New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Joe Weaver
TémanyitásJoe Weaver
Joe Weaver EmptyHétf. Jan. 23 2023, 03:56
Joe Weaver
A repülés - amíg tart - olyan mámorító... mintha egyenesen átszállnék a naplementén! Ezért az érzésért még a puffanás sem nagy ár.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Joseph Weaver
Becenév
Joe
Születési hely
Los Angeles
Születési idõ
1977, január 14
Kor
47
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Elvált, két gyerek édesapja
Tanulmányok
Washington State University; Tengerészgyalogos toborzó képzés, The Eagle, Globe, and Anchor megszerzése, Szakosodás a repülős hadosztályhoz, később Tiszti rang megszerzése
Foglalkozás
Magánpilóta 
Munkahely
Weaver Flight
Hobbi
Szeretem a Tengert, a Hatalmas túrákat, hobbi szinten éneklek, és gitározok.

Csoportom:
Üzlet

Jellem
Milyen vagyok én? Vajon mit mondhatnék el magamról? Vajon megtehetem azt, hogy jó embernek jellemzem saját magam? Vajon kinek van meg erre az engedélye? Szóval nem mondanám magam jó embernek, de nagyon rossznak sem. Kötelességtudó fickó vagyok, aki mindig hű maradt szíve választottjához, és aki imádja a gyermekeit.
Talán elmondhatom, hogy jó apa voltam/vagyok, és egyszer majd büszkén állnak meg a sírom felett, s könnyes szemmel, kedves mosollyal arcukon mondják „Igen! Ő volt az Én apám!” Szeretném azt hinni, hogy nem vagyok túl akaratos, és makacs, hogy nem vagyok hirtelen haragú lobbanékony, de olykor megesik, hogy hamarabb mondok ki valamit, mint sem végiggondolnám azt.
A családomért a végletekig elmennék. Senki más nem mondhat rosszat rúluk, nem ócsárolhatja a fiaimat. Ha lenne rá okom, én magam tenném meg, de elmondhatom, hogy mindig is büszke voltam rájuk, még akkor is, hogyha az öregeim eleinte nem akarták elfogadni, a döntésem, de ez nem vonatkozik a jellememhez. Nem igaz?
De miért is fényezném magam? A lényeg az, hogy tudok kedves lenni, s talán megesett, hogy elolvadtam egy mosolytól, vagy első alkalommal, mikor meghallottam „Apa”, de nem vagyok vajszívű! Ha megérdemled, odacsapok, és talán nem fogsz örülni neki. A tartásomon, parancs követésemen, talán még mindig látszik, hogy katona voltam.
Lehet olykor szigorúbban fogtam a fiaim, de mindig tudtam hol a határ, s nem játszottam otthon is a nagy katonát, kinek kijár a tisztelet.

Avataron:
Russell Crowe

Múlt
Hol is kezdhetném el? Mit kellene elmondanom magamról a múltamról? Vajon mennyire az elején kellene elkezdenem ahhoz, hogy minden világos legyen, mit miért is tettem meg?
Kezdhetném talán a legelején, azzal a bevezetővel, hogy szinte ezüstkanállal a számban jöttem a világra, és a szüleim mindent megadtak nekem, amire csak szükségem lehetett? Elmondva azt is, hogy Los Angelesben születtem, majd később átköltöztünk DC-be, hogy aztán ott kezdjek el egyetemre járni? Hogy eredetileg csak azért jelentkeztem a Haditengerészethez, hogy kiidegeljem a sznob szüleimet? Hogy eleinte csak azért akartam az egészet, mert tudtam, hogy ők azt sosem akarnák, és szívesebben látnának egy cég élén, sem mint valahol a harcmezőn?
Igen… kezdhetném itt is, és akkor szép lassan eljutnék addig, hogy megismerkedtem egy lánnyal. Fiatalok voltunk… talán túlságosan is fiatalok, s meglehet eleinte csak egy nyári kalandnak indult az egész, de szép lassan bizony szerelem lett belőle, hogy eleinte nem akartam elmondani, hogy az egyik legvagyonosabb fickó fia vagyok, de végül a világ minden titkát is rábíztam volna arra a csodás teremtésre.
Elmondhatnám azt is, hogy elcsavarta a fejem, s végül megkértem a kezét, aminek a szüleim szintén nem örültek, de voltam annyira szerelmes, hogy nem érdekelt a dolog. Később aztán, anyám megkedvelte őt, és Kat lett a mindenem!
No persze közben folytattam a katonáskodást, elvégeztem a Toborzóképzést, és közben megtanultam repülni is. Tetszett a repülés szabadsága, a szárnyalás az égen, hogy felderítésre megyünk, és a tengeren egy mozgó leszállópályára kell letennünk egy gépet. Tetszett, hogy elég egy rosszul időzített pillanat, és már is vége szakad mindennek, s talán egy cseppet adrenalin függő lettem.
Mesélhetnék arról is, hogy mindössze 19 éves voltam, mikor megszületett a fiam, és hogy az volt életem egyik legboldogabb napja, mikor rám emelte szemeit. Férfiasan bevallom, akkor elsírtam magam. No nem mint valami vesztes, ezek örömkönnyek voltak. Boldog, hogy Apa lettem, s akkor elhatároztam, mindent megfogok adni neki, ami csak az erőmből telik!
Hamar apa lettem, és fel kellett nőnöm a feladathoz, de Kat nem engedte, hogy félbehagyjam a tanulmányaimat, az álmaimat. Nem engedte, hogy elvesztegessem az egészet, de én is támogatni akartam, s szerencsére mikor a szüleim megtudták, hogy gyermekünk lesz, néhány hónap után elásták a csatabárdot, és minden segítséget felajánlottak… szóval végigvittem a tanulmányaimat, megszereztem a kellő vizsgákat, a kitüntetést, és tiszt lett belőlem. Felfelé ívelő volt a pályám.
Mesélhetnék arról is, hogy rengeteget voltam távol, miután szolgálatba álltam. Sok mindenről lemaradtam, de számtalan levelet váltottunk, rádión beszéltünk, s amikor csak lehetett hazamentem, és pár alkalommal még Duncan-et is elvittem magammal, hogy megmutassam, milyen menő géppel repül az apja. Nyílt nap volt a tengerészetnél, így megtehettem, hogy magammal vigyem.
A mai napig hiszem, hogy szép emléket szereztem vele neki azon a napon.
Elmesélhetném azt is, hogy 37 éves voltam, mikor Martin a második fiúnk megszületett. Elmesélhetném azt is, hogy egyenruhában toppantam be a szülőszobára, hogy majd madarat lehetett velem fogatni, mikor őt is a karjaimba vehettem, és bizony megkönnyeztem. Teljesnek éreztem a családom!
Megemlíthetném, hogy 40 éves koromban, majdnem meghaltam. Hogy egy felderítés alkalmával lelőtték a gépem, és olyannyira megsérültem, hogy több műtét kellett hozzá, hogy összerakjanak. Elmondhatnám azt is hogy majdnem ottmaradtam a műtőasztalon, hisz a gépem ripityáratőrt, belém állt néhány fémdarab, megsérült a vállam, a  lábam, eltőrt pár bordám, a karom ripityára tőrt. Hogy a dokik hozzáértésének volt köszönhető minden, és persze annak a társamnak, aki szemtanuja volt a történteknek. Kiszedett a roncsok közül, elszorította a vérző sebeimet, később a dokik pedig összeraktak.
Megemlíthetném, hogy nem egyszer utasították vissza az újbóli jelentkezésemet a sérüléseimre hivatkozva, hogy minden átkozott éjjel rémálmok kísértek, és kísérnek a mai napig a zuhanásról, a becsapódásról. Hogy a térdem és a vállam azóta is szar (megérzi az időjárás változást, szóval jobb vagyok mint egy üvegbe zárt időjárás jelző béka), és olyan szinten kerültem a béka valaga alá, hogy azt hittem, az ital majd minden gondomra megoldást jelent.
Feledni akartam. Feledni, hogy majdnem meghaltam, feledni, hogy elutasítottak, és többet nem voltam az a fickó akinek mindig is képzeltem magam. Feledni… de az ital nem hozta meg a kellő hatást amit vártam tőle, hisz egyre csak gyűltek a képzetek, a furcsa gondolatok, hogy egy hasznavehetetlen senki lettem, egy… De ez már rég volt. 7 év telt el azóta. Egyetlen kortyot sem ittam, és alkoholt még csak a házam tájára sem vittem.
Elmondtam mindent a családomnak, Kat-nek, hogy miért ittam, hogy miért voltam olyan amilyen. Bocsánatot kértem a fiaimtól, hogy annyiszor úgy kellett látniuk. De szögezzük le, erőszakos soha sem voltam! Egyszer sem emeltem rájuk kezet! Nem ütöttem meg egy alkalommal sem, és nem mondtam rémes dolgokat velük kapcsolatban.
Nehéz volt elismerni, hogy alkoholista lettem, és bizony sokáig égett bennem a tagadás. Elvonóra mentem, ott töltöttem néhány hónapot, ám az első pár hétben nem akartam beszélni senkivel sem. Nem akartam látogatókat, nem akartam a szemükbe nézni addig, míg az járt a fejemben, vajon hogyan tudnék italt szerezni magamnak.
Aztán egy nap, még is megeredt a nyelvem. Elmeséltem magamról mindent amit tudniuk kellett, s végül, megkaptam az első érmem. Azóta már jó néhányat birtoklok, és a legutolsót, mindig magamnál tartom, mint valami kabalát, a nyakamba fűzve, hogy emlékeztessen túllendültem mindenen.
Nyitottam egy repülő iskolát, ahol három másik remek pilótával dolgozok együtt, három különböző gépen Vettem egy magángépet, amin fuvarokat vállalok, különböző helyekre. Ha megtudod fizetni, bárhová elviszlek ésszerű keretek között. Mellettem biztonságban lennél, hisz eddig csak egyszer zuhantam le, ám ez nem szerepel a cég mottójában.
Leraktam a Helikopter oktató vizsgát, vettem egy szimulátort, és természetesen sikeresen oktatok, és továbbképzek pilótákat, de ez mégsem a légierő.
Nem titkolt célom az sem, hogy egy napon, ha aktív szolgálatba nem is, de repülés oktatónak alkalmazzanak a tengerészetnél. Álmai mindenkinek lehetnek… nem igaz?
Hogy mi a helyzet a rémálmaimmal? Köszönik szépen jól vannak! Megvannak még, olykor előjönnek, de már nem akarok az ital után nyúlni. Helyette felkelek, kimegyek a kifutópályára, feltankolom a gépem, és felszállok az égbe. Nem mondom, hogy nem jut eszembe olykor a zuhanás, de még sem adom fel. Nem pánikolok, hisz odafent még nem ragadt semmi sem… egyszer minden földet ér. Ahogy én magam is.
Olyankor aztán hazamegyek, karjaimba zárom az én csodálatos feleségem, és megnyugvást lel a lelkem.
Ám ez is megváltozott, miután a fiam belépett a tengerészethez. Kat szerint túl fiatal, és nem ott van a helye, egy 27 éves fiatalembernek, és attól tart, majd ő is tönkremegy, akár csak én magam. Rengeteget vitatkoztunk ez ügyben, és a vége válás lett. Hiába éreztem úgy, mindennek vége. Már nem az én feleségem, és úgy érzem visszakerülök a béka valaga alá.
Vitte magával a 10 éves fiúnkat, arra hivatkozva, mellettem nem lenne jó helyen. De legalább néha láthatom.


livin' in new york

Dorian J. Lester, Nicole Hopkins and Axel Pierce imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Joe Weaver Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joe Weaver Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
269
★ :
Joe Weaver Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Joe Weaver 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Joe Weaver
Joe Weaver EmptyCsüt. Jan. 26 2023, 14:07
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Joe!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szerintem igazán nehéz biztosra tudni, hogy mit is akarunk a jövőnkkel, azon belül pedig magunkkal kezdeni. Aztán felkelsz egy nap és jobban szemügyre veszed az életedet és elhatározod magadat egy döntés mellett amit csak a szülők bosszantása motivál. Majd egyszer csak azon kapod magad, hogy végül ez lett az életed, a lényed egyik jelentős része.
Bátor férfi vagy te és a munkád is ezt szimbolizálja. Jó volt olvasni arról hogyan alakult szintről szintre az életed a karrieredben és a magánéletedben is. Aztán sajnálatos módon ugyanezek a szintek egy ponton lefelé is vezettek téged. A balesetedet és annak következményeit sosem felfogni lehetett nehéz, hanem elfogadni. Ha valamit megszeretünk, majd elveszítjük attól padlót fogunk. Legfőképpen akkor, ha kilátástalannak tűnik a visszatalálás.
Örömmel olvastam, hogy sikerült segítséget kérned, ami jobb útra terelt. Most tele vagy célokkal, ami mindig motiváló érzés és remélem minden egyes elhatározásod a terveid szerint alakul majd. Ha pedig nem? Abból amit olvastam rólad, biztosan nem egy kis akadály lesz az ami megállít majd téged. Very Happy
Tetszett a történeted és köszönöm az élményt. Joe Weaver 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Joe Weaver A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Joe Weaver D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Joe Weaver 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1706
 
Joe Weaver
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dalton Weaver
» Katrine Weaver
» Kenneth Weaver
» Axel Pierce (volt David Weaver)
» Aviva Pierce (orig. Shayana Weaver)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: