbi sztorimat, talán anyám volt a legkínosabb az egészben, de azóta nem emlegeti, lehet benne mélyebb sebet hagyott, mint bennem.
- Zseniálisnak nem is, inkább rettentő furának mondanám, még talán nem lett volna ennyire mókás a dolog, csak hogy a ruháimmal mai napig nem tudom mi történt, azt anyám nem hozta vissza nekem. - valójában semmi extra nem volt köztük, még pénzt sem hordok magamnál, általában az órámmal fizetek, pont az ilyenek elkerülése miatt,mert akkor szépen lenyúlt volna a kiscsaj.
A mondatai egyre jobban szökteti ki az agyamból a vért, emlékeztetnem kell magamat arra, hogy itt sok ember van.
- Most ha igazán egy kanos fasz akarnék lenni azt mondanám, hogy ezt bármikor megismételnétek ott akarok lenni, de nem vagyok az,így csak annyit mondok, hogy tudok azért én emlékezetesebbet is csinálni veled. - mindkettő igen arrogánsan hatott, de ő vette el teljesen az eszem ezzel a képpel. A fejemben megjelent a három csaj, köztük Lumie, akik éppen egymást kényeztetik, már nagyon nagyon érzem, hogy nem leszek okés odalent. Biztos vagyok benne, hogy okosan játszik, nem véletlen jönnek ezek a sztorik, szóval ezek szerint sínen vagyok.
Megint rajtam a sor, kicsit össze kell szednem magam, próbálok visszajuttatni egy kis vért az agyamba, de a huncut mosolya, az a száj, teljesen kicsinál.
- Fuuu, na szóval akkor megint csak én jövök, nem is tudom,tudok e érdekesebb dolgot mondani magamról, eléggé feltüzelted a hangulatot az előbbivel. - vallom be őszintén, ezzel is időt nyerve, megpróbálok valami olyanra gondolni, ami abszolút lehangol.
- Nem nevethetsz ki, mert életem egyik legrosszabb és legkellemetlenebb sztoriját fogom elmesélni neked. - mély levegő, ez biztosan el fogja venni a kedvem egy darabig a szextől, legalább addig, amíg megint feltüzel. - Tinder jó barátom, nem ott keresem a nagy őt, de elég könnyen lehet ott fogni jó partit is néha. Találtam egy lányt, egész okosnak tűnt, érettnek, a képeken bomba volt. Beleestem abba a hibába, hogy amikor eljött végre a találkozás ideje, azt hittem, hogy az anyja jött el, pedig nem, a nő 50 éves volt. - minden vér az agyamba van, és még a hideg is ráz ettől, de ne csak a mókás dolgokat meséljem magamról, az túlságosan kérkedő lenne. - De nem ez a legrosszabb, mert én ott maradtam vele, randiztam egy 50 évessel, aki végig taperolni akart az asztal alatt. - kezemet ökölbe szorítva teszem a szám elé. - Erre most tényleg kettőt kell inni. - lehúzok két pohárral,közben kaptuk az utántöltést, nem szarozik a pultos, tudja mi a dolga és nagyon jól végzi, biztos lehet benne, hogy nem kis jattal fogom itthagyni őt.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyCsüt. Feb. 16, 2023 9:32 am

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Igaza van. Valóban kényelmes volt. Bár ilyen környezetben felnőni azt is jelentette, hogy rohadtul nem tudtam megítélni, hogy ez az emberek szemében mennyire nem normális vagy elfogadott dolog. Én tudtam anyu hol tartja. Csak szólnom kellett neki, hogy mennyit vettem el, mert nem akart készlet nélkül maradni.
-Máris megnyugodtam, hogy nem kapnak el a számmal a farkad körül.-nevetek fel. Pontosan tudom mit csinálok. Csak jártatom azt az okos kis számat, hogy turbózzam a lelkesedését, bár nem gondolnám, hogy azzal lenne probléma. Mindegy. Szeretek játszani egy kicsit az agyukkal.
-Hát nem akarok tippelgetni, de van egy olyan megérzésem, hogy elégtek mire anyukád odaért.-volt pár barátnőm, aki így szabadult meg a kellemetlen emlékektől.
-Vagy a mai napig van a szobájában egy próbababa a te ruháiddal felöltöztetve.-vonogatom meg a szemöldökeimet. Az mekkora lenne. Milyen fokú megszállottság kellene hozzá?
A következő vallomásomtól látom ahogyan egy pillanatra megmerevedik az arca... ezzel egy időben gondolom más is.
Válaszára elmosolyodok, de nem úgy mint egy szégyenlős tinilány. Öreg vagyok már ahhoz. Kicsit közelebb hajolok hozzá.
-Csak aztán nehogy ne bírja annak a bizonyos szarkának a farka.-végigsiklik rajta a tekintetem és visszaegyenesedek. Úgy érzem minden húzással betalálok. Így olyan mintha igazából én cserkészném be őt és nem fordítva. Sokkal jobban bírja az egóm.
Tudom, hogy látja a lelki szemeivel ahogyan három lány összesimulva elégíti ki egymást és meg kell mondjam.. kurva jól néztünk ki már akkor is.
Mosolyogva figyelem, ahogy próbálja összeszedni a gondolatait.
Azt kéri, hogy ne nevessek, úgyhogy már most tudom, hogy remekül fogok szórakozni. Tátott szájjal hallgatom.
-Ne szopass! Egy ilyen beetetés után még randizni is maradtál? Baszki! Hát erre még én is iszok!-mondom és lehúzok vele egyet. Kemény a srác. Azt már meg se merem kérdezni, hogy ezek után megvolt-e neki vagy csak állt egy vacsorát. Jujj. Mármint láttam én már dögös 50-est, de az arckifejezéséből ítélve ott nem az volt a helyzet.
-Ez olyan volt, hogy jövök én kétszer.-gyorsan kezdek gondolkozni.
-Légyszíves ne nézz tök hülyének, mert példás tanuló voltam, de... 14 éves koromig azt hittem hogy a csiga ki tud jönni a házából és így készül a meztelencsiga. És ha talál egy új házat ami tetszik neki akkor abba bele tud költözni..-húzom le az elsőt. Pedig esküszöm nem vagyok hülye csak ez valahogy olyan kézenfekvőnek tűnt. Szeretem azzal nyugtatni magam, hogy mindenkinek van legalább egy ilyen dolga, ami a világ baromsága, mégis szent meggyőződésként kezeli.
-és akkor nekem ez a záró random tény... ha most lelépünk.. utána rohadtul nem kell felhívnod.-húzom le az utolsó felesem az estére.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyCsüt. Feb. 16, 2023 9:49 pm
Lumienne & Max

Egyszerre érzem azt, hogy megvadít a csaj és elrettent a tudat, hogy mire képesek ezek a nőszemélyek. Elégetni a ruhát, próbababa, ehhez megszállottság kell a javából. Szerencsére mi pasik nem vagyunk ennyire lelkisek, otthagy egy csaj, nem baj jön másik, nem kell időt pazarolni ilyen dolgokra, hogy égetés, felesleges és meglehetősen ijesztő.
- Bírni fogja a szarka. - kacérkodok vele tovább, de ha nem próbálkoznék is tuti a sikerem, ahogy odahajol teljesen jó betekintést nyerek a melleire, és nem vagyok ennyi feles után úriember, egész egyszerűen bólogatok, ezzel jelezve a tetszésemet.
Minden szexuális vágyamat elhesegetve meséltem el neki életem legrosszab randiját.
- Hát tudod, a szüleim azt tanították, hogy tiszteljük az időseket, nem volt szívem otthagyni, féltem, hogy szívrohamot kap vagy valami. - konkréten az anyám lehetett volna, és nem tudom miért maradtam vele végig a randin, de haza nem vittem, mármint egyáltalán, én amint kimentünk a bárból beültem egy taxiba és elhúztam. Írt még utána, neki bejött a dolog én akkor tettem pihenőre azt az appot pár napig, nem bírtam sokáig.
- Kösz, hogy nem nevettél ki, akik erről tudnak nem reagáltak ilyen jól, mint te. - miből van ez a lány, biztosan angyal, kár, hogy ma este megrontom.
Lehúz velem egy felest, mielőtt az ő köre jönne, valószínűleg fárad, de csak az alkohol hatása, így  duplán nyerésre állok és én nagyon szeretem a győzelem szagát.
- Szóval csiga, értem persze, tök logikus. - magyarázok összevissza, mert viszonozni szeretném, hogy nem fetrengett a röhögéstől az előző sztorimon. - Tényleg nem nézlek hülyének, bioszból én sem mindenben voltam jó, nyugi. - és kibírtam, nem nevettem el magam, lehet közrejátszott, hogy tálcán kínálta fel magát az estére a következő mondatával, de mindenesetre vállon veregettem magam képzeletben, mert ma is ügyes voltam.
- Ahhoz, hogy fel tudjalak hívni előbb meg kell adnod a számod, minden rajtad áll. - vonom meg a vállam, miközben megsimogatom az arcát, ha már szabad a játék, miért ne.
Előveszem a telefonom és hívok egy taxit, mivel elég forgalmas este van, kicsit várni kell rá, de nem feltétlen probléma.
“Leléptem, holnap otthon találkozunk.” - megy egy gyors SMS Kiarának, bár tudom nem érdekli nagyon mi van velem, de ha neki mégsem jönne össze este semmi, akkor ne várjon rám.
- Na gyere megmutatom neked a hangszigetelt szobám. - kacsintok rá majd átkarolom a derekát és elindulok a ruhatár felé.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyPént. Feb. 17, 2023 9:25 am

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Szóval bírni fogja. Ámen. Legyen úgy.
Nem nevetem ki, engem is vert már át az internetes randizás világa. Mondjuk az azért egy kicsit vicces, hogy ott maradt. Hasonló helyzetben én azonnal dobbantok a helyszínről. Ha ők nem tisztelnek meg az igazsággal, akkor nekem sem kell bajlódnom a jómodorral.
-Így már mindent értek. Úriember voltál.-bólogatok elismerően. Nekem az megdöbbentőbb, hogy a randi közben nem kapott szívrohamot a nő. Biztos azt gondolta szegény, hogy már sínen van az estéje.
-Ne viccelj.. jártam már én is hasonló cipőben.-billentem oldalra a fejemet egy pillanatra. Kis cuki. Tetszik.
Még csak ki sem nevet a csigás hülyeségemért, amivel megint szerez egy jó pontot nálam. Okosan játszik, bár nem sértődtem volna meg akkor sem ha jót szórakozott volna rajtam. De lehet majd később, amikor már nem leszek hallótávon belül.
Valami azt súgja, hogy akkor sem csörrenne meg a telefonom, ha megadnám neki, de legyen. Majd meglátom a teljesítmény alapján, hogy van-e értelme ennyi erőfeszítést tennem még a dologért.
Amíg a taxit intézi én hátrafordulok Grace felé, amit David szájában találok. Jézus. Ez mikor történt? Megkocogtatom a vállát.
-Grace. Leléptem.-biccentek egyet Max felé. Grace bólogat és átölel egy pillanatra és ad egy puszit az arcomra.
-Holnap beszélünk.-vonogatja meg a szemöldökeit én meg rákacsintok. Remélem mindkettőnknek lesz miről mesélnie. Leszállok a bárszékről és Max mellé lépek.
-Hangszigetelt? Jól felkészült vagy.-mosolygok rá. A keze a derekamra csúszik és elindulunk a ruhatár felé.
Kikérjük a kabátokat. Gyorsan belebújok a sajátomba. Megvárom Maxet és együtt hagyjuk el a szórakozóhelyet.
Kint fut gyorsan egy kört a tekintetem. Szerintem a mi taxink még nem ért ide.
Odalépek Maxhez és előveszem a legangyalibb mosolyom mielőtt a tarkójára simul a kezem és közelebb húzom magamhoz. Megcsókolom. Amíg várunk legalább bemelegíthetünk egy kicsit.


Outfit.
[/quote]
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyPént. Feb. 17, 2023 1:10 pm
Lumienne & Max

Már többet tudok róla, mint eddig bármelyik hasonló csajról, akit random szedtem fel egy bárban, ez főleg az ő érdeme igazából. Ha rajtam múlt volna, csak iszunk beszélgetés helyett, kicsit adom neki a szépet aztán hazaviszem magamhoz. Ahhoz képest, hogy egy nagyon gyors menetet szántam vele első ránézésre pozitív csalódás ért, aminek azért őszintén örülök. Legalább azt érti, hogy nem Júliát keresem így nem vágyik arra, hogy a Rómeója legyek. Viszont még az is lehet, hogy egy ilyen dögös testben még intelligencia is szorult, minden jel arra mutat, hogy több, min rendben van ez a csaj.
Elköszön ő is a barátaitól, bár úgy látom úgyis elvannak nélküle egymásban, mondanám, hogy menjenek szobára, de nem vágom el magam ha már nyert ügyem van Lumie-nál, még kicsit bent tartaom a valódi énemet.
- Nem szeretem a visszafogott dolgokat. - kacsintok rá, míg a ruhatár felé megyünk. Kiérve, megcsap a friss levegő ami jó jel, mert már csak haza kell érni és végre enyém lehet ez a szőke bombázó.
A telefonomra pillantok, hogy merre jár a taxi, mire odalép hozzám és azokkal az angyali szemekkel mosolyog rám. Gyorsan elteszem a telefont, kit érdekel a taxi ha itt van nekem ez a látvány. Nem szívbajos a kislány, magához húz és megcsókol, ennek nem tudok ellenállni, megfogom a derekát és magamhoz húzom, hogy jó közel legyen a teste az enyémhez. A kezem lecsúszik a fenekére, érzem, hogy megint folyik ki a vér a fejemből, teljesen elveszi az eszem.
- Na sürgessük meg azt a taxit. - kicsit elszakadok tőle, mert pittyen a telefon, megjött a kocsi, kinyitom neki az ajtót, hogy minél hamarabb be tudjon szállni, aztán beülök mellé. Megadoma  címet a sofőrnek és kérem, hogy a legrövidebb úton vigyen haza.
- Hol is tartottunk? - fordulok felé, amikor elindul a kocsi és a combjára teszem a kezem. Ezek a sofőrök már megszokták, hogy ilyen helyekről nem éppen a józan emberek mennek haza, mit számít nekik ha egy kicsit melegítünk az estére a hátsó ülésen.
Próbálom minden erőmet összeszedni, hogy ne itt dugjam meg, de az agyamat otthagytam a taxin kívül, így nem ígérhetek még magamnak se semmi. Megcsókolom, közben a kezem egyre feljebb csúszik a combján. Meg kellene várnom a  reakcióját, de hát ő lengette meg a zászlót, amikor megcsókolt, és ha nem akarja nem folytatom, bár egyenlőre nem érzem rajta az ellenállást.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyPént. Feb. 17, 2023 7:41 pm

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Gyorsan köszönök el, hogy ne csak egy szó nélkül tűnjek el. Grace azért biztos helyzetet rendezne, most pedig nagyon nem lesz szükségem egy örökké csörgő, pittyegő telefonra.
Ohh Istenem add, hogy ne csak a szája legyen ilyen nagy...
Közelebb húz magához és visszacsókol. Nem tud az a nyomorult taxi elég gyorsan jönni. Összeszorítom a combjaimat, hogy visszatartsam a vágyat, amit azonnal felkorbácsol bennem. Még pont időben húzódik el tőlem, hogy előkerítse a taxinkat.
Helyes. Mostmár végre tényleg neki is sietős kezd lenni a dolog.
Kinyitja az ajtót és azonnal becsusszanok középre. Nem akarok túl távol lenni tőle. Beül és megadja a címet. Nagyon remélem, hogy most nem 20 perc csend következik, amíg várunk, mint az óvodások az ebédosztásnál.
Az autó indul és ő sem marad tétlen. Amint végigsiklik a combomon a keze elmosolyodok. Áthúzom egy oldalra a hajamat, hogy a taxis ne láthassa minden vonásomat a középső tükörben. Kezem az arcára simul, amikor az ajkaival letapasztja az enyémeket. Nem szarozik és ezt máris csípem benne. Lazítok a combjaimon néhány centit, hogy könnyebben kalandozhasson és szabad kezemmel végigsimítok rajta a nadrágján keresztül. Finoman beleharapok az alsó ajkába ezzel is közelebb húzva magamhoz mielőtt a nyelvem átcsúszik a szájába.
Egy rendes lány biztos aggódna, hogy vajon a vadidegen sofőr mit gondol, én viszont pont leszarom mert ez egy vadidegen ember. Csak egy ugyanolyan szar melós este neki ez is mint a többi.
Érzem ahogyan a kezem alatt változik a kis vérkeringése. Édes. Szeretem amikor azonnal kapcsolnak.
Érjünk már oda..


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyPént. Feb. 17, 2023 9:36 pm
Lumienne & Max

A taxiban minden eddig szunnyadó vágyát felkeltem, de persze ő is az enyém. Nagyon jó helyen vándorol a keze, ami tetszik, tényleg most azonnal magamévá tenném, de sajnos akkor be kell vennünk a sofőrt is akármennyire is sajnálom ő nem a zsánerem.
Az érintésemre úgy nyitja szét a combjait, hogy tökéletesen szabad utat kapok, most igazán tudom értékelni ezt a ruhát ami rajta van,már amíg rajta hagyom. A kezem elér a bugyijáig, kurva szexi ez a csaj, már érzem a hatását a nadrágomban, de az ő bugyija is kezd forrósodni, ahogy a helyzet is. Nem szeretem a bumm bele dolgokat, kicsit kínzom mielőtte lényegre térnék, már arra, amit ebben a taxiban megengedhetünk. Nem akarom túlfeszíteni a határait, amiket igazából nem is ismerek még. A bugyiján keresztül kezdek körkörös mozdulatokba az ujjammal, számmal a nyaka felé vándorolok és csókolom, mire megszólal a sofőr. Lehet a hosszabb út kellett volna, belefért volna egy orgazmus neki, na majd ha felértünk.
- Bocsi cicám. - nézek rá és eltávolodok tőle. Gyorsan kifizetem a taxit, jó sok jattot kap, amiért nem szólt be.
Gyorsan beütöm a kódot a kapunk, majd kinyitom előtte, már úgysem leszek másképpen úriember vele. A nappaliba érve ledobom a cipőm, és megfogom a csípőjénél fogva és magamhoz húzom, nincs itthon senki, bármennyire is csábító az ágyam kényelme, nem hinném, hogy elérek vele odáig. Rátapadok azokra a csodás ajkakra de nem időzök rajta sokat, miközben a nyakát csókolom próbálok vele eljutni a kanapéig, de feladom. Elengedem és leülök a fotelbe.
- Azt ott szépen vedd le. - mondom neki határozottan a ruhájára mutatva, legtöbb esetben átadják az irányítást, mert a csajok sokkal korlátoltabbak, így nem változtatok a felállson addig amíg nem akarja. Mert benne lennék, hogy dominaként bánjon velem, de még mennyire. Egyben van a csaj, már a látványtól el tudnék menni,de előbb mindenképpen ki akarom élvezni őt mielőtt eljutok odáig.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptySzomb. Feb. 18, 2023 1:23 am
+18

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Hosszú idő után az első férfi aki vakon is jó helyre tud nyúlni a lábaim között. Szeretném ezért mindenképp megjutalmazni, de ez nem a legmegfelelőbb hely rá, így ahelyett, hogy rábuknék szájjal csak végigsimítom, hogy ne csak én érezzem jól magam a kis bőrömben.
Amikor a szája a nyakamhoz ér elfojtok egy nyögést. Inkább csak az ajkamba harapok. A kis játékunk azonban véget is ér, mert megérkezünk a címre. Amíg fizet megigazítom a ruhámat, majd követem az utcára, onnan pedig a lakásba. Beérve leveszem a kabátom és kilépek a cipőmből. Még jó, hogy nem táncoltam ma. Így is rohadtul fáj a lábam a magassarkútól.
Ahogy magához húz azonnal a karjaiba simulok és átkarolva a nyakát tovább falom az ajkait. Nem jutunk el a szobáig, de még a kanapéig sem. Csak elenged és leül a fotelbe. Nem bánom, ha egy férfi határozott, de tapasztalatom szerint aki irányítani próbál az élvezi a legjobban, ha átveszik tőle a kormányt. De jó fej leszek. Egy kérést vagy utasítást még teljesíthetek.
Lelököm a vállamról a ruha pántjait és hátranyúlva kicipzározom a ruhát. Egy mozdulattal csúsztatom le magamról a ruhát és máris ott állok előtte fehérneműben.
Közelebb lépek hozzá és előrehajolva megtámaszkodok a combján.
-Ha dirigálsz nem fogom hagyni, hogy elmenj és végig fogod nézni ahogy én újra és újra elélvezek rajtad, de álló farokkal foglak itt hagyni.-a legangyalibb mosoly pihen az arcomon, a hangom édesebb, mint a méz. Én nem a következő pillow princess vagyok, akit csitt-csatt elintézhet.
-Világos?-kérdezem ugyanazzal a mosollyal és egy laza mozdulattal széttolom a térdeit, hogy a lábai közé tudjak térdelni.
-Vedd le az ingedet.-ő sem kért engem, úgyhogy az én hangom is utasítóbb hangnemet üt meg miközben a kezeim egészen a nadrágja derekáig siklanak és egy könnyed mozdulattal kigombolom és szépen lassan kicipzározom.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptySzomb. Feb. 18, 2023 6:51 pm
+18

Lumienne & Max

Majdnem kivétel nélkül minden csaj szerette eddig, ha egy kicsit nem kellett önmagunknak lenniük velem. Valószínűleg mert az igazi énjük unalmas és befásult lett volna, de aztán ki tudja, sosem voltam elégszer egy csajjal, hogy ezt kiderítsem. Lumie, azért egy kicsi határozottabb ennél és ő nem tűnik megjátszós típusnak, de ez egyenlőre egy reménysugár, mert olyan szépen teljesíti a kérésem, hogy egy kicsit rögtön el is halványul az a sugár.
Ahogy ott áll előttem, mintha érezte volna otthon, hogy ma nem egyedül fogja tölteni az estét. Az a fehérnemű, baszki gyorsan le kell venni róla.
Aztán a vadmacska előtör belőle, amikor odajön és átveszi a gyeplőt. Ahogy odahajol legszívesebben megfognám és a kanapéra fektetném, hogy nekiessek a számmal az egész testét kényeztetni, de szavai miatt mégsem teszem, kivárom mit tesz, hagyom hadd kényeztessen előbb, már úgy is erőteljesen feszít a nadrág alig várom,hogy végre kiszabadtsa a farkam. Már az autóban bajok voltak, de még azt is tudta fokozni, meg tud lepni ez a kis szőkeség.
- Ugye ezt egyikünk sem akarná. - emelem fel a kezeimet, megadva magam ezzel, majd rákacsintok. Megragadom a karját és magamhoz húzom. - Bár jól bírja a szarka, lehet ha így folytatod esélyed sem lesz így hagyni, bármennyire is szeretnél. - majd elengedem és hagyom hadd tegye a dolgát.
Gyors mozdulatokkal kigombolom az ingem, és már félre is dobom azt, tökéletes helyen van ott legalább nem lesz útban. Hagyom hadd irányítson, ha már annyira szeretett volna, én kiélvezem a műsort, amit ad nekem.
Mozdulatai kínzóan lassúnak tűnnek, és már lüktet a farkam, de ő kínoz, és tetszik neki, legalábbis az arcából ezt olvasom ki. Megfogom az arcát és magam felé fordítom, nem húzom fel, nem akarom megváltoztatni a pozícióját, csak azt akarom,hogy lássa az arcom.
- Mutasd mit tudnak azok az ajkak. - majd magam veszem kézbe dolgokat de csak éppen annyira, hogy hozzáférjen merevedő férfiasságomhoz.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyVas. Feb. 19, 2023 1:14 am
+18

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
-Nekem ígyis úgyis jó lesz..-villan meg a tekintetem kihívóan.
Hirtelen kapja el a kezeimet és közelebb húz magához. Egy pillanatra még nem mozdulok. Csak a szemeit figyelem, amelyek már éhesen méregetnek.
-Ne becsülj alá.-mosolygok rá miközben térdre ereszkedek előtte. Az ilyen rutinos fiúk, mint ők úgysem lövik el hamar a tűzijátékot. Vagy ha igen, akkor vagy szabadulni akarnak, vagy ellenfelükre akadtak. Mindenesetre nem áll szándékomban megkönnyíteni a dolgát.
Lassan könnyítek a nadrágja szorításán miközben az ő ujjai kapkodnak az inge gombjával.
Amikor felemeli az arcom elmosolyodok. Segít egy kicsit, hogy a nadrág lejjebb csússzon és máris a szemem elé tárul a lényeg. Az egyik kezemmel ráfogok a férfiasságára miközben a másik végigsimítja felfelé a mellkasát, de megáll a mellizmai között.
A kezemmel kicsit ellentartva lassan végig végignyalom a tövétől a végéig és kényelmesen. Lustán rajzolok egy kört a nyelvemmel a végén.
-Azt hittem megértetted, hogy már nem te diktálsz..-mosolygok rá egy pillanatra mielőtt ajkaim körbeölelik de éppen csak a végét mielőtt újra kicsúszna a számból.
-Kérd szépen.-hangom kedves és nyugodt. Háttérbe szorítom, hogy már a látványától nedves és forró vagyok. Megismétlem a mozdulatot és még mindig nem engedem őt beljebb a számba. Csak húzni akarom, kínozni egy kicsit, hogy tudja kivel van dolga. Engem nem tud csak úgy csitt-csatt lerendezni. Abban hol lenne az igazi lábremegtető élvezet?


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyVas. Feb. 19, 2023 6:19 pm
+18

Lumienne & Max

Magabiztos a lány, túlságosan is, mondjuk ez egészen tetszik, jobban tetszik, mint hittem, hogy tetszeni fog egy ilyen felállás. Ilyen könnyen csak az önbizalomhiányos lányok szokták adni magukat, mondjuk vele volt egy kis ismerkedés, nem adta rögtön oda magát, de minden tettével egyre jobban meglep,pozitív irányba.
- Sosem tenném szépségem. - mosolygok rá, és már közelebb is engedem,ahhoz, ami nemsokára szépen megrontja érzékeny kis testét. Gyönyörű látvány, ahogy előttem térdel, közel ahhoz, hogy a szájába vegye legérzékenyebb részemet. Jól bírom, mindig jól bírom muszáj ha egyszer egyszer tényleg be kellene vágódni egy lánynál, és nála lehet nem árt ha nem sülök el két döfés után. Van gyakorlatom, ha azt kívánja órákig képes vagyok a játék része lenni, kivéve ha ezt folytatja velem, kikészít,már gondolkdni sem tudok.
Visszaszól, milyen pimasz, ezért még biztosan meg fogom büntetni, de most nem vagyok abban a helyzetben, hogy parancsolgassak, a kezében a ma esti boldogságom és alig várom, hogy a szájába vegye.
Elmosolyodok, kezem a homlokomra teszem, mert olyan édesen kínoz, hogy nem lehet neki nem engedelmeskedni.
- Szóval így játszunk. - nevetek fel,miközben a szájával óvatosan játszik a farkammal. - Rafkós kis fruska vagy. - szépen kérjem, nem gyakran kell kérnem ilyet, de legyen, megteszem nekem is ki kell próbálni valami újat.
- Szépen kérem. - nézek mélyen a szemébe,majd megfogom a haját. - Szépen kérem,hogy cuppanj a farkamra. - szép volt de mégis volt benne belőlem is, nem szeretek könyörögni, de kikényszeríti belőlem. Mosolygok rá, de amikor még mindig csak a tetejét súrolják az ajkai hátravetem a fejem. Direkt kínoz, és élvezi, nem pontosan számítottam ilyen előjátékra, amikor leszólítottam, de ha jobbat kap az ember akkor nem panaszkodik és nekem egyáltalán nincs és nem is lehet okom panaszra.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyHétf. Feb. 20, 2023 9:24 am
+18

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Húzom az agyát. Amennyire csak lehet, amíg meg nem kapom tőle, amit akarok. Igen. Jól látja a helyzetet. Rafkós vagyok. Látom a szemeiben ahogyan kűzd a helyzettel mégis könnyen gördülnek le a szavak a nyelvéről. Elmosolyodok és még egyszer lassan végignyalom az egész hosszát és megállok a tetejénél. Hátradobja a fejét és jobban megkívánom ettől a mozdulattól, mint eddig egész este. Pedig akarom őt. Nagyon is.
-Jó fiú...-mosolygok egy utolsót mielőtt ellazítom a torkom és szépen lassan a számba veszem. Még szerencse, hogy nem érzékeny a torkom, hiszen méretes adottságokkal rendelkezik, de ügyes kislány vagyok nem öklendezek. Lassan engedem a teljes hosszát a számba, hogy legyen időm megszokni és ezzel is tovább húzva az agyát.
Néha felpillantok az arcára és a hasára. Szeretem látni, amikor egy férfi testén megfeszülnek az izmok az érintésem hatására.
Aztán újra lehunyom a szemem és ütemesebben kezdek el dolgozni rajta, viszont nem az a célom, hogy ennyivel kielégítsem, így időről időre lassítok vagy éppen csak a nyelvem játszik rajta. Zárásnak még egyszer teljesen beengedem a számba és kifelé egy hal cuppanással csúszik ki az ajkaim közül. A hüvelykujjammal megtörlöm a szám sarkát mielőtt felállok és hátrálok néhány lépést.
Először a melltartómtól szabadulok meg majd kibújok a bugyimból is. Csípőre teszem a kezeimet.
-Na gyerünk nagyfiú.. mutass valamit.-mosolygok rá kihívóan.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyHétf. Feb. 20, 2023 11:59 am
+18

Lumienne & Max

Átengedem neki magam, átengedem és rábízom mit tesz ezzel a lehetőséggel. Tudja mit csinál, nem kell irányítani, sőt ő irányít engem, rendesen a rabszolgájává tesz a tetteivel. Bármit megtennék neki, most legalábbis, rá tud venni.
Ahogyan a szájába egyre jobban elmerülök egy halk nyögés tör fel belőlem, nem túl hangos mert nem akarom hamar elhitetni vele, hogy amúgy mit művel velem. Teljesen kikészít, hagyom hadd dolgozzon a szája, nem érek hozzá, csak élvezem a műsort. Teljesen elmerülök benne, olyan technikája van, hogy már erősen kételkedni kezdek, hogy fogom e bírni, ahogyan azt az elején kijelentettem. Túl nagy lett volna a szám? Hát az övéről inkább tudnék beszélni, de most még megszólalni sem tudok. Minden idegszálammal azon vagyok, hogy nem most menjek el a szájába, mert még bőven van ötletem mit tudnék vele kezdeni. Beindítja a fantáziámat, ahogy dolgozik rajtam, majd abbahagyja és feláll. Kecses mozdulatokkal veszi le magáról a maradék ruhadarabot is, rá mosolygok de a szemem ördögien villog. Magamévá akarom tenni, de nem lehetek önző, mindig az vagyok, szeretem ha nekem jó, persze előny ha a másiknak is, de legtöbb esetben nincs repeta így kiélvezem amit tudok.
Felállok a kanapéról lerugom magamról a nadrágot is,megfogom a derekánál fogva és a füléhez hajolok. - Csak nem átadod a gyeplőt? - kacsintok rá, de nem várok választ, mert átveszem én magamtól is. Felkapom a derekánál fogva az ölembe és mégiscsak beviszem az ágyra. Mikor beérünk egy szenvedélyes csókot adok neki, majd az ágyra rakom.
Állok az ágy előtt, és egy ideig nézem őt, ahogyan fekszik, olyan tökéletes mindene, mohón vetném magam rá, önző énem erősen hajt, hogy nyúljak azért a francos gumiért és most intézzem el, de van egy egész kedves oldalam is, ideje előkapni.
Odahajolok a melleihez, és onnan nézek fel rá, félszeg mosollyal az arcomon, kezdek lejjebb csúszni egészen a legérzékenyebb részéhez. Először csak az ujjammal finoman megérintem, mint a taxiban. Nedves, nagyon helyes. Óvatosan kezd el dolgozni rajta a hüvelykujjammal, miközben az arcát figyelem. Érzem odalent is, hogy tetszik neki, nem kell látnom őt, de szép látványt nyújt. Lassan becsúsztatom az ujjam belé, és egy csókot lehelek a combjára, majd a másikra és egyre beljebb csúszik a szám, míg el  nem éri a kívánt pontot. Nem akarom kínozni, azt akarom, hogy olyan orgazmusa legyen, hogy beleremegjen az egész teste, aztán megint és megint. Ujjamat elkezdem ki be mozgatni szépen lassan,miközben nyelvemmel a csiklóját izgatom.
Igaza lesz, annyiszor fogom a csúcsra juttatni, amíg engedi, mert nincs annál szebb látvány, amikor az élvezettől sikítanak.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyHétf. Feb. 20, 2023 1:19 pm
+18

Max & Lumie
'If I got rid of my demons, I'd lose my angels.'
Érzem ahogyan fokozatosan egyre jobban feszülnek az izmai. Helyes. Nem dolgozok feleslegesen. De nem akarom, hogy ilyen hamar végetérjen a dolog, egyébként is.. az egyéjszakásoknak nem jár a viszonzatlan szopás. Amikor felállok előle akkor látom csak meg teljes egészében, hogy mennyire jó munkát végeztem.
Amíg vetkőzök legalább van ideje összeszedni magát egy kicsit. Szavaimra azonnal mozdul és egy pár másodpercen belül már nadrág nélkül áll előttem. Mielőtt reagálhatnák felemel. Felnevetek, de csak egy pillanatra.
-Azt mondtad, hogy a legjobb címre pályázol.. ahhoz hagynom kell, hogy villants valamit.-csókkal zárja le az ajkaimat, amit viszonzok, amíg le nem rak az ágyra. Ajkamat harapdálom, amíg ott ál előttem ruhák nélkül. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog nekemesni. Végre felém mozdul és én ösztönösen követem miközben elfekszem az ágyon. A testem készen állna már bármire, de türelmes, és elindul rajtam lefelé. Amikor a kezével érint lehunyom a szemeimet. Csak imádkozni tudok, hogy a nyelve is ilyen ügyes legyen. Istenem, de hiányzik már, hogy egy férfi rendesen megdolgozza a testem.
A nyelve és a keze olyan szinkronban kezd el rajtam dolgozni, hogy azonnal felnyögök a mozdulataira válaszként. A nyalás nem nagy művészet, de mégis rohadt könnyű elbaszni. Ő viszont lassan kezd neki, ami nagyon nagyon tetszik. A légzésem hamar pörög fel, pedig nem szoktam gyorsan élvezni. Az egyik kezemmel a saját hajamba túrok a másikkal az övébe. Újabb és újabb nyögések gördülnek le az ajkaimról. Jó tempóban halad, nekem egyre többször akad el a lélegzetem. A női lét nagy előnye, hogy egy szexbe több orgazmus fér a megfelelő partnerre.
Hátrabukik a fejem, az ajkamba harapok. Érzem a testemben növekvő feszültséget. Baszki olyan közel vagyok. Még néhány mozdulat és ívbe feszül a hátam miközben elélvezek egy hangos nyögéssel. Hullámként söpör magával. Úgy imádom ezt az érzést.
Amikor halványul az érzés végre levegőt is kapok.
-Mostmár kérem a farkad!


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim EmptyHétf. Feb. 20, 2023 3:23 pm
+18

Lumienne & Max


Túlságosan is elfog a vágy, hogy kényeztessem, nem tudom van e olyan pasi a földön, aki nem vágyik arra, hogy a kezei között omoljon össze egy csaj, miközben megkönnyebbülten elélvez. Olyankor érezni, ahogyan összeszorul a teste és beleremeg.
Lumie is hasonlóan közelít a a csúcs felé, hallom a nyögéseit, és ez felpörget még jobban, már zihálva veszi a levegőt, teste megfeszült, nem változtatok a tempón, azt akarom, hogy minden kis mozdulatomat élvezze, de nem kell sokáig dolgoznom rajta, úgy hiszem jó volt az előjáték, és mert mindenképpen jó munkát végeztem.
Nem tudom lehet e ennél izgatóbb ez a csaj, de amikor elélvez az a hang amit kiad, még jobban felkorbácsolja a férfiasságom. Érzem, hogy elélvez a nyelvem alatt, de nem hagyom abba amíg nem ellenkezik a nyelvem óvatos munkában van, tudom, hogy ilyenkor mennyire felhevült állapotba kerülnek odalent is. Amint megszólal felemelem a fejem és egy önelégült vigyort címzek neki.
- Kérd szépen! - kacsintok rá, majd felmászok egészen az arcáig, közel hozzá, hogy lássam őt. Benyúlok az éjjeli szekrényem fiókjába és előkapok egy gumit, fel vagyok készülve, mindig fel vagyok, mert igen gyakran van szükségem erre a szekrényre. Nem veszem le a tekintetem róla, csak amikor végre a kezembe akad a kis tasak. Felegyenesedek, gyorsan kibontom és felrakom, könnyed mozdulattal, megfogom a derekánál fogva és úgy fordítom, hogy az a formás kis segge nézzen felém. Szeretném látni azokat az idomokat, miközben megrontom.
Farkamat a fenekének tolom, de nem hatolok be, még nem, annyira akarja, akkor egy kicsit várnia kell rá. Mintha én sokáig bírnám, ráhajolok és megfogom a haját, óvatosan nem akarok túl nagy fájdalmat okozni neki.
- Megkapod! - súgom a fülébe és könnyedén betalálok nedves puncijába. Erős döféssel célzom meg, nem finomkodok, nem vagyok úriember, ezzel ő is tisztában van. Megfogom a derekát és magamhoz húzom ritmusosan.
- Baszki. - csúszik ki a számon, miközben éppen magamévá teszem ezt a szőkeséget. Nagyobb élvezetet ad a teste, mint azt hittem, tényleg kicsinált az elején, de nem engedem el magam amíg nem élvez el a farkamtól még legalább egyszer.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
hey girl, can you surprise me? /  Lumienne && Maxim Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
hey girl, can you surprise me? / Lumienne && Maxim
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lumienne J. Earshaw
» play tennis or something else // Lumienne&Andrés
» Live Wire - Erik&Lumienne
» will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
» meet me again - Sarah && Maxim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: