New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Laurel Davis
TémanyitásLaurel Davis
Laurel Davis EmptyCsüt. Nov. 03, 2022 5:55 pm
Laurel Davis
No matter how hard the past is, you can always begin again.

Karakter típusa
Keresett
TELJES NÉV
Laurel Davis
Becenév
Aurie, Elle, Lau
Születési hely
Los Angeles
Születési idõ
1995.02.08
Kor
27
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Hajadon
Tanulmányok
NYU - Teacher Education/már végzett
Foglalkozás
Tanár
Munkahely
Eleanor Roosevelt High School
Hobbi
Futás, olvasás, festés (nagy ritkán)

Csoportom:
Kutatás és oktatás

Jellem
Olyan no, aki annak ellenere is igyekszik pozitiv maradni, hogy ot is alaposan megsebeztek. Megfogadta, hogy amint sikerul uj eletet kezdenie, minden erejevel azon lesz, hogy elfelejtse a szornyusegeket, melyeken keresztul kellett mennie.
Igyekszik nem gondolni a multja egyes darabjaira, ezert is foglalja le magat mindig valamivel. Hol egy bekes parkban fut, hol otthon festeget, hol olvasgat vagy epp dolgozatokat javit, es meg sorolhatnam.
Nagy allatbarat - foleg a kutyusokert van oda -. Fontolgatta is, hogy orokbefogad egyet, de vegul lemondott rola, mondvan, nem biztos benne, hogy eleget tudna foglalkozni vele.
Ha segitsegre van szukseged, mindenkepp hozza fordulj, mert biztos lehetsz benne, hogy nem hagy cserben es tamogatni fog. Barmit megoszthatsz vele. Nem az a tipus, aki kifecsegne a titkod, masnap pedig minden masodik ember furcsan meregetne ezert. Az itelkezes is tavol all tole.
Igazan megerto, meg a lurkokkal is, de ha szukseges, be tud kemenyiteni. Termeszetesen nagyon szereti a gyerekeket, a jovoben o is szeretne egyet-kettot - foleg fiukat.
Sokan mondjak rola, hogy szinte mar tul kedves es meglehetosen naiv, am ez kozel sincs igy. Egykor naiv volt, de azota sokat fejlodott.
Nehezen bizik meg az emberekben, emellett kisse onfeju. Ha igazan kozel enged magahoz, akkor mazlistanak mondhatod magad - mivel egy kis tavolsagot mindig tart -.
Egyik csaladtagjaval sem beszelt evek ota. Tart attol, hogy valamikor esetleg ratalalnak es eroszakkal visszaviszik Los Angelesbe, ahol aztan megint aranykalitkaba kerul. Errol termeszetesen  senkinek sem beszelt - egyelore -. Szivesen kiontene mar a szivet valakinek, de keptelen ra, hiaba is tudja, hogy utana megkonnyebbulne. De talan majd egyszer, egy szep napon o is elmeseli valakinek a tortenetet.

Avataron:
Kinek arcát viselem?

Múlt
Tehetos csaladbol szarmazom, ami reszben elonyokkel jar, reszben pedig hatranyokkal. Kijelenthetem, hogy boldog gyermekkorom volt, ezert sok korombeli irigyelt is. Szinte mindent megkaphattam, amit csak akartam, egyedul apam volt az, aki ugy ereztem, nem foglalkozott velem eleget. Akkoriban persze meg mit sem tudtam arrol, mikkel jar, ha az ember sajat - jol meno - ceggel rendelkezik. Nos, mostmar tudom. Hiaba szerettem volna en tanarno lenni, ez mar-mar szegyen lett volna a Davis nevre. Apam tehat megtiltotta hogy az almaimat kovessem, nekem ugyanis a cegnel a helyem. Csakhogy az a bizonyos csaladi ceg kezdett darabokra hullani, en pedig elso sorbol neztem volna vegig, de vegul megerkezett a segitseg. Egy kozeli ismeros hajlando volt kihuzni minket a csavabol, egy feltetellel: hozza kell mennem az egyetlen, szeretett fiahoz. Hallottam mar ezt-azt Matthewrol.. peldaul azt, mekkora nocsabasz es azt, hogy hatalmas egoval rendelkezik. Hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem jokepu ficko, de nem tudtam volna elkepzelni vele az eletemet.
- Nem vagyok ra kepes.. - nezek hol edesanyamra, hol apamra. Rose epp szora nyitna a szajat, am Tom megelozi.
- O, dehogynem. Nagyon is kepes leszel ra, kislanyom. Mindent megkaptal tolunk, hat itt az ideje, hogy te is tegy valamit a csaladert. - eget belulrol a fajdalom, ugy erzem, alig kapok levegot. Szinte fel sem fogom a hallottakat. Azt kivanom, mindez barcsak egy atkozott remalom lenne, de nem az, en pedig ugy fuldoklok, mintha az utolsokat rugnam. Remenykedve nezek anyamra, aki tobbnyire a foldet bamulja. Nem mer, nem bir a szemeimbe nezni. Bar kozbeavatkozott volna, bar kiallt volna mellettem.. de sajnos nem tette, igy hat nem volt mas valasztasom, osszeszoritott fogakkal bele kellett mennem.

*

- Hagyd csak, majd en intezem. - segit Matt a borondokkel.
- Koszonom.. - szolalok meg lagy hangon.
- Semmiseg. Nyugodtan nezz korul, hisz ez mostmar a te otthonod is. - talan kedves szavak, engem megis sziven szur vele.
Minden szobaba bekukkantok, neha egy-egy erdekes, szep diszen, targyon vegigsimitok, majd tovabb nezelodok, vegul eljutok a haloszobahoz. Latszik, hogy itt aztan akad luxus boven. Semmire sem sajnaltak a penzt.
- Hogy tetszik? - megrezzenek, amikor hirtelen meghallom a hangjat.
- Szep.. - eroltetek bajos mosolyt az arcomra.
- Ket napja csereltettem le az agyat. - jaj de kedves. Hat mit mondhatnek, igazan nem kellett volna. Tudok en aludni a kanapen is, foleg ilyen esetekben, de ezt jobb nem kimondani.
- Igazan? Jo valasztas. - mintha szamitana a velemenyem.
- Orulok, hogy tetszik, de.. ha nem haragszol, most el kell mennem. Nehany ora es jovok. - ezzel nyom egy puszit a homlokomra es sietosen tavozik.
Megkerdezhetnem, merre megy, de eszem agaban sincs. Addig is orulhetek, hogy egyedul maradok. A nyugalom minden egyes percet ki akarom elvezni. Elso utam a furdoszobaba vezet, ahol veszek egy habfurdot es probalok nem azon kattogni, hogy hogyan birom majd ezt ki.

*

Mint kiderult, Matthewnak komoly titkai vannak. Olyan embereket is ismer, akiktol engem a hideg raz. Mikor tudomast szereztem arrol, hogy drogugyletekben van benne, aludni is alig tudtam. Ezt mar vegkepp nem birom, egyszeruen nem tudok es nem is akarok rettegesben elni. Elkepzelni sem merem, mi tortenne, ha ezek az emberek valami okbol kifolyolag bepipulnanak. Ketlem, hogy egy meleg tea mellett rendeznek a problemaikat.
Ket het van az eskuvoig.. Addig ki kell talalnom valamit. Nem maradhatok itt.

*

Nem volt konnyu New Yorkba szokni, de sikerult es vegre fellelegezhetek. Leirhatatlan erzes ennyi ido utan teljesen szabadnak lenni. Vegre azt tehetek, amit csak akarok, nincsenek rajtam lancok, tobbe nem vagyok kalitkaba zarva.
Elso dolgom volt venni egy lakast, ami finoman szolva nem volt tul olcso, de szerencsere nem voltam olyan bolond, hogy penz nelkul szokjek meg. Az nem volt kerdes, hogy mihez akarok kezdeni. Azonnal egyetemre mentem, ahol vegul azt a szakot valaszthattam, melyet mindig is szerettem volna.
Nehany evvel kesobb pedig mar egy iskolaban talaltam magam, tele kedves emberekkel es sok-sok fiatal diakkal. Termeszetesen probaltam beilleszkedni es azt hiszem, mara mar sikerult is. Es hogy ki a szamomra legkedvesebb szemely egesz New Yorkban? Nem titok, hogy Mr. P. az. Sok mindenen mentunk mar keresztul. Akadtak szebb es csunyabb idoszakok, de en kitartok mellette. Remelem O is tudja, hogy mindig szamithat ram, hogy ott allok az oldalan, ha szuksege van ram.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Laurel Martínez
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Laurel Davis 9f08ae379e86397d25bb8adfb6e8eb8d676ba3ca
Laurel Davis 5bfd2e009fe4b4f0b5d44091656ae905674782f6
★ kor ★ :
29
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Laurel Davis Tumblr_inline_pm7rloF3ny1r6adqe_250
★ foglalkozás ★ :
Bérgyilkos
★ play by ★ :
Fahriye Evcen
★ hozzászólások száma ★ :
30
★ :
Laurel Davis Tumblr_inline_pm7rkgplq81r6adqe_250
TémanyitásRe: Laurel Davis
Laurel Davis EmptySzomb. Nov. 05, 2022 12:55 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Laurel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Milyen jó is a szabadság, ha az ember végre azt csinálhatja, amit akar, amit igazán szeretne és nem egy kényszerhelyzetben vergődik. Mindenkinek lehetősége kéne, hogy legyen megválasztani, milyen utat választ az életben, de sajnos sokan nem ilyen szerencsések.
Gyerekkorodban ugyan irigykedtek a többiek rád, mivel mindent megkaphattál, amit csak szerettél volna. A nagy vagyon biztosította a jó életet nektek, de még pénzen sem lehet mindent megvenni. Ezt jól bizonyítja, hogy apád mindennek ellenére nem igazán foglalkozott veled. Sajnálatos, hogy a boldog gyerekkort nem legalább hasonlóan boldog évek követték. Nem volt szép dolog rád hárítani a felelősséget és hozzáadni valakihez, akit nem te választottál. Ez elég középkor feeling. Sad Lehet akármennyire jóképű, kedves, gazdag, hordozhat a tenyerén, attól még nem szereted. A jó körülmények, a hatalmas, puccos lakás tényleg nem más, mint egy aranykalitka, ha nem érzed az otthonodnak. Abból a kis részletből, amit olvashatunk, Matthew nem tűnik egy borzalmas embernek, sőt, egész kedvesnek bizonyult - a dorgügyletei miatt viszont jár neki a fekete pont -, de teljesen megértem, miért döntöttél a szökés mellett.  Laurel Davis 1471401822
Okos húzás volt jól megtömött pénztárcával érkezni, New York nem az olcsóságáról híres. Viszont előnye, hogy amilyen hatalmas, olyan sokan élnek itt; talán nem találnak rád ennyi ember között. Végre itt szabadnak érezheted magad, azt csinálhatod, amit szerettél volna, senki nem akadályoz meg benne, senki nem rak kalitkába és parancsolja rád az ellenkezőt, mint amire vágysz.  Laurel Davis 2624752903 Neked is kijár a boldogság, amihez ilyen rögös út vezetett idáig.  Laurel Davis 2451935670
Tetszett a lapod, egy nagyon kedves, csupaszív, jóindulatú nőnek tűnsz. A szomorú történeted végére remélhetőleg végleg sikerül pontot tenni és megkezdheted az új, sokkal boldogabb fejezetedet valaki olyan oldalán, akit Te választasz.

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, addig is szabad az út előtted a foglalókhoz és a játéktérhez. Laurel Davis 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Laurel Martínez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Laurel Davis Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Laurel Davis Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Laurel Davis D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Laurel Davis Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Laurel Davis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laurel Martínez
» Laurel Flanagan
» Laurel Murphy
» Matthew Davis
» Jaxon Davis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: