New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Lead the way. Joe & Daisy
TémanyitásLead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyHétf. Jan. 30 2023, 10:16

Joe && Daisy
Do what you can, with what you have, where you are.




Fáradt vagyok. Fájnak az izmaim, lüktet a fejem, bánt a fény. Mégis a felkelő nap első sugarai már a reptéri privát váróban érnek. Hányingerem van. A magánrepülés egy nagy előnye, hogy még a váró is olyan, mint a Hilton egyik lakosztálya. Máskor biztos rettenetesen csábítana a megpakolt reggeliző asztal, de most nem is tudom mihez kellene nyúlnom. Pedig valamire szüksége lesz a gyomromnak.
-Dee! Rendben vagy?-asszisztensem guggol le elém és kicsit aggódva néz rám.
-Persze..-intek neki.
-Hozok neked olyan zöld turmixot, mint a múltkor.
-imádlak..-pillantok rá hálásan. Amíg ő a gyümölcsöket válogatja én a pékárúkat célzom meg. Egy üres friss vajas croissant választok. Az az egyetlen illat, ami jól esett most a lelkemnek. Visszaülök a fotelba. Apró darabokat csípkedek a kis szerzeményemből. Megdöbbentően jól esik a testemnek az ennivaló. Közben megkapom a zöld turmixot, aminek nem is tudom jellemezni az ízét. Egészséges zöld íze van, ami egészen tűrhetően harmonizál a vajas croissant édes ízével. Nagyon szeretnék már otthon lenni, de nem akarok türelmetlenkedni, mindenki végzi a dolgát és akkor is csak 7:00-kor szállhatunk fel, ha toporgok és pattogok meg akkor is, ha békésen megreggelizek. Éppen végzek a kis reggelimmel, amikor megérkezik az egyik utaskísérő. Tökéletes mosollyal jelzi, hogy indulhatunk. Az asszisztensem mellém lép.
-Mr. Kingston pontos mint mindig.-mosolygok rá.
-Oh.. nem. Mr Kingston sajnos egészségügyi problémák miatt nem repülhet egy jó darabig.-pillant rám.
-Mi? De ugye jól van?-kérdezem kissé aggódva. Mr Kingston már nem egy fiatal pilóta, de pont a sok év rutinja miatt kedveltem. Így most egy kicsit újra összeszorul a gyomrom.
-Igen. Elvileg egy fél év múlva már visszatérhet.. ha addig nem megy nyugdíjba.-elhúzza kicsit a száját.
-Édes Istenkém...
-Ne félj. Nincs baj. Szuper helyettest találtam. Mr Weaver roppant kiváló referenciákkal rendelkezik. -próbál megynugtatni.
-De nem ismerem.-be fogok pánikolni.
A kinti friss levegő kicsit javít a helyzeten, de érzem, hogy a pulzusom a plafonon van. Alapvetően szeretek repülni, de Mr. Kingstonnal is meg kellett tennem néhány ezer mérföldet mire elhittem, hogy nem halok meg. Mély levegőt veszek. Semmi baj nem lesz. Minden rendben lesz. Ha ezt mondogatom magamba, akkor úgy is lesz ugye?
A gép felé sétálva próbálom már messziről megnézni magamnak az új pilótát.
-Ugye az idősebb Mr. Weaver?-kérdezem az asszisztensem.
-Igen.-bólint egy nagyot. A két pilóta lent vár a gép mellett. Ezért hálás vagyok, legalább van lehetőségem bemutatkozni.
Gyorsan le is passzolom a táskámat, hogy a pilótához léphessek.
-Daisy, ő lenne Joe Weaver.-mutatja be gyorsan a férfit.
-Nagyon örülök Mr. Weaver. Daisy Winterberg.-nyújtom felé a kezemet.


Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Lead the way. Joe & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Lead the way. Joe & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Lead the way. Joe & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyHétf. Jan. 30 2023, 13:55



decided to fly through the air
and live in the sunlight and enjoy life as much as I could.

Nem szokásom öltönyt húzni, de a magánfuvar megkívánta. Talán ha jól domborítok a nap folyamán, akkor meglehet kicsit hosszabb időre is megkapom a melót, és nem csak erre az egy alkalomra. Beálltam a tükör elé, miközben megigazítottam a nyakkendőmet, végignéztem arcomon, kicsit beletúrtam hajamba, hogy azért még is csak álljon valahogy, majd vetettem egy pillantást az alvó feleségemre, aztán a konyhában a pultra tettem egy üzenetet, miszerint, magánfuvart kaptam, és majd érkezek.
Szóval a lift előtt várakoztam egy keveset, zsebembe ejtett kezekkel, a csendes sötétségben. Itt nem zavart senki, nem kellett kínos beszélgetéseket folytatnom senkivel. Szóval aztán a liftben az andalítónak szánt számomra idegőrlő zene kísért végig magányos utamon lefelé a parkoló szintre, ahol kocsiba pattantam, és hajtottam Queens-be a hangárhoz, ahol aztán egy kávé társaságában megrohamoztam a gépet. A Jet tökéletes volt erre a célra. Kényelmes, tágas, és pont arra a célra való, hogy a magán utasok kényelmesen érezzék magukat egész út alatt. A legjobb szolgáltatást akartam nyújtani az ilyen utakon.


Megkaptam a kellő engedélyeket, s egy gyorsnak mondható tankolás után indulhattam is, hogy a megfelelő időpontban landoljak a reptéren, s találkozzak a másodpilótával, ami meglepő volt a számomra, hisz nem szoktam másodpilótát alkalmazni. Annál sokkal profibbnak éreztem magam. Meglehet kicsit befigyel az egó a múltamnak köszönhetően, de nem érdekelt.
Szóval landolás után kiszállva a fickóval találtam szemben magam, kivel kezet fogtunk, majd átnyújtott egy pohár kávét, mit hálásan fogadtam.
- Kösz ez jól jön! - vettem el aztán bele is kortyoltam, majd váltottunk pár szót, az utamról, a gépemről, milyen motor van benne, meddig bír elmenni egy tankkal, hány utas fér el benne, mikre mindenre készségesen feleltem.
Épp elfogyott a kávém, és visszaértünk a gép mellé a papírok intézése után, mikor a távolban feltűnt az utasom. Ismerős volt az arca, de megjegyzést nem tettem, ahogy nem is kezdtem el izgatott lenni. Annál jóval profibb voltam.
Aztán a másik nő bemutatott minket egymásnak, már amennyire ezt lehetett annak mondani, majd elfogadtam a felém nyújtott kezet, melyet határozottan, de nem túl erősen, és nem is felsőbbrendüsködőn fogtam meg. Megengedtem magamnak egy kedves mosolyt irányába.
-Üdvözlöm kisasszony! - még a fejem is megbillentettem kicsit, aztán a mellettem lévő másodpilótára pillantottam, s közben elengedtem a lány kezét, majd tekintetem újfent rá emeltem.
-Izgul kicsit igaz? - arcvonásaim egy pillanatra, megkomolyodtak, majd bíztató mosoly jelent meg arcomon. - A legjobb statisztikával rendelkezem. Ne féljen! Sima utunk lesz hazafelé! Az engedélyek megvannak, akár fel is szállhatunk a gépre. A minibár tele van, bátran szolgálja ki magát. -aztán a fiatalabbra pillantottam, ki mellettem álldogált. - De őt nem viszem magammal. - ingattam meg a fejem, aztán már indultam is el felfelé a lépcsősoron, hogy aztán a tetején megálljak, és ha megindult felfelé, akkor a kezem nyújtsam felé, hogy segítsek belépni a gépbe.
Közben a csomagjaik is felkerültek az őket megillető helyre, majd én magam is elfoglaltam a helyem a pilótafülkében.
Az ajtót nem csuktam még magamra, hisz leellenőriztem a rendszert. A hajtóművet, a világítást, a rádiót, amit meg is ragadtam, és kértem engedélyt a felszálláshoz, majd kikeltem a helyemről, és hátramentem a lányhoz.
-Ha felszálltunk, nyugodtan bejöhet a pilótafülkébe. Majd szólni fogok mikor hagyhatja el a helyét. 10 perc, és indulunk. Addig nézzen körbe bátran. - ismét megengedtem magamnak egy kedves mosolyt, majd visszamentem a helyemre, fejemre feltettem a fülesem, vártam a jelre, mikor lesz szabad a légtér a felszálláshoz, mit szerencsére valóban 10 perc után, egy utasszállító landolását követően már indulhattunk is.
- Megkérném kedves utasaimat, foglalják el a helyüket, és kapcsolják be az öveiket. Míg a piros lámpa világít, kérem ne kelljenek fel a helyeikről! - szóltam bele a hangosbemondóba, majd indítottam a hajtóművet, s kezdődhetett a felszállás. - Szép sima utunk lesz.. - morogtam ezt már magamnak, miközben rápillantottam a radarra, majd mikor már a levegőben voltunk, kapcsoltam magamnak egy kis zenét odabentre, régi szokásomhoz híven, s élveztem a repülést.

karakterek száma: xx -Daisy & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Lead the way. Joe & Daisy 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptySzer. Feb. 01 2023, 09:09

Joe && Daisy
Do what you can, with what you have, where you are.




A kézfogása határozott, de nem túl erős. Nekem ez rettenetesen fontos. Sosem bízok az olyanokban, akik éppen csak odérintik a kezüket. Mosolya kedves és megnyugtató, így máris jobban érzem magamat. Szeretem, ha emberként kezelnek.
-Igen, de ez nem a maga hibája. Mindig stresszelek, amikor új pilótát kapok.-mosolygok rá bocsánatkérően. Tudom, hogy a legjobbakon kívül másokkal nem dolgozunk és a kiadó biztonsági szolgálata nem engedne olyan embert a sztárok közelébe, aki akár csak minimális rizikót jelentene.
-Köszönöm.-indulnék, de megtorpanok egy pillanatra. A fiatalabb férfira pillantok majd az asszisztensemre. Ez nem az én hatásköröm, így ha másnak sincs ellenvetése csak bólintok. Márpedig nem hallom, hogy bárki ellenezné a dolgot.
-Ahogy akarja.-mosolygok rá és elindulok a háta mögött felfelé.
A kezébe csúsztatom a kezemet a lépcső tetején és belépek a gépbe.
-Köszönöm!-pillantok rá mielőtt belépek az utastérbe. A minibárhoz megyek és kiveszek egy gyümölcslevet, amivel együtt elfoglalom a szokásos helyemet. A cipőmet leveszem és kíváncsian pillantok ki az ablakon. Megint kezd nőni a kis gombóc a torkomban. Átállítom a telefonomat repülő üzemmódba. Sokak szerint ez teljesen felesleges, én azonban sosem hagytam ki. Ha más nem legalább addigis van egy kis nyugalmam.
Amikor Mr Weaver belép az utastérbe kíváncsian emelem rá a tekintetem. Ohh.. csak ne mondja, hogy valami gond van, mert itt helyben elsírom magam. Szavaiban azonban semmi kétségbeejtő nincs, így hamar meg is nyugszom.
-Rendben, hamarosan találkozunk.-mosolygok rá. Felrakom a fejhallgatómat és elindítok valamit a telefonomról. Mindegy mit.. csak csend ne legyen. Gyakran pillantok a kijelzőre, hogy mikor is jár le az a bizonyos 10 perc. Pontosan indulunk.
Amikor meghallom a hangját a hangszórókban félretolom az egyik fülemről a fejhallgatót, amíg a pilóta beszél majd visszaigazítom a helyére. Bekapcsolom az övemet és megszorítom magamon. Belemarkolok a kartámaszba és nekidöntöm a fejemet a támlának. Veszek egy mély levegőt és lassan kifújom a számon amikor megmozdul a gép. Az ablakra szegezem a tekintetemet. Halkan dúdolni kezdem a dalt, ami a fülemben szól. A nagypapám mindig azt mondta, hogy ha félek énekeljek és az majd megnyugtat. Ez a trükk mindig működött.
A testem az ülésnek nyomódik amikor lendületet vesz a gép a felszálláshoz és csak akkor múlik el a szorító érzés, amikor már elérjük a megfelelő magasságot. Gyorsan letörlök egy könnycseppet az arcomról, ami nem is tudom mikor csordult ki a szememből. Lekapcsolódik a piros jelzés, de még nem állok fel a helyemről. Iszok egy kicsit a gyömölcslevemből és kikapcsolom a zenét. A telefonomat a zsebembe rakom, a fejhallgatót az asztalra helyezem. Kikapcsolom az övemet és visszabújok a cipőmbe.
Az asszisztensemre pillantok, aki valószínűleg egy pillanatra sem vette le rólam a szemét.
-Jól vagy?-kérdezi aggódva.
-Persze.-mosolygok rá. A mosdóba menekülök. Kicsit leöblítem az arcomat és kezet mosok. Papírtölővel felitatom a felesleges nedvességet. Sima utunk lesz. Sima utunk lesz.
A mosdóból a pilótafülkébe megyek, hogy beszélgethessek kicsit az új pilótámmal. Ha többet megtudok róla majd jobban fogom érezni magamat. Kopogok, hogy véletlenül se lepjem meg és belépek. Leülök a szabad helyre vigyázva, hogy semmihez se érjek még véletlenül sem.
-Mesélne nekem magáról egy kicsit, Mr. Weaver? Mióta repül? Mindig ez volt a foglalkozása?-érdeklődök.


Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Lead the way. Joe & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Lead the way. Joe & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Lead the way. Joe & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptySzer. Feb. 01 2023, 13:52



decided to fly through the air
and live in the sunlight and enjoy life as much as I could.

Elsőre kedves lánynak tűnt annak ellenére, hogy nem épp a hétköznapi emberek közé tartozott. Hírességek mindig is más világba tartoztak, s a legtöbbjükkel nagyon elszaladt a ló.
-Tudja, aki nem fél a repüléstől, az őrült. - kacsintottam egyet, aztán kedvesen elmosolyodtam, aztán kijelentettem, hogy a zöldfülüt nem viszem magammal. Nyilván megvolt rá a magam oka, főleg, hogy nem akartam még vissza is fuvarozni.
Szerettem repülni persze, de a felesleges utakat ki nem állhattam.

Mikor megindultunk felfelé, felsegítettem a fedélzetre a hölgyet, aztán elmondtam a szükséges információkat, majd a pilótafülkében foglaltam el a helyem. Az ellenőrzés után pedig kezdhettük is meg az utunkat, hogy minden a lehető legsimábban menjen. Szerettem a békés utakat, főleg, ha az időjárás is úgy akarta, hogy a gép ne rázkódjon.
Azt kevesen fogadták el.
A felszállás sem volt rosszabba szokásosnál, szerencsére nem voltak légörvények, így a gép sem dobálózott, szóval valóban úgy alakult minden, ahogy azt megígértem.
Miután már fent voltunk utazó magasságon, kikapcsoltam a piros lámpát, kicsit lehúztam fejemről a fejhallgatót, aztán hagytam, had töltse be a zene a teret, már ami a saját részemet illette.
Kis ideig voltam egymagam, mikor kopogás törte meg a zene ritmusát, mit azonnal lekapcsoltam, de nem szóltam ki semmit, csak mikor belépett, emeltem rá a tekintetem.
-Üdv! - ismét egy mosoly, majd állítottam kicsit a műszereken, aztán hagytam had üljön le a mellettem lévő ülésre, aztán bekattintottam kis ideig a robotpilótát.
Nem akartam kérdezősködni, hisz úgy voltam vele, jobb a nyugalom, és a tudat mindenki számára, hogy itt lehet csendben is üldögélni, és nem kell kényszerből szólni a másikhoz, csak élvezni a messzeséget.
Aztán a lány megtörte a csendet, épp mikor ismét megfogtam a kormányt.
-Mesélhetek. - bólintottam, aztán letettem a nyakamba a fejhallgatót. - Nem mindig csináltam ezt. Legalább is ebben a formában nem. - magyaráztam, miközben elvettem magam mellől egy üveg vizet, s kibontottam magamnak, majd ittam egy kortyot. - A haditengerészetnél szolgáltam… Repülős hadosztály. Vadászgép pilóta voltam. - pillanatnyi szünetet tartottam, kortyoltam, majd visszazártam az üveget. -Idén lesz 11 éve, hogy magánpilóta lettem. De mint mondtam, a lehető legjobb a statisztikám. Repülni meg, nos jó néhány mérföld van már alattam. - a gondolatra elmosolyodtam, aztán mivel recsegést hallottam a fülesből feltettem a fejemre, végighallgattam az időjárási előrejelzést, rápillantottam a radarra, majd megköszöntem az infót, aztán az utasomra emeltem tekintetem.
- Szép idő lesz végig. Napsütés, semmi felhő. - próbáltam biztatni, hogy kevésbé látszódjon feszültnek. - Tudom nem az én dolgom, de minden rendben? - hiába nem akartam, azért még is megkérdeztem. Nem éreztem rá késztetést, de még is ha valaki feszült, olykor sokkal jobb elterelni a figyelmet, persze az is lehet, hogy megkapom majd, nem az én dolgom, és foglalkozzak inkább a saját problémáimmal, ám az esetben sem fogok megsértődni, csak elkönyvelem, hogy itt a létező határ, és tovább nem kell feszegetni.
-Kényelmes ott hátul? - kérdeztem végül, őszinte kíváncsisággal, hisz nem is olyan régen újíttattam fel a gépet, szóval mindennek a lehető legjobbnak kellett lennie.
karakterek száma: xx -Daisy & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Lead the way. Joe & Daisy 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptySzer. Feb. 01 2023, 16:58

Joe && Daisy
Do what you can, with what you have, where you are.




A mosolya megint kedves, így máris megkönnyebbülök. Megfordult a fejemben, hogy csak udvariasságból vetette fel, hogy csatlakozhatok hozzá, de nem úgy néz ki, mint akinek máris az idegeire megyek. Ő az első pilóta, aki ezt megengedte. Persze volt már olyan, hogy bekéredzkedtem egy képért, de zavarni senkit sem akartam. Egy nagyon rövid ideig csak bámulok ki az ablakokon. Innen nagyon más ez a repülési élmény, de biztosan nem bírnám órákig innen nézni az eget és a felhőket. Most pedig még csak felhők sincsenek az égen szóval a végtelen kék tárul elém és a horizont.
A lelkem igényli, hogy valami pozitívat csatolhassak az új archoz, így beszélgetést kezdeményezek, amit remélem nem vesz tolakodásnak.
-Szóval maga veterán. Hány évig szolgált?-természetesen nem fogom minden részletről kifaggatni, de nekem ez egy különleges lehetőség. Nem mindennap beszélgethet az ember egy ex vadászpilótával.
-A 11 év önmagában sem kevés.-bólintok egyet elismerően. Na tessék máris nagyobb biztonságban érzem magamat, hogy az ő kezében van az életünk.
-Igen fáj is a lelkem egy kicsit, hogy pont ebben a szép időben hagyom magam mögött Los Angelest, de honvágyam is van. Már rég elhagytam New Yorkot.-mosolygok rá és megint a nagy kékségre szegezem a tekintetem.
Kérdésére elmosolyodok.
-Csak nagyon fáradt vagyok.. Az elmúlt 15 hétben 25 helyen léptem fel. Mindenem fáj, rettenetesen másnapos vagyok és persze most a legerősebb a honvágyam, amikor már szinte egy karnyújtásnyira vagyok a saját ágyamtól. Amikor ilyen sűrű egy turné mindig úgy érzem, hogy egy kicsit elveszítem önmagamat és csak túlélek a fellépések között. A koncerteket nem cserélném el semmiért.. a színpadon érzem leginkább, hogy élek. Imádom az életemet és szörnyű embernek érzem magam, hogy pont én panaszkodok, amikor mindenem megvan amiről mások csak álmodhatnak. Mégis rettenetesen elfáradtam.. tudja az időeltolódások, az örökös készültségi állapot a szervezetben...-talán egy idegennek könnyebb vallomást tenni, mint bárkinek, aki közel áll hozzám. Nekem azonban mindig vigyáznom kell, hogy kinek mit mondok. Néhány pletyka oldal biztosan ölni tudna ezért az információért, hogy lehozhassák, hogy máris kiégtem. De Mr. Weaver nem tűnik olyannak, mint aki ezzel visszaélne, illetve biztos vagyok benne, hogy a kiadó aláíratott vele egy titoktartásit. Nem én vagyok a legproblémásabb előadó, de ami a magánrepülőkön történik annak ott is kell maradnia.
-Igen, minden csodálatos és kényelmes.-mosolygok rá ismét kicsit visszatérve az önsajnálatból.
-Mondjacsak.. van családja?-mindig megnyugtat, ha a pilóta családos. Így biztosan tudhatom, hogy ő is épségben szeretne hazaérni. De ezzel már lehet, hogy túl személyes témákat feszegetek.
-Szóljon ám nyugodtan bármikor, ha zavarom.-nevetek egy rövidet.
-Nem akarom zaklatni..-nézek rá bocsánatkérően.


Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Lead the way. Joe & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Lead the way. Joe & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Lead the way. Joe & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptySzer. Feb. 01 2023, 17:33



decided to fly through the air
and live in the sunlight and enjoy life as much as I could.

-25 évet. Belegondolni is hosszú! - mosolyodtam el megingatva a fejem. Igaz szerettem volna többet. Még többet, még nagyobb célt elérni még sikeresebbnek lenni, hogy aztán öregkoromban elmondhassam elértem valamit. - De ne nézzem olyan öregnek… bár magához képest… - megingattam a fejem.  - 19 évesen kezdtem igazán ha a tanulmányokat nem számítom bele… - számoltam kicsit magamban újfent, aztán megemlítettem mennyi ideje dolgozok így, és nos, tényleg rengeteg idő volt, de ez volt a mindenem a családomon kívül.
- Otthonra is szép időt jósoltak mára. -biztatón elmosolyodtam. Igyekeztem kedves lenni, és nem tolakodó, vagy éppen túlságosan udvariaskodó. Nem akartam, hogy azt gondolja, rá akarok akaszkodni, csak éppen olyan régóta voltam magánpilóta, hogy hozzá kellett szoknom a beszélgetéshez, akár csak egy taxisofőrnek, főleg, ha sétarepülővel tesszük meg az utat.
A Jettel azonban eddig nem sokan jöttek be hozzám. Talán a lány volt az egyetlen, akit beengedtem ide.  Főleg, ha nem nézzük Kat-et, vagy Kenny-t.

Aztán rákérdeztem, hogy minden rendben van e, és elég hosszú választ kaptam, de nem zavart, hisz nem volt előttünk akadály. Nem volt másik gép sem a légtérben, és szerencsére a madarak is elkerülték ezt a magasságot, szóval a műszerek gyors végigvizsgálása után tudtam ráfigyelni. Majdhogynem mint a terápiákon, amikre olykor elhívnak, hogy megtartsam őket.
-Nem lehet egyszerű élet. De akad még ilyen cigány élet… a tengerészetnél, hosszú hónapok teltek el úgy, hogy csak egymás arcát nézhettük… - magyaráztam, bár magam sem tudtam miért is mondtam el mindazokat. Talán egyszerűen megérkezett a kedvem a beszélgetéshez. - Tudja, így vagyok a repüléssel. Szabadságot ad. Nincs más, csak a végtelen kékség, és a gondok is odalent maradnak, míg idefent a szabadság vár. - kékjeim a messzeségre szegeztem, aztán ismét felpattintottam az üveg tetejét, ittam pár kortyot, majd visszatettem magam mellé.
Ellenőriztem az üzemanyagszintet, ami bőven kifog tartani hazáig, majd megengedtem magamnak egy újabb mosolyt.
-Ez nem panaszkodás. Egyszerűen csak egy kis pihenésre lenne szüksége. Legyen akárki az ember, pihennie mindig kell. Nem csak a munka… még akkor sem, ha tökéletesen érzi magát az emelvényen. - persze ezt pont én magyaráztam, aki képes volt minimális alvással is elvállalni egy fuvart, vagy éppen vaksötétben repülni, amikor senki más nem vállal el egyetlen fuvart sem.
Kicsit később megkérdeztem minden rendben van e, s kellő kényelemben van, mire szerencsére igen volt a válasza, majd érkezett egy meglepő kérdés, de nem botránkoztam meg rajta. Kíváncsi fiatal lány volt. Legalább is én annak láttam.
-Van igen… hamar eljött a család az életemben. Egy csodás feleség, és két gyerek… nagyok már… úgy ahogy. - feleltem őszintén, vetve felé egy pillantást. - Na és maga? Várja otthon valaki? -tudakoltam.
Nem állt szándékomban elpletykálni senkinek sem, maximum csak egy kellemes beszélgetésnek gondolom majd, ami ad némi figyelem elterelést, és némi megnyugvást, hogy nem fogja végig izgulni az egész utat, csak mert nem az a pilóta vagyok, akihez hozzászokott.
- Majd szólok! - aztán eszembe jutott egy kérdés. - És mi a helyzet az állandó pilótájával? - tudakoltam. Persze számomra furcsa volt ez a magázódás, hisz egy ideje már nem abban a közegben mozogtam, de nem kérhetek meg egy hölgyet, még akkor sem ha ennyire fiatal, hogy tegeződjünk, hisz azt a hölgynek kell kezdeményeznie.
Hogy miért jutott eszembe a pilóta kérdés? Meglehet egyszerűen csak kíváncsi voltam.  
karakterek száma: xx -Daisy & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Lead the way. Joe & Daisy 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyCsüt. Feb. 02 2023, 09:58

Joe && Daisy
Do what you can, with what you have, where you are.




-Hűű-döbbenek meg. Teljesen lenyűgözött.
-Gratulálok! Mármint.. ehhez lehet gratulálni? Vagy.. elismerésem. Elismerésem! Ez a megfelelő..-jézusom tényleg nagyon fáradt vagyok már. Most nyugszok csak meg igazán. Nagyon sok éve végzi remekül a munkáját. Minden rendben lesz.
-Valóban? Máris kevésbe csábító Los Angeles.-mosolyodok el. Végre otthon lehetek.
Érdekel ez a katonaság téma, de nem tudom, hogy mennyire szabad rákérdezni. Mondjuk, ha poszttraumás stresszel hagyta volna ott a sereget biztos nem vezetne most magánrepülőt.
-Azért biztos vagyok benne, hogy sok izgalmas része is volt. Sok bevetésen volt?-ennél jobban nem fogok belemenni a témába. Biztos vagyok benne, hogy sok mindenről nem is beszélhet, bár lehet ez csak egy civil téveszme. Mindegy. Akkor sem szeretnék kutakodni a múltjában.
-Ha így mesél a repülésről már nem is olyan félelmetes.-nevetek egy rövidet.
-Igaza lehet.-bólintok egyet mosolyogva. A pihenés majd mindent rendbe hoz. Csak nyűgös vagyok a kimerültségtől. Ennyi az egész.
Szóval van családja. Ráadásul, ahogyan beszél róluk minden bizonnyal csodálatos emberek. Öröm hallani, amikor valaki ilyen szeretettel beszél.
-Nekem?-kicsit el is pirulok.
-Nem.. mármint.. nem nincs.. vagyis.. lenne valaki.. de még nem is randiztunk csak rengeteget beszélgettünk telefonon, mert ő forgatott és a premierre készült én pedig turnéztam...-vallom be mégis végre talán lenne lehetőség, hogy egy kicsit jobban megismerjük egymást.
-Ő színész.. lehet, hogy már hallott is róla. Marco Right. Szuperhősfilmeket forgat mostanában főleg.-kicsit úgy érzem magam, mintha újra egy csacsogós tini lennék, de olyan jól esik, hogy valakinek legalább megemlíthettem a nevét. Az asszisztensem szigorúan a lelkemre kötötte, hogy ne beszéljek a dologról, amíg erről nem állapodunk meg Marcoval, hogy egyikünk se sérüljön a média visszhangban, de nem gondolom, hogy Mr. Weaver az ilyen információkkal különösebben foglalkozna.
Az előző pilótámról érdeklődik, ami egy teljesen jogos kérdés. Még én sem tudom, hogy mi történt pontosan, de lehet, hogy nem is fogják az orromra kötni.
-Ohh a drága Mr. Kingston. Sajnos nem kaptam túl sok információt, elvileg az egészsége nem engedi a repülést, illetve már finoman meglebegtették a nyugdíjazását, majd a napokban felveszem azért vele a kapcsolatot remélem nincs nagy baja. A nyugdíjas éveket nem sajnálnám tőle.. remélem nem fog sokáig gyengélkedni. Viszont ez azt is jelenti, hogy több, mint valószínű, hogy megürül a pozíció és ugyan a kiadó biztosítja az utazásomat, de mindenképp megemlítem a nevét majd. Feltéve, hogy vállalna rendszeres fuvarokat.-mosolygok rá.
-Illetve.. ugyan a szüleim úgy tanítottak, hogy várjak, amíg az idősebb megengedi, de tegeződhetnénk?-nem vagyok az örökös magázódáshoz hozzászokva, persze nem zavarna, ha nem ültem volna be hozzá beszélgetni, hiszen akkor a 'Jó napot' köszöntésen kívül nem sok közünk lett volna egymáshoz.


Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Lead the way. Joe & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Lead the way. Joe & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Lead the way. Joe & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyKedd Feb. 07 2023, 13:40



decided to fly through the air
and live in the sunlight and enjoy life as much as I could.

Kimondva rengetegnek tűnt az az idő, mit katonáskodással, és repüléssel töltöttem, ám mégsem akartam volna elcserélni semmivel sem. Elégedett voltam azzal, ahogy alakultak a dolgok, leszámítva azt a „kis” gikszert, ami közbeszólt az egészbe.
Igaz, mondhatni olcsón megúsztam, hisz nem kellett levágni sem a karom, sem a lábam, és bele sem akartam gondolni, hogy akkor lehet már feladtam volna mindent, és véget vetek az életemnek.
Végezetül persze tökéletes volt maga a gondolat, hogy a lány belépett hozzám, hisz beszélgettünk egy keveset. Megismerhettem a név mögötti embert, még akkor is, ha olyan hatalmas ismeretség nem lesz belőle ilyen rövidke idő alatt.
Aztán igyekeztem kicsit jobb kedvre deríteni, és szóba hoztam az otthoni időjárást, miszerint csodálatos lesz az idő, bár nem egy alkalommal fordult már elő, hogy nem sikerült eltalálniuk a jósolgatásukkal, mire is kell az adott napokban számítani.

Szavaira megengedtem magamnak egy mosolyt, majd ő következett egy kérdéssel, ami arra késztetett, hogy összeszaladjon a szemöldököm, és elgondolkozzak, vajon mennyi volt az a bizonyos annyi, ám a végén arra jutottam, jobb nem feszegetni semmiféle határokat, és maradhatok a diplomatikusabb válaszoknál.
- Elég sok bevetésen voltam. - bólintottam. Igaz pontosan is megtudnám mondani a számát, és az utolsó apropójára is tisztán emlékeztem, de a titok az titok. Mindenki előtt.
-Lehet ostoba kérdés, és nyilván a riporterek is folyton ezzel jönnek… de én nem hallgatok ilyesmit… - vetettem rá egy futó pillantást, majd leellenőriztem a műszereket. - De mindig Énekesnő akart lenni?
Nem voltam az a pletykás fajta, szóval valóban csak a kíváncsiság hajtott, s hogy kicsit jobb belátásom legyen rá, a személyére. Sétarepülések alkalmával is a kérdéseimmel szoktam oldani a feszültséget, s a végén, még a legfélősebb utasom is mosolyogva nézett kifelé a mélységbe.
Persze meséltem neki a repülésről is, s jóleső érzés volt hallani, mennyire nem riasztja, ám a legnagyobb megkönnyebbülését akkor sem tudta überelni.
Aztán következhetett részemről egy újabb indiszkrét kérdés, mire meglepően őszinte választ kaptam, s bólintottam.
-Próbálja meg. Lehet egy egyszerű vacsora a négy fal között, ahol nem lesi ki senki. - javasoltam, persze meglehet nem is volt kíváncsi a véleményemre. - A beszélgetés egy dolog… de ha érez iránta valamit, addig kell lépni, míg másvalaki le nem csapja a kezéről. - toldottam meg a mondanivalómat, pedig általában ilyen „tanácsokkal” nem szóltam együtt élni, ám a lány hangjából is lehetett érezni, odáig lehet azért a fickóért.
A neve annyira nem volt ismerős, bár lehet láttam is pár filmet a munkásságával, de azokban sosem voltam olyan jó. Részemről leragadtam a fantazi filmeknél, a jó krimiknél, és a szuperhősöket meghagytam másnak, bár régebben Kenny-vel eljártunk moziba, ám ez a programunk valahogy az utóbbi időkben elapadt.
A kíváncsiság furkálta az oldalam a másik pilótával kapcsolatban, szóval rá is kérdeztem, s tartalmas válasz érkezett.
-Ha beszél vele, jobbulást kívánok neki! - mosolyodtam el együttérzőn, aztán egy pillanatra csacsogtam a rádiómon, elmondtam merre járok, milyenek a látási viszonyok, és hogy körülbelül mikorra saccolom az érkezésünket, aztán ismét a lány felé pillantottam. -Egy idő után mindenből kiöregedünk, de ha tehetném, sosem hagynám abba a repülést. - tudtam, hogy megfog érteni ezzel a nézetemmel, hisz ha a színpad jelentette számára a szabadságot, és a kikapcsolódást, akkor mondhatni mind a ketten ugyan annyira szerettük a munkánkat, és ugyan úgy beleadtunk mindent.
-Csábítóan hangzik! Egy állandó fuvar mindig jól jön az embernek!
Aztán jött a kérdés, amin elmosolyodva emeltem rá tekintetem.
-Az igazat megvallva, nem akartam felajánlani, gondolván, hogy ugyan olyan fennhéjázó vagy, és nagyképű mint a legtöbb híresség, de kellemes csalódás volt részemről… -biztató mosoly került arcomra, majd hozzátettem. - Mint ahogy Te is nyugodtabbnak tűnsz, mint az elején, mikor felszálltál a gépre.
karakterek száma: 596 -Daisy & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Lead the way. Joe & Daisy 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyCsüt. Feb. 23 2023, 08:42

Joe && Daisy
Do what you can, with what you have, where you are.




Már rettenetesen vágyon az otthonra, az ismerős arcokra, lehetőségekre Marcoval és gyógyulásra. Minden ilyen út után gyógyulnom kell.. a testemnek és a lelkemnek egyaránt, hogy el tudjam engedni a sok stresszt, az örök rohanást és teljesítési kényszert. Még akkor is ha csak napokig vagy hetekig tart a lassú keringőm az életemmel mielőtt újra színpadra kellene lépnem.
Megértően bólintok szavaira. Nem akarok túrkálni a múltjában és van egy olyan érzésem, hogy lelki szemei előtt lebeg a pontos szám, de ez kicsit sem tartozik rám, amit maximálisan megértek.
-Azt mondanám, hogy igen.. de sosem törtettem efelé az élet felé.. hiszen csak egy minneapolisi tinilány voltam nagy álmokkal kevés önbizalommal. Erről fantáziáltam, de sosem gondoltam, hogy el is érhetem. A Got Talentbe sem én jelentkeztem. Édesanyám regisztrált a meghallgatásra... mindig azt vallotta, hogy ha nem próbálom meg akkor nem is tudhatom. A mai napig olyan hihetetlen, hogy pont én nyertem.-rázom meg a fejemet egy ábrándos mosollyal az arcomon.
A társaságában lassan párolog el minden korábbi félelmem.
Amikor a magánéletemről kérdez valahogy nem érzem tolakodónak. Elvégre én is érdeklődtem az ő családjáról, így nem esik nehezemre megválaszolni a kérdését.
-Igaza lehet. Otthon majd mindenképp utána járok a dolgainknak.-bólintok néhányat egyetértően. Marco tényleg egy olyan lehetőség az életemben, amit örökké bánnék ha lecsúszok róla saját esetlenségem miatt. Hálás vagyok bíztató szavaiért. Sokan nem képesek ilyen emberségesen bánni velem és a hozzám hasonlóakkal, hiszen elkönyvelnek minket felszínes, beképzelt, kiállhatatlan személyekként.
Mr. Kingston igen kedves volt a szívemnek. Vele sem volt zökkenőmentes az első néhány utazásom, de mindig törekedett arra, hogy a lehető legkellemesebb legyen számomra minden út, így az a minimum, hogy felkeresem majd, hogy ha mással nem is de legalább a jó kívánságaimmal támogassam. Természetesen akkor is intézkedni fogok, ha bármiben hiányt szenved. Az elmúlt 1 évem fontos szereplője volt és én sosem feledkezem meg az ilyen emberekről.
-Remek. Akkor majd megteszem a szükséges lépéseket.-bólintok megkönnyebbülve, hogy talán nem kell majd megismerkednem egy harmadik emberrel főleg most, hogy Mr. Weavernek már sikerült bizalmat szavaznom.
-Ohh.. hát ezt mindenképp bóknak veszem.-nevetek egy rövidet. Tisztában vagyok vele, hogy a szakmabeliek néha elfelejtenek emberként viselkedni azokkal, akik igazából minden lépésünket segítik kisebb vagy nagyobb részben.
-Ennyire negatívak a tapasztalataid?-kérdezek azért vissza kíváncsian. Megintcsak nem a pletykálkodásra utazom csak érdekelne a személyes tapasztalata a sztárok világával.
-Igen, ez neked köszönhető.. Mr. Kingstonnál az első 3 közös utunkat végigsírtam, annyira szorongtam. Valahogy az sem segített, hogy minden alkalommal elsütötte ugyanazt az elcsépelt viccet.. "Kisasszony még soha egy gép sem maradt fent.. így vagy úgy de lejövünk." és utána nevetett.-utánzom egy kicsit előző pilótám hangját. Ma már én is tudok ezen a kis hóbortján nevetni. Akkoriban kicsit sem találtam humorosnak.


Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Lead the way. Joe & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Lead the way. Joe & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Lead the way. Joe & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptySzomb. Feb. 25 2023, 17:31



decided to fly through the air
and live in the sunlight and enjoy life as much as I could.

Egy kis beszélgetés mindig jól jön, ha a feszültséget kell oldani, és úgy éreztem a lányra ráfér az ilyesmi. Ráfér, hogy valaki úgy kezelje mint egy valós embert, és ne egy tárgyként gondoljon rá. Egy tárgyként, amit csak kihasználni lehet.
Szóval kérdezett, én válaszoltam, s meglepetésemre a kérdéseimre ő is készségesen válaszolt, pedig elsőre úgy gondoltam, bizonyára elhajt majd a sunyiba, ám nem így történt.
-Kedves történet. - mosolyodtam el. - Klassz ha az ember számíthat a szüleire, és bíznak az emberben, hogy képes rá.

Igaz nem követtem figyelemmel az ilyen tehetség kutatókat, valahogy nem tudtak lekötni sohasem, de át tudtam érezni, milyen lehet elsőnek lenni valamiben. Főleg ha arra gondolok, számomra mennyire hihetetlen volt, mondjuk akár apának lenni is. Félelmetes érzés volt, hogy eztán felelős leszek valakiért. Nem akartam elrontani semmit sem.
Aztán adtam egy kéretlen tanácsot, de azzal sem hajtott el melegebb éghajlatra, hanem normális választ kaptam, így kezdtem valóban úgy gondolni, hogy akadnak kivételek a csillagok világában.
Persze ha azt nézzük, hogy magam sem épp az átlagemberek közé tartoztam, s mégsem hordtam fent az orromat, valahogy még hihetőbbé tette az egészet.
-Remek! Remélem jól fognak alakulni a dolgok! - jegyeztem meg egy kedves mosollyal az arcomon, aztán megkaptam a sanszot egy állandó fuvar lehetőségére, és nem mondhattam rá nemet, ő pedig ígérte, intézkedik ez ügyben. Ezt akár még bóknak is vehettem, hisz akkor meg volt elégedve a fuvar minőségével.
Aztán ismét kicsúszott valami olyasmi a számon, aminek talán nem kellett volna, de újfent bizonyította, hogy nem olyan mint a többi.  Még nem szállt el vele az a bizonyos ló.
-Akadt egy két érdekes fuvarom. Fogalmazzunk úgy. De neveket nyilván nem mondhatok. Tudod, a kötött feltételek. - utaltam itt arra, hogy alá kell írni titoktartási szerződéseket. Nem mintha én annyira pletykás lennék, meg aztán a repülés alkalmával én sem azzal szoktam elfoglalva lenni, hogy az épp aktuális utasom mi a fenét művel az utastérben.
-Egyszer az utolsó pillanatban mondtam vissza egy fuvart… - morogtam az orrom alatt, miközben ismét ellenőriztem a műszereket. - Nem érdekelt mekkora ember, de az Én gépemre drogot nem fog hozni senki… - a nevére sem emlékeztem az alaknak, csak a dolog miértje maradt meg bennem. Igaz cserben hagytam, ám amit a váró mosdójában láttam éppen elég volt ahhoz, hogy összetépjem a szerződést és hazarepüljek.
Aztán témaváltásképpen megjegyeztem, hogy mennyivel nyugodtabb lett, és meg kell mondjam, kifejezetten örültem neki. Bók volt számomra, hisz amennyire feszült volt az elején, most annyira oldottnak látszott.
Szavaira elmosolyodtam, s egy pillanatra ráemeltem kékjeim.
-Rossz indítás egy út elején, az biztos! Én nem szoktam ilyet mondani. Bár tény, hogy nagy igazság van benne. - ismét elmosolyodtam, majd elvettem magam mellől az üvegem, ittam pár kortyot, majd visszatettem a helyére. - Szeretem, ha jó a közérzete az utasaimnak, így csak a sokadik alkalom után kezdek trükközni. - kacsintottam egyet, csak hogy tudja, nem gondolom komolyan, s nevettem is egyet. - De a trükköket a helikopterre, és a sétarepülőre tartogatom. Ezzel a szépséggel finoman kell bánni. - szerettem a gépeimet. Mindnek megvolt a maga története, miképpen keveredett hozzám, s a mai napig tisztán emlékeztem azokra a fickókra, akiktől megvettem őket.
karakterek száma: 596 -Daisy & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Lead the way. Joe & Daisy 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 09:13

Joe && Daisy
Do what you can, with what you have, where you are.




-Igen.. amíg világ a világ addig biztosan ők maradnak a legnagyobb rajongóim.-nevetek egyet halkan. Tényleg jó érezni, hogy büszkék rám és támogatnak még akkor is, ha ez azzal jár, hogy nagyon, de tényleg nagyon ritkán találkozunk egymással. Leginkább csak Karácsonykor és a szülinapokon. De ezek sem jönnek össze mindig sajnos. A FaceTime persze sokat javít a helyzeten, de édesapám ölelését aligha pótolhatja. Én mindig az ő kis hercegnője voltam, így sokszor hiányoznak a nappaliban átbulizott éjszakák miközben pizzát vacsoráztunk. Az ilyen időszakokban még a pizzáról is le kell mondanom, hogy betartsam az előre megírt étrendet, hiszen nem állhatok akárhogy a színpadra.
Marco tényleg az a férfi lehet az életemben, akinek igent mondhatok egyszer, így tényleg nem akarok lecsúszni a lehetőségről. Egyszerű lenne a közös élet egy filmsztárral? Kicsit sem. Bevállalnám? Bármikor egy hatalmas mosollyal az arcomon.
Örülnék, ha ezentúl is Joe kezében lenne a kormány, ha már Mr Kingston kiesett a képből. Vele tényleg kellemesen telik az idő és bár biztosan nem fogom minden utazásnál ennyit rabolni az idejét, de nekem tényleg fontos, hogy kiismerjem, hogy kire bízom az életemet.
-Persze, persze.-bólintok. Mi is aláírattuk vele a papírt gondolom ez a kötelező óvintézkedés, hogy egy esetleges szivárogtatás esetén megtehessük a szükséges jogi lépéseket és őszintén tagadhassunk még akkor is ha valaki az igazságot szellőzteti meg.
Meglepetten pislogok rá amikor elmondja, hogy miért is ment füstbe az a bizonyos fuvar.
-Sajnos a hírnévvel együtt sokan azt hiszik, hogy bármit meg tehetnek.-rázom meg egy kicsit a fejemet. Nem vagyok szent, de ilyesmivel sosem veszélyeztetném más megélhetését. Bár én nem élek ilyen szerekkel. Annál sokkal fontosabb, hogy megőrizzem a testi egészségemet. Ettől függetlenül teljes mértékig tisztában vagyok azzal, hogy a szakmámbeliek illetve a többi híresség már nem feltétlen gondolkozik így. Legalábbis a nagyja nem. A kokain és kaviár a jeligéjük.
Elmesélem neki Mr Kingston habókos húzásait. Mostmár tudok rajta nevetni, akkoriban azon gondolkoztam, hogy inkább kiugrok a gépből, mert az is rövidebb szenvedés lenne.
Hirtelen kapom rá a tekintetem amikor ő is viccel velem, de amikor rámkacsint már elnevetem magam kicsit megrázva a fejemet.
-Mondanám, hogy egyszer megmutathatod, de nem szeretnék hazudni.-nevetek tovább. Talán egyetlen dologtól félek jobban a repülőnél... a helikopterektől. Ha minden meghajtás leáll egy repülő még úgy is le tud szállni. Egy helikopter azonban csak egyszerűen lezuhany, mint egy kavics. Nem is tudom, hogy ki találta ki azt a halálkapszulát.
-Melyiket kedveled a legjobban? Ezt a gépet, a sétarepülést vagy a helikoptert?-kérdezem kíváncsian. Lehet, hogy olyan lesz, mintha a gyerekei közül kellene választania, de lehet, hogy valamelyik tényleg közelebb áll a szívéhez. Aztán az is benne van a pakliban, hogy hangulatfüggő, hogy melyikhez van több kedve.


Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Lead the way. Joe & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Lead the way. Joe & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Lead the way. Joe & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 09:44



decided to fly through the air
and live in the sunlight and enjoy life as much as I could.

Szavaira elmosolyodtam, hisz eszembe jutott, milyen rég nem látogattam már meg a szüleimet, és telefonon sem mostanában beszéltünk. Rossz gyermeknek éreztem magam, aki hanyagolta a kedves szülőket, kik mindig csak jót akartak a számára.
-Akad egy megoldásom a számodra. - ráemeltem egy pillanatra tekintetem. -Elég nagy ez a gép… ti meg nem vagytok sokan. Mit szólnál hozzá, ha legközelebb elvinnénk Édesanyádat? Lehet hülye gondolat, de ha hiányzik, és kevés időt tölthetsz el vele… - nem fejeztem be a gondolatot, hagytam, hadd eméssze az egészet, hisz neki kellett eldöntenie mit is szeretne, vagy éppen mit engedhetne meg magának

Aztán meséltem neki egy rossz élményről, ami inkább a pasasnak volt rossz, és nem nekem., bár megkaptam fenyegetésben, hogy többet nem repülhetek, mert ő azt majd elintézi. Nos én azóta is repülők, őt meg lehúzták a vécén…
-Elszáll velük a ló. - bólintottam, majd feltettem a fejemre a fülest rendesen, lejelentkeztem, közöltem a látási viszonyokat, és hogy minden rendben van eddig.
-Daisy, most kicsit lejebb kell ereszkednünk, egy utasszállító miatt… megtennéd, hogy bekötöd magad? - mutattam az övre, majd beleszóltam a mikrofonba, és a hátúllévőket is erre kértem. - Most akkor kicsit ereszkedünk. Nem fog sokáig tartani. - mosolyodtam el, s higgadt voltam végig. Persze kezébe nyomtam egy fejhallgatót, hogy addig tegye fel ő is, majd nekifogtam a manővernek, mit persze sikeresen végre is hajtottam, majd kis idővel később, mutattam egy irányba, ahol feltűnt a hatalmas utasszállító, mihez képest az én gépem apróléknak számított.
Aztán hátraszóltam, hogy ismét el lehet hagyni a helyüket, majd levettem a fejemről a fülest, és a lány felé tekintettem.
-Egy idő után szerintem élveznéd. - villantottam egy mosolyt. - De tény, hogy nem mindenkinek való.
Eszembe jutott a pasas, akitől a helikopter vettem. Nos ő sem fogadta a legjobban azokat a manővereket, amiket végrehajtottam akkor.
Kérdésén egy kicsit gondolkodnom kellett. Őszintén akartam felelni, átgondolva, és nem csak rávágni épp az aktuális kedvencemet.
-Az igazat megvallva, mindet szeretem, de a kedvencem a vadászgép volt. - az emlékre elmosolyodtam, s emlékeztetett is arra, hogy mennyire hiányzik azaz időszak. - Leszállni egy mozgó leszállópályára, ahol nem véthetsz hibát. Igazi adrenalin fröccs volt a javából. Remek gépek, és azok a srácok… le a kalappal elöttük. - elmosolyodtam, aztán megingattam a fejem.
- Ha az enyéim közül kellene választanom, jelenleg a Helikopter mondanám.
Meglehet túlságosan fűtött az adrenalin, és eszembe juttatta a katona éveimet, a kiképzéseket, és hogy hány órát kellett gyakorolnunk ahhoz, hogy képesek legyünk egy esetleges golyózápor kellős közepén is stabilan letenni a gépet. Megszerelni, helyrehozni ha valami elszaródik benne. Odafigyelni minden jelzésre, és tudni mikor melyik gombot kell megnyomni.
Mindegyiket szerettem. Megvolt a maga szépsége a Hercules- nek is, és a sétarepülőnek is. Bár az igaz, hogy az én helikopterem nem egy Black Hawk, de ha egyszer újra vezethetnék olyat, örök életre hálás lennék érte.
-Már nem vagyunk olyan messze. Mond csak… a szüleid is Manhattanben laknak? - kérdeztem kedvesen, s érdeklődéssel. - Ha gondolod és ha más is megengedi, szívesen odahozatom őket a reptérre… - ajánlottam fel a lehetőséget, hisz Charles eltudna értük menni, s lehetne egy kellemes érkezése, s élménye a lánynak az útról, és a szolgáltatásainkról.
karakterek száma: 596 -Daisy & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Lead the way. Joe & Daisy 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 10:34

Joe && Daisy
Do what you can, with what you have, where you are.




Elgondolkozom javaslatán.
-Sajnos teljes mértékig biztos vagyok benne, hogy édesanyám nem lesz hajlandó repülőre szállni.. én csak szimplán tartok a repüléstől.. ő rendesen fóbiás. De talán apa benne lenne.-agyalok tovább bár nem vagyok benne biztos, hogy szívesen maga mögött hagyná anyát. Amióta összeházasodtak 30 évvel ezelőtt azóta szerintem egy napot sem voltak külön, de talán egy koncertre el tudnám csábítani. Már úgyis nagyon régen látott élőben a színpadon.
Tényleg örülnék neki, ha egyszer velem tartana. Aztán ki tudja, lehet hogy még anya is bevállalja, hogy láthasson. Majd felhívom őket valamikor.
Egyetértően bólintok a megjegyzésére. Valahol egyébként tényleg nehéz mértéket tartani. Könnyen elhiszi az ember, hogy övé az egész világ, ha senki nem húzza be helyettünk a féket.
Gyorsan nyúlok az övért és kötöm be magam, amikor erre kér. Elhelyezkedek az ülésbe és máris visszajön egy kicsit a gyomorgörcsöm. Felveszem a fejhallgatót, amit felém nyújt és csak várok, hogy vége legyen.
Kíváncsian pillantok ki az ablakon az általa mutatott irányba, hogy szájtátva nézzem meg a mellettünk elhaladó repülőt. Jézusom. Ezek mindig ilyen rettenetesen nagyok voltak?
Amikor leveszi a fejhallgatót én is így teszek, de az övet még nem csatolom ki.
-Nekem már ez is extrém volt.-mosolygok rá kicsit megkönnyebbültebben, hogy újra kényelmes az út.
-Gondolom a te múltaddal ez már mind csak rutin munka..-pillantok rá kicsit elgondolkozva. Valahol mélyen biztos hiányzik neki az adrenalin, de ezek szerint egy kicsit azért ki tudja élni magát az élményrepülések alkalmával is még ha nem is adja vissza neki ugyanazt a régi érzést.
-Abban van a legtöbb izgalom?-kérdezek vissza. Egy férfi lelkének mindig kell az izgalom, mindig keresik az egészséges mennyiségű veszélyt, amitől újra hevesebben ver a szívük. Mi nők szerintem maximum az elmúló szépségünket siratjuk ahogy elhalad felettünk az idő, de egyre kevesebb adrenalint keresünk. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom az emberekkel.
-Ez nagyon kedves tőled, de a szüleim még Minneapolisban élnek. Felajánlották néhány éve, hogy átköltöznek New Yorkba, de tudom, hogy mennyire szeretik a házukat és ott van minden ismerősük, így nem akartam kiszakítani őket onnan. Illetve én is örültem, hogy megmarad a gyerekkori otthonom, ha tényleg menekülnöm kell a világ szeme elől.-bár ennyi magyarázatot nem kért, csak tett egy kedves gesztust nekem, mégis valahogy kicsúszott belőlem ez a sok információ.
-De azért köszönöm, ez tényleg nagyon figyelmes gondolat volt.-mosolyom hálás. Ha eddig nem is lettem volna benne biztos, hogy máskor is vele szeretnék repülni most biztosan meggyőzött volna.
Kikapcsolom az övemet.
-Nos, Joe, nagyon hálás vagyok neked mindenért, úgy érzem jobb ha a leszállást nem nézem innen végig. Addig legalább megbeszélem az asszisztensemmel, hogy szeretném ha leszerződnénk veled. Ha leszálltunk még mindenképp beszélünk.-mosolygok rá mielőtt elhagyom a pilótafülkét. Claire kíváncsian vár vissza és látom, hogy fellélegzik amikor meglátja, hogy teljesen rendben vagyok.
Leülök a helyemre és jelzem neki az igényeimet. Szerinte semmi akadálya a dolognak és már el is kezd írni egy e-mailt az illetékeseknek, hogy leszervezze a dolgot.


Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Lead the way. Joe & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Lead the way. Joe & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Lead the way. Joe & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 11:20



decided to fly through the air
and live in the sunlight and enjoy life as much as I could.

-Talán ha édesapád eljönne, ő is vele tartana. - mosolyodtam el. - Meg aztán, tapasztaltad, hogy nyugalmas az utunk, és jó kezekben vagy idefent. - nem magamat akartam fényezni, egyszerűen csak mint tényt közöltem, hogy bizony itt remekül ellenne még az édesanyja is, és nem lenne mitől tartania. Talán még azt is elfelejtené, hogy repülőn ül.
Végrehajtottam egy egyszerű manővert, ami számomra tényleg csak kisujj gyakorlat volt, aztán megmutattam neki a mellettünk elrepülő hatalmas gépezetet, s szavai ismét mosolyra késztettek.
-Igen. De ezt sosem szabad biztosra venni. Mindig ott kell lenni fejben teljesen.

Elég egy kis elkalandozás, és megtörténik a baj. - persze eddig én egyszer sem kalandoztam el. Igaz akadtak extrém körülmények, mint például egy kisebb turbulencia, vagy hatalmas vihar, ami a semmiből jött, de sosem zuhantam le. Leszámítva azt az alkalmat, ám mind önhibámon kívül esett.
Említést tettem a kedvencemről, és még ennyi idő elteltével is a vadászgép volt a legfőbb élményforrás.
-Igen. Bár berepülni egy háborús övezetbe, helikopterrel sem kis dolog. Pillanatok alatt felszökik az adrenalin, és alig várod, hogy elhúzhassatok onnan. - elmélkedtem, majd témát váltottunk, és felajánlottam, hogyha szeretné odavitetem a szüleit a reptérre, hogy tudjanak kis időt együtt tölteni, ám azok nem ott laktak, így az egész megrekedt ugyan ott. - Ha hamarabb mondtad volna, szívesen elvittelek volna oda. - mosolyodtam el kedvesen.
Tetszett, hogy ennyire megnyílt felém, hisz talán elkönyvelhettem, hogy nyert ügyem van, és nincs olyan félelmetes fizimiskám, hogy bárkit is rémülettel töltene el a megjelenésem. Figyelmesnek kell lenni, és nem csak saját magunkkal foglalkozni.
Mindig is úgy gondoltam, jobb jót tenni másokkal, és mosolyt csalni az arcukra, sem mint hagyni, hogy feleméssze őket a búbánat. Elég volt hozzá a gondolat hogy Jack sem hagyott engem a nagy rakás szar alatt, ahová bekevertem magam, és ahonnan talán ki sem tudtam volna mászni. Ahhoz Kat kevés volt. Főleg, hogy meg sem tudtam nyílni felé, és a szemébe mondani, kudarcot vallottam.
Igaz, azóta a kellő szakaszok megtételéhez, elmondtam neki mindent, de mindez már történelem volt.
Mikor kikapcsolta az övét, ráemeltem tekintetem.
-Menj csak! Örülök, hogy benéztél! - mikor kiment, ismét kapcsoltam magamnak valami zenét, ellenőriztem a műszereket, s igyekeztem mindent kézben tartani, hogy az a kis idő, ami hátra volt az útból, minél nyugalmasabban teljen el, és tényleg úgy távozhasson, hogy elégedett volt a szolgáltatásaimmal.
Röpke két óra múlva, felvettem fejemre a fejhallgatot, bekapcsoltam a mikrofont.
- Kedves utasaim! Megkezdjük a leszállás Queens-ben. Kérem foglalják el helyeiket, és csatolják be öveiket. Zökkenőmentes leszállásunk lesz Daisy! Ne aggódj! - jegyeztem meg mellé, aztán beszéltem a légiirányítóval, ki megadta a leszállási engedélyt, majd megkezdtem az ereszkedést.
A fülem eldugult egy pillanatra, de a rágó csodákra képes, s persze a cukorka sem utolsó ilyenkor.
Sima puha landolással tettem le a gépet a reptéren, s a kifutópálya mellett, Charles már egy termosz kávéval a kezében várakozott rám.
Miután rögzítette a gép kerekeit, leállítottam a motort, majd felkeltem, s kiballagtam a pilóta fülkéből.
-Megérkeztünk. - mosolyodtam el, aztán nyitottam az ajtót, leengedtem a lépcsőt, majd leballagtam azon a pár fokon, s hamar meg is kaptam a kávémat. - Charles!! Gondolat olvasó vagy! - villantottam egy mosolyt, ő megveregette a vállam, majd eloldalgott, hogy kiszedje a csomagokat a repülőről, én pedig segítettem leszállni a hölgyeknek.
Szép sima út, sima landolással. Tökéletes időjárást fogtunk ki, napsütéssel, bár az idő még nem volt a legmelegebb, de legalább sütött a nap.
karakterek száma: 596 -Daisy & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Lead the way. Joe & Daisy 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 11:59

Joe && Daisy
Do what you can, with what you have, where you are.




-Ha ezen múlik, hogy láthassanak lehet, hogy a vállán hurcolná fel a gépre.-nevetek fel jókedvűen, hiszen szinte látom a lelki szemeim előtt őket.
-Igen, de anyuhoz viszonyítva az én aggodalmam egy dombocska míg az ő félelme az Everest .-pedig sosem volt különösebben rossz élménye, de egyszer látott egy dokumentumfilmet a TV-ben és azóta retteg szinte mindentől, ami be kellene ülnie és a föld fölé emelkedik. Ez lehet nálunk egyébként is egy ilyen családi vonás. Eközben apám mindenre, ami A-ból B-be eljuttatja az embert, mintha a világ egy nagy csodája lenne. De nem baj. Ők így tökéletesek.
Örülök, hogy komolyan veszi a munkáját annak ellenére, hogy számára már nincs benne nagy kihívás és valószínűleg vakon sem esne nehezére elvégezni a feladatait.
-El is hiszem.-pillantok rá megértően. Mindig tiszteltem az olyan embereket akik a hazát szolgálják, főleg ha terepen is ennyit voltak, mint Joe. Az irodai munka is fontos, de ők az igazi hősök, akik a fronton harcolnak.
-Ez kedves tőled, de jobb ha kicsit kipihenem magam a turné után.. régebben ilyenkor mindig meglátogattam őket, de időről időre elkezdtek egyre jobban aggódni, hogy mennyire került vagyok.-nem akarom, hogy azt gondolják, hogy nem bírom el az életet amit élek. Azt szeretném ha nyugodtan élhetnének abban a tudatban, hogy éppen az álmaimat váltom valóra, hiszen nem csak hogy azt csinálhatom amit szeretek, de olyan jövedelmem van, hogy nekik már évek óta nem kell dolgozniuk csak akkor ha akarnak. Anyám végre felmondhatott a munkahelyén és a saját kis pékségét vezetheti, mert arra vágyott. Apám pedig már csak azért villanyszerelő, hogy legyen valami kifogása elhagyni a lakást. Egyébként főleg pecázni jár. De mostmár tényleg csak azzal kell foglalkozniuk amivel tényleg akarnak is. Én pedig boldog vagyok, hogy ezt megadhatom nekik.
-Én köszönöm a kedvességed.-mosolygok rá mielőtt magára hagyom. Megbeszélem a dolgokat az asszisztensemmel és elkényelmesedve a helyemen el is alszom egy kicsit.
Nem tudom mennyit pihenhettem egyszer csak Claire rázza meg a kezemet.
Halkan nevetek egyet megárzva a fejemet Joe szavait meghallva és bekötöm magam.
Nem kell csalódnom. Joe tényleg szépen tette le a gépet, így nem kerül meg kétszer a szívroham. Addig nem mozdulok amíg meg nem látom Joet kilépni a pilótafülkéből. Kikötöm magam és és visszakapcsolom a telefonomat miközben a kis csapatom összeszedi az utastérben lévő holminkat.
Két fekete terepjáró vár már minket kint sötétített ablakokkal, hogy a lehető legnyugodtabban juthassak el a lakásomig. Leszállok és nyújtózok egy nagyot.
-Dee.. holnap Alessandra szülinapján lesz jelenésed..-szól Claire a telefonját nyomkodva.
-Neee.. most értünk haza..-nyögök fel.
-Csak egy gyors látogatás szívem és kész..-próbál megnyugtatni.
-Jó. A másik amit kértem?-kérdezem kíváncsian.
-Rábólintottak.-na legalább ez egy jó hír.
Joehoz lépkedek.
-Nos. Nagyon köszönök mindent. Úgy tűnik rábólintottak a kettőnk ügyére úgyhogy hamarosan a csapatom felveszi veled a kapcsolatot a szerződéssel utána egyeztetjük a többit.-mosolygok rá sokkal felszabadultabban.
-Egy élmény volt és valószínűleg hamarosan újra látjuk egymást.-ha engedi egy pillanatra magamhoz ölelem mielőtt hátrébb lépek.
-Legyen szép napod!-búcsúzok tőle mielőtt elindulok az autó felé.


Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Lead the way. Joe & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Lead the way. Joe & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Lead the way. Joe & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Lead the way. Joe & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 13:13



decided to fly through the air
and live in the sunlight and enjoy life as much as I could.

-Talán ha édesapád eljönne, ő is vele tartana. - mosolyodtam el. -Nem mindenkinek való a repülés. - bólintottam, aztán megengedtem magamnak egy apró mosolyt. Akadt pár olyan ismerősöm, akit hétökrös szekérrel sem lehetett volna rávenni arra, hogy feltegye a lábát egy repülőgépre. De nem vetettem meg őket érte. Mindenkinek megvan a maga fóbiája, hisz akad olyan ember is, aki nem mer alagútba bemenni. Mondjuk én se szeretnék ott ragadni, de a sivatagot azért jobban utálom.

-Rendben! A pihenés fontos. -bólintottam, aztán hagytam, had menjen a dolgára, majd az út hátralévő részét egymagamban töltöttem.
Landolás után segítettem kiszállni a hölgyeknek, míg Charles kipakolta a cuccokat, aztán zsebembe ejtettem jobbomat, s úgy álltam várakozva, vajon mi lesz a továbbiakban.
Mikor meghallottam, hogy szinte semmit sem pihenhet, gondolatban kicsit sajnálkoztam, hisz szegény lány olyan sokat melózik egy ilyen fellépés alkalmával, hogy igazán kijárt volna neki a pihenés.
Mikor megköszönte a szolgáltatást, és megölelt, egy pillanatra meglepődtem, de aztán egy mosoly keretein belül, viszonoztam az ölelést amit kaptam.
-Rendben! Várni fogom. Egy élmény volt Daisy! Visz lát legközelebb! - ismét elmosolyodtam, majd intettem egyet, aztán zsebre tettem kezem, majd indultam meg az iroda irányába, hogy beírjam az adatokat, a menet időt, és minden kellő információt.
Jóleső érzéssel töltött el, hogy valaki ennyire megbízott bennem mindjárt az első alkalommal. Valamit akkor sikerült nagyon jól összehoznom, szóval elégedett lehettem magammal. Charles örült a hírnek, hisz ezáltal talán átléphetünk egy határt, és nem csak hébehóba lesznek magán utasaink ezután.
Bár tény és való, hogy a Hercules-el jobban szerettem közlekedni, ám az ilyen utaknak is megvoltak a maga előnyei. Világot látni, élvezni a messzeséget. Meg aztán nem is kell egész nap a reptéren várakoznom, hisz megtehetem azt is, hogy várost nézek, esetleg veszek ezt azt, majd időre visszatérek a géphez. Tökéletes!
Kellemes élménnyel gazdagodva térhettem vissza a munkámhoz, s a tapasztalattal, miszerint nem minden sztár hordja fent az orrát, s akadnak közöttük olyanok, akikkel érdemes leállni beszélgetni.
karakterek száma: xxx -Köszönöm a játékot! Lead the way. Joe & Daisy 4146035580 Lead the way. Joe & Daisy 1987965242 - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Lead the way. Joe & Daisy Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Lead the way. Joe & Daisy 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Lead the way. Joe & Daisy
Lead the way. Joe & Daisy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lead the way. Joe & Daisy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  all roads lead to Brooklyn
» ~ ~ I'm the lead Sheep of China ~ ~
» Olivia and Matteo - All roads lead to where you are ...
» Flor & Lyn & Ben - All Roads Lead Back
» The rockiest roads lead to the highest peaks

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: